REGTOKAT.ENDER A Spanning voor de eerste zwemles bij kinderen. Evenementenkalender De binnenkomer van de week Noord- Limburgse voorlees- dag Paul Mc Kenna toch in Venray Gimsel Natuurvoeding de smaak van de toekomst! Geslaagd Nog meer vernieuwing bij Venrode PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Invullen belasting formulieren FNV-leden Vogelmarkt te Wanssum Kursus voor vrouwen tussen 40 en 60 jaar BOURGONDISCH LANDBROOD Weekend aanbieding: PEEL EN MAAS a c UOtlUerUUy IO IttUIUOIt I aoj - i oyma v De wereldtoernee van Paul Mc Kenna heeft zulke vormen aangeno men, dat wereldsteden als Londen en Berlijn om data schreeuwen. De toernee in Nederland, die door het sukses in Australië toch al verplaatst moest worden van november naar maart, wordt nu ook nog eens inge kort. Er moesten zes theaters in Nederland vah de lijst geschrapt worden. Na heel veel telefoontjes en verschuivingen komt Mc. Kenna nu toch op zaterdag 4 maart naar Venray met zijn hypnoseshow. Daarmee vervalt dus de eerder aan gekondigde datum van 9 maart. door deze omboeking zullen er mensen verhinderd zijn en die zul len hun kaarten terug geven. Die teruggegeven kaarten worden dus weer doorverkocht, zodat u een goede kans maakt om alsnog aan kaarten te komen. Zoals het er nu uitziet zal Paul Mc Kenna daarna nog weinig in Nederland te zien zijn, zodat u op 4 maart a.s. een unieke kans krijgt hem in levende lijve bezig te zien. Zijn tv-shows zijn een gigantisch sukses en Venray staat met slechts vier andere steden in Nederland een evenement te wachten. In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van evenementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redaktionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Woensdag 15 t/m zondag 19 februari: Huishoud- en woonbeurs 'Sfeervol leven' in Brabanthallen 's Hertogenbosch. Antiek, kunst, verlichting, keukens, bouwen en verbou wen, (design)meubelen en aankleding. Woensdag t/m/ vrijdag van 13.00 tot 22.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Zaterdag 18 februari: Open Dag van de Horster scholen van de nieuwe scholengemeenschap Venray-Horst. Die vindt plaats in de Reindonkschool, Bemmelstraat 2, Horst. Ouders en leerlingen met belangstelling voor technisch onderwijs kunnen terecht op de technische school. Openingstijden Reindonk van 10.00 tot 14.00 uur, technische school van 11.00 tot 13.30 uur. Zondag 19 februari: Winterwandeltocht door omgeving Deurne. Routes van 5,10,20, 30 en 40 km. Startplaats: zaal Thissen, Pastoriestraat 20, Vlierden. Starten vanaf 08.30 uur. Voor info: tel. 04930-16376 of 04930-13948. Dinsdag 21 februari: Presentatie project 'Vrouwen in de Peel', dat tot doel heeft de rol van vrouwen bij het behoud van de leefbaarheid in de regio te vergroten. Cultureel centrum, De Wingerd, Maasbreeseweg 2, Sevenum. Zondag 5 maart: Literaire busreis door Noord-Limburg. Busreis langs plaatsen die figu reren in werk van Noordlimburgse schrijver Ton van Reen. Vertrek 14.00 uur vanaf Limburgs Museum, Goltziusstraat 21, Venlo. Deelname kost 10,-. Voor inlichtingen telefoon 077-522112. Vrijdag 10 maart: Pools-Nederlandse ontmoetingsavond in het Baken, Garnizoenweg 2, Venlo-Blerick. Organisatie: Pools-Nederlandse Kulturele Vereniging. Voor info: tel. 077-736621. Zondag 12 maart: Goltziuslezing in Limburgs Museum. Spreker is prof. W. van der Dussen. Thema is de behoefte aan en de zin van herdenkingen. Aanvang 15.00 uur. Adres: Limburgs Museum, Goltziusstraat 21, Venlo. Voor info: 077-522112. Introduktieles in De Sprank Venray Dobberen als een eend, spelen als een dolfijn, springen als een kikker