25 jaar Jongerencentrum Gry Venray's Mannenkoor Koninklijke Harmonie Euterpe Zangers van St. Frans Ars Musica UW Kinderkoor De Bandelieren Jeugdkoor Tomorrow People Jongerenorkest Bojema Jongerenkoor Chrisko Gemengde Zangvereniging Crescendo Harmonie orkest Noord- Limburg MMSK St. Petrus Banden Jeugdkoor De Troubadour Wijkvereniging Landweert Wijkcentrum Noord-West Wijk Zuid Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Venray Ouderenbond KBO LVB Venray LVB Oostrum Speel-O-theek 10 jaar Horror Party in Dingus Kerst in de Jera jhus Grote sessie in OJC Watjang?!? Jumpers'76 Omroep Venray VVV-nieuws EEL EN MAAS Donderdag 22 december 1994 - Pagina 13 londerdag 22 dec.: Om 19.30 uur epetitie in De Kemphaan voor de assen, in de Volle Maan voor de enoren. Na afloop is er weer kwar- lal toepen om de VMK wisseltro- ee. Prijzen kunnen worden ingele- erd bij de 'toepcommissie Jac looyen en Theo Janssen, óndag 25 dec.: 11.00 uur Hoogmis n de Grote Kerk; 10.40 uur verza- lelen achter in de kerk. )onderdag 29 dec.: Om 19.30 uur epetitie in De Kemphaan voor de lassen, in de Voile Maan voor de enoren. tondag 1 jan.: Vanaf 13.00 uur gele enheid elkaar het beste te wensen n café De Volle Maan. )onderdag 5 jan.: Om 19.30 uur epetitie in De Kemphaan voor de lassen, in de Volle Maan voor de enoren. Saterdag 14 jan.: Concert in Well raar we te gast zijn bij gemengde angvereniging Incanto. ZEI Saterdag 25 maart: Jubileumconcert net het Tegels Symphjonie Orkest n de Beejekurf te Venray. Oud papier kunt u afleveren bij de lapiercontainer aan de dolenhofweg. Afmelden bij W. van Osch, tel. 18930 tussen 18.30 en 19.15 uur. Harmonieorkest londerdag 22 dec.: 20.00 uur lepetitie. londerdag 29 dec.: 20.00 uur Tilepetitie. Mmelden: H. v.d. Steeg, tel. 82539. Agenda: !4 dec.: Kerstviering Grote Kerk, 0.30 uur. jan.: Nieuwjaarsconcert, 11.30 uur chouwburg. !9 jan.: Joekskapellenfestival. Jeugdorkest donderdag 22 dec.: 18.45 uur Repetitie. ponderdag 5 jan.: 18.45 uur Repetitie. Afmelden: P. Noten, tel. 87858. Agenda E4 dec.: Kerstviering, 18.30 uur. Bjan.: Nieuwjaarsconcert; 11.30 uur schouwburg. Drumband Vlaandag 2 jan.: 20.00 uur Repetitie. Vlaandag 9 jan.: 20.00 uur Repetitie. Jeugdopleiding: p jan.: Les. I Agenda Bjan.: Nieuwjaarsconcert schouw- purg, 11.30 uur schouwburg. £9 jan.: Joekskapellenfestival. 1 Bestuur feestuursvergadering: 22 jan. ab, 16 Sfebr. db. Vrijdag 23 dec.: Om 19.30 uur repe- ititie hele koor in de Paterskerk. De jrepetitie zal langer duren dan nor- paal. Zaterdag 24 dec.: Tussen 10.00 tot [12.00 uur inleveren oud papier bij de container bij de supermarkt aan |de Kruidenlaan. Vanaf 18.30 uur zingen we enkele [kerstliederen (in uniform). (19.00 uur avondmis in de Paterskerk. Na de mis gaan we terug [naar de Galmhut waar voor broodjes en drinken gezorgd wordt. Vanaf 22.30 uur zingen we kerstlie deren. {23.00 uur nachtmis in de Paterskerk. >dag 28 dec.: Vanaf 15.00 uur [de gezellige kerstzangersdag voor [de jongens. Om 18.00 uur komen de 'mannen erbij. Het programma voor ide jongens loopt tot 21.00 uur. ondag 25 dec.: Kerstconcert in Den Kerkdijk in het Vincent van 3ogh Instituut, Stationsweg, van 110.45 tot 11.45 uur, aanwezig zijn om 10.15 uur. Dinsdag 3 jan.: Geen repetitie. Dp dinsdag 10, 17 en 24 jan. proef- Idirektie. Voor het hele koor repetitie yan 19.45 tol 21.30 uur in de Essel, LJrsulastraat. SDinsdag 21 maart: ledenvergadering lin In den Engel, aanvang 20.00 uur. S Indien u verhinderd bent dan Igelieve u zich af te melden bij: jmevr. R. Janssen, Adelbertweg 1, Jtel. 84227 of mevr. E. Coppus, Houtzagerstraat 11, tel. 82235. Oud papier kunt u deponeren in Üe container bij De la Roy, Gasstraat 6. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Eerstvolgende koorrepetitie: 9 jan. 24 dec.: Kerstviering, om 18.15 uur in het zaaltje. Zondag 25 dec.: Kindeke wiegen om 15.00 uur in de Grote Kerk. Afmelden bij Doortje, tel. 83888. Eerstvolgende kooifepetitie: 17 jan. 24 dec.: Kerstviering om 21.00 uur; in het zaaltje om 20.15 uur. Afmelden bij Joke, tel. 83806. Vrijdag 23 dec. is er geen repetitie. De eerstvolgende repetitie is op vrij dag 13 jan. Wij zijn nog op zoek naar nieuwe leden. Bespeel je een instrument, kom dan eens vrijblijvend kijken naar een repetitie. Voor meer infor matie: Riky Smits, tel. 86507. Hallo jongens en meisjes. Ons jon gerenkoor Chrisko nodigt enthou siaste zangers/zangeressen uit om te komen zingen. Kom gerust eens kij ken tijdens onze repetitie-avond, elke woensdag van 19.00-20.30 uur in het parochiezaaltje van de Vredeskerk, Whistlerstraat 1. We hebben een gevarieerd repertoire wat je zeker zal aanspreken! Voor meer informatie kun je kontakt opnemen met Marly Driessen, tel. 88176 of met onze dirigente Norma Ansinger, tel. 85234. We zingen iedere maand lx in de kerk en wel op zaterdag 24 decem ber om 21.00 uur. Vrijdag 23 dec.: Kerstviering in het St. Vincentiushuis aan de Heuvelstraat, aanvang 14.30 uur. Verzoek op tijd aanwezig te zijn. In uniform. Zoals andere jaren zal dit weer een mooie gebeurtenis zijn. Maandag 26 dec. (2e Kerstdag): 10.30 uur Hoogmis in de Paterskerk. We zingen kerstliederen. Geen uniform. Repetities zoals gebruikelijk. Concerten: 22 jan.: Concert in Boschveldcollege te Venray, m.m.v. Dorris van de Meerendonk. Muzikantenvergadering: woens dag 4 jan. in zaal 't Kruuspunt, aan vang 20.00 uur. Opleidingsorkest 24 dec- Optreden centrum Venray, bijeenkomst om 12.30 uur in De Opmaat. Degenen die meedoen aan het Nieuwjaarsconcert worden ook 's zondags op de repetitie verwacht. Leerlingen groepsrepetitie woens dagavond van 19.00 tot 20.00 uur. Majorettes Repetities majoretten: zondag van 10.00-12.00 uur en woensdag van 18.30-20.30 uur in het verenigings gebouw De Opmaat, Oostsingel 37. Muzikanten Repetities muzikanten woensdag avond van 19.30-21.30 uur en zon dagochtend van 10.30-12.00 uur in De Opmaat. Overige korpsaktiviteiten Woensdag 28 dec.: Helpen kienen: fam. Van Veghel. Maandag 2 jan.: Helpen kienen: H. Voermans. Zaterdag 7 jan.: Nieuwjaarsconcert. Maandag 9 jan.: Helpen met kienen: R. v.d. Voort. Woensdag 11 jan.: Helpen met kie nen: fam. Weijers. Vergadering DB. Indien men verhinderd is om te hel pen bij het kienen, dient men zelf voor vervanging te zorgen. Opgave en inlichtingen nieuwe leden tijdens genoemde repetitie uren. Afmelden: majorettes en het oplei dingsorkest bij: P. Alaerds; muzi kanten bij de groepshoofden, indien niet bereikbaar dan bij: dhr. P. Alaerds, tel. 80418 of in De Opmaat (verenigingsgebouw), tel. 13593. Vrijdag 23 dec.: Repetitie hele koor 16.30-17.30 uur. Vrijdag 13 jan.: Repetitie hele koor 16.30-17.30 uur. Ons jeugdkoor is op zoek nar gemotiveerde jonge mensen die houden van grenzen verleggen. Ons repertoire omvat de meest uiteenlo pende soorten Europese muziek. We denken een goede move voor de jeugd die zich veelzijdig wil ont wikkelen. Voor informatie: tel. 85089. Op zondag 8 jan. houden wij onze nieuwjaarsreceptie. Tijdens deze receptie wordt traditioneel het 'Zilveren Bömke' uitgereikt aan iemand die zich bijzonder verdien stelijk voor onze wijk heeft gemaakt. Maandag: Gym voor ouderen. Er zijn 2 groepen, groep 1 gymt van 13.30-14.30 uur en groep 2 van 14.30-15.3Q uur. D.e 2 groepen drin ken gezamenlijk koffie rond 14.30 uur. Van 19.00 tot 21.3T) uur jonge- rensoos voor de wat grotere jeugd in de kelder. Dinsdag: Van 18.45 tot 19.45 uur knutselen voor kinderen van 9 t/m 12 jaar. Kosten ƒ1,-. Woensdag: 's Morgens volksdansen voor ouderen. Vaiï 13.30 tot 14.45 uur knutselen voor kinderen van 4 t/m 8 jaar. Kosten ƒ1,-. Va« 13.30 tot 17.A0 uur Ouderenvereniging. U kunt klaverjassen, kruisjassen, joke ren, dammen, schaken, sjoelen en biljarten. De toegang is gratis voor leden van de wijkvereniging. Van 19.00 tot 21.30 uur jongerensoos voor de wat grotere jeugd in de kel der. Donderdag: Vrije avond. U bent van harte welkom om een kaartje te leg gen, te sjoelen, te biljarten of zo maar een praatje te maken met een mede-wijkbewoner. Vrijdag: Van 19.00 tot 22.00 uur disco voor de wat grotere jeugd in de kelder. Alle aktiviteiten vinden plaats in wijkcentrum 't Stekske, Kruidenlaan 161 te Venray. Donderdag 22 dec.: 20.00 uur Vijfde en laatste kaartavond uit het Kerstconcours. Wijkcentrum Den Hoender is gesloten van vrijdag 23 dec. t/m zondag 1 jan. Vrijdagavond spellenavond o.a. bil jarten, darten en kaarten of zo'n gezellig samenzijn, aanvang 20.00 uur. Dinsdag- en dondermiddag vanaf 13.30 uur kaarten. De middag is voor de ouderen of mensen met veel vrije tijd. Heeft u interesse loop dan gerust eens binnen. Er is altijd wel iemand van de wijkraad aanwezig. Elke woensdag volleyballen voor dames en heren, aanvang 21.00 uur in de gymzaal Beukenlaan. Vrijdag 30 dec. Kienen, aanvang 20.00 uur, zaal open 19.00 uur. Dit in wijkgebouw Zuid, Beukenlaan 4. Afgelopen vrijdag en zaterdag waren enkele leden van schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan uit Venray bezig met de opbouw van de kerst stal op de Grote Markt. Het was gelukkig een dag waarop de weer goden ons goed gezind waren, zodat er in een gezellige sfeer de kerststal kon rijzen. Hedenavond is er geen Winterkompetitie-avond. Zondag 8 jan. wordt de Nieuwjaarsinstuif van de schutterij gehouden in het Schutskempke. Nadere gegevens zullen spoedig volgen. Maandag 30 jan. wordt de alge mene ledenvergadering gehouden in caé De Klomp, aanvang 20.00 uur. Poging tot inbraak Een 28-jarige Venraynaar deed aangifte van poging tot inbraak in zijn woning aan de Kogeldistel. Dinsdag omstreeks 18.25 uur lag de man even op bed toen hij wakker werd*van een vreemd geluid. Hij zag dat een hem onbekende man door het geopende slaapkamerraam naar bin nen wilde klimmen. Hij maakte het licht aan waarop de insluiper er van door ging. Toen hij vervolgens1 uit het raam keek zag