Sfeont Cvt t/ewuuf, Kom in beweging, doe aan atletiek! Bowlen Biljarten Rooyse V.K. Red Stars Volleybalclub Phoenix'75 Tennisclub Rodhe Midgetgolf Buitenlust Honk- en Softballvereniging Red Caps Venray H.S.V. De Roerdomp VC Phoenix houdt nachttoernooi Jumpers'76 Tennisvereniging Ysselsteyn Springwedstrijd voor paarden Judovereniging Erised Darten DC De Piëlhaas EL EN MAAS Donderdag 4 april 1996 - Pagina 17 ('A I III Bowling Vereniging Venray Litslagen poule A fcia's/RBV-Treffers 9-23 Bjd Raak-SVCB/Gommansl5-17 1 hunters-Club Up 4-28 igic Line-Red Arrows 20-12 )e Treffers zijn weer duidelijk op weg omhoog en dat moesten de >ma's aan den lijve ondervinden, danks 4 200-games van Axel yde (203), Ad van Hemert (206), y Lenssen (207) en de weer voor 1 eerst spelende Leo van der Rijt 12) was de nederlaag onafwend- ar, want de Treffers zetten daar k 4 200-games tegenover, waar- Cyriel Winters er alleen twee )0 en 221) voor zijn rekening m. Jan Weiten was goed voor 212 Toon van Secccelen scoorde de een na hoogste herengame met 2 pins. Magic Line kwam wat :hter bij de leiders door zich van Red Arrows te ontdoen al waren prestaties wel eens beter, de 199- me van Bert Tax uitgezonderd, uiteindelijk gaat het om de Inten. Red Arrow Marlies Thijssen ks de beste bij de dames met de logste game en serie (183-527). jub Up bezorgde de Pinhunters |>1 een heel koude douche, want n 28-4 nederlaag gaat je niet in je luwe kleren zitten. De Oostrumse |enk Janssen verkeerde in topvorm demonstreerde dat met een 236- me. Ook Gerrit Gooren over timed met 202 weer eens de 200- ens. de teams van Altijd iak/Masta Sport en S.V.C.B./Go mans hielden elkaar aardig in lans al sloeg die op het laatst licht or in het voordeel van de SVCB- i, Waar Jan Aben met 3 pers. pun- dee beste man was. Uitslagen poule B: rJamin-Golden Wonder 22-13 ores-BLS/Cl. Encounters 5-30 D.O.B.-Hit Miss 14-21 tikers-B.T. Arts Putten de bowlers van Schilders- Ir. Arts inspiratie uit de aanwe- Jieid van hun sponsor Math Arts? er Camps zette een 205-game neer scoorde 3 pers. punten; Fien liskens was de beste dame van poule met de hoogste game en rie (199-540). De Strikers acteer- bn in de schaduw met Jo Verbeek [als zonnestraaltje met een 189- ;ame. In de strijd tussen de num- been en twee bleek B.T. Jamin er de sterkste met Theo Goossens :er eens als producent van de ogste herengame met 223 pins, ar zette Golden Wonder-boy bert Peeters wel een 202-game lenover, maar daardoor werd de lerlaag niet ontlopen al waren de schillen per game niet erg groot. NL.S./Close Encounters deed ede zaken door de 30-5 winst op M wisselvallige Scores-team. 22 'aller Peter Cleven scoorde een 6-game, Marij den Burger pakte owi e pers. punten en de andere reser- 'AR!Rene Geurts was ook goed voor 'ARI punten en de op een na hoogste EES! rie met 551. W.D.O.B. beet aardig a zich af, maar gaf bij de persoon- te punten teveel af aan de Hit ss-ers Harrie van Zutphen en irty Arts, die beiden maximaal stten. litslagen trio-league: lm Losers-Crash 21-8 Mennekes-WeJeBe 24-5 Miss-Sigma's/RBV 8-21 :am Team-Youngsters 9-20 iffers '94-Alacarte 20-9 id van Hemert was de beste man lijstaanvoerder Sigma's met een lie van 605 met daarin een 225- le en 3 pers. punten. Tegenstan- [r Hit Miss had daar niet veel 'eer tegen al werd de laatste ie in de wacht gesleept. Crash not so happy with the result ;ainst the Born Losers with an tcellent Iain Scott (best game 194, ries 543) and also 3 personel oints for Christine Dodd.Een •aangename verrassing voor rash, dat de aanval leek ingezet te «bben op de leider. De Mennekes •men de tweede plaats weer over zelf ruim te winnen van feJeBe, mede dankzij de hoogste •me van de avond, gescoord door ank