f De binnenkomer van de week Butt Rockin1 in De Volle Maan Expositie 'Devotie in prenten' Opleiding voor rekreatiesportleider REGIOKALENDER Fusie tussen Thuiszorg en Groene Kruis Geslaagd Kursus Studievaar- iedigheden bij Pedagogen- praktijk Venray Kursus omgaan met geld Spreekuur voor arbeidsonge schikten UW Kursus alkohol en andere drugs Adelbert- vereniging Venray Verdeling ontwikkelings gelden ongewijzigd Oud papier PEEL EN MAAS CDA op bezoek bij Business Vision Eerste lustrum van het Nakse Dakrame Festival Bibliotheek- nieuws Lees mee endoe mee met de Venrayse kinderjury rfyettcCa, PEEL EN MAAS >eel en maas 9* Donderdag 8 februari 1996 - Pagina 3 oec AP\ Voor de Lionsveiling van 23 maart a.s.. waarvan de opbrengst is bestemd ir een vakantie van een groep ernstig gehandicapte kinderen, stromen de t_.:dercn gestaag binnen. Ter ondersteuning van dit goede doel publiceert >eel en Maas wekelijks een foto van één van de interessante artikelen, die ia het telefoonnummer 514618 worden ingebracht. Indien ook u dit goede piE&oel wilt ondersteunen en tevens iets bijzonders wilt verkopen via dc vei- ng. wordt u uitgenodigd dit nummer te bellen, want: u krijgt er wellicht neer voor dan u denkt! ijzonder aardewerk theeservies, vervaardigd door Petrus Regout naar ntwerp van Edmund Beliefroid, Model Thea. Zaterdag aanstaande om 22.00 UVi,inn de zaal van De Volle Maan: itt Rockin', de Venrayse Band van |jg arel van Hal en Piet Tromp bezig ildeet zijn tweede veldtocht. Reeds opr rder traden zij in het kader hiervan in De Volle Maan. Naar aanlei- ig van dat zeer sukses volle optre- is er toen direkt een nieuwe eking gemaakt. Met veelbesproken optredens tij- ns het Midzomer Bluesfestival in ■$89. de Utrechtse Bluesroute en Oeralfestival in 1989 was Butt ickin' eindjaren tachtig het nieu- geluid in de Bluesscene. uzikale meningsverschillen staken tijdlang spaken in het wiel, maar in 1994 kwam de trein weer helemaal op gang. Over hun optre den met Hans Dulfer tijdens de Nijmeegse winterbluesroute js nog lang nagepraat. De band is bezig de bluespodia in het land te heroveren. Onversneden Rhythm Blues van de sixties (Freddy King en Jimmy hendris) tot aan de nineties (John Hiat) smelten in de zaal van De Volle Maan tot een geheel eigen stijl. Covers, maar zo nu en dan ook eigen werk. 'So get rockin'get Butt Rockin' Aanvang optreden 22.30 uur, zaal open 22.00 uur. Bekende Antwerpse prenten graveurs Iijdens de zestiende en zeventien eeuw was Antwerpen een cen- m van boek- en prentendrukkers, veelal ook het beroep van gra- ur uitoefenden. De prenten wer- n in grote aantallen gedrukt van n gegraveerde koperen of houten lat. Bekende Antwerpse graveurs in tijd waren: Adr. Huberti (ca. pO-1590); Joan Huberti (overl. 56); Caspar Huberti 1619-1684) Fr. Huberti (ca. 1630-1687). Een re begaafde graveurs-familie as de familie Van Merlen met o.a. g iraham van Merlen (1579-1659). j Was de leermeester van zijn on Theodorus (1609-16920 en ii zijn oomzegger Theodorus 21 nas van Merlen (ca. 1600-1650). Ook twee van zijn kleinzoons, Comelis (1654-1723) en Theodorus II. geboren in 1661. waren uitste kende graveurs. Ieder waren zij met een dochter van de reeds genoemde graveur-uitgever Joseph Fruytiers (1713-1783). De graveur en pren- tenhandelaar L.J. Fruytiers werd in 1750 opgenomen in het Antwerpse St. Lucasgilde en in 1753 werd hij tot deken van dit gilde gekozen. Hij vervaardigde veel gravures van nogal onevenwichtige kwaliteit, waaronder tal van religieuze pren ten. Produkten van bijna alle hierbo ven genoemde graveurs zijn tot en met 10 maart te bewonderen in het museum 't Freulekeshuus, Eindstraat 8. Geopend, met uitzondering van 17 en 18 