I Ruimer wonen zonder krap te zitten. i frngleparty's suksesvol Euterpe eemt deel an Tielen Toernooi Nieuwe (openings) tij den voor de Rabobank Tweede wandeling rondom Geysteren REGIOKALENDER Toneelstichting 'De Kom' Rommelmarkt Dansen voor singles Ie Rabobank tel. (0478) Venray-Oostrum 530 200 Zevenrode 530 520 Meerlo-Wanssum 538 200 Sixties Music Club Venray presenteert eerste muziekavond Rommelmarkt en diensten veiling in Vierlingsbeek Vlooienmarkt in Oirlo Bibliotheek- nieuws Pub-rock in de Bonte Koe PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS II EN MAAS Donderdag 11 april 1996 - Pagina 3 m aantal jaren geleden werd bij [centrum Janssen in Venray jrt met het verzorgen van dans- :n speciaal voor single's. In de der tijd is deze doelgroep uit- jeid tot een flinke club die ir wekelijks terugziet tijdens de toopi us. Daarnaast worden er mo- lc°nueel 00^ no2 diverse andere viteiten georganiseerd waaraan 'n 1 jg deelgenomen wordt door de derrui listen. Na een drietal suksesvolle ersportvakanties gaan men deze e Wr ier voor de eerste keer met het gtuig vakantie vieren op Ibiza. elmatig werd de opmerking lm' naakt of het niet mogelijk was dansavond te organiseren speci men voor singles. Dit heeft geresul- Ia9 vi d in een maandelijks terugkeren- 7] avond die meteen vanaf de I reerste keer suksesvol verliep. dat deze avonden een open ikter dragen zijn ook niet-ledèn 1 harte welkom om andere leef tijdsgenoten te ontmoeten in een ontspannen sfeer. Vaak wordt gedacht dat op dit soort avonden de mannen in de meerderheid zijn. Wonderbaarlijk genoeg is dit niet het geval. De regio waaruit de bezoekers aan deze avonden komen is ook verbazingwekkend. Zelfs vanuit Eindhoven en Nijmegen komen mensen naar Venray om de sfeer te proeven, en een gezellige babbel of zelfs een dansje te wagen. Vanwege het sukses zullen deze avonden in principe elke laatste vrij dag van de maand plaatsvinden, een vaste plek op de agenda krijgen. Op 31 december van dit jaar wordt er zelfs voor de eerste keer een specia le Singles Sylvesterparty georgani seerd. De band die deze avond muzikaal zal invullen is reeds geboekt. De eerstvolgende single-avond is op 19 april aanstaande. Voor de bezetting van de^vrou- wenrollen in 'Troyt-Trilogie' zijn we op zoek naar enthousiaste dames. Onder regie van Marga van Laarhoven zijn de voorbereidingen al in volle gang. Voor meer informatie of aanmel dingen: sekretariaat, R. v.d. Munck- hof, Pr, Hendrikstraat 22, 5802 BE Venray, tel. 0478-589814. Op zondag 21 april is er een grote rommelmarkt in wijkcentrum Den Hoender in de St. Ursulastraat te Venray. De rommelmarkt is van 09.30 tot 13.00 uur en is georganiseerd door buurtvereniging St. Jozef. p 20 en 21 april 1996 organi st Muziekvereniging Concordia leterik voor de eerste keer het len Toernooi, wedstrijd voor te ko te/populaire muziek, acht n(*er deelnemers onder ande- taigis Ie Koninklijke harmonie Euterpe steVenray die óp zondag 21 april si bE spelen. TIELEN TROFEE EN GELDPRIJZEN es orkesten nemen deel in de ■gorie A (afdelingen Superieur Ere). In de categorie B nemen orkesten uit de overige afdelin- deel. Voor elke winnaar in een :gorie ligt ƒ2500,- klaar plus de i len Trofee. Ook voor de nam 's twee en drie in beide catego- nzijn geldprijzen beschikbaar. WEDIJVEREN IN HET LICHTE GENRE let Tielen Toernooi is een bijzon- toernooi. Het daagt harmonie- 'anfare-orkesten uit een bruisend jramma in het lichte en populai- ;enre samen te stellen en daar- onderling te wedijveren. Hun igramma mag solistische en mlementen bevatten. De orga- itoren streven ernaar het hafa- M/even te verrijken met twee en muziek zonder omhaal maar barstend van kwaliteit. MUZIEKKEUZE kj eelnemende orkesten hebben programma samengesteld uit repertorium. Dat kwam tot stand verleg met de artistiek adviseur het Tielen Toernooi, Pierre jpers, jurylid tijdens de bonds- coursen en tot voor kort nog n zij gent van de Koninklijke taire Kapel. Daarnaast spelen de :sten één verplicht werk dat door organisatie van het Tielen jmooi is aangewezen. Een pro- larejhima heeft een voorgeschreven ;te )voor de A-categorie tussen :n 