Subsidie voor Aktie Tankslag Verkeersmaatregelen wegens griepspuit Gladheidsbestrij ding gemeente Venray winter 94-95 wet ruimtelijke ordening Plan voor oostelijke Maasvallei ter inzage wet milieubeheer Bestemmingsplan Antoniusveld ligt ter inzage PEEL EN MAAS Donderdag 27 oktober 1994 - Pagina 18 pE GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Fax: 04780-23425 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden Informatiebalie: maandag t/m vrij dag 09.00-17.30 uur. Telefonisch: 08.00-18.00 uur. In de oneven we ken op vrijdag tot 13.00 uur. Vakbalies van Burgerzaken, Socia le Zaken, Financiën en Gemeente werken: maandag 09.00-17.30 uur, dinsdag t/m vrijdag 09.00-13.00 uur. De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspraken-spreek uur (tel. 23326 of 23327). Maandag 08.30-17.30 uur, dinsdag t/m don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00- 17.00 uur en vrijdag 08.30-13.00 uur (en in de even weken ook van 14.00-16.30 uur). Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00-11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mo gelijk na telefonische afspraak, tel. 04780-23269 (alléén vóórmiddag). Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Nu de Aktie Tankslag bijna ten einde loopt, willen wij u nogmaals attenderen op de subsidieregeling en de verplichte deelname aan de Aktie Tankslag. SUBSIDIE Daar het aantal subsidiegerechtigen- den hoger was dan verwacht, heeft de Gemeente Venray de subsidie bij gesteld. Een en ander heeft u in een eerdere publikatie kunnen lezen. Er is nu voldoende inzicht om de exac te bedragen vast te kunnen stellen. Als u een niet meer in gebruik zijn de tank heeft, ontvangt u de volgen de subsidie: gereinigd/verwijderd f135,00 gereinigd/afgevuld met zand f90,00 Om in aanmerking te komen voor subsidie moet aan een aantal voor waarden zijn voldaan. Allereerst dient de sanering door een KIWA-erkend bedrijf te zijn gebeurd. De aanvraag voor subsidie dient dan ook samen te gaan met het overleggen van een KlWA-certifi- caat. De subsidie is van toepassing op ondergrondse olietanks die gesa neerd zijn vanaf 1 januari 1992 tot 1 december 1994 en alle saneringen in het kader van de Aktie Tankslag. De einddatum van de Aktie Tankslag is 1 december 1994. Uitgesloten van subsidie zijn de bedrijfsmatig in gebruik zijnde ondergrondse tanks. Om in aanmer king te komen voor subsidie dient de aanvrager als eigenaar van een tank bij de bedrijfswoning aan te tonen dat de tank alleen voor huis houdelijk gebruik is ingezet. Heeft u nog geen aanvraag gedaan voor subsidie, dan kunt u dit alsnog doen door bij de vakbalie gemeente werken een aanvraagformulier voor subsidie in te vullen. U dient tevens een kopie van het KIWA-certificaat te overleggen. DEELNAME Heeft u uw niet meer in gebruik zijnde olietank nog niet laten sane ren, dan heeft u nog een mogelijk heid deel te nemen aan de Aktie Tankslag. U profiteert dan van de algemene quantumkorting die daar bij wordt gehanteerd. U dient dan wel snel te reageren. Mocht u niet meer in het bezit zijn van een opdrachtformulier, dan kunt u dit alsnog opvragen bij de vakbalie gemeentewerken van de gemeente (tel. 23379). Na indiening van het opdrachtfor mulier sturen wij dit door naar de fa. Chemclean, zodat dit nog kan wor den meegenomen bij de laatste ronde. De laatste saneringsronde zal plaatsvinden in de laatste twee weken van november 1994. De Aktie Tankslag loopt dus nog tot 1 december 1994, daarna kunt u niet meer deelnemen aan de actie, die overigens verplicht is. In een volgende publikatie zullen wij aangeven wat de consequenties zijn voor die burgers die de nood zaak voor deelname aan de Aktie Tankslag niet inzien. De onderafdeling milieubeheer zal BOUWVERGUNNING AANGEVRAAGD Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aanvragen medewerking te verle nen. - het bouwen van een carport aan de Prins Bernhardstraat 16 te Venray tnv H.G.Kuijpers, Prins