Schouwburgnieuws Ir REGIOKALENDER Barokconcert door Muziekschool Geslaagde opening in Kunstgalerie TORO Lucky Lips Show bij Partycentrum Janssen Voorronde popconcours Vierlingsbeek Film in Dingus 'Zin in zingen' Dansen in De Wis Kursus zelfverdediging /weerbaarheid voor vrouwen 55+ Winter- wandeling Merselo Jeugdtoneel Ventiel Stamp en Go in Café De Bonte Koe Bioscoopnieuws Wandelroutes De Hamert aangepast Oud papier Showdansen peel en maas Donderdag 4 januari 1996 - Pdgina 3 IP Pump boys and 'V Dinettes Zodra de zaaldeuren opengaan urnen Pump Boys (pompbedien- en) Jim. Eddy. Jackson en L.M. op ei loneel om hun instrumenten te emmen. Behalve 'Pump Boys' zijn acteurs, zangers, dansers en wo°' uzikanten. Tijden het stemmenma- b n ze een praaije met het nieuws- °P erig naar binnenkomend publiek rwijl de Dinettes (serveersters erkend in een diner) Prudie en ïetla hun diner (een typisch merikaanse cafetaria met een jaren uitstraling) klaar maken om len te gaan. Als iedereen binnen is ihun plaats heeft gevonden kan de ame, ow beginnen. Pump Boys aiid Dinettes - A Rock Roll - Country Blues Musical ;vue - Hel is de energie en de >r 1 venslustigheid van de show die garandeerd over zal slaan naar het bliek, het leven en de liefde wordt ierd in een kleine stad in het zui- :n van de Verenigde Staten. De musical speelt zich af langs ghway 57 tussen Frog Level en nyrna. De helft van het doordach- dekor is een diner, de andere helft aat aan de andere kant van ghway 57' en is een pompstation. personages zijn vier pompbe- ienden. en twee meiden. De Cupp Sters, serveersters/eigenaressen an de Double Cupp Diner. Zes tensen die ervoor zorgen dat hel ^publiek net zoveel plezier heeft als E'en van de unieke aspekten van [show is hel feit dat hel publiek ief betrokken wordt in de aktic. te zeggen als een van de 3;* 'El In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van enementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze dactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken, iterdag 3 februari t/m 31 maart: iprekend duister', expositie over de onderaardse mergelgroeven van id-Limburg. Een ontdekkingstocht via acht thema's. Er is onder meer uit 1918 daterende film te zien over de mergel winning in Zuid- mrg. Limburgs Museum, Gollziusstraat 21, Venlo. Open van dinsdag vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 iondag 3 maart t/m zondag 24 maart: Tentoonstelling kalligrafie in de Horster Oudheidkamer. Te zien is werk nde Horsterse Ellie Versleijen. Op 3 en 10 maart is de kalligrafe zelf nwezig voor tekst en uitleg. De Oudheidkamer ligt in de Steenstraat 2 en open op zondagen van 15.00 lot 17.00 uur, dinsdagen van 10.00 tot zeil 00 uur, woensdag van 14.00 lot 16.00 uur en vrijdag van 19.00 tot 21.00 oste Vrijdag 8 maart: .ezing over astrologie door natuurgeneeskundig therapeut en astroloog blo van Well. De lezing wordt georganiseerd door de Academie derland.se Alternatieve Natuurgeneeswijze (NAN) en vindt plaats in ssiehuis St. Willibrord aan de Vlierdenseweg 109 in Deurne (ingang Herzijde). De entreeprijs is 7,50 en de lezing begint om 20.00 uur. rijdag 8 maart: 'njsuitreiking regionale expositie amatuerschilders 'Talens Palet 1996'. steel D'Erp Baarlo, aanvang 20.00 uur. De werken van amateurschilders Venlo en omgeving is de hele maand maart in D'Erp te zien, elke zon- van 13.00 tot 17.00 uur. aterdag 9 maart: laandelijkse springwedstrijd voor ponies en paarden in manege irenheide te Well. Aanvang 18.00 uur (ponies) en 20.00 uur (paarden), ch rij ving staat open voor iedereen, het inschrijfgeld bedraagt 7,50 en Zijn geldprijzen te winnen. Voor info: tel. 0478-50 12 04. saterdag 9 maart: e nieuwe Belgische golf overstroomt jongerencentrum Niks in Horst, ihet programma staat een optreden van de band Nemo met in het voor- ramma Ag Lev Cha. Zaal