Broeseliske met 239, die ook 2 na laagste op zijn naam bracht 109 pins. "Het kan verkeren", |Brak Brederode. Robert Peeters is [■et alleen een Golden Wonder-boy, ^Jaar ook het Mannetje bij de hij liet een game- »re van 235 en de hoogste serie m de avond met 614 noteren. De tungsters hielden de aansluiting jOor het Dreamteam met een >ede Andy Latimer (game 201) J rug te wijzen. Jonge ster Michael i^sen tekende voor 204 en een ne van 534 en 2 pers. punten. Het bezetting steed veranderend |acarte-team moest ook nu weer meerdere erkennen in de effers '94, die in Rinus Kanning 1 >n beste man hadden met zijn serie n 513 en ook Mario Spreeuwen- rg deed van zich spreken met zijn 1*1-game Nationale trio-league senioren Ankogel-dames kampioen in de derde klasse Door driemaal met maximale cij- rs te winnen, waaronder van de S>ste concurrent, werd met over- cht de titel en de promotie naar tweede klasse behaald door Fien Jenniskens, Toos Janssen en Gerty Arts. Onze hartelijke gelukwen sen!!! De Red Arrows handhaafden zich op de derde plaats door 5 punten te behalen, waaronder twee van de koploper, Hoeve de Aar. Daardoor blijven zij via de Play-offs in de race voor promotie naar de Overgangsklasse. De ANKOGEL- heren pakten op de laatste speeldag nog 6,5 punt en sloten de competitie af met een voorsprong van 13 pun ten op de nummer twee. Jeugd In Heerlen werden de afdelings kampioenschappen verspeeld. Begeleid door een heuse sneeuw storm kwamen de zes auto's met zestien leden heelhuids aan. Bij de junioren jongens had Mark Mijling alleen concurrentie van bowlers uit Heerlen en Maastricht. Ondanks dit gegeven bezette hij zowel na de voorronden als de finale de le plaats. Bij de junioren meisjes streden vijf meisjes, waaronder vier uit Venray, om drie finaleplaatsen. Daphne Reyntjes eindigde derde met een pinfall van 1084 pins. Mariska van Dinther werd tweede met een pinfall van 1133 pins. Eerste werd Silvy Onink uit Heerlen. Zij had een pinfall van 1248 pins. Inge Lenssen had bij de aspiran ten meisjes klasse alleen concurren tie van de gezusters Krijgsman uit Heerlen. Zij ging met 12 pins voor sprong als eerste de finale in en met zo'n 40 pins erschil kwam zij op dezelfde positie er ook weer uit. Bij de aspiranten jongens gooide Patrick Smits de sterren van de hemel. Met een gemiddelde van ruim 184 nam hij de leiding na de voorronden. Roy Beaumont uit Maastricht volgde op 2 pins achters tand. Dave Tijssen stond 3e op iets meer dan 100 pins achterstand. In de finale moest Patrick een versnelling terug schakelen. Hierdoor finishte hij als 2e. Dave verkleinde de ach terstand tot zo'n 50 pins en moest zich tevreden stellen met de bronzen plak. Roy Beaumont werd eerste. Ronny van der Wielen kon zich nog net als vijfde voor de finale plaatsen bij de pupillen jongens. Het lukte hem om in de finale een plaatsje te stijgen en zodoende eindigde hij net langs het podium. Bij de pupillen meisjes was het een complete Venrayse aangelegen heid. Sanne Claessens pakte na drie fames voorronden de leiding door 87 pins om te gooien. Linda Camps volgde op korte achterstand (370 pins) en Anneke Cremers sloot ae rij met 295 pins. In de finale ver beterde Linda Camps haar persoon lijk record. Door dit op 181 te zetten werd zij verdiend kampioen. Sanne gooide ook een goede partij en zij kon met de zilveren beker huis waarts keren. Anneke deed goede ervaringen op en stond bij de prijs uitreiking op het laagste schavotje. Aanstaande zaterdag is er huisle ague. Aanvang zoals altijd om 11.45 uur. John Koekkelkoren heeft in Engeland bij de Europese Kampi oenschappen in het All Events-klas- sement ae 41e plaats bereikt met een pinfall van 3349 over 18 games. Volgens onze correspondent was de leiding zeer te spreken over Johns prestaties. In het B.V.V.