NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY wet milieubeheer commissies Cursus omgaan met geld Volksdansgroep zoekt leden Aktiviteiten in D'n Opstap woningw wet ruimtelijke ordening Plan voor Oirlo ligt ter inzage PEEL EN MAAS Donderdag 3 november1994 Pagina 1 p££I GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Fax: 04780-23425 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden Informatiebalie: maandag t/m vrij dag 09.00-17.30 uur. Telefonisch: 08.00-18.00 uur. In de oneven we ken op vrijdag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Socia le Zaken, Financiën en Gemeente werken: maandag 09.00-17.30 uur, dinsdag t/m vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken-spreek uur (tel. 23326 of 23327). Maandag 08.30-17.30 uur, dinsdag t/m don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00- 17.00 uur en vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00-16.30 uur). Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00-11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mo gelijk na telefonische afspraak, tel. 04780-23269 (alléén vóórmiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. WET MILIEUBEHEER Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1.de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2.de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in afwijking van de ontwerp beschikking vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben ver leend aan: l.Piet Theuws Total Coating B.V., Acaciastraat 1, 5802 EK Venray voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer, van een industriïle loonspuiterij, gelegen aan de Acaciastraat 1 te Venray. Commissie onderwijs sport en cultuur De commissie onderwijs, sport en sociaal-cultureel werk vergadert donderdag 10 november vanaf 19.00 uur in het gemeentehuis. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: I.Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2.Mondelinge toelichting door de heer C. van Hout, direkteur van OBS De Flierefluit, op liet Overstapprojekt. 3.Spreekrecht publiek. 4.Ingekomen stukken. 5-Vaststelling verslag van de verga dering d.d. 6 oktober 1994. ó.Gewestaangelegenheden. 7.Concept-raadsvoorstel inzake aan passing tarieven gemeentelijke sportaccommodaties met ingang van 1 januari 1995. 8.Concept-raadsvoorstel inzake uit gifte grond in erfpacht aan Schietsportvereniging Remington Venray. bijlage 9.Concept-raadsvoorstel inzake wij ziging regeling medegebruik schoolgebouwen. 10.Concept-raadsvoorstel inzake het beschikbaar stellen van een krediet ad F 8.013,voor de uitbreiding van het onderwijsleerpakket ten behoeve van de 10de groep bij OBS De Landweert. II.Rondvraag en sluiting. Vindt u bet ook zo moeilijk om iedere maand uit te komen met uw inkomen? Denkt u ook vaker: waar is mijn huishoudgeld toch geble ven? Wilt u eigenlijk iets extra's in huis, maar kan het steeds niet. Deze onderwerpen en andere komen aan de orde in de cursus Omgaan met geld' die de gemeente Venray organiseert. Wat wordt er verder behandeld deze cursus? Het maken van een overzicht van de inkomsten en uit gaven ofwel een begroting. Welke verzekeringen zijn voor ons belang rijk en waarom? Verder wordt aan dacht besteed aan de diverse bet alingsmogelijkheden die ei tegenwoordig zijn. Ook wordt inge gaan op onderwerpen zoals het aan gaan van een lening en sparen. De cursus wordt gegeven in De Clockert en bestaat uit drie bijeen komsten. De eerste is op donderdag 1 decem ber, de andere op 8 en 15 december, telkens van 9.30-11 15 uur. Deelname is gratis. Iedere inwoner van de gemeente Venray kan deel nemen aan deze cursus. Voor informatie en/of aanmelding kunt u contact opnemen met: Gemeente Venray Budgetproject Mevr. G. Aerts tel. 04780-23327 Opgave voor deze cursus js moge lijk tot uiterlijk 20 november. Commissie algemene zaken De commissie algemene zaken ver gadert maandag 7 november vanaf 19.00 uur in het gemeentehuis. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: I.Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2.Spreekrecht publiek 3. Inge komen stukken 4.Verslag van de openbare vergade ring van 3-10-1994 5.Gewestaangelegenheden 6. Politie-aangelegenheden 7.Evaluatieverslag HALT-bureau Venray 8.0ntwerp-raadsvoorstel inzake vaststelling Reglement van Orde voor de Gemeenteraad 9.0ntwerp-raadsvoorstel inzake beschikbaarstelling krediet onder zoek kwaliteit dienstverlening gemeente Venray lOOntwerp-raadsvoorstel inzake voorziening in vakatures in commis sie Openbare Werken resp. Maatschappelijke Zaken, Sociale Zaken en Cultuur. IIRondvraag en sluiting. Commissie financiële en economische zaken De commissie financiële en econo mische zaken vergadert woensdag 9 november vanaf 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. De agenda luidt als volgt: 1 .Opening. 2.Spreekrecht publiek. 3.Vaststelling verslagen van 5 en 19 oktober 1994. 4.Economische aangelegenheden. a.Raadsvoorstel krediet bedrijven- verzamelgebouw b.Herziening ROP 5.Nota kostendekkende tarieven. 6.Raadsvoorstel invoering wet waar dering onroerende zaken. 7.Raadsvoorstel uitvoering kwijt- scheldingsbelcid. 8.Gewestaangelegenheden. 9.Ingekomen stukken en mededelin gen. lO.Rondvraag en sluiting. Commissie milieu De commissie milieu, gepland voor dinsdag 8 november, gaat niet door wegens het ontbreken van essentiïle agendapunten. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Volksdansgroep Den Hoender wil haar ledenbestand uitbreiden. Gezocht wordt naar personen tussen 16 en 55 jaar. De volksdansgroep dans op woensdagavond tussen 21.00 en 22.15 uur, waarna nog vaak gezellig wordt nagepraat onder het genot van een drankje. Interesse, kom dan eens op een woensdagavond kijken in wijkcen trum Den Hoender aan de Ursulastraat. De vergunning wordt onder opleg ging van voorschriften en/of beper kingen in het belang van de bescher ming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 3 novem ber tot 15 december 1994 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (04780-23439), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a.degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b.de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c.degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d.belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdelipg Bestuursrechtspraak van de Raad van State, po$tfi!i^20019, 2$pQ EcA s-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben geweigerd aan: 1 .J. Emekli, Imkerstraat 8, 5801 EW Venray voor het oprichten en in werking hebben op grond van arti kel 8.1 lid 1 van de Wet milieube heer, van een horecabedrijf, gelegen aan de Langstraat 6 te Venray. De vergunning wordt geweigerd in het belang van de bescherming van het milieu. Het besluit en alle overi ge op de aanvraag betrekking heb bende stukken liggen ter inzage van 3 november tot 15 december 1994 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (04780-23439), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a.degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b.de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c.degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d.belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van net besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Naast het instellen van beroep kan gedurende de beroepstermijn tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravennage. A.M.v.B.-meldingen. Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B een aantal cate- gorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.