30 minuten, voor de B-catego- tussen 20 en 25 minuten). Het :t zoveel mogelijk zonder onder ling worden uitgevoerd. [rijdag 19 april, zoals elke laatste dag van de maand: gezellige s- en ontmoetingsavond voor lie's en alleenstaanden bij iscentrum Janssen, Raadhuis- at 6 in Venray. Aanvang 21.00 oegankelijk voor léden en niet en. Info: 0478-510500. Voortaan ook zaterdags bankieren Met ingang van 6 mei kunnen klanten van Rabobank Venray- Oostrum doordeweek na het werk én op zaterdag bij de bank terecht. Rabobank Venray-Oos- trum verruimt namelijk de ope ningstijden en is bovendien langer telefonisch bereikbaar. In juli gaat ook Rabobank Zevenrode de ope ningstijden veranderen. Verrui ming van de openingstijden is een voorbeeld van de klantgerichte en flexibele manier van werken van de Rabobank. Het kantoor van Rabobank Venray-Oostrum aan het Schouw burgplein in Venray is voortaan door de week van 10.00 tot 18.00 uur open en op zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur. Op maandagen opent de bank om 12.00 uur de deuren. Tijden die tegemoet komen aan fle eisen van de moderne consument - en derhalve ook meer gelijklopen met de openingsuren van winkels-. Algemeen directeur Louis Moers van Rabobank Venray-Oostrum spreekt dan ook van een verruiming die is ingegeven door de wensen van de klanten. "We horen steeds vaker van onze klanten dat ze over dag geen tijd hebben voor een bezoekje aan de bank. De hele samenleving is flexibeler ingericht en de Rabobank gaat daarin mee". OP AFSPRAAK De bank gaat echter nog een stap je verder. De medewerkers van de Rabobank zijn buiten de klantvrien delijke openingsuren altijd bereid tot een gesprek bij klanten thuis of op de zaak. Telefonisch een afspraak maken is voldoende. En tenslotte neemt de bereikbaarheid van Rabobank Venray-Oostrum ook toe doordat de telefoons langer bezet zijn. Voor klanten die bellen voor informatie of advies zit er tot 's avonds 21.00 uur een Rabobank- medewerk(st)er aan de telefoon. Bij verruiming van de opening stijden heeft Rabobank Venray- Oostrum de plaatselijk soms ver schillende wensen van de consument in het achterhoofd gehouden. Omdat in tegenstelling tot veel winkels in Venray de win- kels'in Oostrum traditioneel tussen de middag sluiten, is het kantoor aan de Mgr. Hanssenstraat in Oostrum op werkdagen van 10.00 tot 12,30 en van 13.30 tot 18.00 uur geopend. Op maandag zijn de ope ningstijden van 13.30 tot 18.00 uur. Op zaterdag kunnen zowel de klan ten uit Venray als uit Oostrum tus sen 10.00 en 13,00 uur terecht op het kantoor in Venray. Klanten en niet-klanten krijgen binnenkort een mailing in de bus waarin alle infor matie over de gewijzigde opening stijden. ZEVENRODE OOK Om de toenemende samenwer king te benadrukken maakte Rabobank Zevenrode gelijktijdig met de directie van Venray-Oostrum bekend ook de openingsuren van de bank te zullen aanpassen, Dat gaat volgens algemeen directeur W. Bens per 1 juli gebeuren. Hoe de opening stijden er per kantoor precies gaan uitzien, is nog in studie. Zeker is dat het kantoor in Leunen op nagenoeg dezelfde uren als Venray open zal zijn. Rabobank Zevenrode heeft daarnaast kantoren in Ysselsteyn, Oirlo en Merselo. April Wandelmaand Op zondag 14 april vindt in het kader van 'April Wandelmaand' een natuurwandeling rondom Landgoed Geysteren plaats. In samenwerking met het IVN (Instituut voor Natuurbeschermingseducatie) heeft de VVV geprobeerd een route samen te stellen die u langs de mooiste plekjes van dit 700 ha grote landgoed leidt. Tijdens het eerste gedeelte van de wandeling, komt u langs de Rosmolen die speciaal voor deze gelegenheid in werking is. Tevens kunt u een kijkje nemen in deze watermolen. Na ongeveer 6.5 km komt u weer bij het startpunt. Vanaf dit punt kunt u aan het tweede gedeelte beginnen dat langs het n de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van .nementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze 'ictionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken, mdag 31 maart t\m zondag 5 mei: positie van Marij Freriks uit Horst in de Horster Oudheidkamer, derde titel 'Beweging en