Raad akkoord met plannen Jerusalemterrein Talkshow in café De Volle Maan Raad akkoord met maatregelen brandveiligheid V rij willigersproj eet weidevogels Inzameling kca-afval in maart Seminar over agrariërs en de fiscus UW Informatie avond over de Streektaxi Kursus voor partners van alkohol-, drugs- of gok verslaafden Griekse Werkgroep Apollo PEEL EN MAAS Leden vergadering Business Vision Venray Weet U, wat er gebeurt als U NIET adverteert gil PEEL EN MAAS Donderdag 29 februari 1996 - Pagina 7 Met ingang van aanstaande vrijdag speelt zich in café De Volle Maan voortaan elke maand een talkshow af. De show draagt de titel 'Club de Fine Fleur'. In de eerste 'club' ontvangt gastvrouw Fine Fleur vanaf 22.00 uur drie gasten. 'Club de Fine Fleur' is een initia tief van drie jonge mannen die Venray als grootste gemene deler hebben Sinds een hall jaar doet het trio Pater Paul Knechten. Magiel Biemans en Norbert Fleurkens onder de naam 'Bukken en beuken' in toneel, cabaret en aanverwante artikelen. Het trio trad met een aan tal korte, chaotische sketches onder meer in jongerencentrum Dingus op. 'Club de Fine Fleur' is hun jong ste project. In het programma ontvangt gast vrouw Fine Fleur elke aflevering drie gasten. Vrijdag zijn dat de plaatselijk bekende helderziende en magnetiseur Lei Volleberg en het beroemde zangduo De Pyramietjes. die de nieuwe CD komen promoten. Ook te gast is Charles Latan. pre sentator en promotor van het pvra- midespel. Hij komt uitleggen hoe iedereen -en vooral hijzelf- voortaan nog sneller legaal rijk kan worden. 'Club de Fine Fleur' opent vrijdag I maart om 22.00 uur. de entree is gratis. De gemeenteraad is dinsdag enigszins morrend akkoord gegaan met de extra kosten voor het aanbrengen van brandveilig heidsvoorzieningen in het gemeentehuis. Voor de oppositie bleef op de achtergrond een waas van misleiding aan net verhaal hangen. Op grond van de veilig heid voor de ambtenaren en het feit dat de gemeente toch zeker aan de zelf opgestelde eisen moet voldoen, stemden zij in met de werkzaamheden die in totaal bijna 5.5 ton kosten. De oppositie (VVD. Samenwerking en fractie Van de Vorle) vond eigenlijk dal de voor zieningen voor de brandveiligheid meteen bij de kredietverlening eind 1992 in de opzet van de herhuisves- tingsoperatie betrokken had moeten worden. Nu wordt er dubbel werk gedaan en bovendien de indruk gewekt dat het college op deze manier heeft getracht om binnen het afgesproken budget van 4.9 miljoen te blijven, zo luidde de strekking van de opmerkingen. VVD'er Leo Janssen noemde het een soort 'sala mitechniek': eerst een groot stuk wordt en daarna nog wat schijfjes extra. Burgemeester Waals erkende dat het beter was geweest dat de brand veiligheid meteen in de kredietaan vraag was opgenomen. Hij verweer de zich met de opmerking dat bij de voorbereidingen van de herhuisves ting niet helemaal bekend was aan welke brandveiligheidseisen het gebouw moest voldoen. Wat het Bouwbesluit nog allemaal aan extra kosten meebracht was al evenmin bekend. Pas eind 1993 wist het col lege volgens Waals dat de brand- voorziening in het gemeentehuis niet aan de eigen eisen voldeed. De raad had dat in maart I994 ook kun nen weten, hield de burgemeester de leden voor. Toen stond het punt van de aanvullende huisvestingsvoorzie ningen op de agenda en daarin wordt wel over maatregelen bij brand gesproken. Geen van de poli tieke partijen vond toen echter de brandveiligheidsvoorzieningen de moeite van een opmerking waard. De stichting Instandhouding Kleine Landschapselementen in Limburg (IKL) start met een vrij- ir/7/igersproject om bedreigde weidevogels te beschermen. Het project richt zich vooral op de grutto, waarvan het aantal schrik barend daalt. De vrijwilligers gaan in zeventien woongebieden