Grant Forsyth in Concert Jacques Mees in De Bonte Koe Balans speelt Molière Expositie 'Devotie in prenten' Beekman en Beekman compleet REGIOKALENDER Doe mee met het literair café I 1 I' Spreekuur voor mensen in de ziektewet om met een WAO Buurt vereniging De Eendracht OJC Dingus 30 jaar Geslaagd Bibliotheek- nieuws Zwanger- schaps INFOmarkt Oostrums Zondag ochtendconcert Pianorecital in Theehuis Pag PEEL EN MAAS Donderdag 29 februari 1996 - Pagina 3 oopaa com« <3eur Voor de maand februari is de opgave ontleend aan een sonnet: "Een raden soms en soms een bijna weten. Dat uit mijn diepste wezen opwaarts welt, dat wij vergeten worden en vergeten al wat ons op de wereld vergezelt". Wie is de auteur van bovenstaand fragment en hoe luidt de titel van het [gedicht, waaruit deze versregels afkomstig zijn? Inzendingen kunt u vóór 21 maart a.s. sturen naar het secretariaat van het Literair Café Venray- tegio, Rochusslraat 1Venray. Daar zijn ze weer, de winnaars van de eerste tien punten, die in de 4e jonde van deze wedstrijd te verdienen waren. De dames H. van Beek, C. Coonen-Huybregts, L. Colsen, W. Nelissen-Wijnhoven, T. Smits, W. Vink. g-De heren A. Kroft en A. Leyssen. Proficiat en veel poëzieplezier de komen- de maanden. i Het fragment van de januari-opgave was afkomstig uit het gedicht "De moeder" van Geerten Gossaert, pseudoniem van Prof. Gerretson. Zoonlief verlaat tot groot verdriet van zijn moeder het ouderlijk huis. Zij rekent echter onvoorwaardelijk op zijn terugkeer. Alles blijft vanaf zijn vertrek gereed voor zijn ontvangst, als hij terug mocht komen. En na jaren komt de zoon, melaats en aan de bedelstaf geraakt, terug bij zijn moeder Idie zo blij is dat zij zelfs geen vreugdetranen meer kan huilen, i De wat archaïsch aandoende formulering "een zwerver ter poorte klaag de" zal voor velen de aanwijzing geweest zijn om de dichter "Geerten Bossaert" te traceren Kg K» m I Geerten Gossaert - "De moeder" Hij sprak en zeide In 't zael zich wendend: marwei, o moeder, \Hooit keer ik weer.... En door de lanen lag zij hem gaan en enwo Sprak geen vervloeking maar weende zeer. vak geen vervloeking... :h, bijna blijde, tval den maegden: stafel faa[ immermeer De zetels staan en De lampen aan en De poort geopend, de slotbrug neer. En toen, na jaren, Melaats, een zwerver Ter poorte klaagde: Uw zoon keert weer... lag zij hem aan en bnd gene tranen. Voor zoveel vréugde geen tranen meer. Vanavond donderdag 29 februari zal de Lokale Omroep Venray dit gedicht uitzenden, voorgedragen door Mevr. Rennie van Windt. Tussen 5.00 en 19.00 uur is het te beluisteren. Gedurende de komende maanden zal elke vierde donderdag van de aand een fragment uit een gedicht verschijnen in Peel en Maas. Per keer verdient men 10 punten: voor de juiste titel van het gedicht voor de juiste naam van de dichter. Noteert u nu alvast: IONDAGMORGEN 17 maart, dan vindt er een literaire happening plaats De Witte Hoeve, Gasstraat 5, Venray. schrijvers: Y. Né, Marijke van Hooft, Jos Steegstra en Jasper Mikkers - len leden van het Literair Contact Brabant - zullen dan onze gast zijn. et geheel zal muzikaal worden opgeluisterd door de Zanggroep Confetti uit Venray. Let wel: aanvang 11.30 uur. U bent er toch ook ip zaterdag 2 maart treedt in de louwburg van Venray het duo ant Forsyth op. Dit duo tim- :rt al meer dan 20 jaar aan de izikale weg en kreeg in 1974 tendheid als leden van het viertal lys 'n Dolls. Met deze groep ïaalden ze vele tophits maar taf 1978 zijn Dominic Grant en ilte Forsyth verder onder