derland massaal aan itserse knoflook V ROZEMARIJN THUM Wereldwinkel Venray Rozemarijn Thijm VENLO VENRAY Garlic Combi: de knoflook die beter werkt dan knoflook zelf GARLIC - COMBI De speciaalzaak voor uw gezondheid 裏^5 4A 49.90 PEEL EN MAAS Donderdag 29 februari 1996 - Pagina If F Grote Kerk Deken: J. Coenen. Eindsiraat 6. tel. 581275; kapelaan H. de Wit ofm. Whistlerstraat I. tel. 582385; kape laan R. Woutering. Horsterweg 57. Castenray. tel. 571215 of 580202; kapelaan H. Bouman. Dr. Poels straat 4. tel. 51 1664. Priester in ern stig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis voor overl. Schols-Leers en overl. fam.: overl. ouders Arls-Cornelissen en Jan Jenniskens. 19(H) H Mis Teng Geurts (neven en nichten Duijkers); ouders Janssen-Wijnhoven en zoon Antoon en dochter Nora; Sjoerd de Jong. Zondag: 2e Zondag van de Veer tigdagentijd. 9.30 Latijnse hoogmis voor Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; overl. ouders Janssen- Muis; overl. ouders Gerardus Thijssen-Maters en overl. kinderen en fam. 11.00 H. Mis Gezinsmis voor ouders Tacken-Mars; Hennie Voermans; Sjoerd de Jong. Maandag: 9.00 H. Mis Huub Stoet"; Marie en Teng Linders; overl lam. Linders-K appel. Dinsdag: 9.00 H. Mis Cor van Geften. Woensdag: 9.00 H. Mis Gerarda Broers. Donderdag: 9.00 H. Mis voor overl. fam. Sikes-Pouwels. Vrijdag: 9.00 H. Mis Piel Janssen en echtgen. (kol). Dienbeurten: za 19.00: Jacomyn. Ben. Gijs. Paul L.. Wesley. Stefan B.: zo 9.30: G. Hoppenbrouwers. L. Truijen, Suzanne. Sylvia. Maarlje, Bianca; zo 11.00: Hoa Luendric, Joost. Erik. Loek. Bart de R. Lektoren: za. 19.00: T. Verbeek; zo 11.00: Gezinsmis. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. den Hartog; lektrice: Tr. Blom- van Brakel. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de Si. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog; lektor: L. Straetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Maandag: 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 10.45-1 1.45' Psalmen- groep in het stiltecentrum; 16.45 Liturgieviering in de Si. Servatiuskapel. Donderdag: 14.00-15.00 Kursus over Zingeving in hel Stiltecentrum. 16.45 Liturgieviering in de Si. Annakapel. 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou tering. Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Mis intenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgege ven te worden voor deze week vrij dagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: Communieuitreiking zie ken thuis. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 M.m.v. Gregoriaans Koor Venray: Thei Verschuren (koll): Pierre Lemmen (koli): Stien de Bruijni (fam.. zwd.): Sjeng Jeurissen: jrg. Arnoldina Aben-v.d. Mond en overl. fam.: Anna Coppus- Engels (koll): Jac v. Leuken. Zondag: 8.30 Fam. Janssen-Krijns. 10.30 M.m.v. Zonnebloem; jrg. pater J. Camps, ofm. 12.00 Doop Martine Schaeffers. Julianasingel 35. Maandag: 19.00 Voor de parochie. Dinsdag: 19.00 Voorde strijdkrach ten. Woensdag: l9.00Truus Naus-Ver- heijen: Gerrit Duykers (buurt); jrg. Bert Vlemmings; Alex Hubers. Donderdag: 19.00 Engelbert Jansen (koll): Sjraar v.d. Bosch en overl. fam. Vrijdag: 19.00 Ouders Manders- Hiipen: jrg. Peter-JÖhan Verhoeven en Willy: Harry Clephas. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou tering. Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5. lel. 580202. Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pasto rie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: 19.15 Kinderwoord dienst. Voor Wim en Antonel Jakobs-Hanen: overl. Hendrika Huisman: overl. ouders Van Cuijck- gooren: Dien Willems-v.d. Broeken (zwd): Harrie Claessens; jgt. Jan Hendrix en fam. Zondag: 9.30 M.m.v. Mannenkoor Vredeskerk: overl. ouders Bonanls- Jacobs; Harrie Janssen en faml; Francisca v.d. Weegh (buurt): Bea Schütte-van Doxselaar: Herman Maessen (kinderen van Coninxhof): Wim van Gend en kleinzoon Willem. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Overl. ouders Jansscn-Pccters; Lies Janssen- Wolters; Pierre Wolters: Wies Janssen; Cor en Toon Thielen: jrd. Jeu Arts; jrd. Gerrit Reijntjens: jrd. Piel Peelers; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Antoon Janssen; Mie Staaks-Hcrmans. 10.00 Toon Mul ler. gest. jrd. Gerardus Camps; Jacoba en Rosalia Hillen: Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs: Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam.; voor een overl. moeder (Koor Harmony). Maandag: 9 (H) Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Voor een zieke. Woensdag: 9.00 Voor priesterroe pingen (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste uit eerherstel aan God voor de zeer vele abortussen, ook in ons land. 9.00 Uit dankbaarheid en tot bijz. int. voor overl. fam. Min- Verbeek. Misdienaarsbeurten: vr 13.30: Linda Wijnhoven en Erna Gooren; za 19.00: Rick Op den Camp, Frank Janssen. Tom Gielen. Arjan Kempen; zo 8.30: Annemiek Mo raal. Renee Bartram, Mieke Emons. Rianne Rijshouwer; 10.00: Lieke ten Brummelhuis. Els Basten. Loes Kessels, Suzan Nellen. Parochie Oirlo 2e Zondag van de Vasten. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jonge Garde Koor): Arjan Classens en overl. fam. Classens-Kieft: si. Johannes Peters. Antonettu Geurts. pater Antoon Peters en kleinzoon Ted; St. Pieter-Jan Driessen en Johanna Duijckers; overl. fam. Heetkamp-Hekking; overl. fam. Loonen-Reintjes; overl ouders Phlipscn-^.d. Ven. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor): tot bijz. int.: voor de oude stichtingen. Woensdag: 9.00 H. Mis st. Willem Hesen en Anna Janssen. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de parochie. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Gezinsviering; overl. ouders Rambags-Smits en zoon ger; jrd. Lei Heidens; overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen; overl. ouders Maes-Baeten en zoon Martien. Woensdag: 9.00 Overl. ouders en fam. Classens-Janssen. Misdienaars: za 19.00: Annet en Marian. Parochie Leunen 2e Zondag in de Veertigdagentijd. Ie zondag van de maand: bijz. kollekte voor onze eigen kerk. Zaterdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Peeters-Beetz en dochter Mieke; Dien v.d. Berg-Vermeulen; Jan Holtackers (fam. C.); Harrie Versteegen en Marie Versteegen- Moorrecs; Tlieo Pouwels. Zondag: 10.00 Hgm. Piel Timmermans en Agnes Timme rmans-Koenen en overl. kinderen: Antoon van Osch en Gertruda van Osch-Kusters en overl. fam.: Fien Loonen-Duijkers (kaartclub); Gerard Thijssen en Fien Thijssen- Hesen; jrd. Theo Brok. 11.15 Henricus Leijssen en dochter An: gest. jrd. overl. ouders Josef Litjens en Petronella Litjens-Nabuurg; gest. jrd. Gerard Litjens. 