van de grutto, waaronder ook in de gemeente Venray, aan de slag. De kosten van het project bedra gen ruim 50.000 gulden. Doel van het project is te zorgen dat meer legsels van de weidevogels uitkomen en dat meer jonge vogels opgroeien. Door een aantal ontwik kelingen in de landbouw hebben weidevogels als de grutto en in min dere mate patrijzen, kwartels, wul pen en kieviten het steeds moeilij ker. Grasland wordt steeds vroeger gemaaid of het wordt omgezet in bouwland. Ook de verlaging van de grondwaterstand en de injectie van mest dragen bij tot de daling van het aantal weidevogels. Waren er in 1990 nog 425 gruttoparen in Limburg, vier jaar later werd dat aantal geschat op niet meer dan 200. De vrijwilligers gaan samenwer ken met boeren en loonwerkers. Die zijn volgens het IKL best bereid om mee te werken, maar zien in de praktijk weinig mogelijkheden om de vogels te ontzien en hebben het in het voorjaar bovendien te druk. Daarom gaan de vrijwilligers het land op om nesten te markeren, nestbeschermers te plaatsen of desnoods nesten te verplaatsen. Beschermingsprojecten in tien andere provincies hebben aange toond dat circa 80% van de beschermde nesten uitkomt. In Venray wonen grutto's in de Veulense wateren, de Oirlose Peel. in de buurt van Heide en op en rond de voormalige vliegbasis De Peel. Donderdag 14 maart wordt in Ysselsteyn een informatieve avond gehouden over actuele fiscale regels voor agrarische onderne mers. Voornaamste spreker is prof. dr. Leo Stevens, hoogleraar fiscale economie aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam en invloedrijk adviseur in Haagse kringen. Het seminar wordt geor ganiseerd door de Rabobanken Meerlo-Wanssum, Venray- Oostrum en Zevenrode. Veel agrariërs houden zich bezig met bedrijfsopvolging en de fiscale consequenties daarvan. Een abstrac te en ingewikkelde materie die pro fessor Stevens als geen andere hel der en toegankelijk kan maken. Hij houdt niet van dure woorden, wel van praktijkvoorbeelden en leerde duidelijk uitleggen door het schrij ven van kinderboeken. Hij zal ver tellen over flexibele pensioencon- structies en manieren om de zaken zonder overdreven tussenkomst van de fiscus over te dragen. Voorafgaand aan de inleiding van professor Stevens spreekt Leo Driessen. hoofd Bedrijven van Rabobank Zevenrode. Zijn verhan deling zal met name gaan over hel thema investeren. Wat zijn de (on)mogelijkheden voor de agrari sche sector om te investeren. De bij drage van Leo Driessen draagt de titel 'Is investeren overleven?' Het seminar voor agrarische ondernemers begint om 20.00 uur en wordt gehouden in zaal Roelanzia. Voor meer informatie: Rabobank Zevenrode, tel. 53 03 00. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Na de jaarvergadering van de Familieraad van Beukenrode op dinsdag 5 maart zal de heer Lieste van Hermus (voorheen Zuidooster) informatie geven over het vervoer van de Streektaxi. Welke mogelijk heden er zijn en de kosten daaraan verbonden. Vooral van belang voor de ouderen die van het vervoer gebruik willen maken. De aanvang van de bijeenkomst is om 20.45 uur in het Trefpunt van Beukenrode. Belangstellenden zijn van harte wel kom. Inbraak auto Een 21-jarige inwoner van Venray deed aangifte van inbraak in zijn aan de Veltumse Kleffen geparkeerde auto. Door forcering was toegang verkregen en de autoradiocassette- speler werd ontvreemd. De inbraak vond plaats in de nacht van vrijdag op zaterdag. Ruit ingegooid Weer moest aangifte worden gedaan van het ingooien van een ruit van een aan de Kiosk gevestigde bloemenwinkel. Prieeltje in brand gestoken Zondagavond kwam bij de politie een melding binnen dat brand was uitgebroken in het prieeltje op het terrein van het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat. Getuigen hebben