open 20.00 uur, aanvang 21.00 uur. entree- is io. [ondag 10 maart: Jost-Brabantrit. aulokaartleesrit in de A-,B-. C- en D-klasse. Start en Ish vanaf het Weijerplein in Boxmeer. Starten vanaf 10.00 uur. Het start- pau is ingericht In hotel Riche aan de Steenstraat 51 in Boxmeer. Voor j: Autosportclub Boxmeer e.o.. H. Lemmens, tel. 0478-64 22 95. Poensdag 13 maart literaire avond in kasteel D'Erp in Baarlo met auteur en schaakgroot- (eMerTim Krabbé. De schrijver wordt geïnterviewd, signeert boeken en %l voor uit eigen werk. Aanvang 20.00 uur. entree 10, 'aterdag 30 en zondag 31 maart: [andelijke glastuinbouwpromotie 'Kom in de kas'. Thema is dit jaar de inningen die de sector levert om het energiegebruikt in te dammen. In d-Limburg concentreren zich de activiteiten op het gebied rond Venlo het publiek alleen op zondag welkom. Op het programma staat een erkefljsvraag voor de jeugd, smaakproevcn op een paprikabedrijf en er is aan- 1 voor warmte-krachtinstallaties. Te bezoeken zijn kassen met aardbei fc rozen en aerbera's. >by/ F r WIJ ZOEKEN ïgelmatig nieuwe 1 bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in |>nze boekhandel jrotestraat 68 of fclefonisch 582727 ïn. leeftijd 14 jaar 'Dinettes' speciaal voor u een seren ade zingt. Het verhaal van 'Pump Boys and Dinettes' is geen verhaal met een speciale boodschap. Belangrijk is dat hel plezier en de levenslustig heid van de mensen op het toneel overgebracht wordt naar het publiek in de zaal en dal deze net zo enthou siast worden als zij. Vrolijkheid, plezier en lachen zijn synoniemen voor 'Pump Boys and Dinettes'. Woensdag 13 maart, 20.00 uur Modern Spitzenwerk Scapino Rotterdam presenteert modern spitzenwerk. Een van* de kenmerken van Scapino. waarmee de groep zich ondermeer van andere dansgezelschappen onderscheidt, is het eigenzinnige gebruik van de spitzenlechniek. Maria Voortman en Roberto de Jonge, winnaars van het prestigieuze choreografencouncours in Bagnolet 1994 is gevraagd verder te werken aan hun spektakulaire werk Dangerous Choir', dat in maart 1994 een groot publiekssuk- ses was. Voor een langer, nieuw werk voor groot ensemble is Anthony Rizzi geëngageerd. Hij is danser/chore ograaf bij het Frankfurt Ballett van William Forsythe en staat bekend om zijn theatrale aanpak en even eens geheel eigen toepassing van de spitzentechniek 'Assepoester' In verband met ziekte van twee hoofdrolspelers kan de jeugdvoor stelling van aanstaande zondag 10 maart van het Limburgse Jeugdtoneel 'Assepoester' niet doorgaan. Donderdag 7 maait wordt er weer een film gedraaid in het café van Dingus. Deze keer gaat het om een film die gebaseerd is op een tv-serie, waarin twee FBI-agenten zich bezig houden met bovennatuurlijke feno menen. Hel café gaat open om 20.00 uur. de film start om 20.30 uur en de entree is natuurlijk gratis. 'Zin in zingen' is voor veel men sen inmiddels een gezellige vaste zondag-zing-avond. die zij niet meer willen missen! Voor velen is hel nu toch ook nog nodig, te weten, dat de entree gratis is en dat zang bundels in de zaal te verkrijgen zijn. 'Zin in zingen' is weer zondag 10 maart a.s. in zaal In den Engel aan de Poststraat te Venray. Aanvang 20.00 uur. De avond wordt verzorgd door Piet Huijs en Wim Smits. Maandag 1 1 maart is er weer een gezellig 50+-baI in gemeenschaps huis De Wis te Castenray. Aanvang 20.00 uur. In samenwerking met de Stichting RISC. afd. Ouderenwerk Venray, organiseert de Volksuniversiteit Venray e.o. een kursus zelfverdedi ging/weerbaarheid voor vrouwen 55+. De kursus gaat in op hoe u zich kunt verdedigen in bedreigende situaties. In de kursus komen ver schillende zelfverdedigingstechnie ken aan bod. Daarnaast wordt aan dacht besteed aan uw zelfvertrouwen, houding, gedrag en stemgebruik. U oefent in assertief gedrag, oftewel opkomen voor uzelf. De kursus bestaal uit tien les sen van twee uur en vindt plaats in het Aktiviteitencentrum voor Ouderen, Kennedyplein I te Venray. De kursus gaat van start op 20 maart, aanvang 09.00 uur. De kosten voorde totale kursus bedragen ƒ70.