ctt Bowlen Red Stars Dames kampioen Diana wint Venray-cup HBS Diana Darten DC De Piëlhaas Honk- en Softballvereniging Red Caps Venray HSV Het Alvertje H.S.V. De Roerdomp Surfen Biljarten v.o.p. Midgetgolf Buitenlust JBC Venray'80 -Pc apuiL J i -H l EN MAAS Donderdag 18 april 1996 - Pagina 13 A2: de Bascule-VOP 0-7 Piet Volleberg 6.84. Nellie Dericks 2.69 en Eric van Gervan met 0.96 gem. wonnen hun partij. A3: VOP-de Jordaan 7-0 Voor de winstpartijen zorgden Theo Dericks met 3.92. Wim Janssen met l .66 en Toine v.d. Werken met 117 gem. Distriktsbekerfmale: Het afgelopen weekend werd door het C3- en C4-team deelgenomen aan de distriktsbekerfmale. Zowel in Horst als in Deurne waren de VOP- teams te sterk en wonnen derhalve beiden de beker. Persoonlijke kampioen schappen VBB Het komend weekend wordt de finale gespeeld van de kadcrklas van de VBB. Van onze vereniging wordt aan deze finale deelgenomen door P. Volleberg en J. Zanders. De finale wordt gespeeld in de Old Timer. V.B.B. Persoonlijke kampioen schappen 5e klasse In het afgelopen weekd zijn de finalewedstrijden gespeeld in de 5e klasse libre. Het is een spannend toernooi geworden want een barragepartij was noodzakelijk geworden om de kampioen aan te kunnen wijzen. S. Jacobs van OGO en K. Westkamp van HGL behaalden ieder 10 match- punten. In de barragepartij was het S. Jacobs die met het fraaie moyen ne van 2.055 als eerste eindigde en dus de terechte kampioen was. K. Westkamp van HGL wat uiteraard een uitstekende tweede. J. Hendriks van OGO was met 8 matchpunten goed voor de derde plaats mede door zijn beter procentueel gemid delde dan de nummer 4 te weten E. Martens dan DVM. Het sportieve toernooi was goed georganiseerd door HGL. Persoonlijke kampioen schappen 4e klasse Onlangs zijn de voorrondewed strijden gespeeld in de 4e klasse libre. Voor de finalewedstrijden zijn geplaatst: l. N. Dericks VOP. 2. F. Claessens DVM. 3. Th. Voeslen VOP. 5. R.'Willems Lantaarn. 5. J. v. Gennip RLZ. 6. H. Hendriks DOS. 7. W. Creemers SNA. 8. J. Goemans OGO. Ie res.: J. Voesten VOP. 2e res.: G. Tissen OBK. De finalewedstrijden zijn op 25,26 en 27 april bij DVM in café De Volle Maan aan de Merseloseweg. Persoonlijke kampioen schappen kader le klasse Donderdag 18, vrijdag 19 en zaterdag 20 april zijn de finalewed strijden kader le klasse. Gespeeld wordt bij d'n Oldtimer in de Henseniusstraat én de organisatie is in handen van biljartvereniging 't Anker. Aanvang op donderdag en vrijdag om 19.00 uur en zaterdag in principe om 11.00 uur. Handboogsport Zondag werd er op de banen van St. Sebastiaan Heide en Ons Genoegen Ysselsteyn gestreden om de door de gemeente beschikbaar gesteld wisselbeker. Twee zestallen over 25 wedstrijdpijlen per sporter om deze begeerde cup. - Volgens een bepaalde formule schiet men tegen het eigen gemid delde uit de kompetitiewedstrijden. Handboogvereniging Diana toonde aan de kompetitievorm het beste behouden te hebben en mocht dus terecht van dhr. Zuilen namens de gemeente Venray de cup in ont vangst nemen. De uitslag: I. Diana Venray +328 boven gem.: 2. St. Sebastiaan Heide +316: 3. Batavieren Castenray +309; 4. Ons Genoegen Ysselsteyn +301: 5. St. Joris Leunen +269; 6. St. Hubertus Merseio +167: 7. Willem Tell Oirlo+149. Langzaam maar zeker zit er weer stijgende lijn in de prestaties. Het eerste team behaalde bij het paas- toernooi te Tienray een mooie score. Hoogste deelnemer was