NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY commissievergaderingen woningwet wet ruimtelijke ordening Kennisgeving wet milieubeheer - wet milieubeheer Collecte-rooster Beleidsregels voor aanwijzen van belastingplichtige Klein chemisch afval Kennisgeving College: Bosweg nabij Maasheseweg niet openbaar PEEL EN MAAS Donderdag 1 februari 1996 - Pagina --- GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Informatiebalie: maandag t.m. vrijdag 09.00-17.30 uur. Telefonisch 08.00-18.00 uur. In de oneven weken op vrij dag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Sociale zaken, Financiën en Gemeentewerken: maandag 09.00-17:30 uur; dinsdag t.m. vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken- spreekuur (tel. 523236 of 523237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00- 16.30 uur) Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 (alleen voormiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Algemene zaken De commissie Algemene Zaken vergadert op maandag 5 februari 1996 om 19.00 uur in het gemeen tehuis. De agenda voor deze verga dering luidt als volgt 1. Opening, vaststelling agenda, mede delingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Verslag en afdoeningslijst van .de openbare vergadering d.d. 8 januari 1996 5. Gewestaangelegenheden 6. Politie-aangelegenheden 7. Nota inzake uitvoeringsmaatregelen naar aanleiding van de evaluatie herhuisvesting 8. Nota inzake vervangingsinvesterin gen ID 1996 9. Outwerp-raadsvoorstel inzake uitstel evaluatie/herijking actieprogramma mondiale vraagstukken alsmede voorstel voor verdeling financiïle bijdrage ontwikkelingssamenwer king 1996 10. Ontwerp-raadsvoorstel inzake voor ziening in vacature in de commissie voor de behandeling van Bezwaar-, Beroep- en Klachtschriften 11. Nota inzake "nieuwe opzet gemeen telijke informatierubriek" 12. Afspraken omtrent planning KEERpunt-activiteiten voor raads- en commissieleden 13. Rondvraag en sluiting Onderwijs, sport en sociaal-cultureel werk De commissie Onderwijs. Sport en Sociaal-Cultureel Werk verga dert op maandag 5 februari om 19.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag van de vergade ring d.d. 11 december 1995 5. Gewestaangelegenheden 6. Bespreking subsidieverzoek Power(wo)man 7. Bespreking Beleidsplan Dingus 8. Concept-raadsvoorstel inzake vast stelling programma van eisen, ruimtelijk concept en plan van aanpak Jerusalemterrein e.o. 9. Concept-raadsvoorstel inzake het beschikbaar stellen van een krediet ad f 22.752,— voor uitbreiding van het aantal groepen Onderwijsleerpakket en meubilair ten behoeve van openbare basis school De Landweert 10. Concept-raadsvoorstel inzake beschikbaar stellen van een aan vullend krediet ad f 24.499,— ten behoeve van de uitbreiding van basisschool de Kruudwis 11. Rondvraag en sluiting Openbare werken De commissie Openbare Werken vergadert op woensdag 7 februari 1996 om 19.00 uur in het gemeen tehuis. De agenda luidt als volgt 1Opening 2. Spreekrecht publiek 3. Verslag vergadering 09-01-1996 4. Ontwikkeling parkeerbehoefte cen trum 5. Evaluatie onderhoudsprogramma wegen 1995 en voorstel onder houdsprogramma wegen 1996 6. Raadsvoorstel verkoop van een landbouwweg te Veulen. 7. Gewestaangelegenheden 8. Mededelingen en ingekomen stuk ken 9. Rondvraag 10. Sluiting. Culturele, maatschappelijke en sociale zaken De commissie Culturele, maat- INGEKOMEN BOUWAAN- VRAGEN. