CCC ine. live in 't Podium De zwarte specht midden in Venray?? Ja, hoor De andere wereld van Marten Toonder C /t$encUi Carnavalsmarkt in Oostrum i OOK Dansavond Nieuwjaars concert Euterpe Nieuwjaarsconcert MMSK St. Petrus Banden Gimsel Natuurvoeding de smaak van de toekomst! Sporthal De Wetteling Geslaagd Luxor Venray start nieuwe jaar geweldig Sacred Dance lessen in Venray PEEL EN MAAS Donderdag 1 januari 1995 - Pagina 3 Op woensdag 11 januari om 21.00 uur speelt CCC inc. in 't Podium. CCC inc., misschien wel Nederlands meest legendarische band werd in 1967 in Amsterdam opgericht. Al snel kreeg de groep bekendheid als huisorkest van Paradiso, De Melkweg en Fantasio en werd het een veel gevraagde band in alle Provadja?-clubs in het land. De CCC werd vooral door de VPRO geadopteerd en daaruit ont stond het kontakt met Rik Zaal en Wim Noordhoek, die de producers werden van de eerste platen. De LP To our Grandchildren veroorzaakte nogal wat opschudding door de onconventionele stijl waarin gemu siceerd en gezongen werd. Maar ook als hippie-commune deed de groep heel wat stof opwaaien. Uitnodigingen volgden voor Fight to Lowlands Paradise, Kralingen, het beroemde popfestival, waar de CCC als enige Nederlandse groep op het hoofdpodium stond en Pinkpop. Er volgenden nieuwe LP's: 'Watching the evening Sun' en Castle in Spain', opgenomen in Engeland, in de Virgin studio's, een unicum in die tijd. De muziek is voornamelijk geïns pireerd op oude Amerikaanse folk, zorgde voor volle en swingende zalen, Scheurende mondharmoni- ka's en violen, ratelende wasborden en onnavolgbare zangharmonieën; dat was het concept; een volkomen eigen stijl. Nadat CCC inc. in 1974 stopte na een zinderend afscheidsconcert in het overvolle en op zijn grondvesten schuddende Paraaiso, bleef het een vriendenclub, die eens per jaar samenkwam om te musiceren, ondanks het feit, dat de meeste leden inmiddels een intensieve muzikale carrière achter de rug had den opgebouwd (zowel spelend als organisatorisch). Het laatste optreden, december 1992 in de Melkweg, waar de groep haar 25-jarig bestaan vierde, werd door sommige vooraanstaande recensenten uitgeroepen tot een van de beste concerten van het jaar. Nu dan voor het eerst sinds 1974 een serie optredens, omdat het bloed nu eenmaal kruipt waar het niet gaan kan. CCC lijkt zich hiermee aan te sluiten bij de traditie in blues, folk en jazz, waarin musici optreden tot ze er bij neervallen. De originele bezetting bestaat uit: Ernst Jansz, zang piano, wasbord; Joost Belinfate, zang, viool, mando line; Jaap v. Beusekom, zang, banjo, gitaar; Huib Schreurs, zang, mond- narmonika en Jan Kloos,gitaar en is woensdagavond in 't Podium te zien en te horen. De natuur ligt letterlijk vlak voor de deur of om de hoek. En juist deze natuur, zo dichtbij, wordt veelal overgeslagen. We befeven ons naar natuurreservaten of weidevogelge- bieden en zien heel vaak niet meer het waardevolle dat vlakbij is. Hier wil het IVN Geysteren- Venray wat aan gaan doen. Hoe willen we dat doen? We wil len proberen de interesse voor onze direkte omgeving te bevorderen door het projekt "Natuur in stad en dorp". Dit houdt in: 1. Een dialezing over ecologisch tui nieren. 2. Een cursus ecologisch tuinieren. 3. Een fotowedstrijd over alles wat met- de natuur in Venray te maken heeft. 