Sfront iet Ueevuzy Oostrum pakt periodetitel na beslissings wedstrij d FC Hento-dames een klasse apart Eerste nederlaag Holthees in 1996 Gelijkspel RKDSO- Ysselsteyn Gelijkspel Leunen MGC Buitenlust huldigt haar jubilarissen Dames 1 De Bonte Koe kampioen! PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS UW Honk- en Softballvereniging Red Caps Venray AMC Volleybal kompetitie Uitslagen: Midgetgolf Buitenlust Tennisvereniging Ysselsteyn Tennis Tennisclub Rodhe Volleybalclub Phoenix'75 Jumpers'76 Rooyse V.K. JBC Venray'80 Darten DC De Piëlhaas Sporthal De Wetteling agi' EL EN MAAS Donderdag 25 april 1996 Pagina 17 toy na V. 'i )ostrum heeft de beslissingswed- voor de 2e periodetitel ipeeld in Leunen omgezet in een ■rwinning. Door deze winst is strum zeker van deelname aan de competitie samen met BW en i nog nader te bepalen team. Het ste kwartier was Oostrum duide- sterker, maar hierna kwam ■elsom terug in de wedstrijd. De tstand was dan ook 0-0, waarbij beide zijden kansen op een irsprong waren. Na de pauze was het Marcel jens die na een lange rush istrum op een 1-0 voorsprong icht. Hierna moest Hegelsom wel men en had Oostrum voldoende (gelijkheden om de voorsprong ,te bouwen. Ook Hegelsom had cele mogelijkheden, maar het was rick Verheyen die in de 85e inuut met een schitterend schot naf de middellijn de goed mee vallende keeper verschalkte. Zo idigde deze beslissingswedstrijd 1 een 2-0 overwinning voor ktrum, terwijl een 4-2 of 5-2 !!Ci, erwinning ook best mogelijk was Vest. istrum 1 - Lottum 1 5-1 Ja het binnenhalen van de perio- itel, kwam zondag Lottum op :oek. Dit team voerde op dat iment de rangschikking voor de 3e periode aan samen met Resia. Lottum kon deze rangschikking echter geen enkel moment waarma ken en ging dan ook roemloos ten onder. Na ongeveer 20 minuten was het Joop Bovend'Eerdt die vanaf zeven meter de 1-0 aan liet tekenen. Hierna waren er nog wel enkele kansen, maar het was Hans Kessels, die Lottum de genadeklap toediende met doelpunten in de 40e en 45e minuut. Wat Hans tegen Hegelsom niet lukte, lukte nu wel en de doelpunten mochten er zijn. Na de pauze kon Lottum via Roel v.d. Brandt nog wel terugkomen. Zijn kopbal uit een corner trof doel, maar Lottum was niet bij machte het Oostrum verder moeilijk te maken. Oostrum had nog voldoende moge lijkheden om de score uit te bouwen en dit lukte Patrick Verheyen met doelpunten in de 80e en 85e minuut. Hij bracht de stand op 5-1 en Oostrum een niet geflatteerde over winning. Voor de stand is deze overwinning niet zo belangrijk, voor het moreel des te belangrijker. Volgende week staat de uitwed strijd tegen Bieslo op het program ma, waarna met nog een thuiswed strijd te gaan de nakompetitie voor de deur staat. farayse zaalvoetbalsters pakken vierde titel op rij Hento-Beringe 17-1 Ipunten FC Hento: Petra van 4x, Ingrid Kruize 4x, Monique holée 3x, Henriëtte van Schaaik ,Renate Kruize, Patricia Linders ken eigen doelpunt. Hento: Patricia Linders; lique Bertholée, Petra van Dijk, Janssen, Ingrid Kruize, Kruize en Henriëtte van faaik. lel groot machtsvertoon greep damesteam