"Venray Promotion" neemt organisatie Silvesterparty over Schouwburgnieuws Joekskapellenfestival zaal Brugeind Meerlo Interessante expositie over 75 jaar werken aan wonen in Venray en Horst Alleenstaande oudere vrouwen Opbrengst kollekte Prinses «J Beatrix y Fonds 1994 ëntoonstelling over de geschiedenis van psychologische tests The Mask in Nederlandse première Gimsel Natuurvoedins Juerga Ensemble in Het Theehuis Fanfare St. Oda Merselo op concours 'Een sneeuw' el en maas Donderdag 20 oktober 1994 - Pagina 3 j verrast dat het gelukt is om met iiilp van de kontaktpersonen van kerkdorpen en 300 gemotiveerde lektrices en kollektanten! En uurlijk uw gulle gaven. Het is tverwarmend om samen zoveel Del housiasme te ervaren 'dit voor amp! ),000 gehandicapten'. rS hebben ƒ131,70 moeten inleve- nde'i maar komen toch op het prach- bedrag van ƒ15.768,70. e graag wil horen bij de grote lektantenfamilie, belt direkt Lies i Bavel in Leunen, tel. 82193. arbij denkend aan mensen die na ^0, VUT of pensioen, zich willen etten om anderen vreugde te lenken. Wij hebben al wat heren onze kollektantenfamilie, maar nnen er nog meer gebruiken. 1 oral in de nieuwe straten van 1 ndweert is nog werk aan de win- Si maar ook invallers in andere r.'i jken. Geen grote routes! Ik wacht Ifl enthousiaste mensen. Lies van I Vel, tel. 82193. ibrengst kollekte 1994: nray Centrum stenray ide unen jrselo 9.329,50 466,85 430,55 918,75 727,55 741,80 1.012,75 107,05 341,15 168,40 1.524,35 ƒ15.768,70 n 20 oktober tot en met 15 vember 1994 presenteert het ncent van Gogh Instituut te nray, in de hal van het hoofdge- uw lokatie Stationsweg 46, de positie 'Op de proef gesteld', over jeschiedenis van psychologisch erzoek in Nederland. De exposi- s dagelijks (ook in de weekends) 09.00 tot 17.00 uur te bezichti- expositie geeft een beeld van de langrijkste testvormen die in de I op van de tijd ontwikkeld zijn. in de orde komen hierbijde fre- logie (schedelmeetkunde) en lere vroege voorlopers van de fcholo^ische tests; de intelligen- radere »ch( Mest, één van de oudste en tot op dag van vandaag ook één van de lest prominente psychologische t; psychotechnische apparaten, vooral in het begin van deze ïw onder psychologen zeer popu- r waren; projektietests, met de rtvlekkentest van Rorschach als lest bekende voorbeeld; compu- tests, de nieuwste trend op het )ied van psychologische tests, i tentoonstelling is gericht op een eed publiek. Getoond wordt hoe verschillende tests werken en hoe gebruikt werden. Een aantal tests n door bezoekers zelf worden 'elegd. Door middel van foto's, inteknipsels en een videoband irdt een beeld gegeven van de ont- kkeling van het gebruik van tests, t Vincent van Gogh Instituut vult tentoonstelling aan met informa- over de geschiedenis en de posi- van de psychologische test bij de handeling binnen dat instituut, in de hand van foto's en teksten irdt duidelijk gemaakt welke bij- ige psychologisch onderzoek I-'ert aan de behandeling van iënten. )ensdag 9 november is er van g$|.30 tot 13.15 uur een lunchbijeen- rast in de hal van het hoofdge- uw waar toelichting wordt gege- op de positie van de lycholoog, de psychologisch assis- 13 at en de psychologische test. Deze jeenkomst is voor iedereen toe- nkelijk. tentoonstelling is ontwikkeld r de Stichting Historische tterialen Psychologie. Deze chting zet zich in voor het houd van materiaal dat betrekking eft op de geschiedenis van de psy- ologie in