de naam int Forsyth. let duo geniet al jarenlang een norme populariteit in Nederland, inmiddels hun tweede vaderland geworden. Naast het zingen eemt het componeren een belang- jjke plaats in. Zo schreef Julie orsyih het nr. "Go" waarmee Scott itzgerald tweede werd tijdens het iurovisie Songfestival in 1988: Het optreden van Grant Forsyth egint om 20.00 uur. Het optreden «aakt deel uit van een loer van 29 oncerten in Nederland. Grant orsyth worden tijdens de concerten ijgestaan door de Daylight Superband Country en het Good Time Girls showballet. De Tilburgse zanger Jacques nees timmert aan de weg. Als sin- ler-songw riter kan hij bogen op ten jarenlange ervaring in het ive-circuit. Nu is er plotselinge nternationale belangstelling voor em. Met hel uitbrengen van zijn eerste -D. Drive them all crazy, opent de 'eg zich voor hem in het Londense lubcircuitis hij uitgenodigd voor en tour door Denemarken, maar ooral vanuit het warme Brazilië is belangstelling voor hem. Over *te weken krijt hij daar een 'olydor-platcnkontrakt en is hij uit- enodigd voor tv-programma's, enz. Jacques is geen onbekende in De •nnte Koe waar hij jaren geleden al 'Piredens verzorgde. Recent kreeg ij ook regionale belangstelling als 'oot drol speler in de film irondtoon. waarin vanuit Horst- 'tnerica op zoek gegaan wordt naar t wortels van Rowwen Hèzc. Zondag spelen Jacques Mees en riends vanaf 19.30 uur in De Bonte oe. Zijn vrienden zijn deze keer lias Vermeulen, die samen met Le aum lurore maakt in rockscene in iode Janeiro: verder zal hij bege- ;id worden door Ruud Schouten an de Tilburgse J.R Blues Band. Het Arbeidsongeschikten Platform Limburg houdt iedere maandag in deze regio spreekuur voor mensen in de ziektewet, men sen met een (gedeeltelijke) WAO- uitkering cq. invaliditeitspensioen. Men kan o.a. terecht met vragen over de verschillende uitkeringen en de samenloop daarvan, de kontakten met de bedrijfsvereniging, de herbe oordeling. In Horst op maandagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur, Meterikseweg 52. tel. 077-3985071. In Vcnlo op maandagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur, in het gebouw van de Volksuniversiteit. Leutherweg 8. In Venray donderdagmiddag van 13.30 tot 16.00 uur, in de'n Opstap, Prins Bcmhardstraat 12a, tel. 0478- 587213. (Tel.: alleen tijdens spreek uur.) Buurtvereniging De Eendracht bestaat 50 jaar. Dit willen we niet ongemerkt voorbij laten gaan. Een van de festiviteiten is een reünie van vroegere bewoners, samen met de huidige bewoners. Daarom deze oproep aan vroegere bewoners van buurt De Eendracht. Heeft u in een van de volgende straten gewoond. Overloonseweg (vanaf de Broekweg), Zwarte Klef, Laagheidseweg. Buitenweg, Venray's Broek. Spurkt, Energieweg, Ambachtstraat, Beekweg(vanaf Buitenweg). Hiept. Broekweg en heeft u nog geen uit nodiging ontvangen voor de reünie op zaterdag 22 juni. neem dan kon- takt op met Annie Ermers-Jans- Beken. tel. 582562 of Truus van Veghel-van Dijck, tel. 585116. Het is alweer 30 jaar geleden dat in Venray het jongerencentrum SR'65 werd geopend! Later werd het Free Wheelin' en tegenwoordig wordt het Dingus genoemd. 