Blz rÏMkans opeen van een mm HAIR SHOP GROENBOEKERIJ DE TRENDS IN TUINIEREN haarverzorgings spaarkaart [Landelijke Aangiftedag Buro voor Rechtshulp De Lentedagen van Berly Fleur ■U Karaoke Mega Tour in Den Terp Lezing over karma Wie helpt ons??? Kinderkleding beurs Circus Mök vraagt artiesten voor 1997 Geen 'Ribble Chips' in Oirlo Sixties Music Club Venray Lori Peeters wint Regionale Voorleesdag Brasscinq in Venrayse schouwburg Spaar alleen, met je partner of met het hele gezin op de voor contante korting bij geschakeld woonhuis PEEL en maas Donderdag 21 maart 1996 - Pagina 9 jins de jaarlijkse gala-avond van de Kiwani's te Maasbraclit, waar ama- Vur-ialenten luin vaardigheden mogen laten zien aan een deskundige jury, leeft dansgroep Dizzy uit Venray de derde plaats behaald. Om zoveel mogelijk mensen bin- en de aangifteperiode te kunnen ^Ipen met het invullen van het elastingformulier, houdt het Buro oor Rechtshulp op zaterdag 23 taart een open aangiftedag in oermond en Venlo. Op die dag kan tdereen met een laag- en midden- komen terecht voor gratis hulp bij »t invullen van het belastingformu- ier over I995. Om wachttijden te jorkomen kunnen mensen vooraf en afspraak maken via 0475- I69II (Roermond) en 077- I549160 (Venlo). Het spreekuur wordt verzorgd door studenten Fiscaal Recht aan de Rijks Universiteit Limburg in Maastricht. Dit gebeurt onder ver antwoordelijkheid van het Buro Rechtshulp, daj erop toeziet dat de geboden hulp van goede kwaliteit is. Behalve op deze open dag, kun nen mensen het hele jaar door terecht in Venlo en Roermond, niet alleen voor hel verzorgen van de jaarlijkse aangifte, maar ook voor andere vragen op belastinggebied (bijvoorbeeld motorrijtuigenbelas ting, ontroerend zaak belasting etc.). Het spreekuur is gratis. U hoeft alleen maar een afspraak te maken op bovengenoemde nummers. I Het einde van een lange, koude tinter komt in zicht. Terwijl de ijs- testers in Friesland zuchtend hun ■eetstokjes opbergen en een slui terend griepje het onderspit delft ten de eerste zonnestralen, steken j Berly Fleur de narcissen en iieeuwklokjes aarzelend hun kopjes hnhoog. Want het is bijna 21 maart, net begin van de lente en het begin kan de Lentedagen van Berly Fleur. Tijdens de Lentedagen van bloe- penzaak Berly Fleur op 21, 22 en J maart wordt u er in geuren en Keuren aan herinnerd wat de lente look al weer inhield. In de winkel 1 zijn dan honderden lentebloemen en I voorjaarsplanten verzameld. We ij vinden er narcissen, appelbloesem, sneeuwklokjes en talloze soorten I heettertakken. Maar ook de Hollandse voorjaarskoningin ont- /vwftoatuurlijk niet: meer dan der- Wsoorten tulpen tonen tijdens de lentedagen hun gracieuze schoon- P? TUINPLANTEN [Naast deze snijbloemen voor bin- ishuis treffen we bij Berly Fleur :ns de Lentedagen ook tuinplan- aan. Met bijvoorbeeld katjes of iinesbomen kan iedereen de lente "de eigen tuin een duwtje in de rug iven. |De winkel is gedurende dit drie- lagse publieksfestijn met kleurrij- la un ke aquarellen en kunstig gemaakte lentequilt omgevormd tot een sfeer volle entourage voor de tentoonge stelde bloemenpracht. En iedereen die er een bezoekje brengt kan reke nen op een ieuke 'lentesurprise'. De Lentedagen bij Berly Fleur in Overloon zijn bedoeld voor iedereen die zichzelf of iemand anders eens wil verrassen met een 'bosje voor jaar'. Mutsen en dassen zijn verbo den. Rusttijd niet