0MM C Informatie-avonden nieuwe inrichting pleinen 3 Inzameling kca-afval Hogere waarden geluidhinder Puttenwej woningwet - wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer PEEL EN MAAS Donderdag 14 maart 1996 - Paginal GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie: maandag t.m. vrijdag 08.30-17.30 uur. Voor zaken rond Gemeentewerken en Financiën kunt u voorlopig alleen in de ochtenduren van 09.00-13.00 uur terecht (op maandag tot 17.30 uur). In de oneven weken op vrijdag is het gemeentehuis tot 13.00 uur geopend. Vakbalies van Burgerzaken en Sociale zaken: maandag t.m. vrijdag van 09.00-13.00 uur (op maandag tot 17.30 uur). De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspra- kenspreekuur (tel. 523236 of 523237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (in de even weken ook van 14.00-16.30 uur). Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 of 523312. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Zoals u inmiddels wellicht al weet is de gemeente Venray van plan de inrichting van de pleinen in het centrum van Venray te ver beteren. Het gaat daarbij om het Schouwburg-plein, Henseniusplein en Grote Markt. Afgelopen jaar is er een studie geweest naar mogelijkheden om de pleinen meer sfeer te geven. Aanleiding daartoe vormde de kri tiek die er. met name van bewoners, nog steeds bestaat op de inrichting van deze pleinen. Het college hecht veel belang aan een goed funktione- rend en hoogwaardig ingericht cen trum. Het centrum is immers het 'visitekaartje' van de stad en draagt voor een belangrijk deel bij aan de belevingswaarde van Venray als geheel. Via de inrichting van terras sen en de horecavoorzieningen zal het winkelcentrum sfeervoller moe ten worden en uit moeten nodigen tot rekreatief winkelen. De pleinen zijn binnen dit cen trum belangrijke elementen. Zij zor gen enerzijds voor ruimte en rust, anderzijds voor aktiviteit en dyna miek op momenten dat er evene menten plaatsvinden. De sfeer op die pleinen wordt in grote mate bepaald door de omliggende bebou wing, maar ook door de inrich- ling.De kwaliteit van de omliggende bebouwing is daarbij sterk afhanke lijk van investeringen van particulie ren. Bij die inrichting is er dan nog sprake van het vaste 'straatmeubi- lair' aan de ene kant en de wisselen de inrichting met terrassen en derge lijke aan de andere kant. Resultaat van de studie is ener zijds een aantal aanpassingen ter versterking van de huidige beeld vorming en daarnaast een aantal aanvullingen die vooral gericht zijn op de 'openheid' van met name het Schouwburgplein. Bij de voorstellen wordt uitgegaan van een geleidelij ke ontwikkeling; per plein wordt een mogelijk eindbeeld geschetst dat via tussenstappen bereikt kan worden Het college van b. en w. heeft ingestemd met de uitgezette lijn voor verbetering van de pleinen. Alvorens een definitief plan uit te werken wil de gemeente de direkt en indirekt belanghebbenden infor meren over de consequenties van de verbeteringen en hun reakties verne men. Daarom organiseert de gemeente in maart en april vijf bij eenkomsten. die ieder gericht zijn op een andere doelgroep. Maandag 25 maart, 15.30 uur: Ker- miskontraktanten. Maandag 25 maart, 17.30 uur: Markt en standplaatsen. Donderdag 28 maart, 19.30 uur: Organisatoren en andere betrokke nen bij evenementen. Woensdag 3 april. 