ACE heeft ze op 'n rijtje Ziekenzalving een sacrament voor levenden Bibliotheek- nieuws UW St.-PetrusBandenkerk Kerkbijdrage okü, ck dke, mee Hartelijk dank Mutatie Kerkbestuur nrr» p» i i r» PEEL EN MAAS Donderdag 25 januari 1996 - Pagina 15 Ongeveer twee jaar is de ACE, de Adviesgroep Crordinatie Eveneifilntni operationeel. De Adviesgroep heeft in die periode al een groot deel van haar doel verwezenlijkt Tal van evenementen, die in Venray georganiseerd worden, worden jaarlijks bij de ACE aange meld. Die aanmelding is van belang in verband met de coördinatie van evenementen. De ACE wil voorkomen dat teveel van dezelfde evenementen tegelijk gehouden worden en men dus in eikaars vaarwater zit. Toch heeft het bestuur van de ACE het gevoel dat niet alle-Venrayse evenementen bij haar zijn aangemeld. Onderstaande lijst is de meest aktuele van het eerste halfjaar. Organisaties die hun evenement missen, niet hebben aangemeld, of constateren dat e.e.a. niet klopt, kunnen aan de hand van deze lijst contact opnemen met de VVV, die het secretariaat van de ACE onder haar hoede heeft. Binnenkort volgt de lijst van het tweede halfjaar. Vanaf begin februari zal in Peel en Maas een maandkalender van de ACE en de VW gepubliceerd worden met verder tips en andere promo tionele zaken. PLAATS JANUARI Venray Venray* Venray DATUMLOCATIE TIJDEN OMSCHRIJVING 26+ Schouwburg 27+ 28 De Perdstal 31 Schouwburg 20.11 uur Circus Mök camavalszitting 9.30-16.00 uur Vlakwatercross bosloop voor recreanten 2-4-6-8 km. 20.11 uur Circus Mök camavalszitting *In Galerie "De Lochting" exposeren Mieke v.d.Hoogen keramische beelden en Sylvia v. Noye schilderijen met als thema: "Vrouwen onderweg" vanaf 21 januari. FEBRUARI 1996 Venray 2 3 Schouwburg Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray* Venray MAART 1996 Venray Venray Venray Venray Merselo* Venray Venray Venray Venray Venray Venray 6 Schouwburg 7 Schouwburg 9 Schouwburg 10 Schouwburg 20.11 uur 20.00 uur 20.00 uur 20.11 uur 21.00 uur 11 Schouwburg 11.33 uur 16 Tent 17 Schouwburg tent 18 Foyer tent 19 Centrum foyer en tent 20 Centrum foyer en tent "De Oude Barrier" 20.11 uur 20.11 uur 16.44 uur 14.11 uu Circus Mök camavalszitting Sikulu 2 black-musicaJ De nieuwe snaar; cabaret L.S.O.camavalsconcert Vorstenhal gekostumeerd carnavalsbal Ochtendconcert van het Hofkoor 55+ avond;Twedde jeugd Hofbal gekostumeerd carnavalsbal receptie en carnavalsbal Optocht en bal 25 27 Schouwburg 10.33 uu Boerebrulluft en bal 8.00-14.00 uur Veldtourtocht door de bossen; 40 en 60 km. op ATB fietsen. 20.00 uur Bal!et;Het Zwanenmeer 10 12 13 15 17 21 22 Schouwburg 20.00 uur Schouwburg 20.00 uur Schouwburg 20.00 uur Schouwburg 20.00 uur Café Den 8.00-17.00 Tommes Schouwburg 20.00 uur Schouwburg 20.00 uur Schouwburg 20.00 uur De Witte Hoeve 20.30 uur Schouwburg 20.00 uur Schouwburg 20.00 uur Grant Forsyth Band Purper; cabaret Muzikaal entertainment John Lanting; Toneel "Jubileum Hotel" Pump Boys and Dinettes Rock 'n Roll, country and blues musicalrevue uur Winterserie wandeltocht afst: 5-10-20-30 km. P.S. Je kat is dood tragi-komedie. Scapino ballet Evita Musical Boekenweekmanifestatie