Prostaat: de lastige klier van de man... 4m=è± 'TC.en&elij&e VENLO VENRAY ROZEMARIJN TfflJM Rozemarijn Thijm 29.95 De speciaalzaak voor uw gezondheid PEEL EN MAAS Grote Kerk Deken: J. Coenen. Eindstraal 6. tel. 581275: kapelaan H. de Wit ofm. Wftistlerstraat I. tel. 582385; kape laan R. Woutering. Horsterweg 57. Castenray, tel. 571215 of 580202; kapelaan H. Bouman. Dr. Poelsstraat 4, tel. 511664. Priester in ernstig noodgeval: via balie zieken huis. tel. 522222. Opgeven misin- tenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis voor Hans v. Noorden; ouders Schols-Leers en overl. fam.; overl. ouders Arts- Cornelissen en Jeu Jenniskens; ouders Hanen-Willems en overl. fam. 19.00: Jongerenviering, thema: licht en zout; zesw, dienst voor Martin Peeters; Jan Buijssen; Jan Verbruggen; An Swaghoven-v. Es en helm; jaard. Harrie Minten; ouders de Bruijn-v.d. Voort; Toon Voesten koll.Teng Geurts v.d. kaartclub: jaard. Net Royers en overl. fam. Ariaens-Royers: moeder Rongen-Engels (koll.); Harrie Martens; Teng Geurtjens; Grada Rutten-Martens; Nora Laurrensse- Janssen; overl. fam. Truyen- Hendricx. Zondag: 5e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis voor Daniel Bouhuijs (koll.): overl. ouders Janssen-Muis; overl. ouders Gerardus Thijssen-Maters en overl. kinderen en fam.; 11.00: H. Mis voor ouders v. Dijek- Cox en overl. fam. Maandag: Agatha, maagd en martelares:9.00 H. Mis uit dank baarheid bij een 25-jarig huwelijk; voor overl. ouders Jeuken-Berents; Prof. A. v. Dijck en ouders. Dinsdag: HH Pauius, Miki en gezellen, martelaren;9.00 H. Mis voor Theodora Jacoba Poels en Mathijs Smits; Woensdag: 9.00 H. Mis voor Walter Klaassen; Sjeng Verkoeijen (verj.): Donderdag: 9.00 H. Mis voor Marie en Teng Linders; overl. fam. Linders-Kappel; Gerarda Broers; Vrijdag: 9.00 H. Mis om inzicht en rust; 14.00: een Feestelijke H. Mis t.g.v. een 25-jarig huwelijk van fam. Verhoeven. Dienbeurten: za 19.00: Gijs, Giacomo. Bram S. en Luuk; zo. 09.30: G. Hoppenbrouwers. F. Mingels. Ties. Stefan D., Sanne Wesley; zo. 11.00: Maickel. Ronny P., Bart de T. en Ronny t. H. Lektoren: za. 19.00: W. Bistervels; zo. 11.00: T. Verbeek. Jongerenviering Zaterdag is er weer een viering voor jongeren in de Petrus Banden Kerk, aanvang 19.00 uur. Het thema is licht en zout. We willen vooral jon gelui uitnodigen die binnenkort het vormsel doen. Tot zaterdag Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. den Hartog: lektrice: Beate Kuiper. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog: lektrice: Beate Kuiper. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Maandag: 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Dingdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 11.00 Psalmengroep in het stiltecentrum; 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. 16.45 Yoga en meditatie in het stilte centrum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5. lel. 580202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: Communie-uitreiking zieken thuis. Memisakollekte. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Volkszang: Peter Jans-Huijbers (koll); Thei Verschuren (koll); Nellie Hermsen-Jacobs. Zondag: Memisakollekte. 