lili BOUWGROND ADOR Oostrum grijpt nipt langs winst SW Veteranen Red Caps Biljarten DOS 'peel en maas Midgetgolf Buitenlust Darten Handboog schutterij Ons Genoegen Ysselsteyn Spio First Choice succesvol Jongeren uit Meerlo namen deel aan Olympic Day Run Lopersgroep Venray Atletiekvereniging Venray Regio St. Christoffel Triathlon Vereniging Regio Venray TE KOOP GEVRAAGD Peelrunners 3 daags cross spektakel in Venray peel en maas Bridgen in Venray tijdens de zomervakantie! Skeelertoertocht rondom Vierlingsbeek Motor crossers regio Venray Bridgeclub Venray peel en maas Model stockcars PIEL EN MAAS Donderdag 23 juni 1994 - Pagina 13 IG Jitslag: jW-VCII 5-2 'rogramma: 25 juni: jVV-ONA aanv. 13.30. )e volgende spelers worden /erwacht: Arts, H. Coppus, J. Geurts, J. v. tempen, E. v. Mill, A. Mommen, H. Schellen, T. Strijbosch, T, Swinkels, Wijnhoven, H. Mulder, F. Ilen- lrix, M. Swinkels. Eventuele afmeldingen uiterlijk londerdagavond bij A. Sybers, tel. 13196. OF .V. Uitslagen: IB pup: Orioles-Red Caps dubbel 9-12 en 9-10 HB asp: Cheetahs-Red Caps 9-11 HB jum Red Caps-Bullfighters20-30 SB sen2: Red Caps-Bl. Wings 11-24 Zondag: HB senl: Red Caps-Mulo 15-12 1IB sen2:Red Casps-PSV 11-1 SB senl:K. Stealers-Red Caps 1-27 Programma: Zaterdag: HB pup: Red Caps-Indians aanv.11.00 HB asp: Red Caps-Cheetahs aanv.13.00 HB jumRed Caps-Starlights aanv. 14.00 Zondag: HB senl:Orioles-Red Caps veitr.12.30 HB sen2:Red Caps-All Stars aanv. 11.00 SB senl:Red Caps-Orioles aanv. 11.00 SB sen2:Starlights-Red Caps vertr. 08.15 Uitslagen: bc Tegelen A-DOS A 5-2 DOS B-KOT 7-0 vd Sterren-DOS B 7-0 de Schepper-DOS C 5-2 Mededelingen: Heden (23 juni) ledenvergadering in d'n Oldtimer, aanvang 19.30. Clubavonden in de maand juni: maandag en donderdag, in de maand juli vervalt de maandag als 'clubavond. r Zaterdag 25 juni mogelijkheid om het oud papier te bezorgen bij de kontainer die staat op het terrein van Jerusalem; tussen 10.00 en 12.00 u. kan men hiervoor terecht. Toernooi: Op zaterdag 25 juni a.s. worden in d'n Oldtimer groepsfinalewedstrij- den Bandstoten gespeeld, aanvang 11.00 u. De twee beste teams zullen worden afgevaardigd naar de Lim burgse Finale op zaterdag 2 juli a.s. elke week nieuws Nog nooit speelden jongens van het eerste zo'n goede partij in Eind hoven tegen het eerste aldaar, en te gen behaalden ze slechts een ronde een gelijkspel en bleven uiteinde lijk met lege handen achter. Beste speler, in feite speelden ze allemaal goed, was Harrie Lenssen met 96 slagen over vier ronden. Voor het tweede team stond de uitwedstrijd tegen Wolfsven 2 uit Mierlo op het programma, en alleen in de eerste ronde bleven zij dicht bij de score van de tegenstander, de andere drie ronden en daarmee het verlies voor de onzen, werden roy aal verloren. Beste speler was, de notabene geblesseerde Gerard Ails met 109 slagen over vier ronden. Het derde speelt dinsdag over een weck de thuiswedstrijd tegen het vierde. Voor komend weekend staat er voor ons eerste op zaterdag een uitwedstrijd tegen de zo goed als ze ker zijnde kampioen, Geldrop 1, gepland. Zeker niet makkelek, als men bedenkt dat zij van de in totaal reeds gespeelde 28 ronden er pas eentje hebben afgegeven! Daags er na spelen we de zeer belangrijke thuiswedstrijd tegen Cuijk 1 en hier zal ronde na ronde gewonnen moeten worden, wil men niet by voorbaat degraderen, en dan mo gen we genist stellen dat dit dan met de nodige pech gepaard is gegaan. Voor het tweede staat deze laatste wedstrijd van de Bondskompetitie