Met kerst terug naar de sixties in de Volle Maan Mother of Pearl in 't Podium Wereldkampioenen Argentijnse Tango in Venray Schouwburgdirectie boos op PTT Evenementenkalender Expositie in De Lochting Peel en Maas tijdens de feestdagen 'Vastelaovesmernt' in Oostrum Kerstwandeling Geysteren uw kleding is 't waard STOM E RIJ Nieu wj aarsconcert Euterpe Kerst stadswandeling Geslaagd Kerst programma Luxor Venray Expositie rafie In enray Vastelaoves- aktiviteiten starten met 'Plakkebal' Kerstconcert in Oirlo PEEL EN MAAS Donderdag 22 december 1994 - Pagina 3 Kasteleinspaar viert jubileumfeestje Met een sixties-muziekdag vie ren Anny en Lambert Willems hun eerste lustrum in café de Volle Maan. Op tweede kerstdag klinkt de eerlijke muziek uit de jaren zestig door het café aan de Merseloseweg. Café de Volle Maan is in Venray sinds Anny en Lambert de zaak overnamen een ware broedplaats geworden voor muziek uit de six ties. Groepen uit die tijd en bands die zich muzikaal op die periode hebben toegelegd, waren al te gast in de Volle Maan. We noemen lokale en regionale grootheden als de Starfighters, de VéGé Band, In Between, Burlesk en de G 'n Bees. Maar ook de Dixie Aces waren al te [gast in de Volle Maan. Daarnaast -Jtekende de Volle Maan dit jaar voor ||de organisatie van een oldies-festi- val in de zomer. Toen deed onder meer zanger Les Gray van Mud Venray aan. Bij gelegenheid van het vijfjarig jubileum is de Volle Maan wat ver der van huis gaan kijken. In Tilburg ontdekte het kasteleinspaar Danny Everett and the Spectacles. Een rock 'n roll-groep rond zanger Danny Everett (alias Herman van der Velden). De Boxtelse zanger zingt al z'n hele leven nummers van Elvis, Cliff en the Shadows, Buddy Holly en Chuck Berry. Hij wordt begeleid door een viertal muzikanten dat eveneens z'n sporen in de Nederlandse rock 'n roll-scene heeft verdiend. Met hun Vox-versterkers weten ze bovendien de typische hel dere sound van die tijd te doen her leven. Tweede gast op maandag 26 december is Anthony Brooks. Onder die naam treedt Dixie Aces-zanger Ton van Beek solo op. En niet zon der succes. Ook Anthony Brooks zingt nummers van Elvis Presley en Roy Orbison, maar heeft ook Duitse schlagers van weleer op z'n repertoi re staan. Op een sixtie's-av'ond mogen natuurlijk de Sparks niét ontbreken. De band uit Horst en Venray bestaat al 31 jaar en hebben al die tijd dezelfde muziek gespeeld. Op de golf van de sixties-muziek kwamen de Sparks weer aanrollen en ze speelden de laatste jaren onder meer tijdens d.e HorsteHBe'atnacht en bij Goud van Oud live in Merselo. Dè Sparks behoren tot de meeste gelief de groepen in hun genre, zó blijkt uit een enquete die tijdens de laatste Horster Beatnacht werd gehouden. Na de Fortunes en Dozy, Beaky, Mick Tich stonden de Sparks het hoogst op het verlanglijstje van het publiek voor de editie van 1995. De swingende r&b-covers brengen dan ook menige oudere jongere terug naar waar hij of zij het liefst ver toefd: de sixties. De Sound of the Sixties, maandag 26 december in café de Volle Maan begint om 19.00 uur. Maandag 26 december, 2e kerstdag, speelt de band Mother of 'earl in café 't Podium. De band bestaat uit een aantal leden van de voormalige band Colorful people. Zij spelen uitsluitend eigen werk, waarbij de nadruk ligt op een stevi ge ritmesectie, intense zang, gitaar, veel saxgeweld en het magische geluid van een viool. Spil van de band is zanger/gitarist Marcel Jansen, samen met Paul Kessler (bas),' Thijs Verwer (drums) en saxofonist/violist Frank Nielander, die ondermeer gastrollen vervulde bij o.a. Gino Vanelli en Lionel Richie tijdens hun Europese tour, zet Mother