HALVE PRIJZEN SHOP "Geest gronden" WINTERFINALE '95/'96 De binnenkomer van de week REGIOKALENDER Expositie 'Devotie in prenten' Kindervakantiewerk in het teken van Disney! Muzikaal Weekend in de Bonte Koe Op onze dames- afdeling restanten van onze winter- kollektie nu in onze en vele extra koopjes in de opruiming bij VAN OORSCHOT MODE s4fe*tcC<* Oud papier Concert in Gryphus Geslaagd Private Justice in de Jera Wereldwinkel Venray Nieuwe voorzitter 'Crescendo' Bioscoop- nieuws Communie show Nieuwe dansvorm slaat aan PEEL EN MAAS Cotton Green en Oostrum in De Volle Maan PEEL EN MAAS Donderdag 25 januari 1996 - Pagina 3 Voor de Lionsveiiing van 23 maart a.s.. waarvan de opbrengst is bestemd voor een vakantie van een groep ernstig gehandicapte kinderen, stromen de goederen gestaag binnen. Ter ondersteuning van dit goede doei publiceert Peel en Maas wekelijks een foto van één van de interessante artikelen, die via het telefoonnummer 514618 worden ingebracht. Indien ook u dit goede doel wilt ondersteunen en tevens iets bijzonders wilt verkopen via de vei ling, wordt u uitgenodigd dit nummer te bellen, want: u krijgt er wellicht meer voor dan u denkt! Deze week een zeer bijzondere reproduktie van onderdeel der 'Staalmeesters'. Olieverf op doek ca. 60x90 cm in fraaie lijst. Nieuwe expositie in De Lochting Jp 0! jfde Grotestraat 73, Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van evenementen en aktiviteiten ïiit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Zondag 28 januari: CD- en platenbeurs Neerkant. Meer dan 35.000 singles, LP's en CD's in zaal Internos aan de Dorpsstraat 27. Entree gratis, openingstijden van 11.00 tot 17.00 uur. Zaterdag 3 t/m 31 maart: 'Sprekend dy uister'; expositie over de onderaardse mergelgroeven van Zuid Limburg. Een ontdekkingstocht via acht thema's. Er is onder meer een uit 1918" daterende film te zien over de mergelwinning in Zuid- Limburg. Limburgs Museum, Goltziusstraat 21VenTo. Open van dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Zondag 4 februari: Verzamelaars van het werk van Anton Pieck houden een beurs in Vrijetijdsaccommodatie Henriëtte Roelands aan de Keldermansstraat 43a in Eindhoven. De beurs is geopend van 11.00 tot 15.00 uur. Voor info: M.P. de Haas-Van Riemsdijk, tel. 030-2713946. T/m 16 februari: Expositie 'As de sterre dao baove straole - Carnaval in Limburg' in Limburgs Museum te Venlo. Over ezelsntis. foekepot en andere (histori sche) aspecten van carnaval. Museum is open dinsdag lot en met vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. V. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. Gabeler. Th. Lankveld, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za: B. v. CASTEREN-v. GILS Langstraat 106, tel. 585289 zo: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: za: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 588800 zo: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 585900 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 077-4641707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN R AY-Y SSELSTE YN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 584504 Van 28 januari t.m. 10 maart exposeren twee vrouwelijke kunste naars in galerie De Lochting aan de Laagheidseweg. Het gaat hier om Mieke van de Hoogen, keramiste die met vrouwenbeelden en polten exposeert en om Sylvia van Noye, schilderes en vervaardigster van j ruimtelijk werk. De expositie wordt zondag 28 januari officieel geopend door prof. T. v.d. Hoogen. theoloog. Hij zal ongetwijfeld ingaan op het span ningsveld tussen lichaam en ziel. materie en bewustzijn, de vraag hoe wij de hemel op aarde kunnen reali seren. hoe de kunstenaars de "geest l gronden". Mieke v.d. Hoogen komt uit Elsloo en begon in 1987 aan een opleiding keramiek waar ze o.a. les- kreeg van Venraynaar Piet Hermans. Vanaf 1992 werkt ze in een eigen atelier. Haar interesse gaat uit naar de "dunne scherf' en de mogelijk heden daarvan in monumentale keramische objecten. Haar interesse gaat ook uit naar oude stooktechnie- ken en nieuwe glazuurtechnieken. Haar werk bestaat grotendeels uit vrouwenfiguren en potten. Mieke v.d. Hooien hè'eft o.a. ook meegè- daan aan 