t ROEKENBOSCH Keizersveld wordt decor voor groots amusementsfestijn Volg een horeca-opleiding bij het Instituut Vakonderwijs Ziektekostenverzekering voor AOW-gerechtigden Filmnieuws Kollekte Lever Darm Stichting Gimsel Natuurvoeding, de smaak van de toekomst! PEEL EN MAAS Bibliotheek- nieuws Alleen of samen op vakantie? Geslaagd Zeven jaar café De Bonte Koe Donderdag 21 juli 1994 - Pagina 3 Het bedrijventerrein Keizersveld zal in het weekeinde van 2 t/m 4 september bol staan van aktivitei- ten. De Stichting Promotion Venray is momenteel druk doende met de voorbereidingen van een groots spektakel voor jong en oud. Hoogte punt zal een afsluitend vuurwerk zijn op zondagavond 4 september. De initiatiefnemers, Jos van Meijel en Paul Bol, hebben er alle vertrou wen in dat hiermee de basis wordt igelegd voor een jaarlijks terugke rend gebeuren, dat uiteindelijk uit moet groeien tot een Ven ray - Promotion Beurs. JUMPING Er wordt nu nog over gesproken, het Bungi Jumping dat vorig jaar tijdens de kermis op het Wilhelmi- naplein plaatsvond. 'Veel reakties gaven aan dat er vaker zoiets moest gebeuren in Venray' vertelt Paul Bol. 'Iets groots, spektakulair, waar men nog lang over spreekt. Wij hebben toen de koppen bij elkaar gestoken en kwamen al snel op het idee dat Keizersveld, dat nog leeg ligt, een prima lokatie zou zijn.' Vervolgens werd bij de gemeente geïnformeerd naar de mogelijkhe den. De inmiddels in het leven ge roepen stichting kreeg daar alle medewerking. 'Toen zijn we naar een datum gaan zoeken en kwamen uit op het weekend van 3 en 4 sep tember. De vliegerclub Icarus had op dat weekeinde een vliegershow georganiseerd. Daar hebben we toen kontakten mee gelegd. De vlie gershow is nu een van de aktivitei- ten die dat weekeinde plaatsvindt. Van Meijel en Bol streven naar een evenement dat geen eenmalig karakter heeft. Volgend jaar wil men het verder uitbouwen totdat er een beurs ontstaat, waarin Venray zich op alle mogelijke wijzen kan presenteren. Ook Venrayse onder nemers kunnen zich presenteren met -een interessante of spektaku- laire aktiviteit van hun onderne ming. Daarover kan men met de organisatie köntakt opnemen. Voor de eerste uitvoering hebben de initiatiefnemers de gemeente verzocht om kontakten te leggen met. luchtmachtbasis De Peel. De Groep Geleide Wapens zou zich in Striking Distance Een nieuwe spektakularie hit' in de traditie van 'Die Hard' met o.a. Bruce Willis en Sarah Jessica Parker. Tom Hardy (Bruce Willis) is een politieagent in Pittsburgh. Als een aantal vrouwen vermoord wordt, uit Tom de beschuldiging, dat het iemand van de politie moet zijn. Ook legt hij een getuigenis af tegen zyn neef en partner. Deze blijkt in het bijzijn van Tom een arrestant in elkaar geslagen te hebben. Dit alles nemen zyn collega's hem zeer kwalyk. Na een wilde ach tervolging waarbij zyn vader ver moord wordt, degraderen zyn bazen hem naar de Rivierbrigade. Na verloop van tijd slaat de moor denaar opnieuw toe. Overtuigd van het feit dat deze moordenaar ook zijn vader heeft, vermoord gaat Tom samen met zijn vrouwelijke part ner op onderzoek uit. Ondanks het feit dat de politie iemand heeft gearresteerd denkt Tom dat ze de verkeerde te pakken hebben. Tom komt tot een dramatische ont dekking... The Flinstones In de steengroeve van Slate Company wordt een test uitge schreven voor alle arbeiders. Wie de toets het beste maakt, zal onder- direkteur worden. Uiteraard doen ook Fred Flinstone en Barney Rub ble mee. Fred had vlak daarvoor Bamey geld gegeven, zodat