ons land: tests, appara- Q, archieven, audiovisueel materi- ,etc. week start ook in Venray de emière van The Mask. Het is een imedie vol waanzinnige effekten, irealiseerd door de visualisten die ik de dinosaurussen in Jurassic ïrk ontwikkelden, film zit boordevol verrassingen is gebaseerd op de gelijknamige rip. Jim Carrey is een groot imisch talent, die in Amerika de p inmiddels heeft bereikt, eprolongeerd worden Forrest ump (mooiste film van het jaar), rue Lies, de megaproduktie van mold Schwarzenegger, Speed, de - lm die al elf weken door Venray Êndert, Duimelijntje, die uitslui- jj( nd nog tot zondag in Venray de ugd in vervoering zal brengen, ederlands gesproken. )or filmvorming C is de film arewell tot my concubine te zien. "Venray Promotion", de organisa tie die begin september de grote buitenmanifestatie op Keizersveld organiseerde, gaat dit jaar de Silvesterparty in de schouwburg organiseren. Paul Bol van de Stichting maakte dat deze week bekend. De opbrengst van de Silvesterparty zal ten goede komen aan de Stichting zodat daarmee andere evenementen georganiseerd kunnen worden. De afgelopen twee jaarwisselingen werd de party georga niseerd door een grote vriendenclub. Deze club heeft onlangs bekend gemaakt dat ze dit jaar weer zelf oud op nieuw wilden vieren. Nu "Venray Promotion" de organisatie heeft overgenomen is deze aktiviteit voor de toekomst in ieder geval veiligge steld. Immers, uit de twee voorgaan de versies bleek duidelijk dat in Venray een behoefte was aan een dergelijk festijn met oud op nieuw. Aan de formule zal Venray Promotion weinig veranderen. Wat wel wezenlijk veranderd is dat er deze nacht niet een maar twee groe pen zullen optreden. Gebleken is dat de muzikale verzorging van de Silvesterparty door een band een te zware opdracht was. De kaartverkoop van de party zal eind november van start gaan. Entreekaarten kosten ƒ17,50. Bovendien zal Venray Promotion tij dens de Venrayse kermis de schouwburg gaan exploiteren. Momenteel wordt druk bekeken welke aktiviteiten men die dagen wil gaan organiseren. Daarbij wordt tevens bekeken of een terras voor de schouwburg mogelijk is. Omdat de organisatie nu ook tijdens de kermis diverse aktivitei ten gaat organiseren is het nog niet duidelijk of en wanneer een buitenaktiviteit zoals die op Keizersveld werd geor ganiseerd, m 1995 zal plaatsvinden. "Daar zijn we nog niet uit. Bovendien moeten we hierover nog contact opnemen met andere deel nemers zoals de vliegerclub en de mensen van de hobbymarkt. Gebleken is dat de mensen in ieder Vrijdag 21 oktober De Jazzpolitie De agenda van de enkele maanden opgerichte band loopt aardig vol en de groep heeft al een groot aantal suksesvolle optredens op onder meer het Midwinter Muziek Festival in Den Haag achter de rus. 'De band is nu goed ingespeeld en we merken dat steeds meer mensen naar onze optredens komen kijken en luiste ren. De reakties van het publiek zijn erg goed', zegt Groot Kormelink. De vijf leden zien reikhalzend uit naar 5 mei. Ter gelegenheid daarvan wordt een nieuw nummer gemaakt, dat met het thema 'bevrijdingsdag' te maken heeft. De theatertoernee moet rond de maanden oktober en november plaats hebben. 