i cUat&tett ft1 Kerstnacht in Geysteren Gezocht volleybalteams Manual Rooyse V.K. OVB Oostrum Miljonair me een paar schoenen Maak een feest van uw haar rtcL Ln MAAD uonaeraag zz aecember 1994 - Pagina 1EEL Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 81275; kapelaan H. de Wit ofm, Patersstraat 29, tel. 82385 bgg 85855; kapelaan R. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215; kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Opgeven misintenties: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis om perma- nehte vrede in onze wereld. 19.00 Gezinsmis voor Andreas Voermans, Gertruda Peeters en zoon Jozef. 21.00 Jongerenmis voor Annie en Jan Schwachöfer-Dijkmans en Marianne; oouders Van Dyck-Cox en overl. fam.; Heberdina Remmen- Hesen (koll); Gérard Beterams; Maria Peeters-Min; Herman Verhagen; Nora Laurensse-Janssen. 23.00 PI. Nachtmis voor Jan Ruijten; Dora Theeuwen-Welbers; overl. ouders Laurensse-Maassen, dochter Riek en zoon Jacques; Randy Taminiau. Zondag (le Kerstdag): Geboorte van de Heer. 9.30 Latijns Hoogmis voor Maria Minten-Delauw en overl. ouders; Harrij Wijnhoven (koll); Harrie Messemaeckers; Piet Janssen-Oudenhoven en overl. fam.; Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; Huub Stoef en overl. fam.; jrd. Jef Cremers en overl. fam. 11.00 H. Mis als jrd. Peter Haegens (C); José Kremer-Vullinghs; Gonnij Voermans-Franssen; overl. ouders Beterams-Heesen en zoon Wim; Cor Janssen; Rick Beelen-Beerkens; Gerard Spee; Ben Schim van der Loeff, fam. en vrienden; Herman en Leny v.d. Zalm; Herman Bexkens; Jo van Oers; Kitty Pouwels; Janco Hoelen; echtelieden Janssen- Hilbcrgt (M-P); Felix Peters; lev. en overl. leden Venrays Mannenkoor. Maandag (2e Kerstdag): H. Stefanus. 9.30 Latijnse Hoogmis voor overl. fam. Van Osch-Hebben; pastoor Joos Arts; Annie Krapels- Heuts en overl. fam. 11.00 Feestelijke H. Mis voor Jan Heijl; Henny Frederix-Vink; Franz van Ray; Willy Beerkens-van Meijel (koll). Dinsdag: H. Johannes, apostel. 9.00 H. Mis voor voor Ben Schim van der Loeff, ouders en fam.; ouders Flinsenberg-Cremers. Woensdag: H.H. Onschuldige kin deren. 9.00 H. Mis voor fam. Muskens-Claessens; ouders Ponjee- Huibers. Donderdag: 5e dag onder het Kerstoktaaf. 9.00 H. Mis voor Huberdina Remmen-Hesen (koll); overl. fam. Janssen-Huijbers. Vrydag: H. Familie. 9.00 H. Mis voor ouders Flinsenberg-Cremers; om Gods rijkste zegen voor onze gezinnen. N.B.: Op 1 januari zal er geen H. Mis zijn om 9.30 uur. Dienbeurten en lektoren: za 19.00: Ties, Koen, Sanne en Joost; 21.00: Sylvia, Suzanne; zo 11.00: Daisy, Jacomyn, Erik en Loek, lektor: C. Hendriks; ma 11.00: Bart, Mark, Leon en Stefan, lektor: W. Bistervels. Akolieten: za 23.00: de heren Truijen, Vosbeek, Van Ham en Harrewijn; zo 9.30: de heren Hoppenbrouwers en Mingels; ma 9.30: de heren Vosbeek en Truijen. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 19.00 Nachtmis in de St. Servatiuskapel. Voorganger: J. Korff. Int.: Piet Swaghoven; Hendrik v.d. Heuvel; Eed Stevens; Wim Schaley; overl. fam. Salmans- Verweijlen; Appie Blom. 20.00 Nachtmis in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog; lektri- ce: H. de Jong. Zondag (le Kerstdag): 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog; lektor: L. Bruekers. Vertrek bus 09.