in acht Vrijdagmiddag hield de politie op de Wanssumseweg en de Peelweg een gerichte kontrole omtrent de naleving van de rusttijden van vrachtautobestuurders. Er werd drie keer proces-verbaal opgemaakt omdat de bestuurders de voorgeschreven rusttijden niet in acht hadden genomen. Uitbreiding veestapel Een veehouder in Smakt ontdekte, bij het tellen van zijn veestapel, dat hij twee koeien meer had Hij meldde die 'uitbreiding' bij de politie. Ondanks dat in het weekend de oormerkregistratie niet kon wor den gebeld wist men de volgende dag al wie de eigenaar van de twee koeien was. Een veehouder uit Holthees bleek twee koeien kwijt te zijn. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 11 lot en met 17 maart werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Vestigingsvergunning: bankpasjes Postbank. Europas. Rabo: kinder- bril, bruin gespikkeld: herenbril: fietsdraagrek: Lapa Apzo. zwart wit gevlekt: fox, bastaard naar Rikkie; kentekenbewijs deel I, II en III: oor bel. driehoekige steker: ringetje met briljanten; OV-jaarkaart; sjaal; Opel sleutelbos met Opel mapje; porte monnee met ƒ125.-, studentenkaart, sleutelbeurs met creditmasterkaart; damesportemonnee met 40 DM, ƒ50,-. Europas en sleutelbos. GEVONDEN 3 sleutels aan Lips ring; 2x skate board, klein model; portemonnee met Rabopas en geld;handtas, model kleine rugzakje met dame sportemonnee en geldbedrag; porte monnee met ƒ20,-, bankpas, 2 tele foonkaarten; omafiets. Rivertown; herenfietsen, Valuas en Velamos; citybike. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Corry Konings of Celine Dion, Marco Borsato of Cliff. Zing mee op de soundmix van jouw favoriete hit! Doe mee aan de Karaoke Mega Tour! Door het hele land worden in zo'n tweehonderd horecagelegenhe den voorrondes gehouden. Let op het officiële tourvignet en de poster. Hier begint jouw Mega Tour! Café Den Terp, Hoofdstraat 20 te Oirlo op vrijdag 22 maart, aanvang 21.00 uur. De winnaars van de halve finale worden persoonlijk uitgenodigd en presenteren zich medio december '96 op de grote landelijke finale. Bekende Nederlandse artiesten zul len, onder toezicht van een notaris, de jurering verzorgen. Win je de finale? Dan vlieg je naar paradijselijk Curagao! Met een luxe limousine word je van het vliegveld naaf je hotel in Willemstad gebracht. En omdat jij DE winnaar bent. heb je tijdens je zestiendaagse verblijf ook nog een exclusief optreden in dit hotel. De tweede prijs brengt je naar Spanje: een geheel verzorgde reis naaf zonnig Mallorca. Ook met de derde prijs blijft het zonnig: wat dacht je van een lang weekend naar Euro-Disney bij Parijs. Deelname aan de Karaoke Mega Tour is kosteloos. Haal het inschrijf formulier bij de hierboven genoem de horecagelegenheid of kom langs en schrijf je in op de avond zelf. vernield Namens de Woningstichting werd aangifte gedaan van vernieling van enkele ruiten en deuren van een flat aan de Veltumse Kleffen. Donderdag 21 maart wordt een lezing gehouden over hel onderwerp 'karma hoe het positief te beïnvloe den'. Karma is een sleutelbegrip, dal in het westen vaak verkeerd wordt begrepen. Eenvoudig gezegd bete kent karma aktie van ons lichaam, spraak en denken en tevens de indruk die de aktiviteit in ons bewustzijn achterlaat. Tot zover zult u misschien denken: niets aan de hand! Problemen komen pas als deze indrukken in dit of volgende levens een ervaring veroorzaken. Zolang