van FC Hento ieuw het kampioenschap in de se Noord. Zaterdagavond werd team van Beringe met 17-1 ver- terd en was de vierde titel in cessie een feit. lok dit seizoen hoefde FC Hento n enkele verliespartij te incasse- Zo ook in de laatste twee sei nen waardoor de succesvolle Ivoetbalsters in de reguliere npetitie al ruim driejaar ongesla- izijn. De kleinste overwinning in e voetbaljaargang kende een rge van vijf treffers: eeri zege van en eentje van 8-3. Keepster ricia Linders wist precies het elsaldo van voor de kampioens- dstrijd op te lepelen: 240 doel- nten voor en slechts 30 tegen- vaa ffers. Na de 17-1 zege op Beringe 'uv rd de totaalscore opgeschroefd t 4257-31. De Hento-dames winnen elk duel gemiddeld met 12 ten 1. De vraag is of keepen dan gwel leuk is. "Nou, ik zou ook Dndjver voetballen. Maar er moet toch land in het doel staan", zei tricia Linders. "De leuke wedstrij- n moeten voor mij nu nog men". De keepster van FC Hento urh elt daarmee ondermeer op het tni: el om de Limburgse titel tegen de t vl mpioen uit de klasse Zuid. Dit gn> ir moeten de Venrayse zaalvoet- üvii Isters daarin de strijd aanbinden Mi ;en Sporting Maluku uit iet* niks nt( Brunssum. Dit duel wordt afgewerkt op maandag 6 mei in de sporthal in Horn en begint om 21.00 uur. Weten de Hento-dames ook dit jaar Limburgs kampioen te worden, dan wachten nog de poule-wedstrijden om de nationale titel. Voor FC Hento begint het seizoen dus eigenlijk nu pas. Coach Stef Peeters: "In de competitie ging het veel te gemakkelijk. Dat is jammer maar er is nu eenmaal niets anders. We hebben wel eens overwogen om in Noord-Brabant te gaan spelen. Maar als dat al kan, dan zou het voor ons te duur worden. Dan zou den we er een sponsor bij moeten krijgen". Het team van FC Hento werkte met een groep van zeven speelsters de competitie af. Omdat hieraan slechts negen ploegen deelnamen, besloot de KNVB anderhalve com petitie te laten spelen. Op drie duels voor het einde grepen de Fc Hento- dames de titel. In de beslissende wedstrijd tegen Beringe bleef de geblesseerde Auke Janssen op de bank. De andere zes speelsters droe gen allen hun steentje bij tot de monsterscore van 17-1. Zelfs keep ster Patricia Linders wist, voor de eerste keer in dit seizoen, het net te vinden. Ondanks dat FC Hento alle duels won, behaalde het niet het maximale aantal punten. De KNVB bracht drie winstpunten in minde ring maar dat bracht het kampioen schap niet in gevaar. Stef Peeters: "Op een dinsdagavond moesten we een inhaalduel afwerken. Vanwege werk en blessures kon ik toen geen team bij elkaar krijgen, waardoor we helaas verstek moesten laten gaan". Na afloop werden de succesvolle meiden in de bloemmetjes gezet en ontkwam coach Stef Peeters niet aan de douche. Ineen gelijk opgaande wedstrijd, aarin beide teams een matige ver ging boden, was het Castenray, beter met de geboden kansen ging dan Holthees. 