of Pearl stevige optredens neer. Aanvang 20.30 uur. Nadat enkele weken geleden twee topinstrukteurs op het gebied van Kinderdans en Boogie Woogie uit Kopenhagen en Hannover te gast waren om de meest aktuele informatie op dit gebied over te brengen op Nederlandse dansleraren, zullen tussen Kerst en Oud en Nieuw wederom twee topinstrukteurs hun opwachting maken bij Danscentrum Jeanne en Paul Janssen in Venray. Dit keer zullen zij gastheer en gastvrouw zijn van de hui dige wereldkampioenen Argentijnse Tango; Paul en Elaine Bottomer uit Birmingham. Tijdens hun verblijf zullen wederom een aantal leraren van Nederlandse top dansscholen Venray bezoeken om zich wegwijs te laten maken in deze oervorm van de Tango, die momenteel zeer in trek is. Tijdens de kerstbals die de afgelopen week plaatsvonden bij het Venrayse danscen trum, konden de aanwezigen reeds een voorproefje zien van deze Tango- vorm, vertolkt door Jeanne en Paul zelf in een fraaie show. Behalve dat er een aantal profs deze instruktie gaat volgen, bestaarter ook voor u de unieke gelegenheid om op 29 december van dit kampioenspaar les te krijgen in Argentijnse Tango. Speciale voorkennis is hiervoor niet vereist. De instruktie duurt van 20.00 tot 22.00 uur. Heeft u belangstelling dan kunt u kontakt opnemen met tel. 04780-10500. Ook is het mogelijk een kijkje te komen nemen tijdens het open huis op zon dag 15 januari waar dezelfde show ook te ziep zal zijn. De expositie van Jeanne Panhuyzen (olieverfschilderijen en keramische Deelden voor binnen en buiten) kunt u ook le en 2e Kerstdag bezoeken. De openingstijd is van 13.00 tot 17.00 uur. Galerie De Lochting is gelegen aan de Laagheidseweg 16, Venray (richting Overloon). Weet U, wat er gebeurt als U NIET adverteert m*1 PEEL EN MAAS Peel en Maas zal tijdens de komende feestdagen normaal ver schijnen. Dat betekent dus dat U de krant op donderdag 29 december in uw brievenbus kunt verwachten. INLEVEREN KOPIJ Wel verandert de inleverdatum voor de kopy van Peel en Maas. Sport- en verenigingsnieuws even als de kerkberichten dienen al op vrydag 23 december om 12.00 uur in ons bezit te zijn. U gelieve hier mee rekening te houden. ADVERTENTIES Ondanks dat Peel en Maas op donderdag verschijnt, wordt in verband met de kortere werkweek eveneens vervroegd. Advertenties dienen nu op DINSDAG 27 DECEMBER OM 18.00 UUR IN ONS BEZIT TE ZUN. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Op zondag 8 januari organiseert de Venrayse Vorstenraad een gezel lige 'vastelaovesmernt' in het gemeenschapshuis aan dè Watermolenstraat in Oostrum. Op de vastelaovesmernt kan eenieder die iets wil kopen of verkopen op het gebied van carnavalsartikelen en -kleding terecht. Te denken valt daarbij onder andere aan kostuums, maskers, dekoraties, muziekinstru menten en praalwagens. Voor vaak zeer aantrekkelijke prijzen kunt u zich voor de komende dolle dagen in een bijna nieuw jasje steken. Onze ervaring is inmiddels dat de vraag naar carnavalskleding voor kinderen bijzonder groot is. Indien u liever niet zelf in een kraam staat kan de verkoop via de organisatie verlopen. U kunt dan uw verkoopwaar (maximaal vijf artike len) al vanaf heden aanbieden bij Bert Linskens, Vlasakker 12 te Oostrum, tel. 04780-84079. De organisatie zal uw artikelen op de markt trachten te verkopen. Van de opbrengst gaat maximaal ƒ2,50 naar de organisatie. Het eventuele restbedrag wordt aan u uitgekeerd. Niet verkochte artikelen worden niet geretourneerd. U kunt ook arti kelen ter verkoop via de organisatie aanbieden op de marktdag zelf tus sen 12.00 en 13.00 uur. Grote stukken kunt u met behulp van fotomateriaal of ter plaatse aan