Eerste nieuwsbrief Smakterheide verschenen i NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY wet milieubeheer - wet milieubeheer Hard werken aan Smakterheide Vragen??? wendt U tof de gemeentelijke voorlichter Strook laden en lossen in Patersstraat Opgave leerlingen voor basisscholen in Venray- kom Uitwerking bestemmings plan Ysselsteyn goedgekeurd woningwet - wet ruimtelijke ordening GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie: maandag t.m. vrijdag 08.30-17.30 uur. Voor zaken rond Gemeentewerken en Financiën kunt u voorlopig alleen in de ochtenduren van 09.00-13.00 uur terecht (op maandag tot 17.30 uur). In de oneven weken op vrijdag is het gemeentehuis tot 13.00 nieuwsbrief berichten over bedrijventerrein smakterheide venray et alleen zo snel mogelijk voldoen aan de eisen van de tlyd. het 22 n de bedrijven die er al gevestigd zijn We l m af De toegangen naar Smakterheide vanaf de t zijn tijd meegaan. Daar werken w - egelmatig overleg en dat werpt zichtbaar vi ».r —Iele wegen op het terrein zijn al opgeknapt De bedrijven zijn optimaal ontsloten en mairi- - 1 aan de hoofd infrastructuur klaar zijn Jan Driessen. Venray; vi PEEL EN MAAS UUr ^cu^rciiu. Vakbalies van Burgerzaken en Sociale zaken: maandag t.m. vrijdag van 09.00-13.00 uur (op maandag tot 17.30 uur). De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspra- kenspreekuur (tel. 523236 of 523237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (in de even weken ook van 14.00-16.30 uur). Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 of 523312. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het plaatsen en vernieuwen van een tuinbouwkas aan de Roffert 8 te Castenray tnv J. Classens, Roffert 8; het bouwen van een berging aan de Sleutelbloem 58 te Venray tnv J.T.M. Arts, Sleutelbloem 58; het tijdelijk plaatsen van kantoor ruimte aan de Raadhuisstraat 13 te Venray tnv H.J.M.E. Mathijsen. Raadhuisstraat 13; het uitbreiden van de woning aan de Brienshoekweg 2 te Leunen tnv P. Lucassen. Brienshoekweg 2; het bouwen van een garage aan het Penningkruid 90 te Venray tnv J.A.H. de Bruijn. Penningkruid 90; het bouwen van een garage aan het Penningkruid 92 te Venray tnv J.J. van der Valk. Ravelstraat 38; het bouwen van een huisartsenprak tijk aan de Prins Bernhardstraat 9 te Venray tnv Huisartsengroepsprakiijk. Patersstraat 60: het uitbreiden van de woning aan de Kruidenlaan 112 te Venray tnv I.F.T. Busser. Kruidenlaan 112: het bouwen van een serre aan de Sleutelbloem 31 te Venray tnv P. Camps. Sleutelbloem 31; het uitbreiden van de woning aan de Laagheidseweg 14 te Venray tnv A.H.A.v an Hest. Luaeheidseweg 14; het vergroten van de woning aan het Penningkruid 85 te Venray tnv F.C.P. de Kok. Penningkruid 85; t bouwen van een varkensstal aan de Kempkensberg 9 te Ysselsteyn tnv Maatschap Dobbe. Kempkensberg 9. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. het bouwen van een opslagloods aan de Zuivelweg 2c te Leunen tnv L.L.T B Venray. Postbus III. het vergroten van de woning aan de Isabellahof 50 te Venray tnv C.W.J. Sluijter. Isabellahof 50: het bouwen van een woning aan Op de Ries 15 te Merselo tnv R Michels. Op de Ries 13: het vergroten van een schoolgebouw aan de Boterbloem 45 te Venray tnv Gemeentebestuur Venray. Raadhuisstraat I: het uitbreiden van de woning uun de Stationsweg 89 te Venray tnv T.P.J M. Siebers. Stationsweg 89; het bouwen van een garage aan de Deurneseweg 84 te Heide tnv J. Willems. Deurneseweg 82: het bouwen van een carport aan de Andantestraat 2 te Venray tnv L.J.M. Linders. Andantestraat 2; hel bouwen van een carport aan de Kattestaart II te Venray tnv C.M. Vervoort. Kattestaart 11 Deze week brengt de gemeente Venray de eerste Nieuwsbrief Smakterheide uit. Met de nieuws brief houdt de gemeente bedrijven en omwonenden van Smakterheide op de hoogte van de gang van zaken rond'de verbetering van de infrastructuur, de bereikbaarheid en het imago van het bedrijventerrein. In het eerste nummer gaan de verantwoordelijke wethouders Jan Driessen van verkeer en Bert Kersten van grondzaken in op de plannen en de vorderingen van de werkzaamheden. Verder geeft directeur J. Driessen van Speciaalwerk Venray, een van de deelnemers in de zogenoemde begeleidingscommissie, zijn kijk op de ontwikkelingen op Smakterheide. En directeur R. Baats van MetroMedia Technologies (producent van bil lboards) licht toe waarom zijn bedrijf heeft gekozen voor vesti ging op Smakterheide. De bedoeling is dat de nieuws brief zo'n vier keer per jaar ver- Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. het vergroten van de woning aan Haag 12 te Merselo tnv P.J B.M. Bouten, Zaagmolenweg 3 te Beek en Donk; het aanbouwen van een speelkamer aan de Vicarieweg 10 te Leunen tnv L.W.T. Verstappen. Vicarieweg 10; hel uitbreiden van de woning aan de Kruidenlaan 112 te Venray tnv I.F.T. Busser. Kruidenlaan 112. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 8 maart 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij bur gemeester en wethouders worden inge diend. Proeed urestart artikel 17 van de wet op de ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 17 van de Wel op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten behoeve van: het tijdelijk plaatsen van kantoor ruimten voor de periode van drie jam aan de Raadhuisstraat 13 te Venray tnv H.J.M.E. Mathijsen. Raadhuis straal 13. De op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 8 maart 1996 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bij de pu blieksbalie. Gedurende de/e termijn kunnen eventuele bedenkingen bij bur gemeester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel 18a WRO t.b.\. bouw meldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestem mingsplan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen. het houwen van een tuinhuisje aan het Zevenblad 31 te Venray tnv P.J. Jansen. Zevenblud 31 het bouwen van een tuinhuisje aan de Ranonkel 31 te Venray tnv T.P.H. Teunissen. Ranonkel 31 hel bouwen van een zonneranda aan de Dagoberthof 26 te Venray tnv E. Derks, Dagoberthof 26. MKpr mgm i schijnt. De gemeente zal exempla ren van het eerste nummer deze week verspreiden onder bedrijven en omwonenden van Smakterheide. Deze kunnen op prikborden in het bedrijf worden gehangen zodat zoveel mogelijk werknemers kennis kunnen nemen van de werkzaamhe den. De brieven kunnen ook aan toeleveranciers en klanten worden verstuurd. Heeft u vragen over de nieuws brief of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met de voorlichtster van de gemeente Venray. mevr. I. Molenaar, tel. 0478-523321. De op de bouwmeldingen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 8 maart 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij bur gemeester en wethouders worden inge diend. Aanleg rioleringssysteem Door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Venray is een plan ingediend van Stichting Goed Kamp, Iepelaan 19 te Gouda voor het aanpassen van een rioleringssysteem aan de Loonsedijk 7 te Merselo, De op hel plan betrekking hebbende tekeningen liggen met ingang van 8 maart 1996 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bij de pu-blieksba- lie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij ons worden ingediend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 19-van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaanvraag. hel bouwen van een woning aan de Heuvelstraat 13 te Venray tnv W.PJ. Hoezen en M.J.W. Schoenaker, Kruidenlaan 84. De op de bouwaanvraag betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 8 maart 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende de/e termijn kunnen eventu ele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray. 7 maart 1996 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer In de Patersstraat konu een strook voor laden en lossen. Dat hebben Burgemeester en Wethouders van Venray besloten. Dat betekent dat er ter plekke een parkeerverbod komt voor personenauto's van maandag tot zaterdag van 06.00 uur tot 20.00 uur en op koopavonden lot 23.00 uur. De laad- en losstrook wordt gemarkeerd op het wegdeel. Het verbod met de bijbehorende tijden zal worden aangegeven op een bord ter plaatse. Voor meer informatie over deze verkeersmaatregel kunt u terecht bij de publieksbalie in hel gemeente- huis(openingstijden zie boven). Het besluit en de bijbehorende tekening liggen hier ter inzage. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt een bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders. Evenals in voorgaande jaren zal de aanmelding van leerlingen voor de katholieke, de protestants-chris telijke en de openbare basisscholen in Venray-kom voor het schooljaar 1996/1997 op één en dezelfde datum en hetzelfde tijdstip plaats vinden. Op maandag 18 maart 1996 a.s. kunnen de leerlingen worden opge geven die in het schooljaar 1996/1997 voor hel eerst één van de basisscholen in Venray-centrum zul len gaan bezoeken. In al deze scho len - katholieke, protestants-christe lijke en openbare - kunnen de ouders/verzorgers daarvoor terecht van 16.00-17.00 uur. Als leerling kunnen worden aan gemeld de kinderen die op 1 augustus 1996 vier jaar zijn of tij dens het schooljaar 1996/1997 vier jaar worden (dus: kinderen geboren tussen I augustus 1992 en I augustus 1993). Bij het opgeven van de leerlingen dienen de ouders/verzorgers de juis te persoonsgegevens