hij en Betty een kind konden adopteren. Bamey is Fred zeer dankbaar en wil iets terugdoen. Omdat hij wel in de gaten heeft dat Fred de test niet zo goed maakt, verwisselt hy bij het inleveren de toets van Fred met die van hemzelf. Bij de uitslag blijkt Fred het hoogst te hebben ge scoord. Hy wordt onderdirekteur. Fred krijgt een mooi kantoor, een eigen naamplaatje, een dicta(foon) vogel en een eigen sekretaresse, de mooie Miss Sharon Stone! Fred heeft echter niet in de gaten dat zijn direkte baas Cliff Vandercave en Miss Stone geld verduisteren, waarvoor ze Fred Willen laten op draaien door hem nep-formulieren te laten tekenen. Fred's dictavogel waarschuwt hem niets te tekenen zonder het te lezen, maar Fred slaat die raad in de wind. Bovendien heeft Vandercave uit naam van Fred mensen ontslagen. Als Fred ont dekt wat er gaande is, is het te laat. De werkloze steengroeve-arbeiders willen zich wreken op de man die hun heeft ontslagen. Zy nemen hem gevangen en dreigen hem en zijn vriend Bamey te lynchen. Intussen bereidt Vandercave zijn vlucht voor naar Rocapulco. Vanuit het raam ziet hij nog net dat Wilma en Betty er vandoor gaan met Freds dictavogel. De vogel kan getuigen dat Fred onschuldig is. Zij komen nog net op tyd bij de menigte aan, om te kunnen voorkomen dat hun echtgenoten worden gelyncht. Op gelucht gaan ze naar huis. Maar Vandercave heeft al weer een ge meen plannetje bedacht... het weekeinde van 3 en 4 septem ber tijdens het evenement aan de Venrayse bevolking kunnen pre senteren. TENT Centrale punt tijdens het festijn is een grote tent, waarin ongeveer 2000 mensen ondergebracht kun nen worden. Dat aantal wordt al op vrijdag 2 september verwacht. Dan wordt er een grote 'schuim-house party' gehouden. Een gezellige house-partij waarbij een groot schuimkanon de tent en de dan sera in een wit landschap veran dert. In die tent is er op zaterdag 3 sep tember een muzikaal programma met Big John Russel. In het voor programma speelt de Venrayse band Design. Op zondag is er fruhshoppen en een optreden van Rendez Vous, Wil lem Duyn en Dries Roelvink, het aanstormend talent van het Neder landse lied. OVERIG PROGRAMMA Op zaterdag en zondag is er de eerder genoemde internationale vliegerehow. Fraai om te zien is het zg. nachtvliegeren, zaterdagavond, waarbij de vliegers voorzien zijn van verlichting. Verder zijn er over dag helikoptervluchten en is er de mogelijkheid om met een hete luchtballon boven het terrein te vertoeven. 'Geprolongeerd' zou men kunnen zeggen, is het Bunji Jumping op za terdag, terwijl voor de zondag een kompleet nieuwe attraktie is gepro grammeerd, het Bunji Shooting. Zij die het willen (men kan zich weer voorinschryven) kunnen zich van af de grond de lucht in laten schie ten! Verder zyn er diverse kinder- attrakties zoals een draaimolen en een baby zweefmolen. Op zondag wordt het programma aangevuld met een creatieve hobby- markt waaraan 40 hobbyisten mee doen, variërend van poppenmakers tot pottenbakkers etc. Op zaterdag zal er door middel van een treintje een verbinding tot stand worden gebracht met het centrum van Venray d.m.v. een treintje. De aktiviteiten worden verder omgeven door een groot buitenter ras, diverse eetgelegenheden en snoepkramen. Al met al een festijn waarmee Venray zich inderdaad eens in de regio kan presenteren. De entree tot de buitenaktiviteiten is gratis. Voor de optredens in de tent gaan binnenkort de kaarten in de voor verkoop. Voor meer informatie kan men zich wenden tot Jos van Meijel, tel. 