gezien dat een aantal jongens de brand hebben gesticht en er daarna vandoor zijn gegaan. De politie kon het brandje blussen, waarna de brandweer de werkzaamheden over nam. Hoe groot de schade is kon nog niet worden medegedeeld. De politie heeft de jongens niet meer kunnen achterhalen. De gemeenteraad is dinsdag akkoord gegaan met de plannen voor het Jerusalemterrein. Diverse fracties hadden hun bedenkingen over de summiere financiële informatie die onder het voorstel lag. maar de voltallige raad liet zich door het college overtuigen. De gemeente wil op het Jerusalemterrein 125 woningen bouwen in combinatie met de her huisvesting van culturele instellin gen in hel voormalige schoolge bouw. Dat wordt een 'huis der kunsten' en zal de vrije academie, de muziek- en de balletschool huisves ten In de nieuwbouw van Jerusalem krijgt de stichting voor volwasse neneducatie een plaats. Met het oog op die plannen is vorig jaar het gebouw en het terrein voor twee miljoen gulden van hel schoolbe stuur gekocht. Gisteren moest de raad een raambesluit nemen over de herinrichting. Het voorstel van het college levert onder'de streep een mogelijk tekort op van twee tot vijf ton en daarmee hadden een aantal fracties wat moei te. Partij van de Arbeid, de fractie van de Vorle en Samenwerking hiel den vast aan een budgetneutrale oplossing, zoals in een eerder stadi um ook was aangekondigd. De frac ties hadden eveneens bedenkingen bij het beschikbare cijfermateriaal waarmee het voorstel is onder bouwd. Uil tactische overwegingen heeft het college niet het achterste van de tong laten zien. Per slot van rekening moet er nog onderhandeld worden met de projectontwikke laars) die de woningen op het ter rein gaan realiseren. ANDERE GEBOUWEN De fractie Samenwerking ging nog wat verder. Woordvoerder Ike Busser vond dat de gemeente niet ver genoeg had gekeken bij de her- huisvestingsoperatie. Er is meer uit het project te halen als de toekom stig vrijkomende schoolgebouwen in Venray bij de hele operatie waren betrokken Per I januari 1997 wordt de gemeente automatisch eigenaar van alle schoolgebouwen en een deel daarvan komt mogelijk leeg door hel streven van het voortgezet onderwijs naar één lokatie Het ver schil tussen die schoolgebouwen en Jerusalem is dat het laatste gebouw ook op de vrije markt wat kan opbrengen. Volgens fractievoorzitter Busser zou het best eens meer kun nen opleveren door de instellingen in een ander schoolgebouw onder te brengen en Jerusalem te verkopen. Wethouder Kersten verdedigde het voorstel met de argumenten dat de vrije marktwaarde van Jerusalem zo groot niet is. Op andere plaatsen is de combinatie van herhuisvesting en woningbouw niet zo aanwezig en dat is juist een v oorwaarde voor de haalbaarheid. Kersten kondigde aan dal de gemeente er commercieel uit zal halen wal er in zit. Collega De Loo wees op het voor deel van de unieke lokatie in het centrum en de mogelijkheid tot samenwerking van de instellingen. Die samenwerking -het woord fusie viel al- leidt volgens De Loo op ter mijn ook tot financieel voordeel. "We willen herhuisvesting, samen werking tussen de instellingen en we willen niet duurder uit zijn", vatte zij het uitgangspunt van het college samen. Abraham en Sarah zijn bekende verschijnselen bij de 50e verjaardag. Zo ook afgelopen week in de Serenadestraat. Tien bewoonsters uil die straat komen al vijftien jaar bij elkaar op de koffie tijdens de verjaarda gen. Afgelopen week was het voor het eerst, dat een van de dames vijftig werd. Die eer viel Nellie Roos te beurt. Voorde andere negen dames aanleiding om deze verjaardag iels anders te vieren dan anders. De jarige kreeg van de groep, als Sarha verkleed, een "smakelijke' Sarali aangeboden. Vier andere dames zullen vermoedelijk dit jaar "hetzelfde lot" ondergaan omdat ook zij hun 50e verjaardag hopen te vieren. Op donderdag 14 maart start er op hel CAD een kursus voor mensen die problemen ervaren ten gevolge van het overmatig alkohol- en/of druggebruik of gokken van hun partner. De kursus is ook bedoeld voor andere, zeer direkt betrokkenen, wiens leven bepaald wordt door het verslavend gedrag van een ander, bijvoorbeeld volwassen kinderen met een verslaafde ouder of ouders met een volwassen, verslaafd kind. Als partner van een verslaafde komt er veel op je af: naast ruzies, agressie, schulden, verlies van vrienden, problemen met de kinde ren. problemen met de familie, etc.. etc.. ervaar je vaak ook schaamte- en schuldgevoelens, weetje niet hoe te reageren op dreigingen, worstel je met de vraag wel of niet bij hem of haar weg te gaan (iedereen zegt: 'ga toch scheiden'), v raag je je af of je deze keer wel de beloftes moet gelo ven en kom je maar niet aan jezelf toe. In de kursus wordt er ingegaan op bovenstaande zaken. Daarnaast wordt er informatie gegeven over verslaving en wordt er geleerd anders met dit probleem om te gaan. Door de ontmoeting met andere 'partners' van verslaafden wordt het isolement doorbroken. Er zijn acht wekelijkse bijeen komsten op donderdagmorgen van 09.00 tot 11.00 uur vanaf 14 maart. Eventueel wordt de kursus naar de avond verplaatst. De kursus vindt plaats in het CAD-gebouw aan de Vierpaardjes 80 te Venlo. De groepsgrootte is zes tol tien perso nen. U kunt zich aanmelden bij Marijke Lukker-Hirs. kursuslcider. tel. 077-3548200. De kursus is kos teloos. Voor de derde maal... Een bewoner van de Pavanestraat deed aangifte dat voor de derde keer zijn bij zijn woning geparkeerde personenauto door vandalen was bewerkt. Ook deze keer waren er diepe krassen in het lakwerk aange bracht. Zij had haar buikje vol... Dinsdagmiddag wilde een inwo ner van Molenhoek zijn kippen gaan voeren. In het kippenhok aan gekomen ontdekte hij dat zijn twaalf kippen waren doodgebeten. De dader lag in het hok. Het bleek een hond, een Rotweiler, te zijn. De man belde de politie en wist de hond zolang in het kippenhok te houden. De politie nam de hond mee naar het asiel. In de loop van woensdag werd de eigenaar bekend en die heeft een regeling voor de vergoeding getroffen. De Rotweiler, zo verklaarde ons een deskundige, had zijn buikje vol en moest dat slapend verwer ken... Damherten en pony's op de weg Zowel maandagavond als dins dagavond kwamen er bij de politie meldingen binnen dat in Spurkt enkele damherten aan de wandel waren den dat die gevaar opleverden voor het verkeer. De politie zocht maar kon het grofwild niet ontdek ken. Dinsdagavond en in de nacht vn dinsdag op woensdag kwamen er meldingen binnen dat er in Spurkt en op de Overloonseweg enkele pony's gevaar voor het verkeer ople verde. Ook hier had de politie geen sukses met hun zoekaktie. Woensdagmorgen kwam het bericht van een inwoner dat hij omstreeks 07.30 uur twee pony's in een wei had gedreven. De politie hoopt de eigenaar te kunnen achter halen. Keukenbrand Vorige week dinsdag raakte tij dens het koken de afzuigkap in een keuken aan de Dakdekkerstraat in brand. De bewoner probeerde de beginnende brand te blussen, maar dat werd later overgenomen door de brandweer. De keuken en andere vertrekken kregen behoorlijke rook- en roet- schade. Salvace werd ingeschakeld om met spoed de woning weer bewoonbaar te maken. Hoe groot de schade is kon niet worden medegedeeld. Wegens enorm sukses organiseert de Griekse Werkgroep Apollo een Griekse feestavond op zaterdag 23 maart a.s. De muzikale begeleiding van deze avond is in handen van het Griekse orkest Trio Hellenique. De feest avond vindt plaats in Hotel Asteria. gelegen aan de A73, afsl. Venray Noord. Aanvang van de avond: 19.30 