TAXATIERAPPORT ity Hoboïst Han de Vries in het Theehuis REGIOKALENDER Peter Jansen exposeert in galerie Toro Evenementenkalender OPRUIMING Circus in De Volle Maan Nieuwe expositie in galerie Altamira Country- dansen voor beginners telefoon 0478-512772 Leonardo The Vince in de Bonte Koe OJC Gryphus Café publiceert "eigen krant" Oud papier Bij Van Oorschot Mode is de opruiming in volle gang! VAN OORSCHOT MODE Sacred Dance Dansen in De Wis Dansavond Dijkentocht te Meerlo PEEL EN MAAS Donderdag 4 januari 1996 - Pagina 3 5 Op zondag 7 januari zal in het Theehuis van het St. Odapark te Ven ray een concert plaats vinden dat gegeven wordt door Han de Vries, hobo, Henk Guittart, altvi ool en Ivo Janssen, piano. Op het programma staan werken van onder andere Max Bruch en Paul Hindemith. Na de pauze klinkt het zogenaamde Kegelstatt-trio van Mozart. Het concert begint om 15.30 uur. Entree ƒ25,-, voor jeugdigen ƒ15,-. Han de Vries was een leerling van de Jaap Stotijn, studeerde af bij Haakon Stotijn nadien in I Amsterdam en ontving de Prix d'ex- i cellence in 1962. In 1964 werd hij benoemd aan hét Amsterdams I Muzieklyceum, nu Sweelinck Conservatorium en tegelijkertijd tot eerste hoboïst van het Concertgebouworkest. Speciaal voor hem hebben componisten als Madema. Schat en Andriessen werk geschreven. Henk Guittart is oud-leerling in Den Haag van Jurgen Kussmaul en behaalde in 1978 zijn solo-diploma. Hij trad veelvuldig op met het Nederlands Blazersensemble, en de Deutsche Bachsolisten. Met Reinbert de Leeuw richtte hij het Schönbergensemble op waaruit in 1976 het Schönbergkwartet is voort gekomen. .Dit kwartet heeft in november jl. nog geconcerteerd in het Theehuis. Sinds 1990 is Henk Guittart ook werkzaam als hoofd- I vakdocent kamermuziek aan het i Rotterdams Conservatorium. De in Venlo geboren Ivo Janssen studeerde piano bij Jan Wijn. In 1987 behaalde hij zijn diploma uit voerend musicus met onderschei ding, volgde masterclasses bij diver se piano-grootheden als Georgy S.ebok en Stephen Bishop. In 1986 won hij de eerste prijs op het Benelux Trompconcours en behoor de in 1987 tot de halve finalisten van het Koningin Elisabeth Concours te Brussel. Vele malen is Ivo Janssen al in concertzalen en op de radio te horen geweest in optre dens met Kenneth Montgomery. Roberto Benzi. Inmiddels heeft hij vijf cd-opnamen gemaakt met werk van onder andere Chopin, Hindemith. Brahms en Prokofiev. In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van evenementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Donderdag 11 januari: Lezing over beeldhouwer Auguste Rodin in gemeenschapshuis te Asten. Kunsthistorica Colette Noël houdt een spreekbeurt óver de kunstenaar op uitnodiging van de Alliance Francaise Asten, Aanvang 20.15 uur. Zondag 13 januari: PC Discount Venlo, computer koopmanifestatie. Nieuw en tweedehand se hard- en software, videogames, midi en koopvideo. Plus onderdelen, boeken en demonstraties van Internet, CD-i en CD-ROM. De beurs wordt gehouden in Evenementencomplex 't Ven en is open van 10.00 tot 16.00 uur. De entreeprijs bedraagt 7,50 per persoon. 