't wordt tij' een afsprc d vo lak or bij Willems Vrijetijdsmarkt voor mensen met een verstandelijke handicap Informatiecentrum over verstandelijke handicaps opent haar deuren Venraynaar deed valse meldingen Venray s Wijnhuis bestaat vijfjaar Aktiviteitendagen Raayland college m Paranormale- en alternatieve gezondheidsbeurs Winterkleding en speelgoedbeurs Speelgoed- markt Speel-o-theek U bent gewaarschuwd 3 JAAR VOLLEDIGE GARANTIE Tandtechnisch Laboratorium Patersstraat 16 Venray tel. 510341 Volle Maansfeest in... Vlooienmarkt in Leunen Jaarvergadering Rabobank Zevenrode |ina EEL tN MAAS Donderdag 5 oktober 1995 - Pagina 7 v Op vrijdag 6 oktober is er voor iensen met een verstandelijke han- jcap een Vrijetijdsmarkt in wijkge- duw 't Stekske, Kruidenlaan 61 te fenray. Vanaf 19.30 uur kan men Jldaar terecht voor informatie over e verschillende vrijetijdsaktivitei- i. Zo is Bekkershof met informa- ie anwezig, maar ook de dans- ;hool, de Stichting Volwas- ■nenedukatie (SVE), Stichting JSC, de voetbalclub SVEB en de blksuniversiteit.Een aantal aktivi- •iten presenteert zich middels een emonstratie; tevnes kan men ken- js nemen van aktiviteiten die infor- latie aanbieden vanachter een lirktkraampje. Er zal muziek emaakt worden en er is een Rad in Avontuur aanwezig, zodat iede- e bezoeker de kans krijgt om een irijsje in de wacht te slepen. De Vrijetijdsmarkt duurt tot 22.00 uur. Kiezen uit een ruimer aanbod Het is nu bijna vijf jaar geleden at de konstatering gedaan werd dat rvoor verstandelijk gehandicapten ip het gebied van vrije tijd in de tgio Venray weinig te beleven was. ir was een goed florerende sport- loep van Bekkershof en een aan- od van de SVE. Een mogelijkheid te kiezen bestond niet. Als men- andere aspiraties hadden, dan wren ze aangewezen op het vrij tijdsaanbod dat er in Venlo was mtwikkeld. Dat gaf onder meer de lodige vervoersproblemen. Onder anvoering van de consulent vrij- lijdsbesteding van de Sociaal 'edagogische Dienst werd er een luurgroep in het leven geroepen. )eze kreeg als belangrijkste ipdracht een ruimer aanbod aan rijetijdsaktiviteiten te organiseren, literaard ging met daarbij uit van de behoeftes van de verstandelijk gehandicapten zelf. De stuurgroep Bestond uit vertegenwoordigers van de Stichting Zorgverlening vor Verstandelijk Gehandicapten en Bekkershof, het RISC, Nieuw- Spraeland, de SPD en het Vincentiushuis. Na een voorberei dingsperiode konden enige maan den later de eerste nieuwe aktivitei ten gepresenteerd worden: koken, muziek maken, dansen, een soos voor leerlingen van de VSO/MLK school De Essel en een soos voor mensen vanaf 20 jaar. Alles zo gewoon mogelijk Bij het opzetten van de verschil lende aktiviteiten is steeds gekeken naar mogelijkheden om integratie ook in de praktijk te realiseren. Mede daarom is er gekozen voor danslessen bij het dancentrum van Jeanne en Paul Janssen, voor een computercursus bij de Volksuniversiteit en G-voetbal bij de voetbalvereniging SVEB uit Broekhuizenvorst. De aktiviteiten die Bekkershof organiseert maken gebruik van de verschillende akko- modaties die voor alle Venraynaren toegankelijk zijn, zoals wijkgebouw 't Stekske, een gymzaal en het zwembad de Sprank. Op deze manier krijgen mensen met een verstandlijke handicap de kans om zoveel mogelijk te integre ren binnen de Venrayse gemeen schap. Ze maken gebruik van dezelfde voorzieningen en moge lijkheden als hun plaatsgenoten. Dat geeft hen het gevoel dat ze erbij horen en zowel letterlijk als figuur lijk gezien worden. Voor nadere inlichtingen: ZVG Bekkershof, tel. 077-521818. 