de thuiswedstrijd tegen Geldrop 2. Zeker niet makkelijk, doch onze spelers weten zich thuis kranig te weren en zullen zich niet by voor baat kansloos achten. Buitenlust 3 speelt a.s. zaterdag tegen Eindho ven 3 en we zijn ervan overtuigd dat zy deze klus zonder problemen zullen karen; terwyl het vierde zon dagmorgen Ileeze 1 op bezoek krijgt en zij zullen het eveneens niet makkelijk krijgen. Voor donderdagavond staat de on derlinge kompetitie vanaf 18.30 gepland. Zondagmiddag a.s. wordt in café de Peelhaas weer een darttoemooi gehouden om de bekende le vensmiddelen pakketten. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Men kan zich tot 13.15 u. laten in schrijven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 82187. Het toernooi be gint om 13.30 u. YSSELSTEYNSE SCHUTTERS SUCCESVOL Op de kringkampioenschappen van de Nederlandse Handboogbond waren de leden van Ons Genoegen weer goed op dreef. Het kampioen schap over de afstanden 90-70-50 en 30 m. voor de Heren en 70-60-50 en 30 m. voor de Dames werd ge schoten te Stein. By de klasse He ren wist Ger Koonings veelvoudig kampioen Tiny Reniers' af te troe ven en eiste met een prachtige sco re van 1294 pnt. het kampioenschap voor zich op. Hij toonde hiermee aan klaar te zijn voor de laatste kwalifikatie- wedstrijd over 2 weken waar beslist zal worden welke vier heren uitge zonden worden naar de Europese Kampioenschappen in het Tsjechi sche Nimburk. Na Reniers waren de volgende vier plaatsen ook voor Ysselsteynse schutters. Bemy Camps werd derde (1250), Jos Hellegers vierde (1214) en Patrick en Geert v. Berkel vijfde en zesde met resp. 1210 en 1208 pnt. De derde klasse Dames werd ge wonnen door Liane van Hoof met 1024 pnt. en promotie naar de tweede Klasse. Op 10 juli schiet het team van kring vier van de NHB tegen een team van Kreis Rheinland (D). In dit team zijn van Ons Genoegen Jos Hellegers. Patrick en Geert v. Ber kel en Liane v. Hoof opgenomen. Kring vier van de NHB bestaat uit alle Limburgse Verenigingen en een deel van Brabant. Wedstrydzwemmen De volgende zwemmers mogen mee doen met de Limburgse B- Kampioenschappen. .Deze worden gehouden in het zwembad 'de Dous- berg' in Maastricht, Op zaterdag 25 juni: Richard en Paul. Vervoer fam. Mulder en coach Frans. Op zondag 26 juni: Suzanne, Tama ra, Joost, Paul en Mieke. Vervoer fam. Joosten en Hermans. Coach Henk. Vertrek beide dagen om 12.15 bij sporthal de Wetteling. Kun st zwemmen Zaterdag 25 juni: Clubkampioen schappen. Iedereen is om 16.45 aanwezig in de Sprank. Zorg voor een zwart bad pak en een witte badmuts. In het clubblad staat precies wat je alle maal moet zwemmen. Je ouders en familie mogen natuurlijk komen kijken. Zondag 26 juni: Iedereen kan vrij komen zwemmen van 8 tot 9 uut. Dit is de laatste les van het seizoen. Zaterdag 2 juli: Diplomazwem- men; 16.45 aanwezig zijn. Zorg voor een zwart badpak en een witte bad muts. Onkosten 7.50. Iedereen is welkom. Bijna alle leden van First Choice reisden 19 juni j.l. af naar Ridder kerk waar voor de 25e keer een Twirlwedstrijd werd gehoden. Op zich was deze dag al een feest maar voor First Choice was het 's avonds nog meer feest toen bleek dat enke le meiden in de prijzen waren ge vallen. Danielle Neuvel haalde een 4e pl. in het onderdeel danstwirl Juveline. Shirley Siebers behaalde een 3e pl. in het onderdeel danstwirl Juveli ne en een 2e plaats in het onder deel Twirling. Debbie Cox behaalde en 4e pl. in het onderdeel danstwirl Junioren en een 4e pl. in