30 jaar, dat moet gevierd worden met een groot feestweekend. Op 8, 9 en 10 maart is het zover. Vrijdag 8 maart: Open ingsfesti val met Mind of my Own (metal), Amberdawn. (hard rock) en Proud to be Loud (blues). Aanvang 20.30 uur, zaal open 20.00 uur en de entree is 10,-. Zaterdag 9 maart: Open dag van 14.00 tot 17.00 uur; receptie van 20.30 tot 21.30 uur en reünie van 21.30 tot 02.00 uur, met o.a. een muziekmarathon en een theater- show. Zondag 10 maart: Alice's Restaurant (Ierse folk en ballads). Aanvang 19.30 uur en de entree is gratis. Het café gaat om 16.00 uur open. Iedereen is het hele weekend van harte welkom en hopelijk tot ziens! Maurice v.d. Berg uit Smakt slaagde voor zijn doctoraal examen milieugezondheidkunde aan de Rijksuniversiteit Limburg in Maastricht. Verloren en gevonden voorwerpen ln het tijdvak van 12 tot en met 25 februari werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Calculator t.b.v. het inregelen van kraanmachines, merk Hewlett Packard 95 LX; bromfiets. Peugeot Buxy; geldbedragen, bankbiljetten; bankbiljetten in Coca Cola tasje. GEVONDEN Tas met portefeuille, bibl.kaart, klantenkaart Edah, schoolkaart, hor loge Commodore, kleding, sieraad, sterrenbeeld: portemonnee met geld, fiets- en huissleutel; handtas met 100,- en 100 Bfr.; nylon portemon nee met geld en enkele pasjes; bas taard hond Husky/Pekinees; alarm- revolver cal. 22 Ig bruin handvat ME 27/E; adjudantenmuts CV De Piëlhaas; diverse dames- en heren fietsen. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op he^ politieburo aan de Leunseweg. Snel Betrouwbaar Jacques Mees REINIGING VAN KLEDING EN WONINGTEXTIEL KLEDINGREPARATIES Julianasmgel 3. 5802 AS Venray Tel. 0478-582025 Zondag in schouwburg Scapino is niet alleen de naam van een balletgezelschap en een schoenendump. het is ook de titel van de jongste theaterproduktie van toneelgroep Balans. De groep voorspelt een spektakel vol absur de situaties op een Italiaans café terras. En dat allemaal zondag 3 maart in de schouwburg. Om acht De komedie 'Scapino' is een vrije bewerking van het 17e eeuwse blij spel De schelmenstreken van Scapino' van de de beroemde Franse komedieschrrijver Molière. De Fransman zette daarin doorgaans de mens met al z'n zwakheden neer en schuwde daarbij geenszins grove effecten. Z'n stukken waren dan ook Het op deze prent afgebeelde kruisbeeld, dat in werkelijkheid een hoogte heeft van 1.72 meter, is ver moedelijk afkomstig uit het Midden-Oosten. Deze veronderstel ling is gebaseerd op de gebruikte houtsoort, de vorm, de drapering van de lendendoek en een in 1524 geschreven verhaal door een zuster uit het klooster van de Witte Vrouwen aan het Vrijthof te Maastricht. Het kruisbeeld toont ons eerder een triomferende dan een lijdende Christus de doornenkroon en de lit tekens van de wonden ontbreken. In de plaats daarvan is het beeld getooid met een koningskroon: een voorstelling die in de Westerse ico nografie niet gebruikelijk is. Nadat het klooster van de Witte Vrouwen tijdens het Franse bewind in het begin van de vorige eeuw was geconfisqueerd, werd het beeld in 1804 overgebracht naar de St. Martinuskerk in Wijk-Maastricht. waar het nog steeds grote verering geniet. Deze afbeelding en veel andere devotieprenten zijn tot en met 10 maart te bewonderen in het museum 't Freulekeshuus. Eindstraat 8. Geopend elke woensdag-, zaterdag en zondagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. De 'Zwarte Christus' van Maastricht. Kopergravure, ingekleurde afdruk op perkament. Gesigneerd: Cor de Boudt (ca. 1660-1735) Toon Kortooms 80 jaar Tussen schrijver Toon Kortooms en zijn trouwe lezers bestaat een heel bijzondere band. Dat merkt hij aan de talloze opgetogen brieven, hartelijke telefoontjes en schouder klopjes die hij in zijn lange loop baan als auteur kreeg. Vanzelfsprekend doet hem dat deugd. Hij weet voor wie hij schrijft. Wie Toons boeken