februari, elke woensdag zaterdag en zondagmiddag van 14.00-17.00 uur. Na de carnaval start er een nieuwe idievaardigheidskursus bij de dagogenpraktijk aan de Kolkweg Venray. In tien bijeenkomsten irken jongeren van het voortgezet derwijs onder andere aan betere idiegewoonten, het optimaliseren n de werkplek, het beter plannen n huiswerk en het beter voorberei- op toetsen en dergelijke. De rsus wordt gegeven in keline lepjes van maximaal vijf perso- I. Het is ook mogelijk om indivi- :el begeleid te worden bij stu- problcmen. Voor nadere ormatic kunt u bellen naar de lagogenpraktijk. telefoon 0478- 5229 (liefst 's avonds tussen 00-19.00 uur). krantenjongen viel in slaap onderdagmorgen omstreeks uur kwam bij de politie een ding binnen dat op de rondweg ^kske ter hoogte van de ïbostraat een man op de weg liggen. De politie kwam ter atse en trof daar een op de grond ;ende jongen aan die met de orging van kranten bezig was en langs de weg staande vrachtau- 'iet had opgemerkt. Hij was daar inaan gebotst. De jongenhad rbij verwondingen aan zijn lip- Ca en been opgelopen maar wilde 1 niet laten behandelen door een der. Hij verklaarde 'in slaap te gevallen' en daardoor had hij de 14< :htauto niet opgemerkt. Het budgetprojekt van de gemeen te Venray start in maart weer met een kursus 'Omgaan met geld'. In de kursussen komen onderwer pen aan de orde als: uitkomen met inkomen, hetmaken van een over zicht van de inkomsten en uitgaven, verzekeringen, de diverse betalings mogelijkheden, sparen, leningen etc. Er zijn twee kursussen: maandag ochtend van 09.30-11.15 uur (och- tendkursus) en maandagavond van 19.30-21.15 uur (avondkursus). Data: 4. 11, 18 en 25 maart. Plaats: de Clockert, Bergweg 4, Venray. De kursus is gratis en voor iedereen toegankelijk. Aanmelden kan tot 28 maart bij gemeente Venray. mevr. G. Aerts, tel. 523237 Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 29 januari t/m 4 februari werden bij de politie aan gifte gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Giropas/pincode pas; dameshoed, suede met twee bloemetjes; Labrador hond. groene halsband en slipketting; grote bouvier, bruine halsband genaamd Boef; bankpas van de ING; knipportemonnee inhoudende 80 gulden en een huis sleutel; rijbewijs in rood mapje. GEVONDEN Fietsen: groene Batavus; blauw paarse mountainbike (8 versn.). Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Het Arbeidsongeschikten Platform Limburg houdt iedere maandag in deze regio spreekuur voor mensen in de ziektewet, men sen met een (gedeeltelijke) AOW- uitkering cq. invaliditeitspensioen. Men kan onder andere terecht met vragen over de verschillende uitke ringen en de samenloop daarvan, de kontakten met de bedrijfsvereni ging. de herbeoordeling. In Horst op maandagmorgen van 10.00-12.00 uur, Meterikseweg 52, tel. 077-3985071 In Venlo maandgmiddag van 14.00-16.00 uur in het gebouw van de Volksuniversiteit, leutherweg 8, tel. 077-3515281*. tel: alleen tijdens spreekuur. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Drinkt mijn zoon te veel in het weekend? Zou mijn dochter wel eens een stickie roken? Zou mijn zoon in de disco XTC gebruiken? Hoe weet ik of mijn dochter gokver slaafd is of niet? Ouders van kinderen die op de Scholengemeenschap Stevensbeek zitten (welke vestiging maakt niet uit), kunnen antwoord krijgen op deze en andere vragen als ze de kur sus volgen die door het CAD gege ven wordt. De kursus wordt gegeven in het schoolgebouw in Stevensbeek op drie avonden in maart of april en kost ƒ25,- (per ouderpaar). Geeft u zich snel op, want er is maar beperkt plaats. Opgeven bij C. Bootsma: 0485-381600 (school) en L. Ponjee: 0485-341422 (na 17.00 uur). De eerstvolgende