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Maandag (2e Kerstaag): 09.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. van Loenen; lektrice: T. Blom-v. Brakel. Vertrek bus 09.15 vanaf de St. Annakapel. Donderdag: 16.45 Yoga en medita tie in het stiltecentrum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215 of Leunseweg 5, tel. 80202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 80202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 9.00 Kerstcommunie zieken en thuiszittenden. 17.30 Gelegenheid om te biechten. Beide H. Missen vanavond m.m.v. Zangers van St. Frans. 19.00 Antoinette Botden-Jeurissen; overl. ouders V.d. Putten-Dirckx en zoon Bar; Sjraar v.d. Bsoch; overl. fam. Koenen-Kleuskens; Antoon Jenneskens Ber en Wim v. Ooi en overl. fam.; overl. fam. Kappel- Ewalts; overl. fam. Kanters- Verheggen en fam. Volleberg- Gerats. 23.00 Hariie Clephas; Antoon Lucassen en overl. fam.; overl. ouders Lucassen-Maassen, dochter Betsie en pater Florentius Lucassen; Jan Theeuwen; Piet Koenen. Zondag (le Kerstdag): De kerk is vandaag geoepend van 13.00 tot 16.30 uur. 8.30 Evert Fischer; overl. fam. Stappers-Pauwels. 10.30 Gezinsmis m.m.v. 'Zonnelied'; fam. Arts-Janssen; overl. fam.Theuvenet; Patrick v. Merkestein (koll); Davy v. Rens (koll); Adriaan Vane (koll); overl. fam. Slits; Twan Peeters; Sjraar Verkoeien. Maandag (2e Kerstdag): St. Stephanus. 8.30 Pater Thomas v. Schaick (koll). 10.30 M.m.v. Crescendo; overl. ouders Linders- Verkoeyen (koll); Gerrit de Haart en kleinzoon Johny; fam. Willem Wijnhoven; lev. en overl. fam. Duyckers-Wismans; jrg. Toos Colsen-v.d. Wiel. Dinsdag: 19.00 Voor onze overhe den. Woensdag: H>H> Onnozele Kinderen. 19.00 Jimmy Douwes en voor alle te vroeg beoren en geabor teerde kinderen. Donderdag: 19.00 Francisca Ras- de Kroon (koll). Vrijdag: 19.00 Voor de wereldvre de. Vredeskerk .Zaterdag 8.00 T.e.v. het Onbevlekt Hart van Maria. 19.00 Nachtmis speciaal voor de kinderen met samenzang van kerstliedjes; Sjaak v.d. Vorle; Giel Vullings (koll); overl. ouders Van Bergen- Stiphout en zoon Jos; Doortje van Waaijenburg-Thuijls; Petran Willems en fam. Huys. 21.00 Nachtmis speciaal voor de jongeren m.m.v. jongerenkoor Chrisko; Toon Willems; Jep Janssen; Bep Kateman-Gommans (koll); Sraar Verstegen en overl ouders; Mart Linskens (koll); Peter Nellen en fam.; jgt. Toon Albers. 23.00 Nachtmis, Gregoriaans; Leo Snijders en zoon Harry; overl. fam .Goumans-Huisink; uit dankbaar heid; tot bijz. int. (D); uit dankbaar heid (R). Zondag (le Kerstdag): Geboorte van de Heer; Hoogfeest. 8.30 Dageraadsmis. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00. Dagmis; Gregoriaanse Hoogmis; overl. fam. Van Rossum- Janssen; jgt. ouders Jenneskens- Elbers; Pierre Hendrix en fam.; Teng Linders. Maandag (2e Kerstdag): Feest van de H. Stefanus, eerste marte laar. 8.30 Voor de zieken van de parochie. 