leest, bespeurt onmiddellijk de warme genegenheid voor zijn lezers. Van menigeen is hij de lievelingsschrijver. Niemand minder dan prins Bernhard nodigde Toon uit voor een bezoek aan-paleis Soestdijk. waar de schrijver zijn hoge gastheer het eerste exemplaar van zijn boek 'Leven als de bliksem' (over een vriend van de prins, de 85- jarige oud-coureur Gatsonides) overhandigde. Toon zelf werd in 1979 koninklijk onderscheiden wegens zijn verdiensten als schrij ver: hij werd ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Zijn bekendste en meest geliefde werk is zonder twijfel de trilogie 'Beekman en Beekman', vaak een 'klassieker van de humor' genoemd. Het eerste deel - over de jeugd van de beroemde tweeling Heintje en Matje Beekman, en die van de rossi ge boerenzoon Hendrik van Ham - werd geschreven in 1949. Het werd meteen een daverend sukses! In 1950 volgde deel II 'Intefnaat' (de gebroeders Beekman zitten dan op kostschool) en deel III 'D,e man nen Beekman', waarin de oorlog uit breekt en de Beekmannen samen met hun onafscheidelijke makker Hendrik vechten voor het vaderland. Hoe populair Beekman en Beekman was en is, blijkt overdui delijk uit het feit dat in november 1993 het twee miljoenste exemplaar van de pers rolde. Daarmee is Beekman en Beekman het meest verkocht boek in de Nederlandse literatuur! Op 23 februari 1996 werd Toon Kortooms 80 jaar - de leeftijd der zeer sterken. Ter gelegenheid van dit heuglijke feit verschijnt er een luxe editie van alle verhalen die Toon over zijn Beekman-figuren heeft geschreven: Beekman en Beekman. Een nieuwe wereld voor Hendrik van Ham en Terug naar Beekman en Beekman. Een eenmalige uitgave: drie smaakvol en kunstzinnig uitge voerde boeken, gestoken in een goudbedrukte cassette! Toons trouwe fans zullen zich deze buitenkans niet laten ontglip pen! Intekenprijs 125.- tot I juni 1996. daarna ƒ149.50. Inschrijfformulieren verkrijgbaar bij Van den Mu nek hof BV. puur volksvermaak en daarmee voorlopers van de huidige kluchten. In Scapino gaat het over geld en generatieconflicten en de slinkse wijze waarop de schelm Scapino daar mee omgaat. Twee jonge man nen uit de gegoede burgerij in het 17e eeuwse Italië, luisterend naar de namen Ottavio en Leandro. zijn ver liefd. Op zich geen probleem, ware het niet dat de papa's al anders heb ben beschikt. De jonge mannen laten zich niet afschrikken en scha kelen Scapino in, een man die het liegen en bedriegen tot kunst heeft verheven. De schelm klopt op geheel eigen wijze de vaders flink wat geld uit de zakken zodat de zonen hun uitverkorenen wat te bie den hebben. In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van evenementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Zaterdag 3 februari t/m 31 maart: 'Sprekend duister', expositie over de onderaardse mergelgroeven van Zuid-Limburg. Een ontdekkingstocht via acht thema's. Er is onder meer een uit 1918 daterende film te zien over de mergelwinning in Zuid- Limburg. Limburgs Museum, Goltziusstraat 21, Venïo. Open van dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Zondag 3 maart: De theologische faculteit Tilburg presenteert zich aan een breed publiek. Discussies over geloof en het dagelijks leven, openbare colleges, medida- tieve voordracht, muziek, sacred dance en veel informatie, van 12.30 tot 17.00 uur. Adres: Academielaan 9. Tilburg. Voor info: 013- 466 25 80. Zondag 3 maart t/m zondag 24 maart: Tentoonstelling kalligrafie in de Horster Oudheidkamer. Te zien is werk van de Horsierse Ellie Versleijen. Op 