M. Thijssen. Het tweede zestal maakte er een mooie wedstrijd van. De eieren smaakten niet slecht! Hoocste schutter hier was Piet van Ooi." De Venray-cup werd gehouden op twee lokaties. dit om de spanning er in te houden. De titelverdediger Castenray moest dit jaar ondanks het nodige telwerk, het onderspit delven tegen de gemotiveerde tegen standers. Winnaar van de begeerde cup werd dit jaar Diana Venray. Dit was hoognodig en broodnodig. Donderdag oefenen. De wedstrijden, ontmoetingen voor het weekend worden donder dag bekend gemaakt. Zondag a.s. wordt in café De Pielhaas weer het maandelijkse dar ten om de bekende pakketten levensmiddelen gehouden. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan zich tot 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 582187. Het toernooi begint om 13.30 uur. De Dortmund.se vereniging Bisons heeft haar jaarlijkse trai ningskamp in Venray gehouden. Naast wedstrijden tegen andere ver eniging speelden de Bisons ook tegen de gastheren en -dames. De softball senioren 2 speelden de dames van de Bisons helemaal weg naar een 17 tegen 3 overwinning. De heren hadden het geluk, dat het kijken tegen de zon in niet tot de sterkste punten van de Bisons behoorden. Vele zekere vangballen vielen plots op de grond. Doordal de eigen verdediging van Red Caps ook nog eens goed dicht zat. kwam een stand van 23-5 voor Red Caps in de bus. De pupillen en aspiranten hebben hun jaarlijks trainingskamp gehou den in Zeewolde. Het toernooi aldaar werd overtuigend gewonnen door Red Caps. Op de gastheren kon een 2-1 overwinning worden bijge schreven, terwijl later de Blue Sox uit Bladel volledig onder de voeten werd gelopen (8-1Tegen het einde van het toernooi en het trainings kamp. waren de krachten aan het slinken. Dit resulteerde in een l-l gelijkspel tegen FAK De Bilt. Afgelopen weekend hebben de honkbal senioren I het jaarlijkse toernooi om de Limburg Cup afge sloten met een derde plaats. Winnaar was voor de zesde keer in suksessie All Stars uit Heerlen. Hoewei Red Caps geen enkele wed strijd verloor, bleek een taktische fout in de eerste wedstrijd de oor zaak voor het niet behalen van een finaleplaats. Deze eerste wedstrijd werd afgesloten met een 2-2 gelijk spel. Tot in het slot van de wedstrijd stond Red Caps met 2-1 voor. Bij een stand van 2 nullen en 2 slag voor de slagman werd een aange gooide bal verkeerd verwerkt, waar door er nog een punt van de tegen standers kon binnenkomen. De derde uit werd vervolgens door de scoorder geraakt, doordat deze kon- stateerde dat de tegenstander een verkeerde slagvolgorde hanteerde. All Stars, die in de kompetitie het hoogste niveau van de Limburgse teams speelt, blijkt het de laatste jaren steeds moeilijker te krijgen om het toernooi te winnen.Dit jaar bood medefinalist Maastricht zware tegenstand. Dit leidde ertoe, dat de All Stars pas in de laatste inning het winnende punt konden scoren en daarmee de eindstand op 3-2 brach ten. Iedereen die nog spullen nodig heeft, kan deze kopen bij de nieuwe leverancier Forelle uil Roermond. Het adres staat in ons eigen club blad: 'Het Knuppeltje'. Mocht je een nieuw pak nodig hebben, kun je eerst bij Hennie Ariëns langs om enkele pakken te passen. Zie voor meer informatie het Knuppeltje. Uitslagen: P: Red Caps-DVS Waalre 10-4 A: Red Caps-Mulo (A) 1-19 SBs 1Cheetahs-Red Caps 12-28 SBs2: Red Caps-Bisons 17-3 SBs2: Red Caps-Mustangs 8-20 HBslRed Caps-Bisons 23-5 HBslLimburg Cup 3e HBs2: Red Caps-Mulo 2 11-10 Programma zaterdag 20 april: P: PSV Ehv.