10.00 Nederlandse Hoogmis; fam. Flinsenberg- Erkelens. Deze H. Mis wordt bij zonder aan God opgedragen voor de intenties van mevr. Alda van Weert- Bouten, die na de kerk en de parochie gedurende 40 jaren in ver schillende hoedanigheden te hebben gediend, nu afscheid neemt als gespreksleidster van de parochie raad. Na afloop van de H. Mis is er gelegenheid om in het zaaltje per soonlijk mevr. Van Weert te bedan ken voor haar inzet. Dinsdag: Feest van de H. Johannes, apostel en evangelist. 19.00 Jgt. Theo van Thiel. Woensdag: Feest van de H. Onnozele Kinderen, martelaren. 19.00 Guus de Jong-Sijs. Donderdag: H. Thoma Becket, bisschop en martelaar. 19.00 Voor roepingen tot het priesterschap. Vrydag: Feest van de H. Familie, Jezus, Maria en Jozef. 19.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Kerstgezinsviering; Toon Muller; Frits Veugen; Herman de Kleijn; Maria Houba; overl. ouders Camps- Wolters; moeke en papa Vermeulen en dochter Truus; Piet Philipsen; Tiny Cremers-Philipsen; Noud Cremers; Jo Janssen; Pierre Jacobs; Piet en Harry Hermans; Sjang Joosten; Sjaar Poels; Piet Custers; overl. ouders Jans-Verheggen. (Koor Harmony en versterkt Jeugdorkest Harmonie). 22.30 Nachtmis; Harry Valckx en overl. fam.; Harry Thuijls; jrd. overl. ouders Custers- Peeters en Jan Custers; Huub v.d. Venne; overl. ouders Broekmans- Bovee; overl. ouders Linders- Hendriks; Hendrik en Jo Jeucken en overl. fam.; Giel Vennekens en echt- gen. en wederz. fam; vader Raedts (Gem.koor en Harmonie).' Zondag (le Kerstdag): 10.00 Lei en Ger Janssen; Piet Peeters, Piet Litjens; Peter Haans; overl. ouders Camps-Willems; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Koor Harmony). Maandag (2e Kerstdag): 8.30 Overl. fam.leden fam. Van de Berg- Philipsen. 10.00 Overl. fam. Madou-v.d. Eisen; Annie Theeuwen-Derks; jrd. Toon Camps; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Herenkoor). Dinsdag: 9.00 Tot bijz. int. Woensdag: 9.00 Voor een zieke (met Rozenkransgebed: uit dank baarheid voor alle verkregen gun sten in 1994). Donderdag: 9.00 Tot bijz. int. Vrydag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Simone Geraerdts; 22.30: Susan Janssen, Maud Lepsi, Iris van Dijk) Judith Philipsen; zo 10.00: Linda Camps, Suzan Janssen, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette; ma 8.30: Ralph Kessels, Maurice van Mill; 10.00: Susan Frederix, Annet Jeucken, Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis. Ziekencommunie: Iedereen die vanwege ziekte of ouderdom niet in staat is om met Kerstmis naar de kerk te komen, stellen we graag in de gelegenheid om de H. Communie thuis te ontvangen op de le Kerstdag na de Hoogmis. Laat het even weten op de pastorie, tel. 81254. Parochie Oirlo Zaterdag: 18.45 Kerstliederen. 19.00 Nachtmis met het Jonge Garde Koor; Sef Claessens en zoon Simon; Wim Janssen; Gerrit Bastiaans; Drieka Wismans- Mooren; Theodora Schepers- Woker; Sjang Direks; Chris Houwen; Antoon Maessen. 20.30 Kerstconcert door fanfare. 