93 Geheimen en de kunst- j manifestatie Geijsteren '94. Sylvia van Noye noemt haar werk j een zoektocht naar zichtbare gren- zen en de grenzeloosheid van hel bestaan. "Het is een afweging tussen eenwording of afkeer, de spanning I tussen vasthouden of loslaten". Sylvia van Noye is sterk geïnspi reerd door voorbeelden uit de Indiaanse geschiedenis, waarin de aarde als scheppend gegeven duide lijk tol uiting komt. Sylvia van Noye werkt het liefst op hout waarbij zij Het jaar is nog maar net begonnen en nu alweer nieuws van het Kindervakantiewerk? Ja dus. Wij weten dat er veel ouders zijn die bij het boeken van vakanties rekening houden met de week Kinder vakantiewerk. Vandaar dat wij nu al bekend willen maken dat deze week I plaats zal vinden van 8 tol en met 12 juli en in het teken zal staan van j 'Disney'. Er wordt nog volop aan het programma gewerkt door de organisaTie, maar er zijn aktiviteiten gepland als knutselen, een vossen jacht, zwemmen, een anders dan anders sportdag en nog veel meer. Afgelopen jaar hebben er meer dan 760 kinderen deelgenomen aan het Kindervakantiewerk. Dit jaar verwachten we een nog grotere deelname. Om er voor te kunnen I zorgen dat ook dit jaar weer een BRUKSKE j Op zaterdag 27 januari wordt hel oud papier weer opgehaald in het 1 Brukske door mensen van het wijk- platform. Wilt u het papier voor 13.00 uur gebundeld aan de straat kant zetten. Bij voorbaat dank. VELTUM Vrijdag 26 januari wordt er in Veltum wederom oud papier opge- I haald door leden van biljartvereni ging DOS. Dit betreft het gebied gelegen tussen Westsingel, Langstraat, Weg in den Berg en Kempweg. Graag vanaf 13.00 uur het papier goed gebundeld of in dozen aan de straatkant gereed zet ten. Gemeentewerken haalde reklameborden weg Omdat de gemeente een ander beleid gaat voeren voor het plaatsen van reklameborden, verwijderde personeel van gemeentewerken maandag enkele borden die het uit zicht van verkeersborden belem merden. Dat gebeurde aan de Kululjveg waar welkomstborden voor ae nieuw gekozen prins carna- I iÉUHMÜiÜMUiÉ Een van de werken van Mieke v.d. Hoogen kiest uit materialen die elkaar aan trekken of afstoten om zo een inten se wisselwerking van grondstoffen te krijgen. groot sukses wordt, hebben we helaas moeten besluiten de de kin deren van groep 8 niet meer mee mogen doen. Deelname is dus alleen voor kinderen van groep 3 tot en met groep 7. ORGANISATIE GEVRAAGD Kindervakantiewerk wordt ieder jaar georganiseerd door een aantal vrijwilligers. Het grote aantal kinde ren zorgt ook hier voor problemen. Daarom zijn wij dringend op zoek naar mensen die ons willen helpen. Wij zoeken mensen die het leuk vin den om mee te organiseren, creatief zijn en van aanpakken weten en nog wat vrije tijd hebben. We vergade ren gemiddeld twee maal per maand. Meer informatie kan verkre gen worden bij het sekretariaat, tel. 0478-587560. Op vrijdag 26 januari geeft Club Diana een concert in jongerencen trum Gryphus in Vierlingsbeek. Genoemd naar dc gelijknamige relaxruimte in de buurt van Nijmegen is Club Diana momenteel een van de grootste muzikale belof ten uit de Keizerstad. Het trio gros siert in broeierige, energieke en rammelende gitaarpop. Puntige songs in de beste traditie van Pavement, Sebadoh, Dinosaur Jr. en Pixies. Club Diana was afgelopen zomer een van de verrassingen van de Valkhof Affaire in Nijmegen en reeds tijdens hun derde optreden stonden de heren al op de planken van de Amsterdamse poptempel Paradiso. Voorwaar niet slecht voor een beginnend orkest. Gryphus is geopend vanaf 21.00 uur. Het concert van Club Diana begint om 22.30 uur. De entree bedraagt ƒ5.