HA5DZER Icticf en IZientiej in (Qnueicnt) je:mooo,-- Joep van Rooij van den munckhof b.v 249.000,- S 212.500,- '208,900,-, PEEL EN MAAS Donderdag 8 september 1994 Venlo, St. Martinusstraat 70. 5911 CK. Tel. 077 512944 Venray, Julianasingel 8. 5802 AV. Tel. 04780 13700 eerstkwOT.djt Nukkig heel vee, ondersteuning In» ri/cfuUie Ik herinner me nog goed werkstukje. ik kwarrii en wel leuk. dat wil ik wel bliiven doen. NIEUWBOUW BUTTERS WIJCK "Op den Dries" Aannemersbedrijf Gebr. Thijssen uit Broekhuizenvorst biedt in samenwerking met architecten bureau Theo Vissers BV 2 nog te bouwen vrijstaande landhuizen aan gelegen op percelen van resp. 419 m1 en 376 rri, beide met zeer goede zonligging. r iaC'wa dVCFD. IM.IL Type A Indeling, ruime hal/entree met gar derobe, L-vormige woonkamer met studie, dichte keuken en ruime bij keuken totale grootte ca. 55 m', vrijstaande berging met mogelijk heid tot garage danwel carport. Eerste verd 4 slkms, bergkast en ruime complete badkamer met lig bad. separate douche met 2e toilet. Tweede verd. via vaste trap naar zolder Ruime inspraak in afwerking en indeling mogelijk Bel voor een vrijblijvende afspraak danwel voor een uitgebreide verkoopbrochre. Type B Indeling hal/entree aan zijkant van de woning gelegen, speels ingedeelde woonkamer met woon-, eet- en studiehoek totale grootte ca 42 m' (optimaal tuincontact). dichte keu ken (open keuken uiteraard ook mogelijk) met bijkeuken totaal ca. 12 m', berging in tuin met mogelijkheid van garage/car-port Tweede verd.: 4 slkms en compleet afgewerkte badkamer, tevens ruime overloop Via vaste trap naar zolderverdieping Uiteraard ook hier ruime inspraak in afwerking en indeling. Verhoeven Bouwgroep BV in samenwerking met Amstelland Vastgoed BV realiseert op een wer kelijk zeer mooie locatie aan het Zevenblad een aantal woningen die qua architectuur/afwerking en ruimtelijkheid/indeling zich zeer positief onderscheiden. Indeling, hal/entree, zeer ruime L-vormige woonkamer met deels uitbouw aan voorzijde en openslaande tuindeuren voor opti maal tuincontact, open keuken (bij keuken tegen meerprijs), totale opp. ca 40 m', extra grote garage, Eerste verd. overloop, 3 ruime slaapkamers en badkamer met lig bad. Tweede verd.: via vaste trap naar ruime zolder cq. 4e slaapkamer De woningen worden gebouwd met GlW-garantie Kavelgroottes van 250 tot 309 m'. Overtuig uzelf van de vele mogelijkheden van deze woning en vraag een brochure aan of maak een geheel vrijblij vende afspraak om ook uw financiële/hypothecaire mogelijk heden te laten uitwerken aan de hand van talloze hypotheek arrangementen van Hauzer Makelaardij BV. Als profielwalser maak je 'krom wat recht is': Met behulp van profielwalsen buig je metalen profielen. Het is een bijzonder vak. dat een beroep doet op je fantasie en creativiteit. Als richter controleer je of het buigwerk goed gedaan is. Ook breng je het op de gevraagde toleranties. Een opleiding profielwalser/richter wordt op geen enkele technische school onderwezen. Daarom verzorgen wij intern je opleiding. Bij Kersten Wanssum is een goede werksfeer heel erg belangrijk. Je moet goed met andere vakmensen kunnen en willen samenwerken. Heb je daarnaast een opleiding op LTS-niveau. en ben je tussen de 17 en 30 jaar. dan horen wij graag van je. HEB JIJ ZIN... Om in teamverband met een uitdagend beroep bezig te zijn, schrijf dan een sollicitatiebrief naar: Kersten Wanssum BV, t.a.v. Ing. G. Michels. Postbus 1602, 5860 AA WANSSUM. Je kunt de heer Michels ook bellen: 04784-1851. De nieuwe collega's kunnen rekenen op een fijne werkkring en -sfeer, een persoonlijke benadering met vakbekwame ondersteuning