Q j4$e*td<z Nieuw lesboek voor gitaar Michel van der Plas in Literair Café Venray Evenementenkalender Burma Shave in 4t Podium Miss Zuid- Nederlandverkiezing in Venrayse discotheek Dansen voor singles Geslaagd Organisatie ATB-Toertocht Venray weer rond Wheels on Fire en een country-vrij dag Reünie Logeko 1996 The Bluesmasters in De Bonte Koe Bioscoopnieuws Jongeren- sociëteit Merlin Expositie in de Rabobank Bibliotheek- nieuws Tibetaanse yoga Karaoke Mega Tour in Oirlo Oud papier UW PEEL EN MAAS Donderdag 18 januari 1996 - Pagina 3 Initiatief docenten Muziekschool De heren A. Weiten uit Deurne en P. v. Gerven uit Veldhoven hebben samen een lesboek geschreven voor gitaar: Into Blues Rock. Het is voor beide heren hun eerste boek, dat officieel is uitgegeven. Ook voor de uitgever van dit boek. Muziek uitgeverij Iduna VOF uit Deurne, is dit de eerste uitgave, j De auteurs hebben een methode gemaakt, waarin de verschillende Blues en Rockschema's, oplopend in moeilijkheidsgraad, in de vijf gitaartoonsoorten op een rijtje staan. De methode is niet bedoeld om noten te leren lezen, maar om de leerling de meest voorkomende basistechnieken bij te brengen. Samenspel is zeer belangrijk. Daarom is het lespakket voorzien van een cd met daarop de begelei- ding. De methode is opgebouwd vanuit een beginnersniveau naar een redelijk gevorderd niveau, en is zeer goed bruikbaar naast andere metho des. De heer A. Weiten begon zijn gitaarstudie aan Muziekschool Aaltje Noorderwier in Deurne. Hij studeerde in 1987 af aan het conser vatorium in Maastricht als docerend musicus klassiek gitaar. Daarna volgde hij aan hetzelfde conservato rium bij Jan Formanoye een oplei ding in pop/jazz voor elektrisch gitaar. Deze studie werd in 1994 met sukses afgerond. Naast een privépraktijk werkte hij als gitaardocent aan Muziekschool Aaltje Noorderwier in Deurne. Momenteel heeft Ad Wellen een volledige baan als gitaardocent aan de Muziekschool in Venray. Naast het lesgeven heeft Ad J gespeeld in de Ruud Hermans Band. Momenteel speelt hij in de i Moonlight Riders. Naast optredens in het buitenland (Amerika, Enge- i land. Finland, Ierland, Duitsland, foto: Monique Verhoeven Zwitserland en Canada) is hij ook aktief in begeleidingsbands van bekende artiesten zoals Lee Towers, Rob de Nijs, Freddie Fender, Lucille Star en Vince Gill. Ad is ook vaak te vinden in de opnamestudio's van Marlstone Recordings, waar de cd van dit boek opgenomen is. Patrick van Gerven begon op 11- jarige leeftijd met akoestisch gitaar, al snel gevolgd door de elektrische gitaar. Hij studeerde aan het Brabants Conservatorium in Tilburg en haalde daar het diploma Doce rend Musicus en het diploma Gitaar geïmproviseerde muziek. Ook Patrick speelde in verschil lende bands met uiteenlopende stij len als Rock/Fusion en Country/ Bluegrass hier in de regio. Momen teel speelt hij in de band van sin ger/songwriter J.W. Roy. Daarnaast besteedt hij veel tijd aan het schrij ven van muziek. Als gitaardocent is hij verbonden aan de muziekscholen van Venray en Gemert. Muziekuitgeverij Iduna VOF is voortgekomen uit Muziekshop Iduna. Door de grote interesse voor bladmuziek heeft de eigenaar, Tom van Lieshout uit Deurne, enkele jaren geleden het diploma muziek uitgever behaald. Het onlangs uitgegeven lespakket Into Blues Rock is voor Iduna de eerste uitgave. Inmiddels zijn er plannen voor nog verschillende andere uitgaves voor gitaar, piano en kinderkoor. Het pakket Into Blues Rock (boek en cd) zijn voor de lage prijs van ƒ44,95 bij elke erkende muziek handel te verkrijgen. Uiteraard kan men dit boek ook rechtstreeks bij de uitgever bestellen, tel. 0493- 321232. Tekstschrijver van Wim Sonneveld naar Venray De 69-jarige