4. Een aantal evenementen in en rond het Venrayse Odapark, waarbij het park en het aangrenzende Vlakwatergebied centraal staan. Wat is een ecologisch aangelegde tuin? Een tuin die planten bevat, die bij de grond, het aanwezige licht en het aanwezige water horen, die op de juiste manier, naar het voorbeeld van de natuur zelf, is bijgehouden, is onderhoudsarm en milieuvriende lijk, kortom is ecologisch aange legd. De dialezing omvat: Tuinen en inheemse planten erin. Duur twee uur met pauze. Mogelijkheid tot het stellen van vra- -gen. De lezing is op maandag 9 januari a.s. om 20.00 u. in de aula van de Biologische school, Eikenlaan 7 te Venray, en is voor iedereen toegan kelijk. In de cursus komen o.a. aan bod: Tuinontwerp: Korte inleiding eco logisch tuinieren. Indeling, waarom, grondsoort, schaduw/licht, schuur, tuinhek, buren en terras. Vijver en de juiste plek daarvoor. Planten: bomen, struiken, vaste planten, vijverplanten, grondsoor ten. Vijveraanleg en plaats, planten voor de vijver, hoe hou je de vijver helder? Hoe kom je aan planten, vooral inheemse? De kosten verbonden aan de cur sus zijn ƒ50,00 per cursist. De cur susdata worden op de avond van de dialezing medegedeeld, tevens kunt u zich op deze avond aanmelden voor de cursus. Dialezing en cursus worden ver zorgd door dhr. L. Peters uit Klimmen. Over de fotowedstrijd en de eve nementen in en rond het Odapark ontvangt u tezijnertijd nadere infor matie. IVN afd. Geysteren-Venray, p.a. Hoefslag 1, 5807 BT Oostrum, tel. 04780-84572. Zondag 8 januari houdt de Vorstenraad weer de jaarlykse carnavalsmarkt. Plaats van han deling is dit jaar het gemeen schapshuis aan de Watermolenstraat te Oostrum De markt begint om 13.00 uur. Er zyn de meest denkbare artike len die met Carnaval te maken hebben te koop. De meeste artike len zijn de laatste weken ingeza meld door de Vorstenraad. Daarby kan men denken aan kos tuums, maskers, decoraties, muziekinstrumenten en zelfs praalwagens. Voor weinig geld kunt met carnaval weer onder de pannen zijn. Veel artikelen zullen per opbod verkocht worden maar het is ook mogelyk dat U de stuk ken zelf verkoopt op de markt. Voor meer informatie hierover kunt U bellen met 84079. Kom dus zondag naar de meest gezelli ge carnavalsmarkt van Noord Limburg en proef alvast de sfeer. voor uw m KETTING- W FORMULIEREN 0 drukkerij van den munckhof bv 0 grotestraat 68 venray tal D47fln.ftC>777 Op vrijdag 6 januari organiseert Fanclub De Zwerver een gezellige dansavond in zaal In den Engel, aanvang 20.00 uur. Tijdens deze avond brengen De Rotonde Boys de muziek waar u veel van gehoord heeft. Dus wilt u een gezellig avondje uit en wilt u weer eens ouderwets dansen, dan nodigen wij u uit op deze avond. Deze avond is voor iedereen toegan kelijk. Inbraak in garage In de nacht van vrijdag op zaterdag was door forcering van de zijdeur van een garage bij een woning aan de Boterbloem, toegang verkregen. Uit de garage werd een elektrische ladderliftinstallatie ontvreemd. De benadeelde is een 30-jarige Ven- ravnaar die de lift gebruikte in zijn dakdekkersbedrijf. Op zondag 8 januari vindt er in de foyer van de Venrayse schouwburg een Nieuwjaarsconcert plaats. Dit wordt verzorgd door het Harmonie orkest en de drumband van Venray's koninklijke harmonie Euterpe en het begint om 11.30 uur. NIEUWJAARSGROET Met dit Nieuwjaarsconcert wil de Venrayse harmonie op haar eigen muzikale wijze een nieuwjaarsgroet uitbrengen aan de Venrayse bevol king. 