Inzameling GFT-afval Informatie-avond cultuurbeleidsplan op 16 januari Geen problemen bij gemeente Venray NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY woningwet - wet ruimtelijke ordening J PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS commissievergaderingen j Commissie begraafplaatsen huwelijksambtenaren Aanpassing tarieven Groen wordt in wintermaanden weer gesnoeid Bestemmings plan Matterhom- laan ligt ter inzage wet milieubeheer PEEL EN MAAS Donderdag 12 januari 1995 - Pagina 13 GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Fax: 04780-23222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Informatiebalie: maandag t.m. vrijdag 09.00-17.30 uur. Telefonisch 08.00-18.00 uur. In de oneven weken op vrij dag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Sociale zaken, Financiën en Gemeentewerken: maandag 09.00-17.30 uur; dinsdag t.m. vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken- spreekuur (tel. 23236 of 23237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00- 16.30 uur) Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 04780-23311 (alleen voormiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. De gemeente heeft onlangs een groene informatiefolder (Huisvuilroutes 1995) huis aan huis verspreid die aangaf waar en wan neer het groente- fruit- ebn tuinafval (GFT) en het andere huisvuil wordt opgehaald. Vandaar dat we sommige van uw vragen hier nog een keer beantwoorden. Op tijd buiten zetten We wijzen u erop dat niet alleen de dagen, maar ook de tijden van de ophaalroutes vanaf 2 januari gewij zigd zijn. Zorgt u er daarom voor dat uw vuilniszakken op tijd buiten zet, d.w.z. tussen 06.30 en uiterlijk 07JO u. 's ochtends. Zet u de vuil niszakken later dan 07.30 u. aan de straat, dan loopt u de kans dat de vuilniswagen ai langs is geweest en u de zakken of de kontainer pas twee weken later weer buiten kunt zetten. Even/oneven weken Voor de laagbouwwoningen in alle straten en dorpen geldt dat het GFT-afval in de oneven weken wordt opgehaald en het overige i huisvuil inde even weken. Oneven weken zijn weken met een oneven weeknummer. Deze week is de tweede week van het jaar, dus een even week, dus wordt deze week het gewone huisvuil opge haald. Volgende week is week t nummer drie van 1995, een oneven yé week dus, dus wordt dan het GFT opgehaald. De week daarna is weer een even week, waarin het overige huisvuil wordt opgehaald enz. enz. Het gaat dus om het nummer van de week. De even of oneven datum van de ophaaldag heeft er niets mee te maken. Afvalkalender Over een maand krijgen alle inwoners een afvalkalender thuis bezorgd, waarop onder meer precies staat aangegeven welke weken GFT- weken zijn en welke niet. Tot die tijd kunt u bij twijfels het beste even in een agenda of op een kalender kijken. Daarin staan de weeknum- mers altijd vermeld. U kunt natuur lijk ook altijd even bellen met de GFT-infolijn van de gemeente, tel. 23232. Hoogbouwwoningen Voor de hoogbouwwo ningen en bovenwoningen in alle straten en dorpen geldt dat het GFT-afval pas Tater dit jaar wordt opge haald (waarschijnlijk vanaf juni). Deze bewoners die nen zowel hun GFT-afval als hun gewone huisvuil in de grijze vuilniszak ken te stoppen. Deze worden elke week opgehaald. De ophaal dag kan echter verschillen van vroeger. Kijkt u daarvoor in de groe ne informatiebrochure of belt u bij twijfels met de GFT-infolijn, tel. 23232.Informatie-avond cultuurbe leidsplan op 16 januari Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijk Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouw- aanvragen: -het bouwen van 56 sociale huurwonin gen aan het St. Jozefterrein in Venray, t.n.v. Stichting Huisvesting Alleenstaanden, Deken Nicolayestraat 21 te Heerlen; -het bouwen van 28 vrije-scctorwonin- gen aan het St. Jozefterrein in Venray, t.n.v. BBOM, Postbus 680 in Sittard; -het bouwen van 29 patiobungalows aan het St Jozefterrein in Venray, t.n.v. BBOM, Postbus 680 in Sittard. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen sind 6 januari 1995 twee weken voor eenieder ter inzage bij de vakbalie Gemeentewerken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij Burgemeester en wethouders worden ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. -het bouwen van een serre aan de Dionisiusstraat 32 te Oirlo tnv H.K.J.Jacobs, Dionisiusstraat 32; -het vervangen van puibekleding en gevelvulling aan de Molenklefweg 2 te Venray tnv J.W.M.Thijssen, Molenklefweg 2; -het bouwen van een terrasoverkapping aan de Akelei 12 te Venray tnv J.H.van Bergen, Akelei 12; -het verbouwen van de woning aan de Laagheidseweg 21 te Venray tnbv J.J.v.Meeteren en J.H.T.Derix, Laagheidseweg 21; -het veranderen van woningen aan de Wijnruit 32,34,36,38,42,44,46 en 48, Sterremuur 1, 18 en 23, Sneeuwklokje 2, 4 te Venray tnv Planoform Zuid B.V., Postbus 1080 te Eindhoven; -het vergroten van het restaurant aan de St.Jozeflaan 52 te Smakt tnv P.L.M.J.Bonants, St.Jozeflaan 52; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toe gezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. -het bouwen van een tuinhuisje aan de Ranonkel 19 te Venray tnv P.Gielen, Ranonkel 19; -het plaatsen van een schotelantenne aan de Kruisdistel 16 te Venray tnv H.J.C.E.Jochijms, Kruisdistel 16; -het bouwen van een tuinhuisje aan de Melisse 5 te Venray tnv W.C.Linders, Melisse 5; -het bouwen van een duivenhok aan de Hoofdstraat 10b te Oirlo tnv F.Peeters, Hoofdstraat 10b; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. -het bouwen van een woning met prak tijkruimte aan de Reigersbek te Venray tnv J.A.R.Bekkers, Heggewikke 10; -het uitbreiden van de woning aan de Lisdodde 11 te Venray tnv H.T.H.M.Heldens, Lisdodde 11; -het bouwen van een woning aan het Zilverschoon te Venray tnv M.H.Wichman, p/a Postbus 126 te Oirschot; -het bouwen van een woning aan het Zilverschoon te Venray tnv R.W.D.Klooster, p/a Postbus 126 te Oirschot; -het vergroten van de woning aan de Veenmos 21 te Ysselsteyn tnv H.W.M.Geerets, Veenmos 21; -het bouwen van vier woningen aan de Wijnruit te Venray tnv Th.Teunissen B.V., Jan Poelsweg la; De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 13 januari 1995 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bezwaren bij burge meester en wethouders worden ingediend. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen: -het vergroten van de woning aan het Grootdorp 59 te Merselo tnv J.A.M.Bouten, Beekweg 44a; -het vergroten van de woning aan de Kamperfoelie 51 te Venray tvn G.P.H.M.Philipsen, Kamperfoelie 51; -het bouwen van een carport en zolder- bergruimte aan de Kamperfoelie 49 te Venray tnv W.P.J.Claessens, Kamperfoelie 49; -het vergroten van de woning aan de Veenmos 21 te Ysselsteyn tnv H.W.M.Geerets, Veenmos 21; -het plaatsen van bergruimte aan de Lemmenweg 16 te Heide tnv P.H.I.H.Camps, Lemmenweg 16; -het bouwen van twee woningen aan De Vlies te Veulen tnv Bouwbedrijf Th.Teunissen, Jan Poelsweg la; Procedurestart Artikel 18a WRO T.B.V.Bouwaanvraag Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse gelden de dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouw- aanvraag: -het bouwen van een tuinhuisje aan de St.Antoniusstraat 53 te Venray tnv J.H.M.Alards, St.Antoniusstraat 53; De op de bouwaanvraag betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 13 januari 1995 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kun nen schriftelijk bezwaren bij burge meester en wethouders worden ingediend. Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat bij hen is ingekomen een bouwplan van A. Toktas te Venray voor het bouwen van 2 woningen aan de Paterslaan. De gevraagde woningen zijn gele gen binnen een zone van een weg, de Paterslaan, als bedoeld in artikel 74 van de Wet Geluidhinder. De geluidsbelasting op de gevel van de betreffende woningen bedraagt maximaal 65 dB(A) en overschrijdt derhalve de ingevolge artikel 82 van de Wet geluidhinder primair toegestane waarde van 50 dB(A). Het voornemen bestaat aan gede puteerde staten te verzoeken een hogere grenswaarde vast te stellen en wel tot 65 dB(A). Het ontwerp-verzoek met bijbe horende stukken ligt van 13 januari 1995 tot 27 januari 1995 voor eenieder ter inzage bij de vakbalie van de sector gemeentewerken. Gedurende die termijn kunnen schriftelijk opmerkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Verder zal op 25 januari 1995 om 10.00 uur, kamer 1.35 een openbare hoorzitting worden gehou den, waarbij opmerkingen monde ling kunnen worden toegelicht. Venray, 12 januari 1995 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer Vorst Bij vorst kan het voorkomen dat uw GFT-afval in de kontainer vast vriest. Uw kontainer kan dan niet leeggemaakt worden. Om dit te voorkomen, adviseren wij u de kon tainer bij vorst op eenbeschutte, zo mogelijk vorstvrije plaats te bewa ren. Ook kunt u de kontainer een dag voor de ophaaldag op een war mere plek zetten, bijv. in de garage of bijkeuken. Om bevriezing van uw GFT-afval te voorkomen, kunt u ook een dunnelaag krantenpapier op de bodem te leggen of de kontainer te voorzien van een grote komposteer bare binnenzak. Van dergelijke zak ken kan kompost gemaakt worden. Bovendien voorkomt u met die zak ken dat natte etenswaren in de bak aankoeken. Deze komposteerbare zakken zijnte koop bij diverse warenhuizen en supermarkten in Venray. Daar zijn overigens ook kleinere kompos teerbare zakken te koop voor uw bio-emmertje (10 liter) in de keu ken. Heeft u nog vragen, bel dan met de GFT-infolyn, tel. 23232. De gemeente houdt op maandag 16 januari 1995 om 20.00 uur in het gemeentehuis een informatie bijeenkomst over het concept-cul tuurbeleidsplan. De avond is bedoeld voor alle cul turele organisaties en instellingen. Deze zijn door de gemeente al schriftelijk uitgenodigd. Andere betrokkenen en belangstellenden worden hierbij van harte uitgeno digd de bijeenkomst bij te wonen. Het t uit: t programma ziet er als volgt 1.Inleiding door de voorzitter, de heer H. Wijdeven, directeur van de sector Maatschappelijke Diensten van de gemeente. 2.Inhoudelijke toelichting van het concept-cultuurbeleidsplan door de heer L. Urgel, directeur van de Stichting Kunst en Cultuur. 3.Financiïle toelichting van het concept-cultuurbeleidsplan door de heer J. Brueren, hoofd van de afde- 1 De bestuurscommissie begraafplaatsen vergadertip maandag 16 januari om 9.30 uur. Op de agenda staan de volgende onderwerpen: 1.Opening, mededelingen en ingekomen post 2.Verslag bestuursvergadering 21-11-'94 en werkvergadering 19-12-'94. 3.Afdoeningslijst 4.Voortgang beheersplan 5.Rondvraag en sluiting Grote vraag naar nieuwe reisdocumenten Het nieuwe model paspoort en de nieuwe Europese identiteitskaart zijn net als elders in Nederland ook in Venray zeer in trek. In de eerste week van 1995 heeft de afdeling Burgerzaken van de gemeente Venray al meer paspoorten afgege ven dan in de gehele maand januari van het afgelopen jaar. Ook de Europese identiteitskaart is zeer in trek. Er zijn totnutoe al zo'n 75 documenten afgegeven. Volgens berichten in de landelijke en regionale pers zou de afgifte van de nieuwe documenten voor grote problemen zorgen. Gelukkig is dat in Venray niet het geval. Na een paar kleine problemen m de eerste dagen verloopt de afgifte nu uitstekend en kan de "klaar-terwijl-u-wacht servi ce" (net als voorheen) worden gele verd. Het aanmaken van het pas poort duurt 10-15 minuten. Het nieuwe paspoort en de nieuwe identiteitskaart voldoen aan de nieuwste internationale veiligheids voorschriften. Belangrijk hierbij is dat de afgever, de burgemeester, verklaart dat de persoonsgegevens op de kaart of het paspoort, echt de persoon betreffen die op de pasfoto is afgebeeld. Door het aanbrengen van een spe ciale beschermlaag over de per soonsgegevens en de foto worden deze een