- U wordt vriendelijk verzocht bij deelname aan de kursus makkelijke kleding te dragen. Heeft u belangstelling of wilt u zich aanmelden voor de kursus neem dan kontakt op met één van onderstaande organisaties. Indien gewenst sturen wij u een informatie folder. Volksuniversiteit Venray e.o., tel. 0478-580185 of Meldpunt voor Hulp, Advies err Informatie, lel. 0478-584444. Zondag 10 maart organiseren de Natuurvrienden uit Merselo de derde en laatste winterwandeling van het seizoen. De afstanden en starttijden zijn als volgt: 5 en 10 km: van 08.00-14.00 uur: 20 km: van 08.00-12.00 uur en 30 km: van 08.00-10.00 uur. Speciaal voor gezinnen is er een puzzeltochl van 5 km. Hiervoor kan men starten tussen 13.00 en 14.00 uur. Voor de winnaars zijn er enkele leuke prijsjes. Na afloop van de tocht ontvangt iedere deelnemer een herinnerings medaille of cijfertje. De start is in café Den Tommes, Grootdorp 40, Merselo, tel. 0478- 546336. Op de rustplaats van 10. 20 en 30 km is er tegen een redelijke prijs koffie, soep. broodjes, chocomel e.d. te koop. Op 28 april organiseren wij onze jaarlijkse Natuurtocht met de vol gende afstanden: 5. 10, 15.20. 30 en 40 km. Tevens is dit een aanzet voor de training van de komende Kennedymars die in Venray gehou den zal worden. De hardwerkende en enthousiaste groep kinderen en jeugdigen en hun regisseuse van Toneel Vereniging Ventiel uit Venray. zoeken op een zo kort mogelijke termijn een regie- en produktieassistent(e). Kort samengevat houdt dit werk in: in samenwerking en overleg met de regisseuse de spelers begeleiden tijdens hun wekelijkse repetitie- avond. Konkreter betekent dit: der regie- en produktieassistent(e) draagt zorg voor alle faciliteiten en voorbereidingen, die nodig kunnen zijn voor het zo optimaal mogelijk laten verlopen van de spel-expres- sie-avonden en eventueel latere opvoeringen. Wat wordt er van jou verwacht? Op de eerste plaats plezier en fee ling hebben in en met het omgaan en werken met kinderen en jonge ren. Het leuk vinden om op een expressieve manier met deze groep bezig te zijn en natuurlijk een flinke dosis eigen creativiteit en enthou siasme. En ten slotte: een vrije donderdag avond om op vrijwillige basis hierin mee te willen investeren. Heb je interesse of in eerste instantie nog vragen, bel dan gerust (na 19.30 uur): tel. 0478-511263 of 510609. In hel kader van het 25-jarig jubileum van de Muziekschool Venray, zal op zondag 10 maart door leerlingen en docenten in de aula van de Muziekschool aan de Grote Markt een Barokconcert gegeven worden. Aanvang I 1.30 uur. Op het pro gramma staan werken voor blok fluit. viool en clavecymbel van G.Ph Telemann. B Marcello. J.S. Bach en A. Corel I iDe toegang is gratis. Eveneens in het kader van het 25- jarige bestaan van de muziekschool, zal op 17 maart bovengenoemd Barokconcert nogmaals gegeven worden, maar dan in de RK kerk te Blitterswijck. Aanvang 20.00 uur en de toegang is gratis. Afgelopen zondagmiddag 3 maart werd de expositie van kunstschilder en keramist Peter Paul Kurstjens onder grote belangstelling geopend. Galerie TORO was voor deze ope ning enkele weken gesloten voor wat kleine innovaties, waaronder een aanpassing van twee van de vier etalages, waardoor de blik naar bin nen wat ruimer is geworden. Ook de schilderijen komen in de etalages nu beter lot hun recht. Peter Paul Kurstjens. geboren te Tegelen (1923) is na zijn studie aan de academies te Maastricht en Brussel enkele tientallen jaren werkzaam geweest als zelfstandig pottenbakker van 'De Olde Kruyk' te Milsbeek in Noord-Limburg. Bekend van het zg. Limburgs Bont. Uil die