14.30 Doopvie ring. Maandag: 19.00 Lsm. Frans van Bavel en overl. fam.; Leo Loonen en echtgen. Dinsdag: 19.00 Lsm. Pierre Lucas- sen (buurtver. Vicariepas); Fien Loonen-Duijker (de buurt). Woensdag: 19.00 Lsm. Sjeng Vullings en Teng Manders. Donderdag: 19.00 Lsm. Grada Heldens-Direks. Vrijdag: 19.00 Lsm. Teng de Mul der (van Megenstraat). Misdienaars: za 19.00: Inge Smits en Sanneke v.d. Oetelaar: zo 10.00: Ineke Voermans en Jeanne Theunis: I 1.15: Jop Janssen en Ellen Geurts. Lektoren: za 19.00: Jan Jenniskens: zo 10.00 Jan Reintjes: 11.15: Lies van Bavel. Rektoraat Heide Zondag: 2e Zondag van de Veer tigdagentijd. 9.30 Hoogmis ggjt. Arnoldus Gielcns en Elizabeth Gielens-Stax en Truus Gielens: Stephania Coppus-de Groot. Misd.: Gijs. Inge. Koen. Rob. Roel en Jeroen. Donderdag: 9.00 H. Mis uit dank baarheid. Rektoraat Veulen 2e Zondag van de Veertigdagen- tijd. Zaterdag: 19.00 Hgm. als gest. jgt. voor kinderen Willems; mndd. Tilla Jenneskens-Poels; voor priesterroe pingen. Zondag: 10.30 Hgm. als jgt. Piet Spreeuwenb.erg en Maria Spreeuwenberg-Philipsen: mndd. Harry Weys; voor de parochie. Maandag: 8.30 H Mis voor de overledenen. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Woensdag: 8.30 H. Mis voor de parochie. Donderdag: 8.30 H. Mis voor de arochie. 'rijdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Misdienaars: za: Richard Mulders en Steffan Mulders; zo: Tom Derks en Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn 2e Zondag in de Veertigdagentijd. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor): Mndd. Leu Pouwels. P. Swinkels (kaartclub): overl. fam. Bovee- Cuijpers: jrd. Harrie Peelers. Zondag: 9.30 (Gregoriaanse Hoog mis); P. Fleurkens (buurt): T. Jaspers (oude buurt). I 1.15 Thei v.d. Pas. Maandag: W.00 E. Vergeldt- S meets. Woensdag: 19.00 Jrd. P. v Well- Thoonen en echtgen. Vrijdag: 19.00 Kruiswegoefening (als Woorddienst) waarna Tafel dienst met int.: E. Potten-Coopmans (Ouderenvereniging): Wim Jansen en Thei Janssen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: N. Pouwels en M. Claessens; zo 9.30: M. Pouwels en D. Scheepens; 11.15: I. Poels en Th. Vogels: ma en wo: M. Spreeuwenberg en W. Ver- heijen: vr: W., M. en S. Claessens. Gedoopt en daardoor in de kerk opgenomen: Kim Hellegers. Heidsepeclweg 29 en Manon Versteegen. Moerslag 13. Doopschema: (maart/april) Op de zondagen 24 maart en 6 april (tij dens de Paaswake). 14 en 28 april kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toegediend. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Pier Arts en Maria van Cuyck: Wim Michels; Bertha van Rijswijck en Harrie Pingen; Ron Poels. Misd.: José de Jong en Linda Engels. Zondag: 10.00 In dankzegging; Theodorus Arts; jgt. Antoon van Dooren en Anna v.d. Ven. Misd.: Ellen van Dijck en Yvonne Koppes. Dinsdag: 8.30 Jgt. Maria L'Ortije- Lipperts; jgt. Henricus v. Meyel en Petron. v. Rijswijck. Woensdag: 19.00 Teun Janssen (fam). Vrijdag: 8.30 Jgt. Petronella v.d. Heuvel, overl. ouders en kinderen. Kerk poetsen: mevr. Van Dijck en Loonen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Overl. zusters Bertilla en Roos van Stiphout; Arnold Zegers, Maria Fleuren-v. Lipzig. Zondag: 10.00 Overl. tam. Vogel- sangs-Gerrits. Maandag: 19.00 Voor zieken. Woensdag: 19.30 Kruisweg. Donderdag: 19.00 Voor vrede. Misdienaars: za: Roel en Ellen; zo: Anke en Anita. Lezers: za: Jo Wijnands; zo: Maria Lenkens-Ermens. De Stille Omgang naar Amster dam is dit jaar op zaterdag 16 maart, vertrek om 20.20 uur. Opgave hier voor bij Truus Huijs, tel. 546915. Rektoraat Smakt Zondag: 2e Zondag van de Vasten. Sl. Jozefkerk. 