3 en 10 maart is de kalligrafe zelf aanwezig voor tekst en uitleg. De Oudheidkamer ligt in de Steenstraat 2 en is open op zondagen van 15.00 tot 17.00 uur, dinsdagen van 10.00 lot 12.00 uur, woensdag van 14.00 tot 16.00 uur en vrijdag van 19.00 tot 21.00' uur. Maandag 4 maart: Clinic carousselrijden in het Nederlands Hippisch Centrum in Deume. De clinic wordt verzorgd door Jos van Haasteren. Aanvang 19.30 uur. entree 5,-. Voor info: tel. 0493-31 30 06. Donderdag 7 maart: Voorlichtingsbijeenkomst over de ontwikkelingen op pensioengebicd. De bijeenkomst wordt gehouden in hotel Wilhelmina in Venlo (bij het NS- station) en is gratis toegankelijk. De middag begint om 14.00 uur en wordt georganiseerd door de Nederlandse Bond voor Pensioenbelangen. afd. Noord-Limburg. Voor info: A.G.J. van Bergen, tel.0478-58 24 40. Zaterdag 30 en zondag 31 maart: Landelijke glastuinbouwpromotie 'Kom in de kas'. Thema is dit jaar de inspanningen die de sector levert om het energiegebruikt in te dammen. In Noord-Limburg concentreren zich de activiteiten op het gebied rond Venlo en is het publiek alleen op zondag welkom. Op het programma staal een prijsvraag voor de jeugd, smaakproeven op een paprikabedrijf en er is aan dacht voor warmte-krachtinstallaties. Te bezoeken zijn kassen met aardbei en, rozen en gerbera's. Voorgelezen worden! Ook als kinderen volwassen zijn. vinden zij voorgelezen worden nog steeds leuk! Tijdens literaire avon den of vertelmanifestaties spreekt een blik in de zaal doorgaans boek delen. 'Weet je wat leuk is, als ik uren lang op de ladder sta te schuren en te verven', zei laatst iemand. 'Mijn walkman opzetten en me lekker laten voorlezen! Je hebt tegenwoor dig zoveel leuke boeken op band'. Voorgelezen worden is leuk én... niet aan leeftijd gebonden. De jeugdbibliotheek heeft een grote kollektie geluidscassettes voor de jeugd. Dit is een groot sukses gebleken. De bibliotheek Venray heeft nu ook een kollektie 'gesproken boe ken' voor volwassenen. Cassettebandjes met verhalen en romans in grote verscheidenheid. Om enkele auteurs te noemen: A.C. Baantjes, Boudewijn Buch, Hella Haasse. Yvonne Keuls, Kees van Kooten, Jan Wolkers. Maar ook Henny Thijssing-de Boer en Margreet van Hoorn. Aan het lenen van deze materialen zijn geen extra kosten verbonden. Kom ook voor 'gesproken boeken' naar de biblio theek! Wist U Dat er weer nieuwe kollekties Turkse- en Arabische boeken zijn; dat u telefonisch kunt verlengen en reserveren. Openingstijden: Maandag-donderdag 14.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 zaterdag 10.00-13.00 Het groene Kruis Noord-Limburg organiseert een zwangerschapsINFOmarkt. Zaterdag 9 maart a.s. van 13.00 tot 16.00 uur in het Groene Kruisgebouw De Clockert. Bergweg 4 te Venray. Een zwangerschapsINFOmarkt is speciaal bedoeld voor aanstaande ouders maar ook andere belangstel lenden kunnen zich laten voorlich ten over zwangerschap, bevalling en de zorg rondom een baby. De infor matie wordt verstrekt door middel van lentoonstellingsborden, video, boeken en folders. Als u vragen heeft, dan kunt u die gerust stellen aan de aanwezige ver pleegkundige en kraamzorgver- pleegkundige. Onder het genot van een kop koffie of thee, kunt u alles rustig bekijken. De toegang is gratis. Voor meer informatie kunt u terecht bij uw wijkverpleegkundige of het buro klantenservice van het Groene Kruis, Drie Decembersingel 48 te Blerick, lel. 077-3874800. Op zondag 3 maart om 11.30 uur treden in de schouwburg de Aostrumse Zangkompeneej onder leiding van