Uit de raadsvergadering van Meerlo-Wanssum Open tuin fuchsiakwekerij OUDE F0ÏÏ) Start nieuwe zwemlessen in De Sprank Dansen in De Wis Geslaagd r rcci, Donderdag 7 juli Grote Kerk Deken J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 81275; kapelaan H. de Wit. Ritera at raat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; ka pelaan L. Houben, Dr. Poelsstraat 4. tel. 11664; kapelaan R. Woutering. Horsterweg 57, Castenray. tel. 71215. Missen bestellen: ma t/m za (niet op do) 09.30-10.30 uur Eind- straat 6. Zaterdag: H.H. Martelaren van Gorcum. 9.00 II. Mis voor Piet Pie- ters. 15.00 Feestelijke H. Mis en huw. Piet Poels en Cyrenne Thie- lcn. 19.00 H. Mis voor ouders van Dyck-Derkx: Rick Beelen-Beer- kens; Dora Theeuwen-Welbers: ouders De Lauw-Linders; Gerard van Rijswyck en echtgen.; Lambert Cleven en echtgen.; Marie Jansen- Giesbertz (koll.); Mien Tielen (koll.); ouders Jansen-van Dyek en zoon Frits. Zondag: 15e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse Hoogmis als eerste jrd. Tbon Jenneskens; Frans van Els- wijk (koll.); Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; overl. echtelieden II. Gerrits-Iiennans en overl. ouders. 11.00 H. Mis voor Cor Janssen; overl. ouders Sikes-Nelissen; Sjraar van Ham; Nelly Jenneskens (koll.). Maandag: H. Abt Benedictus, pa troon van Europa. 9.00 H. Mis voor fam. Thijssen-Hendrix; overl. ouders, broers en zussen van Maria Oudenhoven; overl. echtp. J. Tille- mans-Duijf. Dinsdag: 9.00 II Mis uit dankbaar heid bgv huw.jilbileum: om een goe de gezondheid naar geest en liehaam. Woensdag: 9.U0 H. Mis vooi Hai n. Si ev ens (koll Donderdag: 9.00 11 Mis voor vrede in de wereld. Vrijdag: 11. Bonaventura. 9.00 11. Mis voor allen die op vakantie zijn; dat ze uitgerust en veilig weer thuis komen. Akolieten: Zo: 9.30 Louis Truijen en Piet Vosbeek. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Koen Voermans. Ties Koopmans, Stefan Boshoven, Sanne Koop- mans; lektor: T. Verbeek. Zo: 11.00 Suzanne Laurensse, Silvia Laurens- se. Bianca Verhoeven, Leon Arets; lektor: G. de Groot. Vineent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in tie St. Servatiuskapel. Voorganger: J. Kori'f. Lektrice: Zr. Jacinta. Ver trek bus om 18.15 uur vanaf de St. AnnakapeL Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger.- J. Korff. Lektrice: Ilannie de Jong. Vertrek bus om 09.45 uur van de St. Servati uskapel. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgievierihg in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St Annakapel. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woute ring. Horsterweg 57, Castenray. tel. 71215 of Leunseweg 5. tel. 80202. Opgeven misint. ma t/m vr 09.30- 10.30 uur. Leunseweg 5 of tel. 80202. Voor verering van H. Antonius is de kerk op dinsdag geopend van 10.00-12.00 uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Echtpaar Custers- Vergeer; Jan v.d. Heuvel (koll.); jrd. Piet Claessens. Zondag: 8.30 Voor de parochie. 11.30 Toon Versteegen en overl. fam. Versteegen-Janssen: overl. ouders Linders-Verkoe(jen (koll.). Maandag: 19.00 Voor de parochie. Dinsdag: 19.00 Ouders Deriekx- Jacobs en Karei; An toon Peters; Cle mens en Constant Pijls. Woensdag: 19.00 Overl. fam. Jacobs-Cremers-Janssen Donderdag: 19.00 Fam. Peters-Arts; Harrie Clephas. Vrijdag: 14.00 Huw. John Swinkels en Carolien Jacobs. 