19.30 uur: Winkeliers/horeca. Donderdag 4 april, 19.30 uur: Aanwonenden pleinen en overige belangstellenden. Alle bijeenkomsten vinden plaats in het gemeentehuis. De gemeente presenteert de voorgenomen verbe teringen en de stappen om deze te realiseren. U kunt daar vervolgens op reageren. Na deze bijeenkomsten vindt de definitieve besluitvorming door b. en w. plaats. Zij houden daarbij rekening met de ingekomen reakties. Vergadering commissie Begraafplaats De bestuurscommissie Begraaf-plaats vergadert op maandag 18 maart om 15.30 uur in het gemeentehuis. De agen da ziet er als volgt uit: 1. Opening, spreekrecht burgers, me dedelingen en ingekomen post 2. Verslag van de bestuursvergadering van 12 februari 1996 3. Vrijwilligersgroep (mededelingen, vragen en opmerkingen e.d.) 4. Afdoeningslijst 5. Beheers- en onderhoudsplan 6. Rondvraag en sluiting Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het plaatsen van een afdak voor een hondenhok aan het Zevenblad 9 te Venray tnv W. Werkman, Zevenblad 9; het bouwen van een garage aan de Heuvelstraat 11 te Venray tnv RM.M. Vermeulen, Heuvelstraat 11; het bouwen van een mestput en kuil- plaat aan het Rotven 3 te Oirlo tnv M. Philipsen, Rotven 3; het bouwen van een portaal en hob- byruimte aan De Leng 13 te Oirlo tnv T.J.M. Rijbroek, De Leng 13; het bouwen van een carport aan de Vicarieweg 47 te Leunen tnv J.M. Litjens, Vicarieweg 47; het bouwen van een carport aan de Vicarieweg 45 te Leunen tnv H.J.M. van den Heuvel. Vicarieweg 45; het verbouwen van een boerderij aan de Enge Steeg 2 te Leunen tnv W.H.P. Jenniskens, Enge Steeg 2; eren van de galerij en entree flats van Schuttersveld 1 t/m 96 te Venray tnv Woningstichting Noord- Limburg, Postbus 210; het vernieuwen van een berging aan de Melchiorhof 27 te Venray tnv M. de Jonge, Melchiorhof 27; het bouwen van een woning met garage aan de Wilhelminastraat/ Oranjestraat te Venray tnv H. Pellens, Wilhelminastraat 43; het bouwen van een carport aan de Tormentil 3 te Venray tnv P.G.M.H. Martens. Tormentil 3. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. het verbouwen van de woning aan de Urbanusweg 12 te Leunen tnv W.L. Jenniskens. Urbanusweg 12; het bouwen van een tochtportaal aan het Helmkruid 8 te Venray tnv RJ.M.P.G. v.d. Kerkhof. Helmkruid 8; het bouwen van een carport aan de Katiestaart 13 te Venray tnv J.H.A.M. Claessens, Katiestaart 13; het uitbreiden ontwikkelingsafde ling BUS aan de Maasheseweg 83 te Venray tnv Inalfa Industries B.V., Postbus 505; hel plaaten van een dakkapel aan de Honingklaver.9 te Venray tnv J.O.B. van Meijel, Honingklavcr 9: het plaatsen van een dakkapel aan de Honingklaver 7 te Venray tnv J.PJ.M. Verstegen, Honingklaver 7; het plaatsen van een dakkapel aan de Honingklaver 11 te Venray tnv F.W. de Clerck. Honingklaver 11 hel bouwen van een vleesvarkensstal aan de Kempkensberg 4 te Yssel- steyn tnv Maatschap Coopmans- Slangen, Kempkensberg 4; het bouwen van een carport aan de Langeweg 73 te Venray tnv T.H.W.A. Janssen. Langeweg 73; het overkappen van een terras aan de Rochusstraat 30 te Venray tnv P.J.M. Kienhuis, Rochusstraat 30; - het bouwen van een lijdelijke motor stalling aan de Henri Dunantstraat 31 te Oostrum tnv Willems Motoren V.O.F., Henri Dunantstraat 31; het uitbreiden van de woning aan de Weegbree 4 te Venray tnv M.C. Kreukniet, Weegbree 4; - het vergroten van paviljoen 't Kempke aan de Noordsingel 39 te Venray tnv Vincent van Gogh Instituut, Postbus 5; het bouwen van een berging/garage aan het Penningkruid 74 te Venray tnv T.A.L. Houwen, Penningkruid 74; het afbouwen van een supermarkt aan de Kruidenlaan 159 te Venray tnv G. van Dijck, Kruidenlaan 159; het verbouwen van de woning aan de St. Catharinasiraat 15a te Leunen tnv M.H.A. Baltussen, St. Catharinastraat 15a; het bouwen van twee woningen aan de Kaardebol 14 en 16 te Venray tnv B.B.O.M. B.V., Heinseweg 11 te Sittard. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuisje aan de Noorderhof 3 te Venray tnv G.V.T. Noorderhof, Noorderhof 3; het bouwen van een tuinhuisje aan de Vicarieweg 57 te Leunen tnv W.M. Voiesten. Vicarieweg 57; het plaatsen van een dakkapel aan de Largostraat 31 te Venray tnv J.C.M. de Rooij. Largostraat 31 het plaatsen van een dakkapel aan de St. Antoniusstraat 22 te Venray tnv P.A.W. van der Zwaan. St. Antonius straat 22; het plaatsen van een dakkapel aan de St. Antoniusstraat 24 te Venray tnv A.P.M. Koppers, St. Antoniusstraat 24. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Procedurestart artikel I8a WRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestem mingsplan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen. het bouwen van een carport aan de Stationsweg 44 te Venray tnv P.H.E.M. Muijres, Stationsweg 44; het bouwen van een tuinhuisje aan de Kaardebol 33 te Venray tnv P.M.J. Derks, Fitissingel 41 te Deume. De op de bouwmeldingen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 15 maart 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij bur gemeester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan- vraag medewerking te verlenen. het bouwen van een garage aan de Heuvelstraat 11 te Venray tnv P.M.M. Vermeulen, Heuvelstraat 11. De op de bouwaanvraag betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 15 maart 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 14 maart 1996 Burgemeester en wethouders van Venray. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtin gen is verplicht om krachtens de Wet milieu beheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoor schriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van hel ont werp van het besluit: 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendge maakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij ver gunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1Nicole Rader. Genhodder 6-A, 41179 te Mönchengladbach (D) vooreen vergun ning op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een paarden- houderij. gelegen aan de Nachtegaalweg 6 te Heide; 2. Maatschap Thielen, Horsterweg 27, 5811 AA te Castenray voor een vergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehe le inrichting omvattende vergunning voor een pluimvee- en rundveehouderij alsmede landbouwproduktiebedrijf, gelegen aan de Horsterweg 27 te Castenray; 3. Gebr Van Kempen. Scheiweg 25, 5809 EH te Leunen voor een vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Scheiweg 25 te Leunen; 4. M. Philipsen, Rotven 3, 5808 AL te Oirlo voor een vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een var- kensfok- en pluimveevermeerderings- bedrijf, gelegen aan de Rotven 3 te Oirlo. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in afwijking van de ontwerp-beschikking ver gunning krachtens de Wet milieubeheer heb ben verleend aan: 5. Maatschap L. J. Smets, Lemmenweg 6, 5812 AC te Heide voor een vergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehe le inrichting omvattende vergunning voor een fokzeugen- en vleesvarkens houderij, gelegen aan de Lemmenweg 6 te Heide; 6. P. van Zutphen, Zwartwater 2, 5816 AA te Vredepeel voor een vergunning op grond van artikel 8,4 van de Wet milieu beheer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een fokvarkenshouderij, gelegen aan de Zwartwater 2 te Vredepeel; 7. Maatschap Cornelissen, Teeuwenhofweg 18, 5809 EJ te Leunen voor een vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een melkrund- vee-, fok- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Teeuwenhofweg 16 en 18 te Leunen. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 14 maart tot 25 april 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen ook. na telefonische afspraak (0478-523630). op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden inge zien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinza- gelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen beden kingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) wor den gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Hei besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Verzoek tot intrekking van de milieu vergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijk heid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voornemen tot intrek king heeft aangegeven, wordt het ontwerp besluit genomen. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunningen gedeeltelijk intrek ken van: I H. Geurts, Boddenbroek 9. 5808 AK te Oirlo voor de milieuvergunning nr. 91.1890 voor een varkensmestbedrijf en groentekwekerij, gelegen aan de Boddenbroek 7 en 9 te Oirlo. De intrek king geldt ten behoeve van de uitbrei ding van de inrichting aan de Rotven 3 te Oirlo; 2. J.M Claessens. Heidsepeelweg 46, 5813 AJ te Ysselsteyn voor de milieu vergunningen nrs. 1382, resp. 433 en 1112 voor een legpluimveebedrijf en varkensmesterij. gelegen aan de Heidsepeelweg 46 te Ysselsteyn. De intrekking geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting aan de Horsterweg 27 te Castenray. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning geheel intrekken van: 3. H A. Vullings, Laagriebroekseweg 6, 5809 ET te Leunen van de milieuver gunning nr. 947 voor een varkenshoude rij, gelegen aan de Laagriebroekseweg 6 te Leunen. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Scheiweg 25 te Leunen. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 14 maart 1996 tot 25 april 1996 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vak balie Gemeentewerken). De stukken kunnen ook. na telefonische afspraak (0478- 523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinza- gelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen beden kingen te hebben ingebracht legen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) wor den gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de ver gunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Venray. 14 maart 1996. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen chef onderafdeling milieubeheer. Kindergemeenteraad De Venrayse raadszaal was afgelopen dinsdag voor een dagje het domein van scholieren. Bijna 50 leerlingen van zes basisscholen uit Venray-kom, Oirlo en Oostrum namen er de plaats in van de 'echte' gemeenteraadsleden 'een eigen plek voor kinderen in Venray' te kiezen. Elke school had zo haar eigen wensen. Deze varieerden van een sportinstuif, een tafeltennistafel op het Schouwburgplein tot een skatebaan bij het oude zwembad. De mees te stemmen van de kinderraadsleden behaalden het voorstel van de Dr. Poelsschool om op het grasveldje aan De Houtenhoek een speelveldje met een verspringbak te maken. De gemeente trekt een bedrag van 2500 gulden uit voor de uitvoering van het voorstel. In de maand maart komt de chemokar weeTmj u langs om het klein chemisch afval op