Europese titels voor Tong-il Biljarten Motorcrossers regio Venray Jeu de Boules Club Venray 80 Lopersgroep Venray H.S.V. 't Alvertje Red Stars Honk- en Softballver. Red Caps Venray Bridgeclub Venray Jumpers '76 PEEL EN MAAS Schutterij 't Zandakker Gilde St Jan Venray Diefstal planten van graf Atletiekvereniging Venray-Regio Hengelsport HSV de Roerdomp H.B.S. Diana fttL fcIN MAAb Op de foto het voltallige team van Tong-ü in de sporthal van Wolverhamp ton. Staand v.l.n.r.: Frans Flinsenberg. Rob van Kempen. John KempenPe ter Manders. Richard HendrixErik Degen. Ttmja de Smalen. Ben Martens en Peter Biüekens. Geknield. v.ln.r.: Ryan Zorg, Irma Maassen. Heidy Lit- jens. Rob Greevink. Paid Nijssen, Susan Boom en John Ottenheym. D.O.S. Uitslagen VBB: DOS 1-SNA 1 Lantaarn 2-DOS 3 DOS 4-DOS 5 BOY 4-DOS 4 DOS 5-HGL 6 DOS 1 (3b)-BCY 2 DOS 2 (3b)-HGL 1 Uitslagen KNBB: BV Ilelden-DOS Cl De Vonkel-DOS C2 DOS C4-De Toerist Programma VBB Maandag 12 sept.: DOS 1 (3b>L'67 1 Dinsdag 13 sept.: OOO 1-DOS 1 DOS 5-L'67 3 Donderdag 15 sept.: DOS 1-HGL 2 DOS 2 (3b)-0PM 1 Vrydag 16 sept.: Anker 1-DOS 2 VOP 3-DOS 4 0-7 3-6 2-7 2-7 9-0 4-3 2-5 2-5 4-3 2-7 Op zaterdag 27 aug. jl. heeft een team van vijftien leden van lkekwon-do Vereniging Tbng-il uit Venray deelgenomen aan de Euro pese kampioenschappen Taekwon do in het Engelse Wolverhampton. Aan dit toernooi, welk voor het eerst in deze opzet werd georgani seerd. deden teams mee uit o.a. En geland, Nederland, Schotland, Ier- I land en Wales. Na afloop kon Tong-il huiswaarts keren met maar liefst I tien prijzen, waaronder twee Euro- I pese titels! Voor 's middags stond het semie- kontakt sparren op het program- ma. In de verschillende poules werd stevig geknokt, waarbij het be grip 'semi-kontakt' op een vaak twijfelachtige manier werd geïnter- preteerd; in het heetst van de strijd werd menige trap en stoot uitge deeld welke een Tuil-contact' wed strijd niet zouden misstaan! Aan het einde van het toernooi was er een Europese titel voor Ryan Zorg I (2e dan) in de categorie dames indi vidueel 59 kg. In dezelfde catego rie was er een niet onverdienste- lijke derde plaats voor Susan Boom (5e kup). Een tweede Europese titel was er wederom voor Ryan Zorg als lid van het Nederlandse dames A- team in de onderlinge teamstrijd! Eveneens suksesvol bij de dames was Irma Maassen (le dan). In de ca- Bij de wedstrijden van MON te Venlo was bij de 60 automaten de 3e plaats voor Jimmy v.d. Laar uit Ven ray. Rob v. Bentum uit Vierlings beek eindigde op een 18e plaats. In dezelfde klasse kwam de 20e plaats in handen van Kevin Gielens uit Venray. Bij de 60 versnellingen bezette Dennis v.d. Laar uit Venray een al gemene 8e plaats. In de klasse 80 B was de 4e plaats voor Ad Coenen uit Ysselsteyn. Pa trick v.d. Broek eindigde op een zeer verdienstelijke 6e plaats, ter- I wijl Ruud Pijpers uit Wanssum in de daguitslag 14e werd. Bij de 80 A wist Niek v. Bentum uit Vierlingsbeek beslag te leggen op een 16e plaats. Bij de veteranen bezette Gerrit Hemisen uit Venray de 7e plaats en kwam de 8e plaats in handen