21.00 Nachtmis met Dames- en Herenkoor en Fanfare Ons Genoegen; Gerrit Rutten; Thei Classens (Blakt, verjaardag); Mathieu Duijf en overl. fam.; Frans Michels. Zondag (le Kerstdag): 10.00 Hoogmis met kinderkoor; st. Jan Dijkers en Petronella van Dijck; st. Carolien Philipsen; Wim Vogelzangs; fam. Vogelzangs- Swinkels; Grad Arts; ""overl. fam. Arts-Hellegers; overl. ouders Nelissen-v.d. Sterren; Thei Classens (Dep. Petersstr.). 16.00 Kerstconcert door het Jonge Garde Koor. Maandag (2e Kerstdag): 10.00 Hoogmis met Herenkoor, zij zingen in deze-dienst kerstliederen; jrd. Chrit Jacobs. Woensdag: Feest van Onnozele kinderen. 9.00 H. Mis voor de parochie. Vrydag: 9.00 H. Mis voor het gezin. Parochie Castenray Zaterdag: 21.00 Kerstviering; Albert Druggen; Hay Reijnders; overl. ouders Strijbos-Duijkers; Jan Jakobs; Leen Emonts; overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen; Marie en Sjang van Kuyck en overl. ouder Van Kuyck-Verrijdt; jrd. Leonard Geurts en Wilhelmina Linders. Zondag (le Kerstdag): 10.00 Kerstviering: 'Gezinsviering'. Deze viering is samengesteld door een groep ouders i.o.m. de pastor en met medewerking van de ouders en de kinderen; Thei Strobos. Maandag (2e Kerstdag): H. Mis die muzikaal wordt opgeluisterd door onze fanfare. Woensdag: 9.00 Overl. fam. Gooren-Dinghs. Misdienaars: za 21.00: Jos, Rianne en Annet; zo 10.00: Thijs, Marian en Sjekky; ma 10.00: Fred en Peggie. Indien je niet kunt graag zelf ruilen. Parochie Leunen Hoogfeest van Kerstmis; Geboorte van de Heer. Zaterdag: 19.00 Gezinsmis. Thema: 'Het licht van Kerstmis'. Lsm. Sjeng Philipsen en Door Philipsen-Verdijk. 22.00 Nachtmis mede verzorgd door Dameskoor en Blaaskapel; lsm. kerstvrede en geloof in onze gezinnen; Harrie Heesen; Harry van Dijck; Dien van Osch-Vullings en Jan Verheijen; overl. ouders Direks en overl. fam.; overl. fam. Manders-Hendrikx en overl. fam. Vullings-Joosten; Otto Stevens; wkd. Johan Meijers (0. Zondag (le Kerstdag): Vanaf 9.00 uur ziekencommunie aan huis. 10.00 Hgm. mede verzorgd door het Herenkoor; Harrij Geurts; Leida Wegh-Rutten (overl. te Wageningen); Maria Rouwet-Stijsn; wkd. Dien v.d. Berg-Vermeulen (6); gest. jrd. Harry Asselberghs. 11.15 Het Dameskoor zingt enkele kerst liederen; lsm. Toon Hendrickx. Van 14.30 tot 16.00 uur is de kerk open voor een bezoek aan de kerst stal. Maandag (2e Kerstdag): H. Stefanus, eerste martelaar. 10.00 Hgm. Wim Voermans; overl. fam. Claessens-Wismans; Nelly van Dijck; Teng Jenniskens; Willem Bal en Dénise Bal-Buray. 11.15 Lsm. Pierre Philipsen en Anna Philipsen- Lenssen; Henricus Leijssen en overl fam. Van 14.30 tot 16.00 uur is de kerk open voor een bezoek aan de kerst stal. Dinsdag: H. Johannes, apostel en evangelist. 19.00 Lsm. overl. ouders Croymans-Peeters en Martien Croymans. Woensdag: HH. Onnozele Kinderen, martelaren. 19.00 Jrd. Bert Jenniskens en Truus Jenniskens-Droessen. Donderdag: 5ef Dag onder het oktaaf van Kerstmis. 19.00 Lsm. Teng Houben. Vrijdag: H. Familie: Jezus, Maria en Jozef. 