eht onderdeel Twir ling Junioren. Tamara Jansen behaalde een 6e pl. in het onderdeel free-style junioren en een 3e pl. in het onderdeel Twir ling junioren. Ilet duo Fanny Kersten en Mariëlle Tacken behaalden een 2e pl. in het onderdeel duo Danstwirl senioren. Mariëlle Tacken behaalde een le pl. in het onderdeel Twirling 2-baton senioren en zij behaalde ook nog de verplichte 5.8 voor het mogen deel nemen aand e Nederlandse Kampi oenschappen eind dit jaar. En tot slot behaalde de jongste le den van First Choice, het Primary team, een 2e pl. in het onderdeel Teamsprimary. Dit was de laatste wedstryd voor de vakantie. ,„jt Ruim 2000 jongeren (scholieren en leden van allerlei sportvereni gingen) hebben zaterdag j.l. meege daan aan de Olympic Day Run '94 van het Internationaal Olympisch Comité, het IOC. De run werd voor de vijfde keer gehouden in het ponypark Slagharen. Het betreft een prestatieloop over afstanden van"2, 4 en 6 km. Jaar lijks worden daarvoor scholen, groepen en verenigingen uitgeno digd. Tot de deelnemers behoorden ook een groep van zeven lopers uit Meerlo van de Mavo Maasdorpen. Iedereen die de tocht volbracht ont ving een certilïcaat. ondertekend door de voorzitter van het IOC, dhr. Samaranch. Per groep gebeurde de uitreiking van de certificaten door De uitreiking van de certificaten aan enkele scholieren uit Meerlo. V.ln.r. Stefan van Tintelen, Bas Weynians, Boh van Mill, Floris Her mans en Anton Geesink. Anton Geesink. een van de leden van de IOC. Een van de Meerlose loperes was zeer suksesvol. Rick Beterams werd op de 4 km. eerste uit een groep van 80 lopers. Het doel van de run is verbrei ding van de Olympische gedachte, met name onder de jeugd. Geesink organiseert het gebeuren jaarlijks in samenwerking met de Commis sie Schoolsport van de KVLO, de vakvereniging van leraren lichame lijke opvoeding in Nederland. Klinkermarktloop te Reuver. Op zaterdag 18 juni j.l. werd in Reuver de Klinkermarktloop ge houden. Van onze vereniging lie pen Twan Lenssen en Wim Harrewijn mee over de afstand van 5 km. Twan Lenssen finishte in een tijd van 17.45, in een sterk deelne mersveld goed voor een niet onver dienstelijke zesde plaats. Wim kwam met een tijd van 22.15 onder het finishdoek door. Trainingen: nivo 1. Dinsdag en/of donderdag 19.00 u., start vanaf de atletiekbaan Venray. Nivo 2: dinsdag en donderdag 19.00 u., start vanaf de atletiekbaan Venray. Zaterdag 16.00 u. bostrai- ning, start vanaf de oude Barrier, Maasheseweg. Nivo 3: dinsdag 19.00 u. interval- training op de atletiekbaan. Don derdag 19.00 u. kwaliteitstraining op de weg en/of in eht bos, start van af de atletiekbaan. Zaterdag 16.00 u. bostraining vanaf de oude Banier, Maasheseweg. Nivo 4: dinsdag 19.00 u. inverval- training op de baan. Verder indi vidueel. Agenda: 26 juni estafette Vaals- Venlo, let op: vertrek om 06.30 u. vanaf 'het Wisselpunt'. 9 Juli Kraai- jenbergse plassenloop te Linden en 20 juli Stratenloop in Sevenum. Informatie: Gert Vermeulen, tel. 80999, Frank Rijshouwer tel. 86268, Anja Gooren tel. 89486 en Marjo van Heijster tel. 82397. Uitslagen wedstrijd 19 juni Dongen: Tijdens de wedstrijd van zondag j.l. die werd afgewerkt in het Brabant se Dongen werden 12 medailles be haald door de pupillen en junioren van AV Venray Regio. Geert Pel be haalde bij de jongens pup. B drie maal een bronzen medaille, dit op de onderdelen ver-sprint en 1000 meter. In de categorie meisje jun. D was er eenmaal goud en eenmaal zilver voaor Mijke Schonenberg, zij