van Peter Pijpers uit Wanssum. Peter Stiphout uit Ysselsteyn werd in de wedstrijduitslag 22e. In de klasse 125 junioren was de 4e beker voor Peter Versteegen uit I Wanssum, terwijl zijn broer Johan algemeen op een 15e plaats eindigde. Bij de wedstrijd van zondag, die ook te Venlo gereden werden, was bij de 125 senioren de 11e plaats I voor Ed Classens uit Casten ray. Bij de 500 junioren werd Ben I Bruining uit Venray algemeen 18e en was de 21e stek voor Peter Stip- I hout uit Ysselsteyn. Komende zondag zijn de jeugd en j de 250 junioren B te gast te Neder- weert. In Veendam rijden de 125 ju- nioren. 250 promotie, quads en 125 senioren. Bij de wedstrijd te Mau- rik zijn de 250 junioren A, 500 ju nioren, 125 promotie, 500 promotie en de liefhebbers te gast. Regelmatig gaan er leden van on ze vereniging boulen by andere ver enigingen. Zo zijn er leden wezen boulen in Oss, Gogh (Did) en Cuijk. Alleen in Oss werd de derde prijs gehaald, toch hoopt het bestuur dat dit bij de andere leden navolging vindt. Het op 4 sept. gespeelde mix- toernooi met de leden van PV Cuijk '94 is goed verlopen. Voor de 3e plaats moest nog gespeeld worden door L. de Vink, W. Broers en W. v.d. Meer tegen T. Koenen en P. Minten welke door de eerste drie gewonnen is. De uitslagen van dit toernooi: 1. E. Zeelen-T. Minten- 2. M. Zëelen- H. Hendriks: 3. L. de Vink, W. Broers, W. v.d. Meer. Verder zijn de toernooien voor het GMKV op zaterdag 24 sept. in Cuijk en op 15 okt. in Asten. Komende zondag is er een dou bletwedstrijd bij Cuijk '94 en op 9 okt wordt de nieuwe baan van de Messemaker in Cuijk geopend, waarna het openingstoernooi (doubl.) plaats vindt. tegorie dames -59 kg wist zij een 3e plaats in beslag te nemen. Boven dien was er nog een 3e plaats voor het Nederlandse dames B-team waarvoor Irma was geselekteerd. Bij de heren individueel waren Paul Nijssen (le dan) en Erik Degen (le kup) suksesvol; Paul Nyssen ein digde als 3e in de categorie -57 kg, terwijl Erik Degen in de finale van de categorie heren tot 81 kg maar net het onderspit moest delven te gen een Engelsman. Een niet on verdienstelijke 2e prijs was voor Erik. Bij de herenteams eindigde Rob Greevink (5e dan) als lid van het heren B-team op de derde plaats. 's Morgens al was het traditionele Thekwon-do aan bod gekomen. Hierbij liepen de deelnemers stijlfi guren of 'Tuis'. Bij dit onderdeel wa ren twee leden van Tong-il sukses vol; Heidy Litjens (le dan) behaalde een zéér goed resultaat door als tweede te eindigen in de categorie dames individueel, direkt gevolgd door (wederom) Ryan Zorg op de derde plaats. Bosloop St. Tunnis 1994 De vaste bemanning van het Land-van-Cuijk-wedstrijden was op zondag 4 sept. weer present. Slechts zo nu en dan gehinderd door een lichte motregen en plaatselijk een weinig tegenwind werd er enthousi ast gelopen over een goed begaan baar parcours. De tijden. Op de 5200m finishte Frank Rijshouwer op 20.46, Egbert Knol 20.52, John Coppus 21.06, Frank Phillipson 21.37, Jan Phillipson 22.17, Marjo van Heyster 22.18 en Wim van Bracht 22.53. De 10.150m