halen. Hieronder kunt u zien op welke dagen en waar de chemokar stopt. Als het u niet lukt het afval mee te geven, kunt u dat ook kwijt bij het milieustation aan; Acaciastraat. Dit is op werkdagen geopend van 13.00-18.00 uur en op zaterdag van 9.00-14.1 uur. Smakterheide Locatie 1 Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Locatie 19 Locatie 20 Locatie 21 Locatie 22 Avond locatie 1 Avondlocatie 2 Landweert - maandag 11.00- 11.15 uui 11.15- 11.30 11.30- 11.45 uu 11.45-12.00 12.00- 12.15 uu 12.15- 12.30 uu 12.30- 13.00 uu 13.00- 13.15 uu 13.15-13.30 13.30- 13.45 uu 13.45- 14.00 uu 14.00- 14.15 14.15- 14.30 uu 14.30- 14.45 uu 14 45 - 15.00 uu 15.00- 15.15 uu 15.15-15.30 uu 15.30- 15.45 15.45- 16.00 uu 16.00- 16.15 uu 16.15- 1630 uu 16.30- 16.45 16.45-17.00 uu 17.00- 17.15 uu 17.15-18.00 uu 18.00- 18.45 uu 18.45- 19.30 uu Landweert - dinsdag 19 Locatie 1 Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Locatie 19 Locatie 20 Locatie 21 Locatie 22 Locatie 23 Locatie 24 Locatie 25 Locatie 26 Avondlocatie 1 Avondlocatie 2 Heide en Leunen Locatie 1 Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Avondlocatie 1 Avondlocatie 2 Leunen Oirlo H Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Lokatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Avondlocatie 1 Avondlocatie 2 10.30 10.45 11.00 11.15 11.30 11.45 12.00 12.15 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30 15.45 16.00 16.15 16.30 16.45 17.00 17.15 17.30 18.00 19.00 maart - 10.45 uu 11.00 uu - 11.15 uu - 11.30 uu - 11.45 uu 12.00 uu 12.15 uu - 12.30 uu - 12.45 - 13.00 uu 13.15 - 13.30 uu - 13.45 uu - 14.00 uu - 14.15 uu 14.30 uu - 14.45 uu - 15.00 uu - 15.15 uu - 15.30 uu - 15.45 uu - 16.00 uu 16.15 - 16.30 uu 16.45 uu - 17.00 uu - 17.15 uu - 17.30 uu - 18.00 - 19.00 uu - 20.00 uu - woensdag 20 12.30- 12.45 uu 12.45- 13.00 uu 13.00- 13.15 uu 13.15- 13.30 13.30- 13.45 uu 14.00- 14.15 uu 14.15- 14.30 uu 14.30- 14.45 uu 14.45-15.00 15.00- 15.15 uu 15.15 - 15.30 uu 15.30- 15.45 uu 15.45- 16.00 uu 16.00- 16.15 uu 16.15- 16.30 uu 16.30- 16.45 uu 16.45 - 17.00 uu 17.00 - 17.15 17.15- 17.30 uu 18.00- 19.00 uu 19.15-20.00 uu Castenray - donderdag 12.30-12.45 uui 12.45-13.00 uu 13.00- 13.15 uu 13.15- 13.30 uu 13.30- 13.45 uu 13.45 - 14.00 14.00- 14.15 uu 14.15- 14.30 14.30- 14.45 uu 14.45- 15.00 uu 15.00- 15.15 uu 15.15-15.30 uu 15.30- 15.45 uu 15.45- 16.00 uu 16.00- 16.15 uu 16.15 - 16.30 uui 16.30 - 16.45 uur 16.45-17.00 17.00- 17.15 uu 17.45 - 18.45 uu 19.00 - 20.00 uu Omgeving ziekenhuis -i 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30 15.45 16.00 16.00 16.30 17.15 18.00 19.15 Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 igocatie 15 Avondlocatie 1 Avondlocatie 2 Avondlocatie 3 18 maart Spurklerweg (nabij Spurkterhof) Hoek Maasheseweg - Zandbleek Hoek Dr. Kortmannweg - Mackenhof Maasheseweg 33 Hoek Bosweg - Maasheseweg Hoek Willemstraat - St. Odastraat pauze De Seilier 8 Hoek Boterbloem - Christoffelkruid Boterbloem 27 Hoek Honingklaver - Herik Honingklaver nr. 18 Honingklaver nr. 38 Gentiaan 25 Hoek Boterbloem - Edelweiss pauze Aronskelk nr. 6 Aronskelk nr. 35 Kruidenlaan nr. 6 Kruidenlaan nr. 36 Bolderik nr. 12 Hoek Akelei - Balsemien Akelei nr. 96 Akelei nr. 140 pauze Hoek Kruidenln nr. 80 - Christoffelkruid Hoek St. Odastraat Nieuweind Hoek Kogeldistel - Kamperfoelie Kamperfoelie nr. 56 Kamperfoelie nr. 20 Look 4 Klaproos nr. 28 Klaproos nr. 70 Kaardebol pauze Hoek Koningskaars - Luzerne Hoek Kroonkruid - Morgenster Hoek Lathyrus - Kruisdistei Lupine nr. 