-magazine een uitgebreid verslag van deze kampioenschappen, waar een Nederlands trio Europees Kampioen werd en een Meisjes-trio de bronzen medaille veroverde. Bedrijvenbowling In de tweede klasse is het Clephas-team kampioen geworden en promoveert daardoor naar de eer ste klasse. De ploeg van Van Roy- Proosten mag als tweede met de nummer zeven van de eerste klasse strijden om een plaats in de hoogste klasse. De Jacobs/Arts/Surprise- combinatie is na een jarenlang ver blijf in deze klasse eindelijk gede gradeerd en de Van Elswijk-ploeg moet via een degradatiewedstrijd proberen zich te handhaven. In de derde klasse bleek het team van Nestlé 1 uiteindelijk de sterkste en mag volgend seizoen de krachten meten met de teams uit de tweede klasse. Als Nestlé 2, dat als tweede eindigde, in de promotie-wedstrijd succesvol mag zijn vergezellen zij hun bedrijfsgenoten. Ford Van Haren 1 eindigde als laatste en mag volgend seizoen proberen het verlo ren terrein te heroveren. De mannen van Raedts/Knops verdedigen op 18 april hun plaats tegen de nummer twee van de 4e klasse. Omdat de Rabo-Venray-heren zich als echte "kampioenendoders" ontpopten, werd het team van Jan Linders Supermarkten toch nog kampioen en kan het de stijgende lijn voortzetten, de gedoodverfde kampioen, Amstelland Materiaal Service, was het slachtoffer van de dadendrang van de bankiers en moet op 18 april nog eens aan de bak om toch nog promotie uit het vuur te slepen. Kersten Wanssum 1 werd het kind van de rekening en mag volgend seizoen uitkomen in de 5e klasse. Of het Rabo Zevenrode-1- team dezelfde weg bewandelt, zal de wedstrijd op 18 april uitwijzen. PEELENMAAS 'n abonnement waard D.O.S. Frits van der Waerden behaalde in de finale van de 6e klas een verdien stelijke 6e plaats. Beter verging het Miep Weerts in de 7e klas. Zij werd met 8 match- punten keurig 4e. Programma VBB: Theo Voesten heeft zich geplaatst voor de finale van de 5e klas libre. Hij speelt op 11, 12 en 13 april de finale bij HGL. Uitslagen bandstoten KNBB: DOS 2 - VOP 2-5 Piet Gommans was de enige, die de eerste parij van dit seizoen won. Programma DOS: Vandaag (4 april) spelen Louis Janssen, Huub van Rhee, Jac Verhalle en Séf Peeters de finale van de clubkampioenschappen 3-ban- den. Op dinsdag 9 april start het clubkampioenscnap libre. (poule B en C). Programma KNBB bandstoten: Dinsdag 9 april: DOS 1 - Tegelen A Donderdag 11 april: DOS 3 - 't Waope van Venlo Toernooien KNBB: Jac Lucassen heeft een verdien stelijke 5e plaats behaald tijdens de finale bandstoten klein klasse 2. Tijdens de Ladycup finale van het district Venlo behaalde Jolanda Voesten de titel. Jenny van der Leeden behaalde in haar eerste ladycup-finale een prachtige 3e plaats. Joyce Voesten kon haar titel van het vorig jaar niet houden, zij werd 8e. V.O.P. Uitslagen KNBB: K: De Jordaan-VOP 0-2 Voor de winstpartijen zorgden René Dericks met 22.71 gem. en Jan Zanders met 15.90. K: VOP-de Veemarkt 2-0 Ook in deze wedstrijd waren de winstpartijen van René Dericks met 31.25 gem. en Jan Zanders met 15.90. B: DOS-VOP A3 2-5 Theo Dericks met 2.75 en Toine v.d. Werken met 1.42 gem. zorgden voor de winstpartijen. C3- en C4-team periode kampioen Op 13 april spelen beide teams de finale voor de aistriktsbeker. Het C4 team speelt in de Zeilberg en het C3 team speelt in Horst. V.B.B. Persoonlijke kampioen schappen 5e klasse Voor de finalewedstrijden in de 5e klasse zijn geplaatst: 1. S. Jacobs OGO; 2. K. Westkamp HGL; 3. Th. Voesten DOS; 4. M. Bloemen SVD; 5. J. Hendriks GO; 6. E. Martens DVM; 7. J. Theunis L'67; 8. P. Loonen L'67; le res.: G. v. Kempen RLZ; 2e res.: A. Schuurmans