het positieve indrukken zijn. volgt een positieve of gelukserva ring. Echter als de indruk negatief is volgt een pijnlijke lijdenservaring die overeenkomt met de oorspron kelijke aktie. Tijdens de lezing zal Geshe Konchog Lhundup over het verband van ons eigen doen en laten, een hopelijk voor u helder licht laten schijnen. Komen er juist dan vragen? Geshe La zal ze na de lezing gaarne beantwoorden. Plaats: Beethovenstraat 52. Venray, aanvang 19.30 uur. De organisatie van het Kindervakantiewerk draait alweer op volle toeren. Binnenkort zullen de programmaboekjes weer uitge deeld worden en kunnen de kinde ren zich aanmelden voor het Kindervakantiewerk. Met de kinde ren alleen zijn we er échter nog niet. om alles goed te laten verlopen heb ben we ook leiding nodig. Hiervoor zijn we op zoek naar schoolgaande jeugd (ouder dan 15 jaar), moeders, vaders, ooms. tantes, opa's, oma's, kortom iedereen kan meedoen. Wal betekent het om leiding te zijn bij het kindervakantiewerk: je vindt hel leuk om met kinderen om te gaan; je bent ouder dan 15 jaar; je hebt in de week van 8 t/m 12 juli tussen 09.00 en 16.30 uur niets te doen. Heb je zin om mee te doen of wil je nog meer informatie, neem dan kontakt op met ons sekretariaat (tus sen 18.00 en 19.00 uur), tel. 0478- 587560. Dumpen van accu's en autobanden Op een aspergeveld langs de Wanssumseweg werden negen gebruikte autobanden aangetroffen. Op een perceel langs de Bakelse- dijk werden veertien gebruikte auto banden aangetroffen en op de par keerplaats, op de grens van Venray- Deurne, langs de Deurneseweg wer den twee gebruikte banden aange troffen. In een bosperceel langs de Sinnes- straat bij Oirlo werden vier gebruik te accu's aangetroffen terwijl nabij de bossen van St. Anna aan de Overloonseweg tien gebruikte accu's werden aangetroffen. Perso neel van gemeentewerken heeft het opgeruimd. Peuterspeelzaal 't Ukkenest orga niseert zaterdag 23 maart van 10.00 tot 12.00 uur een kinderkleding- beurs in café Martens. Albionstraat 32 te Leunen. De opbrengst is 70# voor u en 30# voor de peuterzaal. Inleveren schone zomerkleding maat 80 t/m 182. Setjes graag aan elkaar bevestigen. Wanneer: Vrijdag 22 maart van 19.00 tot 21.00 uur. Waar: in café Martens. Onze halfjaarlijkse zeer goedlo pende aktie: 'Limburg helpt de zwerfjeugd in Rio de Janeiro' wordt hier weer aan gekoppeld. De vorige keer was het geweldig! Alle kleding in alle maten, tevens schoenen, gymschoenen, sport schoenen. laarzen, enz. zijn van harte welkom. Via hetzelfde kanaal, nl. het artsenechtpaar Paul en Ted Raedts uil Deurne, komt alles zeker op de goede plaats. Wilt u van tevoren kleding schei den in een deel voor de verkoop en een deel voor het goede doel? Hartelijk dank voor de medewer king! De stallen van het vorige Circus zijn nog maar net schoongeveegd of we starten al met de voorbereidin gen voor de zittingen van 1997. Volgend jaar carnaval valt vroeg en een goede voorbereiding heeft tijd nodig. Vandaar dat wij inwoners van de gemeente Venray oproepen mee te doen aan Circus Mök 1997. EchleVenrayse artiesten zijn de jus van de onvervalste Mök-zitting. Wij nodigen artiesten met Mök- ervaring uit zich aan te melden. Maar vooral nieuwe talenten willen wij aanmoedigen. Dat vernieuwing goed is. bewezen het afgelopen jaar de Toegenaejde Tessezoepers. Doe mee met Mök. proef de sfeer van het echte circus, voel de span ning