journalist-schrijver- dichter Michel van der Plas is vrij dag 19 januari te gast bij het Literair Café Venray-Regio. De letterkundi ge Van der Plas is auteur van een veelzijdig en omvangrijk oeuvre. Hij schreef - behalve gedichten - dokumentaires, reportages, reisver halen, cabaretteksten en hij vertaal de romans. Meer dan veertig jaar was hij redakteur bij Elseviers Magazine. Deze literaire avond vindt plaats in conferentiecentrum De Witte Hoeve aan de Gasstraat en begint om 20.30 uur. Voor de muzikale omlijsting tekent de Venrayse musi cus Ad Haans (piano/accordeon). Michel van der Plas is het pseudo niem van Bernard Brinkel. Hij zal tijdens de literaire avond in Venray speciaal aandacht schenken aan zijn in 1994 geschreven biografie van een kopman-schrijver: Vader Thijm. Van der Plas debuteerde met poë zie. Voor zijn tweede bundel Going my Way kreeg hij in 1949 de Campertprijs. Van de Plas geniet ook grote bekendheid als tekst schrijver voor cabaretgezelschap pen. Voor zijn bijzondere teksten voor de cabaretier Wim Sonneveld werd hij in 1968 onderscheiden met de Gouden Harp. Hij schreef er tien tallen teksten voor zoals de klassie kers De Stalmeester en schreef Frater Venantius. Sonneveld vond dat destijds niet zo leuk om er open lijk voor uit te komen dat zijn tek sten, de literaire vondsten waren van Van der Plas. Van der Plas heeft ook naam gemaakt als de publicist van de veelgeprezen biografie over de katholieke dichter Guido Gezelle. Als journalist onderscheidde hij zich met spraakmakende reportages over o.a. het Tweede Vaticaans Concilie en portretten van kardinaal Alfrink, minister Jozef Luns (bui tenlandse zaken) en Godfried Bomans. Met Bomans had Van der Plas een gedeelde katholieke achter grond, waarover zij samen In de kou 1969) schreven. Hij ontving tussen 1950 en 1993 meer dan tien nationale en interna tionale literaire prijzen en onder scheidingen. Vrijdag 26 januari is er een gezel lige dans- en ontmoetingsavond voor singles en alleengaanden bij Danscentrum Janssen. Raadhuisstraat 6 in Venray, aanvang 21.00 uur. Toegankelijk voor leden en niet- leden. Informatie: tel. 0478-510500. Op 12 januari is Johan Friso de Vries uit Venray afgestudeerd als materiaalkundig ingenieur aan de TU Delft op afstudeerwerk bij Volvo Aero Corporation, Zweden. 19 jan.: 20.30 uur Michel v.d. Plas m.m.v. Ad Haans i.s.m. Literair Café, De Witte Hoeve, Venray. 20 jan.: 20.11 uur Carnaval. Jeugdzitting, ondertrouwbal, schouwburg Venray. 20 jan.: 20.44 uur Ondertrouwbal Boerenbruiloft, Dans- en Partycentrum Janssen, Venray. 21 jan.: 13.00 uur Taxatiedag van Kunst en Curiosa, hotel Asteria. Venray. 21 jan.: 14.11 uur Joekskapellenfestival, schouwburg Venray. 23 jan.: 20.00 uur Lebbis en Jansen, aktuele, snelle stand-up comedy, schouwburg Venray. 26-27 jan.: 20.11 uur Circus Mök, camavalszitting, schouwburg Venray. 28 jan.: 9.30-16.00 uur Vlakwatercross, bosloop voor rekreanten, 2-4-6-8 km. De Perdstal Venray. 31 jan.: 20.11 uur Circus Mök, camavalszitting. schouwburg Venray. In galerie De Lochting exposeren Mieke v.d. Hoogen keramische beel den en Sylvia v. Noye schilderijen met als thema: 'Vrouwen onderweg' vanaf 21 jan. Montainbikes (ATB's) zijn niet meer uit ons hedendaags straatbeeld weg te denken. Steeds meer mensen trekken met deze fietsen de vrije natuur in om zich op een recreatieve manier in te spannen en te ontspan nen. Triathlon Vereniging Regio Venray organiseert daarom in samenwerking met TWC-Oostrum voor het derde jaar een veldtoer- tocht voor ATB-fietsen op 25 febru ari. De tocht die plaatsvindt onder auspiciën van de Nederlandse Tour en Fiets Unie (NTFU) trok vorig jaar meer dan 350 deelnemers bij zeer slechte