65-plussers en kinderen tussen 6 en 12 jaar 5,-. Voor info: 070-358 89 29. Zondag 21 januari: Azië Vakantiebeurs in Nijmegen. Reisbureaus en -organisaties, vereni gingen en instellingen informeren apsirant-reizigers onder meer door een tiental diavoorstellingen en lezingen. De beurs wordt georganiseerd door reisboekhandel Stap voor Stap. De beurs vindt plaats in het Kolpinghuis. Smetiusstraat 1 (vlakbij het NS-station) en duurt van 10.30 tot 17.00 uur. Entreeprijs 5,- per persoon. T/m zondag 21 januari: Expositie '...vanuit Griendtsveen' in de Horster Oudheidkamer. Kunst van zeven mensen die actief zijn vanuit Griendtsveen; Te. zien is weijc.yap Jan Althuizen, Jan Hennes. Ans Kanters, Marij Knaj>en,;Shelly Lapré en Monika Wijlaars. De Oudheidkamer in de Steenstraat is geopend op zon dag van 15.00 tot 17.00 uur, dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur. woensdag van 14.00 tot 16.00 uur en vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur. T/m zondag 7 januari: Expositie 'Het geheugen van de hand. de vergankelijkheid van-sculp tuur'. Tentoonstelling over sculpturen en beelden uit de hele wereld, van 1250 voor Chr. tot nu, samengesteld door de beeldhouwer Eduard Wind. In museum De Wieger, Oude Liesselseweg 29, Deume. Open dinsdag t/m zondag van 12.00 tot 17,00 uur. T/m" 16 februari: Expositie 'As de sterre dao baove straole - Carnaval in Limburg' in Limburgs Museum te Venlo. Over ezelsmis, foekepot en andere (histori sche) aspecten van carnaval. Museum is open dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur, zaterdag en zondag yah 14.00 tot 17.00 uur. Dit jaar maakt Peter Jansen deel uit van de Kerst- Nieuwjaarstentoonstelling in galerie Toro. Peter Jansen in 36 jaar en woont in Venray. In de jaren '70 heeft hij vier jaar in Eindhoven op de grafi sche school repro-tekenen geleerd en verder nog wat kursussen gevolgd. 'Mijn werk bestaat voor een groot deel uit potloodtekeningen op pas telpapier en enkele pentekeningen. Mijn techniek is nauw verwant aan het grafische. Ik ben misschien een commerciële jongen maar hou er van om duidelijk en gedetailleerd te werken. Een duidelijke tekening vind ik meer verwoorden dan vele bladzijden tekst'. 'Ik ga meestal uit van foto's die men samenstelt. Verder heb ik de struktuur van het pastelpapier ook een bepaalde rol gegeven'. Peter Jansen vindt dat zijn werk een uitdaging moet hebben. Je moet ef mee kunnen experimenteren, arrangeren en kombineren. Geen van zijn werk is gelijk aan het voor beeld maar heeft een uitstralingska rakter, een bepaalde sfeer van een voud en duidelijkheid. 10 jan.: 20.00 uur Margriet Eshuis 'In concert', schouwburg Venray. 11 jan: 20.00 uur Toneel, Rembrandt was mijn buurman, schouwburg Venray. 13 jan.: 20.11 uur Prinsenproklamatie, schouwburg Venray. 14 jan.: 09.00 tot 17.00 uur, Wandeltocht Winterserie, afst. 5, 10 en 20 km, Café Den Tommes, Merselo. 16-17 jan.: 20.00 uur Tineke Schouten, cabaret, schouwburg Venray. 18 jan.: 20.00 uur Lotus, zang en dans uit Siberië, schouwburg Venray. 19 jan.: 20.30 uur Michel v.d. Plas m.m.v. Ad Haans i.s.ra. Literair Café, De Witte Hoeve, Venray. 20 jan.: 20.11 uur Carnaval, Jeugdzitting, ondertrouwbal, schouwburg Venray. 21 jan.: 14.11 uur Joekskapellenfestival, schouwburg Venray. In galerie De Lochting exposeren Mieke v.d. Hoogen kera mische beelden en Sylvia v. Noye schilderijen met als thema: 'Vrouwen onderweg' vanaf 21 jan In galerie Altamira te Vierlingsbeek is tijd en ruimte gecreëerd voor het werk van Paulien Korte. Als kind (geboren te Boxmeer) was Paulien al geobse deerd door tekenen en schilderen. Zij wist toen al, dat die bijzondere manier van uitdrukken bij haar hoorde. Zij volgde een opleiding in de kunsten aan de Kunstacademie Artibus te Utrecht en aan de Alanus Hochschule te