uur. De entree bedraagt ƒ27.50, inclu sief maaltijd. In verband met de organisatie voor deze avond en opm teleurstel ling te voorkomen dienen de entree- kaarten uiterlijk zondag 17 maart opgehaald te worden bij dhr J Dakus, Anemoon 4. Landweert. tel. 588344 of bij mevr. A. Bosma. Sambastraat 21. Brukske. tel. 584226. elke week nieuws Donderdag 29 februari vindt in hotel Asteria de jaarlijkse ledenver gadering plaats van Business Vision Venray. De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 20.00 uur Ontvangst 20.30 uur Aanvang vergadering met de volgende punten: verleden jaar: financiële verantwoording: lopende jaar: bestuursuitbreiding: sluiting jaarvergadering. 21.15 uur Wat doet de KVK voor onze leden? Uiteenzetting van drs. A. Wintels; alg. secr. KVK. Tijdens deze jaarvergadering zal ons bestuur uitgebreid worden met twee leden. Indien u zich kandidaat wilt stellen voor een plaats in het bestuur, dan kun u dit vóór aanvang van de vergadering melden. In de maand maart komt de chemokar weer hi j u langs om het klein chemisch afval op te halen. Hieronder kunt u zien op welke dagen en waar de chemokar stopt. Als het u niet lukt het afval mee te geven, kunt u dat ook kwijt hij het milieustation aan de Acaciastraat. Dit is op w erkdagen geopend van 13.00-IX.00 uur en op zaterdag van 9.00-14.00 uur. Veulen - maandag 4 maart 12.30- 12.45 uur Hoek Dcurneseweg - Rouwkuilenweg 12.45 - 13.00 uur Hoek Peelweg - Kempkenshere 13.00 - 13.15 uur Hoek Kempkensherg - Meersclsepeel 13.30 - 13.45 uur Hoek Jan Poelsweg Heidse Peelweg 13.45 - 14.00 uur Hoek Peter Janssenweg - Kerkweg 14.00 - 14.15 uur Timmermannsweg 6 14.15 - 14.30 uur Hoek Van Montfortstraat van Beurdenweg 14.30 - 14 45 uur Hoek Ysselsteynscweg - Ringweg 14.45 - 15.00 uur Hoek Pater Tulpstraat Litsenhergweg 15.00 - 15 15 uur pauze 15.15 - 15.30 uur Hoek Pioniersstraat Dillingstraat 15.30 - 15.45 uur Hoek Veenmos - Moerslag 15.45 - 16.00 uur Pioniersstraat 20 I6.(X) - 16.15 uur Hoek Timmermannsweg - Grauw veen 16.15 - 16.30 uur Ht>ek Timmermannsweg - Paardekopweg 16.30 - 16.45 uur Hoek Putlenweg - Paardekopweg 17.00 - 17.15 uur Hi>ek Lorhaan - Veulensewatcrweg 17.15 - 17.30 uur Hoek Lorhaan - Veulensewee I I X.00 - I X.45 uur Veulen t De Vlies 41 1 «4.00 - 20.00 uur Ysselsteyn (Lovinckplein t.o. de kerk) Ysselsteyn h Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie X Locatie 9 Locatie 10 Locatie I I Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Avondlocatie I Avondlocatie 2 Veltum - dinsdag Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie X Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Avondlocatie Veltum - woensdag Locatie 1 Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie X Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Locatie 19 Locatie 20 Avondlocatie I Avondlocatie 2 Brukske - donderdag 7 5 maart 12.30 - 12.45 uur Hoehertweg 15 12.45 - 13.00 uur Hoek Niesscnstraut - Vollenbergstraat 13.00 - 13.15 uur Hoek Huhertusstraat - Veltumse Kleffen 13.15 - 13.30 uur Engelenstraat 21 13.30 - 13.45 uur Hoek Blauw ververstraat - Veltumse Kleffen 13.45 - 14.(X) uur Veltumse Kleffen - tegenover nr. 40 14.00 - 14.15 uur Hoek Gratenstraat - Monikesstraal 14.15 - 14.30 uur Hoek Dakdekkerstraat - Sanshofstraat 14.30- 14.45 uur Sanshofstraat I 14.45 - I5.(X) uur llal Huhenhof tnahij ingang) I5.(X) - 15.15 uur pauze 15.15 - 15.30 uur Hoek Weverstraat - Groene Hart 15.30 - I6.IX) uur flat Haammakerstraai hij nr. 9X t/m 2X8 I6.IX) - 16.15 uur llal Haammakersir. 2 t/m 96 ingang flat 16.15 - 16.30 uur Hoek Weg in de Berg - Dennenoord 16.30 - 16.45 uur Veltumse Kleffen 137 16.45 - 17.15 uur llat Veltumse Kleffen hij nr. 160 t/m 350 18.00 - 20.00 uur Winkelcentrum Veltumse Kleffen hij glascontainer. 