eenheid. Personaliseren wordt dit proces genoemd. In verband met het omschreven proces dient iedere aanvrager van een paspoort of identiteitskaart per soonlijk naar het gemeentehuis te komen. De vorig jaar verruimde openingstijden komen u daarin tege moet. De vakbalie Burgerzaken is op maandag de hele dag geopend van 9.00 tot 17.30 uur (ook tussen de middag). Andere werlcdagen van 9.00 tot 13.00 uur. De voorraad paspoorten en identi teitskaarten is voldoende groot. U hoeft dus niet per se deze maand al naar het gemeentehuis te komen. Ook februari en maart zijn uitste kende maanden om een nieuw reis document aan te vragen. In de maanden april t/m augustus geldt een verhoogd tarief. U betaalt dan f 93,— in plaats van f 86,—. Een van de taken van de burgerlijke stand is het voltrekken van huwelij ken. Steeds meer bruidsparen vragen naar een meer persoonlijke en individuele aanpak van de huwelijksceremonie. Om aan deze vraag te kunnen voldoen heeft het college van B&W besloten tot aanstelling van een 4-tal onbezoldigde om een gedeelte van de ca. 200 huwelijken per jaar te voltrekken. Functie-inhoud: - het in overleg met het bruidspaar voorbereiden van de huwelijks ceremonie: - het op variabele tijden (vooral vrijdag en zaterdag) voltrekken van huwelijken. Functie-eisen: - minimaal MBO werk- en denkniveau: - de voorkeur gaat uit naar kandidaten die minimaal 25 jaar zijn; - goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en de moderne talen waarbij het accent ligt op een vlotte, plezierige manier van spreken in het openbaar: - uitstekende contactuele vaardigheden en het vermogen om flexibel in te springen op eventuele onverwachte situaties; - representativiteit en oog hebbend voor decorum; - ingeburgerd zijn in de Venrayse samenleving. Vergoeding: 75,- (netto) per gesloten huwelijk. Overige informatie: Benoeming vindt in principe plaats voor een periode van 2 jaar. Informatie kan worden opgevraagd bij de heer W. Geurts, chef bevolkingszaken, tel. 04780-23437 (maandag t/m donderdag). Sollicitaties, gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 500, 5800 AM Venray, dienen uiterlijk 23 januari 1995 te zijn ingediend, onder vermelding van het vacaturenummer PZ-419. ling Welzijn van de gemeente. 4lStellen van vragen, op- en aan merkingen door het publick. S.Afsluiting door de voorzitter. Wij verwachten dat de bijeen komst tot omstreeks 22.00 uur zal duren. Voor meer informatie kunt u bel len met de heer F. in 't Zandt van de afdeling Welzijn, tel. 23366. December j.l. is de gemeenteraad akkoord gegaan met de invoering van de volgende tarieven: Rioolaansluitingen waarvan de aanleg moet plaatsvinden in aanwe zige infrastrukturele voorzieningen: ƒ2225,-. Rioolaansluitingen aan te leggen- tijdens de aanleg van infrastruktuur: ƒ650,-. Aanleg van een gereserveerde (invaliden)- parkeerplaats op kente ken als de markering reeds is aange bracht: 390,-. Aanleg van een gereserveerde (invaliden)- parkeerplaats op kente ken als de markering nog niet is aangebracht: ƒ560,-. (Voor gereserveerde parkeerplaat sen binnen het betaald parkerenge- bied zal, na aanpassing van de ver ordening parkeerbelasting, ƒ150,- per jaar betaald moeten worden (bewonersvergunning). Dit komt dus bovenop de aanlegkosten.) Inritten in bestaande trottoirs (met inritbanden): 790,-. (Alle inritten in bestaande trot toirs zullen met inritbanden aange legd worden.) Deze tarieven zijn vanaf 20 janu ari van toepassing. Het is voor de afdeling Plantsoenen onmogelijk om alle bewoners per wijk of per dorp te informeren over haar snoeiacti- viteiten. Daarom willen wij u via dit artikel op de hoogte brengen van de snoeiwerkzaamheden in de diverse wijken, c.q. dorpen tijdens de komende wintermaan den. 