weersomstandigheden. Toch waren de reakties zeer loven en werd de tocht over 60 km als zwaar maar zeer mooi bestempeld. De route voert door de bosgebie den en de Maas- en"beekdalen van de gemeentes Venray en Vierlings beek. Deelname staat open voor ieder een. Er is een tocht van 40 en 60 km uitgezet en is voor 90% onverhard. Met name voor de tocht van 60 km is dit uniek. Start en finish zijn gelegen bij camping De Oude Barrier aan de Maasheseweg 93 te Venray waar tussen 08.00 en 09.30 uur gestart kan worden. Hier bestaat ook de mogelijkheid om zich na afloop te douchen en de fiets af te spuiten. Kosten voor deelname is voor NTFU-leden ƒ4,- en voor de overige deelnemers ƒ7.-. Op ca. 20 en 40 km is er een rust- /stempelpost waar een versnapering wordt verstrekt. Zoals u ziet, alle voorwaarden voor een mooie inspannende tocht op 25 februari zijn aanwezig. Voor meer informatie kunt u bellen met 0478-512188. \yheels on Fire is een Venrayse groep met een warme belangstelling voor de muziek uit de zestiger en zeventiger jaren. De naam van de band is ook de titel van een song die door Brian Auger en Julie Driscoll in die jaren '60 tot een grote hit werd gemaakt. Wheels on Fire's repertoi re bestaat uit covers van muziek uit genoemde periode. De Rolling Stoners, Eric Clapton, Dire Straits, Santana en Herman Brood zijn artiesten die de eer hebben gecoverd te worden door deze band. De bezet ting van Wheels on Fire: Peter de Haart, drums, Christel van de Goor. Zang, Monique Verhoeven, bas, Joffrey van de Wiel, zang/sologitaar en Fred Hermans, slaggitaar. Uiteraard vindt het optreden weer plaats in de zaal, op zaterdag 20 januari, en blijft het café café. Op vrijdag 26 januari, dus niet a.s. vrijdag, is er in de zaal een optreden van de countryband Cotton Green. Deze band, helemaal uit Friesland, staat garant voor een avondje tradi tional country. De bezetting met banjo, de repertoirekeuze, o.a. Proud Mary en de wat knauwerige uitspraak van het Engels, maakt dat je je in Texas in The Full Moon Saloon waant. Een aanrader dus voor de country- fans. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Het nieuwe jaar is al weer een paar weken oud. De leden van Logeko, het gemengd koor uit Overloon, willen er ook dit jaar weer een muzikaal jaar van maken. Het koor viert nl. haar 50-jarig bestaan. Op het programma staat o.a. een reünie van 'oud'-koorleden. Bent u een 'oud'-koorlid of kent u mensen in uw omgeving of familie die lid zijn geweest van Logeko, dan kunt u dit, eventueel met adres en/of telefoonnummer, doorgeven aan onderstaande dames, zodat zij deze mensen kunnen benaderen om deel te nemen aan de reünie op zondag 6 oktober 1996. Dat, zijn mevr. R. Arts-Vloet, Sneyerspad 8, 5825 CM te Overloon, tel. 0478-641678 of mevr. D. Janssen-Verschuren, Rondweg lla, 5825 HT te Overloon, tel. 0478-641825. Wij danken u alvast voor uw medewer king. Handelsmerk: pretblues, doel: swingen en zweten! Dat zijn The Bluesmasters a.s. zondag vanaf 19.30 uur. Gehuld in vrolijke outfits met monsterlijke stropdassen spelen de Bluesmasters de meest onwaar schijnlijke covers van o.a. Wilson Pickett, Sam and Dave, ZZ Top, G Love en Special Sauce. Onconventionele instrumenten als kettingzaag en fietspomp zorgen voor grote hilariteit. Deze doorge winterde rotten deden hun ervaring op bij bands als Bob Colour, Personnel, Wizzguy en de Jango Edwards Band. Zondag 21 januari vanaf 19.30 uur swingen na het Joekskapellen festival, entree ƒ5,-. Afgelopen week is de nieuwste film van Michelle Pfeifer DANGE ROUS MINDS in de Nederlandse bioscopen van start gegaan. Het sukses is zo ontzettend gigantisch, dat er extra kopieën ingezet gaan worden. En dus zal dit meesterwerk aanstaande