bijeenkomst van de Adelbertvereniging Venray staat in het teken van de Organische architektuur. Deze avond wordt in samenwerking met het bouwbedrijf 'Nelissen van Egteren Bouw Zuid BV' georganiseerd. De inleider, dhr. M. Van Huut van het architektenbu- ro Albers en van Huut, zal dan spre ken over de filosofie van Organische architektuur. Hij zal zijn voordracht opluisteren met enkele dia's van spraakmakende gebouwen, zoals dat van de Gasunie in Groningen, het ING-gebouw in Amsterdam Zuid- Oost en het Stadkantoor in Gennep. Dit zijn fraaie voorbeelden van een dergelijke architektuur. De bij eenkomst zai ook worden bijge woond door een aantal gasten van het bouwbedrijf Nelissen van Egteren Bouw Zuid BV. Tijdens de pauze en na afloop van de voor dracht zal dit bouwbedrijf de voor dracht een extra tintje geven aan deze avond door een glas wijn of een ander drankje aan te bieden. De voordracht wordt gehouden op maandag 12 februari aanstaande in de bezoekerszaal van Beukenrode en vangt aan om 20.15 uur. Het past binnen de statutaire doelstellingen van de Adelbertvereniging, allen, die belangstelling hebben voor dit onderwerp, eveneens uit te nodigen. De commissie algemene zaken kon maandagavond zonder veel moeite instemmen met het voor stel van b. en w. om de ontwikke lingsgelden hetzelfde te verdelen als in voorgaande jaren. Dat houdt in dat de Stichting Venray- Divinolandia en de Wereldwinkel beiden ƒ10.000,- krijgen terwijl de Werkgroep Mondiale Vorming ƒ5000,- ontvangt. De evaluatie en het opstellen van een nieuw aktieprogramma met betrekking tot de verdeling van de "ontwikkelingsgelden" zal pas na de bezuinigingsoperatie KEERpunt ter hand worden genomen. De commis sieleden spraken over een "logisch voorstel". LANDWEERT I II Op woensdagavond 14 februari halen de Zangers van St. Frans oud papier op in Landweert 1 II. U kunt uw oud papier van af 18.00 uur aan de straat zetten. Bij voorbaat hartelijk dank! elke week nieuws De werkgroep 'Sport voor Senioren is voornemens om dit voorjaar de opleiding 'Rekreatiesportleider voor ouderen' te organiseren. Om enerzijds duide lijk te maken wat deze opleiding precies inhudt, wat verwacht wordt van de kursisten, wat de kosten zijn en waar de opleiding gegeven wordt, wordt er een informatiebij eenkomst georganiseerd. Verder is het voor de werkgroep van belang te weten of er voldoende belangstel ling is voor deze opleiding. Deze informatiebijeenkomst vindt plaats op 29 februari aanstaande om 20.00 uur in het aktiviteitencentrum voor Ouderen, Kennedyplein 1 te Venray. Deze nieuwe opleiding is bedoeld voor diegene die leiding willen geven aan ouderen die graag willen sporten. Verwacht wordt wel dat de kursisten reeds een opleiding binnen de sport gevolgd hebben. Hierbij wordt onder meer gedacht aan CIOS, RSL-A, Verenigingsleidster- gymnastiek of een basisopleiding binnen een andere tak van sport Daarnaast dienen de kusristen de leeftijd van 18 jaar te hebben bereikt. De praktijkgerichte opleiding heeft tot doel de kursisten voor te bereiden op het op een verantwoor de wijze leiding geven aan oudere sporters (55+). Aan de volgende the ma's zal gedurende de opleiding aandacht worden besteed: - kenmerken van de ouderensport: - kenmerken van de oudere spor ter; - ouderen sportbeleid: - didactiek en methodiek. De opleiding omvat 30 uren en 15 stage-uren. Belangstellenden die deze bijeenkomst willen bijwonen dienen dit vooraf te melden bij de Stichting RISC afdeling Ouderenwerk Venray. Informatie over deze kursus is aanwezig bij het CIP, Kennedyplein 1 te Venray. Voor aanmelding en informatie via het telefoonnummer van het Meldpunt Venray: 0478- 584444. In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van evenementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Zaterdag 3 februari t/m 31 maart: 'Sprekend duister', expositie over de onderaardse mergelgroeven van Zuid-Limburg. Een ontdekkingstocht via acht thema's. Er is ondermeer een uit 1918 daterende film te zien over de mergelwinning in Zuid- Limburg. Limburgs Museum, Goltziusstraat 21, Venlo. Open van dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Woensdag 14 februari: Informatiemiddag Stoma Stichting Nederland. Op het programma staat onder meer een film over stomazorg, lezingen en informatie over de nieuw ste hulpmiddelen voor mensen met een kunstmatige uitgang voor urine of ontlasting. De bijeenkomst wordt gehouden in motel Van der Valk aan de Nijmeegseweg en begint om 14.00 uur. Voor info: 0182-63 15 07 (tijdens kantooruren). T/m 16 februari: Expositie 'As de sterre dao baove straole - Carnaval in Limburg' in Limburgs Museum te Venlo. Over ezelsmis, foekepot en andere (histori sche) aspecten van carnaval. Museum is open dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. CDA-Venray orienteert zich o.a. op diverse facetten van onderne mend Venray door in gesprek te gaan met ondernemers via werk bezoeken. Vrijdag 2 februari jl. Heeft een CDA-afvaardiging kennis gemaakt met Business Vision Venray. De voorzitter van deze vereniging voor handel, industrie, ambacht en dienstverlening, dhr. V. Weijs heeft zijn 'visie op zaken' gegeven. Na het gesprek met Business Vision Venray heeft de CDA-delegatie een bedrijfsbezoek afgelegd bij Vitec op het bedrijventerrein Keizersveld. Op vrijdagmiddag 8 maart aan staande zal het CDA-Venray een werkbezoek brengen aan de NLW- bedrijven op bedrijventerrein Smakterheide. De besturen van Stichting Thuiszorg Noord-Limburg en van de Stichting het Groene Kruis Noord-Limburg hebben op 26 janu ari het besluit genomen om met elkaar te gaan fuseren. Als eerst stap op dit fusiepad zal op kort termijn een Unie van bestuurders en een Unie van direkteuren van de beide Stichtingen gevormd worden. De beide Ondernemingsraden zullen in dezen om advies worden gevraagd. Een nadere uitwerking van het voor gaande zal op korte termijn plaats vinden door beide direkteuren. De direkteuren hebben de bestu ren geadviseerd -overeenkomstig de 'Opdracht tot onderzoek voor fusie', gedateerd op 28 september 1995-, dat de fusie tussen de beidé instel lingen niet alleen wenselijk, doch ook noodzakelijk is. Op het terrein van de zorgverlening kan door een gezamenlijke inspanning een beter op de behoefte van de kliënt afge stemd kwalitatief en kwantitatief aanbod worden gedaan; op termijn wordt een efficiëntere bedrijfsvoe ring mogelijk gemaakt, noodzake lijk voor een lager kostennivo. Door de fusie kan ook een betere positie op de extra-murale markt worden ingenomen ten opzichte van aanwe zige en met name ten opzichte van nieuwe aanbieders van zorg. De stuurgroep 'De Brug', samen gesteld uit funktionarissen van beide instellingen, heeft nader onderzoek verricht naar de kondities waaronder in het gezamenlijke 'experimentele' rayon Venlo/Blerick de samenwer king tussen Groene Kruis en Thuiszorg konkreet gestalte zou moeten krijgen. Zij stelt in haar recentelijk uitgebrachte rapport zeer nadrukkelijk, dat het geïntegreerd werken alleen suksesvol kan verlo pen wanneer er sprake is van één juridische organisatie. Besturen en direkties stellen zich voor de medewerkers vna beide instellingen op 4 maart aanstaande om 19.30 uur in de Maarpoort te Venlo nader in te lichten over de voorgenomen aktiviteiten en proce dures in dezen. Zondag 11 februari wordt voor de vijfde keer het Nakse Dakrame Festival gehouden in café 't Podium. Het