'Ook daar hebben we veel zin in. Wat wij op het podium doen, komt goed tot z'n recht in een theater', meent Groot Kormelink. Dan zal er meer ruimte worden gemaakt voor langzame en sfeervolle liedjes als 'De witte heu vel'. Ook ligt het in de bedoeling nummers uit te voeren van de onlangs overleden Frank Zappa! Peter Groot Kormelink en Herman Grimme zitten dagelijks in hun eigen studio in Groningen. Voor het nieuwe album van Henk Westbroek, dat eind februari verschijnt, werd een vijftal nummers geschreven. Verder is het duo bezig voor zange res Ruth Jacott en is een coverversie van het nummer 'Pijpestelen' van Toon Hermans gemaakt voor het AVRO-programma Een Nieuwe Jas. Voor de nieuwe cd van de Jazzpolitie zijn al een aantal num mers in voorbereiding. Groot Kormelink 'Die houden we nog voor onszelf. De planning is dat het repertoire rond augustus klaar is. Als alles goed gaat, komt het nieuw e album begin 1995 uit'. De Jazzpolitie bestaat uit: Peter Groot Kormelink, zang; Herman Grimme, toetsen en zang; Klaas Post, gitaar; Hans Visser, basgitaar; Bennie Top, drums. Muzikale toppers met boomstamzagen en vlegelhangen Voor de zesde keer in suksessie organiseert joekskapel Beter as Niks uit Meerlo het inmiddels befaamde Joekskapellenfestival. Dat spektakel met enkele nieuwe elementen vindt zondag 23 oktober plaats vanaf 14.30 uur in zaal 't Brugeind te Meerlo. Met een knipoog naar de Oktoberfest in Munchen hoopt de joekskapel een uitstekend alternatief te bieden aan al diegenen die om welke reden dan ook niet naar Zuid- Duitsland kunnen. Sauerkraut, Wurst en heuse bierpullen vormen het dekor zondag van dit muzikaal spektakel waaraan behalve Beter As Niks enkele top-joekskapellen deel nemen. Te gast zijn Schabber Joeks uit Ysselsteyn, Veul Wind uit Wanssum, de landelijke zeer goed scorende De Poffers uit Dordrecht en de befaamde kapel Zonger Drank, Geine Klank uit Brachtenbeek. Dit laatste gezel schap heeft de afgelopen jaren bijna alles gewonnen op joekskapellen- festivals wat er maar te winnen was. De overwegend jonge leden spelen allemaal in de fanfare en weten muzikaal van wanten. De organise rende kapel verwacht dat het eerste optreden van De Poffers in deze regio een van de vele hoogtepunten van deze muziekhappening wordt. De deelnemende kapellen zullen niet alleen hun muzikale talenten tonen, ook hun vaardigheden met de originele trekzaag worden gede monstreerd tijdens het Boomstamzagen. Bezoekers van het Joekskapellen festival kunnen gratis deelnemen aan het Vlegelhangen en zo de titel Vlegelhang(ster)er veroveren. Evenals voorgaande jaren verleent carnavalsvereniging De Voskes uit Meerlo de medewerking aan dit fes tijn dat ook dit jaar mede mogelijk werd gemaakt door sponsoring van de Meerlose middenstand. Het spek takel in het doip waar altijd weer meer loos is begint om 14.30 uur. Op zondag 23 oktober treedt in het Theehuis in het St. Odapark aan de Merseloseweg het Juerga Ensemble Het Juerga Ensemble wordt gevormd door Wynanda Zeevaarder (zang), Heerte Wiersma (fluit), Jacob Vlijm (gitaar) en Jan Bartlema (gitaar). Zij brengen 20e eeuwse kamermuziek, voor een deel speciaal voor het ensemble geschre ven. Het repertoire is vernieuwend, de samenstelling van het ensemble verrassend. Het resultaat is een optreden dat luisteraars vertrouwd maakt met 20e eeuwse kamermu ziek. Een concert dat u dus niet mag missen. Het concert begint om 16.00 uur, de entreeprijs is ƒ25,-, voor jongeren tot 21 jaar ƒ17,50. Het St. Odapark is alleen toegankelijk voor voetgan gers en fietsers. De paden zijn goed begaanbaar, ook voor rolstoelge bruikers. Het Theehuis is voor wie met de auto komt te bereiken via de ingang aan de parkeerplaats nabij het St. Elisabeth Ziekenhuis, aan de zuidzijde van de Merseloseweg. Het optreden van het Juerga Ensemble is het eerste in een serie concerten die dit seizoen in het Theehuis worden georganiseerd. Andere concerten die nu al gepland staan zijn: 18 december: Eric Nelissen met kerstliederen tijdens een kerstvertel- middag. 