met o.a. schrijvers van Het lit.contact Brabant. Lang leve de Opera musical. Bert Visscher;cabaret Venray 23 Schouwburg 20.00 uur Marco Bakker en het Venrays mannenkoor Venray* 23 Aula Raayland-16.00-18.00 uur Kijktijd college 18.00-24.00uur Openbare veiling Venray 26 Schouwburg 20.00 uur List en Liefde; toneel Venray 28 Schouwburg 20.00 uur Els de Schepper;cabaret Openstelling Grote Kerk, maandag t/m zaterdag van 14.00 - 16.00 uur. *Tot en met half maart exposeren in Galerie "De Lochting" Mieke v.d. Hoogen keramische beelden en Sylvia v.Noye schilderijen rondom het thema "Vrouwen onderweg." APRIL 1996 Venray Venray Venray Venray* Venray Venray Venray Venray Venray Merselo* Venray* Venray MEI 1996 Venray Venray* Venray Geysteren* Venray Oirlo Venray* 25 t/m 28 Merselo 2 Schouwburg 11 Schouwburg 13 Schouwburg 14 Schouwburg plein 18 Schouwburg 19 Schouwburg 20 Schouwburg 20-21 25 Schouwburg 26-27Schouwburg 28 Café het Anker 30 Schouwburg plein 30 Grote Kerk 20.00 uur Seth Gaaikema 20.00 uur Wiener Blut; Operette 20.00 uur Brigitte Kaandorp cabaret 09.00-18.00 uur Internationale wedstrijd Power (wo)man Holland Duathlon, tevens open NK 20.00 uur La dame aux camélias; ballet op muziek v Verdi. 20.00 uur MarsTeunisz; voordrachtskunst 20.00 uur Nits; popmuziek Nationaal Museumweekend 20.00 uur Torch song Trilogy ontroerend toneelstuk 20.00 uur Hame Jekkers cabaret 7.00-19.00 uur Natuur- wandeltocht afst: 5-10-15-20-30-40km. +/-14.30- 'n Rundje Limburg 23.30 uur muziek Torenbeklimming 5 Schuttersfeesten 11 Schouwburg- 19.00-23.00 uur show,muziek,videoclips plein quiz, karaoke- en dance- wedstrijd. 11 Landelijke fiets en molendag 12 dorp Geysteren 11.00-18.00 uur Beroepsmatige kunstenaars tonen hun werk op ver- sch i 1 lendepl aatsen in het dorp. 12 De Witte Hoeve 20.30 uur Lit.Cafè;Tnomas Rosenboom muzikale omlijsting: Sonja Huysman 11 t/m 14 centrum kermis 18 -19 Schouwburg 22.00-18.00 uur Kennedymars Venray* Vlakwater 11.00-18.00 uur Exclusieve tuin- en Parkweg 11.00-21.00 uur interieurbeurs. 26 t/m 28 tent Muziekfeesten Openstelling Grote Kerk, maandag t/m zaterdag van 14.00 -16.00 uur. JUNI 19% Leunen 1 t/m 4 Venray* 2 Venray* Venray* Venray Venray* Venray* Heide Merselo Veulen* Venray 5 Schouwburg 6 t/m 9 plein 15 21 23 Sporthal "De Wetteling' 22 t/m 25 29 t/m 2 30 De Vlies 29 centrum Kermis Sponsorloop en Garden Fète 13.00-17.00 uur Infomiddag "Sport voor ouderen" Schouwburg- 17.00 uur Avondwandelvierdaagse 9.00-18.00 uur Jazz Festival Midzomemachtfeest r.o thema muziek Tumwedstrijd voor alle 8.30-18.00 uur leden van St. Christoffel. centrum kermis centrum kermis 10.00-19.00 uur Veulens Historische dag Taptoe Openstelling Grote Kerk, maandag t/m zaterdag van 14.00 - 16.00 uur. Half juni t/m half sept. "Dagtocht in de Peel", iedere woensdag van 13.30- 16.00 uur, o.l.v. Jan de Turfsteker. Inbraak in loods Door het uitsnijden van een ruit was toegang verkregen tot een loods bij een bedrijf aan de Lorbaan. Uit de loods werd een drukregelaar van een compressor, ter waarde van ƒ300,- ontvreemd. De inbraak vond plaats in de nacht van vrijdag op zaterdag. Personenauto's gestolen Een 44-jarige