Laatste noten voor patientenkoor Vincent van Gogh instituut the Lone Rangers houdt haar weede Countrydag 'Hallo Venray' topact op popfestival Vierlingsbeek HELP HELP Metalmeeting in Dingus Filmzomer in Venray Amnesty International Kinder rommelmarkt Nieuwe computer in Venrayse bibliotheek Bibliotheek nieuws PEEL EN MAAS WV-nieuws ina eel en maas Donderdag 23 juni 1994 - Pagina 3 BENT U: ouder dan 15 jaar? BENT U: iemand die graag kinde ren begeleid? BENT in de week van 4 t.e.m. 8 juli viij? BENT U: nieuwsgierig naar kinder vakantiewerk? BENT U: op de hoogte van het feit dat dit jaar 640 kinderen meedoen? BENT U: bereid ons uit de nood te helpen? GEEFT U: zich dan op als leiding! BELT U: om u aan te melden een van de volgende nummers: 87560: Marie-Jose Flinsenberg 84687: Karin Manders 88606: Wim Lenssen We zitten dringend om nog een der tigtal leiding verlegen. Omdat het Venray ontbreekt aan een goed hardrockcafé, organiseert Dingus op 1 juli een Metal Meeting voor in het café. Voor degene die geen zin meer hebben om gestresst een biertje te drinken, kunnen nu lekker hun eigen vol laten lopen met muziek, dat zal varieeren van AC DC tot DEATH. Deze speciaal ge organiseerde avond voor hardroc kers begint om 20.00 u. Bevalt je deze avond, probeer het dan ook eens om iedere zondagmiddag langs te komen. De aanvang van dit hardrockcafé is om 14.00 u. De vaste D.J.'s zijn Roy, Kristel en Mar tij n. De Metal Meetings en eht har drockcafé zijn altijd gratis, mits er een band speelt. De direktie van het Luxor theater heeft voor dit jaar het meest presti gieuze kont nikt afgesloten, waar door een aantal zeer grote films allen hun premiere in Venray zul len beleven. a.s. Woensdag wordt om 14.00 u. de landelijke voorpremière gegeven van het grootste Franse lachsukses sinds 'Samen uit, samen thuis'. Les Visiteurs ofwel Vreemde Vogels'. De film was in Frankrijk de rekordbre- ker van het jaar en zal in de komen de vakantietijd heel wat. lachers weten te trekken. Als stunt wordt bij de voorpremière een entree van slechts 5.- berekend. Op 30 juni start dus Les Visiteurs in premiere in Nederland, maar op diezelfde dag ook twee andere'Ne- derlandse premieres, n.l. De Ari'sto- cats van Walt Disney en Police Academy Mission to Moskou. Een week later alweer een premiere en wel My Father the Hero, waarin een jong meisje net doet alsof haar va der een minnaar is. Dat geeft heel wat komplikaties en geroddel, dat betekent dus ook weer lachen. Op 14 .juli de landelijke premiere van Maverick Dit is een superpro- duktie met Mel Gibson en Jodie Foster. De film is nu in Amerika een rekordbreker. Datzelfde is het geval met De Flinstones die op 21 juli in premiere gaat. In diezelfde week ook weer in premiere Striking Dis tance met Bruce Willis, die er weer een Die Hard toestand van maakt. In de kermisweek gaat Beverly Hills Cop 3 het bioscoopbezoek een lift omhoog geven. Een knaller van jewelste en Eddy Nuiphy is weer in topvorm. Een week later komt Speed, de film die alle verwachtingen over treft en Amerika in stomme verba zing doet toezien, dat een Nederlandse regisseur. Jan de Bont, midden in de roos heeft geschoten. Ook The Client gaat in Venray in premiere. Dit is een film in de suk- sesserie The Firm en Pelican Brief. Verder staan op de rol de premieres van I Love Trouble met Julia Ro berts, Wolf met Jack Nicholson, True Lies met Arnold Schwarzeneg ger, Wyat Earp de 3Vfe uur durende kolossos met Kevin Costner, Die Hard 3 met Bruce Willis, Inter- vieuw whith a Vampire met Tom Cruise en niet te vergeten de nieu we Disneyhit The Lion King. Volgens de direktie is alles goed genoeg om het publiek van Venray te verwennen. Een aantal van de films is opgenomen volgens het nieuwste Digitaal