en zwemmen als een vis. Dat is zo'n beetje de volgorde als men naar de zwemles gaat. Best wel spannend voor de eerste keer naar de zwem les. Want als je eerlijk bent, en je bent voor de eerste keer in het zwembad, dan ben je niet zo'n held. Dan moet je alles vanaf het begin opbouwen. Alles is vreemd, de omgeving, het grote diepe water, de badmeester of de badjuffrouw. Allemaal dingen die je eerst rustig in je op moet nemen voordat je begint met die eerste les. Veel kinde ren vinden dat een badmeester of een badjuffrouw hard schreeuwt en dat klopt ook wel een beetje. Maar dat moet ook wel want in een zwembad zijn meestal meer groepen oefeningen aan het doen, dus moe ten badmeesters tegelijk roepen naar hun kinderen en de badmeester moet boven het gekletter van het water uitkomen. Ze bedoelen het in ieder geval niet boos naar de kinde ren en proberen deze te helpen waar dat maar kan. Allemaal nieuwe kinderen in je omgeving die je niet kent. Je begint met spelletjes in het water en springt als een kikker door het ondiepe 1 s 1 water van het golfslagbad. Je maakt veel spetters en die vliegen om je oren zodat je dat al niet eng meer vindt. Dan ga je leren drijven op je buik en je rug en dobber je als een eend in het water. Ondertussen ben je al zoveel aan het water gewend datje tijdens de laatste vijf minuten van de les je al beweegt als een dol fijn in het water. Als je naar het grote bad gaat word je opgeleid voor het diploma A en daarna voor je diploma B. Samen met ouder in het water. Omdat het allemaal zo vreemd is voor de kinderen is de mogelijkheid in het zwembad De Sprank in om de eerste les samen met de ouder te ondergaan. Dan is er altijd nog een ruggesteuntje wat zo had nodig is en er wat meer tijd overblijft voor het wennen aan al die nieuwe dingen. Op dinsdag 21 februari organiseert De Sprank een gratis introduktieles om 16.00 uur. Dan wordt eerst een uitleg gegeven over de organisatie van de bestaande zwemlessen, gaan we een kijkje nemen bij die lessen en tenslotte gaan we samen het water in. Daarna kom je er achter dat je toch veel plezier kunt hebben in het water. 17 febr.: 20.11 uur Limburgs Symphonie Orkest Carnavalsconcert, schouwburg Venray 18 febr.: 21.11 uur Vorstenhal, verkleed bal ter ere van de vorsten van de carnavalsverenigingen, schouwburg Venray 19 febr.: 11.33 uur Carnavalsochtendconcert Hofkoor/Hofkapel, schouw burg Venray 21 febr.: 19.30-23.00 uur Piëlhaas bridgedrive, wijkcentrum Kiosk, Venray 23 febr.: 20.00-24.00 uur Hazinneaovend, verklede vrouwenavond, alle cafe's Venray 24 febr.: 20.15-02.00 uur Veurpreuve in Rooy, niet verkleed carnavalsbal met artiesten, De Witte Hoeve Venray 25 t/m 28 febr.: Carnaval, schouwburg Venray 25 febr.: 20.11 uur Hofbal, carnavalsbal, schouwburg Venray 26 febr.: 14.11-14.50 Carnavalsoptocht, centrum Oostrum/ 10.11 uur Receptie prins, carnavalsbal, schouwburg Venray; 14.00 uur Carnavalsoptocht, centrum Castenray 27 febr.: 10.11 uur Bal; 14.11 uur Optocht, schouwburg en centrum Venray 28 febr.: 10.11 uur Boerenbruiloft en bal, schouwburg Venray; 13.33- 14.10 Boerenbruiloft, centrum Oostrum Inbraak in woning Tijdens afwezigheid van de be woners werd zondag tussen 17.30 en 19.45 uur ingebroken in een woning aan het Hoogveld. Toegang was verkregen door het inslaan van een ruit aan de achterzijde van de woning. De gehele woning was doorzocht en in de slaapkamer werd een geldkistje gevonden. Daarin zat een vijftiental oude munten, zes munten van 50 gulden, drie munten van 10 gulden en 250 DM. Het geldkistje werd teruggevonden in de buurt van het Gemmadal. Snelheidkontroles Dinsdagmiddag werden weer snel- heidskontroles gehouden. Qp de Albionstraat werden 107 voertuigen gekontroleerd. 