HGL. De finalewedstrijden worden op 11, 12 en 13 april in café Klomp gespeeld en de organisatie is in han den van HGL. Persoonlijke kampioen schappen 6e klasse Op donderdag 28 en vrijdag 29 maart jl. zijn de finalewedstrijden van de 6e klasse gespeeld. Nr. 1 en kampioen is geworden L. van Dijck van SVD. Hij behaalde 13 match- punten met het fraaie algemene moyenne van 1.411. Een tweede plaast was weggelegd voor R. Wels van HGL terwijl A. Hendriks van VOP de derde plaats bezette. Beiden kwamen uit op 10 matchpunten maar aangezien het procentuele moyenne van Wels iets beter was dan dat van Hendriks was hij een terechte tweede. De organisatie was in uitstekende handen van BCY in Ysselsteyn. Persoonlijke kampioen schappen 7e klasse In 7e klasse zijn in het afgelopen weekend de finalewedstrijden gespeeld in Oostrum. De kampioen is geworden C. v.d. Weem van OGO Overloon; hij behaalde 12 match- punten en kwam uit op een procen tueel moyenne van 157%. 10 match- punten waren voldoende voor de tweede plaats en die kwam in han den van J. Renkens, eveneens van OGO. H. Schreurs van HGL legde met 9 matchpunten beslag op de derde plaats. Biljartvereniging SNA zorgde als organisator voor het goede verloop van het kampioenschap. Het niveau was dermate goed van de deelnemers want eenieder speel de boven het eigen moyenne. Programma woensdag 10 april: DV2 Lwt. a. 19.00 Heren 1 Walk Over 3-0 15-4 15-11 15-0 Maasdal zal op voorhand weinig hoop gehad hebben om in Venray met de winst te gaan lopen. De Rooyse heren lieten reeds bij aan vang duidelijk blijken wie de betere ploeg was. De opstelling van de laatste weken met Bram Terwijn voor de geblesseerde Koos de Schipper had voldoende krediet om de klus tegen Maasdal snel te mogen klaren. Van goed spel was hoe genaamd geen sprake, daar was de tegenstan der ook niet naar. Dat de Rooyse heren zich, in de tweede set, bijna door het slechte spel lieten meesle pen was meer aan hen zelf te wijten dan aan de opleving bij Maasdal! play-offs, het kampioenschap Nederland, dat in dezelfde zaal w Dames naderen finish De Red Stars dames naderen het kampioenschap. Zaterdag speelden de Venrayse dames tegen het Tilburgse Irene. In Tilburg werd maar liefst met 2-8 gewonnen. In de eerste singlereeks liet alleen Ria van der Elzen zich verrassen door Petra Staps. Danielle Poels en Wilmie Seuren wonnen hun eerste partij en het dubbel. In het vervolg verloor alleen Wilmie Seuren nog een wedstrijd. Danielle Poels en van der Elzen wonnen hun resterende partijen. Resultaat: 8-2 winst en 11 punten voorsprong op de naaste concurren tie. Zaterdag a.s. is een vrij weekend. Zaterdag 13 april spelen de dames thuis, waarbij ze kampioen kunnen worden. Heren verliezen Het herenteam speelde zaterdag een matige wedstrijd. In een turbu lente omgeving lieten de Red Stars heren zich aftroeven door het felle Pecos. De Oegstgeestse reserves wonnen met 7-3. De wedstrijd werd vanaf het begin overschaduwd door de finale van de van werd afgewerkt. Ondanks de turbulentie begon Patrick Zwiers goed. Hij won van Menting. Ronald Bogaard en Loeffen lieten zich teveel af leiden, en verloren prompt. Het dubbel werd door Zwiers en Bogaard gewonnen, maar daarna was de con centratie weg. De Oegstgeestenaren wonnen partij na partij. Pas bij 7-2 scoorde Bogaard het laatste tegen- punt. Kampioenen De eerste kampioenen zijn bekend. De volgende teams werden kampioen: Heren 7: Jos Achten, Ben Schumacher, Geron Verdellen en Peter Bouwmans. Heren 9: Sander v.d. Broek, Mark Arts en Martijn v.d. Locht Jeugdcompetitie, Red Stars 1: Sandra van Meyel en Stefan Mulders. Overige uitslagen: Red Stars 2 h-Armada 1 9-1 Red Stars 2 d-Cosmos/1 TW 1 7-3 Red Stars 5 h-Helden'67 1 