Dolby Surround systeem waarvan Venray als een van de weinige theaters de appara tuur in huis heeft. Pogingen tot diefstal van auto's Zondagmiddag kreeg de politie een melding binnen dat een jeugdi ge persoon met een donkere huids kleur aan het morrelen was aan een bij het NS station geparkeerde personenauto. Toen de politie ter plaatse kwam was die jongeman echter verdwenen. Wel kon worden vastgesteld dat beide portieren wa ren opengetrokken en dat de auto was onderzocht. Wat precies ont vreemd is kon niet worden vast gesteld maar de politie gelooft meer dat het de bedoeling is geweest om de auto te ontbvreemden. Kenne lijk heeft die dader bemerkt dat hij gezien was en is er daardoor van door gegaan. In de nacht van zondag op maan dag was het hek van het terrein van een garagebedrijf aan de Leunse- weg losgeknipt. Er was ook aan een daar geparkeerde auto gemorreld. Ook hier vermoed de politie dat de dader van plan was een auto te ont vreemden. Mej. G. Moorrees uit Oostrum mag naar het WK in Amerika. Zij deed mee aan een aktie van Electro De Mulder uit Leunen en appa- ratengroothandél Kasdorp te Roermond. Bij eenkoop van een KTV of videorecorder moesten de kopers een slagzin afmaken. Met de zin "Wij gaan met zijn alten achter oranje staan, dan zullen ze iedere tegenstander verslaan", wist mejuffrouw Moorrees de ande re tegenstanders te verslaan. Afgelopen maandag kreeg zij haar prijs uitgereikt, vergezeld van een grote bos bloemen. Country Westernclub the Lone [angers organiseert, in samenwer- ling met de Bonte Koe, haar tweede mntrydag. Zondag 26 juni zal geprobeerd 'orden de country-liefhebbers in pestem-sferen te brengen. Hoefijzer gooien, een schiettent, m huifkar voor de kinderen, chili ion carne en uiteraard life muziek an de bekende countryband Hill- lilly Boogie Man. In een kledingstand kunt u zich verder uitdossen voor deze dag, ter wijl de Venrayse countrydansgroep 'Green River' spontane dansen uit voert. Het café en de aangebouwde tent zijn voor deze dag veranderd in een saloon waar je je in het Wilde Westen waant. Zondag 26 juni vanaf 16.00 u. 'the Bonte Cow', the Lone Rangers en hun tweede Country- en Westemdag. Op 26 juni a.s. stopt het ge- nengd patiënten- en bewoners- angkoor de Servanna's na 32 V2 aar haar aktiviteiten. Het terug- opend aantal leden en de ontwi- ielingen die het Vincent van logh instituut tegemoet gaat lebben tot die beslissing geleid. Ipriehting van de Servanna's was len initiatief van Gerrit van Kreij. ly had tijdens de zondagsmissen jezien dat heel wat patiënten ■taeezongen met de koorzangen pan de broeders. Tijdens een overleg, ergens in 1961, over de manier waarop pa- iënten betrokken konden zijn bij pat er in de kerk gebeurde, oppert lij dat een zangkoor misschien wel ivat is. Hij zegt er: 'Als ik tien patiën- m krijg die ooit gezongen hebben, ,n kunnen we deze maand nog in ie kerk zingen'. Zijn idee wordt in eerste instantie looi' de andere hoofden weggewo- ren. Het blijft echter wel hangen in iet. hoofd van dhr. Kroft, toenmalig [eneèsheer-direkteur van St. Ser iaas en ook bij de bespreking aan- svezig. Hy deelde Gerrit mee dat 'hij let maar moest proberen met dat [oor'. Met de goede medewerking van Engelbert van Passel, de blinde organist van de broeders stond het nieuwe koor veertien dagen na de eerste repetitie in de kerk en zon gen een volkszangmis. Een hoogte punt voor Gerrit van Kreij. GEMENGD KOOR De Servanna's is van oorsprong een mannenkoor, maar al na één jaar werd dit koor uitgebreid met het da meskoor van St. Anna dankzij de inzet van Gerrit van Krey, broeder Overste, zuster Laetitiae de Boeck, Anne-José Billekens en broe- Jeroen. Gerrit daarover: 'Een hoogtepunt kwam een of vijf later toe we