34 reden harder dan de toegestane snelheid. Hoogste snel heid bedroeg 92 km per uur. Op de Horsterweg werden drie keer kontroles gehouden. Tijdens die kontroles werden meer dan 300 voer tuigen gekontroleerd. De hoogste snelheid die werd gemeten bedroeg 100 km per uur. De Horsterweg wordt door veel bestuurders genomen om de in aanleg zijnde A73 te vermijden. Om deze reden zal de politie hier blijven kontroleren. Bieten-, Groente- Loverendak en Wortelsap Zelftap Afwasmiddel L4 Zacht voor handen en j==> milieu. Dierproefvrij. iQYII Luc Kemmelings urKVenray is geslaagd aan de Hogere Hotelschool te Tilburg voor de studierichting bedrijfsbeheer, economie en rech ten. Aan de Haagse Hogeschool te Den Haag behaalde Rob Driessen het diploma van commercieel inge nieur. Vorige week meldde dit blad de vernieuwingsdrang bij dameskoor Venrode. Het streven naar een modernere vereniging is nog groter dan wij al dachten, want naar aanlei ding van het bericht meldde Venrode zich. Niet alleen heeft Venrode een nieuwe dirigent en wordt er gewerkt aan een moderner repertoire, maar het koor heeft ook het uniform, een lange zwarte rok met daarop een blouse, afgezworen. En een nieuw secretariaatsadres: mevr. Thomassen, Oranjestraat 15 in Venray (tel. 88586). Binnenkort kie zen de dames een nieuwe en meer eigentijdse outfit, die in weinig meer aan de huidige zal herinneren. Tot slot heeft Venrode in het kader van de modernisering zelfs de naam veranderd: voortaan gaan de zingen de dames niet meer als dameskoor, maar als zangvereniging door het muzikale leven. Het publiek kan met Venrode nieuwe stijl voor het eerst kennismaken tijdens een con cert in september. Verloren en gevonden In het tijdvak van 30 januari tot 12 februari werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Diverse bankpasjes; witte enve loppe met ƒ15,-; halsketting met drie hangers waarvan eentje met de naam Gonneke; langoor konijn; legitimatiebewijs, OV-jaarkaart en seizoenkaart PSV; damesportemon nee met foto's en bankpasje; dame sportemonnee met ƒ600,-; herenpor temonnee met bordeaux-rode klep; sleutel met rode rand aan ring; wiel dop Mazda; afneembaar front van autoradiocassettespeler Pioneer; schakelarmband; drie eurocheques; garantiebewijs kontaktlenzen; porte monnee met 2 bb van ƒ100,-, 1 van ƒ25,- en ongeveer ƒ10,- kleingeld; portemonnee met ƒ150,-; zwart/wit geblokte handtas met 2 beurzen, agenda, sleutels; hartvormig hanger tje met stress steentje; klein model horloge met zwart leren armband; zilveren tientjes in sigarenblikje Schimmelpenninck; zilveren rijks daalders; herdenkingsmunt verlo ving Beatrix en Claus; gouden munt Juliana beeltenis aan schakelarm band; oorbel, voorzien van roodach tige robijntjes; Pas Airmiles; 65- plus pas; pas bibliotheek; schoolpas van Boschveldcollege; Spaans pas poort met verblijfsvergunning; ver schillende portemonnees met inhoud; broche in de vorm van de letter W; telefoontoestel Signon; diverse sleutels. GEVONDEN Philips autoradio, bril, diverse fietsen, oa. Jobafa, Gazelle en Prinses, deze laatste voorzien van dubbele zadeltassen; interhelp medische hulppas; rugzak met Isostar-fles, shirt, broek en een kwartje; goudkleurige schakelarm band, klein polskettinkje; oorring; sleutelbos met vijf sleutels en rood label; huissleutel in etui; twee sleu tels aan elastiek met label Elderom 311-31; plastic tas met muziekstan daard, kalkulator en 2 pakken afslankmiddel; bankpas Creaitbank; Europas; leesbril; leesbril met Hema met bruin koord; damesfiets; moun tainbike paars/groen; kinder-race- fiets met 10 versnellingen; jongens fiets Altis; damesfiets met terugtraprem; Hond, aangetroffen in de Chopinstraat; medaillon achter zijde zeemeermin; damesportemon nee met inhoud; schoudertas met sleutels. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. FNV-leden kunnen op vertoon van hun lidmaatschapkaart of een bewijs van betaling op het laatste afschrift van giro of bank hun belas tingformulier laten invullen in Venray. De invuldata zijn: 1,3, 6, 8 10,13, 15,17 20, 22, 24, 27, 29 en 31 maart 's morgens van 09.00 tot 12.00 uur in het kantoor van de Bouw- en Houtbond, Burg. v.d. Loostraat 2b te Venray. Op 6, 9, 13, 16, 20, 23, 27 en 30 maart 's morgens van 09.00 tot 12.00 uur en 's avonds van 19.15 tot ca. 22.00 uur in het wijkgebouw Kiosk in het Brukske. Men moet hiervoor mondeling of telefonisch een afspraak maken op het kantoor van de Bouw- en Houtbond, Burg. v.d. Loostraat 2b, tel. 81795. Dit kan op maandag van 09.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 18.30 uur, verder op woensdag van 09.00 tot 12.30 uur. Wat moet men meenemen als men komt om het te laten invul len: Alle verkregen jaaropgaven; Rente-afschriften man-vrouw en minderjarige kinderen; Eindsaldo's lopende rekening, giro per 31-12-1993; Kontrakt lening bij bank of andere instantie; - Hypotheekrente eigen woning; Bewijzen van giften kerk of andere instellingen; Bewijzen ziektekosten in verband met buitengewone lasten; Het aanslagbiljet van vorig jaar; Het kopieformulier van 1993. De vogelvereniging de Gevleugelde Vrienden Wanssum e.o. organiseert in de periode van september 1994 t/m april 1995 op elke 3e zondag haar maandelijkse vogelmarkt. Op deze vogelmarkt kan zowel de vogelkweker als de liefhebber alle soorten kanaries, parkieten en exoti sche vogels kopen, maar ook verko pen. Daarnaast is het mogelijk vogelbenodigheden, zoals drink- en voerbakjes, nestkastjes en -materi aal, broedkooien etc. te kopen. Tevens is op deze vogelmarkt een opkoper van vogels aanwezig. De eerstvolgende vogelmarkt vindt plaats op zondag 19 febr. van 9.30 tot 12.00 uur in het gemeenschaps huis De Zandhoek (bij de kerk) te Wanssum. Voor de Lionsveiling van 25 maart a.s., waarvan de opbrengst is bestemd voor een vakantie van een groep ernstig gehandicapte kinderen uit Noord- Limburg, stromen de goederen gestaag binnen. Ter ondersteuning van dit goede doel publiceert Peel en Maas wekelijks een foto van één van de interessante arti kelen, die via het telefoonnummer 89051 worden ingebracht. Indoen ook u dit goede doel wilt ondersteunen cn tevens iets bijzonders wilt verkopen via de vei ling, wordt u uitgenodigd dit nummer te bellen, want: u krijgt er willicht meer voor dan u denkt! Deze week een schitterende geheel gere viseerde flipperkast in prachtige staat. Getaxeerde waarde f 1.100.-. Vrouwen in doorgaande ontwikkeling Speciaal voor vrouwen die de leeftijd van 40 zijn gepasseerd heeft de VIDO (Vrouwen in doorgaande ontwikkeling) een interessante kur sus in petto. Deze kursus start op dinsdagmiddag 7 maart van 13.30 tot 16.00 uur met als thema: Gezond en zinvol ouder worden. Vido is een organisatie die uitgaat van de eigen kracht van vrouwen. In deze kursus leren vrouwen te zien wie ze zijn, wat de zin van hun leven is en wat ze zelf willen. Een Vidokursus betekent investeren in je toekomst en positief ouder worden. Deze kursus is dan ook bedoeld voor vrouwen als een opstapje om te leren grenzen te verleggen en nieuwe aktiviteiten te ontplooien. De eigen ervaringen van vrouwen zijn belangrijk en komen in de kur sus aan de orde. Hierdoor ontdekken vrouwen dat