19.00 Lsm. t.i.v. fam. Loenen-Pouwels; Frans Baltussen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen. Misdienaars: za 19.00: René Timmermans en Stephan Jenniskens; 22.00: Tom Bos en Roel Litjens; zo 10.00: Susanne Jenniskens en Marleen Sonnenberg; 11.15: Jenny Jenniskens en Inge Smits; ma 10.00: Jenny Jenniskens en Inge Smits; 11.15: René Timmermans en Sanneke v.d. Leden van de loterijclub Goudmijn' gezellig samen op foto. Dat was in 1910. 'De Goudmijn' opgericht in 189 was tevens sociëteit. Zij hadden hi stamlokaal in Hotel De Zwaan. Staande v.l.n.r.: Jacob Aer Frans Verkley, Albert Martei Victor Fonck en Vincent Pijls. Zittend: dr. Emiel Struben, Sj Aerts, Jan Poels, Hubert Kreykamp en Herman Sala. Jan v.d. Pui Oetelaar; di t/m vr 19.00: Marleen Sonnenberg en Susanne Jenniskens. Lektoren: za 22.00: Jan Reintjes; zo 10.00: Jan Reintjes; 11.15 Annie Reintjes; ma 10.00: Annie Reintjes; 11.15 Harry Bovée. Gedoopt: Jackelien en Susanne Vink, Serenadestraat 31, Venray. Rektoraat Heide Zaterdag: Geboorte van de Heer; Hoogfeest. 21.00 PI. H. Mis voor Sef Michels; Maria Theesen-v. Soest (koll); Stephania Coppus-de Groot. Misa.: Inge, Gemma, Wilmar en Tom. Zondag (le Kerstdag): Hoogfeest van Kerstmis. 9.30 PI. Hoogmis voor Jan Janssen; Piet v. Kempen Simone, Chiel en René. Maandag (2e Kerstdag): Feest van de H. Stefanis, eerste marte laar. 9.30 Hoogmis voor overl. ouders Achten-Cox. Misd.: Sanne, Karen, Niels en Gerard. Donderdag: Gedachtenis van de H. Thomas Becket, bisschop en martelaar. 9.00 H. Mis voor Sjef Willems. Rektoraat Veulen Hoogfeest van Kerstmis. Zaterdag: 20.00 Gezinsmis van Kerstmis opgeluisterd door jonge renkoor Luuster Efkes en kinderen van de basisschool; voor Bèr en Wim v. Ooi; Marlie Weijs; Harry Hendrikx; Teng Jenneskens; overl. fam. Takken-Nabuurs; Mientje Jenneskens; voor de parochie. Zondag (le Kerstdag): 10.30 Hgm. als jgt. Jan Reintjes; overl. fam. Van Staveren-v. Son. Maandag (2e Kerstdag): 10.30 Hgm. voor Ant. Drabbels en Dina Klaassen; fam. Geelen-Boonen. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Woensdag: 8.30 H. Mis voor de parochie. Donderdag: 8.30 H. Mis voor de parochie. Vrijdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Misdienaars: za: Ruud Bexkens en Marcel Vermulst; zo: Annelie Reintjes en Moniek Classens; ma: Roy Smets en Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: Tussen 15.00 en 16.00 uur wordt de ziekencommunie rond gebracht. 19.00 Gezinsmis van Kerstmis. Deze dienst is bedoeld voor de kinderen van de basisschool met hun ouders. Om een te grote toeloop naar deze dienst te voorko men, vragen we de andere parochia nen een van de andere kerstviering te kiezen. 21.30 Nachtmis van Kerstmis. Deze dienst wordt muzi kaal verzorgd door het kerkelijk zangkoor Vivace; J. Swinkels en dochter J.; overl. ouders Hubers- Loonen. Zondag (le Kerstdag): 9.30 Dageraadsmis van Kerstmis; R. de Boer-van Staveren en overl. fam.; jrd. Gerrit van Dijck. De fanfare zorgt voor de muzikale omlijsting. 