met het optraden bij de zusters, vanwe- een feest van moeder overste. Je je voorstellen dat er toen nog enkel kontakt was tussen bei inrichtingen. Tben we we tijdens finale optraden samen met het zangkoortje van St. Anna. riep dok ter Blijboom: Is dit niet het begin van een gemengd zangkoor? En dat was het. Wij waren de eeste vorm van samenwerking'. NIET .ALLEEN IN DE KERK Het bleef op den duur niet bij litur gische zangen alleen. De Servan na's brachten ook operettes, musicals en andere melodiën ten gehore. Ze traden zowel nationaal als internationaal op, onder andere in Bedburg-Hau in Duitsland en in St. Truiden in Beldië. Een van de grootste successen was het Chianti- lied. En ook de opvoering van het vierstemmige Slavenkoor trok alle aandacht. Uit de shows in den Kerk dijk en de schouwburg waren de Servanna's, die in hun hoogtijda gen 70 leden telde, al helemaal niet weg te denken. En dat allemaal dankzij de enor me, enthousiaste inzet van dirigent van Kreij. Hij heeft ervoor gezorgd dat 'zyn' zangkoor tot grote muzika le prestaties is gekomen, ondanks de vele ups en downs. Al die jaren heeft het koor bovendien een uitste kend team van begeleiders gehad. Die waren onmisbaar voor het koor. FEESTPROGRAMMA Iedereen die het koor wil bedanken voor haar inzet is op zondag 26 juni a.s. om 10.00 u. ran harte welkom tijdens de feestelijke dienst in de Annakapel. Direkt aansluitend is er van 11.00 tot 12.15 u. gelegenheid om de koorleden en de leiding de hand te drukken invafé Camillus- huis, lokatie Stationsweg. Om 14.00 u. start het feestprogramma dat om 16.30 u. eindigt. Ieders aanwezig heid wordt op prijs gesteld. Diefstal personenauto Vrijdag parkeerde een 30-jarige inwoner uit Heerde zijn Opel Ka- dett op de parkeerplaats bij het NS station in Oostrum. Toen hij zondag zijn auto wilde ophalen bleek die ontvreemd te zijn. (0)30-311166 Op vrijdag 24 juni staat de Amnesty-groep Venray van 17.30 tot 20.30 u. met een stand op de beken de plaats tegenover de muziek school. Het is de laatste stand voordat wij onze zomerpauze van twee maanden inlassen en deze is tevens bedoeld als afsluiting van de landelijke kampagne van Amnesty International tegen Politieke Moor den en 'Verdwijningen' (waarover wij gedurende het afgelopen jaar meerdere malen een artikel in deze krant hebben laten plaatsen). In verband met deze kampagne is er nog een nieuwe informatiefolder uitgebracht die u zeker moet ko men halen en lezen want al u het vragenformulier wat bij die folder zit goed invult en weer inlevert maakt u kans op een schitterend t- shirt van Amnesty International (onder de goede inzenders verloten wij drie t-shirts). Jawel, u leest het goed: een prijs vraag dus. Iedereen, jong en oud, kan meedoen. De vragen zijn niet moeilijk, maar je moet er wel wat voor doen (de folder lezen). Komt dus allen naar de stand en doe mee! Maar natuurlijk kunt u er ook te recht voor informatie op het gebied van mensenrechtenschendingen, voor een kado-artikel, voor een groeten kaart (een geadresseerde kaart naar een gewetensgerangene waar u zelf een groet of andere on dersteunende tekst op kunt schrij ven) of om u op te geven als lid/donateur. Zaterdag 25 juni van 10.00 tot 13.00 u. is er op het terrein van de dr. Poelsschool een kinderrommel markt. Naast de verkoop van een groot aantal spullen zijn er ook di verse aktiviteiten waaronder pony rijden, schminken en de grabbelton. De dr. Poelsschool ligt aan de Langeweg 92. De opbrengst is voor de wereldkinderen. Botsing Zondagmiddag omstreeks 13.30 u. vond op, het in de volksmond be kende 'zwarte pad', wat ligt tussen de Wagnerstraat en de Kiosk, een botsing plaats tussen een bromfiets en een fiets. Een 23-jarige bestuurder van de bromfiets - dat pad mag alleen ge bruikt worden voor voetgangers en fietsers - botste frontaal tegen een fiets, die bestuurd werd door een 11-jarige jongen. Beiden kwamen ten val en liepen schaafwonden! en kneuzingen op terwijl de jongen klaagde over pijn in zijn buik. Beiden werden voor onderzoek en behandeling naar het ziekenhuis vervoerd. De bromfietser droeg geen helm. Ook daarvoor werd hem proces ver baal aangezegd. Portemonnaie gestolen Ten nadele van een 15-jarige sportster werd uit haar kleding in het kleedlokaal van de tafeltennis vereniging aan de Kiosk haar porte monnaie ontvreemd. Daarin zat geen geld, alleen haar bank- en bi bliotheekpasje. De bibliotheek in Venray is over gegaan op een ander automatise ringssysteem. De officiële ingebruikstelling op vrijdag 17 juni is verricht door de wethouder van culturele zaken, mw. EMMA de Loo. Zy kreeg assistentie van zes leerlin gen van groep 8 van BS St. Oda uit Ysselsteyn. Die wisten via verschil lende zoekgangen in de katalogus het bibliotheekfotoboek te vinden, waarin de wethouder en de leerlin gen hun handtekening plaatsten. Vanaf juni 1988 is de uitleenad ministratie van de Venrayse biblio theek geautomatiseerd. Sinds die tijd zijn niet alleen de technische mogelijkheden sterk verbeterd, maar is bok het bibliotheekgebruik enorm toegenomen: het aantal le den steeg met 35 tot 8800 en het aantal uitleningen groeide met 50 tot 365.000. Met de keuze voor de nieuwe pro grammatuur vernacht de biblio theek een kwalitatief betere dienstverlening te bieden: - veel handelingen gaan sneller waardoor de wachttijden worden beperkt - de katalogus heeft meer zoekin gangen. zoals zoeken op 'een woord uit de titel' en het zoeken op onderwerp is verbeterd - het aantal beeldschermen voor het publiek is uitgebreid tot 10 - de bedrijfsvoering wordt verbe terd door een uitgebreid kasre- gistratiesysteem en goede statistische overzichten Ter gelegenheid van de opening kreeg het publiek in het weekend van 18 en 19 juni de gelegenheid 'in te bellen' via een pc met modem thuis de catalogus van de biblio theek te raadplegen. Tevens is op 17 juni gestart met een nieuwe service: de LITEROM. Dit is een cd-rom met een groot bestand van recensies van Neder landstalige literatuur uit de periode 1900 tot 1992. Het raadplegen ran de cd-rom is gratis. Afdrukken kosten een kwartje per pagina. Glitterboxen ontvreemd Twee glitterboxen, eigendom van het Werkvoorzieningschap, werden aan de Rouwkuilenweg ontvreemd. Van die diefstal werd aangifte Op zondag 26 juni vindt in het Oost-Brabantse Vierlingsbeek (gele gen tussen Boxmeer en Venray) de tweede editie van het Op de Töffel- popfestival plaats. Vanaf 15.00 u. treden er vijf popgroepen op op het Vrijthof, een plein midden in het centrum van het dorp. De entree voor Op De Toffel '94 is geheel gratis. De spits zal worden afgebeten door DE HEIDEROOSJES. Na vier jaar stad en land te hebben plat- gespeeld staat dit Horster kwartet nog steeds garant voor een portie vlammende pretpunk. Momenteel zyn de heren druk doende met de opnames voor de opvolger van hun debuut-CD 'Noisy Fairvtales'. Voor Op De Tóffel '94 komen DE HEIDE ROOSJES even uit de studio om te laten zien dat ze op het podium he lemaal tot bloei komen. RUD-A-DUB DUB speelt popliedjes ind e beste Beatles-traditie. Ken merkend voor de band is de tweestemmige zang van de broert jes Delsing en de soms speelse dan weer bloedlinke melodieuze mu ziek. De in het afgelopen my'aar ver schenen mini-CD 'RUD-A-DUB DUB' werd in OOR omschreven als 'een verzameling warmbloedige pop songs zo hartverscheurend mooi, datje er maar niet op uitgeluisterd raakt'. Alle reden 0111 het beste ooi- voor te zetten als dit Maastrichtse trio het podium beklimt. Naast