0p zaterdag 7 oktober is het jver: om 14.00 uur vindt de offi- iële opening plaats van het tegionaal Informatiecentrum iver verstandelijke handicaps. Ie openingshandeling zal worden erricht door wethouder Vaterborg van de gemeente fenlo. Er zijn diverse aktiviteiten eorganiseerd gericht op kinde en, zoals muziek, een gochelaar o een springkussen, zodat de uders de mogelijkheid hebben en kijkje te nemen in het nieuwe iformatiecentrum. Het program- ia duurt tot 17.00 uur. Het Dformatiecentrum is onderge bracht in een kantoorruimte van Ie Sociaal Pedagogische Dienst an de Antoniuslaan 81 te Blerick. Voorzien in behoefte Dit nieuwe, gezamenlijke initia- ief van zorginstellingen en ouder- erenigingen in de regio Noord- .imburg zal gaan voorzien in de Steeds groter wordende behoefte van iktuele en onafhankelijke informa- ieover alles wat te maken heeft met erstandelijke handicaps: 'Waar kan nijn kind in het weekend logeren? to welke manier kan ik mentor enap aanvragen? Is er informatie iver ziektebeelden en syndromen?' kmaar een greep uit een reeks van onkrete vragen waarvoor men erecht kan bij het nformatiecentrum. Zowel ouders is hulpverleners laten steeds vaker loren: 'Doordat er al maar meer vormen van zorg- en dienstverlening intstaan en er veel verandert in de vetgeving en financiële regelingen, veten we soms niet meer waar we noeten zijn voor aktuele informa- ie'. Het Regionaal iformatiecentrum wil binnen ioord-Limburg in deze specifieke ehoefte voorzien. Coördinator van et centrum, Jos Jacobs, geeft aan at het onderhouden van goed kon- ikten met de zorginstellingen en wderverenigingen de basis vormt alle informatie op één plaats in Ie regio samen te brengen, zodat llle vragen vanuit één 'loket' beant woord kunnen worden. Ouders Met name ouders en familieleden van verstandelijk gehandicapten zullen gebruik maken van deze vraagbaak, maar ook hulpverleners, maatschappelijk werkers, artsen en studenten zullen hun voordeel kun nen doen met deze informatievoor ziening. Bij het informatiecentrum zijn ook een vijftal vrijwillige ouders werkzaam die de bezoekers te woord staan. 'Het feit dat ouders andere ouders ontmoeten en hen kunnen helpen met hun fragen, werkt drempelverlagend. Dit wordt als heel positief ervaren', aldus een van de vrijwillige ouders. Voor ouders kan het centrum een positie ve bijdrage gaan leveren in hun zoektocht naar de juiste zorg voor hun kind; ze krijgen de diverse mogelijkheden op een rij en kunnen hun eigen keuzes maken hierin. Openingstijden Het Informatiecentrum is geopend op dinsdag, woensdag en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 15.00 uur. Op vrijdagavond kan men terecht van 18.30 tot 20.30 uur (koopavond Blerick). Bij een bezoek aan het centrum kan er onder andere gebruik worden gemaakt van een bibliotheek, video banden (boeken en videobanden zijn te leen), tijdschriften en een computer om een antwoord te krij gen op een bepaalde vraag, maar men kan er ook terecht om even een praatje te maken over een bepaald onderwerp ter oriëntatie. Het is ook mogelijk telefonisch vragen te stel len; het telefoonnummer is: 077- 3870358. Milieudelict De politie heeft dinsdag een milieucontrole uitgevoerd. In het buitengebied en de bossen werden geen abnormaal grote hoeveelheid afval aangetroffen. Daarentegen werden wel vuilniszakken met huis vuil en afval van bouwmaterialen gevonden. Indien de politie de storters van dit afval kan achterhalen dan krijgen zij alsnog de rekening gepresen teerd. VAN OORSCHOT MODE Grotestraat 73, Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Klaar voor avontuur niet deze stoere eigentijdse variant op laminy. 