19.00 Overl. ouders Poels-Litjens; overl. ouders Lenssen-Heiligers. Parochie Brukske Bereikbaarheid priesters: kapelaan A. Woutering Horsterweg 57, Cas tenray. tel. 71215 of Leunseweg 5. tel. 80202. Opgeven misint. ma t/m vr 09.30-10.30 uur, Leunseweg 5 of tel. 80202. Zondag: 10.30 Hoogmis. Vredeskerk Zaterdag: H.H. Martelaren van Gorcum. 8.00 Ibos van Rooy (koll.); alle gelovige zielen. 18.00-18.30 Ge legenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 15e zondag door het jaar. Overl. ouders Jans- sen-Peters en zoons Gerrit en Piet; overl. ouders Jenncskens-Elbers en fam.; An Stevens (koll.); Sraar Evers (koll.); Pieter Jacobs (koll.); Carla La- fleur (koll.); voor de bekering van de zondaren. Zondag: 15e Zondag door het jaar. 8.30 Overl. ouders Drabbcls-Waas- sen; voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Nederlands. rlbt byz. int (K): Toon Gooren (koll.); Maria Bouten-Linsen (koll.); overl. fam. Custers-Linders. Maandag: H. Benedietus. 8.00 Mevr. Wolke-Greefkens; uit dank baarheid. Dinsdag: 19.00 Jan Houtackers; Ma rie Linders. Woensdag: H. Henricus. 19.00 Jrd. Harrie Linders. Donderdag: H. Camillus de Lellis. 19.00 Voor priester- en diakenroe pingen en roepingen tot het reli gieuze leven. Vrijdag: H. Bonaventura. 14.00 Kerk: huw. Marion Kusters en Ed die Verwimp. 19.00 Jan v.d. Laar (koll.). Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Voor het geestelijk en tijdelijk welzyn van de parochie; Giel Vennekens en echtgen. en we- derz. fam. Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen. 10.00 Gest. jrd. overl. ouders Aehten-Verdijk; Anna Camps-Wülems; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Gem. koor). Maandag: 9.00 Tbt bijz. int. Dinsdag: 9.00 Hanneke van Arsen- van Soest. Woensdag: 9.00 Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Uit dankbaarheid. Vrijdag: 9.00 T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum. Misdienaars: Za: 19.00 Susan Jans sen. Maud Kessels. Linda Camps, Iris van Dijk. Zo: 8.30 Knul Mourc. Witn Clcplias. Roel van llacrcn. Noud v.d Mortel; 10.00 Maud Le'psi. Locs Kessels. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Jrd. Willem v.d. Sterren en Gcrtruda Jennisken; jrd. Peter Janssen en Bernardina Emorits; jrd. Marie van Kuyck; jrd. Maria Smits; jrd. Nella Classens- Janssen; jrd. Willem Baltussen; zwd. Martien Maes. Woensdag: 9.00 O.L. Vrouw van Al tijd Durende Bijstand (zy die of ferden). Misdienaars: zaterdag: 19.00 Jos en Fred. Rektoraat Heide Zondag: 15e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis ggjg. Harrie Rutten en Petronella Rutten-Potter: overl ouders Van Dijek-v.d. Winkel. Misd.: Marieke en Wilmar. Donderdag: Gedachtenis van de H. Camillus de Lellis, priester. 9.Q0 II. Mis uit dankbaarheid. Rektoraat Veulen 15e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. als mndd. Piet Spreeuwenberg; br. Jozuè en br. Servatius Nabuurs; Teng Jennes kens; 4e zwd. Wilhelmina Geurts- Ambrosius. Zondag: 10.00 Sacramentsproces sie en dorpsfeest: Hoogmis in de tent voor Gèrard Geelen; Grad Reintjes; voor de parochie. Maandag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: 13.30 Huw.mis voor Wil- bert Louvet en Sandra v. Kessel. Akolieten: Za: Marcel Vennulst en Gertjan Holtennans. Misdienaars: Zo: Roy Smets, Eric Wismans, Richard Mulders. Steffan Mulders. Ruud Bexkens. Huwelijksafk.: Wilbert Louvet en Sandra v. Kessel (3e roep). Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Misd.: Kristel Poels. Zondag: 10.00 Jgt. Coenraad Klaas- sen en echtgen. Misd.: Paul en Pa tricia Arts. Dinsdag: 8.30 Jgt. Egbertus Bec kers en Petron. KlaassenTien de Rijk. Woensdag: Geen H. Mis. Donderdag: 8.30 Bert Hoeselaar (koll.); Tien de Rijk; lev. en overl. le den LLTB. Vrydag: 14.00 Dankmis gouden bruiloll Sjang Stiphout en Zus Ron gen, Marielle Poels en Ingrid Willems. Kerk poetsen: Mevr. Arts-v.d. Ven en mevr. Marcelis. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Fam. Claessen-v.d. Weyer. Zondag: 10.00 Fa. Van Vegchel- Vereyken. Door de week geen H. Mis. Misdienaars: Za: Claudia en Anita. Zo: Mark en Angela. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Nöll de Hoog: vader en moeder V.d. Inkel-Geurts; Bertus Kersten; vader en moeder Mulder v.b.i. en voor alle stichtingen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthces uit dankbaarheid en voor alle zieken en overledenen. 10.00 Hoogmis voor fam. V. Kempen; uit dankbaar heid; v.b.i. en voor alle vergeten in tenties. Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jozef voor intenties van pelgrims: voor onze overledenen en voor per soonlijke intenties. 14.30 H. Mis b.g.v. 40-jarig huwelijk Vic en Nel Kersten-Geu rts. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 10 juli zal in het In- teiVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. W. Weersma uit Venray voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 09.30 uur. In deze dienst wordt er geen Maaltijd van de Heer ge vierd. Tijdens de dienst is er kin deropvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck zal ds. Weersma eveneens voorgaan in de dienst Aanvangstijd is hier 11.00 uur. Tijdens deze dienst is er geenkin- deropvang en er wordt geen kin- demevendienst gehouden. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bywonen van een bybeltoespraak met als thema 'Wat voor naam bouwt u by God op?' in de Konink rijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11. aanvang 10.00 uur. Gratis toe gang geen kollekte. Oecumenische Basisgroep lleel de Kerk, heel de wereld zondag 10 juli is er een woorddienst van de oecumenische basisgroep 'Heel de kerk. heel de wereld'. Thema van deze woord dienst is 'vasthouden/loslaten'. Plaats: Kapel bejaardencentrum Het Schuttersveld, Bergweg 4, Ven ray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kinderneven- dienst. U bent van harte welkom. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Gebouw Rehoboth: Cuppenped- je 2a Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst, tel./fax 04709-87786. Kerkdiensten: Zondag 10 juli om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. J. den Besten, Ede. Tydens de mid- dagdienst is er kinderoppas. Net voordat iedereen met zomer vakantie gaat wordt nog snel even overwogen om na de vakantie te starten met de zwemlessen. Eerst nog even genieten van het zonnige zuiden, de blauwe zee en de leuke camping en daarna, als het gewone leven weer van start gaat, zwem men leren. Of men heeft de nodige ervaring opgedaan tydens de va kantie. Enerzyds in de problemen geraakt tydens het zwemmen in zee of anderzyds echt watervry ge worden tydens de vakantie en daar om maar zo snel mogelijk naar de zwemles. Een ander argument is dat in sep tember de scholen weer starten en tegelijkertijd weer aangevangen wordt met allerlei sportverenigin gen en kursussen, dus ook zwem les. Ibpd rukte in de Nederlandse zwembaden en ook in De Sprank in Venray want iedereen wil in sep