jaren dateren de plastieken in de expositie. Sinds het midden van de jaren tachtig legt hij zich geheel toe op het schilderen. Hij maakt bijna uit sluitend portretten, landschappen en abstract werk. Peter Paul Kurstjens is wars van pogingen tot uitleg van zijn werk. Hij geeft alleen zijn eigen visie weer van verleden, heden en toekomst en weert gecompliceerde beschouwingen of duidingen van zijn werk. Veel meer nodigt hij de bezoekers uit zijn werken te gaan zien zonder bijgedachten en zonder naar het hoe en waarom te vragen. De expositie duurt tot en met 14 april Kunstgalerie TORO is gelegen aan de Langeweg 30 te Venray. Openingstijden: donderdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 18.00 uur; zondag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 14.00 tot 21.00 uur. De Wraak van Brabant Om de twee jaar organiseert Stichting Brabant Pop de Wraak van Brabant, een popconcours voor Brabantse bands. Van de 153 aange melde bands selekteerde Stichting Brabant Pop 48 deelnemers. Deze worden verdeeld over twaalf voor rondes. die via drie semi-finales lei den naar een finale in de Tilburgse poptempel Noorderligt. Een van deze voorrondes vindt op zaterdag 9 maart aanstaande plaats in jongeren centrum Gryphus te Vierlingsbeek. In Gryphus verschijnen op het podi um Deb Dream Da Nature. The ChunX. Wonderwheel en Facing Down. Twee laatstgenoemden zijn de enige deelnemers uit het Land van Cu ijk. Deb Dream Da Nature is een Eïndhovense hip-hop band met een zeer eigen en aparte flavour. Hel repertoire van Deb Dream Da Nature bestaat volledig uit eigen werk. waarbij tekst en muziek zo veel mogelijk met elkaar geïnte greerd zijn. Accenten in de muziek benadrukken belangrijke passages in de teksten en de raps bepalen het ritme. Daarnaast zorgen verrassende samples voor een sprankelend eigen geluid. Eerlijkheid, emotie en energie zijn sleutelwoorden die de muziek van The ChunX goed omschrijven en ook meteen een beeld geven waar deze band uil Den Bosch live voor staat. Het uiteenlopende repertoire - voor countryrock of een stukje rap draait de band haar hand niet om - en de boeiende presentatie stelt The Chunx in staat een breed publiek aan te spreken. Vier gelijkgestemde zielen richt ten in f993 de band Wonderwheel op. Het eigenzinnige kwartet uit Beers concentreerde zich vanaf hel begin op het schrijven van eigen materiaal en hel creëren van een eigen sound. Na het uitkomen van hun eerste demo belandde Wonder wheel meteen op de Bandlijst van Slichting Brabant Pop en kwam het nummer Lights Out op de aan deze lijst gekoppelde verzamel-cd Bijna Boven! Binnenkort verschijnt de eerste eigen (mini-)cd van Wonderwheel. Facing Down is een nog jonge band die een eigen draai probeert te geven aan het weer in zwang zijnde funk genre. De vele optredens gebruikt het gezelschap uit Haps om de eigen aanpak verder aan te scher pen. De voorlopige hoogtepunten van Facing Down zijn een optreden op een skate-feslival en een tour met de Zweedse formatie Venerea. De Wraak van Brabant vindt plaats in jongerencentrum Gryphus aan de Grotestraat I8a in Vierlingsbeek, Gryphus is geopend vanaf 21.00 uur. Het programma begint om 21.30 uur. De entree bedraagt ƒ7,50. De volgorde van optreden wordt door loting bepaald. Stamp and Go is een smeltkroes van muzikanten uit Nijmegen en omgeving die lekker swingende muziek maakt. Door de jaren heen hebben de zes zich met uiteenlopen de stijlen en projekten bezig gehou den: van jazz tot klassiek en van theater tot stand-up comedy. Een ding hebben ze echter gemeen: een grote voorliefde voor soul en funk. Stamp and Go speelt op de eerste plaats om het publiek te vermaken. Dit doen ze door hel bekende werk van anderen net 'ietsjes anders' te laten klinken. Wat te denken van bij voorbeeld een heavy duty funkrock- versie van Slevie Wonder's '1 wish' of een in een gospeljasjes gestoken bewerking van de Tempiations-kias- sieker 'Papa was a rollin' stone'. Verder komen we werk van de Neville Brothers. Michael Mc Donald. Sting. James Brown en anderen tegen. Kortweg een herken baar en lekker eigenwijs bandje. De zes speelden eerder in bands als Double Fun. Funkville Station. Colourful People. Mother of Pearl. Tuney Tunes en Ruby Fruit Jungle. Aanvang 19.30 uur; entree ƒ5,-. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard The American President, geregi seerd door Rob Reiner (Apollo 13 en Backdraft) zal deze week van start gaan in de Venrayse biosco pen.Deze heerlijke, hartverwarmen de komedie zal bij de bezoekers zeker wat emotie losmaken. Een grandioze rolbezetting met o.a. Michael Douglas. Martin Sheen en Michael J. Fox maken deze film zeker de moeite waard om eens lek ker voor te gaan zitten Jumanji. het spannendste spel ooit. wordt verder gespeeld en blijft iedereen verbazen. Robin Williams speelt zijn beste rol sinds jaren en is grappiger dan ooit. De pers en bezoekers zijn razend enthousiast over deze vreemde maar spannende avonturenfilm. Over enthousiast gesproken. De film Heat gaat zijn vierde week in en blijft rekords breken. De pers kan niets anders dan goeds schrijven over deze schitterende en indruk wekkende film. Robert de Niro en Al Pachino samen in de beste film aller tijden. Geprolongeerd worden Ace Ventura. Jim Carrey terug in een grandioos lachsukses. Babe. Genomineerd voor maar liefst zeven Oscars. Fantastisch voor jong en oud! Veel van de natuurterreinen van Het Limburgs Landschap hebben een rijke vogelwereld, Om rustig vogels te kijken moeten vogels zich onbespied wanen. Zien de vogels mensen, dan zijn ze makkelijk ver stoord. Vandaar ook dat Het Limburgs Landschap probeert gedeeltes van oevers van vennen rn natuurgebieden wandelaarsvrij te houden. Vanaf een kant kunnen de dieren dan bekeken worden. Het Heerenven en het Westmeerven op de Hamert worden voor een groot deel omringd door wandelroutes. Door de open struk- tuur van het heidegebied treedt er zo veel verstoring op voor de vogels die hier juist rust zoeken. Toch wil Het Limburgs Landschap de bezoekers een fraai uitzicht over de vennen blijven geven. Reden waarom Het Limburgs Landschap een deel van de wandelroutes rond de vennen heeft aangepast. De nieuwe afwisse lende wandelingen laten de bezoe ker verschillende aantrekkelijke gedeeltes van het natuurgebied zien. Tegelijkertijd is de bouw van een vogelkijkhut gestart. Die moet voor het broedseizoen begint klaar zijn. De wandelaar komt in de toekomst bij het volgen van de wandelroute automatisch uit bij de vogelkijkhut. Vanuit de hut heeft men dan een zeer fraai uitzicht over het Westmeerven en het Heerenven. De toegenomen rust lokt ook weer meer vogels waar men een beter zicht op heeft. VELTUM II Op donderdag 7 maart wordt door Ruiter- Ponyclub Si. Isidorus weer oud papier opgehaald. Wij ver zoeken u het oud papier vanaf 18.00 uur gebundeld aan de straat te zet ten. LANDWEERT I II Op woensdag 13 maart halen de Zangers van St. Frans oud papier op in Landweert 1 en II. Vanaf 18.00 uur kunt u uw oud papier goed gebundeld aan de straat zetten. Alvast bedankt voor uw medewer king. Nieuwe leden gezocht Met ingang van maart 1996 start showdansgroep Première met een nieuwe groep. Onder leiding van Wilma van Lin zal er getraind wor den op konditie. dans en ritme. Na een suksesvolle afsluiting van de Prinsenproklamalie 1996 met een Egyptische act starten we ook nu weer met een geheel nieuwe show. Meiden vanaf 16 jaar die aktief. sportief willen trainen, zijn van harte welkom. Deze groep geeft ook demonstraties in diverse dansen en neemt deel aan wedstrijden. Trainingsavond: woensdag vanaf 19.00 uur in wijkcentrum Den Hoender. U bent van harte welkom. Heeft u interesse, bel