vrouw uit Venray deed aangifte van diefstal van haar Ford Mondeo ter waarde van ƒ45.000,- die zij voor haar woning in de Spinetstraat had geparkeerd. In de auto zaten ook haar paspoort en rijbewijs. De diefstal vond plaats in de nacht van 17 op 18 januari. In dezelfde nacht werd aan het Knopkruid een grijze Volkswagen Golf gestolen. Die auto heeft een waarde van ƒ10.000,-. De benadeel de-is een 46-jarige man uit Venray. Een keuze uit de nieuwe romans en de informatieve boeken: Bickmore, Barbara: Op de adem van de wind. Wanneer de jonge echtgenote van een journalist in de jaren twintig naar China gaat, blijkt ze even goed te schrijven als haar man, hetgeen tot spanningen leidt. Claxton, Annette Beeldgids voor sieraden. Aan de hand van veel kleurenfoto's wordt getoond welke sieraden men met eenvoudige mate rialen kan maken en hoe daarbij te werk te gaan. Hamilton-Pateson, J.: Spookstad Manilla. Een thriller. Johnson, J.: Waterkinderen. Overzicht in woord en beeld van de methode om baby's onder water geboren te laten worden. KJeijn, Koen: Nederlandse bouw kunst: een geschiedenis van tien eeuwen architectuur. Schaper, Arnold: Reishandboek Toscane en Umbrie. Reisgids met de nadruk op culturele zaken. Thijssing-Boer, H.: Wachten op een zondagskind: dubbelroman. Bevat: Een roep in de nacht en Beschaamd vertrouwen. Werken: Werken met Windows 95. Wolffers, Ivan: Alles over je lichaam: handboek voor jongeren. Informatie over het menselijk lichaafn, voorzien van zwart-witte tekeningen. Vanaf ca. 12 jaar. Inbraak in auto Een 61-jarige inwoner van Venray deed aangifte dat het portierslot van zijn aan de Vollebergstraat gepar keerde auto was geforceerd. De dader is kennelijk in zijn werk gestoord want hij is niet in de auto geweest. Bromfietser kreeg geen voorrang Woensdagmorgen lette een 50- jarige bestuurder van een vrachtau to, toen hij vanaf de Stationsweg rechtsaf de Oostsingel wilde opdraaien, onvoldoende op het ver keer dat op het rijwielpad reed. Daardoor kreeg een 60-jarige brom fietsbestuurder geen vrije doorgang en botste tegen de afslaande vracht auto. De man kwam te vallen en moest voor behandeling aan o.a. zijn benen naar het ziekenhuis wor den vervoerd. Hij kon na behande ling naar huis worden gebracht. Er is nog onduidelijkheid of een van de partijen door het rode licht is gereden. Het ongeval vond plaats om 08.35 uur. Inbraken in auto's In de nacht van 15 op 16 januari werd uit een aan de Lorbaan gepar keerde auto een draagbare telefoon ter waarde van ƒ1.000,- gestolen. Door forcering was eveneens toe gang verkregen tot de personenauto van een 31-jarige Venraynaar, die geparkeerd stond op de parkeer plaats bij het ziekenhuis aan de Merseloseweg. Uit de auto werden de autoradio en twee boxen ont vreemd. Dat alles met een waarde van ƒ450,-. De inbraak vond plaats donderdag tussen 08.30 en 18.30 .uur. Jassen gestolen Weer werd aangifte gedaan van diefstal van een jas uit de garderobe van een café aan de Kruisstraat. Deze keer ging het om een suède jas ter waarde van 350,-. De benadeel de is een 25-jarige vrouw uit Venray. De diefstal vond zaterdag avond plaats. Zondagavond werd ten nadele van een 21-jarige inwoner van Oostrum zijn jas gestolen uit een café aan de Kruisstraat. De waarde van de jas kon niet worden medegedeeld Diefstal van schoenen Een 13-jarige jongen uit Broek huizen was maandag gaan zwem men in het zwembad aan de Kempweg. Toen hij in het kleedlo kaal zijn schoenen ter waarde van ƒ280,- wilde pakken, bleken die verdwenen te zijn. Van die diefstal heeft de jongen aangifte gedaan. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Inbraak in schoenenzaak In de nacht van zaterdag op zon dag werd omstreeks 04.45 uur ee: zogenaamde ramkraak gepleegd aa: de achterzijde van een aan d Henseniusstraat gelegen schoenen zaak. De aan de Leeuwstraat gele gen toegang tot de zaak werd ver nield. Met een schroevedraaier wen de kassa open gemaakt. Het daarii liggende kleingeld, een bedrag vai 200,- werd meegenomen. Ook i geprobeerd een oude kast open t breken maar dat is niet gelukl Vervolgens is getracht de toeganj tot de boven gelegen eerste etage l verkrijgen maar op dat moment wa het alarm afgegaan. De op die etag< wonende 85-jarige eigenaresse wen door dat alarm wakker. De inbre ker(s) is/zijn er met een kleine bui vandoor gegaan. Diefstal auto Een 53-jarige inwoonster vai Oostrum deed aangifte van diefsta van haar personenauto, een Fort Sierra, vanaf de parkeerplaats bij he ziekenhuis. Haar auto stond vrijwe midden op die parkeerplaats, direk onder een lantaarnpaal. De diefsta vond plaats op donderdag tussei 18.55 en 20.00 uur. Diefstal personenauto In de nacht van maandag op dins dag werd een voor de woning vai een 49-jarige inwoner van Aan dei Dril geparkeerde personenauto Volvo 940 van het bouwjaar 199 gestolen. De auto heeft een waardi van ƒ35.000,-. In de auto lag voo vele honderden guldens aan sport kleding en kantoorartikelen. Ooi was de auto voorzien van radio apparatuur voor een bedrag vai ƒ1.500,-. Diefstal uit garage Een 31-jarige man uit Venraj deed aangifte van diefstal uit dt garage bij zijn woning aan dt Kruisstraat. Gestolen was een ket tingzaag ter waarde van ƒ700,-. Dt diefstal vond plaats tussen 14 en 1' ianuari. Hoe ae diefstal is gebeurt ;on nog niet worden vastgesteld. ia k< Velgen van auto gehaald Een 28-jarige inwoner van St Anthonis deed aangifte van diefsta van vier velgen, voorzien van ban den, vanaf een auto op het bedrijf sterrein aan het Keizersveld. D daders hadden de auto op een verho ging gezet en vervolgens de wielei gedemonteerd. De schade voor he bedrijf bedraagt ƒ3.400,- Berichten van onze kerkgemeenschap 1996-1 Als leden van de kerkgemeenschap rust op ieder van ons de morele plicht ook in materiële zin een bijdrage te leveren aan de kerk. In ons grote kerkelijke gezin zijn er immers alle mogelijke lasten die wij ook in onze privé-sfeer aantreffen; denk maar bijv. aan het onderhoud van het kerkgebouw, zijn inventaris, de honorering van wie werkzaam is in de kerk. Voor de gaven in het afgelopen kalendeijaar wil het Kerkbestuur U van harte dank zeggen! Een groot aantal mensen heeft zijn medewerking ver leend en daadwerkelijk een Kerkbijdrage geleverd! Geestelijkheid en Kerkbestuur doen ook in het jaar 1996 een beroep