-. Op 23 januari is Colette Teunissen Nadat Private Justice vorig jaar de Jera ook aandeed tijdens haar CD- tour,'Masquerade', hebben ze deze keer besloten om de cd-presentatie van hun nieuwste cd in Noord- Limburg te houden in Ysselsteyn. Private Justice is een band die medio 1989 werd opgericht door vijf muziekvrienden. Na hun eerste optreden in 1990 zouden er nog vele volgen, zowel op regionaal als nationaal niveau. De eerste stappen richting volwas senheid worden in '92 gezet als de heren een bescheiden sukses boeken met hun eerste cassette die in enkele weken is uitverkocht. Maar de trant is gezet en vanaf die tijd maakt Privat Justice furore als voorpro gramma bij bands als Golden Earring, Rowwen Hèze en De Dijk. In augustus '94 is het dan zover, de eerste CD van deze vijf heren ligt op de planken. Masquerade met alleen eigen nummers wordt een doorslaand sukses en de naam van Private Justice is gevestigd. Met hun nieuwste cd 'Too Young' bewijzen ze nog steeds een van de betere Limburgse bands te zijn. Met nummers in de trant van Pearl Jam en Lenny Kravitz en een enkele cover van bijvoorbeeld The Smashing Pumpkins speelt deze groep elke tent helemaal plat. De Jera gaat op zaterdag 27 janu ari om 20.00 uur open en het optre den begint om 21.00 uur. De Jera ligt aan de Peter Janssenweg 12 in Ysselsteyn. 1996: het Afrikajaar! Afrika heeft een imagoprobleem. Afrika wordt meestal geassocieerd met honger en oorlog, maar er is ook een ander Afrika. Dat andere Afrika herbergt en schat aan talen ten zoals vakmanschap, onderne mingsgeest en een rijke cultuur. De Fair Trade organisatie, de voor naamste alternatieve handelsorgani satie, waarvan Wereldwinkel Venray de produkten betrekt, heet 1996 uit geroepen tot Afrikajaar. Afrikaanse boeren en ambachtslieden kunnen daarom vanaf 1996 rekenen op uit breiding van het Afrikaanse assorti ment. Afrikaanse produkten hebben nauwelijks toegang tot de Westerse markt. Een van de problemen is de slechte infrastruktuur en daqrrnee het te dure transport en het ontbre ken van middenkader na de dekolo nisatie van veel Afrikaanse landen. In 1996 komt Fair Trade met nieuwe produkten zoals jam, chutney, azijn en een speciale Afrikakoffiemelange. Bovendien, in het verlengde van de aktie Mode met Motief een komplete Afrika- modelijn van kleding, sieraden en accessoires. De prijzen van de grondstoffen, die Afrika exporteert en die voor sommige landen in Afrika de voor naamste inkomstenbron betekenen, zoals koffie, thee. cacao, zijn de laatste decennia sterk gedaald.Rechtvaardige prijzen voor Afrikaanse grondstoffen zijn een eerste vereiste om dat continent weer op de been te krijgen. Een grote schuldenlast en een verslech- ferende handelspositie van de Afrikaanse landen als gevolg van de GATT-overeenkomsten zijn er mede oorzaak van dat Afrika in de hoek terecht komt waar de klappen val len. Wereldwinkel Venray, gevestigd op het adres Henseniusstraat 3a, heeft veel produkten uit Afrika: foodprodukten, kunstnijverheid en sieraden. Sinds kort ook aardewerk bekers met het Bushmenmotief. Koop Afrikaanse produkten en bevorder zo de eerlijke handel met Afrika! De Wereldwinkel is geopend: maandag van 12.00 tot 18.00 uur; dinsdag t/m donderdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 18.00 uur; vrijdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 21.00 uur en zater dag van 10.00 tot 17.00 uur. Vlag uit, winkel open! Tijdens opening stijden is de winkel telefonisch te bereiken onder nr. 588571 Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 15 tot en met 21 januari werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Handtas met portemonnee, 100,- 100 Bfr., div. pasjes; handtas, knip sluiting en draagriem; OV-jaarkaart. GEVONDEN Bankpas Rabo; leesbril: dames fietsen: klein model. Sprinck, Roma, Splendes en Vernos; heren fiets, Batavus; geldbedrag; pas poort; sleutel van Suzuki en Lips kastdeursleutel. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Vernielingen aan auto's Een 52-jarige inwoner van Venray deed aangifte van het lek steken van de achterbanden van zijn aan de Veltumse Kleffen geparkeerde auto. Een bewoner van de Matterhorn- laan deed aangifte van vernieling aan zijn bij zijn woning geparkeerde Tijdens de maandag jl. gehouden jaarvergadering van ouderenkoor Crescendo is mevr. Mariet van Hooren-van Els officieel benoemd tot voorzitter. Sekretaris is wederom Harry Beerkens, terwijl Nico Ulder de post van penningmeester voor zijn rekening neemt. Het bestuur wordt gecompleteerd door mevr. A. v.d. Bekerom- Lenssen. muziek/bibliothecaresse en Toon Wijnen zag zijn mandaat als algemeen bestuurslid met drie jaar verlengd. Het was een druk bezochte en geanimeerde vergadering in zaal Thielen