4-6 Red Stars 6 h-Helden'67 2 3-7 Red Stars 9 h-DVO 4 9-1 Red Stars 10 h-Looping 3 2-8 Red Stars 3 j-Blue Star 1 4-6 Red Stars 1 m-Be Quick'62 1 8-2 Red Stars 2 m-HTTC 1 8-2 Red Stars 5 j-Seta 2 1-9 Red Stars 7 j-Panningen 2 3-7 Red Stars 8 j-Asterix 1 3-7 Budilia 2-Red Stars 3 h 5-5 Hotax'68 1-Red Stars 1 d 2-8 Panningen 1-Red Stars 4 h 5-5 Blue Star 4-Red Stars 7 h 4-6 Armada 2-Red Stars 8 h 4-6 Maasbree 2-Red Stars 1 h 10-0 Vriendenschaar 1 -Red Stars 2 j 4-6 TTCN'72 1 -Red Stars 3 m 4-6 TTC 2-Red Stars 4 j 5-5 DVO 1-Red Stars 6 j 10-0 Looping 1-Red Stars 10 j 4-6 Koningslust 1-Red Stars 4 m 5-5 Koningslust 1-Red Stars 1 js 0-5 Dames 1-VC Velden 3 3-0 15-0 15-2 15-5 In een wedstrijd van een half uur, hebben we van de weinige raily's die er waren, daar toch nog iets van gemaakt. Vorige week is weer ver geten. Volgende week zijn het heren- en damesteam in verband met Pasen allebei vrij. Open dag tijdens Openings- toernooi Tijdens het openingstoemooi op 2e Paasdag, 8 april, houdt TC Rodhe open dag voor nieuwe en geïnteresseerde tennissers. Iedereen, jong en oud, is welkom om te komen kennismaken met deze attraktieve en gezellige sport. Onder leiding van een gediplomeerd oefenmeester kunt u zelfs een proef- balletje slaan. Wie weet wat voor een ster er nog in u schuilt. In ieder geval is het verstandig om in sport- kleding te komen echter géén trim- schoenen, omdat deze ongeschikt zijn voor gravelbanen. Voor de goede orde, iedereen is welkom tussen 10.00 en 18.00 uur op tennispark Landweert aan de Smakterveldweg. Telefonisch te bereiken onder nr. 588453. Baanonderhoud Teneinde de banen in goede kon- ditie te houden hebben wij dringend behoefte aan vrijwilligers die af en toe eens baanonderhoud willen ple gen. Indien u hiervoor interesse nebt neem dan zo spoedig mogelijk kon- takt op met Marcel Huuskes, tel. 510549. Clubblad Het afgelopen weekend is de One- In bij alle leden bezorgd. Mochten wij toch uw brievenbus gemist heb ben, wilt u dit dan zo spoedig moge lijk kenbaar maken bij het sekretari- aat: tel. 586274. Nieuwe leden Gezien het feit, dat thans het bui tenseizoen van start is gegaan is het juist nu de rijd om u bij de vereni ging aan te malend als uw sportieve belangstelling uitgaat naar tennis. Een bezoekje aan het sekretariaat. Prins Bernhardstraat 5 of een tele foontje, tel. 586274 kan voor u veel betekenen. De tweede Bondskompetitie-wed- strijd van de Nederlandse Bond ver liep voor velen met haken en ogen: sommigen hadden met weersom standigheden te maken, terwijl anderen de baan op zich als handi cap ervoeren. Voor ons eerste team de toch wel zeer pittige uitwedstrijd in en tegen Geldrop 2 op het programma, doch bij aankomst was er geen midget- golfbaan te herkennen, kompleet ondergesneeuwd en deze winterse omstandigheden hielden nog steeds aan, zodat zij na verloop van enkele uren onverrichterzake naar Venray terugkeerden. De nieuwe speelda- tum is voor komende zaterdagmid dag gepland. Het tweede team speelde thuis tegen de dames van Geldrop 3, een zeker niet te onderschatten tegen stander en dat kwam ook tot uiting in de uitslag: drie van de vier ronden gingen verloren en zodoende namen de gasten drie winstpunten mee naar huis. We dienen echter niet uit het oog te verliezen dat in dit team diverse 'nationals' meespelen... Beste speler bij Buitenlust was Gerard Arts met 104 slagen over vier ronden. Buitenlust 3 speelde eveneens thuis tegen de 'jeugd' van Zicht Nirve 1 uit Nuth en de eerste en tweede ronde werden gewoon even tjes door de onzen gewonnen; doch toen kwam de trein uit Nuth pas goed op gang en zij wonnen niet alleen de voorlaatste en laatste ronde, doch zorgden er tevens voor dat hun totaal aantal slagen in