TAXATIERAPPORT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Hinderwet telefoon 0478-512772 woningwet - wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer - wet milieubeheer Vragen??? wendt U tot de gemeentelijke voorlichter Verordeningen belastingen goedgekeurd Ontwerp- bestemmings plan Puttenweg ter inzage PEEL EN MAAS Donderdag 18 januari 1996 - Pagina 1 GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Informatiebalie: maandag t.m. vrijdag 09.00-17.30 uur. Telefonisch 08.00-18.00 uur. In de oneven weken op vrij dag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Sociale zaken, Financiën en Gemeentewerken: maandag 09.00-17.30 uur; dinsdag t.m. vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken- spreekuur (tel. 523236 of 523237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00- 16.30 uur) Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 (alleen voormiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. kenni: kekent besch ng Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieuhy- giïne, dat zij hinderwetvergunning hebben verleend aan Stralerij "Venray", Deurneseweg 76a, 5812 AR te Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een stralerij, gelegen aan de Deurneseweg 76a te Heide. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen in het gemeente huis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 9.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 9.00 tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken) worden ingezien van 18 januari 1996 tot 1 maart 1996. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot deze datum kan bij de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend. Ook degenen die om gegronde rede nen niet in staat zijn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, post bus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 18 januari 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd,namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer, MAKELAARDIJ O.Z. SNELLE SERVICE 'PROFESSIONELE VERWERKING 'ENUITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN 'BELVOOR MEER INFORMATIE Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen: het vergroten van de woning aan de Isabellahof 50 te Venray tnv C.W.J. Sluijter, Isabellahof 50; het vergroten van de woning aan de Stationsweg 89 te Venray tnv T.P.J.M. Siebers, Stationsweg 89; het vergroten van de woning aan de Stationsweg 87 te Venray tnv N.W. de Bakker, Stationsweg 87; het bouwen van een machineberging en raestopslagkelder aan de Jaeger hofweg 10 te Veulen tnv Maatschap van Dongen, Jaegerhofweg 10; het bouwen van een garage aan .de Deurneseweg 84 te Heide tnv J. Willems, Deurneseweg 84; het bouwen van een tuinhuis aan de Wasbloem 1 te Venray tnv C.A.W.P. van Beek, Wasbloem 1 - het bouwen van een carport aan de Kattestaart 11 te Venray tnv C.M. Vervoort, Kattestaart 11 het bouwen van een carport aan de Kattestaart 13 te Venray tnv J.H.A.M. Claessens, Kattestaart 13; het bouwen van een carport aan de Andantestraat 2 te Venray tnv L.J.M. Linders, Andantestraat 2. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het bouwen van een tuinhuis aan dc Mambostraat 14 te Venray tnv J.F.P. Vissers, Mambostraat 14; het verbouwen van de woning aan de Overloonseweg 30 te Venray tnv M.W. Pelzer, Overloonseweg 30; het bouwen van een machineberging aan de Steegse Peelweg 51 te Leunen tnv Maatschap Weijs, Steegse Peelweg 51; het bouwen van een berging aan de Oeldershof 7 te Oirlo tnv P.A.M. Willems, Oeldershof 7; het bouwen van een carport en ter rasoverkapping aan de Heidse Peelweg 37 te Ysselsteyn tnv J.M.M. Michels, Heidse Peelweg 37; het bouwen van een terrasoverkap ping aan het Penningkruid 100 tnv Bouwbedrijf Cleven, Gen. Dempseystraat 25 te Swolgen; - het vergroten van de woonkamer aan de Wasbloem 11 te Venray tnv W.P.B. Bouwsema, Wasbloem 11; het bouwen van een serre en terras overkapping aan de Kruidenlaan 238 .te Venray tnv H.A.G.M. Vermeulen, Kruidenlaan 238; het bouwen van een berging/serre aan de St.Jozeflaan 22 te Smakt tnv J.G.M. den Mulder, St. Jozeflaan 22; het veranderen en vergroten van de woning aan de Van Megenstraat 5 te Leunen tnv P.J.J.Litjens, Van Megenstraat 5; het vernieuwen van de voor- en zij gevel aan de Deurneseweg 84 te Heide tnv J. Willems, Deurneseweg 84; het vergroten van woning aan de Deken Thielenstraat 17 te Venray tnv J.J.P. Versteegen, Deken Thielenstraat 17; - het bouwen van een telefooncentrale aan de Chopinstraat thv nr.6 te Venray tnv KPN Vastgoed, Hondsruglaan 87 te Eindhoven; het bouwen van een biggenafcleling bij een zeugenstal aan de Zandhoek 11 te Oirlo tnv Gebr. Willems, Zandhoek 11. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. het bouwen van een tuinhuisje aan de Herik 24 te Venray tnv J.F.H.M. Bongaerts, Herik 24. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kun nen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die ter mijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagteke ning van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. het bouwen van een garage met car port aan de Jofferspas 3 te Oostrum tnv M.J. Verstegen, Jofferspas 3; het vergroten van een bankgebouw aan het Lovinckplein 7 te Ysselsteyn tnv Rabobank Zevenrode, Postbus 5006; - het vergroten van de vleesvarkens stal aan de Steegse Peelweg 143 te Ysselsteyn tnv G. Jaspers, Steegse Peelweg 143; het bouwen van 14 woningen aan de Puttenweg te Ysselsteyn tnv Bouw bedrijf M.J. Teunissen, Lovinck plein 5; - het vergroten van de woonkamer aan de Laurahof 1 te Venray tnv A. de Klerk, Laurahof 1; het bouwen van een serre, garage en carport aan De Vlies 31 te Veulen tnv J.W.J. Thissen, De Vlies 31; het vergroten van de woning aan de Isabellahof 50 te Venray tnv C.W.J. Sluijter, Isabellahof 50; het vergroten van de woning aan de Stationsweg 89 te Venray tnv T.PJ.M. Siebers, Stationsweg 89; het vergroten van de woning aan de Stationsweg 87 te Venray tnv N.W. de Bakker, Stationsweg 87; het bouwen van een carport aan de Kattestaart 11 te Venray tnv C.M. Vervoort, Kattestaart 11; - het bouwen van een carport aan de Kattestaart 13 te Venray tnv J.H.A.M. Claessens, Kattestaart 13. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 19 januari 1996 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij bur gemeester en wethouders worden ingediend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouw- aanvraag. - het bouwen van 15 woningen aan de Puttenweg te Ysselsteyn tnv Bouw bedrijf Th.Teunissen VOF, Jan Poelsweg la. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang v^n 19 januari 1996 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij bur gemeester en wethouders worden ingediend. Procedurestart artikel 18a WRO t.b.v. bouwmelding Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse gelden de dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouw melding: -het bouwen van een tuinhuisje aan het Hoefblad 1 te Venray tnv D.A. van Melis, Hoefblad 1. De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 19 januari 1996 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bezwaren bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 18 januari 1996 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer Vergunningaanvragen. Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwen) van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunnin gen krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Beerkens Autobanden B.V., Broekestraat 27, 5912 PC te Venlo voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een inrichting bestemd voor de verkoop en monta ge van autobanden, APK-keurings- tation personenauto's en show-ver koopruimte autoaccessoires, gele gen aan de Zuidsingel 6 te Venray; 2. Maatschap T.W.M. en J.J.M. Dobbe, Kempkensberg la, 5813 AE te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vlees- varkenshouderij, gelegen aan de Kempkensberg 9 te Ysselsteyn; 3. Maatschap T.W.M. en J.J.M. Dobbe, Kempkensberg la, 5813 AE te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een var kens- en rundveehouderij waar die ren worden gehouden en voer en mest wordt opgeslagen, gelegen aan de Kempkensberg 1 te Ysselsteyn; 4. M. Philipsen, Rotven 3, 5808 AL te Oirlo voor een nieuwe, de gehele - inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensfok- en pluimveevermeerderingsbedrijf, gelegen aan de Rotven 3 te Oirlo. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 18 januari 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). Tot 15 februari 1996 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (0478- 523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkin gentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot net ont werp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daarte gen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. Th. Tilleman, Rouwkuilenweg 23, 5813 BH te Ysselsteyn voor een ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een vleesvarkens houderij, gelegen aan de Heidse- schoolweg 2-A te Heide; 2. Gebr. Janssen, p/a Hcidseweg 65, 5812 AA te Heide voor een vergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een loonbedrijf, gele gen aan de Begijnhofweg ong. te Heide; 3. De Vezelpers B.V., Postbus 24, 3700 AA te Zeist voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieubeheer voor het uitbrei den van de inrichting voor het zeven, sorteren, verwerken, verpak ken en op- en overslaan van houtve zels met een stofafscheidingsinstal- latie met motopslagbunker, gelegen op het industrieterrein "Smakter- heide" te Venray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 18 januari tot 29 februari 1996 in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kun nen ook, na telefonische afspraak (0478-523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal cate- gorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.-meldingen zijn binnenge komen van: 1. M.B.O.-college Noord-Limburg, Postbus 559,5900 AN te Venlo voor het van toepassing worden van het Besluit scholen of opleidingsinstitu ten milieubeheer op een reeds opge richte school of opleidingsinstituut, gelegen aan de-Bevrijdingsweg 2-A te Venray; 2. M.A.G. van Osch-Custers, Hoefslag 5, 5807 BT te Oostrum voor het oprichten van een inrichting voor de opslag van propaan, gelegen aan de Spurkterdijk 8-A te Oostrum-; 3. Maatschap Van Dongen, Jaegerhofweg 10, 5814 AL te Veulen voor het oprichten van één of meer bassins voor het bewaren van dunne mest, gelegen aan de Jaegerhofweg 10 te Veulen. De meldingen kunnen worden inge zien van 18 januari tot 1 februari 1996 in het gemeentehuis, Raad huisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeente werken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voor nemen tot intrekking heeft aangege ven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunnin gen gedeeltelijk wensen in te trek ken van: 1. M.J.J. van der Cruijsen, Vredeweg 15, 5816 AJ te Vredepïel voor de milieuvergunning nr. 90.7889 voor een rundvee- en mestvarkensbedrijf, gelegen aan de Vredeweg 15 te Vredepeel. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Kempkensberg 4 te Y sselsteyn; 2. H. Geurts, Boddenbroek 9,5808 AK te Oirlo voor de milieuvergunning nr. 91.1890 voor een varkensmest- bedrijf en groentekwekerij, gelegen aan de Boddenbroek 7 en 9 te Oirlo. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Rotven 3 te Oirlo; 3. Th. Vollenberg, Deurneseweg 40, 5812 AR te Heide voor de milieu vergunning nr. 1525 voor een var- kensmesterij, gelegen aan de Deurneseweg 40 te Heide. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen aan de Kempkensberg 1-A en 9 te Ysselsteyn. Het ontwerp van het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens lig gen ter inzage van 18 januari 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie Gemeentewerken). Tot 1 februari 1996 kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders bedenkingenter mijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mondelinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunnin gen gedeeltelijk intrekken van: 1. G.M. Loonen, Koepas 10, 5808 AB te Oirlo voor de milieuvergun ningen nrs. 1931 resp. 1175 voor een melkvee- en jongveebedrijf, gelegen aan de Koepas 10 te Oirlo. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen aan de Castenrayseweg 2-A te Oirlo en aan de Zwarte Plakweg 85 te America; 2. Zanders Pluimveebedrijven B.V., Zandhoek 13-A, 5808 BK te Oirlo voor de milieuvergunning nr. 94.5635 voor een pluimveebedrijf en landbouwproduktiebedrijf, gele gen aan de Meerloseweg ongenum merd te Oirlo. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen aan de Castenrayse weg 2-A te Oirlo en aan de Horsterweg 27 te Castenray; 3. J.M. Claessens, Heidsepeelweg 46, 5813 AJ te Ysselsteyn voor de milieuvergunningen nrs. 1382, resp. 433 en 1112 voor een legpluimvee- bedrijf en varkensmesterij, gelegen aan de Heidsepeelweg 46 te Ysselsteyn. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen aan de Castenrayseweg 2-A te Oirlo, Peelweg 43 te Ysselsteyn en aan de Bremmen- kamp 2-4 en Zandhoek 13-A te Oirlo. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunnin gen geheel intrekken van: 4. W.A.M. Jenniskens, Horsterweg 15, 5809 ER te Leunen voor de fictieve milieuvergunning voor een vlees- varkenshouderij, gelegen aan de Horsterweg 15 te Leunen. De intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting aan de Teeuwenhofweg 18 te Leunen; 5. W.C.M.M. Baltussen, Rosmolen- weg 11, 5807 EM te Oostrum voor de milieuvergunning nr. 536 voor een varkenshouderij, gelegen aan de Rosmolenweg 11 te Oostrum. De gedeeltelijke intrekking (samen een gehele intrekking) geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtin gen aan de Volen 6 te Heide, Teeuwenhofweg 18 te Leunen en aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn; 6. P.A.M. Weijs, Steegse Peelweg 18, 5809 EE te Leunen voor de milieu vergunning nr. 177 voor een var kens- en kuikenmesterij, gelegen aan de Steegse Peelweg 18 te Leunen. Dagedeeltelijke intrekking (samen een gehele intrekking) geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen aan de Rouwkuilenweg 27 te Ysselsteyn en aan de Kempkensberg 4 te Ysselsteyn. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 18 januari 1996 tot 29 februari 1996 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur f vakbalie Gemeentewerken). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (0478-523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdelir Bestuursrechtspraak van de Rat van State een beroepschrift wordt ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebbei ingebracht tegen het ontwerp v< het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebbei gemaakt van de gelegenheid advii uit te brengen over het ontwerp \i het besluit; c. degenen die bedenkingen hebbei tegen wijzigingen die bij het nemt van het besluit ten opzichte van h ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redeli kerwijs niet kan worden verwetc geen bedenkingen te hebben ing bracht tegen het ontwerp van h besluit. Het beroepschrift moet (in twe> voud) worden gericht aan de Rat van State, afdeling Bestuursrech spraak, postbus 20019, 2500 EA Gravennage. Na afloop van deze termijn wordt vergunning van kracht, tenzij vói deze datum beroep is ingesteld t een verzoek tot het treffen van et voorlopige voorziening (waarondi een schorsingsverzoek) is ing< diend. Het verzoek tot het treffe van een voorlopige voorzienir moet worden gericht aan de voorzi ter van de afdeling Bestuursrech spraak van de Raad van Stat Postbus 20019, 2500 EA Gravenhage. Het besluit wordt ni eerder van kracht dan nadat op d verzoek is beslist. Venray, 18 januari 1996 Burgemeester en Wethouder voo noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer De hierna volgende belasting verordeningen zijn door het mini: terie van binnenlandse zake goedgekeurd. U kunt deze vero deningen inzien op het gemeenti huis, Raadhuisstraat 1, op maai dag van 9.00 uur tot 17.30 uur, e op dinsdag tot en met vrijdag tu: sen 9.00 uur en 13.00 uur. Als meer informatie wilt kunt u coi tact opnemen met de heer M. va Esch, telefoonnummer (047f )523492. Verordening: 1. Verordenin onroerende-zaakbelastingen 199( datum goedkeuring 19-K 1995, nummer goedkeurin FBA 95/7/U23; 2. Verordenin afvalstoffenheffing 1996, \9-\1 1995, FBA 95/7/U23; Verordening rioolrechten, 199< 19-12-1995, FBA 95/7/U23; Verordening precariobelastin 1996,19-12-1995, FBA95/7/U2! 5. Verordening begrafenisrechte 1996,19-12-1995, FBA95/7/U2: 6. Verordening marktgelden 199< 19-12-1995, FBA 95/7/U23; Verordening parkeerbelastinge 1996, 19-12-1995, FBA95/7/U2: 8. Verordening toeristenbelastin 1996, 19-12-1995, FBA95/7/U2.' 9. Verordening woonwagenrecl ten 1996, 19-12-1995, FB. 95/7/U23. Burgemeester en wethoudei van Venray maken ter voldoenin aan het bepaalde in artikel 23 va de Wet op de Ruimtelijke Orde ning bekend, dat met ingang va 19 januari 1996 gedurende vie weken voor een ieder ter inzag ligt het ontwerpbestemming$ plan 'Putten-weg/Ysselsteyn'. Het ontwerpbestemmingspla 'Puttenweg/Ysselsteyn' beoogt d bouw mogelijk te maken van 4 woningen tussen de bestaand woonomgeving aan Veenmos e de Puttenweg in Ysselsteyn. Bovengenoemd ontwerpbestem mingsplan en de overige daaro betrekking hebbende stukken lig gen gedurende bovengenoemd termijn ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat 1 te Venra) bij de vakbalie gemeentewerker op maandag van 09.00 tot 17.3 uur en op de overige werkdage van 09.00 uur tot 13.00 uur. Gedurende bovengenoemde tei mijn van vier weken bestaat voo een ieder de gelegenheid schrifte lijk zijn of haar zienswijze omtrer bovengenoemd ontwerpbestem mingsplan kenbaar te maken aa de gemeenteraad van Venray, post bus 500, 5800 AM Venray.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 16