tember starten. Vanaf 4 jaar In De Sprank wordt gestart met kinderen vanaf 4 jaar. Een goede leeftijd om zwemmen te leren om dat dan een stukje veiligheid wordt verkregen als men het volgend sei zoen met vakantie gaat of je de kin deren door het jaar heen rekreatief laat zwemmen. Uiteraard moet u als ouder altijd alert blijven op de ver richtingen van uw kind. Het kind zal in ieder geval veel plezier bele ven aan het feit dat het kan zwem men en na het behalen van het diploma A zich vrij kan bewegen in het water. Zwemvleugels gratis Er wordt in De Sprank met de jeugdzwemles twee maal per week gezwommen en er wordt les gege ven door daarvoor goed opgeleide zwemonderwijzers(essen). Er wordt gewerkt in kleine groepen zodat ieder kind kan rekenen op per soonlijke aandacht en begeleiding. Spelenderwijs wordt het kind met het water vertrouwd gemaakt waar na al vry snel de eerste zwemtech- nieken worden aangeleerd. Daarna kan men zich steeds meer bekwa men voor het diploma A en B. Het aanbod in De Sprank is groot te noemen: van spelenderwijs water vry maken tot aan zwemvaardig- heidsdiploma's toe. ledereen die voor september hun kind opgeeft voor de eerste zwemles en een les- kaart neemt, ontvangt een paar zwemvleugels gratis. Deze worden ook gebruikt tijdens de zwemles. Op maandag 11 juli is er weer een gezellig 50 -bal in gemeenschaps huis De Wis te Castenray, aanvang 20.00 uur. Nu. 3430. P. v> 1 Groet uit Venraij. Groet uit Venray, staat, er te lezen op deze aanzichtkaart die in 1905 werd uitgegeven door sigaren- en tabakwinkelier P. Schols. Wc zien hier het begin van de Grotestraat rond 1905. Men ziet nog geen tram rails liggen. Het trappenbordes voor het raadhuis lag nog met de Hofstraat gelijk. In 1925 is het opge schoven naar rechts, nadat het ge meentehuis was uitgebreid. Het huis naast het gemeentehuis werd in 1905 bewoond door Piet Schols. Hij bewoonde dit. pand vanaf 1902 (hij vestigde zich toen in Venray). In 1908 verhuisde hij met zijn jonge gezin naar de Schoolstraat en open de op 2 mei 1908 een nieuwe win kel in tabak, sigaren, snuil- en pruimtabak. In dit zelfde pand aan de Schoolstraat kan men nu nog steeds terecht voor diverse rookwa ren behalve snuif- én pruimtabak! en het draagt nog steeds de naam Schols. Jan v.d. liftten Onder voorzitterschap van loco burgemeester Jan Rutten kwam de raad van de gemeente Meerlo- Wanssum maandagavond in verga dering bijeen. Bij de ingekomen stukken was een brief aan de raad gericht, van de politieke groepering D'66 (afde ling Meerlo-Wanssum). Aan de raad werd gevraagd in hoeverre de ge meente Meerlo-Wanssum in aan merking zou komen voor een combi-burgemeesterspost met de gemeente Broekhuizen. De PK- fraktie wees die politieke groepe ring er op dat sinds de vorige raads vergadering belangstellende burgers het recht hebben in een zg. rondvraag vooraf aan de raad hun wensen kenbaar te maken. De PK- fraktie vroeg aan het college om D'66 op die mogelykheid te wijzen. Geen moeite had de raad om een subsidiebedrag van ƒ33.480.