cUe*utfe*t i EZOND& NAJUUR IWat iedere vrouw over haar lichaam moet weten HET WERKT ECHT! mm?-. Veel vrouwen zullen de volgende klach ten kunnen herkennen, s morgens bij het opstaan stijfheid en pijn in de gewrich ten en dit op steeds wisselende plaatsen. Deze klachten zijn het gevolg van een te lage produktie van de smeervloeistof, die de gewnchten soepel moet houden, Ook bij de produktie van smeervloeistof spelen de oestrogenen een zeer essentiële rol. Botontkalking bij vrouwen is een steeds actueler onderwerp. Dit slopende pro ces wordt meestal vlak voor of tijdens de overgang ingezet De calciumspiegel (calci um is één van de belangrijkste bouwstoffen van het skelet) van het bloed wordt in be langrijke mate bepaald door oestrogenen Bij een laag oestrogenenniveau in het li chaam daalt tevens de calciumspiegel in het bloed. Dit tekort wordt onttrokken aan de calciumvoorraad in de botten. Dit wordt botontkalking genoemd. Na de overgang kan het botontkalkingsproces zich door een blijvend lage produktie van deze belangnjke oestrogenen voortzetten VENRAY: 34.95 5.00 Rozemarijn Thijm VENLO VENRAV j-KerJcen i /-ui-ivvb l :44 Paginal (1,1) PEEL EN MAAS Donderdag 18 januari 1996 - Pagina 18 VT Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 581275; kapelaan H. de Wit ofm, Whistlerstraat 1, tel. 582385; kape laan R. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 571215 of 580202; kapelaan H. Bouman, Dr. Poels straat 4, tel. 511664. Priester in ern stig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintcnties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis overl. ouders Bouten-v. Megen en Bertha v. Megen; overl. ouders Neeteson- Custers. 19.00 H. Mis Teng Geurts en Annie Phillipsen; Toon Voesten (koll); Jan Linders; ouders Seuren- Linssen en overl. fam.; Ie jrd. Jeu Gommans; Tony Cox-Derikx. Zondag: 3e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis overl. ouders W. v. Dijck-Duijckers; Marie Jan- sen-Welten (koll); overl. ouders Janssen-Muis. 11.00 H. Mis met Kinderwoorddienst; Karei Cox (koll); Hans van Noorden; Sien Willems-Sanders (koll). 17.00 i Oecumenische viering in de week van de eenheid van alle Christenen. Maandag: 9.00 H. Mis bijz. int.; eenheid van de Christenen. Dinsdag: 9.00 H. Mis Piet Jansen en overl. ouders Willems-Vermeulen en dochter Maria. Woensdag: H. Franciscus van Sales, bisschop en kerkleraar. 9.00 H. Mis Petronella Versteegen-Cox en echtgen. (koll); Grada Broers; Harry Cornelissen. Donderdag: Bekering van de H. Apostel Paulus. 9.00 H. Mis Grada Broers; eenheid van de Christenen. Vrijdag: HH. Timoteus en Titus, bisschoppen. 9.00 H. Mis voor de eenheid van alle Christenen. Dienbeurten: za 19.00: Sylvia, Lieke, Bianca, Elena; zo 9.30: P. Vosbeek, G. Hoppenbrouwers, Hoa, 5uzanne, Luuk, Bram v. H.; zo 11.00: Luendric, Ben, Steve, Loek. Lektoren: za. 19.00: C. Hendriks; io 11.00: G. de Groot. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel iaterdag: 18.30 Liturgieviering in Ie St. Servatiuskapel. Voorganger: tV. den Hartog; lektrice: zr. Hélène. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. \nnakapel. bondag: 10.00 Liturgieviering in de >t. Annakapel. Voorganger: W. den lartog; lektrice: mevr. Straetmans. /ertrek bus 9.45 vanaf de St. iervatiuskapel. vlaandag: 16.45 Yoga en meditatie n het stiltecentrum. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in le St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in le St. Servatiuskapel. Donderdag: 11.00 Psalmengroep in iet stiltecentrum; 16.45 Liturgie- dering in de St. Annakapel. 16.45 r'oga en meditatie in het stiltecen- Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- ering, Horsterweg 57, Castenray of ^eunseweg 5, tel. 580202. Opgeven nisintenties ma t/m vr 9.30-10.30, ^eunseweg 5 of tel. 580202. «/lisintenties voor de hier navolgen- le week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week 'rijdagmorgen 10.30 uur. ilke dinsdagmorgen is de kerk open 'an 10.00-12.00 uur voor verering 'an H. Antonius. Saterdag: 16.30 Doop Stefan acobs, Tatralaan 1. 17.00 Gelegen- leid om te biechten. 18.00 M.m.v. )e Troubadour; Thei Verschuren buurt); Sjang Mommem (koll); Ück Bastianen; They Thuijls. 18.00 Sondag: 8.30 Jacob Bexkens (koll). 0.30 M.m.v. Zangers van St. Frans; luberta v. Dierendonck (koll); ijang Mommen (koll); Antoon Bovee; overl. fam.; overl. ouders tamaekers-Pouwels. 12.00 Doop Jmthieu v. Kreij, Sambastraat 22. daandag: 19.00 Jrg. fam. Arts- ansen; uit dankbaarheid t.e.v. H. Vntonius; Theo v. Soe$t en overl. •uders Jenneskens-Gielens, zoon larry en dochter Nellie. )insdag: 19.00 Antoon Lucassen n overl. fam. Voensdag: 19.00 Pierre Lemmen koll). )onderdag: 19.00 Jrg. Evert üscher. 'rijdag: 19.00 Bert Schoenmakers; rg. L.H.Th.M. Naus; Agnes v. Ass n fam.; fam. Peeters-Arts. Jebedsweek voor eenheid van 18 'm 24 januari. Vredeskerk )pgeven misintenties: Leunseweg ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur, :1. 580202. Saterdag: 19.15 Vooravondmis oor de 3e Zondag door het jaar. kinderwoorddienst. Jgt. Mien v.d. 'en-v. Eijk; Wim en Antonet akobs-Hanen (koll); overl. Hen- rika Huisman; Piet Wismans (fam. hilipsen); Theo Linders en Cato trijbosch; Anna Appels-den Boer. bondag: 3e Zondag door het jaar. .30 Hoogmis m.m.v. Mannenkoor 'redeskerk; voor het geestelijk en jdelijk welzijn van onze parochies; verl. ouders Bouten-Linssen en oon Piërre; Jan Hendrix en overl. im. Parochie Oostrum aterdag: 19.00 Papa en moeke 'ermeulen en dochter Truus; endrik Bouczlk; jrd. Toon Thiclen; lartin Vermeulen; overl. ouders roeren-Kersten; overl. ouders Lemmens-Stevens; Annie Theeuwen-Derks; Johan Kleuskens; vader Raedts; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Koor Harmony). Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen; Mie Staaks-Hermans. 10.00 Jean Potten; overl. ouders Poels-Janssen; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Heren koor). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Voor een zieke. Woensdag: 9.00 Mia Houba (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste. Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Els Basten, Loes Kessels, Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren; zo 8.30: gebr. Gloudemans, Bart Direks; 10.00: Susan Janssen, Maud Lepsi, Judit Philipsen, Susan Frederix. Opbrengst Kerstgeschenk voor zuster Truus Lemmens. Met uw bijdrage voor het Kerstgeschenk voor zuster Truus Lemmens in Pakistan is het totaal bedrag gewor den ƒ1.477,-. Het zal haar ongetwij feld heel goed doen, want ze heeft wel eens gezegd: een Hollandse gul den betekent voor haar in Pakistan ƒ10,-. Ook namens Truus Lemmens heel hartelijk dank voor uw gulle en liefdevolle bijdrage. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Leonardus Pee- ters, Maria Spreeuwenberg en Albert Druggen; Leida Dinghs; jrd. Bernard Vullings en Maria v.d. Broek; overl. ouders Janssen- Emonts en kinderen. Woensdag: 9.00 Leo Willemssen; Willem Classens en Petronella Rongen. Misdienaars: za 19.00: Marian en Sjekkie. Parochie Leunen 3e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. Dien v.d. Berg-Vermeulen; Toon Verschuu- ren; Cor Cremers; overl. ouders Heesen-Voesten; weekd. Teng van Vegchel (5); gest. jrd. Huberta Hendriks en beide echtgen.; gest. jrd. Anna Maria de Bruijni-Neilen; fest. jrd. Maria Elisabeth de Mulder, iondag: 10.00 Hgm. Johannes Swinkels en Maria Catharina Seinkels-Martens; Aloys Lucassen; weekd. Fien Loonen-Duijkers (6); weekd. Sef Martens; jrd. Frans van Bavel; jrd. Harrie Martens en echt gen.; gest. jrd. Antoon Janssen en Elisabeth Jenniskens. 11.15 Lsm. uit dankbaarheid (vw een 80-jarige); Piet de Louw. Maandag: 19.00 Lsm. pastoor Jacques Haenen en overl. fam. Dinsdag: 19.00 Lsm. Piet Keijsers en Marie Keijsers-Hendrix. Woensdag: H. Franciscus van Sales, bisschop en kerkleraar. 19.00 Mndd. overl. ouders Martens- Smedts en Henri Martens. Donderdag: Bekering van de hei lige apostel Paulus. 19.00 Lsm. overl. fam. Loenen-Pouwels; Edu- ard en Stans Dietz. Vrijdag: Geen avondmis. Misdienaars: za 19.00: Tom Bos en Joep Jenniskens; zo 10.00: Ellen Geurts en Jop Janssen; 11.15: Ineke Voermans en Jeanne Theunis. Lektoren: za 19.00: Jan Jenniskens; zo 10.00: Jan Reintjes; 11.15: Harry Bovée. Gedoopt: Pim Weijs, Weth. Rein- tjesstraat 15. Rektoraat Heide Zondag: 3e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis voor Herman Janssen en Petronella Janssen-Franssen. Misd.: Gijs, Sanne, Chiel, René, Jeroen en Roy. Donderdag: Feest van de bekering van de H. Apostel Paulus. 9.00 H. Mis uit dankbaarheid. Rektoraat Veulen 3e Zondag door het jaar Zaterdag: 19.00 Hgm. als mndd. Nelly Fleurkens-Janssen; Handrie Reintjes en Anna Lemmen; mndd. Tilla Jenneskens Poels en dochter Mientje. Zondag: 10.30 Hgm. als mndd. Harry Weijs; voor de parochie. Maandag: 8.30 H. Mis voor de overledenen. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Woensdag: 13.00 PI. Hgm. b.g.v. 40-jarig huw. Piet Weijs en Martha Houben. Donderdag: 8.30 H. Mis uit dank baarheid. Vrijdag: 8.30 H. Mis voor de parochie. Misdienaars: za: Moniek Classens en Willem Classens; zo: Tom Derks en Eric Wismans. Parochie Ysselsteyn 3e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); Mndd. A. Fleurkens; Toon Jaspers; jrd. Lies Koonings-Veron; Thei v.d. Pas. Zondag: 9.30 (Lat.Ned. gezangen); mndd. L. v.d. Weijer. 11.15 Mndd. Wiel Philipsen. Maandag: 19.00 M. Swinkels- Jeuken (Vijverhof); E. Vergeldt- Smeets. Woensdag: 19.00 Toon Jaspers (Immenhof); Co van Vegchel-v.d. Adel. Vrijdag: 19.00 Hub. van Dieren- donck-Martens (Ouderenvereni- Mt. en M. Claessens; 11.15: D. Scheepens en W. Verheijen; ma: Th. Vogels en S. Claessens; wo en vr: M. Pouwels en E. Spreeuwenberg. Doopschema: (februari! Op de zon dagen 11 en 25 febr. lean in onze kerk het Heilig Doopsel worden toe gediend. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Misd.: Ellen van Dijck en Yvonne Koppes. Zondag: 10.00 Lev. en overl. fam. Janssen-Pubben; jgt. Antoon Arts en Anna v.d. Zanden. Misd.: Marielle Poels en Sanne Derkx. Dinsdag: 8.30 Voor de parochie. Woensdag: 19.00 Petronella v.d. Zanden-Meijer (koll); Annie van Hoof-Gielen; Ben van Meyel en zoon Henk. Vrijdag: 8.30 Jgt. Maria v.d. Ho- genhof. Kerk poetsen: mevr. Troisfontaine en mevr. Arts-Lenssen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 