-Red Caps 10.00 A: Red CAps-All Stars 1 1.00 Programma zondag 21 april: SBs 1Red Caps-Starlights 11.00 HBslRed Caps-Orioles 14.00 HBs2: Red Caps-Studs 10.30 Ben je sportief, maar weetje niet welke sport jouw sport is. probeer dan eens honkbal of softball. Dames vanaf 12 jaar en heren vanaf 8 jaar zijn welkom. Of bent u geïnteres seerd in andere aktiviteiten. zoals het begeleiden van jeugd? Bel dan: Richard Draaisma. tel. 0478-582907 of stuur een E-Mail naar: redcaps@dds.nl I PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Zaterdag 13 april was er een kop pelwedstrijd te Baarn, hier was een 4e plaats voor het koppel Henk Hendriks en André Goorcn. Zaterdag 20 april vijfdorpenwed- strijd van Oostrum. Deze wordt gevist aan 't Leuken te Well, van 12.00 tot 16.00 uur en de bijeen komst is om 1 1.00 uur bij de brug over 't Leuken. Zondag 21 april Ie Lentekoning, bijeenkomst om 07.15 uur bij de jachthaven te Wanssum. Voor deze wedstrijden opgeven bij Pieter Kunen. tel. 077 3662920. Wedstrijdvissers die mee willen doen aan de seleketiewedstrijden voor de NK 1996 dienen zich voor 20 april op te geven bij Pieter. Maandag 22 april ledenvergade ring. aanvang 20.00 uur in ons club huis De Karklingel te Oostrum. Jeugd Woensdag 24 april is de eerste jeugdkursusmiddag, bijeenkomst om 15.00 uur bij café-zaal De Karklingel te Oostrum. Jeugdleden die hier aan mee willen doen, dienen natuurlijk wel lid te zijn van 't Alvertje. Vergunningen voor 1996 zijn ook verkrijgbaar bij van Grootel Dierengilde/Hengelsport. Stationsweg in Venray en bij Harry Theeuwen, Houskuilstraat 38 te Wanssum. Verdere inlichtingen kunt u ver krijgen bij de sekretaris H. Lcnsscn. tel. 0478-587606. Bowling Vereniging Venray Uitslagen poule A: SVCB/Gomma.-Magic Line 10-22 Red Arrows-Altijd Raak/MS 21-11 Club Up-Treffers 26-6 Sigma's/RBV-Pinhunters 28-4 De Sigma's bleven in hel goede spoor en vergrootten hun voor sprong op achtervolger Magic Line met 6 punten door de royale over winning op de Pinhunters. die in Peter Cleven hun beste speler had den (serie 545). Bij de lijstaanvoer der bleek Leo van der Rijt zijn goede vorm te hebben vastgehouden want hij zette de hoogste serie neer met 570 pins. Magic Line blijft door de zege op Gommans/SVCB stevig op de tweede plaats. De eerste game ging weliswaar verloren, maar toen in de tweede game Hay Joostcn 204 en Twan Claessens 203 scoorden voor de Magic Liners, was de weer stand bij Gommans. waar Frank van Lier met 553 de beste was, gebro ken. Bert Tax (M.L.) won driemaal het persoonlijk duel met zijn tegen stander. Marlies Thijssen (hoogste game en serie 182-502) en Maria Siebers (serie 500) brachten hun Red Arrows met miniem verschil langs Altijd Raak. want hel verschil in de eindscore bedroeg slechts I I pins in het voordeel van de Red Arrows. Club Up toont zich de kat in het nauw en dat ondervonden de Treffers, die ondanks de prestatie van Jan Weiten (hoogste herengame met 214) en de 3 pers. punten van Mien van Seccelen toch met grote cijfers de winst aan Club Up. met Gerrit Gooren als beste (serie 511 en 3 pers. punten) moesten laten. Uitslagen poule B: BLS/Close Ene.