Bonn in Duitsland en ging vervolgens haar eigen weg. Sinds enige tijd woont en werkt zij weer in Boxmeer. Het gaat haar niet op het produce ren van kunst. Zij gebruikt haar pen selen, pennen en materialen om dat gene te verwerken wat haar wezenlijk beroerd. Dat zijn eigenlijk steeds haar eigen individuele erva ringen of gevoelens, maar in de uit beelding krijgen ze soms een uni versele toets. Een thema wordt steeds opnieuw aangepakt tot het als het ware op een of andere manier verwerkt is. Dan verandert ze op overrompelen de wijze van medium en van stilisti sche uitdrukkingsvorm. Toch zou den we de 'fasen' niet al te zeer moeten verbinden aan verwerkings perioden of aan ontwikkelingsfasen uit haar leven. DAt doet geen recht aan de vitaliteit van haar werk. Dat doet ook geen recht aan de vitaliteit van de kunstenares zelf. Het zeer persoonlijke, bijna intieme element wat ze in haar werk legt, geeft aan wat dit voor haar betekent en het is dan ook met enige schroom dat ze tot deze expositie besloten heeft. - Wij zijn er blij mee, dat we haar hiertoe hebben kunnen bewegen. Peinzend verwijlend voor haar panelen kunnen we misschien deel genoot worden van wat haar beroerd heeft, maar vooral kunnen we uitko men bij ons zelf en dat geeft haar werk een verrassende meerwaarde. Maar oordeelt u zelf! De officiële opening zal plaats vinden op zondag 14 januari om 15.00 uur. Galerie Altamira is geopend op vrijdag, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. De expositie duurt van 14 januari tot 25 februari 1996. Het adres van de galerie is Spoorstraat 35 te Vierlingsbeek. U kunt ook buiten de openingstijden terecht na een telefonische afspraak, tel. 0478-632312. 1 ID Snel Betrouwbaar STOMERIJ REINIGING VAN KLEDING EN WONINGTEXTIEL KLEDINGREPARATIES Julianasingel 3. 5802 AS Venray Tel. 0478-582025 Contry Westernclub The Lone Rangers begint op 7 januari 1996 om 20.00 uur met wekelijkse count- ry-danslessen voor beginners. De lessen duren tot ongeveer 22.30 uur. Ook u kunt leren country-dansen! Iedereen, jong en oud, alleen, duo of als groep is welkom. Want bij line- dancing schuif je gewoon gezellig aan. De lessen worden gegeven door een bekende wstern-dansleraar, Marius Aben uit Deume. Plaats van de handeling is café De Herberg, Albionstraat 65 in Leunen. Voor meer informatie: Henk Claessens, Spinetstraat 15, Venray, tel. 0478-580490. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard 'SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING ENUITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN 'BEL VOOR MEER INFORMATIE Kwaliteit en verrassing zal ook dit nieuwe jaar weer uitgangspunt zijn bij de keuze van live muziek in de Bonte Koe. Na het bruisende nieuw- jaarsbegin met Ruby Fruit Jungle wordt het volgende optreden ver zorgd door Leonardo The Vince. LTV is de band rond zanger-gita rist Vincent van Hessen. LTV staat voor Leonardo The Vince. Na jaren lang muzikaal experimenteren met zichzelf en anderen heeft Vincent een eigen stijl ontwikkeld. Hij zingt en speelt de blues op karakteristieke en swingende wijze waarbij hij rapt, funkt en grooved. Zowel Hendrix, Sly Stone als J.L. Hooker zijn zijn inspiratiebronnen. De sound van LTV wordt naast Vincent bepaald door het heftige basgeluid van Arie Spaans en de swing van funkdrummer Rick Roomer. Beiden zijn professionele sessiemuzikanten uit Den Haag. LTV heeft in haar tweejarig bestaan vele optredens gedaan met name in de randstad. Naast het live optreden voor Paperclip Radio 3 heeft de band intensief getourd door Denemarken (jan.