GEZOND NATUURLIJK v SUPERBRUIN MET SNELLE SUPERBRUINER Park of uitloopgebied? Geparkeerde vrachtauto's taboe in woonwijken 'C Rozemarijn Thijm VENLO VENRAY ROZEMARIJN THDM Bibliotheek- nieuws Dansverenigin Amusement 'nifri zonnebank superbruinerI De speciaalzaak voor uw gezondheid PEEL EN MAAS Donderdag 25 januari 1996 - Pagin, Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 581275; kapelaan H. de Wit ofm, Whistlerstraat 1, tel. 582385; kape laan R. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 571215 of 580202; kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 511664. Priester in ernstig noodgeval: via balie zieken huis, tel. 522222. Opgeven misin- tenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis ouders Hub Schols-Vosters en overl. fam.; Wim Janssen (koll). 19.00 H. Mis voor Nara Borghs-Claessens; Jan en Anny Schwachöfer en opa Dijkmans; Karei Cox; Willy Beerkens-v. Meyel; Teng Geurts (buurt); Jan Aerts; overl. ouders Arts-Verkoeyen, kinderen en klein kinderen; Gerard Spee. Zondag: 4e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis Wiel Custers, ouders, schoonouders en fam.; overl. fam. Van Dijck-Fleurkens; Marie Jansen-Welten (koll); overl. ouders Van de Beuken-Schaeffers en zoon Pierre; ouders Flinsenberg- Cremers; overl. ouders Janssen- Muis. 11.00 H. Mis Gezinsmis, pre sentatie communicanten; jrd. overl. ouders Lucassen-Janssen en overl. kinderen; Daniel Bouhuijs (koll); Jan Deenen sr., Jan Deenen jr. en Sraar Deenen; Cor Janssen. Maandag: 9.00 H. Mis voor alle zieken en overledenen. Dinsdag: 9.00 H. Mis Jo Pouwels en overl. fam.; Jan Schiks en Truus Dchiks-Ramsteyn; ouders Kleuskens-Achten; uit dankbaar heid. Woensdag: H. Johannes (Don) Bosco, priester. 9.00 H. Mis Marie en Teng Linders en overl. fam. Linders-Kappel. Donderdag: 9.00 H. Mis fam. Hendricus Arts en Jacoba Hubertina Janssen. Vrijdag: Opdracht van de Heer in de Tempel; Maria Lichtmis. 9.00 H. Mis voor bijz. int. (JH); Martha v. Valengoed-v. Bijlevelt; An Swaghoven-van Els Dienbeurten: za 19.00: Mark, Paul L., Erik, Bram S; zo 9.30: W. van Ham, L. Truijen, Natasja, Claudia, Remco; zo 11.00: Leon, Lieke, Stefan B., Joost. Lektoren: za. 19.00: A. Noyens. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: J. Korff; lektrice: zr. Jacinta. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: J. Korff; letrice: Tr. Blom-v. Brakel. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Maandag: 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. g: 11.00 P Donderdag: 11.00 Psalmengroep in het stiltecentrum; 16.45 turgieviering in de St. Annakapel. .45 Yoga en meditatie in het stilte- Liturj 16. centrum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Volkszang; overl. ouders Linders-Verkoeij en; jrg. Wim Hagelaar en zn. Peter; Allegonda Willems (koll); Gerrit Janssen en overl. fam.; Gerrit Koppes en overl. fam.; jrg. Gertrude Relouw-Linders en overl. fam. Zondag: 8.30 Voor de parochie. 10.30 M.m.v. Zonnelied; Martien v.d. Brandt (koll); Wilhelmus Verhalle (koll); Toon Swinkels (koll); ouders Madou-Klaassen; Theo Feller; pater Floris Cïaessen; jrg. Toon Kateman. 12.00 doop Kim Bonants, Kruisstr. lb. Maandag: 19.00 Voor wereldvrede. Dinsdag: 19.00 Marian v. Haperen en overl fam.; jrg. L. Vermeulen en overl. fam. Woensdag: 19.00 Voor priesterroe pingen. Donderdag: 19.00 Fam. Janssen- Krijns. Vrijdag: Feest van Maria Lichtmis. 