-Strikers 11-24 Schild.bedr. Arts-Scores 11-24 Hit Miss-Golden Wonder 24-11 BTJamin-W.D.O.B. 10-25 Voor DE verrassing van de avond zorgde W.D.O.B., de hekkesluiter. door overtuigend van de schijnbaar onaantastbare koploper. B.T. Jamin. te winnen. Ger Driessen en Math Hendrickx hadden daar met ieder 3 pers. punten een belangrijk aandeel in. De hoogste game, 225 van B.T. Jamin-reserve Ad van Hemert. hielp de Jaminners ook niet veel. Helaas voor de achtervolgers werd door hen ook geen winst geboekt, want zowel B.L.S./Close Ene. als Golden Wonder beten in het stof tegen resp. de Strikers en Hit Miss. Bij de- Strikers pakte Caroline van Rijt de drie pers. punten en de hoogste damesserie met 506. terwijl Wilma Gielen de hoogste damesgame scoorde met 180. Bij Close was invaller Rene Geurts met zijn 540- serie de beste. Robert Peeters scoor de voor Golden Wonder dan wel de hoogste serie (221 224 209 654) maar zelfs dat bleek niet vol doende voor winst op Hit Miss, die in Albert Loeffen de grootste puntenpakker hadden. De Scores, met Math Cox als 3-puntenpakker, bleken weer eens te sterk voor B.T. Arts, waar Sjaak Reijntjes goed was voor 3 pers. punten en de hoogste serie van zijn team (501 Uitslagen Trio League: The Youngsters-Sigma's/RBV 8-21 Hit Miss-Born Losers 3-26 De Mennekes-BT Jamin' 26-3 Crash-Treffers '94 7-22 We Je Be-Alacarte 21 -8 De strijd om de eerste plaats gaat onverminderd voort tussen de Sigma's, die een zege boekten tegen de Youngsters met Michael Tijssen (serie 552) als beste en De Mennekes, die royaal de baas bleven over B.T. Jamin. Bij de Sigma's scoorde Leo van der Rijt een 223- game (de hoogste herengame) en waren de 3 pers. punten voor Hay Lenssen. Rene Geurts was het beste Menneke met zijn serie van 562. Zaterdag 20 april vijfdorpenwed- strijd Oostrum van 12.00 lot 16.00 uur. Leden die de kontributie 1996 nog niet hebben voldaan krijgen alsnog een acceptgirokaart thuis, waar u gebruik van kunt maken. Daarna zorgen wij voor de nodige vergun ningen. Ook kunt u terecht bij de sekreta ris H. v.d. Heuvel. Klaproos I. tel. 51 1215 of A. v. Mill. Tamboerijnstraat 2. tel. 513086 en bij Van Grootel Hengelsport. Stationsweg Venray. Anke en Bas Keijsers goed van start bij opening surfseizoen Nadat in hel paasweekend Bas Keijsers eerste werd in de Raceboardklasse en Anke derde dame en zevende in het overall klas sement van de Mistralklasse op het Slotermeer in het Friese Balk. werd Bas Keijsers afgelopen zondag eer ste op de Ooierpias in Herten Ooi. Anke die goed op dreef was werd derde in het overall klassement en tevens eerste dame en eerste jeugd. Dit was de eerste wedstrijd van de zes wedstrijden om het kampioen schap in het distri kt Zuid-Oost Nederland. Anke die zich nog moet kwalifi ceren voor het jeugd WK in Amerika moest in hel Friese Balk haar konkurrente Serumi Bakker uit Amsterdam voor laten gaan. Met een punt verschil op Bakker moet Anke de komende wedstrijd in Giesbeek op 28 april het verschil werwerken. waarin een 205-game. Als Crash nog kampioensaspiraties had. wer den ze wel resoluut de bodem inge slagen door de Treffers '94. die een ontketende Rinus Kunning in de gelederen hadden. Hij liet niet alleen de hoogste herengame (223. samen met L.v.d.R) maar ook de hoogste serie (613 noteren. Al zette Fien Jenniskens dan de hoog ste damesgame en -serie (190-538) neer. het mocht het Crash-team niet baten. De Born Losers, met Gloria Herbert als 3-puntenpakster. bleken veel te sterk voor Hit Miss. We Je Be sluipt langzaam naar boven nu ook Alacarte er aan moest geloven. WeJeBe-er Piet van Dijck bleef