van het kind te overleggen: derhalve wordt verzocht het trouwboekje of paspoort mee te brengen. Om de leerlingen zo gunstig mogelijk over de scholen te verde len. heeft het katholieke schoolbe stuur in Venray-centrum voor elke katholieke basisschool een zoge naamd voedingsgebied vastgesteld. Op de bijgevoegde kaart zijn aan gegeven: de katholieke basisscholen, mét daarbij behorende grenzen van voedingsgebieden; de protestants-christelijke basis school "De Hommel" en de openbare basisscholen "De Keg", "De Flierefluit" en "De Landweert". Hiervoor geldt géén voedingsgebied. Uit deze scho len kan een vrije keuze worden gemaakt. Het voorgaande betekent, dat de kinderen die een katholieke basis school gaan bezoeken, dienen te worden aangemeld bij de school in huiTvoedingsgebied. Kinderen die een openbare school gaan bezoeken kunnen worden aan gemeld bij de school van uw keuze. Voor de katholieke basisscholen "De Vlaswei" en "De Kruudwis" in Landweert geldt één voedingsge bied. Kinderen kunnen worden aan gemeld bij de school van eigen keuze. In verband met de beperkte huisvestingscapaciteit in de wijk Landweert en mede gelet op de noodzaak van een evenwichtige ver deling van de vierjarigen over beide katholieke scholen kan plaatsing van de aangemelde leerlingen niet vooraf worden gegarandeerd. Leerlingen uil het nieuwe bestem mingsplan Antoniusveld kunnen, indien wordt gekozen voor een katholieke school, worden aange meld bij de katholieke basisscholen De Foekepot en St. Petrus Banden. Plaatsing op basisschool St. Petrus Banden kan in verband met de beperkte capaciteit niet vooraf wor den gegarandeerd. Voor meer informatie kunt u terecht bij de leerplichtambtenaren van de gemeente Venray: Francis Meijer, tel. 0478-523343 en Henk Loonen. tel. 0478-523342. Gedeputeerde Staten van Limburg hebben op 6 februari j.l. een uilwer- kingsplan goedgekeurd van het bestemmingsplan Ysselsteyn. Dit uitwerkingsplan beoogt de realisering van een woning op het aan de Pater Tulpstraat te Ysselsteyn gelegen perceel sectie M. nr. 982 (ged.). t.b.v. Th. Jenneskens, Veenmos 14 te Ysselsteyn. Het goedgekeurde uitwcrkings- plan en de overige daarop betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 8 maart 1996 geduren de zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis hij de publieksbalie. op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden gelegenheid tegen het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten beroep in te stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Postbus 20019. 2500 EA 's- Gravenhage. Vergunningaanvragen. Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunningen krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aam 1. Maatschap Derikx, Volen 6, 5812 AG te Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvatlende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een var- kensvermeerderij/fokzeugenhoude- rij. gelegen aan de Volen 6 te Heide; 2. Pluimveebedrijf Scheepens-Van Engelen. Rouwkuilenweg 27, 5813 BH te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvatlende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Rouwkuilenweg 27 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking heb bende stukken liggen ter inzage van 7 maart 1996 tol het einde van de beroepstermijn in hel gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). Tot 4 april 1996 kunnen de stukken ook. na telefonische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop hel ontwerp van hel besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wet houders bedenkingentermijn). De/e kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedach ten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, /ijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieu beheer hebben verleend aan: 1. Maatschap T.W.M. en J.J.M Dobbe. Kempkensberg l-A. 5813 AE te Ysselsteyn voor een vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een vleesvarkenshou- derij. gelegen aan de Kempkensberg 9 te Ysselsteyn; 2. Maatschap T.W.M. en J.J M Dobbe. Kempkensberg l-A. 5813 AE te Ysselsteyn voor een vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een varkens- en rund veehouderij waar dieren worden gehouden en voer en mest wordt opgeslagen, gelegen aan de Kempkensberg I te Ysselsteyn: 3 Maatschap Coopmans-Slangen. Kempkensberg 4. 5813 AE te Ysselsteyn voor een vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehele tnriehting omvattende ver gunning voor een zeugen- en vlees varkenshouderij. gelegen aan de Kempkensberg 4 te Ysselsteyn. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in afwijking van de ontwerp-beschik- king vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 4. G.J.J. Egelmeers-Peeters, Rosmolenweg 10, 5807 EM te Oostrum voor een vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wel milieubeheer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een vleesvarkenshou derij. gelegen aan de Rosmolenweg 10 te Oostrum. De vergunningen worden onder opleg ging van voorschriften en/of beperkin gen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage van 7 maart tot 18 april 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (0478-523630). op elke don derdag van 16.30 uur tot 19.30 uur wor den ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit: b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit. c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij hel nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht: d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór de/e datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopi ge voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019. 25(H) EA V Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen. Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krach tens artikel 8.19 van de Wet milieube heer. Voorwaarde hierbij is dat redelij kerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uit sluitend gunstige gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting ver oorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: I. Maatschap P. en H. Hesselmans. Deurneseweg .148. 5813 AB te Ysselsteyn voor het bouwen van een garage, een berging en een machine berging. gelegen aan de Deurneseweg 148 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van 7 maart tot 21 maart 1996 in hel gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van ()9.(M) uur tot 17.30 en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende genoem de weken ook, na telefonische Donderdag 7 maart 1996 - Pagina afspraak (0478-523630). worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Verzoek tot intrekking van dt| milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de moge lijkheid tot intrekking van de milieuver gunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voornemen tot intrekking heefl aangegeven, wordt het ontwerp- beslun genomen. Besluiten Burgemeester en Wethouders van dc gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunningen gedeelte lijk intrekken van: I M.J.J. van der Cruijsen, Vredewee 15, 5816 AJ te Vredepeel voor de milieuvergunning nr. 90.7889 vooi een rundvee- en mest varkensbedrijf, gelegen aan de Vredeweg 15 te Vredepeel. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Kempkensberg 4 ie Ysselsteyn; 2. Th Vollenberg, Deurneseweg 40. 5812 AR te Heide voor de milieu vergunning nr. 1525 voor een var- kensmesterij. gelegen aan de Deurneseweg 40 ie Heide. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen aan de Kempkensberg 1 en 9 te Ysselsteyn. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van hel milieu de milieuvergunning geheel intrekken van: 3, M.H. Timmermans. Veulenseweg 62. 5814 AD te Veulen van dc milieuvergunning nr. 852 voor eert varkenshouderij, gelegen aan dc Veulenseweg 62 te Veulen. Dc intrekking geldt ten behoeve van dc uitbreiding van de inrichtingen aan de Kempkensberg I en 9 tc Ysselsteyn. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 7 maan 1996 tot 18 april 1996 in het gemeente huis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.(M) uur tol 13.00 uur (vukbulif Gemeentewerken). De stukken kunnen ook. na telefonische afspraak (0478- 523630). op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van dc terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door; a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van hei besluit: b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advfc uit te brengen over het ontwerp var het besluit: c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen san het besluit ten opzichte van hei ontwerp daarvan /ijn aangebracht: d belanghebbenden aan wie redelij- kei wijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van hei besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud! worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 2(H) 19. 25(H) EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt dc vergunning van kracht, tenzij vóór de/e datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waarondereen schorsings verzoek) is ingediend. Het verzoek tol hei treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voor zitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad \an State. Postbus 20019. 2500 EA V Gravenhage. Het besluit wordt niet eer der van kracht dan nadat op dut verzoek is heslist. Venray. 7 maart 1996 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 16