werden afgelegd door Herman Jakobs 36.33, Peter Bos 43.45 en Heiman Bexkens 44.54. Trainingen: Nivo 1: Dinsdag en/of donderdag 19.00 uur. start vanaf de atletiek baan Venray. Nivo 2: Dinsdag en donderdag 19.00 uur, start vanaf de atletiek baan Venray; zaterdag 16.00 uur bostraining, start vanaf de Oude Barrier. Maasheseweg. Nivo 3: dinsdag 19.00 uur inter- valtraining atletiekbaan; donder dag 19.00 uur kwaliteitstraining op de weg en/of in het bos, start vanaf de atletiekbaan; zaterdag 16.00 uur bostraining, vanaf de Oude Barrier, Maasheseweg. Nivo 4: dinsdag 19.00 uur inter- valtraining op de baan. Verder indi vidueel. Agenda: 1 l_sept.: Halve marathon Deurne. 25 sept.: Centrumloop Venray. 29 sept.: Coopertest. 2 okt..- Maasheggenloop Groe ningen. Informatie: Gert Vermeulen, tel. 80999, Frank Rijshouwer. tel. 86268, Anja Gooien, tel. 89486 en Maijo van Heijster. tel. 82397. De uitslag van de tweede wed strijd van het Zomerkoningsvissen is: 1. Emiel Truijen: 2. Huub Kunen; 3. Math. Houwen; 4. Frans Niers man; 5. Henk Hendriks. De einduitslag van de pickerkom- petitie is: A-klas Math. v.d. Ven en in de B-klas André Gooren. Zaterdag 10 sept. gaan Henk Theeuwen en Rob Wijnhoven naar het NK individueel in Hoogeveen. Wij wensen hen veel sukses. Zondag 11 sept.. is de eerste wed strijd van het Herfstkoningsvissen in de vijver Het Wanssums Ven. De bijeenkomst is om 07.00 uur en er wordt gevis van 08.00-11.00 uur. Voor deze wedstrijd opgeven bij P. Kunen, tel. 077-662920 tot a.s. don derdagavond. Sportvisakte en vergunningen zijn verkrijgbaar bij de sekretaris H. Lenssen. tol. 04780-87606 en bij Van Grootel Hengelsport. Stations weg in Venray. Mede dankzij de sponsors Peeters Auto- en Motorrijschool. Slagerij Drabbels. Van Goch Elektro, lood- gietersbedrijf J. Kengen en Jachtha ven 't Leucken kan dus van een bijzonder suksesvol toernooi wor den gesproken! De behaalde prijzen worden toegevoegd aan een steeds langer wordende lijst, van nationale en internationale suksessen van de vereniging. Momenteel is Tong-il weer volop bezig aan de voorberei dingen voor het volgende grote toernooi: de Open Nederlandse kampioenschappen staan voor no vember gepland. Ook voor dit toer nooi zijn de verwachtingen weer hoog gespannen, temeer daar de vereniging vorig jaar ook al bijzon der suksesvol was op dit toernooi. Eenieder die geïnteresseerd is in Taekwon-do is van harte welkom tij dens één van de trainingsavonden op maandag, dinsdag en donder- derdag vanaf 19.00 uur in onze zaal aan de Leunseweg 2c te Venray. Voor telefonische informatie: 04780-87630 of 10048. Clubkampioenschappen De zaterdag verspeelde clubkam pioenschappen mogen gerust een sukses genoemt worden. Het spor tieve gedeelte was uitstekend. Er waren mooie partijen te zien en er waren enkele verrassingen te note ren. Zo won by de jongens outsider Tam Koenen en bij de meisjes gaf het nieuwe talent Jolanda in 't Zand haar visitekkartje af. De receanten klasse werd gewonnen door Ernst Brecheisen die de eeuwige tweede Wijcky Davids voorbleef. De dames klasse was