bieden. In dat geval wordt u ver-' zocht zich eerst in verbinding te stellen met de organisatie (boven staand telefoonnr.). De enige echte oergezellige vaste laovesmernt in Noord-Limburg begint om 13.00 uur. Naast kijk-, koop- en verkoopplezier kunt u alvast het camavalssfeertje proeven. Graag tot 8 januari a.s. in het gemeenschapshuis in Oostrum! Op 2e Kerstdag, maandag 26 december, organiseert het Kon. St. Willibrordusgilde uit Geysteren weer een wandeloriëntatietocht. Nadat vorig jaar door de watersnood de tocht niet kon doorgaan, hoopt het gilde nu op betere tijden. De wandeling voert door bossen en landerijen van het landgoed Geysteren. Er zijn twee routes uitge zet: een langere (plusminus 2,5 uur) en een kortere (plusminus 1,5 uur). Uiteraard zitten er weer vragen en opdrachten in de route en zijn er prijzen te winnen. Men kan als enkeling deelnemen of in zelf samengestelde groepen, bijvoor beeld met het hele gezin. Starten kan tussen 11.30 en 14.00 uur vanuit het gildehuis, zaal Kleeven aan de Nieuwlandsestraat in Geysteren. De deelnamekosten zijn voor personen van 16 jaar en ouder ƒ3,- en voor jongeren van 11 t/m 15 jaar ƒ1,50 per persoon; kin deren beneden 11 jaar doen gratis mee. In de route is een pauzeplaats opgenomen waar koffie en warme chocomel verkrijgbaar is. IV E N R A Yl Julianasingel 3, Venray Tel. 04780-82025 Het jaar 1994 loopt alweer op zijn einde en het nieuwe jaar staat voor de deur. Een nieuw jaar, met nieuwe verwachtigngen en perspektieven, met nieuwe kansen en nieuwe uitda gingen. Een nieuw jaar, dat het ver dient om op gepaste wijze te worden ingeluid. Hoe zou een muziekgezel schap als hét onze dat treffender kunnen doen, dan door 1995 op muzikale wijze aan te snijden? Daarom nodigen wij u graag uit om ons Nieuwjaarsconcert 1995 bij te wonen. Dit vindt plaats op zondag 8 januari in de foyer van de Venrayse schouwburg. Tijdens dit concert zullen het Harmonie-orkest, het jeugdorkest, alsook de drumband van Koninklijke Harmonie Euterpe zich aan u presenteren met een breed en boeiend repertoire aan muziek- en percussiestukken. De orkesten staan onder leiding van Stijn Rutten en de drumband zet haar beste beentje voor,met haar instrukteur Hans van Leuven. Het optreden begint om 11.30 uur precies en wij zullen het bijzonder op prijs stellen om u dan te mogen begroeten! Op 2e Kerstdag organiseert de VVV Venray weer een wandeling door het Stadsparkgebied onder lei ding van een VVV-gids. Start om 13.00 uur bij het VW-kantoor. De kosten bedragen ƒ4,- p.p., kin deren t/m 12 jaar ƒ2,-. Kaartverkoop: VVV/AMWB Venray, Grote Markt 23, 5801 BL Venray. Het is ook mogelijk om vooraf bij de VVV-gids kaarten te kopen. Aan de Hoge School Nijmegen studeerde Suzanne Jacobs uit' Venray af als fysiotherapeute. Aan de universiteit Nijenrode slaagde voor het doctoraal bedrijfs kunde Eric van den Munckhof uit .Venray. Viviënne Drabbels studeerde af aan de Kath. Universiteit te Tilburg als bedrijfseconoom. Deze kerstweek starten weer twee nieuwe films. Junior is een komi sche film met Arnold Schwarzenegger en Danny de Vito, het stel dat de boel in 'Twins' op stelten zette. Ditmaal wordt Schwarzenegger zwanger. Dat geeft dus nogal wat verwarring. De Crow is een uitermate span nende film voor volwassenen. De film werd vooral bekend door het fiet, dat Brandon Lee tijdens de opnamen bij een ongeval om het leven kwam. Net als zijn vader Bruce Lee overleed hij op dezelfde tragische wijze tijdens opnamen. Het is een uitermate spannende en boeiende film die men in de bio scoop behoort te zien. Geprolongeerd worden: De Leeuwekoning 'The Lion King' in de Nederlandse en Engelse