OJC Dingus Hallo Venray in Vierlingsbeek Prijswinnaars kleur wedstrijd tankstation PEEL EN MAAS Code foto- PEEL EN MAAS Donderdag 11 april 1996 - Pagina 'El Grote Kerk Deken: J. Coenen. Eindstraat 6. lel. 581275: kapelaan H. de Wit ofm, Whfstlerstraat I. tel 582385: kape laan R. Woutering. Horsterweg 57. Castenray. tel. 57I2I5 of 580202; kapelaan H. Bouman. Dr. Poelsstraat 4. tel. 511664. Priester in ernstig noodgeval: via balie zieken huis. tel. 522222. Opgeven misin- tenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag onder het Paasoctaaf: 9.00 H. Mis voor overl. ouders Arts- Cornelissen: Jeu Jenniskens en fam. Messemaeckers-Schreinemachers 19,00 H. Mis voor ouders Van Dijck-Derckx; Toon Sanders en overl. fam Teng Geurts (koll): Nel Camps-v.d. Sterren (koll): Karei de la Roy (koll); fam Creemers- Maassen en zoon Piet. Zondag: 2e Zondag van Pasen. 9.30 Latijnse hoogmis voor Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; P. Janssen-Oudenhoven en fam René Smeets (kol): overl. ouders Janssen- Muis: Nellie v.d. Berg-Munninghof; overl. echtp. H. Gerrits-Hermans en overl. ouders Theodorus Pouwels en Jo Pouwels: Albertus Hubertus Martens en Anna Maria Muis en Maria Smits. 11.00 H. Mis voor Jan van Haren. Jan Kuijpers, Frans Martens en Mensi Zegers; jrd. Maurice Receveur. Maandag: 9.00 H. Mis voor Antoon Martens (Groeningen. koll). jrd. overl. ouders Theodorus Rutten- Peeters. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor Henk Baartman (koll): Arie Verlaan; Sjeng Verkoeijen en voor Fred. Woensdag: 9.00 H. Mis voor Cor van Geffen. Donderdag: 9.00 H. Mis voor roe pingen tot het priesterschap. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor ouders Hub Schols-Voslers en overl. fam.; Sraar Poels. Dienbeurten: za 19.00: Ties. Gijs. Sanne. Bart de R.. Wendy en Ronny; zo 9.30: de heren Truijen en Mingels. Luendric. Eomer, Loek en Wesley; 11.00: Lieke. Claudia, Bram v. H., Steve, Pascal en Tom. Lektoren: za. 19.00: W. Bistervels; zo 11.00: A. Noyens Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. v. Loenen; lector/trice: B. Kuiper. Vertrek bus om 18.15 vanaf de Sl, Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de Sl. Annakapel. Voorganger: G. v. Loenen; lectrice: Zr. Jacinta. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatius kapel. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45 Yoga en meditatie. Woensdag: 10.45-11.45 Psalmen- groep. Donderdag: 14.00-15.00 Kursus over Zingeving. 16.45 Yoga en meditatie. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woute ring. Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pasto rie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: 19.15 Kinderwoord dienst, m.m.v. Venray's Mannen koor. Voor Wim en Antonet Jakobs- Hanen: overl. Hendrika Huisman; Gerlach van Ass en fam.; Dien Willems-v.d. Broek; Sjef Seykens (koll.): Peter Kopszinski; overl. ouders Van Bergen-Sliphout en zoon Jos: Jan v.d. Heuvel (jaard.): Michel Truyen (jaargetijde); bijzonder intentie; Leo Ewalts (jaargetijde); Hendrina Hendriks; jaard. Harriet Philipsen: Harry Linders. Zondag: Beloken Pasen: 08.30 voor overl. fam. Linders v.d. Woldenberg: 10.30 M.m.v. Mannen koor Vredeskerk: voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie; overl. ouders Bouten- Linssen en zoon Pierre: Wim Philipsen; Huberta v. Dierendonck (koll.). Maandag: 19.00: Cor Dijkmans en overl. fam.; Piel Vermeulen. Dinsdag: 19.00: Agatha Theuvenet Woensdag: Gerrit Duijkers (v.d. fam. Wismans); Maria Poels-Ker- sten (koll.); Martinus Meyer (jgt.). Donderdag: 19.00: Herman Jaegers. Vrijdag: 19.00: Bijzondere intentie. Mededeling: Wilt u er aub aan den ken dat de^ H. Mis op zaterdag 20 april om 19.15 uur vervalt. Wilt u aub opgeven wanneer de H Missen voor de door u opgegeven intenties het beste kunnen worden opgedragen? Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor); st. Sef Direcks en Anna Houwen; st. Toos Duijkers- Jenniskens; Jan van Rhce; Frits Wagemans: overl. fam. Claessens- Nabuurs; Thei Classens (Blakt. jrd.); jrd. Piet Martens en overl. fam. Martens-van Kempen; uit dankbaar heid (K). Zondag: 10.00 Hoogmis (Herenkoor); jrd. Mathieu v. Rijswijck en overl. ouders Van Rijswijck-Boumans; Martinus Custers (verjaardag): Maria Cox- Wolters (verjaardag). Woensdag: 9.00 H. Mis st. Johannes Lenssen en Petronella Emonts. Vrijdag: 9.00 H. Mis fam. Stevens- Steeghs. Rektoraat Heide Vrijdag: PI Jubileummis uit dank baarheid bij gelegenheid van het zil veren bruidspaar Toon en Liny v. Rens-v.d. Winkel. Zondag: 2e Zondag van Pasen, Beloken. 9.30 Hoogmis voor Hay Willems (koll) en tot int. van moe der Van Kempen en overl. fam.leden. Misd.: Inge, Sanne. Simone. Ivo, Koen en Rob. Donderdag: 18.30 H. Mis voor overl. ouders Janssen-Doumen. Misd Wouter en Niels. Rektoraat Veulen 2e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor Petronella Aarts-Roosen: Jan v.d. Aker. Zondag: 10.30 Hgm. als gest. jgt. Johan Burgers; Bernadina Weys en zoon Hubert; voorde parochie. Maandag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Dinsdag: le dinsdag t.e.v. St. Antonius. 8.00 H. Mis t.i.v. offeraars. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Vrijdag: 8.00 H. Mis voor fam. Jeuken-Prockowski-v. Kuyk. Misdienaars: za: Moniek Classens en Willem Classens; zo: Tom Derks en Eric Wismans. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Teng van Hoof; Til Muyzers. Misd.: Marielle Poels en Sanne Derkx. Zondag: 10.00 Lev. en overl. fam. Janssen-Pubben. Misd.: Ingrid Willems en Patricia Arts. Dinsdag: 8.30 Jgt. Teng van Hoof. Woensdag: 19.00 Jgt. Jan Peters; fam. Arts-Gielen; jgt. Hcnricus van Hoof en Maria Ewals; jgt. Gerardus de Mulder. Mechtilda Aerts en Anneke de Mulder. Vrijdag: 19.00 Toedining van het H. Vormsel door mgr. Castermans. Misd.: Erik Janssen en Jeroen Peelers. Kerk poetsen: mevr. Borssen en mevr. Custers. Rektoraat Smakt Zondag: 2e Zondag van Pasen; Beloken Pasen. In de St. Jozefkerk 10.00 PI. H. Mis voor Gerardus Johannes Kersten; Jeu Custers; mevr. C. Koopmans; fam. De Hoog- Coppes; fam. Hendrikx-Cillessen: fam. Goenen; bijz. int. Dienb.: Lieke Koopmans en Natasja Bonants. Woensdag: In de St. Jozefkapel; t.e.v. Sl. Jozef. 9.30 H. Mis voor Vic Kersten (voetbalclub); tot zekere int. Benoemingen: Voor de parochie O.L. Vrouw van Zeven Smarten te Holthees tot kerkbestuurslid: dhr. W.H.M. van Kempen; per l-4-'96 mevr. M.T.G.C. Rutten Wijenberg- Janssen. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 14 april zal er in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray een dienst worden gehouden. Het zal een zg. zangdienst worden aange zien er geen predikant beschikbaar is. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Paterskerk tijdelijk gesloten De Paterskerk zal wegens renova tie gesloten zijn t/m 19 april. Alle H. Missen gedurende die dagen zullen dan gelezen worden in de Vredeskerk, en wel als volgt: zater dag 13 april om 19.15 uur. zondag 14 april om 8.30 en 10.30 uur; 15 t/m 19 april om 19.00 uur. Indien u de door u aangevraagde H. Mis toch in de Paterskerk wilt laten lezen, kan dat dus pas geschieden na 19 april. Mocht u hiertoe besluiten, dan zouden wij dat gaarne telefonisch van u vernemen. U kunt ons dan bereiken tussen 9.30 en 10.30 uur. tel. 580202. Bij geen tegenbericht worden de H. Missen dus verplaatst naar de Vredeskerk. Wel willen wij u erop attenderen dat veranderingen voor misintenties niet meer in Peel en Maas zullen verschijnen. Tijdens de werkzaamheden aan het priesterkoor en altaar in de periode t/m 19 april is de kerk toe gankelijk voor belangstellenden. De negen dinsdagen van de St. Antoniusnoveen beginnen dit jaar vanwege de kerksluiting op 23 april. Op 20 april is om 16.30 uur gezongen Vespers en verering van de in het nieuwe altaar te plaatsen relikwieën. Belangstellenden zijn welkom. De H. Mis van 20 april in de Vredeskerk om 19.15 uur vervalt en de intenties hiervoor kunnen, indien u wenst, verplaatst worden naar de Pontificale Hoogmis in de Paterskerk om 18.00 uur. Ook dit zouden wij dan gaarne van u verne- Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Geden kteken Kloosters' komen lol oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray. rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van I t/m 7 april werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Schakelarmband double; schake larmband goud; bankpasjes ABN/ Amro en Rabo; zonnebril, Carrera; draagbare telefoon met batterij; fietscomputer, licht groen/geel: dameshorloge, metalen bandje: lij- gerkat; Duitse kentekenplaat K.-AA 5882; Nederlands paspoort; kinder- sjaal. bontgekleurd; portemonnee met 330.000 Turkse lira, bankpas, videotheekkaart en rijbewijs; porte monnee. bruin met ƒ10,-; envelop Rabobank met 1.300,-. GEVONDEN Geboorte-armband; bankpasjes ABN/Amro en Rabo: bril. klein montuur met halve maantjes in glas; herenfiets. Simplex; portemonnee met ƒ50,- en klein geld: bankbiljet; sierkonijn; rugzak met zwemband- jes en badjas. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Back to the Eighties in Dingus Zaterdag 13 april presenteert Swingus in Dingus de derde 80's party. Vanavond kun je genieten van de beste punk, rock, wave, ska, elec tronic en psychedelische muziek van de jaren tachtig. Denk hierbij onder andere aan The Ramones, U2. Depeche Mode. Madness, Front 242, Sisters of Mercy en vele ande ren. Bleef de muzikale hoogtepun ten uit de jaren 80 opnieuw en geniet. Het café gaat om 20.00 uur open en de entree is vanzelfsprekend vrij. Tot ziens. Het Haagse gezelschap Hallo Venray behoort al jaren tot de top van de vaderlandse popmuziek. Een positie die de band verwierf middels sterk plaatwerk en vele en spraak makende optredens. Met het in het najaar van 1995 verschenen album Merry-Go-Round bevestigt het kwartet rond zanger/gitarist Henk Koom deze status eens te meer. Op zaterdag 20 april geeft Hallo Venray een concert in het Vierlingsbeekse jongerencentrum Gryphus. Voor dit concert zijn kaar ten in de voorverkoop bij o.a. Music 1 World in Venray en Gryphus in Vierlingsbeek. De winnaars van de kleurwed- strijd bij de opening van tankstation De Aide Smidse in Leunen zijn bekend. De kinderen die de mooiste kleurplaat hadden gemaakt krijgen allemaal nog persoonlijk bericht. De prijzen zijn nog een verrassing en worden de kinderen allemaal per soonlijk overhandigd. De