een prooi voor Danielle Poels voor Angele Wientjens. Ten slotte werd bij de heren Ronald Bo gaard eerste voor de kampioen van vorig jaar Bert Thijssen. Na het wedstrijd begon echter de grootse happening: De feestavond ter ere van het 30-jarig jubileum van onze vereniging. Er was een buffet waar bijna alle leden aanwe zig waren. En aansluitend werd een Karaoke show gegeven. Hier kon den we konstateren dat er niet al leen tafeltennis- maar ook zang talenten rondlopen in de ver eniging. Getuige het sukses mag voor de organisatie en iedereen die meege holpen heeft dit evenement tot stand te brengen een groot kompli- ment gemaakt worden. Uitslagen: Meisjes B: 1. Maijo van Brederode; 2. Loes Koenen; 3. Sheila Verblakt; 4. Judith Zieltens. Meisjes A: 1. Jolanda in 't Zand; 2. Sabine Larmene; 3. Annika Schidt; 4. Judith Linders. Jongens B: 1. Martijn Dehing; 2. Rik-Jan van Bree; 3. Tom Felder: 4. Paul Willems. Jongens A: 1. Tom Koenen; 2. Je roen Renkens; 3. Mertijn Arts; 4. Stephan v.d. Donk. Recreanten B: 1. Sjaak Swinkels; 2. Maijo Verblakt: 3. Truus van Laar hoven; 4. Gerrit van Roosmalen. Recreanten A: 1. Ernst Brecheisen; 2. Wijcki Davids; 3. Jos Koenen; 4. Martien Dehing. Dames: 1. Danielle Poels; 2. Angele Wienjens; 3. Edith Hoogenboom; 4. Ans Martens. Heren B: 1. Patrick Zwiers: 2. Jan Hesen; 3. Arei v.d. Giessen: 4. Wil Thijssen: Heren A: 1. Ronald Bogaard; 2. Bert Thijssen; 3. Maurice Achten; 4. Nic ky van Sinderen. Vriendschappelijke wedstrijden Vrijdag worden in de zaal vriend schappelijke wedstrijden gespeeld tegen Kluis en TTV RATH. TIMMERWERKEN voor: ramen, deuren, kozijnen isolatieglas, renovatie dakvernieuwing, verbouwing Timmer- en onderhoudsbedrijf AJ. van de Ligt Wanssum, De Cuyperstraat 37 04784-2184 Programma KNBB: Dinsdag 13 sept.: De Lichtenberg-DOS Cl Donderdag 15 sept.: De Toerist-DOS C2 DOS C4-'t Anker Toernooien Bij de onlangs gespeelde voorron dewedstrijden driebanden klein 3e klasse was Henk Hendriks uitste kend voor de dag gekomen; vanwe ge zijn behaalde moyenne is hij gepromoveerd naar de 2e klasse. Op zaterdag 10 en zondag 11 sept. zijn de voorrondewedstrijden drie banden klein 2e klasse. Bij Touché in Blerick komen in aktie Leo Sie- bers en W. Vermeulen en de wed strijden beginnen op beide dagen om 11.00 uur. Ook Henk Hendriks komt op die dagen in aktie; hoogst waarschijnlijk speelt hij eveneens in Blerick bij BV Touché. V.O.P. Uitslagen KNBB. Cl: VOP-De Bascule 3-4 Winst was er alleen voor Theo De- ricks met 6.31 gem. C4: DGL C-VOP 5-4 Caspar Michels 1.46 en Ger Snij ders 1.12 gem. wonnen hun partij. Uitslagen VBB: L'67-VOP 1 7-0 VOP 2-SNA 3 6-3 De winstpartyen waren voor Theo Voesten met 1.60, Roland Michels met 1.50 en Caspar Michels met 2.05 gem. BIOS 2-VOP 3 4-5 Johan Janssen 1.39 en Ger Snij ders 1.33 gem. zorgden voor de winstpartijen. Pers. kampioenschappen W. Godschalk speelt dit weekend voorwedstryden 2e klas drieban den. Wilfried speelt zyn wedstrij den bij de Meule in Venlo. De Triathlon Vereniging Regio Venray (TVRV) bestaat nu negen jaar en is in die tijd