op U allen, om naar ver mogen, de kerk, ook in materiële zin, te blijven steunen. Ook op die manier zijn wij samen kerk! i Wij vragen hierbij Vv de nieuwkomers om zich bekend te maken C\ bij de Parochie, Eindstraat 6, tel. 581275; er wordt vervolgens contact met de nieuwe Venrayenaren gelegd vanuit de geestelijk heid, en ook vanuit het comité Kerkbijdrage. Het comité wordt geleid door Drs. W.H. Kremer, Mgr. Nolensstraat 12, Venray, tel. 581000. De meesten van ons kennen het sacrament van de Ziekenzalving onder een andere naam. Vaak spreekt men nog over "het /laatste) Oliesel". Deze wat ongelukkige naam heeft geleid tot de opvatting dat het gaat om een sacrament voor stervenden. Men keerde (en keert!) het zelfs om: als iemand dit sacra ment heeft ontvangen, spreekt men over deze zieke alsof deze spoedig zal sterven! Toch is de Ziekenzalving in de eerste plaats bestemd voor zieken: in dit sacra ment ontmoet de zieke Jezus Christus. Dit sacrament is daarom een hulp en troost voor zieken en voor hen die lijden. DE ZIEKTE IN ONS LEVEN... Iedere zieke mens ervaart vroeg of laat de ernst van het ziek zijn, in zijn eigen omgeving of zelfs in zijn eigen leven. Met het ziek-zijn veran dert alles: vaak moet je weg uit je vertrouwde omgeving naar het zie kenhuis. Je presteert niets meer, kunt niet meer werken en hebt dus op dat terrein geen waardering meer te verwachten. Je wordt afhankelijk van anderen, méér dan voorheen, en je ervaart hoe kwetsbaar en broos het leven is. Je ervaart hoe kwets baar de mens in wezen is, hoe wei nig we in feite het leven in handen hebben. Deze ervaring kan ons leven verdiepen: we gaan meer intensief leven, het kan ons helpen het wezenlijke te ontdekken en daar meer aandacht aan te geven... HET OVERWINNEN VAN EEN ZIEKTE... Ziekte is een kwaad. God wil het leven: daarom is het een gezonde instelling wanneer de mens zich ver zet tegen alles wat het leven aantast. Daarom is het goed dat de mens moedig de strijd aanbindt met iedere ziekte, en dat hij het geschenk van de gezondheid met de meeste zorg omringt. In zijn strijd tegen de ziekte mag de zieke niet alleen staan. Doktoren, verplegend personeel, allen die hun leven in dienst stellen van de zie kenzorg, zullen alles doen om de zieke te helpen. Zo vervullen ze de opdracht van de Heer om zieken te bezoeken. Maar niet altijd kunnen we de ziekte overwinnen. Vakêr staat ook de knapste arts hulpeloos tegenover het uiteindelijk geheim van de zieke mens. JEZUS ONTMOET DE ZIEKE... Jezus heeft zich gedurende zijn aardse leven het lot van de zieke en lijdende mens heel bijzonder aange trokken. De genezing van zieken en de verkondiging van het Rijk Gods zijn heel nauw met elkaar verbon den. Door zijn woorden èn door de genezingen die Hij verricht laat Jezus zien dat het heil in Hem geko men is. Jezus brengt "heil": Hij heelt de mens, niet alleen uit mede lijden maar ook om te laten zien dat in Hem het Rijk Gods gekomen is, om metterdaad de verkondiging van het Rijk Gods te bekrachtigen. ...IN ZUN KERK Jezus' Boodschap van heil en genezing zijn niet tot zijn aardse leven beperkt gebleven. Jezus leeft voort in zijn