vrijdag ook in Venray van start gaan. Michelle Pfeifer in een swingënde film als ex-marinier die een stelletje ongeregeld in toom moet houden. De aanrader van de maand, die in de hele wereld al rekords aan het breken is! De tweede sensationele film die deze week van start gaat is de aktie- film DESPERADO. Antonio Banderas, het nieuwste sexsymbool, in een spektakulaire film waar let terlijk en figuurlijk de vonken vanaf vliegen. BURNT BY THE SUN wordt voor filmvorming C vertoont. Geprolongeerd worden: FILM PJE. GOLDEN EYE en POCA HONTAS. Zondag 21 januari zal het van oor sprong uit Grubbenvorst afkomstige cabaretduo Zus en Zo haar opwach ting maken in OJC Merlin te Meerlo. Het duo zal deze middag onder de titel 'Lekker Gewoon' in de wereld van de zelfbewuste, onaantastbare, kortom gewone mensen stappen. Zus en Zo nam al aan tal van cabaretfestivals deel waaronder het 8e Groninger Studenten Cabaret Festival en het Leidse Cabaret Festival en sloten afgelopen jaar zeer suksesvol het Limburgs Cabaret Festival en de Pythische Spelen te Amsterdam Af. Reden genoeg dus om eens een kijkje te komen nemen. Aanvang 17.00 uur; open 15.00 uur; entree ƒ5,-. Zondag 28 januari komt Burma Shave naar 't Podium in Venray. De band, al jaren bekend in het circuit in Nederland en het buitenland, tim mert al jaren aan de weg. Na optre dens op diverse grote festivals in Nederland en het buitenland, o.a. Metropolis festival voor 85.000 mensen en optredens in grote theaters in Europa in o.a. het muzie- kwalhalla Olympia in Parijs, nu op tour met hun nieuwe cd Zeal. Na hun suksesvolle single cd Hippies nu de in de Londense Eastcote Studio opgenomen en door Burma Shave zelf geproduceerde cd Zeal. De band staat bekend om zijn ste vige gitaarrock met ruimte voor nummers in geheel andere stijl zoals Voilet is your Colour. De single Come Around zal de singletrack worden. Burma Shave bestaat uit Paul Martin, zang; Remco Prins, gitaar/zang; Nelis Göbel, gitaar; Mich Devo. bas/zang; Bess Tara Singh, drums/percussie/zang. Let op: de aanvang is 17.00 uur en de entree is ƒ10,-. In het kantoor van de Rabobank aan het Schouwburgplein te Venray exposeert de Nederweertse kunst schilder Piet van de Kerkhof een aantal van zijn werken. De schilde rijen zijn te bezichtigen tijdens de openstellingsuren van de bank, waar men u graag nadere informatie vers trekt over het tentoongestelde mate riaal. Piet van de Kerkhof (44) is gebo ren te Eindhoven, waar hij na zijn middelbare school de toenmalige Kweekschool bezocht. Vanaf 1972 is hij werkzaam als leerkracht, aan een tweetal basisscholen. Omdat hij verder wilde gaan met het ontwik kelen van zijn creatief talent is hij enkele jaren later begonnen met de opleiding aan de Academie voor Beeldende Vormgeving te Tilburg, waar hij in 1983 is afgestudeerd. De inspirerende zestiger jaren hebben hem als persoon gevormd en nog steeds ademt zijn werk de sfeer uit die periode. Vond hij zijn inspiratie in de eer ste jaren vooral in de muziek (met name Pink Floyd), en werkte hij met veel materialen die hij in zijn omge ving tegenkwam, de thema's van nu zijn landschappen, tafels en zelfpor tretten, die steeds weer in min of meer abstracte vorm in zijn werk terugkomen. Daarnaast verwerkt hij zijn persoonlijke ervaringen in zijn schilderijen, zoals het overlijden in 1994 van zijn broer, met wie hij een bijzondere band had. Piet van de Kerkhof heeft een per manente tentoonstelling van zijn werk in zijn eigen expositieruimte 'Galerie U272' te Nederweert. Daarnaast exposeerde hij eerder in het Oude Raadhuis te Beek en Donk, Notariskantoor Ras, Pigmans en Janssen te Eindhoven en Galerie Gijzenrooy te Geldrop. De expositie in de Rabobank is te bezichtigen