Bernhardstraat 16; het plaatsen van een warmte krachtinstallatie aan de Boddenbroek 9 te Oirlo tnv Mega Limburg, Gelissendomein 5 te Maastricht; - het bouwen van een carport aan de Maasheseweg 50 te Venray tnv J.M.M.Alards, Maasheseweg 50; -het vernieuwen en vergroten van de berging en de bouw van een carport aan de Randenrade 68 te Oostrum tnv G.J.P.M.Aarts, Randenrade 68; -het vergroten van de woning aan de Vollenbergstraat 16 te Venray tnv F.B.M.Assen, Voilenbergstraat 16; - het bouwen van een garage aan het Zilverschoon 9 te Venray tnv J.P.J.Emmen, Alpenhof 2; - het uitbreiden van de woning aan de Zandbleek 18 te Venray tnv A.W.H.J.Heeren, Zandbleek 18; - het bouwen van een carport aan de Urbanusweg 7 te Leunen tnv P.H.A.G.Lucassen, Urbanusweg 7; -het vergroten van de woning aan de Steegse Peelweg 17 te Leunen tnv J.W.A.H.Claessens, Steegse Peelweg 17; - het bouwen van een carport aan de Urbanusweg 9 te Leunen tnv J.H.G.Direks, Urbanusweg 9; - het bouwen van een entree/portaal aan de Puttenweg 2 te Ysselsteyn tnv Stichting Gemeenschapshuis, Puttenweg 2; - het wijzigen van de voorgevel aan de Kruisstraat 2a te Venray tnv fam. Pelzer (V.O.F.'t Podium), Zandbleek 40; De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 28 oktober 1994 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bezwaren bij burge meester en wethouders worden ingediend. BOUWVERGUNNING AANGEVRAAGD (artikel 19 WRO/50 Woningwet). Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouw- aanvraag. - het bouwen van twee sociale koop woningen aan De Vlies 21 en 23 te Veulen tnv Bouwbedrijf Th.Teunissen B.V., Jan Poelsweg la; - de uitvoering van civieltechnische werken waaronder het aanleggen van wegen en rioleringen t.b.v. het bouwrijp maken van de eerste fase van het woongebied St. Antoniusveld t.n.v. de gemeente Venray. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 28 oktober 1994 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bezwaren bij burge meester en wethouders worden ingediend. INGEKOMEN BOUWPLAN: Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verle nen aan het verzoek van Timmerfabriek v. Duynhoven, Johan v.d. Wyttenhorstweg 19 te Vredepeel, tot het plaatsen van een tijdelijke kantoorunit aan de Johan van Stalbergweg te Vredepeel. PROCEDURESTART ARTIKEL 18a WRO T.B.V. BOUWMELDINGEN Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse gelden de dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouw- mel dingen: - het bouwen van een tuinhuisje aan de Heidseweg 38 te Heide tnv G.J.M.Janssen, Heidseweg 38; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Vossestaart 15 te Venray tnv J.Bar, Vossestaart 15; - het bouwen van een berging aan de Dagoberthof 31 te Venray tnv J.W.Fermont, Dagoberthof 31; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Zwanebloem 18 te Venray tnv M.W.M.Pouwels, Kamperfoelie 24; De op de bouwmeldingen betrek king nebbende stukken liggen met ingang van 28 oktober 1994 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewer ken. Gedurende deze termijn kun nen schriftelijk bezwaren bij burge meester en wethouders worden ingediend. BOUWVERGUNNING VERLEEND. Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. -het bouwen van een carport aan de Kamperfoelie 80 te Venray tnv H.J.P.Vermeulen, Kamperfoelie 80; -het uitbreiden van bedrijfsruimte aan de Leunseweg 14 te Venray tnv Techn.Install.bedrijf H.de Bruyn, Leunseweg 14; -het vergroten van de produktie- ruimte aan de 'Smakterweg 25 te Venray tnv Manders Machines B.V., Smakterweg 25; -het vernieuwen van archieven, bed dencentrale/garderobes aan de Merseloseweg 130 te Venray tnv St.Elisabeth Ziekenhuis, Merseloseweg 130; -het vernieuwen van de rintgenafde- ling aan de Merseloseweg 130 te Venray tnv St.Elisabeth Ziekenhuis, Merseloseweg 130; -het bouwen van een showroom en opslagloods aan de Nieuwhuisstraat te Venray tnv C.Jacobs, Noordsingel 27; -het vergroten