versie. Het begint er op te lijken dat ieder een deze film gezien heeft of in ieder geval gaat zien. Ook de poëti sche superproduktie Interview with a Vampire is een rekordbreker. Niet verwonderlijk met een sterbezetting van uitsluitend topsterren, o.a. Tom Cruise, Brat Pitt, Christian Slater. Het Wonder van de 34e Straat is een familiefilm bij uitstek geschikt voor deze kerstperiode. Het is een vrolijk en aandoenlijk verhaal in kerstsfeer. De film is gemaakt door de mensen die verantwoordelijk waren voor 'Home Alone'. Eveneens door de makers van 'Home Alone' is het lachsukses Baby's day out. Deze kerstvakantie dus volop ple zier te beleven in de bioscoop. De expositie die afgelopen weken in het jubilerende Boschveldcollege is geweest onder de naam Fotografie/Gedichten is vanaf heden te zien in de openbare bibliotheek van Venray. Tot en met 6 janauri zijn de futo's te bezichtigen en de gedichten te lezen. De expositie is een groot sukses geworden. De organisatie kreeg van (alrijke landelijke uitgevers kompiimenten voor dit unieke initiatief m de Leden van dc Amateur Fotografen Vereniging Venray maakien foto's bij gedichten die uitgezocht zijn door leden van het Litereair Café Vcnray- regio en omgekeerd. Het resultaat zijn vijftig paneeltjes waarop de foto's en de gedichten zijn afgebeeld. De expositie in de openbare bibliotheek is te bezichtigen tijdens de ope ningsuren van de bibliotheek. vy Earringconcert afgelast wegens ziekte De schouwburgdirectie bekijkt of het de PTT aansprakelyk kan stellen voor de extra kosten, die de afgelasting van het concert van de Golden Earring, woensdagavond, met zich heeft meegebracht. Maandagmorgen werd bekend dat het concert niet doorging wegens ziekte van een van de bandleden. Het schouwburgpersoneel heeft toen direkt aktie ondernomen om de kaarthouders per brief op de hoogte te stellen. Deze brieven zijn maan dagmiddag om 13.00 uur bij de PTT aangeboden. Omdat snelheid geboe- den was, werden de b rieven van normale postzegels voorzien en niet met zg. Kerstpostzegels. De post moest immers dinsdag bij de men sen zijn. Woensdagochtend bleek echter dat nog niemand de brief had ont vangen. Het schouwburgpersoneel heeft vervolgens zoveel mogelijk de mensen telefonisch benaderd. Helaas was niet iedereen bereikbaar zodat er toch nog veel mensen woensdagavond naar de schouw burg kwamen. Het betrof bovendien mensen uit de verre regio, o.a. Nijmegen, Helmond, Kleef en zelfs Vianen. De Schouwburg zal de PTT nu aansprakelijk stellen voor de extra kosten. "Wij hebben er alles aan gedaan om de mensen tijdig te informeren", aldus dhr. Cattoir. Het concert van de Golden Earring zal nu op 19 april a.s. plaatsvinden. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 5 tot 18 decem ber werden bij de politie de volgen de aangiften van verloren en gevon den voorwerpen gedaan. VERLOREN Zesmaal werd aangifte gedaan van verlies van een Rabo bankpas; beurs met 2 O V-jaarkaarten, bank pas en 50,-; OV-jaarkaart en een paspoort; sleutel aan sleutelhanger met konijn; damesportemonnee met Rabo bankpas en ongeveer ƒ200,-; Eurobankpas ABN-Amro; giropas; 1 creditcard ABN-Amro; giromaat pas; damesbril met rood koordje, montuur bordeau-rood; horloge Citzen, vierkant gele kast met zwart bandje; portefeuille met ƒ20,-; por temonnee met drie biljetten van 10 gulden efl kleingeld; 2 bankbiljetten van ƒ10,-, drie bankbiljetten van ƒ100,- rijbewijs t.n.v. A. Dires, verloren 15 dec.; gouden speld; tas met verschillende persoonlijke goe deren. GEVONDEN bouwmaterialen; bouwlamp 200 watt merk Brennenstuhl; dasspeld, zilverkleurig met gouden streepjes; mountain bike, zwarte