19.00 M.m.v. Zangers van St. Frans (Volkszang); Martha v. Valkengoed (vw Jufianasingel); Gerrit Martens; t.e.v. O.L. Vrouw. Op 2 februari vieren we op feeste lijke wijze Maria Lichtmis. Achter - in de kerk kaarsenwijding en pro cessie. Aansluitend Blasiuszegen. Presentatie commicantjes 1996. Op 3 febr. worden alle communican tjes van 1996 gepresenteerd aan onze parochie tijdens een mooie gezinsmis. Ook dan hebben we de liturgie van Maria Lichtmis: kaar senwijding achter in de kerk, pro cessie met de kinderen, en vervol gens stellen dé communicantjes zich voor. Aansluitend Blasiuszegen. Aanvang 18.00 uur. Vredeskerk Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Zaterdag: 19.15 Vooravondmis voor de 4e Zondag door het jaar m.m.v. Chrisko. Kinderwoorddienst. Voor Wim en Antonet Jakobs-Hanen (koll); overl. ouders Van Bergen-Stiphout en zoon Jos; overl. Hendrika Huisman. Zondag: 4e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis m.m.v. Mannenkoor. Voor het geestelijk en tijdelijk wel zijn van de parochies; Anneke Linders-Sanders (koll); jrd. mej. N. Janssen; uit dankbaarheid. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Wim Janssen en overl. dochter Nelly; Piet Verheijen; overl. ouders Haegens-van Lin; Huub v.d. Venne; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen; Mie Staaks-Hermans. 10.00 Uit dankbaarheid; overl. ouders Camps-Willems; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Gem. koor met Volkszang). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Voor een zieke. Woensdag: 9.00 Voor priesterroe- Ëingen (met Rozenkransgebed), 'onderdag: 9.00 Uit dankbaaheid t.e.v. O.L. Vrouw. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste. 9.00 Uit dankbaar heid en tot bijz. int. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Annemiek Moraal, Renee Bartram, Mieke Emons, Marlie Schlepers; zo 8.30: Rianne Rijshouwer, Danielle Wijnen, Lieke ten Brummelhuis, Loes Kessels; 10.00: Judith Philupsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor); To Willems-Geurts; Jan van Rhee; Harrie Vriens; led Vervuurt. Zondag: 10.00 Hoogmis (Herenkoor); st. Petronella Custers- Litjens; Jan Janssen. Woensdag: 9.00 H. Mis Jan Custers en Wilhelmina Vergeldt. Vrijdag: 9.00 H. Mis t.e.v. H. Hart van Jezus en voor priesterroepingen; overl. fam. Stevens-Steegns; st. Baten-Jeurissen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Handrie Versteegen; overl. ouders Classens- Vissers; jrd. Willem Classens en Petronella Rongen; Nella Classens- Janssen en Geert Classens; overl. ouders Maes-Baeten en zpph Martien. Woensdag: 9.00 jrd. Maria JanSsèti: Misdienaars: za 19.00: Wilma en Sandra. De aktie 'Gezinsbijdrage' ten bate van onze eigen kerk zal worden gehouden in de week van 26 jan. tot 2 febr. Voor deelname en informatie verwijzen wij naar het bijgesloten schrijven. De envelop zal door onze medewerkers bij u persoonlijk wor den afgegeven en enkele dagen later weer worden opgehaald. Reeds bij voorbaat dank voor uw medewer king en financiële steun die wij van u mogen ontvangen. Parochie Leunen 4e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. uit dankbaar heid (R); Frans Berkers- Schwachöfer; Mathijs van Kempen en Johanna Lochtens; Toon Hermans (buurt); Pierre Lucassen; Sjaak Classens en overl. fam.; overl. fam. Jenniskens-Nelissen; weekd. Teng van Vegchel (6); mndd. Harrie Smits; mndd. Michel Loonen en Marie Loonen-van Rens, Elly Loonen en Elly van Berlo. Zondag: 10.00 Hgm. Jo en Louis Janssen en overl. fam. Janssen; Wiel Keijsers (vw Gussenstraat); overl. fam. Claessens-Gussen; weekd. Sef Martens (2); gest. jrd. Henrina Jenniskens-Voermans en echtgen. 11.15 Lsm. tot bijz. int.; Pierre Philipsen en Anna Philipsen- Lenssen; Teng de Mulder. Maandag: 19.00 Lsm. Joos Jenniskens; mndd. Hendrik Philipsen en Catharina Philipsen- Spreeuwenberg. Dinsdag: 19.00 Lsm. Fien Loonen- Duijkers (buurt). Woensdag: Geen avondmis. Donderdag: 19.00 Lsm. Wiel Willems; gest. jrd. zuster Jeanne van Rens en overl. fam. Vrijdag: Opdracht van de Heer in de Tempel; Maria Lichtmis. Tevens le Vrijdag van de maand. Vanaf 8.45 uur ziekencommunie aan huis. 19.00 Lsm. t.e.v. H. Hart (vw offerblok); bijz. int.; Frans Baltussen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen. Misdienaars: za 19.00: Inge Smits en Sanneke v.d. Oetelaar; zo 10.00: Ineke Voermans en Ellen Geurts; 11.15: Geert van Gorp