zijn directe tegenstander driemaal de baas. Jeugd Twee weken geleden namen zes jeugdleden deel aan het B* toernooi van Vlaardingen. Deze zes bowlers vormden drie dubbels, elk spelend in een andere klasse. Patrick Smits speelde tesamen met Mark Mij ling in de sterkste klasse: junioren jon gens A/B. Midden tussen het selec- tlegeweld hielden zij zich prima staande en veroverden zij een 3e plaats. Daphne Reyntjes en Mariska van Dinther speelden in de junioren meisjes A/B klasse. Boven (hun eigen) verwachting sleepten zij hier eveneens een 3e plaats weg. Inge Lenssen en Dave Tijssen vormden het enigste Venrayse gemengd dub bel. Volgens de reglementen werden zij ingedeeld in de aspiranten jon gens C/D klasse. Het bleek dat zij niet onder deden voor de andere twee dubbels want ook zij behaal den een zeer fraaie 3e plaats. Van de zes bowlers plaatsten zich er vier voor de single finales. Inge Lenssen steeg na drie games gegooid te heb ben een plaatsje in het klassement en met 159.4 gemiddeld eindigde zij net langs hel podium. Patrick Smits en Dave Tijssen speelden allebei finale in dezelfde klasse. Dave bleef een goed tempo in zijn scores hou den en eindigde als 7e. Patrick scha kelde een tandje terug en eindigde als 10e. Mark Mijling hield zich •goed staande in het sclectiegeweld. Na de 3 finalegames bleek een gemiddelde van 188 goed te zijn voor de 3e plaats. Een week geleden nam het scratch team deel aan de halve finale van de N.J.T.L. Vijf wedstrijden moesten er gegooid worden om te "Rijken wie zich zou plaatsen voor de finale. De eerste wedstrijd tegen Zoetermeer verliep stroefjes. De le game werd met zo'n dikke 60 pins verloren ter wijl de 2e game met 20 pins gewon nen werd: I -2. De tweede wedstrijd tegen Dordrecht werd op het scherpst van de snede gespeeld. De le game werd met 3 pins verschil gewonnen: 523-520. De 2e game werd met 512-521 verloren: 1-2 dus. De laatste wedstrijd voor de koffiep auze werd tegen Den Bosch gespeeld. Normaal is dit niet zo'n moeilijke tegenstander maar uitge rekend op zo'n moment zijn ze een maatje te groot. Beide games wer den door de Bosschenaren gewon nen: 0-3.. Na de koffiepauze werd aangevangen met de wedstrijd tegen Oosterhout. De eerste game werd met 2 pins verschil verloren. De 2c game werd met 50 pins verschil gewonnen dus dit was de eerste wedstrijd van de dag die winnend afgesloten werd: 2-1De laatste wedstrijd tegen Eindhoven was dit maal een makkelijke. Het vuur bij de Eindhovenaren was op en dus werden beide games ruim gewon nen: 3-0. In de eindstand leverde de 7 punten een 4e plaats op. Zoetermeer werd le met 10,5 punt en mag dus naar de finale. Dordrecht werd 2e met 10 punten en moet afwachten of de pinfall vol doende is aangezien van de 4 halve finales de 2 beste nrs. 2 zich even eens voor de finale plaatsen. Bedrijvenbowling Uitslagen 7e klasse: Oud Coenen Boys-Nestle 3 1-3 de Turfhoeve-Wanss. Beton 2 1-3 Rabo, Dames-Cactus Houterm. 4-0 Wanssum Beton 2 kampioen Alle beslissingen vielen in deze laatste ronde. Wanssum Beton 2. dal al een voorsprong van 3 punten had op de naaste belagers, liet er geen twijfel over bestaan, welk het sterk ste team in deze klasse was en won. mede dankzij een mooie 238-game van Marc van Berlo. overtuigend van Hofstee de Turfhoeve. dat zijn lot. nl. degradatie, hiermee bezegeld zag. De Rabo-dames verrasten de nummer twee. Cactus Houterman. volkomen en verwierven zich het recht op een promotie-wedstrijd. Datzelfde Houterman-team zal zich via een extra wedstrijd tegen de nummer twee van klasse 8 moeten zien te handhaven. Uitslagen 8e klasse: Acc.Theunissen-Hoeijmakers 0-4 Hoeijmakers 2-Edah 2 0.5-3.5 Rabo Zcvenr. 