behaalde deze resultaten op de on derdelen sprint en verspringen. Arno Vriens liep naar goud op de 1000 meter bij de jongens jun. D. Katja Broers was de sterkste bij de meisjes jun. C, zij nam 3 van de 4 onderdelen voor haar rekening en mocht 3 houden medailles in ont vangst nemen. Zij behaalde de resultaten op 80 mtr. sprint, 1000 mtr. en versprin gen. In dezelfde kategorie behaalde Daan Jansen in een spannende fi nale op de 100 mtr. goud mee naar huis en was by het verspringen goed voor brons. a.s. Zondag 26 juni houden we weer de jaarlijkse clubkampioen schappen in sporthal 'de Wetteling'. De wedstryden zijn verdeeld in dxie blokken. Wedstrijd A 9.00 tot 12.00 u. Wedstryd B 12.50 tot 15.15 u. Wedstrijd C 15.30 tot 17.15 u. Na ieder blok vindt de prijsuitreiking plaats. Ook vindt, op deze dag de huldiging plaats van de meisjes ju nioren klasse 2 die op 5 juni j.l. Limburgs Kampioen werden. Om de stijgende kosten van de organi satie van deze dag te dekken zijn wij genoodzaakt om voortaan op de ze dag entree te heffen. De prijzen hebben wy als volgt samengesteld: Kinderen tot 12 jaar 1.- en perso nen van 12 jaar en ouder ƒ2.- Halve marathon Gennep. Het was warm in Gennep en de hal ve marathon was ver. Niettemin gooide Dave Rost hoge ogen met een derde plaats en een tijd van 1.12.00. Ludy Verstappen liep de 21 km in de tijd van 1.24,00 en Jos Hebben, die op weg naar het parcours door autopech geteisterd werd en zijn tocht liftend moest voortzetten, sloot ondanks alle ontberingen toch nog af in de tijd van 1.36,0. Halve Triathlon Schijndel. Ook in Schijndel was het warm en winderig. Daardoor en mede tenge volge van het bochtige circuit fun geerde het onderdeel fietsen als scherprechter. Paul Wulms voegde zich bij de eerste tien in de tijd van 4.11,10 op de achtiende plaats, ge volgd door Frank Timmermans die 4.20,40 op de klok liet zetten. Peter Gommans verbeterde zijn persoonlijk rekord met ruim een kwartier - ondanks het feit dat het fietsparcours ruim 5 km te lang was - en hij kwam uit op een tijd van 4.40,11. Bij de kwart triathlon kwam Truus Hiddema binnen op 2.45,00. Trai n i ngstij den di 19.30-20.30 zwemtraining de Sprank woe 19.00-20.30 baantraining do 18.00-19.00 fietstraining zat 8.00-9.00 zwemtraining' 9.00-10.30 loop- of kombinatietrai- ning vanaf de Sprank Zo 8.45 fietsen (heel snel) 9.00 fietsen (snel) Agenda 26 juni: Roermond Grindmeren- loop; halve marathon Vaals-Venlo. estafetteloop. Waar nu of in de toekomst op gebouwd kan worden. Telefonische of schriftelijke reacties aan: j k Bouw- en J r Verkoopmij gn Raaijmakers ffgGemert b.v. 3B Molenstraat 41 5421 KD Gemert 04923-62625 Trainingen: Do. 23 en 30 juni interval. 19.30 PHV Horst. za. 25 juni duurloop, 16.00 Schaak Horst. di. 28 juni duurloop, 19.30 te Horst en Sevenum. Programma: Vaals-Venlo a.s. zondag 26 juni. Uitslagen: Klinkermarktloop Reuver. 19 juni j.l.= 5 km. Johan Kleuskens 16.36 (3e). Pedro v.d. Sterren 16.45 (4e). Halve marathon Gennep, 19 juni j.l.: Aangezien niet alle tijden op zon dagavond bekend waren zullen de ze volgende week nogmaals allemaal geplaatst worden. Geert Duyekers 1.29,25 Geert Emons 1.29,49 Jan Lagerwaard 1.29,54 Leo Everaerts 1.30,30 Ilay Steegs 1.32,28 Het weekend van 8 tm. 10 juli zal circuit de Peel in het teken staan van de jeugdmotocross. MCC Ven ray organiseert op deze dagen, in samenwerking met de jeugdkom- missie van Motorsport Organisatie Nederland, het 10e Int. Jeugd weekend. Op vrijdagavond wordt er eerst