verandering' toont zij beelden, die geïnspi- jrd zijn door 'de mens' in zijn facetten. De Horster Oudheidkamer 'indt zich in de Steenstraat 2 in Horst. Woensdag 3 april t/m 2 februauri 1997: ïxpositie 'Middeleeuwse kastelen in Limburg' in het Limburgs Museum Venlo. Het leven van alledag in de middeleeuwen inzichtelijk gemaakt l behulp van diverse communicatiemiddelen. Vrijdag 12 t\m zondag 21 april: •ente-opstap-dagen in Kasteeltuinen Arcen met onder andere antiek- _ow. 406 Zaterdag 13 april Jptreden bas-bariton Gerard Driessen in graanbranderij de Ijsvogel in een met een uitvoering van Schuberts liederencyclus "Die schone üllerin". Aanvang 20.00 uur. Gaarne vooraf reserveren, tel. 077- 31240. "aterdag 13 april: •oncert Lee Towers en Anita Meijer in de Horster Merthal. De brengst van het concert is bestemd voor de stichting Vrienden van •uw Spraeland. Saterdag 13 en zondag 14 april luromeeting Limburgia 1996 te Baarlo. Internationaal evenement voor fa Romeo rijders: Voor meer informatie Tel. 077-4745728 of 077- 44631. bondag 14 april: Optreden koperensemble Flexible Brass met ongeveer 20 koperblazers werkzaam zijn bij een symfonie-orkest in Nederland of Duitsland, 'treden is in de grote zaal van De Maaspoort te Venlo, aanvang 20.15 r Op het programma o.a. de Schilderijententoonstelling van Mussorgsky. ^nderdag 16 t\m zondag 19 mei: osterse mystiek in Arcen: Oosterse dagen in de Kasteeltuinen met dewerking van ondere andere Wieteke van Dort. V tie golfterrein en richting Nieuwland- sche Bossen loopt. Start- en eindpunt: café 't Tref punt, Dorpstraat 16 te Geysteren. Vertrektijden tussen 10.00 en 14.00 uur. Om 10.30 uur is er de mogelijk heid om onder leiding van een gids van het IVN deze wandeling te maken. Als u wilt deelnemen aan deze tocht kunt u bij de VVV/ANWB Venray tijdens kantooruren een wandelmap a ƒ4,95 kopen. Deze is ook verkrijgbaar op de dag zelf bij het vertrekpunt. In de map treft u tevens een flyer met informatie en een aandenken aan de wandelmaand aan. Tevens kunnen de wandelaars meedoen aan een landelijke fotowedstrijd, waar bij verschillende prijzen te winnen zijn. Afgelopen zondag, le Paasdag, vond de eerste wandeling plaats in het kader van 'April Wandelmaand'. Enkele honderden wandelaars amu seerden zich in het voorjaarszonne tje rondom de Ballonzuil. U heeft besloten om uw huis te gaan verbouwen en opeens stuit u op een aantal lastige vragen. Wat is bijvoor beeld de beste financiering? Wat moet ik doen met mijn verzekeringen? En kan ik misschien subsidie krijgen? Op al dit soort vragen heeft de hypotheekadviseur van de Rabobank het antwoord. Bovendien kijken we samen wat in uw persoonlijke situatie de meest geschikte en meest voordelige oplossing is. En mocht u nog andere instanties of deskundigen nodig hebben om uw plan nen te kunnen realiseren, dan wijzen we u graag de weg, Bij een verbouwing komt immers vaak heel wat kijken. De hypotheekadviseur van de Rabobank weet er alles van. Dus kom gerust eens langs of bel voor een afspraak. Met de hypotheekadviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. Rabobank Op zaterdag 13 april houden SMCV haar eerste sixties-avond in zaal 'In den Engel', Poststraat 1, Venray. Liefhebbers van R R. Merseybeat, Sixties instrumentaal zullen deze avond dus volop aan hun trekken komen. Om even terug te gaan in de tijd: wist u dat er in de begin '60 in Venray een Teenagerclub was Zaal Wilhelmina, gelegen in de Schoolstraat, was toen het trefpunt van de rpuziekliefhebbers. Het waren bekende Nederlandse groe pen die er toen optraden zoals: Johnny Lion, Jumping Jewells, René Alligators, Beter Rockets, ZZ Maskers, Willeke Alberti, The Hunters, The Scorpions, de Nijmeegse Tyfoons en natuurlijk niet te vergeten de uit Venray komende 'The Rocking Starfigh- ters'. Het zou fantastisch zijn als led,en van de toenmalige Teenager Club Venray en bezoekers, van de inder tijd unieke zaal Wilhemina, deze avond aanwezig zouden zijn om bij muziek van Rock of Ages en Billy Holly nog wat nostalgie op te snui ven. Billy Holly heeft meegewerkt aan musicals zoals: West Side Story en aan tv-series zoals GTST. Diamond