11.15 Dagmis van Kerstmis; Jan Dobbe; Giel Trommelen en overl. fam.; overl. ouders Philipsen- Cremers. Het Jongerenkoor zorgt voor de gezangen. Van 14.30 tot 16.30 uur is de kerk open om een lichtje aan te steken bij de kerststal. Maandag (2e Kerstdag): Vandaag is er alleen een dienst om 9.30 uur. Het Kerkelijk Zangkoor verzorgt de gezangen; jrd. N. Michels-Lamers; C. Jenneskens-Poels; W. Lemmens en echtgen.; frans Stiphout (kaart club). Woensdag: 19.00 Mndd. M. Derikx-Hendriks; jrd. Jeu v.d. Ven; overl. fam. Winnen-Holtermans. Vrijdag: 19.00 Overl. fam. Verhoeven-Arts en overl. fam. Rijswijk-Verhoeven. Misdienaarsbeurten: worden thuis bezorgd! Spreuk van de week: Doopschema: 0 Op de zondagen en kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toegendiend. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Gezinsmis voor Kerstmis. Misd.: Sanne Derkx en Ellen van Dijck. 22.00 Nachtmis; Jgt. Martinus Gerrits en echtgen. Misd.: Paul Engels en Erik Janssen. Zondag (le Kerstdag): 10.00 Hoogmis; Fam. Van Osch-Janssen. Misd.: Danny Willems en Roy Stevens. Maandag (2e Kerstdag): 10.00 Hoogmis; Teng v. Hoof. Woensdag: 19.00 Ben v. Meyel en zoon Henk; Antoon en Christina Tijssen; Tien de Rijk. Vrijdag: 8.30 Tien de Rijk. Kerk poetsen: mevr. Verstegen- Wilms en mevr. Hegger. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 22.00 PI. Nachtmis; M. Jansen. Zondag (le Kerstdag): 10.00 PI. Dagmis; voor de parochie. Maandag (2e Kerstdag): 10.00 Ouders Van Vegchel-Peters en kin deren. Donderdag: 19.00 Uit dankbaar heid; fam. V.d. Heuvel-Peters. Misdienaars: za: Nicole, Mark, Martijn, Mariska; zo: Karin, Anita, Leonie, Grard; ma: Anke en Roel. Lezers: za: Josien Claessens; zo: Jan Classens; ma: Jo Wijnands. De kollektes met de kerstdagen is voor de Filipijnen. Onze pastoor vertrekt 17 jan. voor enkele weken naar de Filipijnen en zal daar ook ons vastenprojekt gaan bekijken. Wij zouden hem graag deze kollek tes als 'cadeau' meegeven. Rektoraat Smakt Zaterdag: 21.00 PI. Nachtmis; Lambert en Jan Rouwens; Herman v.d. Berg; vader en moeder Kersten; Sraar en Corry, vader en moeder Mulder; ouders en fam. V.d. Winkel. Zondag (le Kerstdag): Hoogfeest van de geboorte van de Heer. In Holthees geen viering. 10.00 PI. eucharistie (gezinsviering) voor en van alle jongens en meisjes van onze basisschool; Arnoldus Reijnders; Ria v.d. Oord-Berge; Maria Asselberghs; ouders Geurts; vader en moeder V.d. Winkel; fam. Koopmans-Hofmans. Maandag (2e Kerstdag): 8.30 PI. Mis te Holthees voor Maria Wilhelmina v.d. Ven; fam. Versleyen-Stoffelen; ouders en fam. Janssen-Derrix en uit dankbaarheid en v.b.i. 10.30 Hoogmis opgeluis terd door onze fanfare; Piet Smits en Cornelia Voesten; ouders, broers, zusters en fam. en voor alle stichtin gen en fundaties. Woensdag: Geen H. Mis. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zaterdag 24 december zal in het InterVen College aan de Leunseweg 2a ds. W. Weersma voorgaan in de Kerstnachtdienst. Aanvangstijd is 22.30 uur. Tijdens de dienst is er geen kinderopvang en er wordt geen kindernevendienst gehouden. Zondag 25 december (le Kerstdag) zal in het InterVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Er wordt geen kindernevendienst gehouden, maar er is wel kinderopvang. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema U kunt vreugde vin den in het dienen van God! in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen kollekte. Oecumenische basisgroep Aanstaande zaterdag 24 decem ber is er een eucharistieviering van de oecumenische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema is: het verhaal gaat door. Voorganger is pastor Fr. Meyer. Plaats: kapel van het bejaardencen trum Het Schuttersveld, Bergweg te Venray (zij-ingang gebruiken). Tijd: 22.30 uur. U bent van harte welkom. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 04709-87786. Diensten: D.V. zondag 25 dec. (le Kerstdag) om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. K>M> v. Dijk, Opheusden. Zondags tijdens de middagdienst is er kinderoppas. Na de middagdienst, tijdens de zon dagsschool is er gezamenlijk koffie drinken. Op maandag 26 dec. (2e Kerstdag) om 10.00 uur. Voorganger: ev. J>A.J> Bals, Horst. Kerstavond: Er is een kerstfolder bij u in uw brievenbus gedaan. Het betreft een persoonlijke uitnodiging aan u en uw gezin om zaterdag 24 dec. a.s. eens een kerstavond in Rehoboth mee te maken. We vinden het fijn als ook alleenstaanden en jongeren deze avond komen. Heeft u geen folder gekregen, beschouw dan dit schrijven als een uitnodi ging. Let wel, deze avond is er voor iedereen, zowel kerkelijke- als onkerkelijke mensen. Kom gerust. De avond begint om 19.00 uur. Midden in de winternacht, om 24.00 uur, begint in de St. Willibroduskerk in Geysteren de Kerstnachtmis. De vrede is in de wereld nog ver te zoeken. Toch pro beren we vanuit een sfeervol samen zijn inspiratie op te doen om onze vrede te vinden en uit te dragen over de gehele aardbol. Laten we elkaar inspireren tijdens deze feestelijke viering waarin het Pastoor Kemmerekoor o.l.v. Wim Rongen de gezangen verzorgt en waar natuurlijk ook plaats is voor geza menlijk zingen. Hierin worden we op de piano begeleid door de vaardi ge handen van Martin Maas uit Deurne. Komt u ook? Zalig Kerstfeest! Kerstmis 1994 Zaterdag 24 dec. om 19.00 uur is er een kerstgezinsviering in de Grote Kerk van Venray. Kindeke Wiegen: 25 dec., le Kerstdag, 's middags om 15.00 uur is er kindeke wiegen. Dit is een samenkomst voor de kleinsten van 3 tot 8 jaar. Werkgroep Gezinsviering Voor de AMC-volleybalkompeti- tie zijn we op zoek naar volleybal teams. De AMC-kompetitie is bedoeld voor rekreanten en meer geoefende volleyballers. Er wordt gespeeld in 2 klassen en wel om de 2 a 3 weken op de vrijdagavond. De wedstrijden duren 1,5 uur en begin nen om 19.00 en 20.30 uur in de gymzaal van de Watermolenstraat te Oostrum. De deelnemende teams zijn afkomstig uit het bedrijfsleven, de horeca of zijn vriendenclubs e.d. uit de omgeving van Venray, Horst en omstreken. Deelname is mogelijk vanaf februari 1995 of met ingang van het seizoen 1995-1996. Voor informatie kun je kontakt opnemen met J. Bots, tel. 04780-71479 tussen 18.00 en 20.00 uur of A. Broeren, tel. 04780- 87610 tussen 19.00 en 21.00 uur. Uitslagen: Ja: Manual-BSAC 6-22 Hs: Manual 1-Visa Swift 2 18-22 Hs: Manual 2-Bevo HC3 11-16 Dr: Manual-Eksplosion 11-6 Hr: Manual-Eksplosion 12-14 Op donderdag 5 jan. is de training weer hetzelfde als op 8 