1000 gulden aan prijzen IEL EN MAAS uonderdag 22 december 1994 - Pagina 19 3 T PS In dit Kerstnummer van Peel en Maas treft u een groot aantal foto's van bedrijven in Venray e.o. aan, die ook regelmatig adverteren in ons weekblad. Onze lezers kunnen interessante prijzen verdienen, als zij die bedrijven "thuis kunnen brengen". Dit zijn de spelregels 1. U schrijft het op een vel papier, welke firma bij welke foto behoort; dus b.v. nr. 1 is Slagerij Janssen, nr. 2 is garage Pietersen enz. Het is gemakkelijker dan het lijkt, maar dan moet u ook de bijbehorende advertentie's die op de ander pagina's staan, goed bekijken. 2. Uw oplossingen dienen uiterlijk vrijdag 6 janu ari 1995 bij ons binnen te zijn. 3. Mocht u niet in staat zijn alle foto's "thuis te brengen", dan kunt u toch inzenden, want wie de meeste goed heeft, krijgt de hoofdprijs. 4. Bij meerdere goede oplossingen beslist het lot. 5. De gewonnen prijzen worden in waardebon nen uitbetaald en dienen besteed te worden bij de deelnemende bedrijven. (Dus bij een van de zaken die in de advertenties voorkomen.) 6. Correspondentie hierover of reclames zijn NIET mogelijk. Soms zijn de oplossingen vrij gemakkelijk, omdat de firmanaam duidelijk op de foto staat, in 'n ander geval zal het echt moeilijk zijn de bijbehorende adverteerder te vinden. Het lijkt ons haast onmogelijk dat iemand alle namen weet. Dus een oplossingen die niet volledig is, kan zeer zeker meedingen naar de leuke geld prijzen. Onze adverteerders en lezers wensen wij het succes, waarvoor deze actie is opgezet. Dit kunt u winnen: le prijs ƒ250,-, 2e, 3e en 4e prijs: ieder ƒ100,- 5e, 6e, 7e, 8e, 9e en 10e prijs: ieder ƒ50,- 11e, 12e, 13e, 14e, 15e en 16e prijs ieder ƒ25,- Veel geluk. Opzet en presentatie: H. van Loon

Peel en Maas | 1994 | | pagina 19