2-Buitenbedrijf 0-4 Kerkhof Transport-Nestle 4 4-0 Gebr. Kerkhof Kampioen Alleen theoretisch kon de titel het Gebr. Kerkhof-team nog ontgaan, maar toen de eerste game winnend werd afgesloten, was de titel een feit, zodat volgend seizoen dc zevende klasse er een geduchte tegenstander bij krijgt. Of het Hoeijmakers-1-team. dat in een rechtstreeks duel met Acc.ktr Theunissen om de tweede plaats duidelijk aan het langste eind trok. de kampioen zal volgen, zal bekend zijn op 18 april a.s. als de promotie- degradatiewedstrijden worden afge werkt. Op 25 april strijden de kampioe nen van alle acht klassen om de titel "Kampioen der Kampioenen". Aanvangstijd van deze wedstrijden is 20.00 uur. esteam (Ria van der Elzen, Danielle Poels en Wilmie Seuren) van Red Stars maakte haar favorieten rol waar. pd met overmacht zaterdag kampioen in de eerste divisie gen hadden zij nodig, d.w.z. 91 sla gen per ronde met zijn vieren, een gemiddelde dus van 22,75 slag per persoon per achttien banen. Met andere woorden: per speler werden gemiddeld maar drie tot vier banen van de in totaal achttien 'gemist' in een slag. Beste speler in Geldrop was Harrie Lenssen met 97 slagen en thuis tegen Gel'drop 1 was onze beste man wederom Harrie, tesamen met Gerrit Vermeulen, resp. 91 en 92 holeslagen. Ons tweede team ging op weg naar Nuth, alwaar Zicht Nirve I de gastheer was. Geen van de vier ron den kon in winst omgezet worden. Beste speler hier was Gerard Arts met 107 slagen over eveneens vier ronden. Buitenlust 3 ging zaterdagmiddag op bezoek bij Eindhoven I en ook zij slaagden er helaas niet in om een ronde de volle winst te pakken. Eindhoven pakte de maximale drie wedstrijdpunten. Beste speelster was Jo Litjens met 109 slagen over vier. Voor het vierde team stond de zeer moeilijk opgave om zo goed mogelijk voor de dag te komen tegen Financien 1 uil Loon op Zand, een team dal nieuw gestart is deze kompetitie, doch niet alleen met zeer ervaren spelers, maar ook spe lers van bijzonder hoog gehalte. Gerard Lemmens was onze beste man met 117 slagen. Voor donderdagavond staat de onderlinge kompetitie vanaf half zeven gepland. In het weekend is de Bondskompetitie weer aan de orde. Ons eerste team krijgt Wolfs ven 1 uil Mierlo op bezoek en zij zullen alle zeilen bijzetten om de eerste winstpunten thuis te behouden en wij hebben er veel vertrouwen in. Buitenlust 2 gaat op bezoek bij Eindhoven 1, zeer zeker geen mak kelijke tegenstander doch misschien zit er een of twee ronden winst in. Heeze I is voor ons derde team een bekende tegenstander, doch ook zij zullen het niet makkelijk krijgen. We weten echter dat de volle animo aanwezig is. om een goede wed strijd te spelen en dit ook kunnen. Tot slot ons vierde team; dat gaat op bezoek bij de Pool I die dit jaar opnieuw van start zijn gegaan. Ook hier kan men zeggen dat het geen gemakkelijke opgave gaat worden voor de onzen. We zijn al tevreden met een ronde winst... D.O.S. Pk's VBB: Theo Voesten behaalde in dc fina le 5e klas libre een mooie 5e plaats. Henk Hendriks plaatste zich voor de finale van de 4e klas. (25. 