aan het Kennedyplein. BABE de filmverrassing van dit seizoen Soms zijn er films waarvan nie mand verwachtte dat het een topsco rer zou worden. Babe is zo'n film. Babe behoort bij de allerhoogste bezoekerstrekkers van dit ogenblik. Het blijkt, dat niet alleen de jeugd, maar ook ouderen veel plezier aan deze film beleven en ook ouderen gaan in drommen naar Babe. Anderzijds ook weer niet te verwon deren, want er valt heel veel af te lachen. Babe wordt in de Nederlandse versie vertoond. Geprolongeerd worden DANGE ROUS MINDS met Michelle Pfeiffer. Deze film over onhandelba re jongeren in de klas is een regel rechte hit en trekt ongelooflijk veel publiek. GOLDEN EYE blijkt een gouden greep te zijn. want ook deze film trekt een rekord aantal bezoe kers. Ook FILMPJE blijft het pro gramma houden. Paul de Leeuw zorgt voor heel wat hilariteit. POCAHONTAS en DESPERADO gaan eveneens door. Zondag 4 februari vindt er weer een communieshow plaats in dans en partycentrum Janssen. Inmiddels een jaarlijks terugkerend gebeuren, waarin de communicant en het com muniefeest centraal staan. Gedurende een groots opgezette modeshow zullen eendertigtal modellen u de kleding tonen, welke de communicant dit jaar zoal zal dragen. Een en ander wordt ver zorgd door Jos Arts Jeugdmode. Tevens wordt uitgebreid aandacht besteed aan tal van zaken, die het communiefeest tot een sukses zullen maken. Zo presenteert Thomassen Mode in een aantrekkelijk show de voorjaarsmode voor dames en heren. Immers, de ouders van de communicant gaan deze dag ook graag goed gekleed. De schoenen welke de modellen dragen zijn van Nimco schoenen. Verder toont Foto Hoedemaekers u alles over commu niefoto's en prentjes. Culinair Creatief informeert u over de moge lijkheden van warme en koude buffetten. Juwelier Verlinden laat zien welke gouden en zilveren sie raden de communicant interesseren. Ook neemt deel aan deze info Pierre Pijpers, om u een idee te geven van feestelijk gebak op de communie dag. De kapsels van de modellen, zowel groot als klein worden ver zorgd door Hij en Zij Haarmode, terwijl Elma bloemenatelier zorg draagt voor de aankleding van de zaal, maar ook haar aandacht geeft aan de accessoires, corsages en bloemtoefjes voor de communicant. Al met al krijgt u voldoende infor matie en is deze dag een bezoek meer dan waard. Wilt u een van de twee shows op deze dag bezoeken, neem dan even kontakt op met een van de deelnemers. De shows begin nen om 11.30 uur en 14.30 uur. De entree bedraagt ƒ5,- per persoon en is inclusief koffie met gebak. Tevens wordt aan het einde van elke show onder de aanwezigen een horloge verloot. Afgelopen zondag vond er een druk bezocht open huis plaats bij danscentrum Janssen aan de Raadhuisstraat 6 in Venray. Hierbij kon men naast de vele reeds bestaande dansvormen ken nismaken met het allernieuwste op dansgebied namelijk O Dance. Öp de meest recente muziek met een flink aantal beats per minuut werd getoond hoe men zich hierop beweegt zoals ook te zien is in videoclips van dit moment. Getuige de vele positieve reakties op deze presentatie zal er binnenkort gestart worden met een aantal korte kursus- sen met Streetdance. Double Speed en Double Groove volgens de exclu sieve O Dance lesmethode die op een eenvoudige manier te volgen is. Speciaal daarvoor zijn er de komen de week donderdag van 18.30 tot 19.30 uur en vrijdag van 20.00 tot 21.00 uur met aansluitend een gezellige disco-avond gratis intro- duktielessen te volgen voor de jeugd tussen 12 en 16 jaar. Gedachtenis- of bidprentje van een Venrayse, die tijdens haar leven een godsvruchtig en weldoend lid van de Derde Orde is geweest. Devotie- of bidprentjes zijn al vele jaren massaal onder de katho lieke gelovigen verspreid. De meest dierbaren kregen een plaatsje om te bewarenjn een kerkboek of missaal, de~rest van de prentjes moest meest al genoegen nemen met een verloren bestaan in een oud sigarenkistje of koektrommel. Tijdens het binnen van het Rozenhoekje was men nog wel eens genegen een kort schietge bedje of weesgegroetje te prevelen voor 'de ongelukkige zielen' die in de trommel of het kistje zaten. Rond de laatste eeuwwisseling kwam het herhaaldelijk