voor een optreden, geniet van het applaus, zet iets moois op de planken en laat anderen genieten. Heb je interesse, neem dan vóór I mei kontakt op met Marielle Pouwels. tel. 589382. Begin februari werd OJC Watjang?!? voor de tweede keer binnen een jaar getroffen door brand. Hierdoor kan de geplande band de Ribble Chips op 23 maart helaas niet doorgaan. Verder staat wel vast dat het ker- misprogramma zeker door gaat. Op zaterdag I I mei komt o.a. Banging Beaver en op zondag 12 mei o.a. Plunk. The Sixties Music Club Venray is opgericht door vier enthousiaste mensen die vinden dal er voor een groep mensen al jaren te weinig of helemaal niets te doen is op het muzikale gebied van de 50er. 60cr en 70er jaren. De bedoeling van de club is te proberen om twee- a driemaal per jaar een avond te organiseren met live muziek. Orkesten die kwalita tief op een hoog niveau staan en dit live ook waarmaken, een breed repertoire hebben, zowel vocaal als instrumentaal. De eerste avond is gepland op zaterdag 13 april in zaal In den Engel met optreden van Rock of Ages uit Den Haag-Zoetermeer, een fifties, sixties en instrumentale band van een hoog niveau. Billy Holly, rock en roll act uit de USA. parodie op de Amerikaanse rock en roll zangers met een te gekke show. Dus wilt u opnieuw genieten van deze muziek, kom dan op zaterdag 13 april naar zaal In den Engel, Poststraat 1Venray. Voor informatie over deze club: tel. 0478-580624. Wil tipgever zich "N melden By thuiskomst zaterdagavond om 23.10 uur ontdekte een bejaar de bewoner dat tijdens zijn afwe zigheid was ingebroken in zijn woning aan de Julianasingel. Door forcering van de achterdeur was toegang verkregen. Uit de woning werden een vrij uniek en kostbaar servies, een zilveren dienblad en nog enkele zilveren artikelen ont vreemd. Dat alles met een waarde van zeker ƒ5.000.-. Zaterdagavond kwam er bij de politie om 23.00 uur een melding binnen van een verdachte situatie aan de Julianasingel. De melder vertrouwde een en ander niet. De politie bedankte de melder, ging kijken maar trof niets verdachts aan. Op dat moment wist de politie nog niet dat aan de overkant was ingebroken, maar brengt die twee zaken wel in verband met elkaar. De melder vertelde dat aan de Julianasingel een Opel Corsa stond waarbij enkele mannen stonden. Jammergenoeg heeft de politie geen naam of adres van de melder en zou graag in kontakt met hem komen. Ook zou de politie in kon takt willen komen met eventuele getuigen die iets verdachts hebben gezien. Dat kan telefonisch: 531111 Achteraf blijkt ook nog in twee andere woningen aan de Juliana singel te zijn ingebroken. De sleu telhoudster ontdekte genoemde inbraak. Ook hier was toegang door forcering van een deur aan de achterzijde verkregen. Bij de derde woning is of zijn de dader(s) kennelijk gestoord, want hier is het bij een poging gebleven. Op zaterdag 16 maart heeft in het gebouw van de Openbare Bibliotheek Venray in besloten kring een Regionale Voorleesdag plaatsgevonden. In de nieuwe ont vangstruimte van de bibliotheek streden twaalf kandidaten om de titel: 'Regionaal Voorleeskampioen'. Aangemoedigd door hun suppor ters werden de deelnemers om de beur door presentator Sies Liebrand naar voren gehaald en kort aan het publiek voorgesteld. Vervolgens las ieder een fragment uit een zelf gekozen boek voor. Nadat Thea Dubelaar voor de tweede keer iels over haar werk als