26 en 27 april bij DVM) Leo Cuijpers speelt op donderdag 18. vrijdag 19 en zaterdag 20 april de finale kader. De wedstrijden wor den gespeeld bij D'n Oldtimer en de organisatie is in handen van 't Anker. Uitslagen bandstoten KNBB: DOS I -Tegelen A 7-0 Gerrit Vermeulen, Leo Cuijpers (9 brt. gem. 6.1 I) en Henk Hendriks 15 bit. gem. 3.33) wonnen alle hun partij. DOS 3-'t Waope 5-2 Jolanda Voesten (gem 1.00) en Piet Barents wonnen beiden hun partij. Jaar- en ledenvergadering DOS: A.s. maandag 22 april is dc jaar vergadering bij D'n Oldtimer. Aanvang 20.00 uur. Denk aan het aanmeldingsformu lier voor het komende seizoen!!. Programma KNBB bandstoten: dinsdag 23 april: DOS I-VOP donderdag 25 april: DOS 3-Inaborg Bandstoot kompetitie: AIVOP-Tegelen 5-2 Voor de winstpartij zorgde Wilfried Godschalk met 1.96 gem. A1De Lichtenberg-VOP 0-7 René Dericks 7.89. Wilfried Godschalk 3.05 en Ger Snijders 0.90 gem. wonnen hun partij. A2: Inaborg-VOP 5-2 Winst was er alleen voor Eric van Gerven met 0,89 gem. Invaller Erik Verblakt beet meteen de spits aftegen de Lochemse kop man de Wilde. Ondanks goed spel moest hij toch capituleren. Gerbert Loeffen verloor eveneens, waarna Ronald Bogaard de aansluittreffer tot stand bracht. Het dubbel ging nipt verloren waardoor Red Stars tegen een 1-3 achterstand keek. Loeffen verraste vervolgens de Wilde. Na de pauze kwam Red Stars terug. Door de tweede overwinning van Loeffen en twee overwinningen van Bogaard werd uileindelijk een gelijk spel bereikt. Verblakt speelde verdienstelijk, met name dé laatste wedstrijd was van grote klasse, maar kwam niet lot winst. Zaterdag speelt Red Stars de laat ste wedstrijd in en tegen Franeker. Kampioen Heren 4 werd zaterdag kampioen in de afdelings promotie klasse. Hiermee promoveert het naar de landelijke divisie. Joop Verblakt, Wil Thijssen. Toon Achten en Bert Thijssen proficiat. Uitslagen: Red Stars 1 h-De Toekomst I 5-5 Red Stars 3 h-AA Drink/SVE 2 7-3 Red Stars 1 d-GTTC 1 7-3 Red Stars 5 h-Looping I 6-4 Red Stars 6 h-Looping 2 6-4 Red Stars 9 h-Helden '67 3 4-6 Red Stars 10 h-Helden '67 4 9-1 Red Stars 11 h-Belke 3 0-10 Red Stars 1 j-Ugchelen 1 6-4 Red Stars I m-VSB Bank 1 5-5 Red Stars 3 m-Blue Star I 9-1 Red Stars 5 j-Blue Star 2 1-9 Red Stars 7 j-Panningen I 2-8 Red Stars 8 j-Blue Star 3 6-4 Megacles 1-Red Stars 2 h 4-6 ATTC'77 1 -Red Stars 2d 2-8 Blue Star 2-Red Stars 4 h 2-8 Amnasta I-Red Stars 7 h 5-5 Blue Star 5-Red Stars 8 h 2-8 Oni 1-Red Stars 2 j 7-3 Cosmos/ttvv 3-Red Stars 3 j 5-5 STI-Vesta 1 -Red Stars 2 m 5-5 Armada 1-Red Stars 4 j 4-6 Seta 2-Red Stars 6 j 10-0 Maasbree 2-Red Stars 9 j 9-1 Armada I -Red Stars 4 m 5-5 Veta 1-Red Stars 1 js 0-5 Never Despair-Red Stars 2 d 3-7 Met z'n vijftienen togen onze leden naar het internationale toer nooi te Mierlo, alwaar twee dagen lang de midgetgolfbaan bezet was voor de vele deelnemers. Voor velen was dit de eerste kennismaking met deze banen. En dit was dan ook in de scores te merken: weinig ronden kwamen onder de 30" uit: alleen de meer geroutineerde spelers ging dit beter af. Harrie Lenssen speelde een goede partij door met 98 slagen over vier ronden bovenin le eindigen bij de heren senioren. Jan Litjens had hier tien slagen meer voor nodig in dezelfde klasse. Voor de anderen waren geen ereplaatsen weggelegd, doch zij zijn weereen ervaring rij ker. Dan de Bondskompetitie. Wat nog niet vaak gebeurd is in onze 25 jaar. gebeurde dit weekend. Geen enkel team van ons kon of thuis de over winning pakken danwel