de DEALERCUP wedstrijd verreden waarin de beste amateurcoureurs uit Belgie en Nederland aan de start verschijnen. Zo zullen o.a. Walter van Rompay, Noël Steurs uit Belgie en uit Nederland do kampioen 500 cc van 1993 Tini Verachtert uit Asten en de van de KNMV overgeko men Peter Herlings uit Gemert aan de start verschijnen voor hun Dea ler. De dealercup zorgt elk jaar voor veel spektakel en spanning. Vaak wordt de wedstrijd in de laatste ron de van de drie manches pas beslist. Hier wordt dan ook op het scherpst van de snede gestreden voor de hoofdprijs. Naast de dealercup zijn er ook wedstrijden voor de 250 cc en 500 cc junioren en de liefhebbers klasse. Hierin zullen diverse streek- coureurs van start gaan. Zo zullen Mark van Dijck, Leunen; Gerd Alards, America, in de 250 cc junio ren uitkomen. In de liefhebbers klasse zijn Barry Maessen en Wim Claessens uit Ysselsteyn favoriet voor de eindoverwinning op him thuiscircuit. Op zaterdag is het dan ruim baan voor de jeugd. Reeds om 9.00 u. starten de trainingen. Van 10.30 tot 12.00 u. vindt de voorstelling plaats van alle deelnemers aan het Int. Jeugdweekend. Het weekend zal hierna officieel worden geopend door een afvaardiging van het colle ge van B en W van de gemeente Venray. In totaal zullen meer dan 350 coureurs uit 11 verschillende lan den naar Venray komen. Voor de eerste maal komen er ook rijders uit Oostenrijk naar Nederland. De coureurs kunnen in 10 verschillen de klassen uitkomen. Tijdens het Int. Jeugdweekend van 1993 ston den de toeschouwers adembene mend toe te zien met welk een souplesse en vaardigheid de jeugdi ge coureurs zich over circuit De Peel begaven. Ook dit jaar zal de strijd weer fel los branden op cir cuit de Peel. Ook uit Limburg is de jeugd goed vertegenwoordigd. In de 60 cc automaten zijn Jimmy v.d. Laar, Venray; Patrick Peter, Sittard; Tim Hofsteenge, Baario van de par tij, vooral van Dennis wordt het no dige verwacht, daar hij reeds enkele overwinningen op zak heeft dit jaar. Grote tegenstand kan hij ech ter verwachten van het zeer jeugdi ge talent Rick Koek uit Huizen welke ook het Franse Int. Jeugd weekend in Arleux winnend afsloot. In de 60 cc versnellingen komt naast Dennis v.d. Laar, Venray; Nic ky Puts, Maasbracht; Remon Bax, Venlo; ook Danny van der Haar uit Nijkerk uit. Danny is een van de te kloppen mensen in deze klasse, ge zien het grote aantal inschrijvingen in deze klasse is de winnaar een echte 'grote' coureur. Bij de 80 cc B klasse zullen Pa trick v.d. Broek, Vemay; Pedro Wol- ters, Sittard en Tom v.d. Venne uit Melick aan de start verschijnen. De huizenhoge favoriet in deze klasse is echter de uit Ysselsteyn afkomsti ge Ad Coenen, hij steekt momen teel in zo'n vorm dat hij alles wint wat er te wónnen valt. Of de grote buitenlandse konkurrentie hem van de eindzege af zal kunnen hou den is nog maar de vraag. In de 80 cc mini A klasse zullen de gebroeders Ferry en Davy Jans- sens de Limburgse eer hoog hou den. Veel tegenstand worJt echter verwacht van de coureurS uit Est land en Groot Brittanië. Rob Mulders, Wellerlooi zal strij den inde 80 cc hoge wielen klasse. Kandidaat voor de eindoverwin ning is echter Harry Puts uit Maas- bracht. Met zyn spectaculaire rijstijl zal hij de concurrentie trach ten te overtreffen. Bij de 125 cc jeugd zullen Eddy Pliilipsen uit Meyel en Dave Jacobs uit Venray er alles aan doen om een goede prestatie neer te zetten. In de koningsklasse van de jeugdcross moet de eindoverwinnaar gezocht worden uit Arnold