ze weer de moeite waard zijn en zo leren ze stap voor stap hun leven weer in eigen hand te nemen. Deze kursus is dan ook bedoeld voor vrouwen: die willen nadenken over de eigen positie en die /-hierover met -andere vrouwen willen praten; die een nieuwe inhoud aan hun leven willen geven, maar nog niet weten" hoe; met een gevoel van onbehagen, maar dit nog niet kunnen benoemen; die willen leren meer op te komen voor eigen belang en weer akticf willen worden in de maatschappij. Deze kursus bestaat uit 12 bijeen komsten en de eerste bijeenkomst is op dinsdagmiddag 7 maart van 13.30 tot 16.00 uur in de kelder van De Clockert, Bergweg 4, Venray (ingang vanaf parkeerplaats). Voor meer informatie of inlichtin gen omtrent deze kursus: Mientje Lemmens, tel. 04780-80546, Joke Phillipson, tel. 04780-83198, of Marian Swinkels, tel. 04780-84638. NIEUW VAN DE ECHTE BAKKER De Echte Bakker blijft in de weer met nieuwe ideeën en recepten. De molenaar levert hem een rijke mix van haver, gerst, tarwe, abrikozen, appels, amandelen, noten en andere gulle gaven van de natuur. Daarvan bakt hij het (h)eerlijke en gezonde Bourgondisch Landbrood. Bollen, stokbrood of vloerbrood. Nostalgisch lekker. Bourgondisch landbrood nu ƒ2,50 400 gram multikoren ƒ1,95 5 rozijnenbollen ƒ2,60 Tiramisu snitl ƒ11,- echte l® bakker Echt., je proeft 't! KERKSTRAAT 13 SEVENUM 04767-1254 GROTESTRAAT 57 VENRAY 04780-12628 UW ECHTE BAKKER MAAKT ER MEER VAN Op woensdag 22 februari a.s. organiseert de Informatie en Bibliotheek centrale (I&B centrale) Limburg in samenwerking met de openbare bibliotheken Horst, Sevenum, Venray en Mook de regio nale ronde van de Nationale Voorleesdag voor Noord-Limburg in het Cultureel Centrum 't Gasthoês te Horst. Aan deze wedstrijd nemen negen kandidaten deel, die tijdens de eerder in dit verband gehouden schoolkompetities tot de beste voor lezer van hun school zijn gekozen. Door het hele land zullen in febru ari en maart vergelijkbare ronden plaatsvinden. Zo'n 900 kinderen nemen daaraan deel. De winnaars van deze regionale ronden zullen vervolgens in provinciale ronden uitkomen. De twaalf besten, per provincie één, zullen dan op 23 mei a.s. in Muziekcentrum Vredenburg te Utrecht strijden voor de titel Nationale Voorleeskampioen. Aan de regionale ronde in Noord- Limburg nemen o.a. Juul Jaspers van de Dr. Poelsschool uit Venray; Myrtille Vallen van BS de Hommel uit Venray en Inge Gielens van BS de Hei uit Heide, deel. De kinderen met hun supporters, waaronder klas genoten, leerkrachten, ouders, famij lieleden, kennissen en vrienden; worden om 14.00 uur verwacht in het Cultureel Centrum 't Gaüthëês* Gasthuisstraat 25 te Horst. De jury, bestaande uit Caroline v. Nunen (bibliothekaris), Erik van Os (jeugdboekenschrijver), René Poels (journalist/hoofdrcdakteur Dagblad voor Noord-Limburg) en Huub Rijkers (onderwijsbegeleider), kiest een eerste en een tweede prijswin naar. Deze twee winnaars gaan door naar de provinciale finale, georgani seerd door de I&B centrale, die op vrijdag 7 april plaats zal vinden in de Oranjerie in Roermond. De Nationale Voorleesdag is een initiatief van Stichting Lezen in samenwerking met het Nederlands Bibliotheek en Lektuur Centrum en de Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek en kan gerealiseerd worden dankzij een subsidie van het Ministerie van WVC, het Fonds Leesbevordering van Stichting Lezen en Boekhandel Willems 'Lezen en schrijven'. Gecompliceerde botsing Vrijdagmiddag omstreeks 12.10 uur vond op de kruising Deur- neseweg-Venloseweg, bij het viadukt in aanbouw over de A73, een botsing plaats tussen een per sonenauto, bestuurd