22 januari '95: Polo de Haas en Ilonka Verdurmen met een concert voor kinderen 'Wat doet die rat daar in de vleugel?' 12 maart: Jacob Vlijm, gitaar. 2 april: Midas Ensemble, piano, kla rinet en sopraan. 4 juni: Abbie de Quant, fluit en Masumi Nagasawa, harp. Het programma van 23 oktober ziet er als volgt uit: Cantata al Valle de Mexico, Ernesto Cordero (1946). Epitaphe sur ma pierre tombale, Annette Kruisbrink (1958). Poemas en forma de Canciones, Joaquin Turina (1882-1949). Chants de L'Uruguay, Alfonso Broqua (1876-1946). Pauze. Poemas Nortenos, Angel E. Lasala f1914). Corner omenius, Annette Kruisbrink 3afé 1930/Nightclub 1960, Astor Piazzolla (1921-1992). Four Russian Songs, Igor Stravinsky (1882-1971). Op zöndag 23 oktober neemt fanfa re St. Oda uit Merselo deel aan het concours van de RK Limburgse Bond van Muziekgezelschappen. Dit concours wordt georganiseerd door Stedelijke Harmonie St. Antonius Weert en zal gehouden worden in sporthal Leuken, Leuken- Weert. Op 22 oktober 1989 ging St. Oda voor de eerste keer op concours in de ere-afdeling in de Rodahal in Kerkrade en promoveerde toen met 315,5 punten naar de superieur- afdeling. Het is voor dit korps zon dag dus het eerste concours in deze afdeling. Uitgevoerd worden het inspeelwerk Jupiter-Hymn uit The Planets van Gustav Holst, arr. Johan de Meij. Als verplicht werk brengen zij Poeme Symphonique van Rob Goorhuis. Dit werk was in 1989, tij dens het Wereld Muziekconcours in Kerkrade, verplicht werk in de con cert-afdeling. Als keuzewerk is gekozen voor The Land of the Long White Cloud (Aotearoa) van Philips Sparke, arr. Jos Stoffels. Het juryteam J. Claessens, J. van Ossenbruggen en A. de Vries beoor deelt de orkesten. Het optreden van St. Oda is om 19.10 uur, de bekend making van de resultaten zal zijn om ca. 22.30 uur. Voorstelling Toneelvereniging Ventiel Aanstaande vrijdag 21 oktober speelt toneelvereniging Ventiel het toneelstuk 'Een sneeuw' van Willem Jan Otten in het Gasthoes in Horst. Het is de laatste nacht uit het leven van een man van wie we alleen de koosnaam kennen: Panda. We komen enkel te weten dat hij in een concentratiekamp gezeten heeft. Panda zwijgt. Zijn zwijgen maakt de anderen praatziek. Deze 'anderen' zijn familie van elkaar. Drie genera ties. Een familie die pas na de oor log in Nederland gekomen is, ex- Indisch-gangers. Binnen deze familie speelt voortdu rend het verschil tussen voor- en naoorlogs. En allen proberen de illu sie van een familieleven gaande te houden, ondertussen vluchtend voor de zekerheid dat het verleden van zoiets vanzelfsprekend als een 'familie' een reeks schijnbewegin gen heeft gemaakt. Toneelvereniging Ventiel heet u van harte welkom in het Gasthoes in Horst, vrijdag 21 oktober. Aanvang van de voorstelling 20.00 uur; toe gangskaarten kosten ƒ10,-. Toneelvereniging Ventiel zal voor u 'Een sneeuw' nog driemaal op de planken brengen. Onder andere zon dag 30 oktober in schouwburg De Beejekurf in Venray. Henseniusplem 9a 5801 BB Venray Tel.: 04780-88198 Fax: 04780-11959 !