van een kantoorpand aan de Albionstraat 30a te Leunen tnv Hendricx Bouwmaterialen, Raadhuisstraat 24; -het bouwen van een varkensstal aan de Enge Steeg 2 te Leunen tnv W.H.P.Jenniskens, Enge Steeg 2; -het bouwen van een woning aan het Zilverschoon 31 te Venray tnv W.van Reeuwijk, Molshoefweer 14 te Sliedrecht; -het bouwen van een berging aan de Kruidenlaan 211, 213, 215, 217, 223, 227 en 229 te Venray tnv Verhoeven Vastgoed, Postbus 67; -het veranderen van de winkel aan de Grotestraat 53 te Venray tnv Koko Blue B.V., Middelweg 24 te Nieuwkuijk; -het bouwen van een berging aan het Nieuweind 27 te Venray tnv P.G.A.Claessens, Nieuweind 27; -het veranderen en gedeeltelijk ver nieuwen van het verpleeghuis aan de Beukenlaan 1 te Venray tnv Boncura St.Samenwerkende Zorgcentra Beukenrode/Elzenhorst, Dr.v.d.Meerendonkstraat 2 te Horst; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toe gezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht geno men, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. BOUWTOESTEMMING OP BOUWMELDINGEN. Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw- toestemming afgegeven. -het bouwen van een berging aan de Florishof 14 te Venray tnv F.de Vries, Florishof 14; Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kun nen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die ter mijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagteke ning van deze publikatie wordt inge diend. INGEKOMEN BOUWAANVRAGEN. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen: - het bouwen van praktijkruimte aan de Aronskelk 74-78 te Venray tnv H.A.Cats Selder, Adelbertweg 42; -het vernieuwen en vergroten van de berging en bouw carport aan de Randenrade 68 te Oostrum tnv G.J.P.M.Aarts, Randenrade 68; - het bouwen van een woning aan de StrAbenlaan te Venray tnv P.F.L. Verstappen, p/a Regentessestraat 80 te Groningen; - het bouwen van een keuken en car port aan de Kamperfoelie 68 te Venray tnv G.R. van Mierlo, Kamperfoelie 68; begin 1995 zorgdragen voor bet aling van de subsidie Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant maken bekend dat het voor ontwerp-beheers- en begrenzingen plan Oostelijke Maasvallei ter visie gelegd zal worden. Het plan heeft betrekking op het gebied Keent en het gebied globaal gelegen tussen Boxmeer en de provinciegrens bij Maas hees/Geijsteren. Door middel van deze plannen worden beheers gebieden, reservaatsgebieden en natuurontwikkelingsprojecten begrensd. Het plan ligt vanaf vandaag tot en met vrijdag 18 november ter inzage bij de vakbalie Gemeentewerken in het Venrayse gemeentehuis. U kunt tot uiterlijk 2 december schriftelijk bezwaar indienen bij het college van GS, Postbus 90151, 5200 MC Den Bosch. Om belangstellenden in de streek nader te informeren zullen voorlich tingsbijeenkomsten plaatsvinden, te weten op: dinsdag 25 oktober, 20.00 uur in café-restaurant De Gouden Leeuw, Grotestraat 54 in Sambeek (tel. 08855-72264). - dinsdag 1 november, 20.00 uur in café De Zwaan, grotestraat 88 in Vierlingsbeek (tel. 04781- 31268). Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: Bouwmij Jansen B.V., Postbus 2, 5800 AA Venray voor het oprichten en in werking hebben ingevolge artikel 8.1 lid 1 Wet milieubeheer van een kantoor en werf, gelegen aan Keizersveld ongenummerd te Venray. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. Het ontwerp van net besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 27 oktober 1994 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 Op dinsdag 1 november a.s. vindt in de schouwburg de jaarlykse griepvaccinatie plaats. In verband daarmee zal in de middaguren van 13.00 uur tot 18.00 uur een aantal tydelyke verkeersmaatre gelen van kracht zyn. Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten voor deze eenmalige gebeurtenis ontheffing te verlenen, zodat de deelnemers aan de griepvaccinatie het Schouwburgplein mogen oprijden en hier kort mogen parkeren. Dit blijft nadrukkelijk beperkt tot de aangegeven uren. Alleen de deelnemers aan de vacci natie mogen een beroep doen op deze algemene ontheffing. Het Schouwburgplein zal met hek ken worden afgezet en zodanig wor den ingericht dat u het plein vanaf de Kempweg kunt oprijden en via de Merseloseweg weer kunt verla ten. Ter plaatse zal toezicht worden gehouden en zullen aanwijzingen worden gegeven die een goede doorstroming van het verkeer beogen. Deze aanwijzingen dienen stipt te worden opgevolgd. Voor nadere informatie kunt u des gewenst contact opnemen met de afdeling Openbare Werken via de doorkiesnummers 23394 of 23250. uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). Tot 24 november 1994 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (04780-23 439) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkin gentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daarte- gen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1.Gebroeders Jenniskens B.V., Enge Steeg 2, 5809 EB Leunen voor een revisievergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fokvarkens- en vleesvar kenshouderij gelegen aan de Enge Steeg 2 te Leunen. 2. M. Hubers, Klein Oirlo 17, 5811 AW, Castenray voor een revisiever gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een kippenopfokbedrijf gelegen aan de Klein Oirlo 17 te Castenray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 27 okto ber tot 8 december 1994 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 9.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 9.00 uur tot 13.00 uur (vak balie gemeentewerken). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (04780-23439), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzageleggmg beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben Elk jaar opnieuw besteedt de gemeente Venray aandacht aan de gladheidsbestrijding. De gemeen te als wegbeheerder wordt voor de uitvoering van zijn taak veelal geholpen door de politie, die dankzij de surveillancediensten extra aandacht aan de toestand van de wegen en de mate van gladheid van het wegdek besteedt. Gladheidsbestrijding richt zich met name op de gladheid van de openbare wegen met een hoge intensiteit. Dit betekent dat instel lingen en particulieren voor hun eigen "particuliere" terrein zelf de gladheidsbestrijding ter hand die nen te nemen. Sneeuwruimen en gladheidsbestrij ding op trottoirs dient te geschieden door aanwonenden cq. de eigenaren. Deze burgelij ke plicht is vastgesteld in artikel 33 van de Algemene Politie Verordening Venray. STROOIEN EN MILIEU Om te voorkomen dat het milieu overmatig wordt belast met strooi- zout wordt zo beperkt mogelijk pre ventief gestrooid. In principe wordt gestrooid met zout. Afhankelijk van het weertype kan gekozen worden voor een mengsel van zand en zout. Voor het sneeuwvrij maken van wegen wordt zoveel mogelijk gebruik gemaakt van een rolbezem omdat een schoongeveegd wegdek tot gevolg heeft dat er minder hoeft te worden gestrooid. - het vergroten van de gymzaal aan de Langeweg 101 te Venray tnv Gemeente Venray, Raadhuisstraat 1; Venray, 27 oktober 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbe heer, C.Th.van Velzen WELKE WEGEN De volgende gemeentewegen zijn in zeven verschillende strooiroutes opgenomen en worden in zijn geheel of gedeeltelijk gestrooid. Indien uw straat hierin niet is opge nomen wordt hier dus ook niet gestrooid. A: Acaciastraat; Akelei; Akkerweg. B: Beekweg; Bergweg; Blauwververstraat; Blekersveld; Breevennenweg; Brugpas; Brukske rondweg; Burggraaf; Paul Burgmanstraat. C: Castenrayseweg; St. Catharinastraat; Christoffelkruid; Coppelenberg. D: Deskesven; Henri Dunantstraat; Korte Drilweg; E: Eindstraat; Ericaweg; Eijkenhofweg. F: Fluitekruid G: Past. Gerardsstraat; Geijsterseweg; De Gouden