M. Jansen. Zondag: 10.00 Voor de parochie. Maandag: 19.00 Voor zieken. Donderdag: 19.00 Voor vrede. Misdienaars: za: Mark en Ellen; zo: Leonie en Luutze. Lezers: za: Jo Wijnands; zo: Maria Lenkens-Ermens. Rektoraat Smakt Vrijdag: In de St. Jozefkerk: 13.30 H. Mis t.g.v. 25-jarig huw. Wim en Truus van Kempen-Bongaerts. Zondag: 3e Zondag door het jaar. In de St. Jozefkerk: 10.00 Hoogmis voor Herman Janssen; Fun Fleuren (buurf); moeder Koopmans (KBO); Leo Spreeuwenberg en Wiel Ha- winkels. Dienb.: Bernadette Geurts en Petra Goumans. In de St. Jozefkapel: t.e.v. St. Jozef. Woensdag: 2e van de 9 woensdag voor het feest van St. Jozef. 9.30 H. Mis t.z.i.; overledenen. Opgeven misintenties: bij P. Rector of aan de kloosterpoort, St. Jozef laan 56, Smakt. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 21 januari zal in het Zonnelied, Kiosk te Venray, ds. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindemevendienst gehouden. Om 17.00 uur is een oecumeni sche dienst in de Grote Kerk van Venray i.v.m. week van de Eenheid der Kerken. Deze dienst is voorbe reid door de Oecumenische Werkgroep Venray. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Het bewijs van Gods bestaan in een wereld om ons heen in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen kollekte. Oecumenische basisgroep Aanstaande zondag 21 januari is er een oecumenische viering in het kader van de week van de eenheid. Het is een gezamenlijke viering met de protestantse en de Molukse gemeenschap en de leden van de rooms katholieke kerk. Deze dienst wordt gehouden om 17.00 uur in de Grote Kerk. Voor de kinderen van 3-12 jaar is er een kindemevendienst. Graag een schoenendoos meebrengen. Wij bevelen deze viering in het bijzonder bij u aan. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clap- vaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 21 januari om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ev. J.A.J. Bals, Horst. Tijdens de middagdienst is er kindercrèche. Bijbelonderwijs: Voor kinderen van 4-12 jaar is er zondagsschool om 16.10 uur. Voor kinderen van 6- 12 jaar op dinsdagmiddag om 16.10 tot 17.00 uur. Voor de jeugd vanaf 12 jaar op zondagmiddag om 16.10 uur. Bijbel/Kontaktavond: Donderdag 25 januari, aanvang 20.00 uur. Thema: Wat komt er uit de rots? Öi, isdienaarsbeurten: za 19.00: M. Verheijen en N. Pouwels; zo 9.30: Ruiten vernield Namens het schoolbestuur van de St. Petrus Bandenschool werd aan gifte gedaan van vernieling van twee ruiten van de school, terwijl de entree van de school met een meel achtige substantie was vervuild. Volgens deskundigen was het een grote smeerzooi. Pony's op straat De politie kreeg een melding dat op de Broekweg drie pony's los lie pen. De politie trof de pony's aan en' dreef ze in de wei. Ook kon men de eigenaar opsporen en toen bleek dat de politie de pony's in de wei van de eigenaar hadden gedreven. Die kreeg te verstaan beter toezicht te houden zodat de pony's geen gevaar voor het verkeer zouden opleveren. Vernieling auto Een inwoner van Helmond deed aangifte van vernielingen aan zijn op de parkeerplaats bij een instituut aan de Stationsweg geparkeerde auto. Naast krassen op het lakwerk was ook de buitenspiegel vernield R 1561 Oude foto- Uit dank en herinnering aan het jongenskoor van de Petrus Banden- kerk o.l.v. Meester van Heyster, werd bij het afscheid van dit koor een reisje gemaakt naar Amsterdam. Ook Schiphol werd bezocht waar deze foto