voor meer informatie: 0478-580611 (na 18.00 uur.). Schennispleger aangehouden Maandagmiddag werd door de politie een 18-jarige Venrayse dienstplichtige militair aangehou den die zich maandag*had schuldig gemaakt aan 'openbare schennis der eerbaarheid' (in de volksmond 'pot- loodventer') ten overstaan van een 45-jarige Venrayse. Dat gebeurde aan de Veltumse Kleffen. Nadat de Venrayse aangifte had gedaan en een signalement aan de politie was doorgegeven kon de man worden aangehouden. De man is vermoedelijk vaker 'aktief geweest' onder andere in de buurt van scholen. Omdat de schennisplegcr een dienstplichtige militair is zal het onderzoek in samenwerking met de Koninklijke Marechaussee worden voortgezet. De man is ingesloten en zal worden voorgeleid. ZONDAGSDIENST HITSARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R.E. Gabelcr. Th. Unkveld. H. Schraven. J Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za: Th. LANKVELD Langstraat 106, tel. 583558 zo: B. v. CASTER EN-v. GILS Langstraat 106. tel. 585289 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. E. de Muinek Keizer. A. Coencn. F. Schmeetz. D. Vercauteren. J. de Vocht en M. v.d. Acker: za: M. vaL tCKER Aronskelk 76. tel. 5859(H) zo: A. COENEN Patersstraat 60. tel. 5888(H) Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Kcijzer en dkt. Van Dongen: Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 077-4641707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot I 1.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5. tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tol 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN, tel. 587273 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN A RTSENPRA KT1.I K VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbcek. J.M. van Winden. W H. de Vocht. R.C. Goedegebuurc, V. Geurts. R. Eeldcrink en G. Gelling G. GELLING en R. EELDE- RINK DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers. mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 0478-641327 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur EERDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30. tel. 582411 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. lel.0478- 641327 PEEL EN MAAS 'n abonnement waant PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Ttel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur Nabezorgmg gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur den). Kortom een heerlijk laat maar waaien avondje waarbij die lagen van de mens naar boven komen die men eigenlijk liever voor zichzelf had willen houden. En dit alles omgeven door een huiskamerdecor waar de binnenhuisarchitekt van de Zangeres zonder naam een punt aan kan zuigen. Aanstaande zaterdag 9 maart bij Dans- Partycentrum Janssen aan de Raadhuisstraat 6 in Venray. Info: tel. 0478-510500. Lucky Lips staan garant voor een doldwa ze avond gebaseerd op het juke-box-principe. De gast bepaald welk lied hun oren 'ingedon- derd' wordt. Dat kan variëren van Nederlandstalig drama tot en met de swingende hits van Madonna en Michael Jackson. Dit is overigens het enige wat de gast zelf bepaald want de rest van de avond zijn zij overgeleverd aan de geïmproviseerde caprio len van mislukte Chippendaler Alfonso, zijn niet te stuiten klepto- manische vrouw Georgette en buurman Cees/Colinda die het toilet op het Riagg gekraakt heeft en geslachtsverandering wil ondergaan. Kortom voldoende 'voer' om uit te spelen en er voor te zorgen dal het publick geen passieve toehoorders zijn. Alfonso kan namelijk niet van de vrouwen afblijven en 'dwingt' ze te kopkluiven. Cees/Colinda stort zich letterlijk op de mannen (vooral die met geld) en van Georgette moet er 'gevingerd' worden (doch anders dan het werkwoord doet vermoe-

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3