een of meerdere punten mee naar huis brengen. Hel eerste team speelde een dub bele wedstrijd. Zaterdagmiddag de uitwedstrijd in en tegen Geldrop 2 en zij presteerden het om de eerste ronde in winst om te zetten doch toen begon de trein bij de gastheren echt goed te draaien, ronde na ronde werd ingeleverd en de uiteindelijke winst bleef dus in Geldrop. Zondag kregen zij de 'gedoodverf de' kampioen Geldrop I op bezoek en ook al speelden onze jongens gewoon een goede partij, echte kan sen voor de overwinning waren niet aanwezig. Bovendien presteerden de gasten het om ook nog ons baan- rekord over vier ronden met vier personen te verbeteren: 364 holesla- wedstrijd zal Red Stars uil Enkhuizen afwer- spelen gelijk herenteam kwam zaterdag kleerscheuren door de wed- tegen De Toekomst. Door het van Patrick Zwiers werd met enige onzekerheid aan de itrijd begonnen. ing ok in april en mei zijn er voor bereikbare wedstrijden, april doubl. bij Bré-da-Boules Breda, Piëlhazen- oudjkhoftoernooi bij JBC Venray 80. g irjaarsloernooi PC Oisterwijk ubl.) en 't Weyertoernooi bij PV II imeer (tripl22 t/m 26 april •oe| toernooi bij PV Parklust in weidboven. 50+ toernooi bij JBV j ko tanque in Epe; 30 april elb linginnedagloernooi (doublbij :tei Oisterwijk. Ed '5 mei Jeugdtoernooi in terwijk: 5 mei Voorjaarstoernooi de Cochonetclub in Loon op ld: 5 mei toernooi bij JBV licale Cuijk, Nieuwegein-Zuid. V Jagérshoef Eindhoven. erCrijdingstoernooi in Asten, 5 noj i-jeugdtoernooi bij JBV wilershocf in Eindhoven (doubl.), Voorjaarstoernooi bij Littie of ienie in Helmond (tripl.). mei doubl. bij Mazyk de anque en II mei tenbuurtparktoernooi bij Maboul ide; 15 mei Midweektoernooi bij Tilburg (doubl.) en op 16 mei [bl. bij JBC de But in Sitaard. 19 mei Vogelparktoernooi bij de Walnoot in Oisterwijk pi Voorjaarstoernooi bij 't sli "lende Schaep in Dordrecht, bij e 'eek en Moedigh in St. denrode, PV 't Lover in Asten en ningstoernooi in Oudenbosch ubl.). mei Midweektoernooi in PV de Bommel in Zaltbommel, bij A in Poortugaal. PC dhovén/Amitié Best, Apeldoorn ,l|bL); 25 mei Dag van Best bij Amitié le Best: 26 mei doubl. bij Swift in Helmond en tripl. bij Terra in Maastricht: 27 mei tanentoernooi bij JBC Rotterdam en Pinkstertoernooi bij JBV Ie Itlve Superieur in Grave (tripl.) en Lentetoernooi bij PC 't Zwaantje ulta 'indhoven. 2oi 'p 23 maart zijn de laatste win- radfPelcn in de accommodatie van 't Kös Krèk in Asten. De namen de winnaars zijn: I. W. Broers =+37: 2. M. Broers 4w=+35; 3. q Zeelen 4w=+29; 4. M. Zeelen =+16; 5. G. Verheijen 4w=+l5 Venray en 6. H. Hendriks 4w=+5 Cuijk. 'oor onze eigen vereniging is het angrijkste ons sponsortoernooi Piëlhazen-Porkhofloernooi te ikwater Venray. >ril Verder zijn de clubkompetities l-l fcr gestart en wordt er weer op I- idag en zondag geoefend op ons II dn te Vlakwater in Venray. 10 damesteam van Red Stars haar favorietenrol waar. Het met overmacht zaterdag kam- in de eerste divisie, voor laatste wedstrijd werd .hcJk>cIH tegen GTTC uit tsscJ!van de Elzen verloor de eerste kn le, maar hierna werd door over- van Daniëlle Poels en Seuren en winst in het dub- 4-1 ruststand bereikt. Na de de Venrayse dames er los. Via 6-1 en 7-2 werd 7-3. van der Elzen won een maal, Poels won twee wedstrij- Wilmie Seuren bleef onge- r le e uitslag van de wam werd dui- al het kampioenschap en de naar de eredivisie een feit

Peel en Maas | 1996 | | pagina 13