499,- Politie tot tweemaal toe vergeefs op pad Een 60-jarige man uit Venray wordt ervan verdacht in de nacht van donderdag op vrijdag een tweetal valse ongevalmeldingen te hebben gedaan. De man meldde die nacht twee frontale botsingen op de Middenpeelweg. Als gevolg daarvan gingen drie politie-auto's en een ambulance vergeefs op weg. De man verkeert geestelyk in moeilijkheden en is een goede bekende van de politie. De eerste melding kwam om 's nachts omstreeks half vier binnen bij de politiemeldkamer in Herkenbosch. Een man meldde een ongeval met meerdere slachtoffers op de Middenpeelweg. Omdat de melder niet had aangegeven waar het ongeluk had plaatsgevonden, stuurde de politie drie auto's op pad en een ambulance vanuit Venray. De man was niet bereikbaar -later bleek dat hij bij de melding een valse naam had opgegeven-. Een uurtje na de eerste melding rinkelde in Herkenbosch opnieuw de telefoon. Een man meldde wederom een frontale botsing op de Middenpeelweg, dit keer zonder slachtoffers. TWee dienstdoende Venrayse politiemensen kregen daarop argwaan en beluisterden het bandje van de meldkamer. Beiden herkenden -onafhankelijk van elkaar- de stem van de 60-jarige Venraynaar. De man is regelmatig met de politie in aanraking geko men, hetzij omdat hij zelf hulp vroeg of omdat omwonenden klaag den over overlast. De politie besloot de man een bezoek te brengen, maar voordat dat kon gebeuren meldde de Venraynaar zich zelf al op het politiebureau. De man kwam aangifte doen van dief stal. Hij ontkende iets te maken te hebben met de valse meldingen. De politie heeft evengoed proces ver taal opgemaakt. Bovendien kreeg de Venraynaar proces verbaal en een rijverbod van twaalf uur omdat hij onder invloed van alcohol op z'n brommer was gestapt. De politie zoekt momenteel nog uit of de 60-jarige ook verantwoor delijk is geweest voor het telefoon tje met een man in Leunen. Die werd 's nachts om 2.00 uur uit z'n slaap gehaald met de mededeling dat een ambulance vanuit Eindhoven met een ziek familielid op weg was naar Leunen. Zaterdagavond kwam bij de alarmcentrale de derde valse mel ding in twee dagen binnen. Deze keer betrof het een uitslaande brand op het terrein van St. Servatius. De melder kon in dit geval niet worden achterhaald. STRAFBAAR De valse meldingen vallen precies in het weekend dat een het strafrecht is uitgebreid met een artikel dat deze praktijken moet beteugelen. Misbruik van alarmnummers kan voortaan worden bestraft met veer tien dagen gevangenis en een boete van 5000 gulden. Deze weken wordt in het Venrays Wijnhuis stilgestaan bij het feit dat Joost Wilders vyfjaar geleden deze zaak aan de Merseloseweg opende. In die vijf jaar heeft het Venrays Wijnhuis zich een vaste plek bij de Venrayse bevolking weten te verwerven. De feestweken werden maandag ingeluid met de start van het Bokbierseizoen en de introductie van de jubileumwijn. Samen met de Grolsch brouwerij werd het Bokbierseizoen ingeluid. Burgemeester Jos Waals, een geren ommeerd wijn- en bierkenner, viel de eer te beurt om de eerste glazen te tappen. Het Venrays Wijnhuis heeft voor haar jubileum een speciale wijn uit gezocht die als jubileumwijn ver kocht wordt. Deze wijn, de Graves de By (een Medoc), is aan de burge meester voorgelegd, die daarover een zg. proefnotitie heeft opgesteld. Deze proefnotitie is overigens te lezen in de jubileumkrant die begin deze week in de regio is verspreid. Afgelopen maandag werd deze wijn officieel ten doop gehouden. Venrays Wijnhuis kenmerkt zich door een breed assortiment dranken met een grote diversiteit aan mer ken. Naast Franse wijnen zijn er wijnen uit o.a. Italië, Spanje, Zuid Afrika, Chili en andere landen ver krijgbaar. Ruim is ook de sortering aan bier soorten, waarbij vooral veel Belgische biersoorten te verkrijgen zijn. Voor de diverse aanhiedingen ver wijzen we naar de jubileumkrant of naar de advertentie elders in dit blad. Burgemeester Waals opende bij het jubilerende wijnhuis het Bokbierseizoen. Uiterst rechts dhr. Wilders van het Venrays Wijnhuis, in het midden dhr. Horcks van Grolsch. Op 12 en 13 oktober worden op het Raayland College de zgn. 