door een 57-jari ge inwoonster van Veldhoven en een vrachtauto bestuurd door een 40-jari ge inwoner van Bellingwolde. De verkeerslichten waren tijdens de bot sing door een storing buiten werking. De bestuurster kwam uit de richting Wanssum en verleende geen voorrang aan de van rechts komende vrachtauto. Bij de botsing werd de personenauto als het ware weggeslingerd en botste vervolgens tegen twee wachtende per sonenauto's. De bestuurster moest voor behandeling van diverse ver wondingen naar het ziekenhuis wor den vervoerd. Haar auto was rijp voor de sloop, terwijl de beide an dere personenauto's en de vrachtauto werden beschadigd. Gladheid oorzaak val Donderdagmorgen omstreeks 08.00 uur was mogelijk het gladde wegdek oorzaak dat een 44-jarige Venraynaar met zijn fiets op de Noordsingel ten val kwam. Hij werd voor behandeling van de oplopen hoofdwonden naar het ziekenhuis vervoerd. Diefstal koperen platen Nadat de afrastering was door geknipt en vervolgens een raam was ingeslagen, werd toegang verkregen tot een bedrijf aan de Maasheseweg. Er werden koperen platen met een totaal gewicht van 700 kilo meegenomen, waarvan de waarde enkele duizenden gulden bedraagt. De diefstal heeft plaatsgevonden in de nacht van woensdag op donder- ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.L. Gabeler, Th. Lankveld, H. Schruven en J. Wittgcn: za: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 zo: J. WITTGEN langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. dc Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz, D. Vcrcauteren. J. dc Vocht en M. v.d. Acker: J. de VOCHT Henscniusstraat 13a, tel. 81878 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzcr cn dkt. Van Dongen: R. KEIJZF.R Van Bcurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04780-41777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op dc genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. O DA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN, tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSF.NPRAKTUK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 81336 of 86457 E.M. Ruymbcek, J.M. van Winden, W H. dc Vocht. R.C. Gocdegebuure, V. Geurts, R. Eeldcrink en G. Gelling Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak R. GOEDEGEBUURE en V. GEURTS DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Ecrtcn, mevr. Ti «geloven en mevr. Wrmazeren M. VERMAZEREN, tel. 04784- 2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 04780-13727 Afspraken maken 4s middags tus sen 18.00 en 19.00 uur, tel. 82411 BEZORGING PEEL EN MAAS Peel en Maas verschijnt wekelijks op donderdagmiddag Onze be zorgers doen hun uiterste best om de krant voor 19.00 uur bij u in de bus te hebben. Voor bezorgklachten kunt u bellen op vrijdag vanaf 9.00 uur tot 18.00 uur, op ons kan toor, tel. 04780-82727. Wij be zorgen dan uw krant tussen 12.00 en 13.00 of tussenT8.30 en 20.00 uur. Ook kunt u met uw bezorgklach ten in onze boek- en kantoorboek handel, Grotestraat 68. terecht. Er wordt uitsluitend vrijdags op genoemde tijdstippen na bezorgd. ABONNEMENTEN Adreswijzigingen, nieuwe abon nementen en annuleringen die nen. voor zaterdagmiddag 17.Q0 uur bij ons zijn doorgegeven Al leen dan kunnen ze nog de vol gende week worden doorgevoerd. Anders zullen de wijzigingen pas een week later worden uit gevoerd. Rookgranaat aangetroffen In een tuin van een woning werd een 60 centimeter lange rookgranaat aangetroffen die weliswaar 'verscho ten' was maar toch nog gevaarlijk is. De mannen van dc EOD zullen zich over het oorlogssouvcnier ontfermen.

Peel en Maas | 1995 | | pagina 3