'Het is een mooie gelegenheid, om ons korps naar de Venrayse gemeenschap te profileren' zegt Hans Thomassen, president van Euterpe. 'Het is ons beleid, om nog meer dan tevoren invulling te geven aan onze maatschappelijke taak om voor alle geledingen binnen de Venrayse samenleving gebeurtenis sen muzikaal op te luisteren'. CONCOURS Inderdaad heeft het korps in de afgelopen twee jaren regelmatig van zich doen horen. De aanzet daarvoor werd vooral gegeven door het mooie sukses tijdens het concours te Veldhoven, in november 1993, waar Euteipe een eerste prijs met promo tie in de wacht sleepte. Hans Thomassen: 'Een dergelijk sukses f;eeft natuurlijk een enorme stimu- ans voor de muzikanten, om vaker hun beste beentje voor te zetten bij uitvoeringen voor een groter publiek. Wij zijn dan ook blij, dat wij hieraan volop invulling kunnen geven'. AKTIVITEITEN De agenda van Euterpe is sinds dien druk bezet. In de eerste plaats is er het traditionele voorjaarscon cert, dat het muziekgezelschap elk jaar in de schouwburg verzorgt. Ook de deelname aan diverse toernooien en concoursen in en buiten de gemeente vormen een vast onder deel van de agenda. Daarnaast zorgt Euterpe voor de opluistering van Eucharistievieringen, zoals de avondmis op Kerstavond, alsmede de communievieringen in het voor jaar. Een zeer groot sukses was het Promconcert, dat men afgelopen najaar in de schouwburg heeft ver zorgd. Hier beleefden zo'n duizend muziekliefhebbers een unieke avond, en men is voornemens om een dergelijk festijn elke twee jaar te laten terugkeren. NIEUWJAARSCONCERT Met het Nieuwjaarsconcert hoopt iai- P' gramma vermeldt dan ook een keur Euterpe een volgende muziektradi tie in Venray in te zetten. Het pro- aan werken in diverse stijlen en gen res. Licht klassiek, zoals 'Gold und Silber' van Franz Lehar, maar ook eigentijdse stukken zoals filmmu ziek (James Bond-cyclus) liggen op dq lessenaar. Ook een zeer eigentijd se Japanse bewerking van de Kerst- traditional 'Jingle Bells' en de over bekende 'Wals nr. 2' van Shostakovitch ontbreken niet. Ook de Drumband van Euterpe brengt een brede variëteit aan per cussiestukken ten gehore, waarbij een groot scala aan percussie-instru menten zal worden ingezet. 'Ook onze drumband heeft de laatste jaren hard aan de weg getimmerd, en iedere bezoeker zal dan ook zeker iets van zijn gading aantreffen in dit concert, zegt Hans Thomassen. 'Wij gaan dan ook vol vertrouwen het nieuwe jaar in, waarin Venray nog veel van Euterpe tegemoet kan zien'. lajorettenshowkorps en plaats vinden. Dit Op zaterdag 7 januari zal het jaar lijkse Nieuwjaarsconcert van Muziek- en Maji St. Petrus Banden Nieuwjaarsconcert*staat mede in het teken van de dirigentenwissel bij MMSK. Zoals u waarschijnlijk vori- fe week rees vernomen hebt in de eel en Maas gaat de heer J. de Jong, vanwege vestiging in het bui tenland, het Korps verlaten. Hiervoor in de plaats zal de heer A.P. (Ton) Klinckenberg komen. Gaarne willen wij iedereen in de gelegenheid stellen om afscheid te nemen van de heer J. de Jong en tevens kennis te maken met de heer Ton Klinckenberg. Het Nieuwjaarsconcert zal plaats vinden in het verenigingsgebouw De Opmaat van MMSK St. Petrus Banden, aanvang 19.30 uur. U bent van harte