en Jeanne Theunis. Lektoren: za 19.00: Jan Jenniskens; zo 10.00: Annie Reintjes; 11.15: Elly Theunis. Rektoraat Heide Zondag: 4e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis voor Hay Willems Nachtegaal (koll). Misd.: Inge, Gemma, Simone, Martijn, Wilmar en Maijan. Donderdag: 9.00 H. Mis uit dank baarheid. Rektoraat Veulen 4e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. Wim v.d. Goor en Hendrika v.d. Goor- Baltussen en zoons Leo en Jan; jgt. fam. Verhoeven-Leyssen-Ewals; Jacobus Ewals en Maria Ewals- pai Mi Holtackers. Zondag: 10.30 Hgm. Wilhelmina Geurts-Ambrosius; overl. fam. Van Staveren-v. Son; voor de parochie. Maandag: 8.30 H. Mis als jgt. voor Harry Hendrix. Dinsdag: Geen H. Mis. Woensdag: Geen H. Mis. Donderdag: 8.30 H. Mis voor de parochie. Vrijdag: Maria Lichtmis; le Vrijdag van de maand. 8.30 H. Mis t.e.v. H. hart t.b.i. en voor de larochie. isdienaars: za: Ruud Bexkens en Richard Classens; zo: Roy Smets en Annelie Reintjes. Parochie Ysselsteyn 4e Zondag door het jaar (A). Zaterdag: 19.00 (Samenzang); Kinderwoorddienst; mndd. Wim Jansen; Toon Jaspers; Piet Swinkels (kaartclub); jrd. Jan Hendrix. Zondag: 9.30 (Ouderenkoor); M. Swinkels-Jeuken (buren). 11.15 Mndd. Tr. Swinkels-Claessens; Gijs Broeders; Janus Broeders; jrd. Mathieu Arts; Tren Poels. Maandag: 19.00 E. Vergeldt- Smeets (Ouderenvereniging); jrd. Piet Verstappen en echtgen. Woensdag: 19.00 Ouders Philipsen-Cremers; ouders Wismans-v. Vegchel en H. Geurts. Vrijdag: Maria Lichtmis; kaar senwijding en Eucharistieviering. 19.00 Piet Swinkels (buurt); E. Vergeldt-Smeets (fam. Vergeldt); Toon Jaspers (buurt); Jac. Claessens en overl. fam. Claessens- Jenneskens; Grad Arts en overl. fam. Misdienaarsbeurten: za 19.00: M. Spreeuwenberg en Th. Vogels; zo 9.30: I. en R. Poels; 11.15: E. Spreeuwenberg en M. Verheijen; ma: N. Pouwels en R. Hesselmans; wo en vr: W. Claessens en W. Verheijen. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Joh. v. Osch en Johanna Janssen; jgt. Teng Emonts; jgt. Willem Gellings en Antonia Jilissen. Misd.: Ingrid Willems en Patricia Arts. Zondag: 10.00 Jgt. Lamb. Lemmens, Catharina Hoedemakers en kinderen. Misd.: Erik Janssen en Jeroen Peeters. Dinsdag: 8.30 Voor de parochie. Woensdag: 19.00 Marie Janssen- Muyzers (koll). Vrijdag: Maria Lichtmis; le Vrijdag van de maand. 8.30 Voor de parochie. Kerk poetsen;'mevr. Arts-Ldrissen en mevr. Stiphout-v. Osch. Memisa: Irt het weekend 3/4 febr. is de kollekte voor de Memisa, de m edische missie aktie. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Zondag: 10.00 Fam. Huys-v. Enckevort. Maandag: 19.00 Voor zieken. Donderdag: 19.00 Voor vrede. Vrydag: Feest van Maria Lichtmis. 8.30 Schoolmis i.v.m. le Vrijdag van de maand. Misdienaars: za: Karin v.d. H. en Karin v.d. Z. Lezers: za: Josien Claessens; zo: Jan Classens. Rektoraat Smakt Zondag: 4e Zondag door het jaar. 10.00 In de St. Jozefkerk; Hoogmis voor overl. fam. Versleijen- Stoffelen; bijz. int. fam. Janssen; Arnoldus Reijnders; Jeu Custers; Guido Janssen; vader en moeder Logtens-Seroo. Dienb.: Lieke Koopmans en Natasja Bonants. In de St. Jozefkapel; t.e.v. St. Jozef. Woensdag: 3e van de 9 woensda gen voor het feest van St. Jozef. 9.30 H. Mis voor alle overledenen; Toos Vrijsen. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 28 januari zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Van christelijke loy aliteit blyk geven in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen kollekte. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 28 januari om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. A. Vliegstra jr., Driessum. Tijdens de middagdienst is er kin dercrèche. Bijbelonderwys: Iedere week. Voor kinderen van 6-12 jaar op dinsdag middag om 16.10 tot 17.00 uur. Voor de jeugd vanaf 12 jaar op zon dagmiddag om 16.10 uur. Kom deze tijd niet uit? Belt u dan even. Bijbel/Kontaktavond: Donderdag 25 jan., aanvang 20.00 uur. Thema 'Wat komt er uit de rots'. Iedereen is hartelijk welkom. Gezinsviering Zondag 28 januari is een gezins viering in de Grote Kerk. In deze viering is er een speciaal welkom voor alle kinderen van de St. Petrus'Banden parochie, die de eer ste H. Communie gaan doen dit jaar. Zij gaan zeggen wie ze zijn. Daarom is het thema van deze viering ook: 'Kom... vertel wie je bent'. Deze presentatie-viering begint om 11.00 uur in de Grote .Kerk. Iedereen is van harte welkom. Werkgroep Gezinsviering. Een keuze uit de nieuwe romans en de informatieve boeken: Bickmore, Barbara: Op de adem van de wind. Wanneer de jonge echtgenote van een journalist in de jaren twintig naar China gaat, blijkt ze even goed te schrijven als haar man, hetgeen tot spanningen leidt. Claxton, Annette:> Beeldgids voor sieraden. Aan de hand van veel kleurenfoto's wordt getoond welke sieraden men met eenvoudige mate rialen kan maken en hoe daarbij te werk te gaan. Hamilton-Pateson, J.: Spookstad Manilla. Een thriller. Johnson, J.: Waterkinderen. Overzicht in woord en beeld van de methode om baby's onder water geboren te laten worden. Kleijn, Koen: Nederlandse bouw kunst: een geschiedenis van tien eeuwen architectuur. Schaper, Arnold: Reishandboek Toscane en Umbrie. Reisgids met de nadruk op culturele zaken. Thijssing-Boer, H.: Wachten op een zondagskind: dubbelroman. Bevat: Een roep in de nacht en Beschaamd vertrouwen. Werken: Werken met Windows 95. Wolffers, Ivan: Alles over je lichaam: handboek voor jongeren. Informatie over het menselijk lichaam, voorzien van zwart-witte tekeningen. Vanaf ca. 12 jaar. Telefoonkaarten Landelijk is het niets nieuws maar voor Venray wel: het openbreken van het bakje waarin de verbruikte telefoonkaarten worden gedaan in openbare telefooncellen. Dat bakje was in een telefooncel in het Brukske met een schroevedraaier open gebroken. Die kaarten hebben f;een waarde maar voor de verzame- aars kennelijk wel. De telefoon- dienst gaat onderzoeken op welke wijze het openbreken voorkomen kan worden. Elders zijn reeds versnipperaars van die kaarten in telefooncellen aangebracht. Mogelijkheid 'tippelzone' voor honden achter Maijolein Is het nou een park in wording of is het niet meer dan een uit loopgebied van Landweert II. De lange groene strook onder de hoogspanningsleidingen, begrensd door de Rosmolenbaan, Marjolein, de tennishal en de A73, stond niet op de agenda van de wijkraadsvergadering in Landweert. Toch zorgde het gebiedje voor de nodige commotie in 't Stekske. "We wonen er nu een jaar of zeven. Verschillende bewoners is vijf jaar geleden, weliswaar monde ling, toegezegd dat het gebied achter ons een soort park zou worden. Waar mensen konden wandelen, kinderen konden spelen, een sport- veldje. Wat er nu ligt is een veld met verwilderd gras, met daardoor heen een pad van gravel. Met een wandel wagen is er geen doorkomen aan. Kinderen mogen er van de ouders niet spelen, want het ligt er vol hon denpoep. Het park voor iedereen is alleen voor volwassenen en hon den." Mevrouw Manders, bewoonster van Marjolein, vroeg het college wanneer de gemeente de mondeling gemaakte toezeggingen gestand deed. Terwijl er een groot terrein ligt met tal van mogelijkheden, moeten de circa 80 kinderen uit Marjolein, Knopkruid en andere aangrenzende woningen zich behel pen met een terreintje van vijf bij vijf met een wip, schommel en een half afgebroken huisje, betoogde zij. Om haar argumenten voor een beter speelvoorziening en inrichting van het gebied kracht bij te zetten over handigde zij het college een lijst met handtekeningen van ouders uit de buurt. TE LAAT Van de emotionele tirade van mevrouw Manders begreep het col lege niet alles, want 'park Marjolein' stond niet op het lijstje met problemen dat via de Bewoners Belangen Organisatie (BBO) bij B en W waren aangekaart. "Van toe zeggingen