-meldingen zijn binnenge komen van: 1Maatschap Loonen, Wanssumseweg 17A, 5807 EA Oostrum voor het van toepassing worden van het Besluit opslag pro paan milieubeheer op een reeds opgerichte propaantank gelegen aan de Wanssumseweg 17A te Oostrum; 2.Meubelmakerij B.V., Ysselsteynseweg 84, 5813 BM Ysselsteyn voor het van toepassing worden van het Besluit houtbewer- kende bedrijven milieubeheer op een reeds opgericht houtbewerkend bedrijf gelegen aan de Ysselsteynseweg 84 te Ysselsteyn; 3.J.Th.H. Denissen, Maasheseweg 103, 5817 AA Smakt voor het oprichten van een propaantank in het kader van het Besluit opslag propaan milieubeheer, gelegen aan de Maasheseweg 103 te Smakt; 4.MEGA Limburg, Postbus 163, 5900 AD Venlo voor het oprichten van een gasdrukregel- en meetsta tion in het kader van het Besluit gas drukregel- en meetstations milieu beheer, gelegen aan de Metaalweg te Venray; 5.MEGA Limburg, Postbus 163, 5900 AD Venlo voor het oprichten van een gasdrukregel- en meetsta tion in het kader van het Besluit gas drukregel- en meetstations milieu beheer, gelegen aan de Horsterweg te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 3 november tot 17 novem ber 1994 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (04780-23439), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray, 3 novmeber 1994 Burgemééster en wethouders voor-, noemd,•namens dezen, "chef onder-" afdeling milieubeheer De Stichting RISC organiseert een leer-/werkplaats D'n Opstap aan de Pr. Bernhardstraat 12a te Venray (t.o. Zuidoosterstation) de volgende aktiviteiten: oriëntatiekursus metaalbewerken/lassen; - oriëntatiekursus houtbewerking; - 'open werkplaats', leren, oefenen en zelf werkstukken maken op het gebied van verschillende technie ken; - 'open atelier', leren, oefenen en zelf werkstukken maken op het gebied van diverse creatieve tech nieken. De kosten van deze aktiviteiten bedragen slechts ƒ50,- per twaalf bijeenkomsten. Een bijeenkomst duurt ongeveer 3 uur (ochtend of middag). Een mooie gelegenheid om eens te kijken of een techniek/vak je bevalt, in een onge dwongen prettige werksfeer. We werken met kleine groepen, Er is dus voldoende praktische begelei ding! Inlichtingen over de leer/werkplaats D'n Opstap, tel. 87213 of bij de Stichting RISC, tel. 86245. Buitenboordmotor gestolen Voor de tweede maal in korte tijd moest aangifte worden gedaan van diefstal van een buitenboordmotor vanaf een boot in de aanleghaven van het viswater aan de Maashese weg in Geysteren. De gedupeerde, een inwoner van Venray, had die motor met een waarde van ƒ700,- met een ketting en slot bevestigd aan zijn boot. Dat was geen beletsel voor de dader want de ketting was doorgeknipt. De diefstal heeft het afgelopen weekend plaats gevonden. Vorige week werd de motor van een inwoner van Wanssum gestolen. Dure onderdelen Een 32-jarige inwoonster werd in een warenhuis in de Grotestraat be trapt toen zij voor een bedrag van ƒ85,- onderdelen van een mixer mee wilde nemen zonder dit te betalen. Zij werd aan de politie overgegeven die haar, na opmaking van proces verbaal weer naar huis stuurde. Zij verklaarde de onderdelen te willen verkopen om wat geld voor haar on derhoud binnen te krijgen. BOUWVERGUNNING VERLEEND Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. -het bouwen van een carport aan de Lidwinahof 13 te Venray tnv J.H.M.van der Putten, Lidwinahof 13; -het veranderen en vergroten van woningen aan de Buitenhof 1,9, 11, 13, 15, 17, 19 en 21 te Oostrum tnv Raedts Bouwbedrijf B.V., Postbus 5014; -het bouwen van een woning aan het Zilverschoon 35 te Venray tnv J.Th.Rambags, Van Lommstraat 16 te Maasbree; -het bouwen van een woning aan het Zilverschoon 16 te Venray tnv L.A.M.Jans, Adelbertweg 10; -het bouwen van een carport en hob byruimte aan de Sanshofstraat 58 te Venray tnv J.G.W.Francken, Sanshofstraat 58; -het bouwen van een serre aan het Dorperveld 23 te Merselo tnv T.J.J.van Els, Dorperveld 23; -het bouwen van een carport aan de Lidwinahof 14 te Venray tnv J.C.G.E.Pappers, Lidwinahof 14; -het bouwen van een woning aan de Gezellenbaan te Ysselsteyn tnv W.H.J.Claessens, Gezellenbaan 2; -het vergroten en vernieuwen van het kantoor aan de Peter Janssenweg 11 te Ysselsteyn tnv Boerenbond Ysselsteyn, Peter Janssenweg 11; -het verbouwen van de woning aan het Dorperveld 13 te Merselo tnv F.J.G.M.Janssen, Dorperveld 13; -het bouwen van een carport aan de Sanshofstraat 56 te Venray tnv P.G.Goumans, Sanshofstraat 56; -het vernieuwen en veranderen van de zeugenstal aan de Droesenweg 2 te Heide tnv Maatschap Poels en Poels, Droesenweg 2; -het bouwen van