welkom. Boekweit-, Mais-, of Gierstwafels Appelmoes Puree Met ruwe rietsuiker of zonder toegevoegde suiker. De Rabobank heeft een nieuwe huisstijl en wil dat iedereen lajen weten. Daarom was het feesf afgelopen maandag bij m 'du ag door een parachutist afgele\ den. Uiteindlijk ging het toch door. In Venray zou wel eerst op het dak van het bankgebouw gesprongen worden. Dit alle Rabobanken in Nederland. Ook dus bij de Rabobanken Zevenrode en Venray-Oostrum. Bij alle vestigingen werd de vlag door een parachutist afgeleverd, 's Morgens was er nog wel enige twijfel of dat er wel gesprongen kon werd echter verplaatst naar het terrein van het oude ziekenhuis. Met een brandweerauto werd de vlag overgebracht naar het centrum van Venray alwaar burgemeester Waals en dhr. Loonen van het Rabobestuur de vlag in top hesen, daarbij opnieuw geassisteerd door de brandweer. Het nieuwe logo toont aan dat bij de Rabobank de mens centraal staat. Ze maakt zichtbaar dat de Rabobank een bank voor de mensen is, aldus de verklaring van Rabobank. Van 2 tot en met 29 januari 1995 is in de Bibliotheek Venray de ten toonstelling 'De andere wereld van Marten Toonder' te bezichtigen. De tentoonstelling, die uit 36 panelen en twee vitrines bestaat, bevat veel origineel werk van Marten Toonder. Vooral veel van het 'vrije werk' is niet eerder tentoongesteld of gepu bliceerd. Tot de originelen op de tentoon stelling behoren onder meer: schet sen en portretten van bemanningsle den en passagiers, gemaakt tijdens een zeereis naar Zuid-Amerika in 1931; aquarellen, gemaakt voor zijn sollicitatiemap in de jaren dertig; pentekeningen uit de periode 1935- 1938 voor bladen van de Rotagravure en voor reklamebureau ROB te Arnhem; geïnkte tekeningen vóór het ondergrondse blad Metro in de jaren 1944 en 1945 en voor de serie 'Dierenleven' in 1948 en 1949 in Elseviers Weekblad; pentekenin gen uit de jaren vijftig, bedoeld als vingeroefeningen. Met betrekking tot het onderwerp strip bevat de tentoonstelling even eens bijzonder materiaal, onder meer geïnkte en gedeeltelijk geïnkte stroken tekeningen van Wiebele Wip en van een aantal figuren uit de Bommel-verhalen en de allereerste stroken die ooit zijn gemaakt van de avonturen van Tom Poes. In de vitrinekast zijn originele boekomslagen, reklamewerk, spot prenten uit de oorlog en cartoons te zien. Het tweede gedeelte van de ten toonstelling bestaat uit de 'literaire wereld van heer Bommel'. Uit de Bommel-verhalen worden 22 perso nages getoond met ieder een Karak teristiek citaat en de bijbehorende illustratie. Hieruit blijkt duidelijk het 'eigen' taalgebruik van Marten Toonder: een aantal van zijn uit drukkingen zijn zelfs inmiddels gemeengoed geworden en zijn terug te vinden in 'ae dikke van Dale'. De bijbehorende vitrinekast bevat oude boekuitgaven, eerste drukken, buitenlandse uitgaven en bijzondere boekuitgaven van Bommel-verha len. Daarnaast enkele curiosa zoals poppenkastpoppen, speldjes, sleu telhangers. Verder wordt aandacht besteed aan het maken van een tekenfilm. Op video zijn te zien: De Gouden Vis uit 1951, Moonglow uit 1955 en Als je begrijpt wat ik bedoel uit 1983. Voor geïnteresseerden is er een gratis brochure beschikbaar (zolang de voorraad strekt). De tentoonstelling is gratis te bezichtigen tijdens de openingstij den van de bibliotheek: maandag t/m donderdagl4.00-18.00 