-febr. '95). Zondag 7 januari vanaf 19.30 uur: De Bonte Koe en haar nieuwe muziekprogramma; entree ƒ5,-. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 18 tot en met 31 december werd bij de politie aangif te gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Bankpassen Rabo, ABN/Amro, Postbank; herenfiets, Batavus Bato;; portemonnees met pers. bescheiden en geld; Kango breekhamer in koffer voorzien van sticker K. Rental; quartshorloge met gouden rand; kadobon VVV t.w.v. 60,-; kunstgebit (ondergebit); lidmaat schapskaart IBK, Air milespas; Ned. paspoort; pieper t.w.v. ƒ250,-; gou den ring; polstasje met inhoud en tegoedbon van kledingzaak Helmond. GEVONDEN Schakelarmband met dubbel scha kels; bankpas Abbeye Nationaal Bank Engeland; bankpasjes Rabo en ABN/Amro; hond, Heidewachter; kat, zwart/bruin ca 4 mnd.; jonge kater; kentekenbewijs Goessens; gebreide muts, Body glove; Vendexpas; semafoon Rijkswaterstaat; walkman in plastic tas-. jaIn lichtingen omtrent de vertonen, en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Op zaterdag 6 januari organiseert jongerencentrum Gryphus in Vierlingsbeek een kerstboomver branding. bit jaar vindt deze kerstboomver branding plaats aan de Spoorstraat, nabij de Joodse begraafplaats. Op deze plek kunnen tussen 13.30 en 15.30 uur de kerstbomen worden' ingeleverd. In Groeningen kan men tussen 13.00 en 13.30 uur terecht op het pleintje bij de kapel. Voor elke inge leverde boom ontvangt de bezorg(st)er een lot dat 's avonds tij dens de verbranding meedingt naar een prijs in de dan te houden tombo la. Het vuur wordt om 17.30 uur ontstoken. Café de Bonte Koe gaat vanaf deze maand een eigen "krant" uit geven onder de naam "De Bonte Koerant". Het krantje gaat nieuws bevatten voor en door de gasten van dit café met zaken die de mensen aanspreken en bezig houden. Ook het café-programma wordt hierin medegedeeld terwijl "randaktiviteiten" zoals sport, kunst en kuituur eveneens aan de orde komen. Aardig zijn de "koetjes boe" met thema's als koken, drinken, stripver halen. gedichten, sterke verhalen etc. Meer informatie over de Bonte Koerant vindt je in de vitrine van De Bonte Koe. Op woensdagavond 10 januari halen'de Zangers van St. Frans oud papier op in Landweert I en II. U kunt uw oud papier vanaf 18.00 uur aan de straat zetten. Alvast bedankt voor uw medewerking. Ook in 1996 zal Atletiek vereniging Venray-Regio weer iede re eerste zaterdag van de maand oud papier inzamelen in De Wieën. Daarom worden de bewoners van de straten Zandakker, Schutsboom, Vendel, Kruisstraat, St. Antoniusstraat en St. Franciscusstraat verzocht om op zaterdag 6 januari om 10.00 uur oud papier gebundeld aan de straat te zetten. De papiercontainer van AV Venray-Regio is geplaatst aan de Weg in den Berg, nabij hoek Veltumse Kleffen/Kulutweg en is elke zaterdag geopend van 08.30 tot 17.00 uur. De opruiming van onze wintercollectie is van start gegaan. Wij nodigen u uit om uw wintergarderobe extra voordelig aan te vullen. Er is nog volop keuze op alle afdelingen! Graag tot ziens in onze zaak. Grotestraat 73, Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss. Venray. in li t m mmtm Het thema van deze week in De Volle Maan is Circus. Het Volle Maansfeest op vrijdag 5 januari heeft als optreden "Paddy's Heavy Circus', een echte Ierse band die vrolijke feestmuziek brengt in