Smits uit Berli- cum of Peter Rottier uit Axel. De buitenlandse deelnemers zullen er echter alles aan doen om het de Hollandse zandhazen zo moeilijk mogleijk te maken. In de vetera- nenklasse zal Ton v. Dyck uit Leu nen, naast Jan van Megen uit Blerick en Jos Hopman uit Gennep alles op alles zetten om een beker in de wacht te slepen. Het programma voor het week end is als volgt,: 8 juli 18.00 u. aan vang Dealercup 1994. Zaterdag 9 juli 10.30 u. de officiële opening. Om 12.00 u. de start van de eerste manches. De wedstryden worden om ongeveer 19.00 u. afgesloten. Op zondag starten vanaf 11.15 u. de laatste twee manches voor alle deelnemers. De laatste manche is om ongeveer 18.00 u. afgelopen, waarna om 19.00 u. de prijsuitrei king begint. Het geheel vindt plaats op circuit De Peel aan de Midden- peelweg. elke week nieuws Het is de jeugdclub Ador uit Oostrum net niet gelukt de eerste prijs, plus wisselbeker, in de wacht te slepen tijdens Rollebol '94 in Lonun. Het was de Lommse jon gensclub Lichtboei '75 die wederom met de hoogste eer ging strijken. Dat de Venrayse clubs het nog niet zo slecht gedaan hebben moge blij ken uit de uitslag, waar Castlo Casten ray de derde en de Spring plank uit Venray de vierde plaats wisten te bemachtigen. Rollebol '94, de elfde in zijn be staan, was de grootste. In totaal 357 kinderen en 125 leidinggevenden bevolkten het voetbalveld aan de Kerkhoflaan daar in Lomm. Een ab soluut rekord. Klokslag 10.00 u. werd begonnen met de opening. De ze werd verricht door TYuus Lens sen en Guus Haeijen. In de jaren tachtig voorzitters van de beide Lommse jeugdverenigingen Zonne bloem en Lichtboei '75. Zij deden dit op spektakulaire wijze, en wel door een duik op de binnenband van het buikschuiven. Daarna start te de stryd tussen de verschillende teams. HET PROGRAMMA Op het programma stonden, voor iedere leeftijdskategorie, drie on derdelen. Elk onderdeel duurde IV2 uur. Iedere kategorie deed de 'zes kamp'. Dit onderdeel bestond uit 18 spelen. Deze werden volgens een bepaald rouleersysteem afgewerkt. Hierbij vielen op; het balpompen. waar in kunstig gemaakte grote bal- pompen water gezogen werd om daar vervolgens vier meter verder bordjes mee om te spuiten. Het ga- tenkaasspel was een zeer geslaagde replika van hetzelfde spel uit een bekende TV-show. Het. al eerder ge noemde, buikschuiven bleen een waardige vervanger van de groene zeep-helling. By dit spel neemt met een aanloop en duikt dan op een binnenband. Deze glydt dan over een zeil, dat is ingesmeerd met groene zeep. 'Ibch waren er kinde ren die dit spel te letterlijk uitvoer den. De talrijke toeschouwers, waaronder veel ouders van deelne mende kinderen, konden genieten van de echte buikschuivers. Degene die over de band doken om hun me ters, zonder, af te leggen. Een ander onderdeel was het teamspel. Handbal voor de 11-jarigen en ouder en bliktrefbal voor de kinderen van 9 en 10 jaar. Bliktrefbal is een variant op het ge wone trefbal. Maar, behalve het af gooien van tegenstanders, kon men ook blikken van palen gooien. Als laatste was er voor de 6 tot 8-jarigen nog een kreatief onder deel, genaamd 'de laatje zien show'. Hierbij moesten, met behulp van kranten en schmink, een aantal op drachten worden uitgevoerd. Tben tegen 15.45 u. alle onderdelen afge lopen waren had menigeen de pijp leeg. Alles kon weer afgebroken worden, en het veld werd ontdaan van alle dingen die niet tussen het gias thuishoren. Onderwyl kon de jury haar berekeningen maken. De