en een uitstekend salaris met prima arbeidsvoorwaarden. KERSTEN WANSSUM BV PROFIEL- PLAATWALSWERK APPARATENBOUW Piet van Elsstraat 7 Stayerhofweg Wanssum telefoon 04784-1851 KERSTEN WANSSUM ZORGT DAT HET ROND KOMT. Als marktleider in het walsen van alle bestaande profielen en platen in staal en non-ferro, maakt onze onderneming momenteel een flinke groei door. Het bedrijf is gecertificeerd volgens de kwaliteitsnorm ISO 9002 en telt 85 medewerkers. Om onze positie als trendsetter in Europa verder te versterken, zijn wij gestart met een aanzienlijk uitbreidingsplan. Ons nieuwe fabriekscomplex is hiervan een bevestiging. Kersten Wanssum exporteert naar onder meer Duitsland, België, Luxemburg, Oostenrijk, Zwitserland en Polen. VELTUM, Isabellahof nr 44 A.S. ZATERDAGMIDDAG OPEN HUIS VAN 16.00-17.00 UUR. Een ruime, geschakelde 2/1 kap met grote gara ge gelegen op ongeveer 250 m2 in een kinder- vriendelijke buurt, nabij scholen en winkels. Vrije tuin op her. zuiden met beschut terras en uitkijk op weilandje Indeling, ruime woonkamer 32 m2, aparte keu ken van 6,5 m2 aan achterzijde. Deur naar de bij keuken met daarvoor de grote grage met mog. voor zolder Op de verd. 3 grote slaapk. en een badkamer met 2e toilet. Vaste trap naar zolder met overloop, bergruimte en vierde (slaap-)kamer. De situering van de garage naast de woonkamer maakt het goed mogelijk deze ruimte bij de leef ruimte op de b.g.g te trekken. Pand is goed onderhouden, is uitstekend geïso leerd, ook t.a.v. geluid en heeft veel lichtinval! Vraagprijs f 219.000,- k.k. Inruil woning mogelijk. Is financiering voor u moeilijk, neem dan toch contact op, wij zoeken een oplossing! Makelaardij 073-125276 brother Uwaaler boekhandel/kantoorboekhandel grotestraat 64 venray telefoon 04780-82727 Printen wordt een groter plezier" Met de HL-630/631 laserprinter van Brother. Want de HL-630/631 verricht topprestaties. En... vooreen gecomprimeerde prtp! Daardoor wordt deze laserprinter oo"k voor u privé zeer aantrekkelijk! De HL-630/631 beschikt over een nagenoeg rechte papierbaan waardoor de printer een grote verscheidenheid aan papier kan bedrukken en papierstoringen worden voorkomen. Door de bescheiden afmetingen van de HL-630/631 en vooruitstreven de vormgeving is de printer eenvoudig ie plaatsen. Afdrukken vanuil Windows gaal bijzonder snel door de speciale grafische gegevensoverdracht. Door de automatische emülatiekeuze is de HL-630/631 bijzonder geschikt voor een netwerk. Het concept van dc HL-630/631 en het milieu. De HL-630/631 heeft een aparte toner en drum met lange lesensduur. Beschikt over automatische slaapsund Produceert geen ozon In de spaarstand wordt 50% minder toner gebruikt. BESTAANDE BOUW HORST Elsbeemden 19 Fraai gelegen goed onderhou den halfvrijstaand woonhuis met garage en tuin. Dezein 1974 gebouwde ruime woning heeft de navolgende indeling: Begane grond: hal/entree, toilet, grote Z-vormige woonkamer (circa 65 m!), half/open keuken (circa 20 m') met moderne lichte aanrechtkombinatie inclusief oven/afzuigkap/koelkast/elektrische kookplaat, bijkeuken met aanslui ting voor wasmachine en aparte doucheruimte, CV-ruimte, garage momenteel verbouwd tot kantoor Eerste verdieping: overloop, ouder slaapkamer (27 m"), slaapkamer met vaste wastafel (18 m1), slaap kamer (25 m'). badkamer met ligbad/toilet/vaste wastafel bal kon. Algemeen: hal en woonkamer met parketvloer, begane grond alles dubbel glas, leuk aangelegde tuin, terras aan woonkamer, per ceelsgrootte circa 315 m' Aanvaarding: in overleg. Koopprijs: Riant op een grondstuk van circa 650 rrP gelegen in 1981 gerealiseerde bungalow met een hoog afwerkingsniveau. Indeling: hal/entree, geheel betegelde kelder/bergruimte van area 15 m', ruime verwarmde garage van circa 21 m!, 4 slaap kamers resp. 12,12,8 en 16 m7, badkamer met ligbad en separate douche, optimaal tuincontact (zuidligging), open keuken met luxe eiken inbouwkeuken voorzien van diverse apparatuur totaal circa 47 m7, tuinberging van circa 10 m7. Aanvaarding in overleg vm3pr'": 335.000.