deze wedstrijd lager uitkwam dan het totaal van onze spelers, en zodoende pakten zij 2,5 winstpunt en bleef er voor de thuisclub slechts een half puntje over. Het vierde team ging op weg naar Loon op Zand alwaar de nieuweling MGC de Financiën 1 hun tegenstan der was. Een nieuwe ploeg en een nieuwe baan, dus wat werd het. Onze spelers hadden vier ronden lang geen kans om ook maar een ronde in winst om te zetten, dus bleef de volle winst achter bij de gastheren. Beste speler hier was Leo Willems met 134 holeslagen over vier doorgangen, terwijl de resulta ten van het tweede team er dicht bij elkaar lagen: tussen 111 en 116 sla gen hadden zij per individu nodig om vier ronden te overbruggen: Jan van Dijk 111, Huub Straatman 112, Fieke van Ham 114 en Jo Litjens 116. Voor deze week staat de onderlin ge kompetitie voor donderdagavond 18.30 uur gepland en voor het week end is er een internationaal toernooi te Mierlo op de banen van MGC 't Wolfsven. De diverse vertrektijden voor de verschillende wedstrijd/- toernooidagen worden of zijn reeds onderling geregeld, evenals de plaats(en) van vertrek. Het afgelopen weekeinde zijn er geen wedstrijden gespeeld. De jaar lijkse uitwisseling tussen The Red Caps Leusden en Red Caps Venray, die gepland stond voor zaterdag 30 maart kon helaas geen doorgang vinden. De velden in Leusden waren niet op tijd klaar om er op te kunnen spelen. De uitwisseling is daarom verzet naar zaterdag 5 oktober. Komend weekend is een Duitse vereniging bij ons te gast voor een trainingskamp. De Bisons uit Dortmund zullen dan ook enkele wedstrijden spelen. Deze wedstrij den zijn niet alleen tegen Red Caps, maar ook tegen PSV Eindhoven, Mulo Helmond, Starlights Schijndel en Geldrop. Iedereen die nog spullen nodig heeft, kan deze kopen bij de nieuwe leverancier Forelle uit Roermond. Het adres staat in ons eigen club blad: 'Het Knuppeltje'. Mocht je een nieuw pak nodig hebben, kun je eerst bij Hennie Ariëns langs om enkele pakken te passen. Zie voor meer informatie het Knuppeltje. Programma zaterdag 6 april: P: Indians Weert-Red Caps a. 11.00 A: Cheetahs-Red Caps v.09.00 S: Bisons Dortmund-PSV a. 14.00 H: Starlights-Bisons a.15.00 Programma zondag 7 april: SBs2: Red Caps-Bisons a. 14.00 HBsl: Red Caps-Bisons a. 14.00 Programma maandag 8 april: P: Toernooi Harriers Zeewolde. SBsl: Limburg Cup. HBs2: Red Caps-Nuenen 4 a. 11.00 S: Bisons-Geldrop a.14.00 H: Mulo 2-Bisons a. 14.00 Ben je sportief, maar weet je niet welke sport jouw sport is, probeer dan eens honkbal of softball. Dames vanaf 12 jaar en heren vanaf 8 jaar zijn welkom. Of bent u geïnteres seerd in andere aktiviteiten, zoals het begeleiden van jeugd? Bel dan: Richard Draaisma, tel. 0478-582907 of stuur een E-Mail naar: redcaps@dds.nl Zaterdag 6 april vijfdorpenwed- strijd Horst van 12.00 tot 16.00 uur. Bijeenkomst Havenrestaurant. Voor vergunningen kan men terecht bij de sekretaris H. v.d. Heuvel, Klaproos 1, tel. 511215 of Van Grootel Hengelsport, Stationsweg Venray. Jeugdvergunningen ook verkrijg baar bij B. Jansen, St. Barbarastraat 2, tel. 580526. Volleybalclub Phoenix '75 organi seert op zaterdag 11 mei a.s. weer een nachttoernooi. Plaats van han deling zijn de gymzalen in het Brukske. Wij willen jullie van harte uitnodigen deel te nemen. Algemene informatie: 1. Het is een rekreatief toernooi; 2. Per team is het verplicht dat twee dames mee spelen. 3. Het inschrijfgeld is 30.- per team. 4. De zalen zijn vanaf 21.00 tot 03.00 uur geopend. 5. In onze 'kantine' kan de inwendige mens verzorgd worden. Als jullie willen deelnemen kan dat kenbaar gemaakt worden door voor 27 april a.s. het inschrijfformu lier terug te sturen naar Marion Verspay, Westsingel 100, 5801 TZ Venray, tel. 513071 en het inschrijf geld van ƒ30,- over te maken op rek.nr. 57.97.19.375 of gironummer 103.14.71 t.n.v. Phoenix '75 o.v.v. 