een terrasoverkap ping aan de Lathyrus 18 te Venray tnv L.M.Hendriks, Lathyrus 18; -het vergroten van de woning aan de Zwanebloem 12 te Venray tnv J.P.MkGiesberts.'Kamgras 11; -hetjiouwen van een sauna en tuin muur aan de Mgr.Hahssenstraat 30 te Oostrum tnv W.K.Ates, Mgr.Hanssenstraat 30; -het bouwen van een tuinhuis aan de Hondsdraf 2 te Venray tnv H.P.J.C.Volleberg, Hondsdraf 2; -het vergroten van de berging aan de Weegbree 3 te Venray tnv J.P.Nijs, Schambrede 44 te Blomberg BRD; -het veranderen van bergruimte aan de Weegbree 7 te Venray tnv A.G.F.van Asseldonk, Binnenhof 4; -het vergroten van de woning aan de Zwanebloem 18 te Venray tnv M.W.M.Pouwels, Kamperfoelie 24; -het vergroten van bergruimte aan de Weegbree 15 te Venray tnv J.G.M.Claessens, Mozartstraat 38; -het vergroten van bergruimte aan de Weegbree 17 te Venray tnv W.J.Dorenbos, Sonnestrasse 2 te Schieder BRD; -het vergroten van bergruimte aan de Weegbree 13 te Venray tnv J.H.Tempelaars, Maerkischestrasse 14 te Blomberg BRD; -het vergroten van bergruimte aan de Weegbree 11 te Venray tnv H.K.C.Foeken, Auf dem Stollen 22 te Blomberg BRD; -het veranderen van bergruimte aan de Weegbree 9 te Venray tnv J.C.M.Cremers, Gruttostraat 5 te Velden; -het vergroten van de woning aan de Weegbree 5 te Venray tnv E.A.P.J.van Vugt, Grabbestrasse 4 te Blomberg BRD; -het vergroten van de woning aan de Zwanebloem 28 te Venray tnv P.A.G.H.de Hoog, Asterstraat 17 te Haps; -het uitbreiden van de woning aan de Zwanebloem 24 te Venray tnv W.G.M.Diebels, Boterbloem 39; -het uitbreiden van bergruimte aan de Zwanebloem 26 te Venray tnv P.W.M.Goumans, Mr.Jansplein 13; -het bouwen van een berging aan de Arkstraat 1 te Venray tnv A.Strijbosch, Arkstraat 1; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toe gezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht geno men, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. BOUWTOESTEMMIN G OP BOUWMELDINGEN Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw- toestemming afgegeven, -het bouwen van een schuur aan de Weegbree 10 te Venray tnv J.C.van der Wolf, Weegbree 10; Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemmingen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wet houders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uit gereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. INGEKOMEN BOUWAANVRAGEN Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen: -het bouwen van een berging/garage aan de Deumeseweg 37 te Heide tnv A.G.H.M.Kateman, Deurneseweg 37; -het vergroten van een bedrijfsge bouw aan de Hansenberg 13 te Merselo tnv J.P.M.van Dijck, Hansenberg 13; -het bouwen van een voetganger stunnel aan de Rijksweg A 73 te Venray tnv A.C.Restaurants en Hotels, Merwedeweg 4 te Breukelen; -het vervangen van gevelbekleding aan de Molenklefweg 2 te Venray tnv J.W.M.Thijssen, Molenklefweg 2; -het veranderen en vergroten van de woning aan de Prinses Irenestraat 3 te Venray tnv Fam. Emonts, Prinses Irenestraat 3; -het plaatsen van een mestput aan de Overbroekseweg 9 te Leunen tnv M.G.W.Janssen, Overbroekseweg 9; -het veranderen van de woning aan het Penningkruid te Venray tnv Bouwbedrijf Cleven, Gen.Dempseystraat 25 te Swolgen; -het bouwen van een terrasoverkap- ping aan de Akelei 12 te Venray tnv J.H.van Bergen, Akelei 12; BOUWVERGUNNING AANGEVRAAGD Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. -het bouwen van een keuken en car port aan de Kamperfoelie 68 te Venray tnv G.R.van Mierlo, Kamperfoelie 68; -het bouwen van een berging/garage aan de Deumeseweg 37 te Heide tnv A.G.H.M.Kateman, Deurneseweg 37; -het bouwen van een sporthal, nevenruimte en trafo aan de Kruidenlaan 103 te Venray tnv Gemeente Venray, Raadhuisstraat 1; De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 november 1994 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bezwaren bij burge meester en wethouders worden ingediend. PROCEDURESTART ARTIKEL 17 WRO T.B.V. GEBRUIK. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdelijk vrij stelling te verlenen van het ter plaat se geldende bestemmingsplan ten behoeve van: het verzoek van de heer van der Wijst, Kempweg 89 te Venray, om op het perceel Kempweg 89 een hobbyruimte in gebruik te mogen nemen voor het verrichten van druk- werkzaamheden. De op het verzoek betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 4 november 1994 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bezwaren bij burgemees ter en wethouders worden inge diend. PROCEDURESTART ARTIKEL 18a WRO T.B.V. BOUWMELDINGEN Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse gelden de dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouw- meldingen: -het bouwen van een schuur aan de Vossestaart 20 te Venray tnv E.Sahin, Vossestaart 20; -het bouwen van een schuur aan het Zilverschoon 28 te Venray tnv K.van Loon, Zilverschoon 28; -het bouwen van een tuinhuisje aan de Weegbree 6 te Venray tnv R.P.van Santvoort, Weegbree 6; -het bouwen van een schuur aan de Weegbree 4 te Venray tnv M.C.Kreukniet, Weegbree 4; De op det bouwmelaingen betrek king hebbende stukken liggen mei ingang van 4 november 1994 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kun nen schriftelijk bezwaren bij burge meester en wethouders worden ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onder afdeling bouwbeheer Herziening van bestemmingsplannen De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 25 oktober 1994 in voorbereiding heeft verklaard: 1.een partiële herziening van het bestemmingsplan "Centrum, herzie ning II", voor een terrein/perceel gelegen aan de Schoolstraat te Venray, ten behoeve van de bouw van een winkel met drie bovenwo ningen; 2.een partiële herziening van het bestemmingsplan "Burggraaf', voor een terrein/perceel gelegen aan de Landweertweg te Venray, ten behoe ve van de realisering van woning bouw; 3.een partiële herziening van het bestemmingsplan "Brukske", voor de centrumzone van de woonwijk Brukske te Venray ten behoeve van de realisering van woningbouw; Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 4 november 1994 en liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, bij de vakbalie gemeentewerken, op maan dag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 tot 13.00 uur. Venray, 3 november 1994 De burgemeester voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 2, lid 3 van de Inspraakverordening voor de gemeente Venray juncto artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat ter inzage ligt een voor-ontwerp van het bestem mingsplan 'Oirlo zuid- west'. Deze herziening heeft betrekking op het mogelijk maken van de bouw van woningen in het uitbreidingsge bied 'Oeldershof-De Leng' in het zuidwesten van Oirlo. Het voor-ontwerp en de overige daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 7 novem ber 1994 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, bij de vakbalie gemeente werken, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur. Gedurende bovengenoemde termijn bestaat voor een ieder gelegenheid schriftelijk te reageren bij burge meester en wethouders van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Daarnaast kunt u ook mondeling uw mening kenbaar maken. Daartoe krijgt u de gelegenheid tijdens een openbare inspraak/informatie-avond op donderdag 10 november 1994, aanvang 20.30 uur in De Linde aan de Hoofdstraat 34 in Oirlo. Venray, 3 november 1994 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemees ter. drs. A.W.M. de Bever, secretaris. Sproeikop gestolen Een 35-jarige inwoner van Merse lo deed aangifte van diefstal van een sproeikop van zijn aan de Loons- edijk staande regeninstallatie. De dader had de kop er vanaf gezaagd. Schade ƒ650,-. Diefstal uit kleedlokaal Donderdagmiddag werd tussen 14.30 en 15.30 uur een diefstal ge pleegd uit het kleedlokaal van een sportzaal aan de Oostsingel. Uit de kleding van een 45-jarige inwoner werd de portemonnee met een van ƒ200,-. Ge 19' YLVi Zu Dc Anit; Piste Rand do CHA Ge 19 Eric Vors 'tZa Oma W ge en TOP joh£ 21 Ben, Drie Zanc 580f G ING 2É D Ton Clas Hor: 581:

Peel en Maas | 1994 | | pagina 16