kinderboekenschrijfster had verteld, trok de jury zich terug. Er werd gelet op dingen als uitspraak, ver staanbaarheid en tempo. Ook het kontakt met het publiek was belang rijk. Op de derde plaats eindigde Sevgi Punar van basisschool De Regenboog uit Venlo-Blerick. De tweede prijs was voor Sarah Arts van basisschool De Stek uit Castenray. Maar Regionaal Voorleeskampioen werd Lori Peeters van basisschool De Kruudwis uit Venray. De 11-jarige Lori las een kort ver haal van Jacob Starreveld voor. Dit verhaal heet: 'Wat ik later niet wil worden' uit de bundel 'Stel je eens voor'. Lori zal één van de negen deelne mers zijn aan de Provinciale Voorleesdag die op 15 april in de Stadsschouwburg in Heerlen gehou: den zal worden. Zondag 24 maart zal het koper kwintet Brasscinq samen met de accordeonvereniging het zondag ochtendconcert verzorgen, aanvang 11.30 uur. Brasscinq bestaat uit vijf profes sionele koperblazers waaronder Jan van Osch uit Merselo. groot-koper docent aan de muziekschool in Weert. Het programma dat zij gaan spe len bevat een breed scala van klas siek tot dixieland en jazz, waarin alle instrumenten beurtelings als solist naar voren komen. Het con cert belooft iets speciaals te worden voor met name de koperblazers uit de regio. Programma: IJust a closer walk (dixie). D. Gillis; 2. Circus Suite. St. Johnson/arr. Jan van Osch; 3. Three Episodes, A. Herniess: 4. La Cumparsita. N. Rodrigues/S. Kompanek; 5. The arrival of the Queen of Sheba. G.F. Haendel/Woodfield: 6. That's a plenty (dixie), J. Gale. Moe van uw kypotlieekprotL aar... Wij vertellen u ir >i wal de mogelijkheden zijn... is hel financieren en kopen van een huis een vermoeiende aangelcgcn- ltid, Er zijn zoveel mogelijkheden.... Een FDC-hypothcckadviseur hclpi u. onafhankelijk van uw geldvcrslrckker. mei een rustgevende oplossing' hypotheekadviseurs Grootmeesters in hypotheken Merseloseweg 13-17 Postbus 170, 5800 AD Venray Telefoon: (0478) 583636 Telefax: (0478) 588028 armode voor mes en heren Grote Markt 215801 BL Venray Telefoon 0478-588592 PAAS AANBIEDINGEN 250 gram Paasschuim van 2,95 nu 2,50 200 gram Paasfiguurtjes gevuld met advocaat van 4,90 nu 3,45 200 gram chocolade eitjes assortiment van 4,90 nu 3,95 Verder hebben wij voor u: eitjes: Lindt, Milka Union, Dragé, Cadbury enz. Paasfiguren, Surprises, Paas Bon Bons, sui kerfiguren enz. Prachtig opgemaakte eieren. Kom ook eens kijken bij: CHOCOLATERIE ff Grotestraat 74, Venray, Tel. 581419 Ook tussen de middag zijn wij open. kantoorboekhandel van den munckhof b.v. grotestraat 68 venray telefoon 0478-582727 Stadscentrum De Bleek 70 Venray Wie zoekt, kent de Young Hair Shop kappers niet Wie de Young Hair Shop kappers kent, zoekt niet. Op maandag vanaf 12.00 uur, op koopavond en zaterdags vanaf 8.30 uur geopend. Te koop Veltum II met inpandige garage, bj '80 Indeling: Hal, woonkamer keuken. 1e verd..3 royale slaapkamers en bad kamer, vaste trap naar 2e verd. 4e slaapkamer, cv-ruimte en bergzolder. Perc.opp. 265 m2. Pand verkeert in prima staat van onderhoud. Vraagprijs ƒ259.000, tel. 0478-512745 k.k. WIE HEEFT ER opnames van Engelbert Oudenhoven die Ave Maria zong in de Grote Kerk (huwe lijksmissen) tel. 077-3731444 GEVRAAGD aspergestekers(sters) - enkele sorteerders (sters) H. Janssen v. Broekhuizenstraat 61 Oostrum TE KOOP taxus voor haag 60 a 80 cm hoog 0478-532271 VERKRIJGBAAR BIJ: boekhandel van den munckhof