'nachttoernooi' en vervolgens de naam van het team. We zenden jul lie zo snel mogelijk een bevestiging van deelname. Uitslagen: Bladel 1-Kadctten 1 38-37 Passerelle 1-Passerelle 1 120-14 Programma zaterdag 6 april: Nogmaals: let op wedstrijdwijzigin gen. Martien zal de coaches en trai ners zo snel als iets zeker is op de hoogte brengen. Jink 1-Junioren 13.00 Dit is een wedstrijd die eerder niet is doorgegaan, dus zorg er met elkaar voor datje er nu wel bent. Aangewezen wedstrijd 6 april: Lieshout-Vido 16.45 Fluiten: M. Flinspnberg en K. Spitters. Toernooi 8 april: Heren 2 heeft 2e Paasdag een toer nooi in Reuver, verdere informatie via M. v. Berlo. Bekerwedstrijden, noteer! Op 13 april is er om 19.30 uur een bekerwedstrijd van Heren 2 tegen Youfirwood 1. De geplande wedstrijd tegen Deurne 4 gaat niet door omdat ze zich heb ben teruggetrokken uit de kompeti tie. Kampweekend 20 en 21 april De passerelle en de kadetten gaan dat weekend op kamp. Heb je nog geen brief ontvangen, neem dan kontakt op met Balder Lamers, tel. 581445. Als je niet meekunt of nog vragen hebt moet/kun je hem bellen. Toernooi/feestavond 11 mei Deze week versturen we de brie ven met informatie over deze aktivi- teit naar bestuur, heren 1, 2, 3, rek- reanten, junioren en oud-leden. Zorg dat je die avond vrij bent en dus aanwezig kunt zijn in de Wetteling. Informatie bij John Oosterhoek of Kees Spitters. Piet Litjens toernooi Maandag 8 april, 2e Paasdag, wordt het traditionele Piet Litjens toernooi gehouden. In totaal 77 deelnemers zullen strijden om de Piet Litjens wisseltrofee. De poule indeling en het wedstrijdschema hangen bij de kantine. De wedstrij den beginnen om 09.00 uur. Zorg dat je op tijd bent. Voor de eerste keer zal ook op baan 3 worden gespeeld. De prijsuitreiking is om ca. 21.00 uur in de kantine. Op zaterdag 6 april is er in paar densportcentrum Sonwil Aan de Buntweg 12 te Ysselsteyn veen oefen-springwedstrijd voor paarden. Inschrijven is vrij voor iedereen, een startkaart is niet nodig. Aanvang van de wedstrijd is 14.00 uur. Elke klasse duurt ongeveer een uur. Dus aanvang B om 15.00 uur enz. De klassen zijn: Manegeklasse (speci aal voor de nog wat onervaren paar den en/of ruiters), B, L, M, Z cn ZZ, allen met barrage. Het inschrijfgeld is ƒ12.50 per kombinatie per klasse, te voldoen op het sekretariaat voor de aanvang van de wedstrijd. Iedere kombinatie mag maximaal 2 rubrieken springen. Inschrijven kan ook telefonisch: tel. 0478-541459. Zondag 31 maart vond het jaar lijkse Herman Verhagen toernooi van judovereniging Erised plaats. Het toernooi werd georganiseerd in Horst. Het toernooi mag als zeer geslaagd worden beschouwd: er was veel publieke belangstelling en de bijna 350 judoka's leverden veel strijd. 43 deelnemers van Erised Venray namen deel en behaalden de volgende plaatsen. Eerste plaats: Ruud Assen, Marlie Jans, Monique Beurskens, Jan Gruntjens, Tristan Kunen. Tweede plaats: Emiel Jans, Arantxa Garcia, Pim den Hoedt, Angela Beurskens, Eduardo Garcia, Natha lie Logister, Omar Boumhaouti, Thomas Gerrits, Jeffry Broeren, Pascal Hendrix. Derde plaats: Jacky Bollen, Dave Hendrix, Brechje van Bergen, Sarah Gerrits, Gijs Schapendonk, Maurice Gilissen. Traditioneel start op 1 april het baanseizoen atletiek. Ook in Venray neemt de belangstelling bij de jeugd en volwassenen toe voor deze tak van sport die ook wel 'de moeder van alle sporten' wordt genoemd. AV Venray-Regio die bovenstaan de spreuk hoog in haar vaandel heeft staan, staat aan de vooravond van het twintigste baanseizoen. Dit betekent tevens dat AV