nij twee mannen weglopen; de tweede man heeft waar schijnlijk op de uitkijk gestaan. Na jarenlang aandringen van de KBO en andere ouderenorganisaties is nu eindelijk toegezegd dat de gezamenlijke ouderenorganisaties een zetel in de Ziekenfondsraad krijgen. Staatssekretaris E. Terpstra heeft dit onlangs hoogstpersoonlijk tele fonisch aan de KBO medegedeeld. Met deze toezegging komt er een einde aan een lange strijd: eindelijk krijgen de ouderen meer invloed op de gezondheidszorg. De KBO is dan ook zeer verheugd over dit besluit! De Ziekenfondsraad is een advies- en bestuursorgaan op het gebied van de gezondheidszorg. De raad houdt toezicht op het beheer en de administratie van ziekenfondsen en andere instellingen, die wettelij ke regelingen op het gebied van de gezondheidszorg uitvoeren. Daarnaast beheert de Ziekenfondsraad de algemene kas van de Ziekenfondsverzekering en het Algemeen Fonds Bijzondere Ziektekosten. Het gaat dus om een heel belang rijk instituut, waarin de ouderenbon den nu een zetel krijgen. Over het algemeen hebben ouderen meer te maken met de verschillende onder delen van de gezondheidszorg dan jongeren. Maar tot nu toe werden de ouderen niet betrokken bij de besluiten, die op dit gebied werden genomen, terwijl zij er veel mee te maken hebben. De verkregen zetel in de Ziekenfondsraad mag dan ook beschouwd worden als een groot sukses voor de ouderenbonden! Agenda aktiviteiten: Het jaar 1994 loopt ten einde. U vindt hieronder nog slechts één akti- viteit voor 1994. Zodrag het pro gramma voor 1995 gereed is, zullen wij u laten weten wat er voor het nieuwe jaar op stapel staat. 22 dec.: Dansen in In den Engel. Om 13.30 uur kunt u danslessen krijgen en om 14.00 uur begint het dansen. De entree is ƒ3,- en ook niet-leden van de KBO zijn wel kom. Voor inlichtingen over het lid maatschap van de KBO en over de aktiviteiten kunt u bellen met een van de volgende personen: mevr. I. Claessens, Handelstraat 55, tel. 85123, mevr. P. Loonen, Reekgraafstraat 12, tel. 87943, mevr. P. v.d. Kerkhof, Helfrichstraat 80, tel. 83122, mevr. I. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of dhr. J. Lipman, Isabellahof 17, tel. 84897. In het nieuwe programmaboekje van 1995 staat een foutief banknummer vermeld. Dit moet zijn 15.39.66.939. Diegenen die de kon- tributie nog niet betaald hebben kunnen dit alsnog doen door vóór 10 januari 35,- over te maken op bovenstaand nummer t.n.v. Riet de Jong, t.b.v. LVB Venray, of uiterlijk op onze eerste ledenavond 10 janu- Kerstavond De Meerlose journalist René Poels verzorgt donderdag 22 dec. een deel van de kerstavond van de LVB afdeling Oostrum met een inte ressante en boeiende inleiding met dia's over de straatkinderen in Brazilië. Hij zet zich al jaren in voor de straatkinderen in Brazilië en kent hun problemen als geen ander. De Meerlonaar slenterde dagen tussen de straatkinderen van Rio de Janeiro en bezocht de gevaarlijke krotten wijken. In deze stad leven 30.000 kinderen dag en nacht op straat. Ze leven door schoenen te poetsen of hier en daar wat te stelen. Regelmatig worden straatkinderen doodgeschoten. Op verschillende plaatsen in de stad zijn opvangcen tra en hulpposten ingericht voor de zwerfjeugd. Begin september bracht de jour nalist nog een bezoek