6 maart 12.30- 12.45 uur Hoek Pettenmakerstraat - Langstraat 12.45 - 13.00 uur Hoek Goudsmidstraat - Langstraat 13.00 - 13.15 uur Goudsmidstraat 44 13.15 - 13.30 uur Hoek Touwslagerstraat - Hoedemakerstraal 13.30 - 13.45 uur Houtzagerstraat 12 13.45 - 14.00 uur Eliuiuswee tegenover nr. 6 14.00 - 14.15 uur Eligiusweg hij nr. 17 14.15 - 14.30 uur Hoek Adelhertweg - Clovishof 14.30 - 14.45 uur Hoek Adelhertweg - Boudewijnhol' 14.45 - 15.00 uur Andeslaan 14 15.00 - 15.15 uur pauze 15.15 - 15.30 uur Hoek Isabellahof - Claudiahof 15.30 - 15.45 uur Hoek Isabellahof - Laurahof 15.45 - 16.00 uur Hoek Isabellahof - Lidwinahof 16.00 - 16.15 uur Hoek Brennerlaan - Etnalaan 16.15 - 16.30 uur Hoek Everestlaan - Etnalaan 16.30 - 16.45 uur Matterhomlaan 32 16.45 - 17.00 uur Hoek Dolomielenlaan - Jurahof 17.00- 17.15 uur Oeral laan 2 17.15- 17.30 uur Vogez.enlaan 13 17.30 - 17.45 uur Sylvesterweg 21 18.15 - 19.00 uur Hoek Kululweg - Wee in den Berg 19.00 - 20.00 uur Hoek Athoslaan - KuTutwee Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Avondlocalie I Avondlocatie 2 Brukske - vrijdag i Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie IX Avondloéatie I Avondlokatie 2 maart 12.30 - 12.45 uur Acaciastraat (hij gemeentewerf) 12.45 - 13.00 uur Ouvertureslraat 20 13.00- 13.15 uur Etudestraat 20 13.15- 13.45 uur fiat Bachstraat ingang 13.45 - 14.00 uur Hoek Largostraat - Andantestraat 14.00 - 14.15 uur Hoek Menuetstraat - Allegrostraal 14.15 - 14.30 uur Allegrostraat 35 14.30 - 14.45 uur Beethovenstraal 48 14.45 - 15.00 uur Chopinstraat 54 15.00 - 15 15 uur pauze 15.15- 15.30 uur Griegstraat 48 15.30 - 15.45 uur Handelstraat 44 15.45 - 16.00 ulir Sambastraat 26 16.00 - 16.15 uur Klarinetstraat 24 16.15 - 16.30 uur Luitstraai 6 16.30 - 16.45 uur Marimbastraat 6 16.45 - I7.(X) uur Spinetstraat 6 17.00 - 17.15 uur Tamboerijnstraat 22 18.00 - 19.00 uur Winkelcentrum Kiosk hi j glasbollen 19.00 - 20.(X) uur Parkeerplaats llat Bachstraat maart 12.30- 12.45 - 13.00 - 13.30- 13.45 - 14.00- 14.15 - 14.30- 14.45 - 15 .00 - 15.15- 15.30- 15.45 - 16.00- 16.15 - 16.30- 16.45- I7.(X) - 17.15- IX.(X) - 19.(X) - 12.45 uur Serenadestraat 46 13.00 uur Auhadestraat 1X 13.30 uur llat Mozartstraat (ingang) 13.45 uur Ravelstraat 16 14.00 uur Verdi straat 16 14.15 uur Vivaldistraat 16 14.30 uur Wagnerstraaf X 14.45 uur Polkastraat 16 15.(X) uur Bazuinslraat 14 15.15 uur pauze 15.30 uur Cellostraat 14 15.45 uur Fagotslraat 14 16.(M) uur hoek Ma/urkastraat Brukske 16.15 uur Gitaarstraat 16 16.30 uur Harpstraat 20 16.45 uur Mambostraat 50 17.00 uur Mambostraat 142 17.15 uur Pav anestraat 32 17.30 uur Pavanestraat 102 19.00 uur hoek Bazuinslraat Rumbastraat 20.CK) uur Parkeerplaats llat Mozartstraat Inbraak in auto Een 41-jarige inwoner deed aan gifte van inbraak in zijn aan het Bingelkruid geparkeerde auto. Door forcering was toegang verkregen en werd de totale geluidsapparatuur ter waarde van enkele duizenden gul dens ontvreemd. Diefstal uit kantoor Uit een afgesloten kast in een kan toor van een instituut aan de Wanssumseweg werd een geldbe drag van ƒ400,- ontvreemd. De da der had door forcering toegang ver kregen tot dat kantoor. Een 38-jarige inwoner van Helmond deed namens dat instituut aangifte van de diefstal. Inbraak in bedrijf In de nacht van donderdag op vrij dag is door forcering van een raam toegang verkregen tot een aan de Henri Dunantstraat gelegen installa tiebedrijf. Ontvreemd werden drie computers en een laserprinter, dat alles ter waarde van enkele duizen den gulden. Vernieling auto Een 24-jarige inwoner van Utrecht kwam zaterdagmorgen bij terugkeer bij zijn aan de Kolkweg geparkeerde auto tot de ontdekking dat deze met een scherp voorwerp was bewerkt waardoor behoorlijke schade was ontstaan.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 7