tot 1 april aanstaande. Een keuze uil de nieuwe romans. Hiaasen, Carl: Viskoorts. Een Amerikaanse sportvisser roept de hulp in van een privé-detective om te onderzoeken hoe en door wie er vals gespeeld wordt tijdens grote vistoernooien waar veel geld te win nen is. Hogan, Chuck: De confrontatie. Een blanke man met extreem recht se ideeën heeft zich met zijn gezin verschanst op een heuvel in Montana, waar een FBI-onderhan- delaar kontakt met hem probeert te leggen. Norman, Hilary: Een eeuwigheid van verlangen. Een knappe, talent volle jonge vrouw moet hard wer ken om onafhankelijk van haar rijke familie een bestaan op te bouwen. Pearson, Ryne Douglas: Delta force: techno-thriller. Delta Force, een Amerikaanse legereenheid die gespecialiseerd is in bevrijdingsak- ties, wordt ingezet wanneer na de moord op de president van de Verenigde Staten een Amerikaans passagiersvliegtuig gekaapt wordt. Sloan, Susan R.: Je hebt erom gevraagd! Een Amerikaanse vrouw, die ondanks een verkrachting kar- rière heeft opgebouwd, herkent jaren later in een senator die zich verkiesbaar stelt voor het president schap haar belager. Steel, Danielle: Ongeluk. Wanneer twee vriendinnetjes na een ernstig auto-ongeluk zwaar gewond in het ziekenhuis liggen, hééft dat een grote verandering in het leven van beide gezinnen tot gevolg. Thompson, Danièle: De vrouw van de minnaar. Een vrouw beseft gaan deweg dat ze reeds lang door haar echtgenoot wordt bedrogen, als zij de smoezen hoort waarop haar dochter wordt getrakteerd door haar getrouwde minnaar. Waller, Robert James: Zwerf- muziek. Een Vietnam-veteraan beleeft een kortstondige, maar hefti ge liefde met een striptease-danse- res. De eerste regionale voorronde van de Miss Zuid-Nederlandverkiezing zal worden gehouden in discotheek Time te Venray. Discotheek Time is gelegen aan de Goudenleeuw 14. Er zijn drie voorrondes. Deze voorrondes worden gehouden op de volgende data: zaterdagavond 27 januari eerste voorronde; zaterdag avond 3 februari tweede voorronde en zaterdagavond 10 februari derde voorronde. De finale zal worden gehouden op zaterdagavond 24 februari. Per voorronde kunnen er maxi maal tien kandidaten deelnemen, dus in totaal 30 deelneemsters. Per voorronde gaan er vier naar de Fina le. Er zijn dus twaalf finalisten op zaterdag 24 februari. De kandidaten lopen in de voor ronde driemaal nl. in vrijetijds- avond- en badkleding. Zij moeten zelf voor deze kleding zorgen. Op dinsdagavond 30 januari wordt gestart met een open intro- duktieles van de kursus Kum Nye in Hol thees. Kum Nye is een geheel van adem- oefeningen, meditatieve bewegings oefeningen en mantra zingen, afkomstig uit de Tibetaanse medi sche en meditatieve traditie, die door de Tibetaanse lama Tarthang Tulku in 1973 in het westen werd geïntroduceerd en in de loop van een tiental jaren verder voor wester lingen werden aangepast. De oefeningen zijn gebaseerd op de werking van ons subtiele ener gielichaam (Kum) en zijn uiterst effektief bij het verlichten van span ningen. Door lichamelijke en men tale blokkades te gaan herkennen, komt een proces op gang waardoor we ons meer kunnen openen. Hierdoor komen we direkter met onze gevoelens in kontakt (Nye). Essentieel bij de Kum Nye oefe ningen is het richten van de aan dacht op elke gewaarwording die een oefening teweeg brengt. De oefeningen zijn eenvoudig en door iedereen uit te voeren, maar hebben een diepgaande uitwerking op het integreren van lichaam, adem en geest. De kursus wordt gegeven onder de auspiciën van de Nyingma-orga- nisatie van Tarthang Tulku. Zij wordt gegeven door Jan Houwen, die zich al dertien jaar heeft verdiept in Kum Nye en andere meditaties volgens de Nyingma traditie van