cUe*tate*t 'GEZOND MATQURLIIK In korte tijd helpt PURLVITAL u van het roken af! i VENLO VENRAV Venrays Mannenkoor zingt in de kerkdorpen purivital Rozemarijn Thijm De speciaalzaak voor uw gezondheid öccde foto. Doe mee met het literair café PEEL EN MAAS Donderdag 4 januari 1996 - Pagina 14 r- Grote Kerk Deken: J. Coenen. Eindstraat 6, tel. Ï8I275; kapelaan H. de Wit ofm, vVhistlerstraat 1, tel. 582385; kape- aan R. Woutering. Horsterweg 57, lastenray, tel. 571215 of 580202; capelaan H. Bouman, Dr. 5oelsstraat 4, tel. 511664. Priester in .-rnstig noodgeval: via balie zieken- mis, tel. 522222. Opgeven misin- enties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet jp do) van 9.30-10.30 uur. iaterdag: 9.00 H. Mis ouders lieurtjens-Vermazeren. 19.00 H. vlis voor Marie Jansen-Welten koll); jrd. Beatrix Minten- Jhilipsen; Alphons Odenhoven en coon Jan; jrd. Piet Lenssen en Wout leuken; Teng Geurts (buurt); Mia 3outen-Gijsberts; overl. ouders lanssen-Hilberts. iondag: Opbenbaring des Heren Driekoningen. 9.30 Latijnse ïoogmis voor echtel. Versteegen- Zox (koll); Rie Bisschops- -loevenaars; overl. ouders Gerardus Thijssen-Maters, overl. kinderen en am I 1.00 H. Mis Karei Cox; om 3ods rijkste zegen voor onze larochie in het nieuwe jaar. vlaandag: Doop van de Heer. 9.00 3. Mis voor Johannes Franciscus vlaassen en Elisabeth Mathilde Vermeulen; overl. ouders P. Janssen- Dudenhoven en overl. fam. Met het 'eest 'Doop van de Heer' eindigt de kersttijd en begint de tijd door het aar. dinsdag: 9.00 H. Mis voor Wilhelmus Hubcrtus Janssen. Woensdag: 9.00 H. Mis voor Riek Jastianen (koll). donderdag: 9.00 H. Mis voor Piet 'an Zwamen. /rijdag: 9.00 H. Mis voor Piet anssen en echtgen. (koll); voor een >ijz. int. (NN). 15.00 Feestelijke H. vlis en huw. Frits Geven en Kristel Callekoot. lienbeurten: za 19.00: Gijs. Stefan Bianca en Maartje; zo 9.30: de leren Van Ham en Vosbeek; Leon, ïen, Paul. A. en Bart de R.; zo 1.00: Bart T, Eomer, Wesley en ïram v. H. ^ektoren: za. 19.00: L. Truijen; zo 1.00: W. Bistervels. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Saterdag: 18.30 Liturgieviering in Ie Si. Servatiuskapel. Voorganger: os Korff: lektor: F. Blom. Vertrek >us om 18.15 vanaf de St. J Vnnakapel. i Condag: 10.00 Liturgieviering in de j >t. Annakapel. Voorganger: Jos j Corff; lektor: H. de Jong. Vertrek >us 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. baandag: 16.45 Yoga en meditatie n het stiltecentrum. )insdag: 16.45 Liturgieviering in Ie Si. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in le St. Servatiuskapel. )onderdag: 11.00 Psalmengroep in iet stiltecentrum; 16.45 liturgieviering in de St. Annakapel. jj; 6.45 Yoga en meditatie in het stilte- .1 entrum. i Paterskerk ïereikbaarheid priesters: A. Voutering, Horsterweg 57, ^astenray of Leunseweg 5, tel. 580202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: Feest van Driekoningen. Uitreiking zieken communie thuis. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Catharina v. Rijt (koll); Thei Verschuren (koll); Toon Swinkels (koll); Toos Maessen-Cuppen; int. uit dankbaar heid. Zondag: Viering feest van Driekoningen. 8.30 Fam. Janssen- Krijns; overl. fam. Pouwels- Maessen en uit dankbaarheid. 