de sfeer van de Dubliners en the Pogues. Verder zal onze barkeeper Sjaak van Els zijn sfeerverhogende bijdrage leveren. Uiteraard is er het Volle Maansdrankje, maar ook Guiness. Het thema Circus wordt in de daaropvolgende nacht en ochtend voortgezet doordat het café dan in het teken van de verkoop van de kaartjes voor Circus Mök staat. Om de gretige afnemers van de kaartjes letterlijk niet in de kou te laten staat stelt het bewegende café zijn zaal ter beschikking voor de leden van car navalsvereniging De Piëlhaas om daar de wachturen tot 09.00 uur 's ochtends door te brengen. Het gevaar bestaat dat het camavalsvirus zal toeslaan gedurende de wachtu ren. 'Het moderne leven verstoort de eenheid van ziel, geest en lichaam. Gewoonlijk kan de mens zich niet innerlijk, maar ook niet lichamelijk laten gaart. De meesten merken dat pas, als ze proberen te dansen. Met byljulp van de muziek Rieden wij de mensen in de dans de toegang tot de stilte en harmonie. Hiermee wordt dansen een weg tot zelfvin- ding, waarbij het werken in en met de groep de muren van eenzaam heid, die men tegenwoordig snel om zich opwerpt, neerhaalt. In de dans vindt de mens zijn heelheid en komt van een 'ik' naar een 'jij'. (Vertaald uit het Duits, naar Bemhard Wosie, grondlegger van Sacred Dance.) Sacred Dance is voor iedereen die van dansen houdt, daar de passen meestal eenvoudig zijn. Je hoeft niets te bewijzen, niets hoeft 'goed' te zijn. Sacred Dance betekent let terlijk 'heilige dans', heilig in de zin van heelmakend. Er wordt gedanst in een cirkel waarin we onszelf maar ook de ander kunnen ontmoe ten. Via de dans kunnen we gemak kelijker uiting geven aan hetgeen bij ons leeft, blijheid, verdriet, aanbid ding en liefde. Sacred Dance bestaat uit dansen met meditatieve elementen én uit bundige dansen. We dansen oude cirkel- en reidansen. Sacred Dance geeft ons de mogelijkheid lichaam, ziel en geest in evenwicht te bren gen. De kursus wordt gegeven door Annemie Rameckers. Zij is opgeleid tot docente bij Stichting Opleiding Sacred Dance Nederland te Zeist. U kunt hiermee geheel gratis ken nismaken op: dinsdag 9 januari van 20.30 tot 22.15 uur in het ontmoe tingscentrum van het Schuttersveld te Venray en op woensdag 10 janu ari van 10.00 tot 12.00 uur in de Springplank, Beukenlaan 4 te Venray. Op deze dagen en tijden zal ook de kursus. bij voldoende belangstel ling, worden gegeven bestaande uit elf lessen. Voor meer informatie en/of opga ve: Annemie Rameckers, tel. 0478- 587392. Maandag 8 januari is er weer een gezellig 50+-bal in gemeenschaps huis De Wis te Castenray. Aanvang 20.00 uur. Fanclub De Zwerver organiseert op vrijdag 5 januari een Nieuwjaarsbal in zaal in D'n Engel. De muziek wordt verzorgd door het orkest De Rotonde Boys. De aan vang is om 20.00 uur. De avond is voor iedereen toegankelijk. Ongewone diefstal Een 25-jarige Venraynaar be merkte, toen hij bij zijn aan de Boterbloem geparkeerde personen auto terugkeerde, dat er was inge broken. Niet om de gebruikelijke buit; verdwenen was namelijk de luchtfilter met kap.