82964. Doordat de Nederlander steeds meer vrije tijd krijgt en het binnen lands toerisme stijgt, is de horeca branche een steeds meer floreren de en boeiende bedrijfstak. Om een horecabedrijf te beginnen, te behe ren of om er in te werken, heeft men één of meerdere diploma's no dig. Ook als hobby en voor het dage lijkse huishouden is het interes sante en nuttige leerstof, omdat o.a. door de lessen over bedrijfs- en voe- dingsmiddelenhygiëne ziekten via voedsel kunnen worden voor komen. ERKENDE DIPLOMA'S Het Instituut Vakonderwijs ver zorgt al meer dan 32 jaar suksesvol- le opleidingen ter verkrijging van de: erkende vestigingsdiploma's Dus met recht een instituut met er varing! Dit blijkt: ook; jaarlijks uit' het hoge percentage geslaagde kur- sisten, dat ruim boven het landelijk gemiddelde ligt. Mocht u de eerste keer niet slagen voor het examen vakbekwaamheid cafébedrijf dan kunt u - ongeacht het aantal lessen dat u heeft gevolgd - de eerstvolgen de kursus gratis overdoen. Het In stituut Vakonderwijs is erkend door de minister van onderwijs en wetenschappen. Door deze erken ning oefent de overheid een bly- vend toezicht uit. TWEE MANIEREN - mondeling bij u in de buurt; - schriftelijk thuis in eigen tempo. U studeert dan in de tijd die u het beste uitkomt. De meerkeuzevra- In de week van 19 t/m 25 juni vond de jaarlijkse kollekte plaats ten behoeve van de Nederlandse Le ver Darm Stichting. Die week had als thema: 'Voeding en spijsverte- ringsziekten'. De opbrengst in Ven ray bedroeg 34.59,45. Namens alle patiënten dan kt de Nederlandse Le ver Darm Stichting gulle gevers en kollektanten heel hartelijk. Heeft u de kollektant niet gezien en wilt u alsnog een bijdrage leveren, dan kunt u dat doen op giro 2737 of op bankrekening nr. 70.70.70.528 t.n.v. de Nederlandse Lever Darm Stich ting, Postbus 25, 3620 AA Breukelen. Door uw gift en het goede werk van de kollektanten wordt de stich ting in staat gesteld het onderzoek naar aandoeningen aan het spys- verteringsstelsel een flinke finan ciële steun in de rug te geven. Wilt u overigens meer informatie, dan kunt u kontakt opnemen met het bureau van de Nederlandse Le ver Darm Stichting, tel. 03462- 64946. Voor medische informatie kunt u telefonisch terecht van maandag t/m donderdag van 15.00 tot 17.00 uur. Voor de aktie van 1995 kunt u zich alvast als kollektant op geven bij mevr. Van Hon en-Deen en, tel. 83368. gen die u invult, stuurt u ter kor- rektie naar uw eigen leraar. Bovendien mocht u deelname aan het eerstkomende examen nog te vroeg vinden, dan kunt u gratis door blijven leren tot het eerstvol gende examen. KURSUSTARIEVEN Het Instituut Vakonderwijs heeft zeer lage kursustarieven. Zo is het mogelijk een schriftelijke kursus vakbekwaamheid cafébedrijf te vol gen voor 255,-. Het lesgeld voor de schriftelijke kursus handelskennis horecabedrijf bedraagt 295,-. Ook de kursussen vakbekwaamheid restaurantbedrijf en vakbekwaam heid slytersbedryf zyn schriftelijk volgen. MONDELINGE LESSEN De mondelinge lessen zijn te vol gen in o.a. Boxmeer en Venray (Ho tel Asteria) en Venlo. WETSWIJZIGING Op 1 januari 1996 verandert de Vestigingswet. De huidige opleiding handelskennis horeca vervalt dan en wordt vervangen door de oplei ding middenstandsdiploma alge mene ondememersvaardigheden. Deze' opleiding is veel zwaarder (3x) en duurder dan de opleiding han delskennis horeca. Wanneer u nü nog de opleiding handelskennis horeca gaat volgen en u slaagt, dan blijft het diploma 'uw leven lang geldig'. Het heeft voor