uitgegroeid tot een volwaardige vereniging met ca. 50 leden die aktief zijn in de triathlon- en/of loopsport De algemene doelstelling van de vereniging is het op een gezellige manier, met triatleten en atleten onder elkaar, goed en verantwoord met de sport bezit te zijn. Dit ge beurd dan ook onder het motto 'trainen met een lach'. De opzet is dusdanig dat zowel rekreanten, jeugd, veteranen en wedstrijdatle- Uitslagen: HBp: All In-Red Caps 10-18 HBa: All Stars-Red Caps 16-5 IIBj: Red Caps-Orioles 10-11 HBsl: Mulo-Red Caps 8-12 HBs2: K. Stealers-Red Caps 10-9 SBsl: Phantoms-Red Caps 15-30 SBs2: Red Caps-Cardinals 5-23 Programma zaterdag 10 sept.: HBp: Red Caps-Mulo 11.00 HBa: Red Caps-Cracks 13.00 HBj: Red Caps-Starlights 12.00 Heb jy je al opgegeven voor het T.Ball toernooi op 2 okt. De gehele familie kan hier aan deelnemen. Maar ook andere verenigingen kun nen meedoen. Voor meer en inlich tingen kunt u terecht bij Hennie Aliens, tel. 04780-86050. ten volledig aan hun trekken komen. Wat de T\TtV zoal te bieden heeft blijkt uit de aktiviteiten van 1994: gezamenlyke trainingen; deskundi ge begeleiding (vier gediplomeerde trainers); algemene en persoonlijke trainingsschema's: lopersgroep voor KNAU-wedstrijdatleten; moge lijkheid tot aanvragen KNAU-licen- tie; baantraining; clubblad Tripost: clubkampioenschappen; trainings weekend te Papendal; club kleding; ATB-tochten in de wintermaanden; gezamenlyke deelname aan vereni- girigswedstryden en toertocht klas siekers; kortingen door gezamen lijke aanschaf van materialen of door aankoop van materialen by een van onze sponsoren; jaarlijkse feestavond. U ziet. een bruisende vereniging voor elk wat wils. Mocht u belang stelling hebben in onze vereniging, kunt u vryblijvend een maand gra tis meetrainen om te kijken of onze vereniging aan uw behoeften vol doet Op 1 okt. start de nieuwe begin- nersgroep. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met: John Raadschelder, tel. 04780-88883 of Franka Jansen, tel. 04780-11491. Het clubblad laat nog even op zich wachten door de grote verliuis- drukte van de redaktie. Wel krijgt iedereen dit weekend het wedstrijd- schema, ryschema en de team indeling. Het tweede weekend van de competitie, 1 oktober, hebben we een volledig thuisprogramma. Alle scheidsrechters en juryleden die inge deeld worden dat. weekend, krijgen dit weekend die indeling. Wij zoeken nog steeds jongens kadetten. Kijk eens in je omgeving of er jongens zijn die willen gaan basketballen. Ze moeten geboren zijn in 1978 of 1979, eventueel in 1980. Laat hen kontakt opnemen met Stan Bertijn. tel. 83474. 'n abonnement waard Afgelopen zaterdag gingen enkele personen van ons naar het alge meen kampioenschap van de Bond Juliana bij de schutterij Sint Anna uit Maasbree. De wedstrijd werd ge schoten bij de schutterij Sint Anto- nius en Sint Petrus Baarlo. Na het byschieten van het eerste Bonds- feest, bleek dat slechts vier perso nen mochten deelnemen aan het Bondskampioenschap. Deze vier namen allen deel aan het. kam pioenschap in de D-klasse. Dat wa ren Pascal de