* Zondag 7 januari organiseert sup portersvereniging 'Nève de lien' haar jaarlijkse wandeltocht, Inschrijven kan tussen 12.00 en 13.30 uur bij café Oud Meerlo. De lengtes van de route is 8 en 11 km. Na afloop zullen er enkele prij zen worden verloot onder de deelne mers. Voor eventuele verdere informa tie: mw. Ans Erps. tel. 0478- 692602. Gas en stroom Per i januari 1996 wordt de bevolking van Nederland gecon fronteerd met extra heffingen op gas en elektra onder het motto van het tegengaan van verspilling van ener gie en voor 'n schoner milieu. Ook in Venray wonen bejaarden, chronisch zieken en invaliden. Zij stoken veelal meer dan degenen die buitenshuis werken, vooral de twee verdieners gebruiken minder ener gie. Het is je reinste volksverlakkerij om bezuiniging op energie te sugge reren wanneer de zwaksten weer de rekening moeten betalen. En zo is het weer het oude liedje, de zwakke wordt nog kwetsbaarder doch de sterke nog steviger, financieel wel te verstaan. 'Hans Peetërs ark ir'\ 41 4 WAO VAN SOEST B.v. Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 r Geen hulp geboden... Vrijdagmiddag omstreeks 13.00 uur was een 47-jarige inwoonster aan het winkelen in een zaak voor huishoudelijke artikelen aan het Kapelaanspad. Zij werd aange sproken door een ongeveer 22- jarige vrouw met een 'Zuideuro- pees' uiterlijk. Op dat moment pakte de jonge vrouw de porte monnee uit de tas. Dat werd bemerkt en de oudere vrouw pakte haar vast en riep om hulp. Geen van de aanwezige klanten of per soneel stak echter een hand uit om haar te helpen, ook niet toen een man, die kennelijk bij de vrouw hoorde, probeerde de nog vastge houden jonge vrouw te bevrijden. De Venrayse vrouw pakte met de andere hand ook de man vast, maar kon bij de daarna ontstane worsteling beiden niet meer vast houden, mede omdat er geen hulp geboden werd. De portemonnee met geld en persoonlijke beschei den werd weggegooid en later onder een van de vakken terugge vonden. De politie begrijpt niet dat deze kordate vrouw geen hulp heeft gekregen. Gezien de signalemen ten, die bij eerdere voorvallen waren doorgegeven, was de mogelijkheid aanwezig dat eerde re oerovingen zouden kunnen worden opgelost. Kijk/koopdag x gevonden fietsen Op zaterdag 13 januari geeft de politie weer de gelegenheid aan personen die het laatste kwartaal van 1995 aangifte hebben gedaan van diefstal van hun fiets. Tussen 10.00 en 12.00 uur kun nen zij op het politiebureau komen kijken of bij ae gevonden fietsen, hun gestolen fiets staat. Tussen 13.00 en 14.00 uur kun nen de gedupeerden een bod doen op de aan nog overgebleven fiet sen. Alleen degenen die hun brief bij zich hebben kunnen een bod doen j /4pe*ut<z ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. Gabeler. Th. Lankveld, H. Schraven. J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van R Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: za: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 588800 zo: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 588800 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselstevn tel. 0478-541777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11,00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: J. van PELT, tel. 586605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure. V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling EyRUYMBEEK en G. GELLING qiERENAOTSLNP^KJjU K W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42. Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers. mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 582411 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 0478-513727 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel.582411 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Ttel. 0478-582727 Fax 0478-510598 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3