8.30 Jo Pouwels en overl. fam. 10.30 M.m.v. Zangers van St. Frans;jrg. echtp. Custers-Vergeer; Francisca v.d. Weegh (koll); Stien de Bruijni (koll): Germ Martens. Maandag: 19.00 Jrg. Jean Achten; fam. Peters-Arts. Dinsdag: 19.00 Cohstant Pijls; jrg. Sraar Verstegen en overl. fam. Woensdag: 19.00 Leo Seesing. Donderdag: 19.00 Wim v.d. Munckhof en overl. fam. Vrijdag: 19.00 Voor de parochie. Op 2 febr. vieren we op feestelijke wijze Maria Lichtmis. Achter in de kerk kaarsen wijding en processie. Aansluitend Blasiuszegen. Presentatie communicantjes Paterskerk Op 3 februari worden alle com municantjes van 1996 gepresenteerd aan onze parochie tijdens een mooie gezinsmis. Ook dan hebben we de liturgie van Maria Lichtmis: kaar senwijding achter in de kerk, pro cessie met de kinderen en vervol gens stellen de communicantjes zich voor. Aansluitend Blasiuszegen. iedereen is van harte welkom. Aanvang 18.00 uur. Vredeskerk Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur, tel. 580202. Zaterdag: 19.15 Vooravondmis voor de 5e Zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Voor Wim en Antonet Jakobs-Hanen: overl. Hendrika Huisman: Piet Wismans (fam. Philipsen); Jan Hendrix en overl. fam.: Dien Willems-v.d. Broek (koll); jrd. Harry Hermans. Zondag: 5e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis m.m.v. Mannenkoor Vredeskerk. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochies; overl. ouders Bonants-Jacobs; Leo Bruno, dochter Toetie en overl. fam.: overl. ouders Janssen-Peters en zoons Gerrit en Piet; overl. Piet Hermans en Dora Coenen. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 overl. ouders Janssen-Peeters; Lies Janssen- Wolters, Pierre Wolters; Nel v.d. Berg-Linskens; J. de Min; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam.; Zondag: 8.30 overl. ouders Jans- Verheggen; Mie Staaks-Hermans; Antoon Janssen; 10.00: Piet Janssen en overl. fam.; Frans Poels en echtgen.; overl. ouders Loonen-v. Rans; deken Loonen; overl. ouders Hendrix- Geurts; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam.; (Koor Harmony); Maandag: 9.00 tot bijzondere intentie; Dinsdag: 9.00 uit dankbaarheid t.e.v. O.L Vrouw; Woensdag: 9.00 voor Priesterroepingen (met Rozenkransgebed); Donderdag: 9.00 voor een zieke; Vrijdag: 8.30 Uitstelling van hel Allerheiligste; om eerherstel te brengen aan God voor alles wat Hem in onze tijd wordt aangedaan, o.a. door de vele abortussen ook in ons land; 09.00: voor dezelfde intentie als hierboven; Misdienaarsbeurten: za 19.00: Els Basten, Loes Kessels, Erna Gooren en Laura op den Camp; zo 08.30: Marco Janssen,Richard Duyn, Noud v.d. Mortel en Tom Rouwette; 10.00: Simone Geraedts, Suzan Nellen. Diannê v.d. Mortel en Loes Rouwette. Maandelijkse kollekte: In dit weekens in alle H. Missen de maandelijkse kollekte voor onze eigen kerk om de verwarming bran dend te houden. Blasius-zegen Zaterdag gedachtenis van de H. Blasius. Onder deze H. Mis zullen de kaarsen gezegend worden voor de Blasiuszegen. Na de H. Mis wordt de Blasiuszegen gegeven aan allen dit dit willen. De overlevering verhaalt dat de H.Blasius als martelaar in de gevan genis een kind gezegend heeft dat aan een keelziekte leed. De Blasiuszegen herinnert ons aan de voorspraak van martelaren, die ook onze voorsprekers zijn voor licha melijke gezondheid. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jonge Garde Koor); overl. ouders Classens-Wismans en hun kinderen; Arjan Classens en overl. fam. Classens-Kieft; Lies Joosten- Martens namens St. Anthoniusgilde; Frank Voermans: Jan Peeters; Zondag: 10.00 Hoogmis (Herenkoor); st. Gerardus Kessels en Elizabeth Heijligers; st. Gerardus Kemmelings en Petronella Wilhelmina Ewals; jrd. Ted Peters en voor overl. fam. Peters- Goumans; st. Johannes Versteegen en Johanna Cleofas; Woensdag: 9.00 H. Mis voor overl. ouders v. Rijswijxk-Martens; t.e.v. H. Machutus; Vrijdag: 19.00 H. Mis voor het St. Anthoniusgilde: Dit weekend kollekte voor de Memisa. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 overl. ouders Rambags-Smits en zoonGer; jaard. Jan Jakobs: Marie en Sjan v. Kuyck en overl. ouders v'. Kuyck-Verrijdt; Woensdag: 9.00 O.L.Vrouw van Altijd Durende Bijstand (zij die offerden): Misdienaars: Rianne en Peggie. Parochie Leunen 5e Zondag door het jaar; Eerste zon dag van de maand: bijzondere kol lekte voor onze eigen kerk; Zaterdag: 19.00 in deze avondmis zingt het Venray's Mannenkoor in het kader van hun 85-jarig bestaan; Ism. overl. fam. Jilesen-v.d STeeg; Teng v. Veghel (vw. Vullingsstraat); Dien v.d. Berg-Vermeulen; Pieter Zwambach; Harrie Versteegen en Marie Versieegen-Moorrees: Mathijs Litjens en echtgen.; gest. jrd. Leida Loenen-Poels en echt gen.: 11.15: Ism. Agnes Timmermans- Koenen en overl. fam. )vw. fam. Koenen); 14.30: Doopviering van Anouk Schaeffers; Zondag: 10.00: Hgm. uit dankbaar heid (C); Harrie Martens en echt gen. zoon Toon en kleinzoon Harrie; Piet Janssen 'en echtgen.; Fien Loonen-Duijkers; weekd. Sef Martens (3); Maandag: H. Agatba, maagd en martelares; 19.00 Lsm. overl. fam. Janssen-Hanssen; pastoor Jacues Haenen en overl. fam.; Frans v. Bavel en overl. fam.; Dinsdag: HH Pauius, Miki en gezellen, martelaren; 19.00 Lsm. Antoon Verheijen en overl. fam.; gest. jrd. Peter Johannes Martens; Woensdag: 19.00 Lsm. Piet Litjens en overl. fam. Litjens-Lemmen;! Donderdag: 19.00 Lsm. Wim Manders en overl. fam.; Vrijdag: 19.00 Lsm. Liza Breugelmans-Radt; Misdienaars: za 19.00: Marleen Sonnenberg en Susanne Jenniskens; zo 10.00: inge Smits en Sanneke v.d. Oetelaar; 11.15: Geert v. Gorp en Dennis v.d. Heuvel; Lektoren: za 19.00: dhr. Jan Jenniskens; zo 10.00: dhr. Jan Reintjes; 11.15: mevr. Lies v. Bavel. Rektoraat Heide Zondag: 5e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis Stephania Coppus-de Groot; jgt. Jan Janssen; Het Venrays Mannenkoor komt de Eucharistieviering opluisteren. Na de H. Mis kerkdeurkollekte voor Memisa; misd.: Karen, Gijs, Niels, Koen. Roel en Wouter; Donderdag: gedachtenis vn de H. Hieronymus Emilianie; 9.00 H. Mis uit dankbaarheid t.e.v. pater Roothaan. Rektoraat Veulen 5e Zondag door het jaar, Memisazondag; Zaterdag: 19.00 Hgm. Jan Verdellen; Tilla Jenneskens-Poels; mnd. Piet Spreeuwenberg Maria Spreeuwenberg-Philipsen; overl. ouders Sanders-Poels en zoon Thij; Jan v.d. Aker; voor Priesterroepingen; Zondag: 10.30 Hgm. voor de parochie; t.i.v. allen die zich inzet ten voor de Memisa. Maandag: 8.30 H. Mis voor de parochie; Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen; Woensdag: 8.30 H. Mis voor de parochie; Donderdag: 8.30 H. Mis voor de missieroepingen: Vrijdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen: Misdienaars: za: Richard Mulders en Steffan Mulders; zo: Tom Derks en Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn 5e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00: Plechtige Eucharistieviering waronder het toe dienen van hel Heilig Vormsel aan de kinderen van groep 8 door Mgr. A. Castermans, hulpbisschop van Roermond. Deze dienst wordt muzi kaal opgeluisterd door ons kinder koor: int.: vormelingen en hun ouders: Zondag: 9.30 (Greg. Hoogmis): jrd. Alb. Verheijen en echtgen. W. Verheijen: uit dankzegging (R); 11.15: Alb. Fleurkens (fam. Fleurkens): in dit weekens is de tweede kollekte voor Memisa! Maandag: 19.00 jrd. Harrie Vergeldt; E. Vergeldt-Smeets (LVB); G. Vermeulen en echtgen.: Woensdag: 19.00 jrd. Fr. Jansen; Math. Arts; Jan Spreeuwenberg en overl. fam.; Vrijdag 19.00: jrd. Jacq. Janssen: Toon Jaspers (ouderenver.); Co v. Vegchel v.d Adel; Misdienaarsbeurten: za 19.00: Eric, Nancy, René en Sandra; zo 09.30: M. Arts en Sj. Ev/als: 11.15: B en J Slangen; ma. 19.00: Mt. cla- essens en M. Spreeuwenberg; wo vr. 19.00: R. Poels en Th. Vogels. Gedoopt en daardoor in de kerk opgenomen: Nic Goumans (Pioniersstraat); Doopschema: (febr.) Op de zonda gen 1 1 en 25 kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toegediend. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 in dankbaarheid; overl. fam. Arts-Noyen; misd. Danny Willems en Roy Stevens; vandaag en morgen kollekte voor Memisa. Zondag: 10.00 Hoogmis Maria Willems (v.d. LVB): jgl. Petronella Johanna Hendrix-Pluk: misd.: Paul Engels en Johan Loonen; Dinsdag: 8.30 Petr. Joh. Marcellis; Johanna Poels en overl. kinderen: Peter Mathijs Gielen. echtgen. en overl. kinderen: Woensdag: 19.00 Marie v. Osch. jgt.: Teun Janssen (koll.); lev. en overl. fam. janssen-Pubben; Vrijdag: 8.30 Hub Janssen, echt gen. en zoon Henricus, jgt. Kerk poetsen: mevr. Stiphout-v. Osch en mevr. Franssen-Arts. Denkt u aan uw bijdrage voor Memisa? U maakt er heel wat men sen blij mee. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 M. Jansen; Zondag: 10.00 voor de parochie; Maandag: 19.00 voor vrede: Donderdag: 19.00 overl. ouders Arts-Kuypers: Misdienaars: za: Anita en Ellen, zo: Anke en Luc: Lezers: za: Jo Wijnands. zo. Maria Lenkens; Zaterdag en zondg Memisa-kollek- te. Rektoraat Smakt Zondag: 5e Zondag door het jaar. 9.00 H Mis (Gildemis) te Holthees voor de lev. en overl. leden van het OLV Gilde en voor Piel Ermers: fam.# Fleuren en Wilhelmina Kerkers. 10.00 Hoogmis voor ouders Philipsen; René Buijzen en uit dankbaarheid. Dienb.: Jolanda Janssen en Linda Jansen. Woensdag: 9.30 H. Mis, 4e van de 9 woensdagen voor het feest van St. Jozef, voor priesterroepingen en intenties van de Pelgrims. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray. ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbel toespraak met als thema Wat u zaait zult u oogsten in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat I 1, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen kollekte. Oecumenische basisgroep Aanstaande zondag is er een eucharistieviering van de oecumeni sche basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de vie ring is: Voorganger is pastor Fr. Meyer. Plaats: kapel van het bejaar dencentrum Het Schuttersveld. Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kinderne vendienst. U bent van harte welkom. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst. tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 4 februari om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. A.H. Veldhuizen, Wijk bij Heusden. Tijdens de middagdienst is er kindercrèche. Bijbelonderwijs: Voor kinderen van 4-12 jaar is er zondagsschool., om 16.10 uur. Voor kinderen van 6- 12 jaar op dinsdagmiddag om 16.10 tot 17.00 uur. Voor de jeugd vanaf 12 jaar op zondagmiddag om 16.10 uur. Bijbel/Kontaktavond: Donderdag 8 febr.. aanvang 20.00 uur. Thema: 'Jezus en de grondwet'. Woninginbraken Tijdens de afwezigheid van bewoners werd door forcering van de achterdeur toegang verkregen tot de woning van een 56-jarige inwo ner aan de Pastoor van der Gaetstraat. De gehele woning bleek doorzocht te zijn. De dader heeft kennelijk naar geld gezocht, want