'astenray liet zich telkens heel terugzakken, om dan razendsnel ;leijeieen counter uit te breken. Dit Meerde in de 16e minuut in een leel elpunt van Ivan Moes, die van am-htbij de bal achter Jos Pingen it ft schieten: 1-0. osit Holthees liet het hier niet bij zit- p zij i en drukte Castenray middels an ed kombinatievoetbal ver terug eigen helft. Na een verre ingooi 1 Ed Poels in de 35e minuut, was oe t 'Leon Fleuren die de bal verleng- Dl tot bij Mark Rooijendijk, die letejnadeloos uithaalde en de verdien- gelijkmaker op het scorebord ebt: 1-1. Hierna was het Holthees de wedstrijd dikteerde, maar de •oden kansen onbenut liet, waar- 'r men met een gelijke stand de tin ging. 'a de rust pakte Holthees de ad weer goed op, maar was het Stenray dat in de 53e minuut door mooi opgezette counter de Ithees-doelman tot een uiterste chtsinspanning dwong, maar de "gspringende bal kwam voor de Teten van Marcel Dings, die dit 'tenkansje niet aan zich voorbij liet gaan en de bal in het lege doel tikte: 2-1. Holthees zette hierna alles op alles om de gelijkmaker op het sco rebord te krijgen. Het goede kombi natievoetbal leverde Holthees enke le kansen op, maar paal en doelman stonden de verdiende gelijkmaker voor Holthees in de weg. Alles wees erop dat Holthees de gelijkmaker voor Holthees in de weg. Alles wees erop dat Holthees de gelijkmaker op het scorebord zou brengen, maar tien minuten voor tijd was een van die snelle counters de genadeslag voor de Brabanders. De Holthees- goalie werd kansloos gespeeld, waardoor het voor John Verstegen een koud kunstje was de bal in het doel onder te brengen: 3-1. De eerste nederlaag, zij het zeer geflatteerd, voor Holthees in 1996 is hiermede een feit. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Ysselsteyn heeft tegen het Lommse RKDSO de kans laten lig gen in de strijd tegen de degradatie want in de rechtstreekse konfronta- tie werd het overwicht dat Ysselsteyn had niet in doelpunten uitgedrukt en zo verloor men twee kostbare punten. De gehele wedstrijd was Ysselsteyn de beteren ten opzichte Leunen heeft weer eens niet kun nen winnen in een thuiswedstrijd. Al het hele seizoen azen de oranje mannen erop om ook voor eigen publiek eens een keer drie punten te pakken. Vandaag hadden de mannen van trainer Lei Keysers de pech om een gemotiveerd SVEB te treffen. SVEB kan nl. de derde periode nog pakken. Het werd dus een fel gevecht om de winst. Leunen begon tegen de sterke wind in te spelen en deed de eerste helft heel goed mee met de gasten uit Broekhuizen. SVEB had wel een optisch over wicht, maar toch was Leunen de ploeg die het kortste bij de goal kwam. Veel doelrijpe kansen kon den we overigens niet noteren in de eerste helft. De strijd speelde zich voornamelijk op het middenveld af. SVEB kreeg geen enkele uitgespeel de kans en Leunen was alleen met een schot van John Janssen een keer dicht bij de voorsprong. De diago naal ingeschoten bal ging rakelings naast. De tweede helft, met de wind in de rug, leverde toch niet het ver wachtte voordeel op. SVEB hield de zaak goed onder kontrole, maar was zelf toch ook niet bij machte om de wedstrijd naar hun kant om te laten kiepen. Naarmate de tweede helft vorderde gingen beide teams steeds meer risiko nemen en kwamen er soms gevaarlijke situaties voor de beide doelen. Aan Leunse