3 Fiscaal in zicht Expo 6 O ver-leven in Ethiopië' in gemeentehuis Meerlo-Wanssum De binnenkomer van de week anbo Crea-culinaire: een groot sukses KNVB verbiedt trainersactiviteiten Jan Poels bij SV Venray Jong Nederland Venray eert Jan Peeters B.T.W. op bouwgrond: de finale Kursus zelfverdediging/ weerbaarheid voor vrouwen 55+ Thema-avond over bewindvoering Avond vierdaagse Onderzoek naar fusie Rabobanken UW Toneel in Maashees Voermans 'erkende woonwinkel' Arbeids ongeschikten Platform Limburg Satisfy opent achtste filiaal ^PEEL EN MAAS Donderdag 14 maart 1996 - Pagina 11 Een maandelijkse rubriek over fiscale actualiteiten. W del. Zt •I De trouwe lezers van deze rubriek weten nog dat sinds 1991 de B.T.W. "niet bouwrijp gemaakte grond" actueel item is geweest. Voor particulieren leverde dit voordeel jp, de overdrachtsbelasting was 12,5% lager dan de B.T.W. momenteel 11,5%). Het 3erechtshof te Leeuwarden legde de taak voor aan het Hof van Justitie te ,uxemburg. Deze E.G.-rechter liende helderheid te verschaffen. )e conclusie van de advocaat-gene- aal, de heer Fennelly, aan dit Hof is leider. Teruggaven van B.T.W. zijn geniet meer te verwachten. Het Hof zal het advies van de heer Fennelly vaarschijnlijk volgen. Cruciaal in de hele discussie was iet begrip "bouwrijp" in de Nederlandse B.T.W.-wetgeving. Dat legrip werd door de gemeentelijke :rondbedrijven heel ruim geïnter- ireteerd. Werkzaamheden aan pro- ecten, minieme werkzaamheden en roorzieningen het kavel betreffende, werden voldoende geacht om te spreken van "bouwrijp gemaakte 'rond". Het zogenaamde St. Oedenrode-arrest strooide roet in iet eten. De Hoge Raad gaf aan dat de werkzaamheden, het te kopen kavel dienden te betreffen. Een ■egen van claims daalde neer op lokale gemeenten met het verzoek om teruggave van B.T.W. Eventueel verschuldigde overdrachtsbelasting (6%) mocht de pret niet drukken. Walde Hoge Raad verzuimde was [toetsing van de wettelijke bepaling aan het E.G.-recht. De B.T.W. is een belasting die beheerst wordt door Europese richtlijnen. Het Hof Leeuwarden legde de bepaling in onze wet wel voor aan het Hof van Justitie van de E.G. met een regen aan deelvragen, genoeg om echt hel derheid te verschaffen. Het advies van de heer Fennelly aan het Hof van de E.G. maakt beantwoording van al die vragen overbodig. Hij concludeert dat de wettelijke bepaling "bouwrijp" niet strookt met de E.G.-richtlijnen en dus niet meer in de Wet had mogen voorkomen. Alles wat de bestem ming "bouw" heeft, dient met B.T.W. belast te worden. Dat is een veel ruimer begrip dan het nationale "bouwrijp" dat behoudens een objectieve bestemming ook feitelijk handelen vereist. De hele discussie over projectbenadering of kavelbe nadering kan, volgens -de heer Fennelly, dan ook achterwege blij ven. De heer Fennelly vindt dat het Nederlandse begrip "richtlijncon- form" moet worden uitgelegd. Dat gaat zelfs zover dat het gelezen dient te worden als "bestemd voor bebouwing". Het mag duidelijk zijn dat de burgers, die claims bij gemeenten hebben liggen, bij opvol ging van het advies van de heer Fennelly, kansloos zijn. De gemeen telijke grondbedrijven kunnen opge lucht adem halen. De nationale wet gever mag zich toch achter de oren krabben bij doorvoering van E.G.