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen: - het bouwen van een tochtportaal aan het Helmkruid 8 te Venray tnv R.J.M.P.G.van de Kerkhof. Helmkruid 8; - hei bouwen van een woning aan de Heuvelstraat te Venray tnv W.P.J.Hoezen en M.J.W.Schoenaker, Kruidenlaan 84; - het bouwen van een tijdelijke motor stalling aan de Henri Dunantstraat 31 te Öostrum tnv Willems Motoren V.O.F.. Henri Dunanstraat 31; - voor de bouw van een bedrijfsruimte aan de Smakterweg 9 te Venray tnv Meubelmakerij A.J.M.Swinkels, Smakterweg 9; - het uitbreiden van de woning aan de Weegbree 4 te Venray tnv M.C.Kreukniet, Weegbree 4; - het verhogen van een bestaand dakop- bouw aan de Peter Janssenweg 11 te Ysselsteyn tnv Boerenbond Ysselsteyn, Peter Janssenweg 11 - het plaatsen van een dakkapel aan de Honingklaver 9 te Venray tnv J.O.B.van Meijel, Honingklaver 9; - het plaatsen van een dakkapel aan de Honingklaver 7 te Venray tnv J.P.J.M.Verstegen, Honingklaver 7; - het plaatsen van een dakkapel aan de Honingklaver 11 te Venray tnv F.J.de Clerck. Honingklaver 11; BOUWVERGUNNING VERLEEND. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het bouwen van een carport aan de Vogelwikke 8 te Venray tnv E.L.Hampel, Vogelwikke 8; - hel bouwen van een carport aan het Kamgras I te Venray tnv P.van Schaaik. Kamgras I - het bouwen van een keuken/berging aan de Beukenlaan 14 te Venray tnv R.J.J.Korsten, Beukenlaan 14; - hel plaatsen van een reklamezuil aan de Nieuwhuisweg/Smakterweg te Venray tnv Hendriks Profnorm Venray, Hofstraat 6; - het veranderen van een carport aan de Matterhornlaan 16 te Venray tnv J.M.ten Brinke, Matterhornstraat 16; - het uitbreiden van de woning/berging aan de Kloosterhof 3 te Venray tnv H.H.Nabben. Heidseweg 30; - het bouwen van een carport aan de Morgenster 6 te Venray tnv P.Docter. Morgensier 6; - het veranderen en vergroten van een winkel aan de Wilhelminastraat 6 te Venray tnv Thomassen Holding B.V.. Wilheminastraat 6; - het bouwen van een carport aan de Morgenster 4 te Venray tnv J.M.Fakkeldij. Morgenster 4: - het bouwen van een carport aan het Grauw veen 14 te Ysselsteyn tnv F.A.A G-Claessens. Grauwveen 14; - het wijzigen van de gevel aan de Beukenlaan 1 te Venray tnv Beukenrode. Beukenlaan I Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij hel college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag. waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. BOUWTOESTEMMING OP BOUWMELDINGEN. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuisje aan de Willemstraat 4a te Venray tnv M.G.Veugen.Vossen, Willemstraat 4a; - het bouwen van een serre aan de Castelostraat 2 te Castenray tnv P.J.T.Strijbos, Castelostraat 2; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Wolfskers 45 te Venray tnv E.Janssen, Wolfskers 45: - het bouwen van een tuinhuisje aan de Wolfskers 41 te Venray tnv A.J.M.Hendriks. Wolfskers 41 - het bouwen van een tuinhuisje aan de Wolfskers 25 te Venray tnv A.Kramp, Wolfskers 25; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Zwanebloem 2 te Venray tnv M.Velthuyzen. Zwanebloem 2; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Vicarieweg 251 te Leunen tnv PJ.M.Verschuuren-Driessen, Vicarieweg 51 - het bouwen van een tuinhuisje aan de Vicarieweg 53 te Leunen tnv H.G.Vullings, Vicarieweg 53: Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. BOUWVERGUNNING AAN GEVRAAGD. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. - het bouwen van een carport aan de Langeweg 73 te Venray tnv T.H.W.A.Janssen, Langeweg 73; - het overkappen van een terras aan de Rochusstraat 30 te Venray tnv P.J.M.Kienhuis. Rochusstraat 30; - het bouwen van een tochtportaal aan het Helmkruid 8 te Venray tnv R.J.M.P.G.van de Kerkhof. Helmkruid 8; - het uitbreiden van de woning aan de Weegbree 4 te Venray tnv M.C Kreukniet. Weegbree 4: - het bouwen van een garage aan de Deurneseweg 84 te Heide tnv J.Willems. Deurneseweg 82: - het vergroten van een schoolgebouw aan de Boterbloem 45 te Venray tnv Gemeentebestuur Venray, Raadhuisstraat I; - het gedeeltelijk vernieuwen en vergro ten van een café/bar aan het Schoutenstraatje I te Venray tnv Exploitatie Mij. Venrode, Postbus 2; De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 2 februari 1996 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij bur gemeester en wethouders worden ingediend. INGEKOMEN VERZOEK VOOR INGEBRUIKNEMING Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verle