Klein, Bïanca de Klein. Jeanne Krijnen-Gooijer en Bemie van Lierop. Uiteindelijk wist Pascal de Klein de derde plaats te bemachtigen. Zondag gingen wij naar een Mu- ziektreffen in Mönchengladbach. Om 08.30 uur vertrokken wij reeds vanaf het Trumke. Het werd voor onze vereniging een mooie dag en ons muziekkorps liet enkele goede stukken horen, waarna om 16.00 uur een optocht volgde. Natuurlijk liep het Duitse publiek ons te be wonderen, want wij waren immers de enige vereniging die kompleet was uitgerukt. De dag eindigde met een terugreis naar Venray en daar mee kwam een einde aan een mooie dag. Voortaan zal er dit jaar niet meer geoefend worden op de donderda gavonden. Op de zondagmorgen zal er wel geoefend worden, dit alleen by goed weer. Indien het slecht weer is. zal er een gezeUige bijeen komst plaatsvinden in het Schuts- kempke. aanvang 10.30 uur. Maandag 19 sept, zal de algemene ledenvergadering van onze schutte rij gehouden worden bij ons gilde- huis café De Klomp, aanvang 20.00 uur. Donderdag 8 september 1994 - Pagina 17 In onze kolommen moeten wij helaas nog steeds diefstallen vermelden, maar heel ergerlijk wordt het als de graven van de dierbaren niet meer veilig zyn voor grafschenners. Zondag werd aangifte gedaan door een 52-jarige Venraynaar van grafschennis. De man had maandag op het graf van zyn onlangs overleden echtgenote vaste planten geplaatst. Vrydag- middag deelden kennissen hem mee dat de planten van het graf verdwenen waren. Tien hij ging kyken werd hij gekonfronteerd met de graf schennis. De graven in de om geving waren ongeschonden. Zeer geëmotioneerd deed hij aangifte. Ily kon zich niet voor stellen dat dit bij het graf van zyn vrouw opzettelijk gebeurd zou zijn. De politie denkt eerder dat mensen op kosten van an deren hun tuin willen inrich ten. Het kan zijn dat bezoekers iets gezien hebben van deze diefstal. Die worden dringend verzocht kontakt op te nemen met de politie. Zakkenrollers Een 64-jarige inwoonster van Venray deed aangifte van diefstal van haar portemonnee tijdens haar bezoek aan een supermarkt. Zy deed daar vrijdagmiddag tussen 16.30 en 16.45 uur boodschappen. Hoe de diefstal heeft plaatsgevon den kon zy niet verklaren. De scha de voor haar bedraagt ongeveer ƒ100,-. Zaterdag deed een 22-jarige Ven- rayse aangifte van diefstal van haar portemonnee uit haar jaszak. Zij had boodschappen gedaan in een supermarkt en had aan de kassa af gerekend, maar bij het verlaten van de winkel ontdekte zij dat haar por temonnee was gerold. Voor haar 'n schade van ongeveer ƒ150.-. Een 17-jarige Venraynaar liep za terdagmiddag tussen Ï5.00 en 15.10 uur in de Grotestraat, toen zijn por temonnee uit zyn broekzak werd gerold. Waarde portemonnee met inhoud ongeveer ƒ90,-. Deze drie diefstallen moeten weer een waarschuwing zijn de porte monnee niet voor het grijpen te la ten liggen cq. uit de broekzak te laten steken. Verkeersongevallen met letsel Vrijdag had omstreeks 18.15 uur een aanrijding plaats op de krui sing Raadhuisstraat-Noordsingel. Over de Noordsingel reed een auto bestuurder