- richtlijnen in de nationale wet. Het slordig omgaan met gedefinieerde begrippen leidt tot grote onrust. In dit geval heeft die onrust vijfjaren geduurd. Mr. T.C. van Zwieten Rühl Haegens van Aar Accountants en belastingadviseurs Kantoren te Boxmeer, Venray en Reuver, tel. 0485-576464 Koe als symbool van aktie Een zwart/witte Friese koe prijkt de affiches van de Meerlo- anssumse stichting ntwikkelingssamenwerking. De oe is het symbool van de twee jaar urende aktie in Meerlo-Wanssum ordt gehouden voor een weeskin- erprojekt in Addis Abeba, de wfdstad van Ethiopië. Het ontwerp van het nieuwe logo Ivan de Wanssumse ontwerper en taficus John van der Heijden. De >oe is gekozen omdat een van de nderdelen van het Afrikaanse pro- kt de aanschaf van drie Friese eikkoeien is. Bovendien is leerlo-Wanssum een groene agrari- ]he gemeente en hebben koeien er en in Ethiopië een bijzondere Ositie. Het bijzondere van de koe in et logo is dat de zwarte vlek op aar buik de afbeelding van Afrika Een speciale werkgroep van de ichting ntwikkeljngssamen werking eerlo-Wanssum heeft een bijzon- •re tentoonstelling samengesteld 'er het projekt en het land hiopië. Van 18 maart tot en met 4 april is 'ze bijzondere expositie te bezich- in het gemeentehuis van Meerlo-Wanssum. Het thema van de expositie is: Over-leven in Ethiopië. Deze expositie gaat o.a. over het projekt in Addis Abeba en biedt veel informatie over de godsdiensten, de bevolking, kleding en sieraden, gebruiksvoorwerpen, landbouw en de muziek in Ethiopië. Bovendien zijn tekeningen van de weeskinde ren te zien. De expositie is tijdens kantooruren gratis te bezichtigen. Het is ook mogelijk de expositie met groepen te bezoeken. In dat geval geven leden van de stichting tekst en uitleg. Scholen en vereni gingen die daarvan gebruik willen maken kunnen kontakt opnemen met Karin Vestjens (tel. 0478- 692524). OPENING De expositie wordt donderdag avond 21 maart in de raadzaal van het gemeentehuis van Meerlo- Wanssum geopend door burgemees ter mr. J. Hahn. Iedereen is welkom. Tegelijk is dan een informatieavond over het projekt aan de hand van lezingen, dia's en foto's. De Geysterse volksmuziekgroep Mallemoer luistert een en ander op. Aanvang 19.45 uur. Voor de Lionsveiling van 23 maart a.s., waarvan de opbrengst is bestemd oor een vakantie van een groep ernstig gehandicapte kinderen, stromen de oederen gestaag binnen. Ter ondersteuning van dit goede doel publiceert col en Maas wekelijks een foto van één van de interessante artikelen, die ia het telefoonnummer 514618 worden ingebracht. Indien ook u dit goede °el wilt ondersteu- en en tevens iets bij- onders wilt verko en via de veiling, ;0rdt u uitgenodigd 't nummer te bellen, 'ant: u krijgt er wei ght meer voor dan u snkt! eze week een in ori- nele staat zijnde oegzaaimachine uit 874. In samenwerking met de Stichting RISC, afd. Ouderenwerk Venray, organiseert de Volksuniversiteit Venray e.o. een kursus zelfverdedi ging/weerbaarheid voor vrouwen 55+. De kursus gaat in op hoe u zich kunt verdedigen in bedreigende situaties. In de kursus komen ver schillende zelfverdedigingstechnie ken aan bod. Daarnaast wordt aan dacht besteed aan uw zelfvertrouwen, houding, gedrag en stemgebruik. U oefent in assertief gedrag, oftewel opkomen voor uzelf. De kursus bestaat uit tien les sen van twee uur en vindt plaats in het Aktiviteitencentrum voor Ouderen, Kennedyplein 1 te Venray. De kursus gaat van start op 20 maart, aanvang 09.00 uur. De kosten voor de totale kursus bedragen ƒ70,- U wordt vriendelijk verzocht bij deelname aan de kursus makkelijke kleding te dragen. Heeft u belangstelling of wilt u zich aanmelden voor de kursus neem dan kontakt op met één van onderstaande organisaties. Indien gewenst sturen wij u een informatie folder. Volksuniversiteit Venray e.o., tel. 0478-580185 of Meldpunt voor Hulp, Advies en Informatie, tel. 0478-584444. Op vrijdag 15" maart van 19.30 tot 21.30 uur wordt er op het Dag Aktiviteiten Centrum Riagg, Paterslaan 12 te Venray een thema avond over 'bewindvoering' gehou den. Over financiële problemen durft men vaak niet te praten, het pro bleem wordt vaak voor de buitenwe reld verzwegen, toch heeft het voor ieder individu grote gevolgen. Er worden in vele gevallen grote schul den gemaakt door op afbetaling te kopen en diverse