- te ver lenen als zijnde 60% van de werke lijke kosten voor het creëren van een werkruimte in het gemeen schapshuis van Blitterswyck. De prioriteitenlijst voor het Jeugd- en Jongerenwerk 1994 werd aangepast. Jong Nederland Meerlo, Stg. Jongerenbeweging Meerlo, OCJ Gaellus, Stichting Peuterspeelzaal Piggelmee en peuterspeelzaal Ons Speel hof in Wan ssum vroegen daar voor gelden. Zij krijgen totaal een subsidie van ƒ13.347,-. Hoger waren de bedragen die ge vraagd werden voor de SV Geyste- ren en Meerlo, tennisvereniging De Gagel en de Stichting Broekberg. Deze verenigingen krijgen ƒ110.003,- uitgekeerd. BOSBEHEER Bij de algemene beschouwingen met betrekking tot de begroting 1993 zegde het college toe te bezien in welke mate en onder welke voor waarden het gemeentelijk bosbezit kon worden afgestoten. De jaarlijkse lasten bedragen ƒ140.000,- waarvan het meerendeel ƒ90.000,- personeelslasten. Het col lege had een deel van de bossen in de aanbieding gedaan, maar de Stichting Nieuwland had geen be langstelling voor de bossen, gele gen tegenover het Roekenbosch. Het Staatsbosbeheer had alleen be langstelling als ze een gedeelte van de gemeentelijke bossen voor een symbolisch bedrag konden verwer ven. Het landgoed G cyste ren heeft alleen belangstelling voor 6 ha bos gelegen nabij het Golfterrein in Geysteren. Volgens het college is het momen teel financieel niet aantrekkelijk om het gemeentel yk bosbezit van de hand te doen en het aantal van erkende instellingen is minimaal. Verkoop aan niet erkende particu liere eigenaren lijkt vooralsnog on voldoende waarborgen te bieden voor een goed natuurbehoud en landschapsbeheer. De CDA-fraktie was van oordeel dat het financieel beleid voor de bossen een nadelig saldo zal opleve ren. Volgens die woordvoerder zou den de bossen door particulieren beter worden onderhouden. Dat werd echter door wethouder Rutten bestreden. Om het bosbezit beter te kunnen onderhouden kan het werk beter worden uitbesteed. Alle frakties verklaarden zich daarom akkoord met het voorstel van het college om met ingenieursbureau Bezemer en Van Soest te Maarheeze een over eenkomst te sluiten inzake het be heer en onderhoud van de gemeentebossen Een bedrag van ƒ18.494,- werd ge voteerd om aan Mega Limburg de opdracht te geven 17 lichtmasten te vervangen. De stichting van een openbare school, voor zover nu valt te bezien, zal niet nodig zijn gedurende de schooljaren tot 1998. De wijzigin gen verordening leerlingenvervoer werden konform het voorstel aan vaard waarbij wel de PK-fraktie de verzekering kreeg dat de gemeente de uitvoering soepel zullen hanteren. ILLEGALE BOUW De Stichting Golf- en Countryclub heeft zonder vergunning een loods gebouwd op gronden die nog niet Juli is de tuinmaand by uitstek. De kuipplanten staan nu al een maandje buiten en zijn al flink uit gelopen. De meeste planten staan al flink in de knoppen of bloeien al. Als we het over kuipplanten heb ben kunnen we niet langs de fuch sia heen. Met haar duizenden cultivars (gekweekte soorten) zit er voor iedereen wel iets by. De bloem vormen variëren van piepklein tot supergroot, met de meest fantasti sche namen als Super Sport, Anjo, Walz. Kleinduimpje, enz. Nederland telt diverse verede laars (kwekers van nieuwe soorten) en zijn veelal aangesloten bij de Ne derlandse Kring van Fuchsiavrien den die op haar beurt lezingen en by eenkomsten organiseert voor haar leden, die allen zonder één uitzondering een band hebben: Fuchsia's. In Leunen vinden we de tuin van de fam. Heesen, fuchsiamensen in hart en nieren. Het is dan ook niet de eerste keer dat ze open tuin hou den. Honderden soorten fuchsia's zijn er te zien: hangers maar ook stamfuchsia's. sommigen wel twee meter hoog met een volle 'bol' bo venop vol met bloemen. De landely- ke omgeving en de grote vijver dragen bij tot een gezellige sfeer, ideaal om een open tuin te organi seren. Onder het genot van een kopje koffie kunt u met al uw vra gen terecht. De verzorging ran fuchsia's is niet moeilyk: een schepje planten voeding door het gietwater doet wonderen, u zult zien dat uw (kuip) planten ervan opknappen. U bent van harte welkom van 7 t/m 19 juli tussen 10.00 en 18.00 uur op Horsterweg 11 in Leunen. 