kant was A-speler Eric Holtackers nog het dichtst bij een treffer, maar zijn schot ging net voorbij de verkeerde kant van de paal. Ook Appie Weys wist uit een volley genomen schot niet te scoren. SVEB op haar beurt kwam ook twee keer gevaarlijk door, maar beide keren wist Cris van Dongen zijn hok schoon te houden. Zo eindigde deze spannende pot in een voor het publiek teleurstellende 0-0. Het is inmiddels traditie gewor den dat de MGC Buitenlust op het traditionele Koninginnetoernooi haar jubilarissen huldigt en in de bloemetjes zet. Voor dit jaar zijn dat Truus en Gerard Arts (beiden 10 jaar lid), Fieke en Karei v. Ham (beiden 15 jaar lid), Gerrit Voermans (20 jaar lid) en Hans Peeters en Harry Lenssen, die 25 jaar bij de vereni ging zijn. Laatstgenoemden hebben hun sporen zowel nationaal als internationaal verdiend. H. Peeters en H. Lenssen maken op dit moment deel uit van het bestuur, waarbij vermeld mag wor den dat Hans Peeters al ruim 20 jaar voorzitter is. Niet alleen voor de MGC Buitenlust is Hans Peeters een waar devolle kracht, ook timmert hij aan de weg als wedstrijdleider van dis- trikt Zuid van de Federatieve Nederlandse Midgetgolf Bond, ter wijl Harrie Lenssen zich de laatste jaren als internationaal speler gema nifesteerd heeft dooL-zich in het Nederlandse team te spelen. Het afgelopen weekend was voor Red Caps een niet echt goed begin van de kompetitie. Hoewel de pupil len ruim hebben gewonnen van PSV Eindhoven bleven de andere teams in de stand op nul punten staan. De Softballsters presteerden, ondanks de nederlaag, uitermate goed. De tegenstander, Starlights uit Schijndel, speelt al jaren in de sub top van de klasse, waarin Red Caps pas dit jaar voor het eerst uitkomt. In de eerste inning werd de wed strijd uit handen gegeven, door enkele fouten. Starlights bouwde langzamerhand de voorsprong uit en eindigde met een 16-11 overwin ning. De honkballers deden het bedui dend slechter. Door vele fouten in het buitenveld, die deels aan de felle zon te wijten zijn, konden de Orioles uit Veghel al snel op voor sprong komen. De slagkracht van Red Caps was bovendien aangetast door blessureleed. Het uitstekende pitchen aan de kant van de Orioles zorgde ervoor, dat slechts enkele honkslagen van Red Caps omgezet konden worden in punten. Iedereen die nog spullen nodig heeft, kan deze kopen bij de nieuwe leverancier Forelle uit Roermond. Het adres staat in ons eigen club blad: 'Het Knuppeltje'. Mocht je een nieuw pak nodig hebben, kun je eerst bij Hennie Ariëns langs om enkele pakken te passen. Uitslagen: p: PSV-Red Caps 3-26 a: Red Caps-All Stars 9-15 sbsl: Red Caps-Starlights 11-16 hbs 1Red Caps-Orioles 2-17 hbs2: Red Caps-Studs 13-17 Programma zaterdag 27 april: p: Condors-Red Caps v.08.30 a: Stealers-Red Caps v.09.00 Programma zondag 28 april: sbsl: Hazenkamp-Red Capsa.11.00 sbs2: Red Caps-HBS a. 11.00 hbs 1Mulo-Red Caps v. 11.45 hbs2: Mustangs-Red Caps v. 12.00 Ben je sportief, maar weet je niet welke sport jouw sport is, probeer dan eens honkbal of softball. Dames vanaf 12 jaar en heren vanaf 8 jaar zijn welkom. Of bent u geïnteres