leningen af te slui ten, met als gevolg een als maar gro ter oplopende schuldenlast. Schuldeisers kloppen steeds vaker aan de deur, met in het ergste geval een deurwaarder op de stoep en beslaglegging van goederen. Er is een nieuwe wet in de maak die dit grootste leed moet zien te voorkomen, de wet op scholden sanering. Over deze nieuwe wet en nog vele andere vragen omtrent bewindvoe ring komen vrijdag 15 maart om 19.30 tot 21.30 uur op het Dag Aktiviteiten Centrum van het Riagg aan de Paterslaan 12 te Venray, dhr. Kroesen en dhr. Leijssen een lezing verzorgen. Deze avond is bestemd voor iedereen die geïnteresseerd is. De avondvierdaagse wordt dit jaar gehouden van donderdag 6 juni tot en met zondag 9 juni. Wilt u meer weten, neem dan kon takt op met: Gonnie van Ham- Frederix, Kerkpad 1, Venray, tel. 583765. Een spreker van formaat Op dinsdag 19 maart houdt de ANBO afdeling Venray in het Schöpke te Veltum haar algemene ledenvergadering. Van 14700 tot 15.00 uur wordt het huishoudelijk deel afgehandeld. Om 15.00 uur houdt de vooral uit de pers bekende schrijver Rex Brico uit Amsterdam een voordracht over een thema dat naast de ANBO-leden ook vele andere zal aanspreken: 'Waar het visioen ontbreekt, verwildert het volk'. Traditiegetrouw wilde het bestuur de algemene ledenvergadering aan trekkelijk maken en hoopt door de aanwezigheid van Rex Brico daarin geslaagd te zijn. Rex Brico is door zijn lange loopbaan als journalist en schrijver vooral bekend bij vroegere lezers van Elsevier, huidige lezers van het Algemeen Dagblad, onder leden van de Mariënburgvereniging en natuurlijk bij hen die een of meerdere van zijn boeken gelezen hebben. Wegens de voordracht van de heer Brico verwacht het ANBO- bestuur op dinsdag 10 maart niet alleen veel leden, maar om 15.00 uur ook een groot aantal andere belangstellenden, die allen van harte welkom zijn. De toegang is gratis. Op 18 maart, de derde maandag van de maand maart, wordt voor leden en aspirant-leden van de ANBO door de heer Verlinden een rondleiding verzorgd in het Freulekeshuus, zoals in het Wi nterprogramma vermeld.Belangstellenden worden verzocht om 14.00 uur in het lokaal van Senior Service, Marktstraat 8, bij elkaar te komen. Voor meer informatie en/of aan melding als lid van de ANBO afde ling Venray kunt u zich ten alle tijde in verbinding stellen met een van de bestuursleden. De beheerscolleges van de Rabobanken Peelrand, Vierlings- beek-Overloon en Wanroij zijn una niem tot het besluit gekomen een onderzoek in te stellen naar de mogelijkheid om in de toekomst te fuseren. De drie banken zullen in nauw overleg met elkaar onderzoe ken of een toekomstige samenwer king nog betere garanties kan bie den voor een goede dienstverlening aan haar klanten. Aanleiding hiertoe is het gevolg van de snelle veranderingen binnen en buiten het bankwezen, waardoor andere en hogere eisen aan de ban ken worden gesteld. Met name auto matisering en verdere uitbreiding van de dienstverlening spelen een belangrijke rol. Een commissie, die bestaat uit vertegenwoordigers van genoemde banken en van Rabobank Nederland, zal dit onderzoek uitvoe ren. Over de resultaten zal medio 1996 worden geadviseerd aan de beheers colleges. Mochten de resultaten van het onderzoek daartoe aanleiding vormen, dan zal een konkreet fusie- voorstel worden voorbereid. PEEL EN MAAS WEEKBLAD De KNVB heeft afgelopen don derdag SV Venray-trainer Jan Poels met onmiddellijke ingang verboden een kaderfunctie uit te oefenen bij SV Venray. Dit vanwege het feit. dat Poels niet in het bezit is van de benodig de trainerslicentie oefenmeester 1 en de gevraagde dispensatie is geweigerd. Jan Poels is vanaf 4 oktober 1994 werkzaam als oefenmeester bij SV Venray. Dit nadat het bestuur van SV Venray en toenma lig trainer