'aktiveiteitendagen' georgani seerd. Dit houdt in, dat vanuit de diverse afdelingen aktiviteiten voor de leerlingen ontplooid wor den die rekreatief, kultureel, beroepsoriënterend, sportief etc. geaard zijn. Naast enkele groepen van leerlin gen die les volgen, og het eerste deel van het examen afleggen, wordt voor andere studenten een program ma afgewerkt, dat -na de beginperi- kelen van de scholenfusie- toont, dat een school meer te bieden heeft dan lessen alleen! Een belangrijke doel stelling van de programma's is het versterken van de teamgeest en het saamhorigheidsgevoel, naast het edukatieve of ontspannende karak ter. De jongens en meisje bezoeken bijvoorbeeld het oorlogsmuseum, een textielmuseum, Antwerpen, de Ardennen, de Universiteit van Maastricht, de stuw te Sambeek, de Streekboerderij te Melderslo; er Zondag 8 oktober a.s is de dag waarop de werkgroep Ching opnieuw een paranormale- en alter natieve gezondheidsbeurs organi seert. Deze keer is de keuze gevallen op Noord-Limburgs mooiste lokatie hiervoor. De Witte Hoeve, Gasstraat 5 te Venray.Wat u op deze jubilieu- mmanifestatie (er zal die dag voor iedere bezoeker een verrasing zijn!) zoal kunt vinden, is een heel ruim aanbod uit de wereld van het paranormale en het alternatieve gezonde. Dat betekent, dat er op vrijwel ieder gebied daarbinnen specialisten aanwezig zijn, die u kunnen advise ren, demonstraties geven, of u in een uitgebreid konsult te woord kunnen staan. Zo zijn er o.a. kundigen op het gebied van astrologie, horosko pen, magnetiseren, reiki, esotheri- sche zwangerschapsbegeleiding, aromatherapie, Tarot, pendelen, toga's en een helderziende; maar ook zijn er demonstraties met klank schalen, esotherische, pendels, drukpunten en andere massage en nog vele zaken meer. Tijdens deze manifestatie dingt iedere bezoeker tevens mee bij de verloting van een echte kristallen waarzegbol ter waarde van 195 gul den. Met deze waarzegbol zal tevens gedemonstreerd worden, verder is als speciale gast uit het buitenland aanwezig, de unieke klankschaal sjamaan Gerard de Backer, die u doorlopend van zijn sjamanisaties zal laten genieten, waar hij u mee betoveren zal! De beurs is geopend van 11.00- 18.00 uur. De toegang bedraagt f7,50 per persoon. Voor informatie kunt u bij de werkgroep Ching terecht op tel. 0478-50 19 91. Peuterspeelzaal 't Ukkenest orga niseert zaterdag 7 oktober a.s. van 13.00-15.00 uur een winterkleding en speelgoedbeurs in café Martens, Albionstraat 32 te Leunen. De opbrengst is 70% voor u en 30% voor de peuterzaal. Inleveren: schone winterkleding (maat 80 t/m 182) en speelgoed op vrijdag 6 oktober a.s. van 19.00 tot 21.00 uur in peuterzaal 't Ukkenest. @all-mag-inspr:Naast deze verkoop kan er ook kleding gebracht worden voor de aktie 'Limburg helpt de werfjeugd in Rio de Janeiro'." Dit mag kleding zijn in alle maten. Nog draagbare schoenen, gymschoenen, sportschoenen, laarzen enz. zijn ook van harte welkom. Via het hetzelfde kanaal, nl. het artsenechtpaar Paul en Ted Raedts uit Deurne, komt alles zeker op de goede plaats terecht. Wilt u van tevoren de kleding scheiden in een deel voor de ver koop en een deel voor het goede doel. Op zaterdag 28 oktober houdt de Speel-o-theek haar jaarlijkse speel- §oedmarkt in wijkgebouw 't chopke, Veltumse Kleffen te Venray van 13.00-14.30 uur. Verkocht wordt alleen tweedehands speelgoed. U kunt het speelgoed inleveren bij de Speel-o-tneek (ingang bibliotheek) aan de Merseloseweg op donderdag 19 oktober tussen 14.00-18.00 uur en op vrijdag 27 oktober van 18.00- 20.00 uur. Van de opbrengst is 2/3 voor u en 1/3 voor de speel-o-theek. De opbrengst en het niet verkocht speelgoed kunt u ophalen op zater dag 28 oktober tussen 15.30 en 16.00 uur in wijkgebouw 't Schopke. Als u speelgoed te koop aanbied maak dan zelf een lijst met de naam en de prijs die u ervoor wilt ontvan gen. Als u het niet weet zet dan een vraagteken achter de naam van het speelgoed. De speel-o-theek houdt het recht om speelgoed dat vuil of kapot is te