aan een pro- jekt voor straatkinderen in Recife, Noord-Brazilië. Daar ontmoette hij met name straatmeisjes die al dan niet gedwongen zijn om in de pros titutie te werken. Aan de hand van de dia's en zijn verhaal beleeft u zijn ontmoetingen mee. Degenen die op 8 dec. een kerst bal gemaakt hebben, gaarne deze op kerstavond meebrengen. Dames die wafels bakken op don derdag 29 dec. om 09.00 uur bij B. Direks, Spurkterdijk 12a. Voor de verkoop om 17.30 uur bij M. Verheijcn, Geeststraat 10. Ook die vergeten zijn zich op te geven zijn van harte welkom. In het kader van het 10-jarig bestaan, organiseert de speel-o- theek Venray een kindermiddag voor leden en niet-leden. Op don derdag 29 december zal kinder theater Keereweere een voorstelling geven met de titel: 'Het land van de andere kant'. Deze middag duurt van 14.00 tot 16.00 uur en wordt gehouden in wijkgebouw 't Schöpke in Veltum. De toegang is gratis en iedereen is welkom. Vijfentwintig jaar een jongeren centrum in Vierlingsbeek. Begonnen werd indertijd in het voormalig klooster vaan de Kloosterstraat onder de naam 't Kapelleke. Anno 1994 is 'de soos' alweer enige jaren in de Grotestraat te vinden en 't Kapelleke is inmiddels Gryphus geworden, datzelfde Gryphus staat de komende tijd bol van de aktivitei ten die het 25-jarig jubileum omlijs ten. Maandag 26 december (2e Kerstdag): Kerstwandeling. Traditioneel na al het zware tafelen tijdens de kerstdagen een mogelijk heid tot een beetje beweging. Ook dit jaar is er weer een mooie route uitgezet in de omgeving van Vierlingsbeek. En na afloop natuur lijk weer een heerlijk bakje erwten soep. Inschrijven vanaf 13.30 uur; inschrijfgeld 2,50. Kroonenberg/Baartmans/Hend riks. Trio muzikanten dat de sporen al ruimschoots verdiend heeft. Immers Philip Kroonenberg is bekend als gitarist van Freelance Band en Personnel, Bart-Jan Baartmans is bekend van onder andere Get Rhythm en The Steel Brothers en in Jan Hendriks herken nen we de gitarist van Doe Maar, jawel! Uit drie gepekelde strotten klinkt, begeleid door bas, akoesti sche, elektrische en slide-gitaren en niet te vergeten de ukelele, een men geling van Amerikaanse muziekstij len die zijn wortels heeft in het zui den van de VS. Een kruising tussen calypso, swamp, folk en blues, maar vooral ook een eigen geluid, waar men in de regel geen genoeg van krijgt. Aanvang 18.00 uur; entree gratis. Dinsdag 27 december: Pictionary. Een beetje de Dick Bruynesteyn uithangen en dan maar hopen dat een ander slim genoeg is om het bedoelde in het kunstwerk te herkennen. Dat is zo ongeveer het principe van dit spel dat in een opgeblazen vorm gespeeld gaat worden. Wij gaan de potloden alvast slijpen. En u? Aanvang 21.00 uur; entree gratis. Woensdag 28 december: Filmmarathon. Vanaf 19.00 uur draaien er een drietal uitstekende speelfilms op een grootbeeld scherm. In een kleine zaal draait tegelijkertijd een alternatief pro- Op 24 dec. opent Dingus aan de Hoenderstraat 10 om 20.00 uur de deuren. Als je de krakende deur opent zul je eerst je angst moeten overwinnen, door een paar obstakels te trotseren. Heb je jezelf nog niet van onderen vol laten lopen, kun je een pilsje bestellen aan de speciaal ingerichte Horror Night Club. De entree bedraagt 2,50. Op maandag 26 dec. speelt 's avonds