20 Hoek Kruidenlaan - Kroonkruid Hoek Marjolein - Knopkruid Hoek Marjolein - Lenteklokje Hoek Walstro - Wasbloem Hoek Zwanebloem - Zevenblad Hoek Wijnruit - Penningkruid pauze Hoek Penningkruid - Silene Hoek Kruidenlaan - Klaproos Hoek Pinksterbloem - Pastinaak Pinksterbloem nr. 16-18 Hoek Vingerhoedskruid - Teunisbloem Hoek Wijnruit - Vossenstaart Hoek Sleutelbloem - Ridderspoor Hoek Rozemarijn - Reseda Hoek Ranonkel - Reigersbek pauze Klaproos 21 (school Kruudwis) Wijnruit 45a Hoek Volen - Ysselsteynseweg Hoek Heidseweg - Meester Driessensstraat Hoek Groenenweg-Meester Driessensstraat Hoek Spiekert - Heidseweg Hoek Scheiweg - Teeuwenhofweg Hoek Albionstraat - St. Catharinastraat Rondeveld 33 Hoek Meester de Haanstraat - Loenerveld Hoek Reet. Nabbenstr. - Weth. Reintjesstr. pauze Hoek Steegse Peelweg - Vullingsstraat Vullingsstraat 30 Hoek van Megenstraat - Trijnesstraat Gussenstraat - Weipas Vicarieweg 44/46 Hoek Gussenstraat - Vicarieweg Hoek Brienshoekweg - Molenhofweg Hoek Leunseweg - Molenhofweg Hoek Past. Strijkersstraat - Verkleijstraat Leunen (St.Apolloniastraat bij brievenbus) Heide (Heidseweg nabij school) 21 maart Hoek Veulenseweg - Overbroekseweg Hoek Horsterweg - Hoogriebroekseweg Hoek Zandhoek - Pauwweg Hoek Pastoor Gerardsstr. - Gertrudisstr. Hoek Gertrudisstraat - Oirloseweg Haalakker 11 Hoek Haalakker - Deputé Petersstraat Hoek Meerloseweg - Boddenbroek Hoek Gunhoekweg - Oirloseweg Hoek Hogeweg - St. Machutusstraat pauze Hoofdstraat 43 Hoek Castenrayseweg - Molenhoek Klein Oirlo 4 Hoek Tunnelweg - Roffert Castelostraat 18 Hoek Lollebeekweg - Past. Verheggenstraat Hoek Lollebeek - Vliegert Horsterweg tegenover nr. 40 Castenray Matthiasstraat (nabij kerk) Oirlo Pastoor Gerardsstraat 4 Merselo Vredepeel - vrijdag 22 maart 12.45 uur Hoek Merseloseweg - Hoopweg - 13.00 uur Hoek Werckenslaan - Venrodelaan -13.15 uur Biezenvenneke 9 - 13.30 uur Hoek Merseloseweg - Aan de Dril - 13.45 uur Hoek Merseloseweg - Beek - 14.00 uur Hoek Grootdorp - Kleindorp (kerk) - 14.15 uur Hoek Veldstraat - Grootdorp - 14.30 uur Hoek Haag - Weverslo - 14.45 uur Hoek Weth. Pubbenstr. - Past de Bolstr. 15.00 uur Hoek Coppelenberg - Past. Vercoulenstraat -15.15 uur Dorperveld21 -15.30 uur Kruising Kleindorp - 15.45 uur Kruising Beekweg - Kleindorp -16.00 uur pauze - 16.15 uur Vredeweg 5 16.15 uur Twistweg 5 - 17.15 uur Vredepeel Johan van Stalbergweg 18.00 uur pauze - 19.00 uur Merselo Kleindorp tegenover de kerk 20.00 uur Hoek Merseloseweg - Van Venrodelaan openingstijden milieustation: ma. t/m vr.13.00 - 18.00 uur za.: 9.00-14.00 uur Burgemeester en wethouders maken bekend, dat Gedeputeerde Staten vi Limburg bij beschikking d.d. 20 februari 1996 hogere grenswaarden a bedoeld in artikel 83, eerste lid, van de Wet geluidhinder hebben vastgestel ten behoeve van 16 woningen in het bestemmingspli 'Ysselsteyn/Puttenweg'. De vastgestelde hogere grenswaarden variëren tusst 51 en 63 dB(A). De beschikking en de overige daarop betrekking hebbende stukken liggi met ingang van 15 maart 1996 gedurende zes weken ter inzage in h gemeentehuis. Raadhuis-straat 1 te Venray, bij de publieksbalie, op maand van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 9.00 uur tot 13.1 uur. Binnen die periode van zes weken kunnen belanghebbenden op grond v de Algemene wet bestuursrecht tegen deze beschikking bezwaar maken do indiening van een gemotiveerd bezwaarschrift bij Gedeputeerde Staten Limburg, Postbus 5700, 6202 MA Maastricht.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 20