vrijdag 14.00-21.00 zaterdag 10.00-13.00 Vrachtauto niet afgesloten Woensdagmiddag omstreeks 18.00 uur ontdekte een 24-iarige bestuurder van een vrachtauto Dij terugkeer bij die auto die geparkeerd stond aan de Reigersbek, na ongeveer een half uur weg tè zijn geweest, dat zijn beurs was gesto-len. De vrachtauto was niet afge-sloten. In de beurs zaten ƒ80,- en persoonlijke be scheiden. Insluiping in woning Woensdag tussen 14.15 en 20.00 uur is vermoedelijk met gebruik making van een valse sleutel, tij dens afwezigheid van de bewoners, toegang verkregen tot een woning aan de Doormanstraat. Uit de woning werden $en videocamera, een fotocamera met bijbehorende tas ontvreemd. De benadeelde is een 39- Donderdag: 17.30-21.00 RooyseVK 21.00-22.00 Rooyse VK/Manual 22.00-23.00 Manual 16.30-17.30 Rank Xerox 17.30-19.30 Jumpers 19.30-22.30 Huukske Zaterdag: 10.00-13.30 Badminton 13.30-18.30 SV Castenray 18.30 Jumpers Zondag: 09.00-18.30 Ons Genoegen 18.30-20.30 Manual 21.30-22.30 Sportief 22.30-23.30 Spoculan Maandag: 16.30-17.30 Gemeente 17.30-20.30 RooyseVK 20.30-21.30 Huukske 1-Wittenhorst 21.30-22.30 Veronica 1-Baekske 1 22.30-23.30 Venray 3-Huukske 2 Dinsdag: 17.30-21.00 RooyseVK 21.00-23.30 Badmintonclub Woensdag: 16.30-17.30 Gemeente 17.30-22.30 Badmintonclub 19.30-21.30 De Schuivers 22.30-23.30 SVCB 1-Huukske 3 Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 19 dec. t/m 1 jan. werden bij de politie de volgen de aangiften van verloren en gevon den voorwerpen gedaan. VERLOREN 60+ treinkaart; ontwerp van tuin; portemonnee met OV-jaarkaart; schooltas met o.a. after shave en agenda MBO; schakelarmband, schakels zijn allemaal gouden ringe tjes; armband, breed model; antieke armband met twee sluitingen; vijf bankpasjes Rabobank; beurs met twee biebpasjes op naam van Roel Janssen; schooltas met enkele boe ken en etui; portemonnee met een bedrag van ƒ200,20; beurs met zeven bankbiljetten van tien Engelse ponden; twee bankbiljetten van' ƒ10,- en een van ƒ50,-; zwarte dameshandtas met bruine rand; Duitse Staander, reu, schimmelkleu- rig met bruine vlekken; Teckel, ruw harig, blauw-wit koordje om hals; horloge, Certus; damespolshorloge met bruine band; Vlaamse Reus; pasje bibliotheek van Gwendelin van Dijck; gladde damesring; zilve ren damesring; gouden collier; sleu telbos met acht sleutels met muska- tonhaak. GEVONDEN Armband; twee aan elkaar femaakte armbandjes; Rabopas; ret; drank (lijkt huwelijksgeschenk omdat die beplakt was met guldens; fietsen, Ravenstein, Cycle Tech, damesfiets, Volta; horloge, Lorus, bruin leren bandje, inscr. 24-12-94; ego, twee grondplaten; Kanarie. Inlichten omtrent de verloren en gevonden goederen kunnen worden verkregen tijdens de kantooruren op het politiebureau. Verlichting uit kerstboom gestolen Een bewoner van de Engelenstraat deelde de^politie mee dat uit zijn woning aan de Engelenstraat vijftien lampen van de kerstboomverlichtine Aan de Rijksuniversiteit te Utrecht slaagde Aldérik Visser voor cultuurgeschiedenis van de 20e eeuw. Aan de Katholieke Universiteit Nijmegen is Raoul van Etten teslaagd voor het doctoraalexamen ledriifswetenschappen met als afstudeerrichting Bedrijfskunde. Tevens heeft hij, aan dezelfde uni versiteit, het doctoraalcertificaat Beroeps- en bedrijfsopleidingen behaald. De eerste nieuwe film die in het rnieuwe