seerd in andere aktiviteiten, zoals het begeleiden van jeugd? Bel dan: Richard Draaisma, tel. 0478-582907 of stuur een E-Mail naar: redcaps@dds.nl Wij wensen alle jubilarissen een bijzonder fijne dag toe en wij ver wachten dat op het Koninginnetoernooi velen jullie de hand zullen drukken. VC Smash-HWH 3-1 15-5 15-8 10-15 15-13 AMC-VC Smash 0-3 10-15 1-15 6-15 Programma vrijdag 26 april: HWH-VCB a.20.00 Stand: 1. VC Smash 10-18; 2. AMC 10-10; 3. VCB 9-8; 4. HWH 9-2. De thuiswedstrijd voor het eerste team tegen 't Wolfsven 1 uit Mierlo leverde vier ronden lang de volle winst op. Onze jongens waren gewoon goed op dreef en zorgden ervoor dat de volle winst in Venray bleef. Eenieder speelde een goede partij, met als uitblinker Harrie Lenssen met 89 slagen over vier doorgangen. Voor het tweede team stond de lastige uitwedstrijd in en tegen Eindhoven 1 op het programma. Geen enkele ronde kon in winst omgezet worden en dus kwamen ze met lege handen thuis. Alleen het persoonlijke resultaat telde hier en dat was zeer zeker voor Jan Engels van toepassing. Hij speelde gewoon een zeer goede wedstrijd door met 98 slagen over vier ronden als beste speler van het geheel te eindigen! Buitenlust 3 ging op bezoek bij Heeze 1 en hier zou het bijzonder moeilijk worden, zo wist men van tevoren, en zo gebeurde het ook. Geen van de vier ronden kon in winst omgezet worden. Gemiddeld genomen werd er konstant gespeeld: rond de 32 slagen per ronde had men nodig. De Pool 1 was de gastheer voor ons vierde team en ook zij wisten op voorhand at een overwinning abso luut niet tot de mogelijkheden zou behoren. En zo gebeurde het ook. De volle winst werd achter gelaten, met als beste spelers Gerard Lemmens en Piet van de Eist, resp. 121 en 122 slagen over vier ronden. Voor komend weekend staat er allereerst de onderlinge kompetitie op het programma, donderdagavond om half zeven. In het weekend is er geen Bondskompetitie i.v.m. de landelij ke voorrondewedstrijden in Chaam en Nuenen. Voor Koninginnedag staat ons tra ditioneel 'IJstaartentoernooi' oftewel het Koninginnetoernooi gepland. Het begint om 09.30 uur en er zijn dit jaar maar liefst zeven jubilaris sen. Geïnteresseerden mogen gerust een kijkje komen nemen, om te zien dat deze feestelijke bijeenkomst zeker de moeite waard zal zijn en dat midgetgolfen zeker niet alleen een rekreatiesport, of een sport is die alleen op de camping en tijdens de vakantie gespeeld wordt. Overtuig u zelf en bent u niet in de gelegenheid deze dag dan kunt u altijd op donderdagavond en of zon dagmorgen een kijkje komen nemen. van Lomm, maar wist dit niet in doelpunten uit te drukken. Ysselsteyn begon zeer voortva rend en was de eerste helft de betere ploeg en het kreeg enkele kleine kansjes, zonder dat het echt gevaar lijk was, maar wat de Lommse ploeg liet zien was ook tot het mini mum beperkt. De Ysselsteyn-keeper Hub Sturme moest wegens een bles sure vervangen worden door de jeugdige Martijn Plum en dat was voor de Ysselsteyn-verdediging geen enkele handicap want echte kansen werden er niet weggegeven. Na de rust was Ysselsteyn veruit de beste