kerkgemeenschap en wil ook in en door zijn Kerk de zie ken ontmoeten, hier en nu. Vanaf het eerste begin heeft de Kerk dan ook de concrete zorg voor zieken getoond. Zij beschouwde èn beschouwt het als haar bijzondere taak de zieken met zorgende liefde tegemoet te treden. Door de Kerk werden de eerste ziekenhuizen gesticht. Er ontstonden ordes en congregaties van vrouwen en man nen die zich geheel aan de dienst van zieken wijdden. ...IN EEN BIJZONDER SACRAMENT In zijn zorgende liefde heeft de Heer zijn kerk een speciaal Sacrament toevertrouwd waarmee zij aan zieke en hoogbejaarde men sen Zijn liefde en heil kan overbren gen: de Ziekenzalving. Hierin ont moet Jezus ook nu nog de zieken. Christus wil de zijnen nabij zijn met zijn liefde en kracht en wel juist op bijzondere momenten van ons leven. Hij komt ons daarom ook tegemoet als ziekte, ouderdom of een ernstige operatie onze levenskracht doen ainemen. In dit sacrament is Hij met dezelfde mede-lijdende liefde„werk- zaam als waarmee Hij tijdens zijn aardse leven zieken tegemoet trad. In en door dit sacrament laat Hij weten: wees niet bang, Ik ben bij je... je hoeft je lijden niet alleen te dragen, niet alleen te bestrijden, want Ik ben bij je, Ik help je... blijf vertrouwen, Ik sta aan jouw kant- De Ziekenzalving geeft kracht om het lijden te dragen, doet ons opti maal met God verbonden zijn en vraagt ook om genezing— DE ZIEKENZALVING IN ONS LEVEN... De Zalving geeft in eerste instan tie hulp en bijstand in een ziekte. Daarom is het goed als iedere ern stig zieke de Ziekenzalving ont vangt, ook als er nog geen sprake is van stervensgevaar. Ook een zieke die bijv. een ernstige operatie moet ondergaan kan dit Sacrament ont vangen. Natuurlijk kunnen ook stervenden dit Sacrament ontvangen: deze zie ken hebben Gods sterkende kracht, troost en nabijheid hard nodig Maar let wel: de stervende ontvangt deze Zalving niet omdat hij gaat sterven, maar omdat hij ernstig ziek GEWOONTEN DIE OM VERANDERING VRAGEN... Om te beginnen zouden we de naam "(laatste) Oliesel" niet meer moeten gebruiken. Deze naam leidt tot het misverstand dat de zieke spoedig zal sterven, en dat hoeft helemaal niet. Ook is de Ziekenzalving niet "het sacrament der stervenden": dat is de H. Communie die naar een stervende wordt gebracht. Als iemand de Ziekenzalving heeft ontvangen dan doet al snel het praatje de ronde: "die-en-die is bediend", en meestal wordt bedoeld: hij zal dus wel spoe dig sterven. Een dergelijke opvat ting moet verdwijnen. De Ziekenzalving is geen voorteken van de nabije dood: ze is veeleer een hulp om de ziekte te overwinnen. De Ziekenzalving kan gerust gevraagd worden voor mensen die een ernstige operatie moeten onder gaan: zij kunnen wel wat steun, moed en kracht gebruiken Omdat de Ziekenzalving een sacrament voor zieken is, wordt ze niet toegediend aan mensen die al dood zijn; wel echter als de dood misschien nog niet is ingetreden. Bij een pas-gestorvene kunt u gerust een priester roepen: hij zal dan met de aanwezigen bidden en kan wel licht ook anderszins troost en hulp bieden. J. Coenen, pastoor-deken Hartelijk dank voor de vele goede wensen die de