weigeren, ook nemen we geen knuf felbeesten aan voor de verkoop. De speelgoedmarkt is open voor ieder een. Als u nog vragen heeft bel dan naar de speel-o-theek tijdens de uit leenuren op woensdag van 14.00- 16.00 uur en op vrijdag van 16.00- 20.00 uur, tel. 86015. U kunt ook bellen naar Annemie, tel. 10138 of naar Paula, tel. 10402. Fietsers, bromfietsers en bestuurders van scooters krijgen nog even de tijd om hun verlich ting van hun vervoermiddel in orde te maken. De tie Ie te maken. De Venrayse poli- heeft aangekondigd vanaf vol gende week extra controles te houden op de verlichting van ver voersmiddelen. Er wordt niet meer gewaarschuwd, maar gelijk verbaliserend opgetreden. De politie heeft-de controle aan gekondigd naar aanleiding van de vele klachten die binnen zijn gekomen. NIEUWE PROTHESES REPARATIES terwijl U wacht METEN EN PASSEN OOK AAN HUIS Open brief aan de Algemene Hulpdienst Venray De Algemene Hulpdienst Venray geeft aan in een brief aan de gemeente Venray een probleem te nebben om voldoende vrijwilligers te kunnen houden. Dit vind ik ook terecht. Ik ben zelf zeven jaren vrij williger geweest en onlangs gestopt. Een bedankje, briefje of bloemetje kon er echt niet vanaf. Een goede bekende van mij die al ruim 22 jaar bij de AHD werkzaam was kreeg ook geen bedankje of bloemetje evenals onze tuinman die jaren aktief was bij de AHD. Je weet wel.... Laat maar zitten, je voelt 't al. Namens Henk wil ik mijzelf langs deze weg bedanken voor al die jaren wat ik voor de AHD gedaan heb. Bestuur van de AHD, waar is jullie vrijwilligershart gebleven? Henk, bedankt voor de mooie jaren dat je vrijwilligerswerk deed. Cora en Jos, jullie ook, namens mij, mijn oprechte dank. Vrijwilligers, het was een mooie tijd samen, wij zien elkaar nog wel eens samen. Jammer en nog eens jammer om zo teleurstellend afscheid te nemen bij de Algemene Hulpdienst Venray AHD bezint eer ge begint. De vrijwilliger Henk. Café de Volle Maan staat dit weekend in het middelpunt van de belangstelling. Immers zondag 8 oktober is het weer volle maan. Dat betekent dat er in Café de Volle Maan wederom het Volle Maansfeest wordt gevierd. Eers is er op zaterdag echter een spetterend optreden van Slo Yo Yo, een zeer goede coverband uit Venlo. Deze band speelt behalve de stevige rock, veel rockballads van artiesten als Gary (Still got the blues) Moore en Bon (Bed of Roses4 Jovi. Het optreden begint om 22.00 uur in de zaal. Zondag is het dus het Volle Maansfeest. De formule die tot nu tot met sukses werd gehanteerd, een groep elektrisch versterkt, en een groep die akoestisch speelt, zal ook hier gebruikt worden. De groepen die gekontrakteerd zijn hebben bei den al eerder in Café de Volle Maan opgetreden en beiden met veel suk ses. Double A. Adams speelt de elektrisch versterkte sets. Deze bluesgroep brengt niet de hele vette blues, maar speelt meer verfijnd en zeker niet hard. Het akoestische gedeelte ligt in de veilige handen van Otto Kooien, Jack vna Els en hun companen. Op het eerste Volle Maansfeest waren zij de smaakma kers. De verwachting is dat zij wederom een belangrijke rol zullen spelen. De aanvang van dit festijn is om 21.00 uur. Het café zal ook weer het Volle Maansdrankje aanbieden. Dit jaar organiseert buurtvereni ging 'n Tromp uit Leunen de derde editie van hun tweejaarlijkse vlooi enmarkt. De twee voorgaande edi ties kunnen omschreven worden als een enorm sukses voor koper en ver koper! Alle spullen zijn afkomstig van mensen uit Leunen die op zater dag 7 oktober huis aan huis worden opgehaald. Op zondag 8 oktober worden deze spullen tegen zeer geringe prijzen verkocht. Tevens is er voor de jeugd een grote video- hoek ingericht en kunnen ze in de grabbelton grijpen. De barman zal u graag iets inschenken en de dames hebben weer heerlijke warme en koude wafels te koop. De spullen die na