over de inrichting van een park is mij helemaal nii bekend", beweerde wethoui Driessen (openbare werke Driessen opperde wel de mogeli heid op termijn in het gebied e hondenuitlaatterrein in te richt< Voorwaarde daarvoor is in elk gei dat het experiment met de honde uitlaatroute -de 'tippelzone' zo Driessen het noemde- in Bruks slaagt. Tot die tijd hoeven de bev ners nergens op te rekenen. Collega De Loo, die de zieke bi) gemeester Waals verving, wist ev$ eens van niets, maar beloofde 'in dossiers te duiken' en na te gaan er indertijd toezeggingen gedaan. Via de BBO zullen bewoners op de hoogte word gehouden. Via dezelfde BBO kwam aan licht waarom het college van nis wist: de brief was te laat bij belangenorganisatie binnengek men en daarom stond het item ni op de agenda. Tot grote woede v bewoonster Manders, die overtuigd is de brief ruim voor ke te hebben weggedaan. De gemeente wil radicaal een einde maken aan de overlast door geparkeerde vrachtauto's en bussen in woonwijken. Volgende week bespreekt het college een nota waarin een pakket maatregelen tegen de overlast Dat liet wethouder Driessen van openbare werken dinsdag weten in Landweert. Als de nota wordt aangenomen mogen vrachtauto's helemaal niet meer in een woonwijk parkeren. Alleen op speciaal daarvoor aangewezen terreinen mogen nog vrachtauto's geparkeerd worden. Elke wijk krijgt zo'n parkeerlokatie aangewezen. Chauffeurs die in Landweert wonen krijgen voor hun vrachtauto of bus een plek op Keizersveld. Ook op Smakterheide staat een par keerplaats voor vrachtwagens gepland. Om het beleid te handhaven worden in de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) regels opgenomen. Driessen viel applaus ten deel, maar loco-burgemeester Marlies De Loo temperde de feestvreugde een beetje met haar mededeling dat het met het aannemen van een nota niet is gedaan. "Voordat we kunnen straffen, moeten er plaatsen aan de rand van de wijk worden ingericht. En daarna komt misschien nog wel het allergrootste pro bleem, namelijk wat doen we met mensen die zich niet aan de regels houden. Daarvoor hebben we de politie nodig". Op zaterdag 28 maart a.s. hoi dansvereniging Amusement w< een gezellige dans- en ontmoetinj avond in zaal In den Engel aan Poststraat te Venray. Deze avond zal een enigszins a navalistisch tintje hebben, bestuur stelt op die avond een aan prijsjes ter beschikking voor de b verklede eenling, het best verkle paar en de best verklede groep. Echter als u graag danst maar n in een carnavalskostuum wenst verschijnen dan bent u evengo welkom want deze avond is e£0 gewone dansavond met dansmuzi en geen continue carnavalsmuziek Graag nodigen wij u uit met o deze avond te komen vieren, zaterdag 28 januari. HGi' Diefstal uit kantoor Donderdag werd tussen 07.50i 12.00 uur uit de tas van een 27-ja ge medewerkster van een wink aan het Kapelaanspad haar port monnee met daarin een geldbedi Ac van ƒ150,-, twee bankpasjes en p soonlijke bescheiden gestolen. ZC y uui n MEERDERE PRODUKTEN PER WAARDEBON MOGELIJK De belangrijkste pluspunten van de Nifri Zonnebank Superbruiner op een rij: - snelle en diepe bruining wordt snel door de huid zowel voor gezicht als opgenomen lichaam - geeft geen vlekken - verzorgend - zuinig in gebruik, beschermend smeert goed uit hypo-allergeen ook als body-lotion na het - niet vet zonnebaden k. -rnrnt vnor een extra snelle "Ik werd ziender ogen bruin met Zonnebank Super Bruiner met natuurlijke vitamine E" Naast de bruiningsbevorde- rende bestanddelen bevat Nlfri Zonnebank Superbruiner natuurlijke vitamine E ter bescherming van de huid tegen het effect van "vrije radicalen". Daarmee is uw huid beschermd tegen veroude ring en uitdrogen Klaasstraat 38 A C. ni A n.,i Grote Markt 20 (077^3545086 Q ZO VI d ft IU S W l Yl K LS (0478) 515504 Vij )n, GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL

Peel en Maas | 1996 | | pagina 18