het horecabedrijf dezelfde waarde als het middenstandsdiplo ma algemene ondememersvaardig heden. Als u nü met de schriftelijke kur sus begint, is het voordeel dat de studie - door meer tijdsruimte - in verhouding gemakkelijker is, dan wanneer u pas eind september be gint. Het examen is tenslotte al op 4 januari 1995. VOORLICHTINGSAVOND Iedere kursist(e) en oud-kursist(e) van het Instituut Vakonderwijs heeft de mogelijkheid een gratis voorlichtingsavondvvoor startende ondernemers bij te wonen. Een gra tis voorlichtingsavond zal na de examens in januari 1995 in meer dere plaatsen worden georga niseerd. INFORMATIE Degenen die belangstelling heb ben voor een of meerdere kursus sen kunnen geheel vrijblijvend de gratis studiegids aanvragen bij het Instituut Vakonderwijs, Postbus 1555, 5602 BN Eindhoven, tel. 040-425526 (ook 's avonds) of 04750-15440. Diefstal uit stal Uit de koestal van een bedrijf aan de Horsterweg werden een hoge drukspuit en een slijpschijf ont vreemd. De diefstal werd vrijdag ontdekt. e Theebuiltjes ilmilD Rijstwafel Crackers FAMILIE-RESTAURANT Blitterswijck In juli en augustus speciale KINDERAKTIES! Bij Brunch (zon) en Familie-buffet (za./zon.) kinderen t/m 12 jaar gratis (max. 1 per volw.) Nu ook iedere zaterdag Familie-buffet ƒ32.50 p.p. (v.a. 18.00 uur) Vakantiemenu (3 gangen) ƒ30,- p.p. Gratis kindermenu (max. 1 per volw.) In de maanden juli en augustus is reserveren niet noodzakelijk (mag wel natuurlijk). Tijdens de vakantie iedere woensdagavond disco. 7 dagen per week geopend Iedere dag pannekoeken v.a. 12.00 uur. ma. t/m za. speciaal bowlingtarief 11.00 tot 17.00 uur ƒ10,- per uur per baan. AIRCONDITIONING AANWEZIG! Voor inlichtingen en reserveringen 04784-1843 ANBO-info Per 1 juli 1994 kan voor sommige AOW-gerechtigden een belangrijke wijziging optreden in hun ziekte kostenverzekering. Vanaf die datum zijn 65-plussers die aan AOW, loon en aanvullend persioen in totaal Na vele maanden van intensieve voorbereidingen, en na zes weken van veel zweet en tranen, was het afgelopen donderdagavond dan eindelijk zover. Wethouder Bert Kersten moclit na enkele'welgemik te bewoordingen de openingscere monie verrichten. Hetprachtige 'Koffiehuys Zowyzo' was officieel ge opend. De vroegere Pimpernel on derging niet alleen qua naam een verfrissende 'face-lift', doch veel meer nog werd de totale inrichting rigoreus 'gerestyled'. En wel met een dusdanige klasse en perfektie dat menig 'Grand-café aanbidder' bij het aanschouwen hiervan z'n verwende vingertjes nog zal doen afliklcen. Dat zult u waarschijnlijk ook doen na het doornemen van de eveneens verrassend vemieuivde menukaart. Al met al dus een pure aanwinst voor heel Venray, en misschien wel voor heel Noord- Limburg. Een groot pluspunt van 'Zouryzo' is dat er in de gehele opzet een perfek- te balans is gevonden tussen ener zijds de. creatieve speelsigheid en anderzijds de belangrijke huiselij ke intimiteit. Eenfaktor die bij veel hedendaagse horecagelegenheden nog wel eens over het hoofd wordt gezien. Hiermee is Venray in één stap ook weer een symbolische stap verder richting prestigieuze onafhanke lijkheid. Of het ook een eerste stap is in de richting van de verwezelij- king van het grote 'Venrayse hore- capleinplan', aan de Grote- Markt, valt nog te bezien. Doch als de gezet te toon in de toekomst, met evenveel flair en durf zal ivorden doorgezet als die van 'Koffiehuys Zouryzo' zit het met het slagingspercentage vati het projekt sowieso wel gebakken, 'Koffiehuys Zowyzo' is van maan