in de Jera de hardrock/pret punk formatie The Harries uit Arnhem. Dit vrolijke trio is op het moment bezig met een grote Europese toernee waarbij acht ver schillende landen worden aange daan zoals Italië, Duitsland, Engeland, Denemarken en Slovenië. Op de 2e Kerstdag wordt Nederland dus weer aangedaan en komt men de Jera in Ysselsteyn flink op zijn kop zetten. De naam The Harries is trouwens niet bij toe val gekozen, want hoe kan het ook anders, de heren heten alle drie Harrie. Inmiddels hebben ze in de loop der jaren naast een EP, enkele cas settes ook al twee CD's uitgebracht, wat niet zonder sukses is gebleven. Mis ze dus niet en kom ook kijken en luisteren naar de meest spetteren de act die de Jera ooit op haar podi um heeft gehad. Het voorprogram ma van The Harries is nog een verrassing, maar zeer zeker de moeite waard. De Jera gaat om maandag 26 dec. om 20.00 uur open en de entree bedraagt ƒ5,-. Op zondag 1 jan. vindt weer de traditionele Top 100 Allertijden plaats, maar hierover lees je volgen de week meer. Auto opengebroken Zaterdagavond werd tussen 18.00 en 19.00 uur een bedrijfsauto die op het terrein van een garagebedrijf aan de Hulst geparkeerd stond, openge broken. De dader was in de auto ge komen door een ruit te vernielen. Voor zover kon worden nagegaan werd niets uit de auto ontvreemd. Met magnetron aan de wandel Een elektrozaak in het centrum deed vrijdagavond net voor sluitings tijd aangifte van het ontvreemden van een op de toonbank in de winkel reeds uitgepakte magnetron ter waar de van /3^9,-. De politie vraagt de hulp van getuigen die vrijdagavond tijdens de koopavond iemand in het centrum hebben zien lopen met een onverpakte magnetron. gramma. Titels en beschrijvingen van de films zijn te vinden in de Gryphus-folder. Aanvang 19.00 uur; entree ƒ5,-. Donderdag 29 december: Popquiz. Een pittige test voor de liefhebber van popmuziek. Aan de hand van vragen en geluids- en beeldfragmenten wordt er gekeken wie de meeste kennis paraat heeft. Te winnen is onder andere een exemplaar van OOR's Popencyclopedie. Aanvang 21.00 uur; entree gratis. Vrijdag 30 december: Wakkoe Wakkoe. Populaire dierenquiz maar dan met mensen. Roberta Fruithof zal de quizkandidaten onder handen nemen door middel van filmpjes over het gedrag van verschillende mensen. Tenslotte is een mens ook maar een dier, nietwaar? Altijd al gedacht: 'Waarom doe ik zus of zo?', wie weet vindt u vanavond de verklaring van uw eigen gedrag. Aanvang 21.00 uur; entree gratis. Zaterdag 31 december: Oud of Nieuw? Terugblikken op 94, voor uitblikken op 95. De beste wensen wensen, goede voornemens hardop uitspreken en proosten op het nieu we jaar. Dit alles onder het motto: 'Hè hè wat zijn we blij, negentien vierennegentig is voorbij!' Open vanaf 23.00 uur; entree gratis. Vrijdag 6 januari: Reünie. Bij een jubileum kijk je terug en wat is daar een mooier moment voor dan een reünie. Alle (oud-)medewerkers van 't Kapelleke en Gryphus zijn van harte welkom. Mensen die onverhoopt geen uitnodiging heb ben ontvangen en toch graag de reü nie willen bezoeken worden ver zocht even te bellen: 04781-31646 of 31812. Aanvang 21.00 uur; entree gratis. Voorts vermeldt het jubileumpro gramma verder op zaterdag 7 janu ari de traditionele kerstboomver