10.30 Jacobus Philipsen en Francina Goossens; fam. Verbeek; Sjang Mommen. Maandag: Doop van de Heer. 19.00 Voor de parochie. Dinsdag: 19.00 Voor alle zieken van de parochie. Woensdag: 19.00 Voor wereldvre de. Donderdag: 19.00 Voor alle overle denen van onze parochie. Vrijdag: 19.00 Martha van Valkengoed (vw Julianasingel); jrg. P. Philipsen, Frits en Henriette. Gebedsweek voor Eenheid van 18 t/m 24 januari. Vredeskerk Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur, tel. 580202. Zaterdag: Feest van Driekoningen. 19.15 Kinderwoorddienst. Voor Mien v.d. Ven-van Eijk; Wim en Antonet Jakobs-Hanen; overl. Hendrika Huisman; jgt. Harry Swinkels en overl. fam.: Louis Pouwels en Wilhelmina v.d. Munckhof. Zondag: Driekoningen. 9.30 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. Jgt. overl. ouders Bonants-Jacobs; Jean en Anna- Maria Pijpers-Tillemans; Herman van Hoof (koll); overl. fam. Duif- Janssen; overl. ouders Flinsenberg- Erkelens. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Overl. ouders Graat-Verhaag; overl. ouders Janssen-Peeters; Lies Janssen- Wolters; Pierre Wolters; Giel Vennekens eirechügen. en wederz;" fam. Zondag: 8.3Q Okqrl. ouders Jan&cG Verheggen: Mie Staaks-Hermans; Antoon Janssen. 10.00 Overl. ouders Haegens-van Lin; overl. ouders Broeren-Kersten; Cor Thielen en zoon Toon; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Koor Harmony). Maandag: 9.00 Tot zeker intentie. Dinsdag: 9.00 Voor een zieke. 19.00T.i.v. deLVB. Woensdag: 9.00 Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste. 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Linda Wijnhoven en Erna Gooren; za 19.00 Els Basten, Loes Kessels, Jacqueline Engels en Laura Op den Camp; zo 8.30 Simone Feraedts, Suzan Nellen, Dianne v.d. Mortel. Lieke ten Brummelhuis; 10.00: Judith Philipsen, Susan Frederix, Maud Lepsi en Susan Janssen. Parochie Oirlo Zaterdag: Hoogfeest van Driekoningen. 19.00 Gez. H. Mis (Jonge Garde Koor); Overl. ouders Versteegen-Lensen; To Willems- Geurts; st. Grad Theuws en Wilhelmina Theeuwen; Arjan Classens en overl. fam. Classens- Kieft. Zondag: 10.00 Hoogmis (Herenkoor); overl. fam. Verheijen- v.d. Sterren. Woensdag: 9.00 H. Mis overl. ouders Van Rijswijck-Martens. Donderdag: 19.00 Gez. H. Mis t.i.v. de LVB bij opening van hel verenigingsjaar. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de parochie. Parochie Leunen Openbaring des Heren (Driekoningen). Eerste zondag van de maand: bijzondere kollekte voor onze eigen parochie. Zaterdag: 19.00 Lsm. Dien v.d. Berg-Vermeulen; Sjeng Philipsen en Door Philipsen-Verdijk; Harrie Versteegen en Marie VErsteegen- Moorrees; Teng de Mulder (vw Van Megenstraat); weekd. Teng van Vegchel (3). Zondag: 10.00 Hgm. Jan de Lauw, Toos Thijssen en overl. fam. De Lauw-Boom; weekd. Fien Loonen- Duijkers (4); gest. jrd. Piet Keijsers en Marie Keijsers-Hendrix. 11.15 Lsm. Gerard Thijssen en Fien Thijssen-Hesen. Maandag: Doop van de Heer. 19.00 Lsm. pastoor Jacques Haenen en overl. fam.: gest. jrd. Corrie van Berlo-ThijssenrElly van Berlo en Elly Loonen. Dinsdag: 19.00 Lsm. Teng, Anna en Toon Verheijen en overl. ouders. Woensdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Hendrickx-Jenniskens. Donderdag: 19.00 Mndd. Wilhelmina Loonen, Antoon en Bernard Loonen en beide echtgen., Johanna Verheijen-Loonen en echt gen., Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers, Fien Loonen- Duijkers. Vrijdag: 19.00 Lsm. Toon Hermans (buurt) Misdienaars: za 19.00: Tom Bos en Joep Jenneskens; zo 10.00:Inge Smits eri 'Manneke v.d.' -Oetelaar; 11.15: Geertrvan Groeien lEllei Geurts. Lektoren: za 19.00: Gonny Weijs; zo 11.15: Jan Reintjes. Rektoraat Heide Zondag: Hoogfeest van de open baring des Heren; Driekoningen. 