Leeuw; Grootdorp; Grotestraat; Gunhoekweg. H. Haag; Haammakerstraat; Hagelweg; Handrik; Mgr. Hanssenstraat; Heidsepeelweg; Heidseweg; Hemelsleutel;Henseniusplein; Henseniusstraat; Hertekruid; Hoenderstraat; Hofstraat; Hoofdstraat; Hoogriebroekseweg; Hoogzand. I. Industriestraat. J. St. Jozefweg; Julianasingel. K. Kzr. Karelweg, Karpatenlaan, Keizersveld, Kempkensberg, Burgemeester en wethouders van Venray maken, gelet op het bepaal de in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en het bepaal de in artikel 2, lid 3 van de Inspraakverordening voor de gemeente Venray, bekend, dat ter inzage ligt een voor-ontwerp van het bestemmingsplan St. Antoniusveld' Dit bestemmingsplan beoogt de realisering mogelijk te maken van een nieuwe woonwijk in het gebied globaal begrensd door Stationsweg, Henri Dunantstraat, St. Servatiusweg en rijksweg A73. Het voor-ontwerp en de overige daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 28 oktober 1994 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, bij de vakbalie gemeente werken, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 tot 13.00 uur. Gedurende bovengenoemde termijn van twee weken bestaat voor een ieder gelegenheid eventuele op- of aanmerkingen schriftelijk kenbaar te maken aan burgemeester en wet houders van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Op donderdag 3 november 1994, aanvang 20.00 uur, zal in de burger zaal van het gemeentehuis een open bare inspraak/informatiebijeen komst worden gehouden. Venray, 27 oktober 1994. Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester, drs. AW.M. de Bever, secretaris. ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp vaji het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij v£0r deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postous 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal cate gorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.-meldingen zijn binnenge komen van: J.M.M.P. Wismans, Eijkenhofweg 12, 5814 AM Veulen voor het oprichten van een propaantank in het kader van het Besluit opslag propaan milieubeheer aan de Eijkenhofweg 12 te Veulen. De meldingen kunnen worden ingezien van 27 oktober tot 10 november 1994 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (04780-23 439), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray, 27 oktober 1994 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, chef onder afdeling milieubeheer Kempweg, Kerkpad, Kiekweg, Kiosk, Klaproos, Kleindorp, Kruidenlaan, Kulutweg. L. Landweertweg, Langeweg, Langstraat, Leeuwstraat, Leunseweg, 't Liene, Lisdodde, Lollebeekweg, Loonsedijk, Lorbaan, Lovinckplein. M. Maasheseweg, Nieuwe Maasheseweg, Grote Markt, Marktstraat, Meerloseweg, Merseloseweg, Metaalweg, Meterikscweg. N. Noordsingel. O. Klein Oirlo, Oirloseweg, Oosterbosweg, Oude Oostrumseweg, Oostsingel, Op de Ries, Ossendijk, Overbroekseweg, Overloonseweg. P. Paardekopweg, Pas, Passage, Paterslaan, Patersstraat, Pauwweg, Dep. Petersstraat, Plataanstraat, Poststraat, Weth. Pubbenstraat, Puttenweg. R. Raadhuisstraat, Ringweg, Roland, Ripseweg, Rouwkuilenweg, Rozemarijn. S. Schaapskuil, Schoolstraat, Schoutenstraatje, Sleutelbloem, Smakterweg, Sparrendreef, Spurkt, Spurkterdyk, Joh. van Stalbergweg, Stationsweg, Steegse Peelweg. T. Deken Thielenstraat, Timmermannsweg, Twistweg. U. St. Ursulastraat. V. Veldstraat, Veltumse Kleffen, Veulensewaterweg, Veulenseweg, Vliegert, Volen, Vredeweg. W. Weg in den Berg, Westsingel, Weverslo, Wijnruit, Witte Vennenweg, Joh. van Wyttenhorstweg. Y. Ysselsteynseweg. Z. Zandhoek, Zeilbergseweg, Zuidsingel, Zuivelweg. PROVINCIALE WEGEN De volgende provinciale wegen val len onder de provincie Limburg wegendienst kring noord: Horsterweg, Maasheseweg, Venloseweg (steunpunt Horst), Deurneseweg, Peelweg, Wanssumseweg (steunpunt Kessel). Indien U nog verdere vragen heeft ll dan kunt U kontakt opnemen met dhr. P. Schoenmakers, coïrdinator gladheidsbestrijding, 's morgens tussen 9.30 en 10.00 uur, tel. 04780-

Peel en Maas | 1994 | | pagina 16