het skütsjesilen, de Elfste dentocht en Bonifatius heeft Fries land nog meer om trot op te zijmPIGMEAT. Dit op hol geslagen folk- en countryduo heeft dankzij gerammel op gitaren, banjo en uke- lele, gemep op trommels haar akoestische punk, country en levensliederen vermengd met oer- melodiën en een viertal opzienba rende CD's een enorme reputatie opgebouwd. Niet vreemd dus dat PIGMEAT in het voorprogramma heelt gestaan van Rowwen Hèze, the Levellers, Luka Bloom, Mink DëVil- le en the Pogues. De doorbraak voor THE PRODI GAL SONS kwam met de prachtige debuut CD 'Wine of Life' en de hit 'You Still Think'. Degelijke Ameri kaanse roots-rock met net dat beet je extra klasse om direkt in het oor te springen. The Prodical Sons be schikken in de persoon ran voor man Erwin Nijhoff over een komponist/tekstschrijver van for maat. Tekenend voor het sukses is de onafgebroken reeks concerten waarmee de Zwollenaren na het verschijnen van de CD zijn gestart. Daaronder optredens in het voor programma ran the Jay hawks, een optreden op het prestigieuze Noor derslag, verschillende radio- en te levisieoptredens (o.a. Twee Meter Sessies) en als voorlopig hoogte punt een optreden op Pinkpop. HALLO VENRAY speelde twee jaar geleden reeds op Pinkpop en liet daar een verpletterende indruk achter. In 1992 verraste het Haagse viertal vriend en vijand met de CD 'The MOre I Laugh, The Hornier Due Gets!' en de van dit album ge trokken single 'Slow Change'. Hallo Venray drong daarmee door tot de top van de vaderlandse popmuziek. De in november 1993 verschenen CD 'A Million Planes '1b Fly' be vestigd de status van Henk Koorn en de zijnen. Enkele weken geleden verscheen als een volwaardig tus sendoortje de komplete Twee Meter Sessie van de band op CD. Hallo Venray is daarmee de eerste groep waarvan de gehele sessie op het zil veren schijfje verschijnt. Hallo Ven ray, een waardige afsluiter voor Op De Tóffel '94. Kortom: Op De Tóffel "94, zondag 26 juni op de Vrijthof in Vierlings beek. Programma: De Heideroosjes, Rud-a-dub dub, Pigmeat, the Prodi gal sons en Hallo Venray. De entree is gratis en de aanvang is 15.00 u. Zwitserse 71'egelkackels ilntiek in Ciken en grenen (Popie flntiek geloogd fjrenen Cel- en Salontafels Stoelen Kasten Dressoirs en ommodes Slaapkamers Babykamers ■fr Banken en fauteuils Coyd Loom en Biet ïïlessintj Binnenrer lichting Spiegels Woon- en Tuindecoraties Buitenrerlichting Bielsen en Hekucrk Stationsweg 80 5807 fK Oostrum-Venray tel. (fdf/8O-8r5Qe50/8(),$0l Open: di. t/m do. 13.30-17.30 uur vrij. 13.30-21 00 uur za. 9.00-16.00 uur LiteROM nu ook in Venray. Vanaf 17 juni heeft de bibliotheek een nieuwe service, de liteROM. De LiteROM is een CD-ROM die, wat het uiterlyk betreft, er niet an dere uitziet dat een gewone muziek CD. In plaats van muziek bevat het schijfje boekrecencies en artikelen over schrijvers uit de periode 1900-1992. Voor wie is deze service bedoeld? Voor iedereen die meer dan opper vlakkig geinteresserd is in lite ratuur: Voor middelbare scholieren: hoe werd destyds in 1948 Oeroeg (het boekenweergeschenk) door de schrijvende pers ontvangen? Komt de eigen mening over een boek overeen met die van de re censent? Wat heeft, de auteur zelf ooit ge zegd over zijn eigen boeken? LiteROM is een projekt van de Amsterdamse openbare biblio theek en het Nederlands Biblio theek en Lektuurcentnim, die het bestand knipsels van de Amster damse Bibliotheek op een CD-ROM- schijf hebben gezet. Het betreft knipsels met recensies en inter- vieuws vanaf ca. 1900 tot en met fe bruari 1992. Jaarlijks verschynt er een nieuwe versie van LiteROM, aangevuld met artikelen van het laatste jaar. GEMAK Door deze elektronische vastleg ging is voor de geinteresserden in de