branding, op vrijdag 13 januari een 70's disco, op zondag 15 januari een Oudhollandsche spelmiddag en op zaterdag 28 januari een concert van Van Dik Hout. 26 december, 2e Kerstdag, zal de jaarlijks terugkerende sessie gehou den worden. Dit groots muzikaal spektakel begint om 15.00 uur en zal ook dit jaar Kerstmis voorzien van een zeer gevarieerd muzikaal hoogstandje. Ook dit jaar bestaat de sessie weer uit muzikanten uit de gehele regio die speciaal voor deze gelegenheid, bestaand uit een aantal formaties, een uitgebreid repertoire ten gehore zullen brengen. De kwa liteit en gezelligheid van dit gebeu ren blijkt wel uit de vele belangstel lenden die de afgelopen jaren op de sessie zijn afgekomen. Iedereen die dit gebeuren wil meemaken kan 2e Kerstdag terecht bij OJC Watjang?!? in Oirlo. De entree is vrij en de deur gaat open om 15.00 uur. Uitslagen: Heren 2-BC Moons 3 44-61 J.Kadetten 1-Quo Vadis 2 85-40 J.Kadetten 2-Lieshout 2 35-49 In de weekenden van 24 en 31 december zijn er geen wedstrijden. Vrijdag 23 december zijn alle trai ningen afgelast i.v.m. de actie in Grubbenvorst. De volgende mensen hebben zich aangemeld voor deze actie: Ton Nijssen, Martien Flinsenberg, Arie van der Giessen, Joep Vaessen sr.. Kees Spitters, Stan Bertijn, Bert Hageman, Riny Cruijs, Mare van Berlo, Sjoerd Jansen, Timor Cadirci, Sinpat Kapriloglu, Dave Ewalts, Ramon Weijs, (en de rest van het jongens kadetten 2 team?), Marc Deegens, Paul Menheere, Joep Vaessen jr. en het jongens kadetten 1 team. Er moeten nog meer mensen mee, dus bel 83474 en meld je aan. Vertrek Wetteling 17.15 uur, terug rond 21.45 uur. De trainingen in de kerstvakan tie: dinsdag 27 december: alle trainin gen op de normale tijden en plaat sen; jongens kadetten 2 extra trai ning van 20.00 tot 21.30 uur in de gymzaal van 't Brukske, ingang bij de telefooncel. Vrijdag 30 december: de trainingen in de Wetteling zoals gebruikelijk. Heren 1 traint van 20.00 tot 21.30 uur in de gymzaal van 't Brukske, ingang bij de kerk. De gymzaal van het Coninxhof is gesloten i.v.m. onderhoud. Vanaf de week na nieuwjaar zijn alle trainingen weer gewoon zoals aan het begin van het seizoen is vastgesteld. Progr. zaterdag 7 jan. thuis: 18.30 uur: Heren 1-Quo Vadis 2. Tafel: Bram Claessens en Floris de Jonge. 20.00 uur: Heren 2-Deume Pioniers 3. Tafel: Meivin Hageman en Mikel Lammerts van Bueren. Scheidsrechter: Henk Robers. 20.00 uur: J.Kadetten 1-OBC 1. Tafel: Edwin Moorren en Jeffrey Boshoven. Scheidsrechters: Mare Deegens en Paul Koekkelkoren. Mocht je het weekend van 7 janu ari niet aanwezig zijn, regel dan op tijd vervanging!!!!! Donderdag 22 december: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. 15.00-17.00u: Non-stop-muziek. 17.00-18.00u: Omroep Limburg met Limburg Aktueel. 18.00-19.00u: Lokaal Centraal. 19.00-20.00u: Kookvaria. Kerstdiner zoals samengesteld door Piet Jacobs. Vrqdag 23 december: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. 15.00-16.00u: Non-stop-muziek. 17.00-18.00u: Omroep Limburg met Limburg Aktueel. 18.00-19.00u: Lokaal Centraal. 19.00-20.00u: Rock and Roll all fla vors. Zaterdag 24 december: 10.00-1 l.OOu: Natuurlijk in de tuin. 11.00-12.00u: Lokaal Centraal extra. 'Werkgroep gezinsvieringen St. Petrusbanden Kerk'. 12.00-18.00u: Kerstinfo. 