het Tibetaans boeddhisme. De baten gaan naar deze organisatie en wor den gebruikt voor de instandhou ding van de boeddhistische traditie en cultuur. De kursus wordt gegeven in Holthees op de Kapelstraat 32 en omvat twaalf dinsdagavonden van 20.00 tot 22.00 uur (vanaf 6 febru ari) en een open introduktieles op 30 januari. Benodigdheden: gemakke lijk zittende kleding en een deken. Inlichtingen of aanmelding: Jan Houwen, tel. 0478-587364 b.g.s. 020-6205207. Als je interesse hebt om deel te nemen aan deze verkiezing, schrijf dan snel een briefje met recente pas foto naar: N-joy Entertainment, Postbus 818, 5000 AV Tilburg. Corry Konings of Celine Dion... Marco Borsato of Cliff... Zing mee op de soundmix van jouw favoriete hit! Doe mee aan de Karaoke Mega Tour! Door het hele land worden in zo'n tweehonderd horecagelegenhe den voorrondes gehouden. In café Den Terp. Hoofdstraat 20 te Oirlo is dat op vrijdag 19 januari en vrijdag 22 maart, aanvang 21.00 uur. De winnaars van de halve finale worden persoonlijk uitgenodigd en presenteren zich medio december 1996 op de grote landelijke finale. Bekende Nederlandse artiesten zul len, onder toezicht van een notaris, de jurering verzorgen. One day you'll fly away... Win je de finale, dan vlieg je naar paradijselijk Curasao. Met een luxe limousine wordt je van het vliegveld naar je hotel in Willemstad gébracht. En omdat jij DE winnaar bent, heb je tijdens je zestiendaagse verblijf ook nog een exclusief optre den in dit hotel. De tweede prijs brengt je naar Spanje; een geheel verzorgde reis naar zonnig Mallorca. Ook met de derde prijs blijft het zonnig; wat dacht je van een lang weekend naar Euro-Disneyland bij Parijs. Deelname aan de Karaoke Mega Tour is kosteloos. Haal het inschrijf formulier bij de hierboven genoem de horeca-gelegenheid of kom langs en schrijf je in op de avond zelf. De organisatie van de Karaoke Mega Tour is in handen van That's fun entertainment b.v. in Alkmaar. Wil je meer weten? Bel dan met 072-5612511. Ons faxnummer is 072-5619584. BASKETBALL VERENIGING Aanstaande zaterdag 20 janu ari is het weer de derde zaterdag van de maand. Wij komen dan oud papier ophalen in de wijk die omsloten wordt door de vol gende straten: Julianasingel (vanaf Zuidooster), Raadhuis straat, Dr. Kortmannweg, Industriestraat, Nieuwe Maas heseweg. Oostsingel, Min. Ch. de Ruysstraat, Kolkweg. Ook in de hier genoemde straten komen we het papier ophalen. U kunt uw papier vanaf 09.30 uur buiten zetten. Voor verdere informatie kunt u terecht bij Tineke Lamers, tel. 81445. Alvast bedankt voor uw medewerking. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R.E. Gabeler, Th. Lankveld, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren- van Gils: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 586082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: J. de VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 581878 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 0478-541777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 581255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur"en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. PETERS, tel. 583478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden. W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling R. GOEDEGEBUURE en G. GELLING DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 0478-532273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 0478-513727 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 582411 PEEL EN MAAS WEEKBLAD PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Ttel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Aibers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3