b.v. grotestraat 68 venray, tel. 0478-582727 HANGING BASKETS Wim Oudshoom Tal van fraaie voorbeel den en praktische tips vindt u in Hanging Baskets. Uiteraard vertelt Wim Oudshoom u ook alles over de diverse beplantingsmogelijk heden, de benodigde materialen en de verzorging. GROEN BOEKERIJ De beile boeken ver groeien en bloeien, binnen en builen TE KOOP Queen Anne dressoir en boekenkast tel. 0478-510308 TE KOOP eetkamertafei met 4 stoelen, donker eiken met leer ƒ125,- Bergkwartier 39 tel. 589439 TE KOOP i.z.g.st. Nissan Svvany 1.7 D LX HB bj '87 apk nieuwe banden uitlaat tel. na 19.00 513644 TE KOOP Opel Corsa 12 TR bwjr '84 apk 03/97, vraagprijs ƒ2500,- tel. 0478-589737 TE KOOP Opel Kadett 16 D 5 drs stationcar bwj 87 5 bak i.z.g.st. pr 3750,- tel. 513777 TE KOOP Opel Corsa 12S bwj 84 apk 7-96 pr. 1000,- tel. 514982 TE KOOP Mitsubishi Gold bj '83 apk tot maart '97 nog 2 mnd belasting vrpr ƒ450,- tel. 0493-529324 TE KOOP complete spoilerset voor Ford Escort Tel. vraagprijs ƒ425,- 1. 0478-589737 TE KOOP meisjesfiets wit Nostalgia, dubbele schommel glijbaan Ketler tel. 585563 HELP!! Ik heb 6 PART-TIMERS nodig. Als meerdere talen spreekt is dat een pré, geen noodzaak. Bel 0478-587265 THUISWERK GEVRAAGD brieven onder nr 1201 GEZOCHT oppasmoeder van onze kinderen van 3 en 5 jaar brieven onder nr 1202 KAMER TE HUUR met gebruik van dou che-keuken en toilet in Venray brieven onder nr 1203 BIEDT ZICH AAN huishoudelijke hulp brieven onder nr 1204 YOGALES even tijd voor jezelf inlichtingen Maria Thijssen-Bom Yogalerares tel. 514269 P.S.Z. 'T UKKENEST organiseert KINDERKLEDING- BEURS zaterdag 23 maart a.s. van 10.00-12.00 uur in café Martens Albionstraat 32 te Leunen PARTICULIER vraagt vrijstaande woning Venray en omstreken. Eventueel met bijgebouwen en grond tel. 0478-541502 VERLOREN op donderdag 13-3 gouden oorringetje zeer dierbaar tel. 531323 OPPAS GEZOCHT na schooltijd kinderen 5-6-11 jaar 13 uur per week tel. 0478-512520 na 18.00 uur GEVRAAGD ASPERGESTEKERS om de groep weer compleet te maken zoeken wij nog enkele enthousiaste medewer kers voor een perceel vlak nabij het cen trum van Venray Willems lel. 582516 HULP voor in de avonduren en zaterdags 16-17 jr tel. 583048 ASPERGE STEKERS} STERS) gevraagd G. Camps tel. 583243 GEVRAAGD aspergestekers(sters) voor nieuw perceel 0478-546366 GEVRAAGD medewerkers op asperges veld, niet ste ken, o.a. leggen van netten Veulenseweg 33 tel. 586075 H. CLARA bedankt KB VOOR ALLE reparatie aan kleding enz. Langstraat 42 tel. 580259 GEVRAAGD ervaren oppas voor na school gedeelte vakanties tel. 513169 GEVRAAGD aspergestekers(sters) Arts tel. 546844 PREIPOTERS gevraagd voor a.s. zaterdag s.v.p. van te voren bellen Mts Sikes America 077-464182 P.S.Z. 'T UKKENEST organiseert KINDERKLEDING- BEURS zaterdag 23 maart a.s. van 10.00-12.00 uur in café Martens Albionstraat 32 te Leunen VERLOREN Oostrum Fietsdragcr Twinnv Load Tel.: 0478-532137 WEGENS VERHUIZING te koop: Boerenkar 1928 één assige hooi wagen in goede staat. Ford Escort combi 1973 motor defect. Peugeot 403 commer cial 1957 gedemon teerd plaatwerk. Peugeot 403 Break 197$ Ipg. TEVENS STALLINGSRUIMTE GEVRAAGD voor enkele ongerestaurcer- de auto's Tel. 0478-583076 na 19.00 uur 010-4180273 P.S.Z. 'T UKKENEST organiseert KINDERKLED1NG- BEURS zaterdag 23 maart a.s. van 10.00-12.00 uur in café Martens Albionstraat 32 te Leunen

Peel en Maas | 1996 | | pagina 9