jaar ingeboekt staat is PULP FICTION. Deze film is een monu ment. De film won reeds de gouden palm op het filmfestival van Cannes en is deze week genomineerd voor zes Oscars, o.a. beste film, beste regie en beste akteur. Vorig jaar was de Óscar voor Schindlers List. Dit jaar wordt naar Pulp Fiction ook de film Forrest Gump genomineerd. U weet dus welke topkwaliteit er weer te zien valt. De film is hard, maar ook komisch en is slechts geschikt vanaf 16 jaar. Geprolongeerd worden INTER VIEW WITH THE VAMPIRE, DE LEEUWEKONING, BABYS DAY OUT en JUNIOR. In Venray start inmiddels al de veertiende kursus Sacred Dance, ook wel levensdansen genoemd. Sacred Dance is een ingetogen, meditatieve manier van dansen; het in beweging komen en jezelf weer in verbinding brengen met je lichaam, ziel en geest in de dans. Dansend in het leven, levend in de dans thuiskomen in de stilte van je hart. Wie zich hiertoe aangetrokken voelt is van harte welkom om geheel vrijblijvend kennis te komen maken met deze vorm van dansen. Het is geschikt voor jong en oud, mannen en vrouwen. We dansen veelal in een kring op klassieke, new age en folkloristische muziek. Er start een kursus op dinsdagavond 17 jan. van 19.30 tot 21.00 uur in het wijkcen trum De Kiosk in het Brukske te Venray. Wilt u kennismaken? Dat kan op dinsdag 10 jan. van 19.30 tot 21.00 uur in De Kiosk. Kursusleidster is Clara Geurts-v.d. Beele, tel. 04780- 85450. U kunt zich ook aannjelden voor de kursus of bellen voor infor matie. Vandalisme by handbooglokaal Afgelopen weekend werden aan het verenigingslokaal van de handboogschutterij Diana aan de Sportlaan vernielingen aangericht voor naar schatting ƒ1.000,-. De lichtbak met de naam van de vereniging en een lichtmast waren kapot gegooid. Het verenigingslokaal, de trots van zelfwerkzaamheid, heeft weer een schadepost die door de leden zal moeten worden opgebracht... Of zijn er getuigen die iets gezien hebben. Willen die zich melden bij de politie. Inbraak in auto Er kon niet worden vastgesteld of er sprake was van een poging tot diefstal of inbraak in een auto die aan de Eindstraat geparkeerd stond. Een'ruit was ingeslagen. Uit de auto werd niets ontvreemd. Kennelijk is ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Cocnen, F. Schmeetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: za: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 zo: M. v.d. ACKER Aronskelk 76, tel. 85900 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. keijzer en dkt. Van Dongen: Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 81336 of 86457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedcgcbuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak J. van WINDEN en R. Eelderink W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. vermazeren T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 04780-13727 Afspraken maken 's middags tus sen 18.00 en 19.00 uur, tel.82411 Zwitserse Teiielkachels Antiek in t iken en f jrnteii Copie Antiek fjeloayd grenen Cel- en Sulontafch Stoelen Kasten Dressoir^ ">aes Slaa i vii en f auteuils yud Loom e» Kiel Wessinif ISinnenrerlichtinii Spiegels Woon- en Tuindecoratics Duitmverlnlttiiui Bielsen en Ifeku erk Stationsweg 80 S80? AC Oost rum- YVnruif tel. O478o-8"kr>0/8o.iói Open di t/m do >330-1730 uur vrij 1330-21 00 uur

Peel en Maas | 1995 | | pagina 3