de aanwezige apparatuur bleef onaangeroerd. De buit bestond uit spaargeld in spaarpotten, naar schatting een bedrag van ƒ375,- Naar aanleiding van de recente lijk gepleegde woninginbraken in Landweert, allen gepleegd tijdens de avonduren op momenten dat de bewoners afwezig waren, heeft de Donderdag 1 februari 1996 - Pagina 16 öude fat* Reeds eerder berichtten we in deze rubriek, de bisschopswijding van onze plaatsgenoot Mgr. P. Verriet op zondag 6 januari I932. Door de feestelijke slingers en klei ne vlaggetjes versierde Grotestraat trok de nieuwe bisschop met zijn familie, genodigden en autoriteiten naar hei feesiadres van zijn zwager W. Laurensse aan de Patersstraat. We plaatsen deze week een foto van het fraai versierde huis. We zien hier Mgr. Verriet temidden van zijn familie, om de hulde van de van alle kanten samengestroomde Venrayers in ontvangst te nemen.- Met luid applaus werd hij begroet. Door drie bruidjes uit de buurt. nl. Fia Wintels, Mia Lucassen en Bertha Loennen werd een passend uit zes coupletten bestaand gedicht voorgedragen. Voor de bruidjes van toen. dames van nu, beslist nog wel interessant het eerste couplet ui hun herinnering op te halen: Uw eerste Vaderland hebt gij vaar wel gezegd Een tweede hebt gij in Indië gevon den In Heiligheid de taak vervuld, u op gelegd En trouw en goed gewerkt, met Jezus nauw verbonden Jan v.d. Putten politie een buurtonderzoek gehou den. Uit dat onderzoek zijnnog geen bruikbare tips binnengekomen. Toch hoopt de politie dat er zich nog personen zullen melden die iets verdachts hebben gezien. Gezien de werkwijze en sporren zijn meerdere daders aktief geweest. Juist bij deze inbraken wijst de politie nog eens nadrukkelijk op om de woningen van goed en inbraak moeilijk hang- en sluitwerka te voorzien. De afdeling voorkoming inbraken bij de politie is graag bereid advies te geven. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard MEERDERE PRODUKTEN PER WAARDEBON MOGELIJK Beginnende prostaatklachten nu bestrijden om straks erger te voorkomen Zowel mannen als vrouwen kunnen er door geplaagd worden. Pijnlijk en weinig uri neren. Doorlopende aandrang - overdag maar vooral in de nachtelijke uren - tot plassen. En het voortdurend nadruppelen. Hier houdt verder elke overeenkomst tussen de twee verschillende geslachten op. Bij vrouwen gaat het veelal om een blaasonsteking en zij weten de weg naar de huisarts dan razendsnel te vinden. Bij mannen ligt de oorzaak van de klacht echter wat gecompliceerder. De mannelijke plasproblemen worden in het overgrote deel van de gevallen veroor zaakt door de prostaat. In de meeste gevallen zwijgt men erover en doet net of er niets aan de hand is. 'Het is vanzelf gekomen, dus het zal vanzelf ook wel weer overgaan' is de redenatie, die hun vooral door onwetendheid wordt inge geven. Kastanje-achtig De prostaat is een grote kanstanje-achtige klier, die de blaashals en het begin van de urinebuis omvat. Het is verantwoordelijk voor de produktie van de vloeistof, die er voor zorgt dat de zaadcellen ook buiten het lichaam in leven blijven. De geslachtshormonen houden dit orgaan tot ongeveer het 45e levensjaar klein Prosta Combi yjmÉBpaaSjjd's Prosta Con,: scheprodukten uit denieuweSaredroQuality-lijn. Het Is onder apothekerstoezkht samengesteld alt planten- en kruldentlncturen waarvan de werking aan de hand van literatuurstudies en praktijkerva ringen Is vastgesteld. Prosta Combi heeft geen bij werkingen en Is alleen verkrijgbaar als capsule pré- paraat, waardoor