'Anjo', gekweekt door mevr. Heese n hun eigendom zijn. De milieuver gunning is nog niet verleend en het zou onjuist zyn om nu die zaak te legaliseren. Verkoop van die gron den achteraf kan volgens Henk Janssen niet. De woordvoerder van de PK vond het bouwen op een terrein wat niet in eigendom is een zeer ernstige zaak. De PK zal die verkoop tegen houden want de raad van Meerlo- Wanssum laat niet met zich sollen. Wethouder Rutten zegde toe dat de raad zeker betrokken zal worden bij een besluitvorming maar vroeg de raad eerst de gesprekken af te wachten. Henk Janssen stelde nog vragen of er bouwkavels aan een projekt- ontwikkelaar waren aangeboden, maar daarover zal een schriftelijk antwoord worden gegeven. Diefstal aanhangwagen Vanaf een afgesloten bedrijfster rein aan de Leunseweg werd in de nacht van donderdag op vrydag een 1-assige aanhangwagen, wit van kleur van het merk Hapert ont vreemd. De aanhangwagen heeft een waarde van 9000,-. De dader moet met gebruikma king van een valse sleutel toegang tot het terrein hebben verkregen, omdat er geen braaksporen werden gevonden. rechterlijk vonnis, de rybevoegd- heid was ontzegd. Tegen de man werd proces ver baal inzake het opgeven van een valse naam, en het ryden zonder rijbevoegdheid opgemaakt. Afvalhout opstoken Vorige week donderdagmorgen om 04.30 uur kreeg de brandweer via de alarmcentrale een brandmel ding aan de ingang van de lucht machtbasis De Peel. De brandweer rukte met groot materieel uit maar ontdekte al snel dat een landbou wer aan de Beekweg afvalhout, zon der toezicht, aan het opstoken was in de buurt van zyn boerderij. Omdat voor het opstoken van het afvalhout geen vergunning was aangevraagd en omdat het gevaar zou kunnen opleveren voor de om geving doofde de brandweer het vuur. Onderzocht zal worden of de landbouwer de rekening van de brandweer gepresenteerd zal krijgen. Inbraak in personenauto Zaterdagmiddag werd tussen 12.30 en 15.00 uur een inbraak ge pleegd in een personenauto van een 28-jarige Venraynaar. De auto stond geparkeerd aan De Wieën. De daders vernielden beide tocht- raampjes. Met grof geweld werd de radio met de slede uit de auto ge trokken. Tevens werd een zonne bril ontvreemd.. De waarde van de gestolen goederen bedraagt onge veer ƒ1.000,-. de braakschade niet meegerekend. Juist omdat de in braak met grof geweld heeft plaats gevonden is het niet onmogelijk dat getuigen iets hebben gezien. Die worden verzocht kontakt op te ne men met de politie. Taxi gestolen Vorige week donderdagmorgen, tussen 03.00 en 06.00 uur werd een aan de Gas straat geparkeerde Mer- cedestaxi ontvreemd. De 52-jarige taxichauffeur deed aangifte. De auto heeft een waarde van ƒ20.000,-. Diefstal uit garage Maandag tussen 14.00 en 17.30 u. werd uit een garage achter een be- dry f aan de Beekweg onder Merselo een rugspuit en een kantenmaaier ontvreemd. De waarde bedraagt 2000,-. Gevonden voorwerpen Sleutel, fiets merk Union, sleutel Assa, fiets Peerless, fietstas, sleutel Ford. sportkleding Discus Alletic en Puma, fiets Simplex, fiets