9.30 Hoogmis voor overl. fam. Coppus-de Groot. Misd.: Gemma, Karen. Ivo, Gerard, Wouter en Marjan. Donderdag: 9.00 H. Mis uit dank baarheid. Vrijdag: 14.00 Plechtige H. Mis b.g.v. 25-jarig huw.feest Piet Willems en Nellie Willems-Stevens. Rektoraat Veulen Feest van Driekoningen. Zaterdag: 19.00 Hgm. als gest. jgt. Ant. Drabbels en Dina Klaassen; voor priesterroepingen; voor de parochie. Het Mannenkoor Venray luistert deze dienst op. Zondag: 10.30 Hgm. als jgt. Grad Reintjes.; mndd. Piet Spreeuwenberg en Maria Spreeuwenberg-Philipsen. Maandag: 8.30 H. Mis voor de overledenen. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de parochie. Woensdag: 8.30 H. Mis als jgt. Anny Nelissen-Janssen en overl. ouders. Donderdag: 8.30 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Misdienaars: za: Richard Mulders en Steffan Mulders; zo: Roy Smets en Eric Wismans. Parochie Ysselsteyn Openbaring van de Heer - Driekoningen. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); mndd. L. Pouwels: ouders V.d. Weijer-Martens, zoon en dochter. Zondag: 9.30 (Gregoriaanse Hoogmis); jrd. echtg. Janssen- Droesen en Thei Janssen; echtg. Fleurkens-Pouwels; echtg. Fleurkens-Claessens; ouders Leeyen-Verhallen. 11.15 Gijs Broedërs (vr. fam. Br.); overl. fam. Van Soest-Claessen. Maandag: 19.00 E. Vergeldt- Smeets (fam. Claessens); B. Camps. Woensdag: 19.00 Overl. parochia nen. Vrijdag: 19.00 Overl. parochianen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: I. Poels en M. Pouwels; zo 9.30: W. en M. Verheijen, D. Scheepens en N. Pouwels; 11.15: Mt. en M. Claessens; ma: M. Spreeuwenberg en S. Claessens; wo en vr: R. Hesselmans en Th. Vogels. Doopschema: (februari) Op de zon dagen 11 en 25 febr. kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toe gediend. Parochie Merselo Zaterdag: Hoogfeest Driekoningen. 19.00 Fam. Eyssen- Vöncken; jgt. Math. Muysers: Lei v. Dijck: jgt. Frans Muyzers en Maria Litjens; Johanna Hendrix-Pluk. Misd.: Erik Janssen en Jeroen Peeters. Zondag: 10.00 Fam. Hendrix- Marcellis. Misd.: Danny Willems en Roy Stevens. Dinsdag: 8.30 Peter Mathijs Gielen, echtgen. en overl. kinderen. Woensdag: 19.00 Petronella v.d. Zanden-Meijer (koll). Vrijdag: 8.30 Voor de parochie. Kerk poetsen: mevr. Van Enckevort en mevr. Franssen-Arts. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Fam. Vogelsangs. Zondes: 10.00 .jgn. Koppens- Jansen. Maandag: 19.00 M. Jansen. Donderdag: 19.00 Fam. Huys-v. Enckevort. Misdienaars: za: Roel en Luutse; zo: Anke en Niek. Lezers: za: Jo Wijnands; zo: Maria Lenkens-Ermens. Rektoraat Smakt Zondag: In de St. Jozefkerk. Tweede zondag na Kerstmis. 10.00 Hoogmis voor Rene Buijzen; Fun Fleuren (KBO); Truus en Theo Bonants. Dienb.: Jolanda Jansen en Linda Jansen. In de St. Jozefkapel T.e.v. St. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis voor de straatkinderen. V V^/ f MEERDERE PRODUKTEN PER WAARDEBON MOGELIJK Zonder medicijnen, acupunctuur... zelfs zonder moeite binnen 14 dagen een niet roker, kan dat? De stugste roker is binnen die tijd van het roken af met de anti rook-kuur van Furivital. Hoeveel keer heeft u al tevergeefs gepro beerd van het roken af te komen? Driemaal, tienmaal of nog meer? Niets hielp. Eindelijk kunt u er mee stoppen, weddenschappen afsluiten en uw vrienden en colle ga's laten zien dat u in staat bent te stoppén met roken. En zo eenvou dig dat het haast niet te geloven is, zonder moeite en zelfs zonder dik ker te worden. Purivital anti-rook kuur ƒ36,95. PURIVITAL Stop met roken! Een methode om binnen twee weken het roken te ont wennen.'Neemt nicotinedrang weg, en bestrijdt vervelen de bijverschijnselen. 31.951 UW VOORDEEL: C AA Geldig t/m zaterdag 13 jan. '96 DIT PRODUKTIS EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ: j ROZEMARIJN THIJM gezondheidswinkels Klaasstraat 38 - (Ö77) 3545086 I ROZEMARIJN THUMj gezondheidswinkels Grote Markt 20 - (0478) 515504 Een winters tafereeltje, een sfeer vol plaatje, zo was het, maar helaas zo is 't niet meer. Schaatsen op de vennen in 't Cassels Broek, gelegen aan de rand van Castenray. Een geliefd plekje ongeschonden natuur in alle jaargetijden. Deze foto is van ruim na de oor log, mogelijk omstreeks I960. De initiatiefnemer van dit winters schaatsgebeuren op de vennen was de Castenrayse Bertje van Rhee. In 1934 maakte hij bekend in 't Cassels Broek een schaatsbaan te hebben geopend. Tegen een gering bedrag kon men daar op de smalle ijzers zijn baantje trekken. Voor versnaperingen en' warme chocolademelk had Bertje ook gezorgd. De Castenrayse liefheb bers hadden nu hun ijsbaan dicht bij huis en er werd gretig gebruik van gemaakt. In de loop der jaren zijn de ven nen grotendeels dichtgegroeid, maar men zegt dat er weer plannen zijn om dit rijke natuurgebied weer aan trekkelijk te maken voor de mens die houdt van rust en stilte. Jan v.d. Putten Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 7 januari zal in het Zonnelied. Kiosk te Venray, ds. I. Ligtelein uit Venlo voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt 'kindernevendienst gehouden. Na afloop van de dienst is er kof fiedrinken. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 7 januari om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: dhr. G. Middag uit Bennekom. Tijdens de middagdienst is er kin dercrèche. Bijbel/Kontaktavond: Donderdag 11 jan. is er een bijbelstudie in gebouw Rehoboth. Thema: De klop aan de deur. Iedereen mag zo bin nenlopen. U bent hartelijk Wèlkoéi, ang 20.00 uur. nepli aanv GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL Vleesafval gevonden Een bewoner van de Laagheidse- weg vond in de wegberm vleesafval. Van die vondst stelde hij de politie in kennis. Die stelde vast dat het vleesresten waren van een reegeit die ter plaatse was geslacht. De slachting had wel op ruwe wijze plaatsgevonden. Jas gestolen Een inwoner van Venray deed aangifte van diefstal van zijn jas met een waarde van ƒ600,- vanaf de kapstok van een café aan de Henseniusstraat. Bestuurder reed door Zondagmiddag omstreeks 12.40 uur nam een 38-jarige bestuurder van een personenauto de bocht aan de Kiosk te