afloop over zijn worden niet weggegooid maar gaan voor de ene helft naar Polen en voor de andere helft naar een Missiehuis in Deurne. Een mooie gelegenheid om er met het hele gezin eens een middagje uit te zijn. De aanvang is 13.00 uur en de entree is gratis. Donderdag 12 oktober houdt Rabobank Zevenrode haar jaar lijkse algemene ledenvergadering. Die avond presenteert de bank de jaarcijfers over 1994, het eerste jaar na de fusie. Naast de gebrui kelijke agendapunten staat de vergadering in het teken van pre sentaties. Gepresenteerd worden de resultaten van het in het voor jaar gehouden klantentevreden- heidsonderzoek en de afdeling Bedrijven heeft een videopresen tatie over haar werkzaamheden samengesteld. Ook maakt de bank gebruik van de gelegenheid om diverse medewerkers nader bij de leden te introduceren. Daarmee is de avond dermate goed gevuld dat besloten is dit jaar geen externe spreker uit te nodigen. In de jaarcijfers over 1994 is één van de doelstellingen van de fusie al zichtbaar: de bedrijfskosten namen vorig jaar iets af. De kredietverle ning (inclusief de verstrekkingen via ae Rabohypotheckbank) is nominaal gegroeid met 28 miljoen gulden; een stijging ten opzichte van 1993 met 8,8%. De provisie- opbrengsten namen toe door de hoge kredietverlening, de verzeke ringen, alsmede door de succesvolle advisering bij het fiscaal vriendelijk beleggen in effecten en beleggings fondsen. De groei in de kredietver lening en de gestegen provisie- opbrengsten zorgden samen met de kostenreductie voor een iets hoger bedrijfsresultaat dan in 1993. BESTUURSVERKIEZING Tijdens de algemene ledenverga dering staat ook de verkiezing van bestuur en Raad van Toezicht op de agenda. Voor een zetel in het bestuur stelt zich onder meer Toon van Hoof uit Vredepeel beschikbaar. Als hij wordt gekozen zal Van Hoof de plaats innemen van de inmiddels afgetreden J. Stiphout. De 40-jarige Toon van Hoof woont met z'n echtgenote en z'n vier kinderen al zeventien jaar in Vredepeel, waar het gezin aan de Twistweg een zeugenbedrijf heeft. Naast z'n werkzaamheden op het bedrijf heeft Toon er de laatste jaren bestuurlijk werk bijgedaan. Hij deed ervaring op in het bestuur van de LLTB Venray en omstreken en werd zes jaar geleden gekozen in het bestuur van de toenmalige Rabobank Mersclo. Na de fusie nam Toon van Hoof plaats in de Raad van Toezicht van Rabobank Zevenrode. Vandaaruit zet hij nu de stap naar een bestuursfunctie. Van Hoof hoopt dat met zijn komst een stukje verjonging in het bestuur intreedt. In het bestuur is verder voorzitter Jan van Elzakker aftredend. De Ysselsteyner is voor een nieuwe ter mijn herkiesbaar. Verkiesbaar voor de Raad van Toezicht zijn Huub Muijsers (Merselo), Toon van Dijck (Merselo), Wim Jenniskens (Leunen), Huub Koonings (Ysselstcyn) en Willem Janssen (Oirlo). Inbraken en diefstal Dinsdagmorgen is bij een inslui ping in een woning aan de Serenadestraat een portemonnee met daarin enkele bankpasjes en een geldbedrag van 125 gulden ont vreemd. De gedupeerde is een 52- jarige Venrayse. Er waren geen braaksporen. De politie vermoedt dat gebruik is gemaakt van een valse sleutel. Een 67-jarige Venraynaar deed aangifte van diefstal van een aan de Langstraat geparkeerde eenassige aanhangwagen. De waarde van het voertuig is 3000 gulden. Scooter verdwenen Bij de Rabobank aan de Albionstraat in Leunen is dinsdag de scooter van een 19-jarige inwo ner gestolen. Getuigen zagen omst reeks 21.00 uur een Opel Rekord met aanhangwagen bij de bank stop pen. Nadat de auto weer was wegge reden, was ook de scooter verdwe nen. De scooter heeft een waarde van 1500 gulden. Getuigen die mogelijk het kente kennummer van de personenauto met aanhangwagen hebben geno teerd, worden verzocht contact op te nemen met de politic, telefoon 31111.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 7