festival is een mengsel van alles wat er op carnavalsgebied te doen is. Buuts, sketches, muziek, meezingen en veel lol. Het programma ziet er ook dit jaar weer gevarieerd uit. Zoals gewoonlijk begint en eindigt het met het inmiddels welbekende Nakse Dakramelied, gezongen door kroegbaas Geert Pelzer. De muzikale omlijsting is in handen van joekskapel Blaos um op, al jaren een begrip in Venray. Het woord joeks- kapel is eigenlijk niet meer op z'n plaats, omdat ook andere instrumenten en zang zijn toegevoegd. Rode draad vormt de top 3 van de nieuwste Venrayse carnavals-CD, gezongen door Milton Cavis en Sjaak van Els. Miriam Aarts uit Oostrum maakt het rijtje van Venrayse artiesten kompleet: zijn zingt drie nummers. Het verdere programma ziet er als volgt uit: De Breteboys uit Meyel, bekend in de regio door hun sketches en muziek; 'Petasie met schreeuwsaus', uit Helmond, bezig om nu ook Noord-Limburg te veroveren; El Capsones uit het diepe zuiden die muziek a la de Nachraove maken; de talentvolle bandparodist Ron Bons en de buts dit jaar van Peter Vaessen met 'den Dromer' en de overbekende Toontje Brekelmans (Tontje de Schuveler) met 'De Vrijgezel'. Het Nakse Dakrame Festival begint precies om 17.00 uur en de entree bedraagt een tientje. Er zijn nog enkele kaartjes. Vernielingen aan personenauto's Een 20-iarige inwoner deed aan gifte van net opzettelijk lek steken van twee autobanden van zijn aan de Spurkterweg geparkeerde perso nenauto. Een 49-jarige inwoonster deed aangifte van vernielingen aan haar op het Gouden Leeuwterrein gepar keerde personenauto. De schade aan deze auto bedroeg ƒ300,- Beide ver nielingen werden zondag aange bracht. Taxi vernield Enkele jongeren lieten zich zater dagavond vanaf het uitgaanscen trum in Leunen vervoeren naar Veulen. Toen de klanten waren afgeleverd in het Veulen ontdekte de chauffeur dat de in de taxi aan wezige asbakken waren verdwenen en dat de bekleding van het dak ver nield was. De politie is gestart met een onderzoek om die vandalen op- te sporen. Een keuze uil de nieuwe romans Andrews, Virginia: Ruby.Dl. 3. Alles wat schittert. Na de geboorte van haar dochter gaat een vrouw in op een huwelijksaanzoek van een oude geliefde. Cornwell, Patricia D.; Het Kaïnsteken. Nadt op kerstavond het levenloze lichaam van een jonge vrouw is gevonden in Central Park. woedt patholoog-anatoom Kay Scarpetta te hulp geroepen. Disch, Thomas M.; De duivels- priesler. Een Amerikaanse priester met een dubbelleven sticht een tehuis voor ongewenst zwangere meisjes en wordt langzaam maar zeker overwoekerd door een vrese lijke tatoeage. Hoag, Tami; Nacht over Blue Bayou. Na een mislukte rechtszaak gaat een vrouwelijk openbaar aan klager terug naar haar geboorte plaats waar zij geconformeerd wordt met haar verleden. Kraft, Christine: Een gevaarlijk soort voorjaar. Een 40-jarige getrouwde vrouw komt voor morele dilemma's te stan. Latt, Mimi Lavenda; Rivales onder ede. Een Amerikaanse advo cate ontdekt dat de oplossing van een moordzaak diep in haar leven ingrijpt. Neil, Barbara: De rug van de hand. Een weinig aantrekkelijke erfgena me kijkt terug op de relatie met haar ex-echtgenoot en haar stiefzoon. Sanders, Dori; De geur van zwarte aarde. Het levensverhaal van een zelfbewuste zwarte boerin in het zuiden van de Verenigde Staten in de periode 1950-1970. Wageningen, Gerda van; Ronde de eeuwwisseling neemt een jonge dokter de praktijk van zijn vader waar in een klein dorpje in de Hoekse Waard. ATTENTIE: Op maandag 19- en dinsdag 20 februari is de bibliotheek GESLO TEN in verband met carnaval. Degenendie op maandag 19 janu ari materialen hebben geleend met als stempeldatum 19 februari let op!!! Deze stempeldatum