voor, dat op de voorzijde van het bidprentje de patroonheilige van de overledene of een heilige die hij bijzonder had vereerd, stond afgedrukt (zie foto). Op de achterzijde stonden meestal enkele toepasselijke bijbelspreuken. Zo staat er bijvoorbeeld op een prentje uit 1882: 'Die er velen ter regtvaardigheid onderwijzen, zullen blinken als sterren, in alle eeuwig heid. Daniel XI 1.3'. Deze overledene was daarvoor ruim dertig jaar in Leunen onderwij zer geweest. Deze en veel andere devotiepren- ten zijn tot en met 10 maart te Komend weekend staat de Bonte Koe weer volop in het teken van de live muziek. Zaterdag 27 januari is er het twee wekelijkse Unplugged-optreden met de Venlose formatie Endless Wire. Geluidsman Oeki zal ook van dit optreden weer een fraaie registratie maken, waarbij het melodieuze en het gebruik van de mondharmonica, een belangrijke rol zal spelen. Een gedachtenisprentje met "St. Anna ten drieën bewonderen in het museum 't Freulekeshuus, Eindstraat 8. Geopend met uitzondering van 17 en 18 februari, elke woensdag-, zaterdag- en zondagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Aanvang 20.30 uur. Zondag 28 januari wordt de weke lijkse reeks zondagsconcerten voort gezet door de van oorsprong Apeldoornse rochband Touchdown. Hun muziek bestaat uit een basis van originele rock met daarop sterk melodieuze zanglijnen. waarbij de kenmerkende stem van de zangeres zo opvallend tot haar recht komt. Het optreden begint om 19.30 uur en de entree is ƒ5,-. WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure. V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling W. de VOCHT en R. EELDE RINK DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers. mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 077-3986538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur elke week nieuws PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel 0478-582727 Pax 0478-510916 Redaktie BertAlbers Christ van den Munckhöf Frits Havens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tol vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: j Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigmgsnieuws trit llileriiilr rtinarlnrt 1 fl rin Cotton Green is een country rockgroep uit het hoge noorden, dat wil zeg gen Friesland. De band heeft gespeeld in het voorprogramma van de Jayhawks, Golden Earring en The Brandos. Door de bezetting met akoesti sche gitaren, contrabas, banjo en meerstemmige zang heeft de groep een country- en folkgeluid, maar er wordt gespeelB met een passie en heftig heid zoals die alleen in de rock is te vinden. Naast eigen werk bestaat het repertoire van de band uit covers van o.a. Green on Red, Rolling Stones, Neil Young, REM, Eric Clapton en bewerkingen van een aantal country- en folk traditionals. De bezetting van de band 'Cowboy'; wilt van Dijk, bas, zang; Wyger 'Stochello' Smits, gitaar, zang; Wander 'Mr. Scarecrow' van Duin, gitaar, banjo, mandoline, mondharmonica en zang. Het optreden vindt plaats in de zaal van café De Volle Maan op vrijdag 26 januari en begint om 22.00 uur. Zaterdag 26 januari, ook in de zaal van café De Volle Maan en ook om 22.00 uur vindt er een invasie vanuit het oosten plaats. De Oostrumse bands Mind of our own en De Brajopies nemen dan bezit van de zaal en zullen op verpletterende wijze hun muziek ten gehore brengen. De muziek die deze bands spelen kan worden bestempeld als stevige gitaarrock met invloeden van de Grunge scene. Graag had de organisatie ook de derde Oostrums band, Grum, bij dit optreden gehad maar door verplichtingen elders hebben zij moeten afmelden. De drie Oostrumse bands hebben onlangs afzonderlijk zeer suksesvolle optredens afgewerkt in café De Bonte Koe in het kader van de unplugged optredens aldaar. Moge de optelsom van de bands resulteren in een optel som van gezelligheid. Op beide dagen blijft het cafégedeelte gescheiden van het zaal gebeuren. Fr geheim best wel iets in De Vollft Mann' WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: T. TIGGELOVEN Blauw ververstraat 30, tel. 582411 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel.513727

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3