Maarten Arts op 2 okto ber hadden besloten niet langer verder te gaan. Oud-speler en veelvuldig ama teurinternational Poels werd door de spelersgroep naar voren geschoven. Poels beschikte over het diploma oefenmeester 2. Nadat zowel Poels als SV Venray zich bij de KNVB hadden over tuigd van de mogelijkheden werd een overeenkomst gesloten voor de rest van het seizoen 1994-1995. Omdat de samenwerking prima verliep werd de overeenkomst in januari 1995 verlengd voor het seizoen 1995-1996. Jan Poels startte in september j.l. met de cursus oefenmeester 1Een opleiding die hij in mei a.s. hoopt af te ronden met het begeerde getuigschrift. SV Venray en Jan Poels hebben zich afgelopen zomer formeel tot de KNVB gericht om de eerder mondeling gegeven dispensatie op schrift vast te leggen. Toen begonnen de problemen. De KNVB weigerde de mondeling toezegging te formaliseren. De vereniging van oefenmees- ters (WON) begon zich met de zaak te bemoeien en diende een klacht in bij de KNVB. Men had geconstateerd dat Poels trainersac tiviteiten verrichtte bij SV Venray. In staat van beschuldiging gesteld hadden SV Venray en Poels geen tijd nodig voor lang verweer. Beiden erkenden het en verwe zen naar de afspraken inzake dis pensatie met de KNVB. De KNVB stelde de zaak in han den van de algemene tuchtcom- missie en deze sprak recht: Jan Poels mag van 6 maart 1996 tot 1 september 1996 niet functioneren bij SV Venray. Men beroept zich op de regle menten waar staat aangegeven dat slechts een voldoende gediplo meerd oefenmeester de trainingen bij een vereniging mag verzorgen. Dit artikel is in de reglementen terecht gekomen als gevolg van een convenant tussen de WON en de KNVB. SV Venray en Jan Poels hebben inmiddels hoger beroep ingesteld bij de KNVB. Men ziet voorals nog af van een gang naar de bur gerrechter. Voorlopig worden de trainingen bij SV Venray afgewerkt zonder trainer. Het bestuur acht de spe lersgroep in staat dit onderling te regelen. De stoel dan wel de plaats op de bank in de dug-out bij SV Venray zal leeg blijven tot het moment dat Jan Poels toestem ming krijgt om terug te keren. Op woensdag 6 en donderdag 7 maar vond bij Bistro de Paris de eer ste 'Crea-culinaire' plaats. Crea- culinaire was een avondvullend pro gramma waarbij de gasten tijdens een overheerlijk 5-gangen-diner, bereid en geserveerd door Bistro de Paris, konden genieten van een schitterende modeshow door 'Mabelle-boutique-mode' met als klap op de vuurpijl een wervelende presentatie van cocktail- en bruids mode door 'Jolisa bruidsmode'. Het gezellige restaurant Bistro de Paris was voor deze avonden door 'Bloemenhuis Angèle' in het teken van Pasen en voorjaar opgesierd. Dit kwam tot uiting in de prachtige tafelversieringen waarbij de natuur- sfeer met fel oranje en gele voor jaarsgeuren centraal stond. Bijzondere aandacht trokken een tweetal staande bloemstukken waar in de kunstzinnige hand van Angèle duidelijk te zien was. Mabelle-boutique-mode presen teerde een met zorg samengestelde selektie uit de voorjaars- en zomer- kollektie in alle maten en prijsklas sen. Elke creatie werd op een bij zondere wijze afgemaakt door de vele mooie accessoires, zoals oor bellen, halskettingen, hoedjes en sjaaltjes die eveneens bij Mabelle- boutique-mode te verkrijgen zijn. Een grote diversiteit van modellen en kleuren was te bewonderen. Het beeld van de voorjaars- en zomer- mode: zachte soepelvallende slof fen, stretch-broeken, geklede en sportieve creaties in zachtgeel, zachtgroen, zalmrose, zachtoranje, maar ook vrolijke felle kleuren. Schoenmode 'Van de Ven' had bij elke creatie de bijpassende schoe nen uitgezocht. Deze toonde een fraaie kollektie van de schoenmode voor het komende seizoen. Schoonheidsspecialiste 'Toske Martens' en 'Hij en Zij' haarmode zorgden