uit Panheel, 20 jaar oud, door het groene verkeerslicht. Vanuit de Raadhuisstraat reed een bromfietsbestuurder, 17 jaar oud uit Rijekevoort, met achterop een 16-jarig meisje uit Holthees in volle vaart de kruising op. De bromfiets botste tegen de linker zijkant van de auto. Zowel de bromfietsbestuur der als de duopassagier raakten zwaar gewond en moesten met de bestuurder van de auto. die even eens verschillende verwondingen had opgelopen, naar het ziekenhuis worden overgebracht Zowel de bromfiets als de auto werden zwaar beschadigd. Zaterdagmiddag omstreeks 16.30 uur vond een aanrijding plaats op de kruising Zuidsingel-rondweg Brukske. Een 7-jarig meisje fietste vanaf de rondweg de kruising over en werd aangereden door een per sonenauto. bestuurd door een 39-jarige Venraynaar. Die heeft nog getracht het meisje te ontwijken, maar dat lukte niet meer gezien de korte afstand. Ook fors remmen mocht niet meer baten. Het meisje kwam er nog goed vanaf: zij liep al leen een lichte beenwond op en kon na behandeling in het zieken huis naar huis worden vervoerd. Politie vraagt getuigen Vorige week dinsdag vond tijdens de Casten rayse kermis, tussen 22.00 en 22.30 uur op de Mathi- asstraat een vechtpartij plaats waar bij twee 17-jarige jongens door een groep van naar schatting twintig jongeren in elkaar werden geslagen. Eén van de jongens moest voor behandeling van een gebroken bot je in zijn arm naar het ziekenhuis. Ook werd de bromfiets van de jon gens vernield. De twee jongens ver klaarden niet te weten waarom ze in elkaar waren geslagen. Eerst in de loop van donderdag durfden zy van de mishandeling aangifte te doen. Het tweetal kent niemand van de genen die hen hebben mishandeld, juist omdat het zo'n grote groep is geweest die aan de mishandeling heeft deelgenomen, hoopt de poli tie dat er getuigen zyn die hen op het spoor van de. daders kan zetten. De inlichtingen worden vertrouwe lijk behandeld. Diefstal verkeerslicht Namens een wegenbouwfirma uit Veghel die wegwerkzaamheden ver richt aan de Overloonseweg werd aangifte gedaan ran diefstal cq. van dalisme. Eén aan die weg geplaatste verkeerslicht wat gemonteerd was op een wagentje werd er vanaf gesloopt Door die diefstal ontstond een verkeersgeraarlijke toestand. De waarde van de installatie met bak bedraagt 700,-. V.B.B. Uitslagen: A-teams: BCY 1-HGL 2 5-2; L'67 1-VOP 1 7-0; OGO 2-Steeg 1 5-2; DOS 1-SNA 1 0-7; HGL 1-SVD 1 5-2; An ker 1-OGO 1 7-0. H. v. Dijck. 11b, 11.81 gem. B-teams: Anker 2-BCY 2 9-0BCY 2-DVM 1 0-9; OPM 1-Lantaam 1 5-4; SVD 2-RLZ 1 2-7; HGL 3-Anker 2 5-4; OBK 1-BIOS 1 2-7; SNA 2-OGO 3 5-4. C-teams: BIOS 2-Anker 3 5-4; Lantaarn 2-DOS 3 3-6; OGO 4-HGL 5 4-5; L'67 2-000 1 2-7; RLZ 2-OGO 5 5-4; HGL 4-BCY 3 7-2; VOP 2-SNA 3 6-3; SVD 3-Parkzicht 1 2-7. D-teams: Lantaarn 3-IIGL 8 9-0; Steeg 2-SVD 4 2-7; BCY 4-DOS 4 2-7; DOS 5-IIGL6 9-0; OOO 2-SNA 4 5-4; HGL 7-Lantaam 3 5-4; HGL 8-L 67 3 0-9; VOP 3-BIOS 3 5-4. Joyce Voesten, 12b, 1.91 gem. Driebanden: DOS 1-BCY 2 4-3; DVM-BCY 1 2-5; HGL 2-L'67 1 2-5; DOS 2-HGL 1 2-5; OBK 1-OPM 1 2-5. Wedstrijdkalender 10 sept.: Wedstrijd voor pupillen en C/D jun. in Uden. 24 sept.: Wedstrijd voor pupillen en C/D jun. in Helmond. 