kapelaans en mij bereikten voor Kerstmis en Nieuwjaar. Het is ondoenlijk om al deze post te beantwoorden: mag het daarom via deze, minder persoonlijk weg? Natuurlijk wensen wij u allen Gods rijkste zegen toe voor het nieuwe jaar. Moge het ons allen goed gaan, mogen we groeien in verbondenheid met Hem en met elkaar! En nogmaals dank aan u allen! namens het priesterteam Uitnodiging Aan Jonge Mannen Praten over God of geloof, of over priester worden, gebeurt niet vaak. Maar soms denken jongeren er toch over na. Misschien wil je er graag zelf eens over praten, wil je Jezus graag wat beter leren kennen. Daarom organiseren wij, priester studenten, daarvoor een ontmoe- tingsweekeinde. Wanneer? 24 en 25 februari a.s. Waar? Seminarie Rolduc, Kerkrade Hoe laat zat. 1700 u - zo. 19.00 u Kosten? geen! Inlichtingen? 045-546 68 88 rector Vries Opgave? vóór 15 februari. Gingen ons door de dood voor naar het eeuwig vaderhuis: Martien Rongen, 57 jaar; Martin Peeters, 68 jaar; Teng Geurts, 75 jaar; Anna Klaassen-Straten, 90 jaar; Gerrie van Rijt, 33 jaar; Wim Janssen, 70 jaar; Henk Baartman, 81 jaar; Nellie Janssen-Westen, 93 jaar. Ons leven met God begint al bij ons doopsel. In ons leven mogen we dit verdiepen en verstevigen: in onze omgang met elkaar - door onbaatzuchtige naastenliefde - maar niet minder in onze omgang met God: in gebed en in de Sacramenten, met name in de H. Mis in hèt weekeinde waarin onze onbaatzuchtige liefde tot God en elkaar wordt gevoed, verdiept en versterkt. Dit leven met God wordt na onze dood ten volle openbaar: daaruit putten we hoop en troost! We condoleren van harte de familie en vrienden van deze dierbare doden! Door het doopsel opgenomen in onze geloofsgemeenschap: Jaimy Peters; Lana Weijs; Jeremy de Vink; Dion Linskens; Sven Jakobs. Door het doopsel werden jullie in onze geloofsgemeenschap opgeno men. Maar ook mogen jullie op heel speciale wijze God nu "Vader" noe men. Namens jullie hebben wij dat al gedaan; we hebben na je doopsel het "onze Vader" gebeden. We wen sen jullie toe dat jullie uitgroeien tot enthousiaste christenen. Alleen dan zul je ervaren hoe rijk ons geloof is, hoe ons geloof een bron is voor je leven van alledag. Daarom van harte tot jullie, en tot je (peet-) ouders: PROFICIAT Dhr. H.Wetzels is naar Limbricht verhuisd. Het lid zijn van het Kerkbestuur in Venray is daardoor beëindigd. Het Kerkbestuur St.- Petrus'Banden bedankt dhr. Wetzels voor de zo positieve activi teiten die hij als penningmeester en bestuurslid voor de kerk en parochie ontplooid heeft. Zijn deskundigheid en betrokken heid zijn zodanig, dat hij per omgaande in het Zuidlimburgse als penningmeester in een kerkbestuur is opgenomen! Als opvolger van dhr. Wetzels is per 1 januarj benoemd dhr. M.M.F. Meens. Door zijn financiële des kundigheid is hij in het kerkbestuur met het penningmeesterschap belast. Wij wensen hem alle succes toe! COLOFON INFO OVER DE ST. PETRUS BANDENKERK EN HET DEKE NAAT VERSCHIJNT OM DE VIER WEKEN. REDAKTIE-ADRES: NIESSEN- STRAAT 9, 5801 RN VENRAY OF DEKEN COENEN, EIND- STRAAT 6 VENRAY OPDRACHTGEVER: KERKBE STUUR ST. PETRUS BANDEN

Peel en Maas | 1996 | | pagina 15