8.30 H. Mis t.a.v. de H. Jozef. 10.00 Hoogmis voor ouders Philipsen-van Dijk: Vic Kersten: René Buijzen; overl. ouders V.d. Winkel-Geurts: Harrie Pingen. Wim Michiels en Bertha van Rijswijk. Dienb.: Jolanda Janssen en Linda Jansen. 15.00 Gebedsdienst. T.e.v. St. Jozef. Woensdag: 8e van de 9 woensda gen voor het feest van St. Jozef. 9.30 H. Mis voor genezing van eeo zieke. Donderdag: 15.00 H. Mis voor Ouderen van Overloon. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 3 maart zal in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray, ds. A. Krijger uit Elzendorp voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Na afloop van de dienst is er kof fiedrinken en zal de commissie Bouw en Huisvesting informatie geven over de stand van zaken rond de verbouwing van de kerk. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema De vloed van Noachs dagen heeft betekenis voor ons in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11. aanvang 10.00 uur. Gratis toegang: geen kollekte. Rehoboth Ned. H ervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clap- vaeren 4. Horst, leï./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V zondag 3 maart om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: Kand. G.A. v. Ginkel, Maartensdijk. Tijdens de middagdiens t is er kin dercrèche. Bijbelonderwijs: Voor kinderen van 4-12 jaar is er zondagsschool om 16.10 uur. Voor kinderen van 6- 12 jaar op dinsdagmiddag om 16.10 tot 17.00 uur. Voor de jeugd vanaf 12 jaar op zondagmiddag om 16.10 uur. Bijbel/Kontaktavond: Donderdag 14 maart, aanvang 20.(H) uur Door de woestijn Op zondag 3 maart is er een gezinsviering. Deze viering gaat over de vasten! We nodigen groot en klein van harte uit in de Grote Kerk om 11.00 uur. Werkgroep Gezinsviering D,EHMOUOENK«NGtZONO UW MAX.VOORDEEL: Geldig t/m zaterdag 9 mrt. 1996 4 DEZE PRODUKTEN ZUN EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ: Positieve invloed op de v® doorbloeding van het lichaam Verkwikkende uitwerking op het hart Helpt het cholesterol op een gezond niveau te houden Helpt de aderen en haar vaten schoon en elastisch te houden Helpt uw lichaam in goede conditie te houden Een bijzonder alles-in-één produkt GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL Q Oude fafo Esperanza Wereldwinkel Venray verkoopt produkten van kleine produeen- tengroepen of coöperaties uit het Zuiden, door alternatieve handels organisaties naar Nederland geïm porteerd. De producenten krijgen hiervoor een rechtvaardige, in ver houding hoge prijs. Wereldwinkel Venray streeft er naar regelmatig met nieuwe, exotische produkten te komen. Zo heeft de Wereld winkel kontakt gezocht met een vrij jonge organisatie, een zoge naamd éénmansbedrijf, Esperanza geheten. De handelspartners van Esperanza zijn Indianen, vooral uit het hooggebergte van Guatemala en Ecuador, maar ook producent uit de voormalige oorlogsgebieden in El Salvador. Zij bieden textiel en kunstnijverheid gemaakt vol gens traditionele technieken en zij krijgen daarvoor een eerlijke prijs en continuïteit in hel werk. Esperanza betekent hoop. maar esperar staat ook voor wachten, heel kenmerkend voor Zuid- Amerika. Esperanza is goedge keurd door de- Landelijke Vereni ging