2-3 okt: Open meerkamp voor seni- oren/jun. A-B-C-D en pupillen in Venray (tevens clubkampioen- schappen). Mededelingen De atleten die zich hebben opge geven voor de wedstrijd van 10 sept. te Uden dienen uiterlijk om 09.35 uur aanwezig te zijn op de baan. om van daaruit gezamenlijk te vertrek ken. Bij verhindering afmelden voor 8 sept. bij G. Schonenberg, tel. 04983-1420, dit in verband met re geling vervoer. Het reisgeld is vast gesteld op ƒ4,-, dit te voldoen by vertrek. Het vervoer wordt verzorgd door: Chlon, Broers, Derikx, Derks, Jansen (Daan). Schonenberg, Glou- demans. In verband met, onvoorziene om standigheden zal het Clubblad 1 week later verschijnen. Hiervoor onze excuses. Redaktie van de Wissel Uitslag: Afgelopen zondag heeft de D- junior Arno Vriens een keurige wedstrijd gelopen in St Anthonis. Hij eindigde op de 2e plaats op de afstand van 1800m in een mooie tijd van 6.02. Vanavond beginnen we met de kompetitie. Willen alle paren die verhinderd zyn er goed aan denken zich nu en ook de komende weken op tijd af te melden. Het is prettig voor de organisatie tijdig te weten wie er niet komt en u krijgt minder strafkorting. Vergeet u niet de ingevulde ant- woordstrookjes voor het viertallen de komende dinsdagavonden in te leveren. We hebben er nog maar eentje binnen en dat is natuurlijk veel te weinig en onze club on waardig. De onderlinge wedstryd op de Ballonzuil werd gewonnen door G. Robben 3250 gram,- 2. M. Cuppen 1650 gram; 3. A. v. Mill 1450 gram; 4. R. Bexkens 1200 gram. Zondag 11 sept. is de eerste wed strijd om de Herfstkoning. Bijeen komst lange hengels Cremers- weerd, korte hengels pontveer Vier lingsbeek om 07.00 uur. Voor uw vergunningen kunt u te recht bij II. v.d. Heuvel. Klaproos 1, Venray. tel. 11215 en V. Grootels Hengelsport, Stationsweg. Gezelligheid kent geen tijd! Dat was afgelopen donderdag het mot to. Het elkaar helpen bij liet trainen doet meer dan eikaars konkurren- ten scholen. Het brengt ook gezel ligheid in de trainingsavonden, wat dan weer goed is voor een goede harmonie en een gezellig babbeltje onderling over bijvoorbeeld wel of geen gaten in het middenstuk van de boog. De een heeft ze met grote dure gaten maar zoals afgelopen donderdag te zien was ook kleine gaten en nog eens niet zo duur als die grote gaten. De discussie hier over zal nog wel verder gaan. Zondag waren ook enkele leden te horen op dr radio bij Omroep Venray. Zij werden geïnterviewd door Omroep Venray met betrek king tot hun behaalde prestaties tij dens de laatste Limburgse Kam pioenschappen te Beek. Ook dit zal, naar wy hopen, nog wel vaker voor komen. Maar eerst moet er goed en intensief getraind worden zodat wij volgend jaar weer een zo'n goed of liever nog beter resultaat bereiken. Donderdag trainen, 20.00 uur (jeugd 19.00 uur). Zaterdag 10 sept. Koppelwedstrijd Milheeze, vertrek 17.00 uur. Dinsdag trainen, 20.00 uur (jeugd 19.00 uur).

Peel en Maas | 1994 | | pagina 17