het produkt zeer gemakkelijk in gebruik Is en snel door het lichaam wordt opgeno men. De actieve Ingrediënten In Prosta Combi zijn: S Sa bat: werkt ontkrampend en versterkend op blaashals en prostaat t/Beredrulf. heeft ontsmettende werking op de urinewegen Breukkruld: heeft gunstig effect op pijn in de urinewegen en pijnlijk urineren Yohimbabast: werkt tegen ontstekingen in de prostaat en stoornissen bij het urineren i/'Zinkcomplex: heeft een positieve invloed op prostaatklachten Pompoenpitten: bestrijdt pijnlijk urineren en urineblokkades als gevolg van prostaatklachten. van omvang. Maar daarna gaat de prostaat plot seling groeien. Bij ongeveer 60% van de man nen zorgt dit voor veel ellende, omdat een gro ter wordende prostaat op den duur het urine- kanaal gaat afknellen. Dit leidt tot de reeds ge noemde problemen met het urineren. Sluitspieren Als de prostaatklachten zich in dit stadium bevinden, kan de man hier nog heel een voudig zelf iets tegen ondernemen. Als de klier echter nog verder het urinekanaal gaat af knellen, biedt alleen een zware medische in greep nog uitkomst. De druk in de blaas wordt dan te groot. De prostaat gaat uitzetten en de spierbundels kunnen op een bepaald moment de weerstand niet meer overwinnen. De wer king van de sluitspieren wordt verstoord en op zwakke plekken in de blaas kunnen uitstulping en ontstaan. Daarnaast kan de opgeslagen urine voor ontstekingen gaan zorgen, die via het nier bekken naar de nieren omhoog kunnen krui pen. En dit kan zeer fatale gevolgen hebben. Zinkaanvulling Prosta Combi biedt een effectieve oplossing bij beginnende en gevorderde prostaat klachten. Deze capsules bevatten het werkza me extract van vijf speciaal geselecteerde krui den plus een zinkcomplex. Een normale pro- staatklier bevat ongeveer tienmaal zoveel zink als enig ander orgaan in het lichaam. Het is be langrijk om dit niveau op peil te houden, omdat zink een remmend effect op de zwelling van de prostaat heeft. Een prettige bijkomstigheid is dat met een zinkaanvulling tevens bepaalde vor men van impotentie bestreden kunnen worden. Sabal Serrulatum In de meeste gevallen gaat een prostaatver groting gepaard met een pijnlijke ontsteking aan deze klier. Daarom is Prosta Combi rijk aan natuurlijke kruidenextracten met een ontste- kingsremmend effect op de prostaat en een ontsmettende werking op de urinewegen. Daardoor kan ontstekingsmateriaal tijdig uit het urinekanaal worden verwijderd, zonder dat er een reële kans op nieuwe ontstekingen ont staat. Voorts bevat Prosta Combi het kruid Sa- bal Serrulatum, dat versterkend werkt op de blaashals en de prostaat. Daarnaast zorgt dit ex tract voor een toename van het urinevolume. Dit alles vermindert de kans op eventuele com plicaties. Tenslotte is aan Prosta Combi een ex tract van pompoenpitten toegevoegd, dat pijn lijk en moeizaam urineren effectief bestrijdt. Voor mannen die snel resultaat willen zien bij beginnende en gevorderde prostaatproblemen, is Prosta Combi het meest ideale natuurrecept. Prosta Combi grote verpakking 80 caps. 34.95 PROSTA COMBI - bij pijnlijk en moeilijk urineren - ontspant blaashals en prostaat Grote verpakking 80 caps. van 34.95 voor UW VOORDEEL: C AA Geldig t/m zaterdag 10 feb. I996 DEZE PRODUKTEN ZIJN EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ: GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL Klaasstraal 38 JC J.,,,;,, ,1, Grote Markt 20 (077) 3545086 6Z0 Yl dflClttSW I H R.6 lS (0478) 515504

Peel en Maas | 1996 | | pagina 16