van Wereldwinkels, dat wil zeggen dat zij voldoet aan haar voorwaarden. Bovendien helpt Es peranza arbeidsprojekten. Een voorbeeld van een kleinschalig kollektief is hel 'weefhuis', ont staan als gezamenlijk initiatief van de wevers en Esperanza. Gelegen op een centrale plaats in een dorp omvat dit weefhuis een atelier, waar de mensen samen weven, een eigen magazijn voor de garens, kinderopvang, scholingsmogelijk heden in weef- en verftechnieken. Er is een coördinator die er voor zorgt dat het aanbod beter op de Westerse konsumenl wordt afge stemd. Hier denken we dan aan zwart/witte en rustige kleuren voor textiel in plaats van de felle, daar gebruikelijke kleuren. In de Wereldwinkel zijn te koop: haarspelden van kleine kraaltjes en van been, haarbanden, vriend schapsbandjes. boekenleggers, tasjes, portemonnees, riemen van stof met houten gesp, fotolijstjes, felgekleurde doosjes in allerlei maten en sommigen ervan zijn gevuld met speelkaarten of dob belstenen, servethouders. Kom eens vrijblijvend een kijkje nemen in de Wereldwinkel, geves tigd in het pand Henseniusstraat 3a. De Wereldwinkel is geopend: maandag van 12.00 tot 18.00 uur; dinsdag t/m donderdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 18.00 uur; vrijdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Vlag uit, winkel open! Tijdens openingstijden is de win kel telefonisch te bereiken onder nr. 588571. Vanaf woensdag 21 juli 193' geopend, een luxe verhuurinrich ting en taxi-dienst. Standplaats bi hotel Gitsels, A.J. Bosch. Paters laan 1, tel. 152. Dit stond te lezei in Peel en Maas van juli 1937. j Door het vertrek van loodgie tersbedrijf Manders-Stevens vat de werkplaats bij Gitsels naar he pand Henseniusstraat hoel Leeuwstraat, dat vrij kwam dooi het vertrek van garage Derksei naar het nieuwbouwpand aan dt Patersstraat. kwam de ruimte vri; bij hotel Gitsels. Hel werd te huur aangeboden voor 1,25 per week. Antoon Bosch begon zijn loop baan als leerling auto-monteur bij een Meicedes-garage in Eind hoven. Vandaar kwam hij via auto busbedrijf H. Kupers in Ween terecht bij garage G. Kupers ii Venray. Hij had vooral voorliefde voor autobussen en taxi's. Hij zag zijn kans schoon en huurde de ruimte bij hotel Gitsels. We zien hem hier op de foto. trots met zijn eerste eigen luxe taxi, een vijfpersoons Chevrolet kenteken P.28738. Kort daarna kwam er nog een zevenpersoons Chevrolet bij (de zaken gingen goed) en ook een vijfpersoons Oldsmobiel werd aan zijn wagen park toegevoegd. Hij had een druk beklante zaak. Toon. zoals zo velen hem noem de. was een rustig en vriendelijk man. Hub Hendjjks van de Vlakwaterweg was als chauffeui bij hem in vaste dienst. Helaai werd door de bezetter in de oor logsjaren zijn wagenpark groten deels geplunderd. Na de oorlog heeft hij zijn bedrijf opnieuw opgestart in het pand van Hendriks aan de Langstraat. In maart 1949 heeft hij zijn bedrijf overgedaan aan B.W. van Maanen. Toon is met zijn vrouw en kind geëmigreerd naar Brazilië. Door een ernstige ziekte overvallen zijn ze in 1950 terug gekomen en in 1951 is Toon, helaas te vroeg, op 39-jarige leeftijd overleden. Jan v.d. Putten MEERDERE PRODUKTEN PER WAARDEBON MOGELIJK Klaasstraat 38 J J f. I - Grote Markt 20 (077) 3545086 0 610 Yl (A Yl 6 l d S Vf l Yl li 6 Is (0478)515504 Maceratie vormt een krachug extract met alle waardevolle natuurlijke bestanddelen. Sinds