ploeg, maar wat al het hele seizoen tegenzit, was ook deze mid dag het geval: het scoren van doel punten. Wat men ook probeerde, het mocht niet lukken en toen de laatste kans in de laatste minuut van Carlo v. Soest ook nog op de binnenkant van de paal belandde, was de Ysselsteynse hoop op een overwin ning en een eventuele voorsprong in de laatste wedstrijden verloren en bleven beide ploegen ook na deze wedstrijd op gelijke hoogte staan. Zo kreeg deze onderlinge konfronta- tie ook zondagmiddag geen beslis sing. Rackettos Tijdens de jaarvergadering is besloten de tos-avond dit seizoen te verschuiven van de zondag naar de vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Pinkstertoernooi: Alle seniorleden kunnen zich opgeven voor het Pinkstertoernooi dat zal worden gehouden op 2e Pinksterdag. De inschrijving sluit op 12 mei. Dus lever de inschrijfkaart op tijd in. KNLTB kompetitie Uitslagen: Bosdael 4-Mix 1 4-1 Apollo 3-Heren 1 1-5 Heren 2-De Poelder 3 6-0 Helmond 2-Heren 1 2-4 Programma zaterdag 27 april: Mix 1-Tegelen 3 13.00 Heren 1-De Poelder 2 13.00 De Kaetelberg 2-Heren 2 13.00 Programma zondag 28 april: Heren 1-Ray Patrick 1 10.00 Dorpenkompetitie Uitslagen zaterdag: p2a: TVY 1-TV LVH 1 6-4 p2a: TC Oostrum-TVY 2 9-1 p2b: TVY-TC Oostrum 6-4 Zondag: pla: TVY-TV Merselo 2-8 pla: TVY-TV LVH 1 3-7 plb: TV LVH-TVY 1 0-10 plb: TC Oostrum-TVY 2 4-6 p2a: TVY 2-TV LVH 1-9 Programma zaterdag 27 april: p 1TV Swolgen 1 -TVY 1 18.00 pl: TV Oi/Ca-TVY 2 18.00 p2a: TVY 2-TVY 1 18.00 p2b: TVY-TV Oi/Ca 2 18.00 Programma zondag 28 april: pla: TVY-TV LVH 2 plb: geen wedstrijden. p2a: TVY 1-TVY 2 09.00 13.30 Junioren PIP-toemooi 1996 Alle KNLTB-leden mogen hier aan mee doen. Dit is een leuk toer nooi waarin je steeds tegen andere tegenspelers speelt o.a. uit de regio Noord-Limburg. Er zijn vier rondes in poulevorm dus je speelt altijd meer dan één wedstrijd. Eén wed strijd wordt in Ysselsteyn gespeeld en één wedstrijd uit. Er wordt gespeeld om twee gewonnen sets. Kijk voor meer informatie en opga ve in het YNB. Dit kan tot 28 april. Lentetoemooi Vrijdag 17 mei wordt het lente- toernooi gehouden in Ysselsteyn/Oostrum. Je kunt je opgeven met een partner of alleen, dan zoeken wij een partner voor je erbij. De kosten zijn 2,50 per per soon. Je kunt je opgeven door het opgavestrookje uit het YNB met het geld in een envelop bij José of Lenie in de bus te doen. Dit kan tot 1 mei. Dorpenkompetitie Uitslagen zaterdag: p 1TV Swolgen-TV LVH 4-6 p2a:TV Ysselst. 1 -TVLVH 1 6-4 p2a: TC Oostrum-TV Ysselst. 29-1 p2b: TV Oi/Ca 1 -TV LVH 1 4-6 p2b: TV Ysselst.-TC Oostrum 6-4 Uitslagen zondag: pla: TV Ysselst.-TV Merselo 2-8 plb: TC Oostrum-TV Ysselst. 24-6 p2a: TV Ysselst. 