spatborden; fietsen: Batavus, Gazelle en Olympia; leren gereedschapstas met diverse gereedschappen met sticker slijperij Van de Laar; gipsplaten, 90xl20cm en 44x120 cm; bastaard hondje bruin-wit; bouvier reu; Duitse herder; kabelhaspel met opgerolde luchtdrukslang; huis- houdtrap aluminium; bankpas Postbank 4201713; mountainbike met zwarte spatborden; omafiets RiverTown; damesfiets; oude damesfiets; herenfiets met groen achterspatbord; herenfiets Ascot; Batavus herenfiets; Gazelle dames fiets; Damesfiets Ricardo; herenfiets Sparta, 3 damesfietsen Union en 3 herenfietsen eveneens Union; Vervos herenfiets en Vrijbuiter damesfiets; hond, bastaard, zwart, reu en buldog teef; haarspeld in vorm van mond. Inlichten omtrent de verloren en gevonden goederen kunnen worden verkregen tijdens de kantooruren op het politiebureau. Vernieling Er werd aangifte gedaan van ver nieling van een ruit van de basis school in Oostrum. Schade ƒ400,-. Diefstal op markt Maandagmiddag werd tijdens de markt uit de tas van een 43-jarige Venrayse haar portemonnee gerold. In de portemonnee zat naast per soonlijke bescheiden een bedrag van 265,-. Band lek gestoken Een 57-jarige Venraynaar deed aangifte van het met een scherp voorwerp kapot steken van de voor band van zijn aan de Zuidsingel ge parkeerde personenauto. 25 dec.: 12.00 en 15.30 uur Kerst-Winter-Circus, schouwburg Venray 26 dec.: 14.00-16.00 uur Openstelling ter bezichtiging, Grote Kerk 31 dec.: 22.00 uur Silvesterbal, Schouwburg Venray Expositie 75 jaar werken aan wonen Venray-Horst in het Freulekeshuus. Open woensdag, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. T/m 26 december exposeert Jeanne Panhuyzen schilderijen en beelden in falerie De Lochting, Laagheidseweg 16. '/m 6 jan. exposeren in Het Theehuis Wilmie Peeters, wandkleden/glas in lood en Cor de Ree, objekten. Openingstijden woensdag t/m vrijdag en zondag van 14.00-17.00 uur. Kerststal met levende dieren op de Grote Markt van 17 dec. t/m 3 jan., open van 09.00 tot 20.00 uur. Nadat afgelopen weekend het vaste- laovesseizoen in Venray officieel is ingezet, zal op zaterdag 14 januari 1995 een begin worden gemaakt met een lange rij van wekelijkse vastelaovesaktiviteiten die zullen plaatsvinden tot Aswoensdag toe. Voor het eerst in de Venrayse vaste- laoveshistorie zal de spits worden afgebeten door de Aid Prinse Kompenej, die op genoemde datum de 'Aid Prinse Plak' zal uitreiken in een feestelijke sfeer van muziek en dans. De Aid Prinse Kompenej heeft het plan opgevat om rondom de uit reikingsceremonie een sfeervolle feestavond te organiseren, het 'Plakkebal', voor de nie{ meer zo jeugdige vastelaovesvierders in Partycentrum Janssen. De Aid Prinse Kompenej is een club, die in 1964 is opgericht door Con I Pijls, Sjen I Verheugen, Paul I Ruppe en Ben I Schim van der Loen. Met een ledental van ca. 30 oud-prinsen is de club voornamelijk aktief in het carnavalsseizoen als een sociëteit, die zich o.a. tot taak heeft gesteld, zo mogelijk elk jaar, een onderscheiding uit te reiken aan een persoon, groep of organisatie, die zich op bijzondere wijze ver dienstelijk heeft gemaakt. Elk jaar opnieuw, tijdens de Prinseproclamatie, neemt de club met enig ceremonieel de dan aftre dende prins op in haar gelederen. De aanwas van het ledental is op die wijze automatisch verzekerd. De afgetreden prins wordt opgenomen in een gezelschap, dat weet wat het betekent om, na een jaar in de volle belangstelling te hebben gestaan, in de anonimiteit terecht te komen. Het nieuwe APK-seizoen is ingezet met deken Bruno 1, kanselier Sjef I en een vernieuwd bestuur, dat met enthousiasme inspiratie geeft aan diverse