Nederlandstalige letterkunde het vinden van het juiste artikel een heel stuk makkelijker gewor den. Het zoeken op auteursnaam en de behandelde boektitel is zeer een voudig. Ook als men alleen één woord uit de titel weet, is de juiste titel bijna altijd snel te vinden. Het gemak van het zoeken wordt nog bevorderd door de ingebouwde handleiding door middel van help teksten, die opgevraagd kunnen worden. RAADPLEGEN GRATIS, AFDRUK BETALEN Het raadplegen van deze recensies is gratis. Als de gezochte bespre king van een boek gevonden is, kan deze gelezen, maar ook afgedrukt worden. Hiervoor wordt de norma le prijs van een fotokopie gevraagd: een kwartje per pagina. De openingstijden van de bi bliotheek: ma tm do van 14.00-18.00 vrydag van 14.00-21.00 zaterdag van 10.00-13.00 uw weekblad Ruit van school vernield Er werd aangifte gedaan van ver nieling van een ruit van het kan toor van de Coninxhol'. Die ruit tras vernield met een kogeltje uit een windbuks. De politie is nu op zoek naar de schutter. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler, T. Lankveld. II. Schraven en J. Wittgen: zaterdag 25 juni T. LANKVELD Langstraat 106, tel. 83558 zondag 26 juni R. GABELER Allegrostraal 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, E. de Mui nek Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vereauteren en J, de Vocht: zaterdag 25 juni A. COENEN Patersstraat 60, tel. 88800 zondag 26 juni E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60. tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurden weg 10, Ysselsteyn tel. 04780-41777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: "s morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 W EEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5. tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur lot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN R AY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN, tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.II. Kremer, W.G.A.M. Loonen, G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostruinseweg 26 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W.II.M. de Vocht. R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak J. van WINDEN, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers. mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren II. van EERTEN Volen 2A, Heide tel. 04780-13727 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door II. van EERTEN Volen 2A, Heide tel. 04780-13727 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 13727 Hieronder volgt een greep uit de ve le voorstellingen die u bij ons kunt boeken. Juni 11 t/m 26: Muziekfestival West- Brabant; West-Brabant 23: Ilelmet; Eindhoven 24 t/m 26: Mystery Land; Rot terdam 25: Johnny Ventura.- Zoetemieer 26: Midzomerfestival 1994; Wychen Juli 1 t/m 31: Cyrano (beh. ma.); Am sterdam 1 t/m 31: Over het IJ Festival; Amsterdam 2: Back to the Sixties: Arnhem 2: Beachpop 1994; Renesse 2, 9: Residentie Orkest, Amsterdam 5: Festival Viva Brasil 1994. Amsterdam 6: Womad Festival: Den Haag 8: BZN Concerttour Sweet Dreams: Herten 8 t/m 10: North Sea Jazz Festival 1994; Den Haag 8 t/m 10: Langedyker Popsien: Lan gedij k 9: Waldroek Festival; Bergum (Fr) 9: It mega house party; Rotterdam 15: In Concert 1994 (o.a. Eros Ra- mazzotti); Eindhoven 16: Via Rock Open Air: België 16: Midsummer Music Festival; Den Haag 23: Beach Rock: Scheveningen 30: Bryan Adams Support Act; Nijmegen Augustus 1 t/m 31: Cyrano (beh. ma.); Amsterdam I t/m 31: Over het IJ Festival; Amsterdam 2: Pink Floyd; Duitsland 5 t/m 14: Otto E Mezzo; Den Bosch 6: Normaal in Achtmaal; Breda 6/7: Nirwana Tuinfeest-, Lierop II t/m 24: Fleurig '94; Ede

Peel en Maas | 1994 | | pagina 3