/b QJZXTK WW- OOLW Wfi*- Jgew Te. vxac^ v>cocfc ocvooow 1 .diW. Ui vvajl ec&f- Icolp \ckOJZfi*«. <t<2, rvs. V dn. w\.eök% (zÖev^jrej^v """lót Us. 5e jotazwQ^ex" iteborak WuxbiWa Da^W Tot 29 januari in Het Freulekeshuus 'Op 11 juli 1919 stapte een aantal Venrayers over de drempel van het aan het Henseniusplem gelegen alcoholvrij lokaal. Eenmaal binnen werd de 'Woningvereeniging St. Oda' opgericht'. Met deze eenvou dige bewoordingen in de brochure, behorend bij de foto-expositie in het Freulekeshuus over '75 jaar werken aan wonen', wordt aangegeven, dat de Woningstichting Noord-Limburg dit jaar 75 jaar bestaat. Men zou zich kunnen afvragen, wat er nu interessant kan zijn aan een foto-tentoonstelling over driekwart eeuw bouwen in de sociale sektor door een woningbouwvereniging. Men is dan geneigd te veronderstel len, dat men alleen maar kan kijken naar plaatjes van huizen in b.v. de Oranjebuurt, Noord-west, Veltum, Brukske en Landweert en dan wel licht nog uit de gunstigste hoek genomen. Niets is echter minder waar. De samenstellers van de expo sitie, onder bezielende leiding van het Hoofd Bewoning de heer H. de Klerk, zijn er nl. in geslaagd een tentoonstelling in te richten, die de bezoeker veel meer te bieden geeft dan plaatjes kijken alleen. Men zou de expositie zelfs een bijzondere aanvulling mogen noemen op de geschiedenis van Venray. Dit door het feit, dat er beelden worden getoond, waarvan het gros van de Venrayse bevolking het bestaan niet heeft geweten. We weten dus, dat de woningbouw vereniging Sint Oda, thans Woningstichting Noord-Limburg 75 jaar bestaat. Maar wie weet, dat er reeds in 1912 een 'Vereeniging Volkshuisvesting Venray' werd opgericht door een aantal notabelen, die lid waren van de in 'De Zwaan' gevestigde Loterijclub De Goudmijn'? De eerste zes woning wetwoningen werden door deze ver eniging gebouwd aan de Merseloseweg en de Langeweg, maar werden later, bij het ter ziele gaan van deze eerste woningvereni ging, overgenomen door 'Sint Oda'. Maar in feite begon de geschied schrijving voor 'St. Oda' met de bouw, rond 1920, van 38 woningen aan de Sint Odastraat, Maasheseweg en Broekweg. Nu, 75 jaar later, her inneren alleen nog maar foto's aan deze 'eerste paradepaardjes' van de woningvereniging, zoals ook alleen nog maar foto's herinneren aan de 56 woningen in Wit Desselke, die in 1986 met de grond gelijk werden gemaakt. De naar de foto's verwij zende teksten zijn boeiend en leer zaam. Men zou er een aantal vragen voor een Venrayse quiz aan kunnen ver binden. Wie kan b.v. het antwoord feven op de vraag wanneer er voor et eerst in Venray bommen vielen, die woningen van Sint Oda ver woestten of ernstig beschadigden? Wanneer men 1944 als antwoord geeft, dan moet men voor het juiste jaartal beslist gaan kijken naar de foto-expositie in Het Freulekeshuus, die daar tot 29 januari blijft staan en geopend is op iedere woensdag-, zaterdag- en zondagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Wellicht, dat men nog meer interessante ontdek kingen doet. Tijdens de Tweede Wereldoorlog beschadigde woning aan de Broekweg. 