dec. Inbraak in personenauto Een 37-jarige Venrayse deed aang ifte van inbraak in haar op het Mgr. Goumansplein geparkeerde persone nauto. Toegang was verkregen door forcering van het portierslot. Ontvreemd werd de radiocassettespe- ler ter waarde van ƒ499,-. Programma vrydag Kronenberg -DV2 a.18.3 Heren: Beesel - RVK 0- 3-15,13-15,11-15 Een sobere wedstrijd met eenzi dig kwaliteitsniveau en Beesel e< illusie armer, voorzover ze die oo gehad hadden. Uit bij Beesel li Rooyse niet, vandaar dat coach Janssen een extra training had ing last. Het resultaat was in de eers set direkt waarneembaar. Goede se ves en flitsende aanvalskombinati noodzaakte de coach van Beesel wissels en een andere taktiek. H mocht niet baten. Rooyse stoom* door en kende geen pardon. In tweede en derde set zorgde het grote opportunisme bij Rooyse bijl voor een verrassing. De time-ou van de coach en de aanwijzing! van de analist zorgde voor rust en overwinning. Beesel kan naar h kerstdiner de schemerverlichting hun zaal hebben ze al. Wij beginnen weer bijna aan ei nieuw verenigingsjaar. Er zijn dr bestuursleden aftredend, waarvan zich herkiesbaar stellen. I.v.m. h overlijden van Annie Theeuwc hebben wij dus een nieuw bestuur lid nodig. Vindt u het leuk om ei bestuursfunktie te vervullen di kunt u dit kenbaar maken aan ei van de huidige bestuursleden, kan tot aanvang van de jaarvergai ring op 17 jan. 1995. ja Tot Kerstmis loopt u kans om mi jonair te worden. Hendrit Schoenen geeft gratis een he Staatslot bij aankoop van een pa schoenen. Omdat vooral de: Oudejaars-loterij een extra gro prijzenpot heeft, kan het kopen va een paar schoenen nu zeer prettif gevolgen hebben. Totaal is er voor 48 miljoen gu den aan prijzen. De hoofdprijs vier miljoen en belastingvrij bovei dien. Op Oudejaarsavond is de trel king. Misschien zorgen een paar niei we schoenen wel voor een goe start in het nieuwe jaar. (adv.) Hairstudio Essenziale staat dez maand in het teken van feestelijk kapsels. Wilt u de komende feestds gen eens iets bijzonders met u> naar? Dat kan met behulp van ori-— gespecialiseerd deskundig adviej op net gebied van kleuren, stylin en professionele verzorging, va ieder haartype. Het team van Hairstudi Essenziale doet voortdurend internationale bijscholingen, oo voor de komende feestdagen tover en zij uw haar om tot een was m feestkapsel. Wilt u weten wat er allemaÉB mogelijk is met uw haar? U ber§g van harte welkom bij Hairstudil Essenziale. Wij maken graag eel feest van uw haar! c Niet open gedaan Zondagmiddag omstreeks 14.3| uur werd een 45-jarige inwoner val Merselo terwijl hij lag te slapen o| de bank in de woonkamer geweM door de deurbel. Hij verwachtte geel bezoek en maakte niet open. Onge veer vijf minuten later hoorde hij ds de schuifdeur van de bij de woninj gelegen loods werd opengemaakt Hij stond op en zag dat geprobeen werd de tussendeur open te maken Hij hield de deur vast waarop ee' onbekende man de deur los liet en el vandoor ging met nog twee manner Zoekaktie van de politie had geei resultaat.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 30