is fout. dit moet 21 februari zijn. Excuses voor dit ongemak. Van 1 februari tot en met 23 mei organiseert de jeugdafdeling van de bibliotheek Venray een Venrayse kinderjury. Bij een kinderjury heb ben alle kinderen tot en met 16 jaar de kans om mee te 'praten' en te bepalen welke boeken als 'beste' kinderboeken een prijs verdienen. De bibliotheek organiseert deze Venrayse kinderjury in aansluiting op de jaarlijks, landelijk georgani seerde Nederlandse kinderjury. De Nederlandse kinderjury geeft als tegenhanger van de 'Griffels en pen selen', die door volwassenen worden toegekend, een goed beeld van de boeken-voorkeur van de jeugd. De prijzen van de Nederlandse kinder jury worden eveneens uitgereikt in de Kinderboekenweek. In Ï995 heb ben 38.000 kinderen hun stem laten 'horen'. Doe mee!!! Kies 1 boek uit de kast kinderjury. Hierin staan de boeken uit 1995 die meedoen, voorzien van een roze kinderjury-etiket. Lees het boek en beoordeel het (er is een voorbeeld cijferlijstje!). Kom naar de biblio theek en vraag een deelnamepasje aan het inlichtingenburo van de jeugdafdeling. Vul de naam van de schrijver, de titel van het boek en het cijfer in. Voor elk boek komt er een stempel in je pas. Bij vijf stempels is de pas vol. maarom goed te kunnen kiezen, moeten er zoveel mogelijk boeken gelezen worden.Vraag gerust een tweede pas! Genoeg gelezen? Vraag dan een deelnameformulier en vul de boe ken in volgorde van cijfers in. Het deelnameformulier wordt opge stuurd naar de Nederlandse kinder jury. Meedoen met de Venrayse kin derjury is dus tevens meedoen met de Nederlandse kinderjury. Half juni zal de uitslag van de Venrayse kinderjury bekend worden gemaakt. Uit alle deelnamepasjes worden dan enkele winnaars getrok ken die een leuk prijsje verdienen. Hoe meer pasjeshoe meer kan sen Lees mee endoe mee!!! De openingstijden van de biblio theek: ma t/m do 14.00-18.00 uur Vrijdag 14.00-21.00 uur Zaterdag 10.00-13.00 uur Op 24 januari is Sonja Swinkels uit Ysselsteyn aan de HEAO- Economische Linguïstische te Enschede geslaagd. Scholier betrapt bij winkeldiefstal Een dertienjarige scholier uit Blitterswijck werd in een warenhuis in de Grotestraat betrapt bij winkel diefstal. Hij ahd drie cassetteband jes ter waarde van twaalf gulden bij zich die hij niet had afgerekend. Hij zal zich via het Haltburo moeten verantwoorden omtrent de alterna tieve straf. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R E. Gabeler. Th Lankveld. H. Schraven. J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: Zaterdag: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 582824 Zondag: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren. J. de Vocht en M. v.d. Acker: Zaterdag: E. de MUINCK KEI ZER Patersstraat 60, tel. 588800 Zondag: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 588800 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselstevn tel. 0478-541777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1. tel. 581255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN, tel. 582281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden, W H. de Vocht. R.C. Goedegebuure, V. Geurts. R. Eelderink en G. Gelling G. GELLING en E.M. RUYM BEEK DIERENARTSENPRAKTUK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42. Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 077-3986538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: T. TIGGELOVEN Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 0478- 641327 elke week nieuws PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Havens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties Uiterlijk woensdag 10 00 uur Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3