dag tot en met zaterdag tijdens de winkeluren geopend, niet meer dan ƒ30.500,- bruto per persoon per jaar verdienen zieken fondsverzekerd. Voor (on)gehuwd samenwonend die allebei 65-plusser zijn, geldt de ze inkomensgrens voor beide part ners afzonderlijk. Heeft een van hen een hoger inkomen, dan kun nen geen van beiden in het zie kenfonds. Is een van de partners jonger dan 65 jaar, dan geldt de inkomens grens-galleen voor de oud< partner. Ook voor alleenstaanden geldt tie, inkomensgrens. Voldoet u aan de bovenomschre ven voorwaarden, dan kunt u zich aanmelden bij een ziekenfonds naar uw keuze. Als u niet aan de voorwaarden voldoet, wordt uw in schrijving bij het ziekenfonds beëindigd. Dit gebeurt in overleg, zodat u de gelegenheid heeft om u particulier te verzekeren. Uw zie kenfonds zal u daarover benaderen. Alle verzekeraars zijn wettelijk verplicht u in dat geval te accepte ren voor de standaardpakketpolis met een landelijk vastgestelde premie. Deze wetswijziging biedt een oplossing voor ouderen met een laag inkomen. Keerzyde van de me daille is dat ouderen met een inko men boven de grens van ƒ30.500,- het ziekenfonds moeten verlaten. Hoeveel ouderen dat zijn valt nog niet te zeggen. De ANBO heeft, sa men met andere ouderenbonden, aangedrongen op een speciale rege ling voor deze groep. De staatssekre- taris heeft toegezegd zonodig naar een oplossing te zoeken, als blijkt dat een grote groep onbedoeld de dupe wordt van deze wetswijziging. Voor informatie over de ANBO: mw. M. Theuws-Raedts, voorzitter, tel. 82846; dhr. M. Jansen, sekreta- ris, tel. 86271 en dhr. J. Mertens, penningmeester, tel. 83453. elke week nieuws Een keuze uit de nieuwe romans en de nieuwe studieboeken: Beroepen; Beroepen van a tot z; een gids met 1289 beroepenbe- sch rijvingen. Bohlmeijer, A.r Eerlijk verraad. Om zijn positie bij zijn vrienden te versterken versiert een middelbare scholier een van zijn leraressen. Franssens, J.-P.: Een goede vader. Een man probeert in het reine te komen met zijn vader» die in de Tweede Wereldoorlog collabo reerde. IJlander, G.: De lichtval. Binnen een huwelijk ontstaan grote span ningen doordat de vrouw gekweld wordt door een steeds heviger ver langen een geheim te doorgronden. Lassen: Lassen, lijmen en plaatbe- werken. Een kursus van de Stich ting Teleac. Stil, A.: Een herberg in de nacht. De waterschout van het zeventien de eeuwse Amsterdam heeft zijn handen vol aan twee moorden en een verdwenen politieke briefwis seling. Terreehorst, P.: Het seizoen: een modeboek. Modeverschijnselen en -veranderingen in de periode van 1985 tot 1993, bekeken vanuit de invloeden die maatschappelijke ge beurtenissen en groeperingen in deze periode op kleedstijlen hadden. Zomer 1994: Let op! In de va kantieperiode is de bibliotheek GESLOTEN van maandag 25 juli tot en met zondag 7 augustus. De Vereniging Vakantie Partners (WP) bemiddelt tussen alleengaan- den om, samen met één partner, in een klein groepje of met een groter gezelschap, op vakantie te gaan. De WP organiseert voor haar leden ook dagtrips, weekends en vakan ties en komt op voor de belangen van alle alleengaande reizigers. In korte tijd heeft de VVP ruim duizend leden ingeschreven. Hon derden leden zijn bezig samen hun vakanties voor te bereiden. Voor al le duidelijkheid: de WP doet zeker niet aan relatiebemiddeling maar is een vereniging, zonder winstoog merk, voor mensen die niet (meer) alleen op vakantie willen. De WP afdeling Venlo houdt ir hijppi\kOmsI.