18.00-19.00u: Peelgrass, country and westernmuziek. 19.00-20.00u: Takkeherrie, 'Kerstballen'. 20.00-21.00u: Gospel-muziek. 21.OOu: Rechtstreekse uitzending van de kerstviering vanuit de parochiekerk in Oirlo. Zondag 25 december: 10.00-1 l.OOu: Uitzending avondmis g!4-12) vanauit de parochiekerk in irlo m.m.v. het Jonge Garde Koor. 11.00-11.15u: 'Even stil staan', introduktie van een nieuw program ma bij Omroep Venray. 11.15-13.00u: Verzoekjes op zon dag. 13.00-14.30u: Ruben in de middag. Informatieve chaos met Ruben de Jong. 14.30-17.00u: Non-stop kerstmu- ziek, samenstelling Gerrit Baten. 17.00-18.00u: Gevarieerde muziek met Paul en Gerard. 18.00-20.00u: YOVEL - het jonge renprogramma van Omroep Venray. Maandag 26 december: 11.00-12.00u: Kerst-instuif basis school De Kemp. 12.00-13.00u: 'De beste tijd'. Een programma voor 50-plussers. 13.00-19.00u: Non-stop kerstmu- ziek met Gerrit Baten. 19.00-20.00u: Venrodse Hutspot. 20.00-21.OOu: Peelgrass, country en western muziek. Dinsdag 27 december: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. 15.00-17.00u: Non-stop-muziek. 17.00-18.00u: Omroep Limburg met Limburg Aktueel. 18.00-19.00u: Lokaal Centraal. 19.00-20.00u: De Hit-Jungle. Woensdag 28 december: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. 15.00-17.00u: Non-stop-muziek. 17.00-18.00u: Omroep Limburg met Limburg Aktueel. 18.00-19.00u: Lokaal Centraal met nieuws voor de Turkse gemeen schap. 19.00-21.OOu: Verzoekplatenprogramma met 'Venrods ketierke'. 21.00-22.00u: Muzikaal themapro gramma. Omroep Venray is te beluisteren via de ether op de 90.2 Mhz. en via de kabel op 102.6 Mhz. Voor infor matie: Omroep Venray,. Postbus 91, 5800 AB Venray, tel. studio: 04780- 12362, fax 04780-13656. Hieronder volgt een greep uit de vele voorstellingen die u bij ons kunt boeken. December: 23 t/m 28: Kerstcircus, Utrecht 24: The Scene, Amsterdam 25 t/m 30: Wereld Sterren Circus, Arnhem 27: Benny Neyman, Amstelveen 28: The Young Christmas, Dan Haag 31: Oudejaarsconcert, Maastricht 31: Oud/Nieuwsjaarsbal, Breda 31: Nieuwjaarsparty, Amsterdam Januari: 1 t/m 15: Zeeland Mondriaan, Zeeland 6: Concert Jodeci, Rotterdam 8: Nucleair Blast, Utrecht 8: Zwanenmeer, Amsterdam 11: Rory Gallagher, Utrecht 14: Indoor Tractor Puiling, Zwolle 14-15: Sikulu, Amsterdam 15: Magna Carta Be Sharp, Arnhem 20: Golden Earring, Arnhem 22: Marco Borsato, Kaatsheuvel 26 t/m 30: Carmen, Rotterdam 27 t/m 29: Shirley Maclaine, Amsterdam 31: Bryan Ferry, Utrecht Februari: 6: Concert Black Crowes, Rotterdam 12: Swing and Sweet, Amsterdam 24: BZN, Amsterdam Maart: 1Jan Vayne, Amsterdam 4: Shirley Bassey, Den Haag 5: Stabat Mater, Amsterdam 6: Shirley Bassey, Amsterdam 11: BZN, Druten 26: Barry White, Rotterdam 31: Janet Jackson, Rotterdam April: 2: Simple Minds, Den Haag 7: The Chippendales, Amsterdam 17: Fats Domino, Eindhoven 28: James Last, Zuidlaren Auto tweede maal bekrast Een inwoner van America deed aangifte dat vandalen in de loop van vrijdag zijn aan het Jofferspad in Oostrum geparkeerde personenauto hadden bewerkt door er diepe krassen in aan te brengen. Nog maar net een week geleden werden soortgelijke vernielingen op .dezelfde plaats aan zijn auto aangebracht.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 13