Frans Verhofstad en Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum onder leiding van Piet Poels op. Voor de pauze zingt de Aostrumse Zangkompeneej en na de pauze speelt de harmonie. De harmonie speelt de volgende nummers: El Abanico. Conquest of Paradise. Star Wars Theme. Music- was my first love. From Holland with love. I will survive. Wilhelm Tell (dixieland). Harmonique. Op zondag 3 maart om half drie geeft Stanley Hoogland een recital in het Theehuis van het Venrayse St. Odapark. Er zullen werken klinken van Dussek, Mozart en de jonge Beethoven. Het bijzondere van het concert is in de eerste plaats de pianist, een van de belangrijkste specialisten op het gebied van de uitvoeringsprak tijk van oude muziek op historische instrumenten of kopieën ervan. Stanley Hoogland is docent aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag o.a. voor het hoofdvak fortepiano. Hij studeerde aan het Muzieklyceum in Amsterdam bij Jaap Spaanderman. Nadien studeer de hij bij Maria Cücio en Menachem Pressler. Na zijn opleiding was hij een dei- eersten die zich, in de jaren zestig en zeventig, gingen toeleggen op de studie van de oude muziek. Stanley Hoogland bestudeerde het instru ment dat tegen het einde van de 18e eeuw ontwikkeld werd als vervan ger van hel clavecimbel. Het is voor dit instrument dat Mozart en zijn tijdgenoten hun kla viermuziek schreven. Tijdens dit concert - en dat is het tweede bij zondere aspekt ervan - krijgt de luis teraar een goed historisch geluids beeld van de muziek die vandaag de dag veelal op veel grotere vleugels wordt uitgevoerd. Tn het Theehuis zal Stanley Hoogland een kopie bespelen van een instrument dat in 1795 is gebouwd door Walter Toegangsprijs ƒ25.-. jeugdigen betalen ƒ15.-. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R.E. Gabeler, Th. Lankveld. H. Schraven. J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za: B. v. CASTEREN-v. GILS Langstraat 106, tel. 585289 zo: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A. Coenen, F. Schmeetz. D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: G. san LOON Patersstraat 60, tel. 588800 Weekenddienst voor de patiënten van dkl. Keijzer en dkt. Van Dongen: R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 0478-541777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot I 1.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APQTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 581255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstellinc: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot I 1.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: J. van PELT, tel. 586605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oost rumse weg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M van Winden, W H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts. R. Eelderink en G. Gelline H. van WINDEN en V. GEURTS DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers. mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 0478- 532273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKD1ENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 0478-641327 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel.582411 Diefstal jas Een 20-jarige inwoner van Merselo deed aangifte van diefstal van zijn jas uit de garderobe van een café in het Schoutenstraatje. PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Chr ist van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsmeuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3