en reclameprojekten van Philips en Bruna. In 1992 won hij de Henny Huisman Roadshow. Hij was drie jaar vaste artiest bij de Radio 10 Gold's Road Show en was tevens vaste artiest van de Olau Ferry Line. Billy was gastzanger bij o.a. Clarks. Willy Giants, Gator Bait. Op diverse festivals trad hij op met sterren als Golden Earring, Herman Hermits, The Searchers. Fortunes, Anita Meyer, Big John Russel. Billy Holly heeft een sensa tionele liveshow waaraan de meeste toeschouwers nog wel een tijd aan terug zullen denken. Op zondag 14 april organiseert harmonie De Herleving een rom melmarkt in de Spoorstraat te Vierlingsbeek. Aansluitend wordt in zaal Concordia (aan de Spoorstraat) een dienstenveiling gehouden. Tijdens de rommelmarkt zullen door leden van De Herleving talloze spullen te koop worden aangeboden tegen een lage prijs. Dankzij de medewerking van velen is het aan bod aan gebruikte, maar nog steeds goed te gebruiken spullen zeer groot. Op de aansluitende dienstenvei ling zullen behalve enkele waarde volle goederen, ook diverse diensHen worden geveild. Een aantal bedrij ven én partikulieren hebben goede ren of diensten aangeboden aan de harmonie. De hoogste bieder kan eigenaar worden van een waardevol goed, maar bijvoorbeeld ook een serenade of een aantal uren bouw werkzaamheden kopen. Enkele bekwame en enthousiaste veiling meesters zullen de veilinghamer hanteren. Alle diensten en goederen die door de harmonie zijn verzameld zijn onder vermelding van de gever in het veilingboek vermeld. Enkele dagen voor de veiling zal het vei lingboek huis-aan-huis worden bezorgd in Vierlingsbeek en Groeningen. De opbrengst van de rommel markt en de dienstenveiling wordt door De Herleving gebruikt om het instrumentarium van de harmonie en de drumband op peil te houden. De rommelmarkt begint om 12.00 uur, de dienstenveiling om 14.00 ROCK OF AGES In het voorjaar van 1986 werd de Haagse groep Rock of Ages opge richt door leden die voor die tijd al in bekende groepen speelden.zij boekte al snel vele suksessen met hun roemruchte vijftigeren zestiger jaren muziek.. (Zij worden gezien als een van de beste R R groepen in Nederland). Hun repertoire bestaat ondermeer uit nummers van Elvis Presley, Cliff Richard en Chuc Berry, aangevuld met stevige swingende muziek van de Beatles, Rolling Stones etc. Ook instrumentaal zijn zij erg sterk. Zo spelen zij nummers van the Shadows, Ventures en Spotnics. Van deze jongens mag zeker gezegd worden dat zij over een dusdanig talent beschikken, wat hen in staat stelt op hun Fender gitaren de num mers op authentieke wijze te vertol ken. Deze zesmans formatie is in staat u echt terug te brengen naar de 50/60-er jaren, want een ding heb ben de bandleden van de Rock of Ages gemeen: zij spelen muziek die ze echt leuk vinden en dus met een groot enthousiasme en uitstraling. Dit zult u zéker herkennen tijdens hun optreden. Zondag 14 april Op zondagmiddag 14 april orga niseert muziek vereniging 'Ons Genoegen' uit Oirlo weer haar jaar lijkse vlooien- en antiekmarkt. De muziekvereniging heeft ook deze keer weer allerlei spullen bij elkaar gebracht. Spullen die voor velen nog zeer waardevol kunnen zijn. zoals klein meubilair, huishoudelijk apparaten, boeken en allerlei snuis terijen. De vlooienmarkt zal plaats vinden in en rondom gemeen schapshuis 'dé Linde' aan de Hoofdstraat te Oirlo. Buiten staan marktkramen opgesteld, waarin de spullen staan uitgestald en waar iedereen eens vrij kan rondneuzen. Binnen staan de meer waardevolle zaken, alsook de kavels, die per opbod verkocht worden. De vrije verkoop van de spullen start om 13.00 uur. Voor die tijd zal er het een en ander geveild worden, zoals klein antiek en zaken tussen kunst en kitsch. De veilingmeesters Joep Verstappen en Wout Zanders zullen afwisselend de hamer in de handen nemen om deze verkoop te leiden. De opbrengst van deze middag is bestemd voor muziekvereniging 'Ons Genoegen'. Zij hoopt met de opbrengst te zijner tijd enkele nieu we muziekinstrumenten te kunnen kopen om de vele leden allemaal van een goed instrument te voor zien. Tijdens deze middag, die voor iedereen vrij