werd gemaakt bij een van de eerste vijf DC's, toen door de KLM gekocht, o.a. de Roerdomp. Onderste rij v.l.n.r.: Wiel v. Op-, bergen, Wim Willems, Leo Ouden hoven Jan, Henk Teunissen, Jac. v. Opbergen. Tweede rij: Toon Welting, Harry Laurensse, Leej Oudenhoven, Gerrit Janssen, Theo Wintels, Paul Tim mermans. Bovenste rij: Meester Houba, ass.leider, Wim Beterams, Vladi- sloav Juskovich (Pool), Ben Kruys- sen, Piet Wintels, Wiel Kruysen, Teng Arts, Henk Verhey, Thei Verbeek, Engelbert Oudenhoven, Jan v. Heyster, dirigent. Winkeldiefstal Een 15-jarige jongen werd zater dagmiddag net voor sluitingstijd door personeel van een kledingzaak betrapt toen hij een blouse ter waar de van ƒ35,-, zonder te betalen, mee wilde nemen. Hij werd aan de poli tie overgegeven die hem, na verhoor en opmaking van proces-verbaal, naar huis stuurde. Diefstal mistlampen Een 23-jarige inwoner van Venray deed aangifte van diefstal van zijn mistlampen van zijn aan de St. Antoniusstraat geparkeerde auto. Schade ƒ150,-. Snelheidskontroles Donderdag werd door de politie op de Horsterweg onder Castenray een snelheidskontrole gehouden. 55 voertuigen werden gekontroleerd; drie bestuurders kregen direkt te horen hoeveel ze te snel hadden gereden, twee bestuurders kunnen een acceptgirokaart tegemoet zien. De kontrole werd gehouden van 11.50 tot 12.30 uur. PEEL EN MAAS elke week nieuws PEEL EN MAAS elke week nieuws Demonstratieborden weggehaald Uit twee weilanden aan de Lemmenweg in Heide werden een viertal demonstratieborden, tegen het mestbeleid van de regering, weggehaald. De eigenaars wensten geen aangifte te doen, alleen maar de melding van het feit dat die bor den nog niet meer veilig in de wei landen kunnen blijven staan. Buurman aan verkeerde deur Maandagavond kreeg de politie een melding binnen dat er op dat moment werd ingebroken in een woning aan de Doormanstraat. De politie, die rijdende was in het cen trum, reed naar het opgegeven adres. De oplossing kwam vanzelf want de buurman had zich in de deur vergist en bij de buren gepro beerd binnen te komen. Toen hij de sleutel niet kon omdraaien had hij de vergissing bemerkt. De politie was zeer te spreken over ae attentheid van de buurtbe woners. MEERDERE PRODUKTEN PER WAARDEBON MOGELIJK Menstruatiepijnen, overgang, gewrichtsklachten en bot-ontkalking zijn te bestrijden: Oestrogenen bepalen het biolo gisch evenwicht van de vrouw. Oestrogenen worden gevormd In de eierstokken en spelen een belangrijke rol In tal van processen In het lichaam. Een groot aantal typische vrouwenklachten kan In verband worden gebracht met een tekort aan oestrogenen. In het 35ste levensjaar nemen boven staande klachten toe, omdat er dan steeds minder van deze belangrijke oestrogenen door het vrouwelijk lichaam worden gepro duceerd. Menstruatieklachten Oestrogenen sturen de maandelijkse cyclus van de vrouw. In de periode voor de menstruatie is een langzame stijging van het oestrogenen-mveau in het bloed meetbaar Dit niveau daalt echter plotseling' vlak voor de menstruatie, wat aanleiding is voor het optreden van het zogeheten pre- menstruele syndroom' (menstruatieklach ten), Het tekort aan oestrogenen leidt tot allerlei vervelende klachten, waaronder prikkelbaarheid, neerslachtigheid, een opge blazen gevoel in de onderbuik, het vasthou den van vocht en het tijdelijk toenemen van het lichaamsgewicht Cholesterol Maar nog veel méér functies in het lichaam staan onder invloed van