ruim. Daardoor kwam zijn auto in botsing met een tege- 1 moetkomende auto. De bestuurder reed, zonder dat zijn identiteit kon worden vastgesteld door, maar kon op weg naar zijn woning al worden aangehouden. De politie konstateer- de drankgebruik bij die bestuurder. Dat rechtvaardigde een rijverbod van twaalf uur. Zijn rijbewijs werd ingevorderd. Mishandeling Maandagmorgen kwam omst reeks 06.30 uur bij de politie een melding binnen van een vechtpartij voor een shoarmazaak in de Hen seniusstraat. Toen de politie arri veerde bleek er wel veel volk op straat te zijn maar van een vechtpar tij was toen geen sprake meer. Wel was een 24-jarige inwoner van Wanssum, zonder aanwijsbare rede nen op zijn gezicht geslagen. Ter plaatse kon de politie de 'vechters baas', een 28-jarige inwoner aan houden. Die werd overgebracht naar het politiebureau en daar ingesloten. Na verhoor en opmaking van pro ces-verbaal werd hij in de loop van maandag huiswaarts gezonden. Geen voorrang Zaterdagmiddag omstreeks 15.40 uur verleende een 60-jarige Venray- se autobestuurder, komende vanaf de Paardenkopweg in Ysselsteyn, bij de Midden Peelweg, geen voor rang aan een Dersonenauto bestuurd door een 46-jarige inwoner van Heerlen. Bij de botsing, die volgde, werden beide auto's totaal vernield. Gelukkig behoefde slechts een 15-jarige inzittende van de Venrayse auto voor behandeling naar het zie kenhuis worden vervoerd. De ande ren liepen geen noemenswaardige verwondingen op. De brandweer hoefde alleen voor het schoonma ken van het wegdek in aktie te komen. Het is inmiddels een goede tradi tie geworden om in het jubileumjaar van het Venrays Mannenkoor een concerttour te maken langs de kerk dorpen. Het koor bestaat ruim 85 jaar en heeft 105 aktieve en enthousiaste leden. Gezongen wordt een breed repertoire van traditioneel tot modern en populair. Als gerenommeerd koor wil men een duidelijke plaats innemen in het Venrayse cultus-patroon. De optre dens vinden in en buiten de regio plaats, niet alleen in concertzalen en onze eigen schouwburg maar ook in kerken. Het huidige bestuur heeft een omvangrijk vernieuwingsprogram ma ontwikkeld maar wenst ook goede reeds bestaande aktiviteiten te continueren. Eén van deze items is hel zingen van de heilijïemis of hoogmis in de kerken van de tien dorpen. Ten gehore gebracht wor den veelal de vaste gezangen, nl. Die kleine Orgelmesse van compo nist Haydn of een keuze uit geeste lijke en niet geestelijk muziekstuk ken Het koor richt zich hierbij niet alleen op de vaste kerkgangers maar ook op mensen die koorzang of mannenkoorzang een warm hart toe dragen. Tevens wil men de 'oudere jeugd' aanspreken of beter gesteld, aanzingen. Nieuw is dat het Venrays Mannenkoor na de kerkdienst in het dorpshuis of dorpscafé een populair programma brengt, het zogenaamd bar-arrangement. Naast het feit dat men het gezellig wil maken in het dorpscafé, is het tevens de bedoeling een ontmoe tingsplaats te maken voor hel koor en nieuwe, vooral jonge leden. De drempel tot toetreding wil men zo laag mogelijk maken aldus voorzit ter en pr-man Wim van Osch. Voor deze kerkdorpentour is een speciale aanmeldingsbrochure gemaakt zodat nieuwe kandidaat leden zich gemakkelijk kunnen mel den cq. aanmelden^ Het moge duidelijk zijn dat <Jë .entree geheel gratisriv-Via parochie- I blaadjes en de plaatselijke pastoors zal tijdig bekend gemaakt worden wanneer het koor zal optreden. De eerste uitvoering is in Veulen op 6 januari om 19.00 uur. U bent alle maal van harte uitgenodigd! aeur va„ December is de maand van het balans opmaken. Bij de goede oplossingen was de gehele kop van het klassement. Door deze koplopers maar met name de twee winnaressen is een prestatie van formaat geleverd: zij heb ben het afgelopen jaar 100 van de voorgelegde dichtregels thuis gebracht! Het laatste gedicht van het jaar was niet de moeilijkste: Hendrik Marsman was de auteur van "Paradise Regained" Het is een gedicht uit zijn vitalisti sche periode. Hij herwint zijn paradijs. Het heelal, de elementen, de wind en het water zijn ondergeschikt aan hem geworden: de zon en de maan zijn rozen, de wisseling van dag en nacht zijn matrozen, die hem en de blonde vrouw terugvoeren naar het paradijs. Luister vanavond - donderdag 4 januari - tussen 18.00 en 19.00 uur naar Omroep Venray. waar mevrouw Rennie van Windt onderstaand gedicht zal voordragen. Paradise Regained - Hendrik Marsman De zon en de zee springen bliksemend open: waaiers van vuur en zij: langs blauwe bergen van den morgen scheert de wind als een antilope voorbij. zwervende tussen fonteinen van licht en langs de stralende pleinen van 7 water voer ik een blonde vrouw aan mijn zij, die zorgeloos zingt langs het eeuwige water een heïd're, verruk 'lijk-meesleepende wijs: 'het schip van den wind ligt gereed voor de reis, de zon en de maan zijn sneeuwwitte rozen, de morgen en nacht twee blauwe matrozen - wij gaan terug naar 't Paradijs Hiermee is de derde ronde van deze wedstrijd afgesloten. Op de avond, waarop d:e "Raadselige Rozen" voor Proza en Poëzie werden uitgereikt is de eindstand bekend gemaakt. De gezamenli jke eerste prijs kon in ont vangst genomen worden door de dames L. Colsen en W. Nelissen- Wijnhoven, zij behaalden 110 punten. De derde plaats, het brons, was evenals vorig jaar voor de heer A. Kroft met 100 punten. De heer A. Leyssen, die ook al eens beslag legde op de eerste plaats, werd nu 4e met 90 punten. De 5e plaats is voor mevrouw T. Peters-ten Have met 60 pun ten. De verdere uitslag luidt als volgt: Op de 6e plaats meVrouw G. de Beyer- Cruels, 45 punten. Op een gedeelde 7e plaats: mevrouw C. Pemot-de Wit en mevrouw W. Vink met 20 punten. Tenslotte behaalden mevrouw H. van Beek, mevrouw S. Greydantts-v.d. Putten en mevrouw T. Smits: 10 punten. Wij gaan door met de strijd. Nieuwe kansen in 1996. Nog hogere honing is weggelegd voor de deelnemers aan de 4e ronde in het herkennen en thuis brengen van dichtregels. Elke 4e donderdag in de maand zal er wéér de uit daging zijn om de vertrouwde opgave tot een goed einde te brengen. Succes ermee! Op vrijdag 19 januari is Michel van der Plas te gast in het Literair Café, in de Witte Hoeve. Iedereen is welkom! U kunt nog altijd donateur worden van het Literair Café door minimaal f25,- over te maken op Rubo-bank Meerlo, rek. no. 132 594 250 - giroreke ning Bank 1054648 t.n.v. Stichting Literair Café Venray-regio. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij het secretariaat: telefoon 0478-582948.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 14