's Winters wordt er in het open baar groen altijd gesnoeid. Dit geldt ook voor de wat grotere beplanting, die vaak bosplant soen wordt genoemd. Deze aan planting is vaak te zien langs grotere wegen of als afscheiding tussen grotere wooncomplexen. Bijvoorbeeld tussen het Brukske en de Deurneseweg, langs de ventwegen in het Brukske en langs de Deurneseweg ter hoogte van de Kulutweg. Deze beplan ting bestaat voornamenlijk uit loofhoutsoorten, zoals berken, eiken en een mengsel van inland se struiksoorten. Deze beplanting heeft als doel de wooneenheden af te schennen van de weg. Om de strook goed gesloten te houden, met name op ooghoogte, moet er regelmatig gedund of gesnoeid worden. Planten die dicht bij elkaar staan, hebben namelijk de neiging tegen elkaar op te groeien. Zeker bij soorten die tot een boom kun nen uitgroeien. Om te voorkomen dat er in de lagere gedeelten van de beplan ting - door een dicht bladerdek van de bomen - geen daglicht meer doordringt en struiken afsterven, moet een aantal bomen worden weggehaald. Afgelopen jaren zijn dergelijke dunningen al meer binnen de gemeente uitgevoerd. Het resul taat is duidelijk zichtbaar: een dichte heesterbeplanting op plaatsen waar dat gewenst is. De snoeiwerkzaamheden vin den in de komende maanden in alle wijken en alle dorpen plaats. In eerste instantie zal dat er mis schien wat kaal uit zien, maar na één groeiseizoen is het groen weer bijgegroeid. We hopen de overlast voor de omwonenden tot een minimum te beperken. Voor vragen en meer informa tie kunt u contact opnemen met de vakbalie Gemeentewerken, tel.nr. 23544. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend (in het kader van artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) dat vanaf 12 januari a.s. gedurende vier weken ter inzage ligt het bestemmingsplan 'woningen Matternomlaan/Silvestcrweg. De gemeenteraad heeft dit op 20 december 1994 vastgesteld. De stukken liggen ter inzage op het gemeentehuis, bij de vakbalie gemeentewerken, op maandag van 9.00 tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 9.00 uur tot 13.00 uur. Het bestemmingsplan 'woningen Matterhornlaan/Silvesterweg' heeft betrekking op de bouw van 6 wonin gen in het gebied tussen de Matterhomlaan en de Silvesterweg in Venray. @all-cur-inspr:Aangezien dc gemeenteraad bij de vaststelling van dit bestemmingsplan geen wijzigin- fen in het ontwerp heeft aange- racht en niemand zienswijzen bij de gemeenteraad kenbaar heeft femaakt, is alleen die belangheb- ende die kan aantonen redelijker wijs niet in staat te zijn geweest een zienswijze bij de raad kenbaar te maken, bevoegd om binnen genoemde termijn van vier weken bedenkingen in te brengen. Deze moet u richten aan Gedeputeerde Staten van Limburg, Postbus 5700, 6202 MA Maastricht. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer. Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veran deringen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heb ben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een melding is binnengekomen van: 1.Maatschap Arts-Loonen, Klein Oirlo 19, 5811 AW Castenray voor het wijzigen van een varkens- en paardenhouderij, gelegen aan Klein Oirlo 19 te Castenray. De meldingen kunnen worden ingezien van 12 januari 1995 tot 26 januari 1995 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende genoemde weken ook, na telefoni sche afspraak (04780-236301, wor den ingezien op elke donderaag van 16.30 uur tot 19.30 uur. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in dc Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal cate gories van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengeko men van: l.J.J.M. Arts, Haag 23, 5815 CB Merselo voor het oprichten van een akkerbouw- of tuinbouwbedrijf voor opengrondsteelt, gelegen aan de Haag ongenummerd te Merselo. De meldingen kunnen worden ingezien van 12 januari 1995 tot 26 januari 1995 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (04780-23630), worden ingezien op elke donderdag van 16730 uur tot 19.30 uur. Venray, 12 januari 1995 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer

Peel en Maas | 1995 | | pagina 13