Venray- Regio dit jaar twintig jaar bestaat. In het afgelopen winterseizoen, met als hoogtepunten de 20e Vlakwatercross en de goede resulta ten tijdens de Nederlandse kam pioenschappen waarbij o.a. door Katja Broers de nationale titel op de 800 meter werd behaald, hebben de 200 leden hard getraind om in het komende zomerseizoen goed te presteren. Maar ook geldt bij de ver eniging het motto 'Trim je fit'. Elke week zijn vele niet-prestatie gerich te leden van de Lopersgroep bezit om op een ontspannen wijze onder goede leiding hun konditie op te vij zelen. Hoge verwachtingen bestaan voor de kompetitieploegen dames en heren en de meisjesploeg die in de landelijke kompetitie uitkomt. Voorts zal de jongste jeugd deelne men aan de distriktskompetitie. Daarnaast zullen vele atleten deel nemen aan de diverse wedstrijden binnen en buiten het distrikt Zuid. Diverse atleten zullen ook deelne men aan distrikts- en nationale kam pioenschappen. Organiseren van interessante wedstrijden op de atletiekbaan in Venray zal echter moeten wachten op een renovatie van de huidige ver sleten sintelbaan. AV Venray-Regio hoopt vurig dat deze wens spoedig gerealiseerd zal worden. Niettemin zal in dit jubileumjaar de vereniging toch enkele wedstrijden organise ren. Want het is een traditie om de atletiekdag voor scholieren van de basisscholen in Venray en omgeving te houden. Dit jaar wordt deze wed strijd gehouden op zaterdag 13 april. Voorts zal op 23 juni een meerkamp worden georganiseerd voor de C/D- junioren. Nieuw op het programma is dat AV Venray-Regio dit jaar voor het eerst mede-organisator is van de 'Bedrijvensportdag'. Op 2 juni zul len diverse teams van Venrayse bedrijven met elkaar op een sportie ve wijze strijden op en rond de atle tiekbaan. Alle wedstrijden zijn gra tis te bezoeken. KADER De atletieksport kent vele onder delen en heeft daarom ook veel trai ners nodig. AV Venray-Regio heeft in de afgelopen jaren veel geïnves teerd in de opleiding van trainers en in de begeleiders van loopgroepen. Niettemin streeft zij nog naar uit breiding van het trainers- en bege leidercorps. Personen die hiervoor interesse hebben, kunnen zich mel den (tel. 582842). PROEFLID MAATSCHAP Als onderdeel van de aktieve ledenwerving kent AV Venray- Regio inclusief de lopersgroep een proeflidmaatschap. (iedereen die geïnteresseerd is in de atletiek- of loopsport (trimmen), kan proeflid worden. Hij/zij kan gedurende vier weken gratis mee- trainen en hierna beslissen of men lid wil worden van de AV Venray- Regio. Dit geldt dus ook voor geïn teresseerden voor de lopersgroep waar je op eigen niveau kunt wer ken aan je konditie. INLICHTINGEN Informatie over AV Venray-Regio is te verkrijgen hij de ledenadminis tratie, tel. 582842 en speciaal over de Lopersgroep bij Frank Rijshouwer, tel. 586268 of Gert Vermeulen, tel. 580900. Ook kan men informatie verkrijgen bij de trainingen op dinsdag- cn donder dagavond om 19.00 uur in het club gebouw 't Wisselpunt. nabij de atle tiekbaan op sportpark De Wieën. Maandag 2e Paasdag wordt in café De Pielhaas het jaarlijkse Paasdarten gehouden. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan zich tot 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 582187. Het Paastoernooi begint om 13.30 uur. Afgelopen zondag waren de uit slagen van het levensmiddelendart- toernooi als volgt: Winnaarsronde: 1. Eduart Peeters; 2. Harry Xhofleer: 3. Arno Verhaegen; 4. Jos Achten; 5. Joh. Collet; 6. Piet Xhofleer. Verliezersronde: 1. Giel Ronken; 2. Andres Naranjo; 3. Huub v. Eyck; 4. Peter Willems jr.; 5. Joh. de Bruin; 6. Erik Langcler. Hoogste score: Giel Ronken 180; hoogste finish: Joh. Collet 116.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 17