voor de finishing touch! De speelse mogelijkheden met de heel verschillende haarsoorten van de modellen en de lady-speaker lieten de kundigheid en creativiteit van Hij en Zij haarmode op een verrassende wijze steeds naar voren komen. Hel geheel werd voltooid door de spe ciale avond make-up die Toske Martens geheel aanpast bij de per soon. Speciale aandacht trokken ook de mooi gemanicuurde handen waarbij de prachtige 'kunstnagels' de nieuwste ontwikkelingen op dit gebied toonden en veel indruk maakten. De mannequins waren niet inge huurd van een modellenbureau, met een figuur waarop iedereen jaloers is. Het waren deze keer dames zoals u en ik en zij showden op professio nele wijze de mode voor alle maten en leeftijden. Juist dit aspekt sprak het publiek bijzonder aan. Hierdoor kon men zien hoe de mode staal als je nu eens geen super-slank figuur hebt. Doordat de modellen tussen de gangen door langs alle tafeltjes lie pen. konden de stofjes lekker van dichtbij bekeken en aangeraakt wor den. Tot slot mag de presentatie van de cocktail- en bruidsmode door Jolisa bruidsmode niet onvermeld blijven. Jolisa liet een exclusieve selektie voor de bruid en de moeder van de bruid zien. Ook bijzonder feestelijke cocktailjurken werden getoond. Het schitterende geheel kreeg veel bewondering. De bruidjes werden door Bloemenhuis Angèle voorzien van prachtige bruidsboeketten, pas send in deze tijd. De presentatie van beide avonden was in handen van lady-speaker Anne-Christine Liebrand die een ongedwongen sfeer wist te creëren en de nodige informatie kon geven. Al met al een avond die op alle fron ten af te noemen was en zeker voor herhaling vatbaar is getuige de reak- ties van het publiek! Toneelvereniging Maashees brengt op 23 en 24 maart de klucht 'De verloofde van mijn vrouw' op de planken. 'De verloofde van mijn vrouw' is het best te omschrijven als een 'goeie ouwerwetse Duitse klucht'. De laatste jaren lijkt de vraag naar dit soort toneelstukken alleen maar toe te nemen. Zoals het een goede klucht betaamt zien we hier ook weer de nodige persoons- en spraakverwarringen. De akteurs in Maashees spreken van het 'beste stuk sinds jaren gespeeld'. Toneelvereniging Maashees is een bloeiende vereniging met 27 vol wassen leden en sinds kort dertien jeugdleden. Elk jaar wordt een klucht of blijspel gespeeld. Onder leiding van regisseur Jac Haegens uit Leunen is men dit jaar ook begonnen met toneel- en expressie oefeningen. De jeugdleden begin nen binnenkort met het instuderen van een toneelstuk wat speciaal voor hun leeftijdsgroep is geschreven. De uitvoeringen vinden plaats in het gemeenschapshuis van Maashees en beginnen om 20.00 uur. De voorverkoop van de kaarten, ƒ6,50 per stuk, is op 17 maart tussen 11.00 en 12.00 uur en op 20 maart tussen 20.30 en 21.00 uur in het gemeenschapshuis Maashees. Ook zijn kaarten te reserveren bij René Franssen, tel. 0478-636361. Tevens zijn de kaarten, indien voorradig, bij de kassa verkrijgbaar vanaf 19.00 Wie leuke spulletjes koopt voor zijn interieur, wil natuurlijk de zekerheid dat men iets goeds koopt. Niet alleen kwaliteit, maar ook goede informatie en vooral garantie staan hoog in het vaandel van de consument. Ook is het belangrijk dat wanneer men' klachten heeft er wordt geluisterd. En dat de klachten korrekt worden opgelost. Voermans Meubelen kan deze garanties geven. Daarom is Voermans Meubelen erkend door de landelijke Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). De algemene voorwaarden van het CBW zijn opgesteld in overleg met de Consumentenbond. De erkende woonwinkel is te herkennen aan het vignet 'CBW-Erkend'. Voermans Meubelen onderscheidt zich niet alleen door het geven van garanties, maar vooral door deskundigheid en hoge service. Alle medewerkers beschikken over