aktiviteiten en zorgt voor de traditionele gezelligheid. PLAKKEBAL Een week voorafgaand aan de Prinseproclamatie, op zaterdag 14 januari 1995 om 19.00 uur, vindt de ontvangst plaats met de eregasten (de Plakkedragers) en het publiek in Partycentrum Janssen aan de Raadhuisstraat, met een aperitief. Na de traditionele koffietafel, die met muziek van Ad Haans wordt omlijst, is het hoogtepunt van de avond: de uitreiking van de 'Aid Prinse Plak 1995'. Na de receptie van de nieuwe Plakkedrager zal de vloer worden vrij gemaakt voor hen, die nog eens ouderwets willen dan sen. De Hofkapel onder leiding van Herman Stevens staat borg voor gezellige en swingende muziek. In de loop van de avond zullen de aan wezigen nog worden verrast door een bijzondere attraktie. ALD PRINSE PLAK Tijdens de Plak-uitreikingsceremo- nie zal speciale aandacht geschon ken worden aan de rol van de 'Plakdragers, die als eregasten aan wezig zullen zijn. Deze Plakdragers hebben, net als de Plak-kandidaat 1995, naar de opvattingen van de Aid Prinse Kompenej, allen voldaan aan de criteria, die in het reglement als volgt zijn omschreven: Een persoon of groep van personen, die zich op bijzondere wijze ver dienstelijk maakt, of heeft gemaakt, bij voorkeur voor de streek Noord- Limburg, waarbij voorop staat: de humor; de levenskunst ofwel het oprecht betrokken zijn bij de men sen uit deze streek. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabclcr, Th. Lankveld, H. Schravcn en J. Wittgcn: 24-25 dec.:R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 26 dec.:Il. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 81465 Weekenddienst voor dc patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmcetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: 24-25 dec.:J. de VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 26 dec.:P. CORVER Kennedyplein 8, tel. 81393 Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keyzer en dkt Van Dongen: Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, W.G. Loonen, G.W. Gelling en R. Eelderink. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak R. EELDERINK Moleneind 13, Meerlo, tel. 04789- 2820 DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. Geurts Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak 24-25 dec.:E. RUYMBEEK 26 dec.: V. GEURTS WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 04784- 2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 04780-13727 Afspraken maken 's middags tus sen 18.00 en 19.00 uur, tel. 82411 Het Jonge Garde Koor verzorgft, ook dit jaar weer, een kerstconcert op le Kerstdag in de kerk van Oirlo. Het Jonge Garde Koor is een jon gerenkoor dat bestaat uit 38 meisjes en onder leiding staat van Selm Nelissen. Zij brengen het jaarlijkse kerstconcert dit jaar in een nieuwe stijl. Ér speelt zich een kerstverhaal af, waarbij veel gezongen wordt. Er zullen "kerstliederen uit de oude doos en moderne kerstliederen ten gehore gebracht worden. Voor elk wat wils dus! Meer willen ze er niet over zeggen. U moet het gewoon zelf meemaken. Het Jonge Garde Koor nodigt u uit. Het kerstconcert begint om 16.00 uur in de kerk van Oirlo. U bent vrij om in en uit te lopen. De toegang is gratis. De versierselen behorende tot deze hoge onderscheiding zijn in de loop der jaren reeds uitgereikt aan 26 personen, groepen of organisaties. De APK plak zal dit jaar worden uit gereikt aan Piet Kienhuis, een echte duizendpoot binnen de Venrayse gemeenschap. 14 Januari zal in elk geval het eerste hoogtepunt worden van de reeks wekelijkse aktiviteiten in het Venrayse carnavalsseizoen van 1995.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 3