nen aan het verzoek van Gedeputeerde Staten van Limburg, Postbus 5700 te Maastricht voor het tijdelijk plaatsen van een grond waterzuiveringsinstallatie aan de Endepoel te Merselo (kad. gem. Venray sectie V no. 190). De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 2 februari 1996 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schrif telijk bij burgemeester en wethou ders worden ingediend. Venray, I februari 1996 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen. chef onderafdeling bouwbeheer. Burgemeester en wethouders van Venray maken, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend, dat met ingang van 2 febru ari 1996 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage ligt het ontwerp van het bestemmingsplan 'De Diepeling*. Dit bestemmingsplan beoogt, na ontgronding, de realisering mogelijk te maken van een natuurgerichte eindbestemming voor het gebied, globaal begrensd door de wegen Diepeling, Klein Oirlo, Roland en de grens met de gemeente Meerlo- Wanssum. Het ontweip en de overige daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in hel gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. bij de vakbalie gemeentewerken, op man dag van 09.00-17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00-13.00 uur. Een ieder kan gedurende die ter mijn van terinzageligging schrifte lijk zijn zienswijze omtrent het ont werp kenbaar maken aan de gemeenteraad van Venray. postbus 500. 5800 AM Venray. Venray, 1 februari. Burgemeester en wethouders voornoemd. drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemees ter. drs. A.W.M. de Bever, sekretaris. schappelijke en sociale zaken verga dert op donderdag 8 februari om 19.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: 1Opening cn mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag vorige vergade ring 5. Gewestzaken 6. Raadsvoorstel inzake vaststelling pro gramma van eisen, ruimtelijk concept en plan van aanpak Jerusalem e.o. 7. Fusie RIM/RISC 8. Verplaatsing Henscniusbeeld. kunst werk Woningstichting, kunstwerk Therese Schaeffers. kunstwerk Schouwburgplein. 9. Rondvraag en sluiting Hieronder volgt een overzicht van de collecten die in de maand febru ari in de gemeente Venray worden gehouden. In de week van 18 tot en met 24 februari 1996 vindt de landelijke collecte van het Leger des Heils plaats. U ontvangt hiervoor een acceptgiro. Op 24 februari wordt er gecollecteerd voor de jeugdopvang Judovereniging. Kledinginzameling De stichting Kindertehuizen Polen zal in de loop van februari kleding inzamelen. De stichting heeft tot doel de levensomstandig" heden van kinderen in Poolse kin dertehuizen te ondersteunen en ver beteren. De stichting probeert dit doel te bereiken door het verstrek ken van kleding, voedsel, onder wijsmateriaal. speelgoed, duurzame inventaris e.d. Het college van burgemeester en wethouders van Venray heeft in zijn vergadering van 23 januari 1996 beleidsregels vastgesteld voor het aanwijzen van een belastingplichti ge in een keuzesituatie. De beleids regels hebben betrekking op de vol gende belastingen: onroerende-zaakbelastingen; baat belasting; hondenbelasting; riool rechten: afvalstoffenheffing. De beleidsregels liggen ter inzage bij de informatiebalie van de gemeente Venray. Veel lege spuitbussen komen ten onrechte bij hel KCA terecht. Vaak wordt gedacht dat een spuitbus klein chemisch afval is. Dit is echter onjuist. Een spuitbus is namelijk verpakking. Of iets chemisch afval is, wordt bepaald door de inhoud en niet door de verpak king Welke spuitbussen horen wel bij het klein chemisch afval Alleen spuitbussen met een restant van bepaalde produkten horen bij het KCA. In de praktijk gaat het om lakken, verven, insekticiden, lijmen, kitten en smeermiddelen. In alle andere gevallen mag de spuibus in de gewone afvalcon tainer dan wel blikbak worden gedepo neerd. KCA-logo U hoeft er tegenwoordig niet