oestrogenen. Zo kan het cholesterolgehalte m het bloed door oestrogenen worden ver laagd. Direct vóór en tijdens de ovulate wordt een sterke stijging van de oestroge- nen-spiegel in het bloed waargenomen. Onder invloed daarvan neemt het choleste rolgehalte in het bloed juist af Algemeen wordt aangenomen dat dit proces ervoor verantwoordelijk is. dat vrouwen vóór de overgang veel minder dan mannen worden getroffen door hart- en vaatafwijkingen. Overgangsklachten De vruchtbare periode van de vouw duurt ongeveer 30 tot 35 jaar Hierna volgt de overgang of menopauze De I overgang kenmerkt zich door een dalmg van het oestrogenen-niveau in het lichaam WAT U MOET WETEN: 'n Laag oestrogeengehalte in het vrouwelijk lichaam leidt tot: menstruatiepijnen overgangsklachten gewrichtsklachten bot-ontkalking De wisselende klachten tijdens de overgang, zoals depressiviteit, prikkelbaarheid en opvliegers, worden door deze daling in de oestrogenenproduktie veroorzaakt Gewrichtsklachten Botontkalking Af en toe nog een opvliegertje Sinds Ylerm aanden gebruik Ik Osteo Protect, Het is eigenlijk heel verbazingwek kend, wat dit produkt voor een vrou w In de menopauze kan doen. Het eerste half jaar van mijn overgang ging Ik door een ware hel. Ik was depressief, kreeg hst van plotse linge opvliegers en was eigenlijk constant chagrijnig. De laatste maanden neem ik trouw elke morgen op advies van mijn dro gist Ostea Protect in. Al na tien dagen voel de Jk, dat Ik weer steeds lekkerder in mijn vel kwam te zitten. De laatste twee maan den voel ik me zelfs weer helemaal als vanouds. De klachten zijn Helemaal verdwenenZo heel af en toe heb Ik nog wel eens fast van een opvliegertje, maar dat hoort er bij, denk Ik dan maar, Ik zit toeft niet voor niets midden In mijn overgang? Mevrouw G. Klebach, 55 jaar, Amsterdam Borium Om de oorzaak van deze typische vrouwenklachten weg te nemen, zal dus het oestrogeengehalte in het lichaam weer veilig op peil gebracht moeten wor den De natuur biedt de oplossing in de vorm van het sporenelement borium. Wereldwijd onderzoek heeft inmiddels onomstotelijk uitgewezen, dat bonum het vrouwelijk lichaam weer aanspoort om vol doende oestrogenen te gaan produceren Osteo Protect, dat een jaar geleden met veel succes in Nederland werd geïntrodu ceerd. is het eerste voedingssupplement dat een uitgebalanceerde dosering bonum bevat Reeds tien duizenden Nederlandse vrouwen hebben I inmiddels Osteo Protect ontdekt als een I veilige bescherming tegen de kwalijke gevol- I gen van een tekort aan oestrogenen. Levensvreugde Daarmee breekt voor de vrouw van vandaag een penode van hernieuwde levensvreugde aan. Met sterke, gezonde botten en met minder of zelfs helemaal geen overgangsklachten, menstruatie- 1 gewrichtspijnen. Door het gebruik van Osteo Protect kan de vrouw van vandaag de kwaliteit van haar leven in hoge mate weer zelf gaan bepalen. Osteo Protect is verknjgbaar bij Rozemanjn Thijm in Venlo en Venray dinsdag 30 Januari 1996 20.00 uur ,r in onze winkel VENRAY ^^ÊK^ndkeidsvinkels W nir unn relefonisoti Of in onze wintel OSTEO PROTECT Voor de vrouw UW VOORDEEL: Geldig t/m zaterdag 27 jan. I996 De speciaalzaak voor uw gezondheid DEZE PRODUKTEN ZIJN EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ: Klaasstraat 38 J f, J C, 1 ,- Grote Markt 20 (077) 3545086 BZ0 H UriCl USW IYI kC IS (0478) 515504 GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL

Peel en Maas | 1996 | | pagina 18