2-TV LVH 1 -9 p2a: TV Swolgen-TV Merselo 5-5 p2b: TV Merselo 1-TV LVH 2 9-1 Uitslagen: hgb: Kessel-Rodhe 3-2 g3kl: Rodhe 2-Venray 3 1-4 ga3kl: Ysselsteyn-Rodhe 3 3-2 hblkl: VTC-Rodhe 5-1 hb4kl: Venray-Rodhe 2 1-5 h6kl: Helden 4-Rodhe 2 1-5 h7kl: Rodhe 3-Loonse Duinen 0-6 g7kl: Sprenk-Rodhe 3-5 g35+: Nuth 4-Rodhe 3 5-0 Volleybal Woensdag 10 april jl. speelden de dames 1 van volleybalteam De Bonte Koe hun kampioenswedstrijd tegen de HOVOC 1 rekreanten in Horst. In de eerste set namen onze dames snel een voorsprong die uitliep naar 11-1. Na een time-out, waarin HOVOC even op adem leek te komen, stoomde ons team naar een setoverwinning met 15-2. Het kam pioenschap was een feit, immers, De Bonte Koe had aan een set winst voldoende. De tweede set was voor de HOVOC-dames. Na veel 'jassa's!' van HOVOC-kant en 'hoppa's!' van De Bonte Koe-dames kwam HOVOC langszij: 1-1 in setstand. HOVOC won deze set met 15-7. In de derde set ging de strijd aan vankelijk gejijk op, maar in een spannende set wist De Bonte Koe toch de winst naar zich toe te trek- Heren 1-Rooyse VK 2 0-3 15-17 8-15 11-15 Verloren... opnieuw! Maar toch kon Phoenix de Rooyse aan het zweten brengen. Een lekkere pot voor beide partijen, met spannende momenten. De bovenste tegen de onderste van de ranglijst. De Rooyse VK was de betere, maar ook Phoenix was lang niet slecht. Dames 1-Hovoc 5 3-0 15-12 15-8 15-13 We begonnen zeer voortvarend en hadden snel een voorsprong van 5- 0. Daarna was Hovoc aan de beurt en die stormden door naar 5-12. Maar gelukkig, wij hebben Thea. Zij serveerde de eerste set uit met 15-12! De tweede set stonden we weer achter, maar door goede passes, set ups, aanvallen en blok wonnen we toch met 15-8. De derde set waren we in hogere sferen. Alles liep lek ker en het was nog spannend ook: 15-13. Gewonnen van de nummer twee, heerlijk. Programma: VC Kessel 2-Dames 1 15.45 Aspargos 2-Heren 1 14.45 Uitslagen: Deurne 3-Heren 2 41-71 Youfirwood-Heren 2 74-56 Dit was een wedstrijd voor de Brabantbokaal. Heren 2 gaat door naar de volgende ronde omdat ze de eerste wedstrijd met ruim verschil hadden gewonnen. Een dringend verzoek aan de coaches: bel de uitslag bij uitwed strijden door naar Kees Spitters, tel. 588319. Programma vrijdag 26 april: Passerelle 2-Passerelle 1 18.00 Programma zaterdag 27 april: De wedstrijd van de junioren tegen Rush Foto 2 gaat niet door omdat Rush Foto zich heeft teruggetrok ken. Programma zondag 28 april: Wetteling: Heren 1-Jumping Giants 2 14.00 Heren 3-Yellow Sox 2 14.00 Junioren-OBC 2 14.00 Geen indeling voor de tafelaars en scheidsrechters ontvangen. Dit zijn de laatste kompetitiewed strijden voor dit seizoen. Voor de Brabantbokaal zijn er nog wedstrij den voor heren 2 en kadetten 1. Prima kampweekend De passerelle en de kadetten- teams zijn onder uitstekende weer somstandigheden op kamp geweest en hebben het prima naar nun zin gehad. Met dank aan de personen van de organisatie en degenen die mee zijn geweest als begeleiding. Hopelijk kan dit voor de jeugdteams een jaarlijks terugkerende aktiviteit worden. Toernooi en feestavond 11 mei Heren 1, 2, 3, de rekreanten, bestuursleden en oud-leden zorg dat je je voor 1 mei hebt opgegeven bij onderstaande personen. Voor de planning van de wedstrijden en de bestelling van het eten is het belang rijk om te weten hoeveel personen er komen.Voor vragen en opgave bel John, tel. 588S63 of Kees, tel. 588319. Op deze avond zullen er ook teamfoto's gemaakt worden van de kampioensteams. Enquêteformulieren Lever