toegankelijk is, zal er ook een kleine loterij worden gehouden, met als hoofdprijs een half varken, dat -net als verleden jaar- geschonken is door een ano nieme supporter van de muziekver eniging. Een keuze uit de nieuwe romans en de nieuwe studieboeken: Conroy, Pat: Strandmuziek. Na de zelfmoord van zijn vrouw verbreekt een Amerikaanse man alle banden met het verleden totdat hij verneemt dat zijn moeder ongeneeslijk ziek is. Dekkers, Midas: De mol en de baviaan. Korte causerietjes over bij zondere aspekten van het dierenrijk. Gillissen, P.L.: Wonen, werken en studeren in het buitenland. Prak tische informatie en adviezen op het gebied an belastingen, sociale wet geving en beschikbare dienstverle ning. Guterson, David: Ceders in de sneeuw. Vlak na de Tweede Wereld oorlog staat een Amerikaanse visser van Japanse afkomst terecht op beschuldiging van moord waardoor oude wonden openrijten én de haat tegen Japanners opnieuw oplaait. Hall, Gregory: Duister verleden. Na de door van haar man komt een vrouw talloze geheimen op het spoor die samenhangen met het ver leden en het werk van haar echtge noot, hetgeen haar in groot gevaar brengt. Kitzinger, Sheila: Het jaar na de geboorte: overlevingshandboek voor moeders. Medische en prakti sche informatie voor moeders (en vaders) over zwangerschap, beval ling en het eerste levensjaar van de baby. Soldaat: Soldaat van de vrede: Jit- schak Rabin: de Biografie. Biogra fie van de Israëlische militair, politi cus en staatsman (1922-1995) die na als premier een vredesakkoord met de Palestijnen te hebben gesloten door een extremist werd vermoord. Walters, Minette: De donkere kamer. Wanneer een jonge vrouw na een auto-ongeluk met geheugenver lies uit een coma ontwaakt, blijken haar verloofde en haar beste vriend in vermoord te zijn. Je loopt door de straat, het is zaterdagavond, er komt een span nend verwachtingsvol gevoel over je heen, je wilt stappen, uitgaan. Uit de kroeg klinkt ongure, ruige rock 'n roll. Binnen is het warm en rokerig, de band De Soto veroorzaakt een enorm lawaai. De leden zien er gevaarlijk uit met hun zwarte brillen en pakken. Het zweet gutst van hen af. Dit is wat je zoekt! De Soto. Verdomme..., zo waren de Stones ook in hun kroegenperiode en later was Dr. Feelgood ook zo. Dit is ech ter livemuziek van een echte live band en deze Eindhovense band geeft je nu je 'saterdaynigt' gevoel. Dus is de in Londen door hen opge nomen cd ook zo goed ontvangen en staan ze op een Engelse verzamel cd samen met hun helden als Inmates, Dr. Feelgood, Eddy The Hotrods. En daarom speelt De Soto de gehele tent plat! Na afloop van het optreden plakt de vloer van het bier, je oren suizen, je keel is schor maar je hebt een geweldig moment meegemaakt. Wat een geluk dat de pubrockbands weer helemaal in zijn. Don't miss it. Zondag 14 april, aanvang 20.00 uur,- entree ƒ5,-. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R E. Gabeler. Th. Lankveld. H. Schraven, I. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 586082 zo: Th. LANKVELD Langstraat 106, tel. 583558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz. D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: J. de VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 581878 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: R. KF.IJZÈR Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 0478-541777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur lot volgende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 586605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure. V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling W. de VOCHT en V. GEURTS DIERENARTSENPRAKTUK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 077-3986538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tol vrijdag 12 uur waargenomen door: R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 0478-641327 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19:00 uur, tel. 582411 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus i 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorgmg gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3