- u makelaardij bv Afdtuksnelheid 6 pagina's per minuut Resolutie 300 dots per inch (dpi) Fmulalies HP Laserjet IIP Epson FX-850 IBM ProPrinler XL Processor lóMhz. 68000 Interface Bidireklumeel Centronics RS-232/422 optioneel Leitenypcn 2-t Bitmap lettertypen Geheugen Model H1.-630: 512 Kb met datacompressie Model HL-631:1 Mb met datacompressie VENRAY Kruidenlaan 17 Goed onderhouden hoekwoning met vrije achterom Deze in 1982 gebouwde woning heeft de navolgende inde ling. Leuk aangelegde voortuin en berging aan voorzijde. Begane grond: hal/entree met tegelvloer en schroten wanden, garderobekast, toilet, woonkamer met tegelvloer en schoonmetselwerk 30 m2), open lichte keuken voorzien van diverse apparatuur, spits toelopende tuin met terras, zonnescherm en pergola Eerste verdieping. 3 slaap kamers resp 17,10 em 8 m2, bad kamer met douche, toilet en vaste wastafel (balkon aan voorzijde), ruime betegelde overloop en c.v - ruimte met ketel ('82) en badgey- ser Voornoemde woning achten wij bij uitstek geschikt voor een klein gezin danwel alleenstaanden. Aanvaarding in overleg Koopprip: 159Mf De HL-630/631 en software. Met de primer worden tevens een Windows driver, Truetype lettertypen en een programma om uw pnmer via dc PC te bedienen bijgeleverd. VENRAY M Landweert II Smakterveld/Kaardebol VENRAY Landweert III, 2/1 kapwoningen Bouwbedrijf Verhoeven BV in samenwerking met Amstelland Vastgoed BV realiseert een 8-tal twee onder een kapwoningen in bovenvermeld plan Deze moderne onder speelse architectuur gebouwde woningen hebben de volgende indeling, ruime, zeer lichte entree, toilet, ruime woonkamer met halfopen keuken, totaal ca 42 m'. werkkast (bijkeuken in de meerwerk- sfeer mogelijk), extra grote garage van ca 20 m', ruime achtertuinen met Zuidligging derhalve optimale bezonning. Verdieping. 3 slaapka mers en badkamer met douche en vaste wastafel. Tweede verdieping, via vaste trap naar ruime bergzolder cq 4e slaapkamer. Kavelgrootte van 238 m' tot 314 m'. KoZZ7 200.000,- VENRAY B Landweert lil M 20 Riante woningen Projectontwikkelingsmaatschap pij Planoform uit Eindhoven realiseert op één van de mooiste plekken in Landweert III aan het Sneeuwklokje en Sterrenmuur enkele werkelijk schitterende vrijstaande en halfvrijstaande landhuizen. In de totale afwer king is volop inspraak mogelijk. Een moderne strakke en krachtige vormgeving kenmerkt deze woningen Heel bijzondere huizen met bijvoorbeeld een woon kamer van 40 m7, Deze woningen hebben 3 slaapkamers en een roya le zolder. Alle woningen hebben een ruime badkamer die volledig afgewerkt kan worden Perceelsgroottes circa 250 m' Ontwikke/ingsburo BBOM uit Sittard realiseert op een zeer mooie lokatie aan de rand van Landweert II een aantal 2 onder 1 kap woningen met garage. Dit modern en fris nieuw- bouwplan kent de navolgende indeling: hal met toilet, woon-Zeet- kamer met keuken 37 m'. open slaande tuindeuren. 3 slaapkamers, complete badkamer met ligbad, wastafel en 2' toilet, vaste trap naar 2e verdieping, ruime zolder, evt 4C slaapkamer, kozijnen gehele woning van meranti, mechanische ventilatie, combi cv ketel, optimale isolatie, diverse mogelijkheden meer- en minderwerk, kavelgrootte van 210 tot 330 m'

Peel en Maas | 1994 | | pagina 14