meer aan te twijfelen of iets wel of niet tot het klein chemisch afval behoort. Sinds I juli 1994 zijn producenten namelijk ver plicht op produkten die in het afvalstadi- um klein chemisch afval zijn het 'KCA- logo' aan te brengen. Het gaat hierbij om produkten die in Nederland op de markt komen en bestemd zijn voor huis houdelijk gebruik. Hieronder volgt een overzicht van produkten met een KCA- logo op de verpakking. bestrijdingsmiddelen cosmetica foto-ontwikkelaar, fotofixeer inkten en iiïktverwijderings vloeistof lijmen en kitten motorolie, lampenolie, enz. wasbenzine, petroleum, aceton smeermiddelen verf en verfprodukten verfverdunnings- en verwijderingsmiddelen Vergunningaanvragen. Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit: Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunnin gen krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Nicole Rader. Genhodder 6-A, 41179 te Mönchengladbach (D) voor een vergunning voor het oprichten en in werking hebben op grond van arti kel 8.1 lid I van de Wet milieube heer voor een paardenhouderij, gele gen aan de Nachtegaalweg 6 te Heide; 2. Gebroeders van Kempen, Scheiweg 25. 5809 EH te Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Scheiweg 25 te Leunen. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrek king hebbende stukken liggen ter inzage van I februari 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). Tot 29 februari 1996 kunnen de stukken ook. na telefonische afspraak (0478- 523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkin gentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daarte gen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in afwijking van de ontwerp beschikking vergunningen krach tens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. Gebroeders Classens, Castenrayseweg 2-A. 5808 AG te Oirlo voor een vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieube heer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning vooreen iegkippenhouderij, gelegen aan de Castenrayseweg 2-A te Oirlo; 2. J.G.M.E. Peeters. Timmermannsweg 51, 5813 AL te Ysselsteyn voor een vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een vlees varkens- en kalkoenen- houderij alsmede landbouwproduk- tiebedrijf. akkerbouw en de toepas sing van brij voeders, gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 1 februari tot 14 maart 1996 in het gemeente huis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kun nen ook, na telefonische afspraak (0478-523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit: c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voor nemen tot intrekking heeft aangege ven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunning gedeeltelijk wensen in te trekken van: I. H. Strijbos, Deurneseweg 176, 5813 Burgemeester en Wethouders van Venray maken, gelet op het bepaal de in artikel 1 I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en het bepaal de in hoofdstuk IV, de artikelen 1 t/m 7 van het bestemmingsplan Landweert, bekend, de terinzagelig ging van een ontwerpbesluit tot wij ziging van de toegestane woning dichtheid per hectare en van een ontwerpuitwerkingsplan Woongebied Landweert deelgebied W2 en W3 (gedeeltelijk). Burgemeester en wethouders van Venray zullen binnenkort aan de gemeenteraad voorstellen een deel van de bosweg nabij de Maasheseweg niet meer toegankelijk te stellen voor het openbaar verkeer. De weg is kadastraal bekend bij de gemeente Venray onder sectie A nr. 2538. De stukken onder dit voorstel liggen met bijbehorende tekeningen vanaf vandaag gedurende 4 weken ter inzage bij de Vakbalie Gemeentewerken in het gemeentehuis. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot deze Vakbalie van maandag t/m vrijdag van 9.00 - 13.00 uur en op maandag middag van 13.00- 17.30 uur. Belanghebbenden kunnen gedurende deze 4 weken bezwaren tegen het voorstel indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Met het wijzigingsbesluit en het uitwerkingsplan wordt beoogd de bouw mogelijk te maken van ca. 95 woningen in het gebied globaal begrensd door de Stationsweg, Klaproos, Kroonkruid en Smakterveldweg. De ontwerpstukken en de overige daarop betrekking hebbende bescheiden liggen met ingang van 2 februari 1996 gedurende twee weken voor eenieder ter inzage in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, bij de vakbalie gemeente werken, op maandag van 09.00- 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00-13.00 uur. Gedurende die termijn van twee weken bestaat voor belanghebben den gelegenheid eventuele beden kingen schriftelijk kenbaar te maken aan burgemeester en wethouders van Venray. postbus 500. 5800 AM Venray. Venray, I februari 1996. Burgemeester en wethouders voornoemd. drs. J.FH.A.B. Waals, burgemees ter. drs. A.W.M. de Bever, sekretaris. AC te Ysselsteyn voor de! milieuvergunning nr. 68 voor eei rundveehouderij en varkensmesteri] gelegen aan de Deurneseweg 1761< Ysselsteyn. De intrekking geldt t« behoeve van de uitbreiding van dt inrichtingen aan de Peelken 2 Ysselsteyn. Zuivelweg 3 te Leuno 5J en aan de Driekooienweg 7 tt Evertsoord. Burgemeester en wethouders vaï de gemeente Venray meken bekenc dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunnim geheel wensen in te trekken van: I. M.H. Timmermans, Veulenseweg 62 5814 AD te Veulen voor de milieu vergunning nr. 852 voor een var kenshouderij, gelegen aan d< Veulenseweg 62 te Veulen. D{ intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen aar de Kempkensberg I en 9 t( Ysselsteyn. Het ontwerp van het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 1 februari 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie IA Gemeentewerken). Tot 15 februari! Pt 1996 kunnen de stukken ook. na telefonische afspraak (0478 523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan eer ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij he College van Burgemeester Wethouders bedenkingenter mijn). Deze kan hierbij verzoeken G zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mondelinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingei hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet i staat te zijn geweest, zijn later tb het instellen van beroep gerechtigd. P< Besluiten Burgemeester en Wethouders vap de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunnin gen gedeeltelijk intrekken van: 1. H. Strijbos, Deurneseweg 176. 5813 AC te Ysselsteyn voor de milieuver gunning nr. 68 voor een rundvee houderij en varkensmesterij. gelegen aan de Deurneseweg 176 Ysselsteyn. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn: 2. M.A.W.H. Peeters, Heidseschoolwes 4. 5812 AK te Heide voor de milieu vergunning nr. 91.1612 voor een rundvee- en vleesvarkenshouderij gelegen aan de Heidseschoolweg 4 te Heide. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Castenrayseweg 2- A te Oirlo. Het besluit en alle relevante stuk ken c.q. gegevens liggen ter inzage van 1 februari 1996 tot 14 maart 1996 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tol 13.00 uur (vakba lie Gemeentewerken). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (0478-523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes y weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit: b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uil te brengen over hel ontwerp van het besluit: c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van hel ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijker- wijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee^ voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzit ter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt R niet eerder van kracht dan nadat op.—I! dat verzoek is beslist. Wl Venray. I februari 1996 1 Burgemeester en Wethouder voor- noemd.en. M tel NI

Peel en Maas | 1996 | | pagina 14