'De positie van de alleenstaande oudere vrouw (55+) laat op veel ter reinen te wensen over'. Met deze stelling hoopt de Stichting RISC, afdeling Ouderenwerk Venray, u aan te sporen om door deelname aan twee bijeenkomsten mee te denken over de positie van de alleenstaande oudere vrouw. Een ieder doet haar eigen ervaringen op in het dagelijks leven. Daarbij ervaart de een haar positie als nega tief en een ander juist zeer positief. Algemeen echter kan gesteld wor den - en het onderzoek van het RISC onderstreept dat - dat de posi tie van de alleenstaande oudere vrouw op vele fronten niet rooskleu rig is. Denkt u hierbij bijvoorbeeld aan begrippen als weinig inkomen, eenzaamheid, afhankelijkheid, etc. Er zijn veel manieren om om te gaan met deze begrippen. Alleen zijn hoeft niet steeds negatief uitge legd te worden, het kan door u ook positief ervaren worden. Middels dit bericht wil de Stichting RISC vrouwen uitnodigen om deel te nemen aan twee bijeenkomsten, waarin u met andere alleenstaande vrouwen van 55+ ervaringen uitwis selt. Knelpunten die uit deze gespreksronden naar voren komen, zullen door de Werkgroep Alleenstaande Oudere Vrouwen, verder uitgewerkt worden, bijvoor beeld middels een praktisch aktivi- teitenaanbod 'klussen in huis'. Er zullen twee gespreksronden plaatsvinden in het Aktiviteitencentrum voor Ouderen De Kemphaan, Kennedyplein 1 te Venray. De bijeenkomsten zullen in de maand november 1994 plaatsvin den. Wanneer uw belangstelling gewekt is, geef u dan op bij de Stichting RISC, afdeling Ouderenwerk Venray, p/a Kennedyplein 1, 5801 VH Venray. Wilt u dit s.v.p. vóór 31 oktober aanstaande doen! U ontvangt in een later stadium bericht over het verde re verloop en inhoud van de bijeen komsten. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met Ankie Bongers, tel. 86706. Aan de Werkgroep Alleenstaande Oudere Vrouwen werken de volgen de organisaties mee: gemeentelijke werkgroep emancipatiebeleid; cen trale ouderenverenigingen, afdeling Welzijn; Stichting RISC, afdeling Ouderenwerk Venray. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: Dr. J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: Dr. D. VERCAUTEREN Merseloseweg 75, tel. 82200 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. Keijzer Van Beurdenweg 10 Ysselsteyn, tel. 04780-41777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde dat abij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: Van PELT, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, W.G. Loonen, G.W. Gelling en R. Eelderink. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. Kremer Mgr. Nolensstraat 12 tel. 81000 DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. Geurts Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak V. GEURTS, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaynia- kers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggel- oven en mevr. Vermazeren H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 04780-13727 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door: T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30 tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 13727 Zwitserse Zcc/elkachels flntiek in Ciken en f/renen ("npie 11 ntiek [jelooycl f/renen Cet- en Salontafels Stoelen Kasten 'Dressoirs en (''ommoiles Slaapkamers ïlubykuniers Danken en fauteuils Loi/cl Loom en Riet lilessinii DinnenrerUchtiuii Spieijels Woon- en Tuindecomties Duitenrerhchtnu Bielsen en Hekwerk Stationsweg SÓ 38G7 H( QoxhuHi-YWtu/ tel. >4780-83030töojól Open: di. t/m do. 13.30-17.30 uur vrij. 13.30-21.00 uur za. 9.00-16.00 uur Diefstal jas In de nacht van zondag op maan dag werd tussen 00.00 en 02.30 uur uit een bar aan de Kruisstraat de jas van een 30-jarige inwoonster ont vreemd. De jas had een waarde van ƒ150,-.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 3