prijswinnaars zijn: Janneke Bartels. Elleny Voermans. Dennis Claessens en Eef Janssen (allemaal uit Leunen), Ewoud van Iperen uit Lottum. Marloes van Bracht uit Oostrum en Fleur Nelissen uit Oirlo. elke week nieuws Inbraak in woning In de nacht van zondag op maan dag is door forcering van het boven licht, een raam geopend van een woning aan de Passodoblestraat. Daardoor had de dader in de woning kunnen komen. Ontvreemd werden een aantal cadeaubonnen, cheques en een portemonnee met wat geld. Richtingaanwijzer van oldtimer gestolen Een 22-jarige eigenaar van een Volkswagen Kever (oldtimer) deed aangifte, dat van de aan de Boter bloem geparkeerde auto, de beide ichtingaanwijzers waren gestolen. Omstreeks 1930 is deze foto va een gedeelte van de Eindstraa gemaakt. Keurig opgesteld voord< fotograaf presenteren zich enkeli bewoners van deze straat, (zo zien) op hun paasbest. voor h« nieuwe huis van kleermaker Bertj; Sanders. Links zien we het cafée woonhuis van Frits Verstralen Daarachter woonhuis en bakken van J Eibers. Vanaf 29.oktobe 1934 overgenomen door Bernhan Kronenberg, bakkerij, winkel koloniale waren en eierhandel. He ranke torentje is van de kapel va .het St. Jozefklooster. Op de voorste rij zien we v.l.n. Harrie Verstralen, Joos Vollebergh Mia Oudenhoven. Jo Vollebergh Piet Oudenhoven. Greetje Ouden hoven. Cobie Peelers. Sjaal Verstralen. Achteraan: Frans Vollebergk Sjaak Peelers. Wiel Rutten Lies Eibers?. An Sanders van Maris Jeannette Eiber. Mien? van Maris. Jan v.d Puttei Aardappels zwart gebakken De brandweer werd vorige woensdagavond om 22.00 uur gealarmeerd door het brandalarm in het bejaardencentrum Het Schuttersveld aan de Bergweg. Terwijl de brandweer op weg was, kreeg zij de melding dat het 'loos' alarm was. In het centrum ontdek te men dat een bejaarde bewoon ster 'piepers' aan het wakken was, maar dat ze dat kennelijk vergeten was. Door het verbranden van de aardappels werd de rookmelder in werking gezet met het bovenom schreven gevolg. Diefstal jack Een 13-jariee scholier deed aan gifte van diefstal van zijn aan de kapstok van een school aan de Ch. Ruysstraat hangende jack. De jack heeft een waarde van ƒ180,-. Diefstal vlag Een 52-jarige Venraynaar deed aangifte van diefstal van een rekla- mevlag bij zijn aan het Hensenius- plein gelegen cafetaria. De vlagge- stok was afgebroken. Diefstal uit tuin Een Venraynaar deed aangifte van diefstal van twee rozenstruiken uit zijn aan het Ridderspoor gelegen tuin. Diefstal van begraafplaats Een 28-jarige Venraynaar deed aangifte van diefstal van een lan taarn die was geplaatst op een graf op de algemene Begraafplaats Boschhuizen. Fietser ten val Zaterdag omstreeks 15.00 uur kwam een 78-jarige Venrayse met haar fiets ten val toen zij vanaf de Wilhelminastraat de Julianasingel opreed. Zij moest voor behandeling van opgelopen verwondingen naar de EHBO-post in het ziekenhuis. Zij kon na behandeling weer naar huis. Diefstal videocamera Donderdagmiddag tussen 14.0C en 17.00 uur heeft een onbekende kans gezien om via het magazijs van een elektrozaak in een winkel it komen en daar een videocamera tet waarde van ƒ1.999,- mee te nemen. Dure avocado Een 35-jarige Venrayse werd in een supermarkt in het Brukskt betrapt toen zij een avocado le waarde van 99 cent mee wild nemen zonder te betalen. Zij wei aan de politie overgegeven die hai na verhoor en proces-verbaal, ni huis stuurde.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 16