-TQp zaterdag 30 juli 1994, van 14.00 tot 17.00 uur in hotel Wilhëlmina, Kal den kerkerwëg 1, Venlo (tegenover het NS-station). De entree bedraagt ƒ7,50 voor leden en ƒ10,- voor n iet leden, koffie of thee bij binnen komst inbegrepen. Het programma van de middag voorziet in een toelichting op de werkwijze, het stimuleren van kon takten tussen de aanwezigen en het presenteren van een, al dan niet be kende vakantiebestemming op een groot video-projektiescherm. Ook kunnen eigen vakantievideo's van leden geprojekteerd worden. Kort om het belooft weer een gezellige middag te worden. Wilt u meer weten over de aktivi teiten van de WP? Bel dan met. Paul Borsboom, tel. 01832-3354 of stuur een kaartje naar Postbus 9, 4284 ZG Ryswijk N.Br. Marcel Kappel uit Venray is aan de Hogeschool Eindhoven geslaagd voor de studierichting hogere infor matica. Luc Kemmelings uit Venray is aan de opleiding café en restaurant bedrijf in Tilburg geslaagd voor vakbekwaamheid. Maurice Lucassen uit Venray is aan de Rijksuniversiteit Utrecht geslaagd voor het arts-examen. Nadia Gonegaï is aan de Konink lijke Kunstacademie 's-Hertogen- bosch geslaagd voor monumentaal beeldhouwen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: za: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 88800 zo: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YS S E L8TEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN, tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, W.G.A.M. Loonen, G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H.M, de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak V. GEURTS, tel. 81336 1 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor dé praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Volen 2A, Heide tel. 04780-13727 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 82411 Komend weekend viert de Bonte Koe haar zevende verjaardag. Zeven jaar geleden, op 23 juli 1987, het be gin van de bouwvakvakantie, begon de Koe te loeien. En hoe. De afgelo pen zeven jaar heeft De Bonte Koe volop van zich laten horen. Iedere zondag live-muziek, 't Vasteloaves- café, de Smartlappendag, Ossengal Lokaal, de Popquiz, de Countrydag, enz. enz. Een café waar het publiek de mogelijkheid krijgt zelf aktief te zijn. Aktief zijn dat kan komende da gen weer volop in De Bonte Koe. Vrijdag 22 juli start het feestpro gramma met. karaoke gepresen teerd door Ben Willems. Vanaf 21.30 uur kan iedereen zich van zijn/haar beste kant laten horen. Zaterdag 23 juli, tijdens de Zo merse Bonte KrOEgavond presen teert. Lucas 'Amor' Janssen zyn La Vie en Rose Special waarin een aan tal zeer uiteenlopende muzikanten zich verenigen en het publiek ken nis maakt met de veelzijdigheid van de live muziek. Aanvang van deze avond is om 21.30 uur, Zondag 24 juli is de dag van onze derde Venrayse Muzikanten dag. Vijf tot zes Venrayse live-bandjes spelen vanaf 15.30 uur hun favorie- te muzieksoort. Force Field, Sam son's Barber, Wheels of Fire. Mean Mama of Disconeckted, allemaal Venrayse bands of wie zal het zeg gen. Muskogee een nog onbekende verrassing uit de Venrayse muziek wereld. Deze Muzikantendag wordt af gesloten door de Arthur Ebeling Band die vroeger Jump Dickie Jump aanvoerde. Met zijn fifties- rock en zijn fabuleuse gitaarwerk zorgt Arthur Ebeling met zijn drie mansformatie voor een ongedwon gen, gezellige afsluiting van deze dag. Zondag 24 juli. de Venrayse Muzi kantendag, kom en sluit de zevende verjaardag van De Bonte Koe waar-i dig mee af.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 3