Union, sleutel Yale, fiets Batavus, sleutel Corbin, sleutel Silca, div. losse sleu tels, portemonnee, fiets Fongers. Verloren Portefeuille, agenda, portemon nee, sleutel Fiat verblijfsvergun ning, hond. sleutel Eslock, sleutel Weiser. horige, div. bankpasjes, bro che. halsketting, horloge Benneton, papier, div. sleutels. Karei Lammers uit Venray is af gestudeerd als ingenieur Informa tietechniek aan de Technische Universiteit te Eindhoven. Patrick Zwiers uit Venray is aan de Universiteit Nijenrode geslaagd voor de studie Bedrijfskunde. Claud ine Wildeboer Schut uit Venray is aan de Hogeschool voor Economische Studies in Rotterdam geslaagd voor de opleiding Lo gistiek en Economie. Petra Noordhuis uit Venray is op de HEAO te Eindhoven geslaagd voor de studierichting Commu nicatie. Aan liet Boschveldcolle- ge te Venray zijn geslaagd in het tweede tijdvak: Atheneum: Ande van Bok- hoven. Lieshout; Feiza Guachati. Venray; Wouter Vierhout. Venray. Havo: Hans Fonville, Venray; Roy Iloltermans, Horst; Remko Janssen. Horst,; Paul Timmermans, Meerlo. i Aan Scholengemeen schap Jerusalem te Ven ray zijn geslaagd voor het eindexamen 1994 twee de periode: Gymnasium: Joyce v.d. Be- kerom, Overloon: Rick Cornelissen, Venray; Jimmy Litjcns, Maashees; Sander Manders. Leunen: Lonneke Zegers. Overloon. Atheneum: Roel van Mil, Venray. HAVO: Renate Alden hoven, Venray; Jenny Frederix. Smakt; Pa trick van Mil. Venray; Heidi de Mul der. Venray; Nicole van Vegchel, Horst; Sandra Vogelzangs. Leunen. eindexamen VWO 1994 eerste periode: Gymnasium: Vincent Ach- ten, Overloon; Odeth v.d. Bekerom, Overloon; Mayke Bermans, Geyste ren; Hilke v.d. Boom. Overloon: Bas ten Brummelhuis, Oostrum; Louis Claessens, Venray; Remi van Keste- ren. Well: Miranda Martens. Venray: Marieke Neervoort, Venray: Susan Peeters, Overloon; Tim Smits, Ven ray; Sandra van Son, Overloon; Eve line Swinkels, Venray; Inge Tissen, Venray: Nicole Troisfontaine. Mer selo: Thijn de Vocht, Venray; Coen de Vos. Maashees: Rudy Wagemans. Horst: Michel Willems. Oostrum; Roel Zegers, Venray. Atheneum: Ronald Aart*. Venray; Mark Barthel, Oostrum; Jan Bastiaans, Venray: Berend Boersma, Venray; Joop Boven- d'Eerdt, Oostrum: Stijn Bus, Oostrum; Chantal Crooijmans, Ven ray; Martijn Dorenbosch. Oostrum: Bauke Freriks. Oostrum: Bob van Genugten, Venray; Jurgen Ilcitling. Venray; Len Heidens. Castenray; Marijke Hoogink, Geysteren: Je roen Houba, Venray; Sander Jans sen. Oostrum; Korneel Jeuken, Venray; Mari-José Jeuken. Venray; Jesse Kalwij. Venray: Gertjan Kan- ters. Well; Mariska Leupen. Venray; Fred Litjens, Venray; Ralph Litjcns. Leunen; Bart van Melik. Horst; Ruud van Mil, Venray; Niels v.d. Munekhof, Venray; Twan Nieuwen- stein, Venray; Twan Peeters, Venray; Edwin Renkens, Venray; Kim Rie- kerk, Venray; Mieke Roefs, Leunen; Angelique van ltooijen. Well; Maddy Sassen. Venray: Gerard Swinkels, Venray; Mario Tkrantino. Well; Su- sanne Ubaghs, Venray: Rick van Vegchel, Horst; Marieke Vossen, Venray; Mare v.d. Wijst, Oostrum; Laurens Willems, Maashees. Aan Katholieke Mavo De Kolk te Venray zijn het eerste tijdvak geslaagd: Robert Emons, Venray; Margo Emonts, Oostrum; Marleen Emonts, Venray; Stefan de Klerk. Venray en Ramon Klinckenberg, Venray. Aan Katholieke Mavo De Kolk te Venray zijn het tweede tijdvak geslaagd: Hesdy van Assen. Venray: Kim Keijsers, Leunen: Mark Mijling. Venray: Mijntje Wi.>iuans V oray

Peel en Maas | 1994 | | pagina 6