vakbekwaamheids- diploma's en veel praktijkervaring. Al deze kenmerken zorgen ervoor dat u met vertrouwen uw aankopen kunt doen. U kunt bij Voermans Meubelen terecht voor een grote keur aan meubelen en slaapkamers. U vindt Voermans Meubelen aan de Steenstraat 13 te Boxmeer. (adv.) Geheel onverwacht en tot zijn grote verbazing ontving Jan Peeters, zaterdag jl., de speld van verdienste uit handen van de voorzitter van Jong Nederland Venray. Deze speld van verdienste, afkomstig van Jong Nederland Limburg, wordt uitge reikt aan bijzondere mensen, die zich op een bewonderenswaardige wijze hebben ingezet voor Jong Nederland. Zo'n bijzondere man is Jan Peeters. Hij stond aan de wieg van Jong Nederland Venray. Begin jaren '60 nam hij zitting in het stich tingsbestuur van wijk West. dat ver scheidene clubs onder zijn naam had. zoals een voetbalclub, een wan delclub en de gidsen. Als jeugdlei der van SVV was hem, vanuit het bestuur, gevraagd om ook de voet balclub in de wijk mee te trainen. Het begon allemaal in een nood schoot in de Patersstraat. waar de drie clubs gevestigd werden. In 1970 gingen nog maar twee clubs, de wandelclub en de 'gidsen' (inmiddels Jong Nederland gewor den), mee naar de nieuwe accom modatie; twee noodwoningen op de hoek Westsingel-Kempweg. Al snel hield het stichtingsbestuur nog maar een vereniging over om over te waken, en dat was Jong Nederland Venray. Maar ook hier zette Jan Peeters zich voor de volle honderd procent voor in. Jarenlang voerde hij het beheer over de blokhut de Holle Boom. Was er iets kapot? Jan bellen! Wilde je de blokhut reserveren? Jan bellen! Vier accommodaties heeft hij onder zijn beheer gehad voor 'zijn' vereniging. Met de realisatie van het nieuwe clubgebouw van Jong Nederland Venray in 1994 kwam er voor Jan Peeters een einde aan een lange periode van belangeloze inzet voor de jeugd van Venray en met name Jong Nederland Venray. Voor al deze trouwe dienst wilde de lei ding van Jong Nederland Venray. de inmiddels 72-jarige, Jan Peeters eren. Maandelijkse informatiebijeen komst verplichte herbeoordeling arbeidsongeschikten. Op maandag 19 maart houd het Arbeidsongeschikten Platform Limburg weer haar maandelijkse voorlichtingsmiddag in Venlo over de verplichte (her) beoordeling WAO. Iedereen die een aankondi ging en/of oproep heeft gekregen of een oproep verwacht van zijn/haar Bedrijfsvereniging is van harte wel kom op deze bijeenkomst. Voor 1996 staan de mensen op het pro gramma van 41 t/m 45 jaar. De voorlichting wordt gegeven in het ghebouw van de Volks-universi- teit. Leutherweg 8. Venlo. aanvang 13.30 uur, einde ca. 16.00 uur. U krijgt uitleg over de herbeoor delingsprocedure. De wijze waarop de mate van arbeidsongeschiktheid wordt vastgesteld; de rechten en plichten; de funktieduiding. En er is gelegenheid lot het stellen van vra gen. Uiteraard is uw partner ook welkom. En er zijn geen kósten aan verbonden. A.s. zaterdag opent Satisfy Damesmode haar deuren in Venray aan de Grotestraat nr. 7. Satisfy Damesmode verkoopt dameskleding voor een heel breed publiek in de leeftijd van 15 tot 55 jaar. Er is een breed aanbod in uit- gaanskleding waaronder de mer ken Fill a Suivre, Tension. Le Petit Francaise. Verder vindt u er een ruim assortiment blazers, rokken, broeken onder het Parijse merk Jus d'Orange. Het aantrekkelijke van Satisfy Damesmode is dat er elke week weer nieuwe kleding binnen komt en dat alles ook echt betaalbaar is. Door de snelle wis selingen binnen het assortiment blijft dit ook zeer modieus. Ook vindt u bij Satisfy elke week nieuwe aanbiedingen tegen een ongelooflijk lage prijs. Kom gerust eens een kijkje nemen. Filiaalhoudster Anne v. Leuken en haar team staan voor u klaar voor vakkundig advies.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 11