kort is het voor iedereen mogelijk om nog meer gezondheid uit knoflook te halen, dan dat er in zit. Zeker nu in Zwit- sersland onlangs een zeer krachtig knof- look-maceraat is verrijkt met tal van effectieve werkstoffen, die de natuurlijke werking van knoflook nog eens extra ver sterken. Eén Garlic Combi-capsule per dag is voldoende om alle lichaamsfunc ties die met ons bloed verband houden, kerngezond te houden. Niet voor niets wordt dit Zwitserse topprodukt in eigen land dan ook 'de knoflook die beter werkt dan knoflook zélf' genoemd. De zeer complete Garlic Combi-capsules be vatten alleen de actieve ingrediënten uit knoflook. Deze worden aan de knoflook onttrokken door maceratie. Dit hoogwaardig proces kan nog het beste vergeleken worden met het zetten van sterke koffie. Grote hoeveel heden knoflook worden ge weekt in olie, waarbij alle ac tieve stoffen uit de vezels oplossen. De nu lege en waardeloze vezels worden weggegooid. Wat overblijft is een super geconcentreerd knoflook- maceraat, dat vele malen sterker is dan het door veel fabrikanten toegepaste knof lookpoeder. Bovendien heb ben de Zwitsers aan dit knof- look-maceraat nog een aantal ondersteunende vitaminen, mineralen, sporen-elementen en kruidenextracten toege- x, voegd, zoals selenium, maretak, rutine, meidoorn en de vitaminen A, C, E en B6. Met recht verdient Garlic Combi dan ook het predikaat 'Mega-knoflook'. Vrije radicalen De vitamine-combinatie A, C en E in Garlic Combi vormt de beste aanvulling van anti- oxydanten in het lichaam Anti-oxydanten heb ben een positieve invloed op de afname van de vrije radicalen in het or ganisme. Voor de verzor ging van de aderen en bloedvaten is de knof look. selenium, mare tak, meidoorn, rutine en een aantal vitamines in Garlic Combi verant woordelijk. Zo helpt de ze combinatie het cho lesterolgehalte in her bloed te verlagen. Daar naast houden deze slof fen de bloedvaten schoon, soepel en elas tisch. Dit heeft een goe de invloed op de bloeds omloop van het lichaam. Een uitkomst bij koude handen en voeten. Ook zorgt Garlic Combi er voor. dal de normale bloeddruk in stand wordt gehouden. Tenslotte bevat knoflook van nature een hoge concentratie aan allicine. Deze stof ondersteunt het natuurlijke afweersys teem van het lichaam en verhoogt de weerstand van het. organisme. Daardoor krijgen allerlei typische winterkwalen minder kans om toe te slaan. Reukloos Zo heeft het Zwitserse ont- wikkelteam van Garlic Com bi een uniek produkt gemaakt met een heilzame werking op alle lichaamsfuncties die met ons bloed verband houden. Eén krachtige capsule per dag heeft een positieve invloed op de door bloeding van het lichaam en een verkwikken de uitwerking op het hart. Voorts helpt Garlic Combi het cholesterol op een gezond niveau, de normale bloeddruk in stand en de aderen en haarvaten schoon en elastisch te houden. Een bijzonder alles-in-één produkt dus, dat u alles biedt om uw lichaam in een goede conditie te houden. Eén verpakking is toereikend voor maar liefst 100 dagen. De - volkomen reukloze - cap sules zijn hygiënisch verpakt in handige door- drukstrips. Eén verpakking is voldoende voor honderd dagen en is exclusief verkrijgbaar bij Rozemarijn fkThijm voor slechts 34.95 GARLIC COMBI Knoflookcapsu' 100 dagenverpakking van 34.95 voor 29.95 200 dagenverpakking van 69.90 voor

Peel en Maas | 1996 | | pagina 18