deze formulieren zo snel mogelijk in bij Balder Lamers zodat de TC verder kan met de planning voor het volgend seizoen. Heb je er nog geen gehad vraag er dan een aan je trainer of coach. ken: 15-12 en 2-1 voor ons team! De vierde en laatste set gaf HOVOC zich gewonnen bij 15-9 voor De Bonte Koe, zodat de wed strijd eindigde in een 3-1 overwin ning voor onze dames, nadat het aanwezige publiek nog even de 'wave' had geoefend, waren er bloe men en felicitaties, en werd het win nende team op de gevoelige plaats vastgelegd. Van de maximaal 52 te behalen punten verdienden onze dames er maar liefst 48! Ze promoveren hierdoor naar de eerste klasse rekreanten. Dus: 'Rooyse VK, hou je vast!' Programma zaterdag 27 april: Dl-Janssen/HHC a. 16.30 tellen: MB1, J. Arts, J. Mikolic; sco rebord: MD; vlaggen: HV, E. Janssen en G. v. Meijel. D2-Avoc 1 a. 18.30 tellen: MB3, M. Duijf en L. v.d. Wielen. D3 en D4 vrij. Hl-Flash 1 a. 16.30 tellen: D2. H2-Set Up 1 a. 18.30 tellen: JB, S. Emonts en J. Niemans. MBl-Set Up 1 a. 14.30 fluiten: Dl, A. Kok; tellen: D4, Margriet en Jeanine. Zaalwacht: DV: 14.00-17.00 uur: Vicky en M. Terwijn; 17.00-20.30 uur: May v. Mil en Miep Kuypers. Programma zondag 28 april: HV1 Lwt. a. 10.00 HV3 Lwt. a. 10.00 MCI Lwt. a.10.00 fluiten/tellen: D2, Ellen v. Lieshout. Denk an 6/7 mei mixtoernooi! Onze eerste groot buitentoernooi zit er op. Aan dit Piëlhazentoernooi hebben 29 doublets in twee poules uit binnen- en buitenland meege daan. De prijswinnaars: Poule A: 1. doublet Grootjans van L'Hibou uit Susteren 5w=+39; 2. doublet W. Broers van JBC Venray 80 4w=+21; 3. doublet M. Strijbos van 't Kös Krèk uit Asten 4w=+18. Poule B: 1. doublet Scholz uit Duitsland 5w=+29; 2. doublet Hendriks van 't Kös Krèk uit Asten 4w=+35; 3. doublet Rutjens van 't Lover uit Asten 4w=+32. Na een spannende finale tussen de winnaars van poule A en B werd de uiteindelijke toernooiwinnaar het doublet J. Grootjans en F. Benoit van de vereniging L'Hibou uit Susteren. De toernooiwinnaar won de wisselbeker en het vleespakket. Zaterdag a.s. wordt in café De Pielhaas weer het maandelijkse whiskeydarten gehouden. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan zich tot 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Afgelopen zondag was de uitslag van het levensmiddelendarten als volgt: Winnaarsronde: 1. Eduard Peeters; 2. Giel Ronken; 3. Mark Hovens; 4. Huub v. Eyk; 5. Pascal Janssen; 6. Chris Verkoeyen; 7. Arno Verhaegen; 8. Petra Bierens. Verliezersronde: 1. Patrick v.d. Broek; 2. Andres Naranjo; 3. Jaap Schmidt; 4. Jos Achten; 5. carl de Bruin; 6. Marco v. Boxtel; 7. Truus Cox; 8. Joh. Henraaht. Hoogste score: G. Ronken 180; hoogste finish: Patrick v.d. Broek 118. Donderdag: 17.30-21 .(KI Manual 21.00-23.00 Korfbal Vrijdag: 16.30-17.30 Rank Xerox 17.30-19.30 Jumpers Maandag: 16.30-17.30 Gemeente 19.30-20.30 Veronica 1-Veronica 2 20.30-21.30 Huukske 1-Venray 1 21.30-22.30 Trepke-Bonte Koe Dinsdag: 17.30-20.30 Jumpers 20.30-23.30 Badmintonclub Woensdag: 16.30-17.30 Gemeente 17.30-22.30 Badmintonclub 19.30-21.30 De Schuivers

Peel en Maas | 1996 | | pagina 17