volgende uitslag kwam uit de bus: 1. Lichtboei '75 uit Lomm 2. Ador uit Oostrum 3. Castlo uit Casten ray 4. de Springplank uit Venray 5. Zonnebloem uit Lomm 6. Hobbits uit Kessel en 7. Jong Arcen uit Arcen Vanaf donderdag 7 juli a.s. wordt er door de gezamelijke Venrayse bridgeclubs een wekelijkse bridge avond georganiseerd. Eenieder is welkom op deze avonden. U hoeft, geen lid te zijn van een der organi serende verenigingen of van de NBB. De spelavonden zijn bedoeld voor diegenen die niet op vakantie zyn of juist wel in deze periode in het Venrayse vertoeven. Gezien de reali ties van velen op eerder gehouden gemeenschappelijke drives menen de verenigingen aan de wens van vleen tegemoet te komen. Er zal gespeeld worden om prij zen, reden waarom er een kleine vergoeding van ƒ5- per paar/per avond gevraagd wordt. De uitslag wordt direkt aan het einde van de speelavond bekend gemaakt. Voor rokers gelden de regels van de NBB, nl. dat er in de even rondes niet gerookt mag worden. Ook dient de roker gehoor te geven aan de wens van '11 iet-rokers' 0111 ook tijdens de andere ronde niet te roken. De algemene regels van de NBB zijn van toepassing. Voor informa tie nog het volgende: Lokatie: de Kiosk, (wijkcentrum Brukske); Telefoon: 88235; speel dag: donderdags van 7 juli tot 11 augustus; aanvang: 19.30 u.; in schrijven vanaf 19.15 in de zaal. U bent van harte welkom. Na een eerste poging vorig jaar, is er dit jaar op 26 juni een herkan sing. Kwamen er vorig jaar door het abominabele slechte weer toch nog een 20 tal deelnemers opdagen, dit keer zullen het er ongetwijfeld meer worden. De vooruitzichten voor wat betreft het. weer zijn een stuk gunstiger. Daarbij komt dat. er een steeds grotere markt is voor skeelers. Daarom verwacht het Wie- lerkomitee Vierlingsbeek dat de skeelertocht organiseerd, zeker een verdubbeling van het aantal van vo rig jaar. Mocht alles meezitten, dan zal het. aantal ergens boven de 60 - 70 deelnemers uitkomen. VERTREK De skeelers vertrekken, onder be geleiding. bij sportpark 'Soeten- daal' in Vierlingsbeek. Dit is gelegen tegenover het NS-Station in Vierlingsbeek, dus met openbaar vervoer goed te bereiken. Voor iedereen is het vertrek op 10.00 u. gesteld. Inschrijven kan vanaf 09.00 u. in de kantine van voetbal vereniging Volharding. De samen werking met Volharding bestaat uit het gebruik kunnen maken van de douchegelegenheid. Gekozen kan worden uit de afstanden van 30. 60 of 90 km. Dit over goed bereidbare wegen die tot. in de verre omtrek van Vierlingsbeek gaan. Niet drie maal dezelfde ronder maar voor iedere route een grote ronde. Bij iedere groep zal een voorrijder de snelheid bepalen. Iedere deelne mer ontvangt een herinnering. Voor inlichtingen kunt u bellen met 04781-31429 of 04781-31874. Bij de wedstrijden die afgelopen zondag werden verreden te Maurik was bij de 125 senioren de 15e plaats voor Ed Classens uit Casten- ray. Bij de 500 promotie eindigde Sjaak Frederis uit Leunen op een 12e stek. In dezelfde klasse legde Tbn van Dijck uit Leunen beslag op een 18e plaats. In de klasse 125 junioren kwam de 13e plaats in handen van Peter Ver- steegen uit Wanssum. Broer Johan bezette de 40e plaats. Komende zaterdag rijdt de jeugd te Zijtaart en zondags rijden er de 125 junioren, 250 junioren A, 125 pro motie, 500 promotie. 125 senioren en de 500 senioren. 74 Leden streden afgelopen don derdag om de asperges. Een respek- tabel aantal, geien de op handen zijnde vakantieperiode. Na de op merking die de laatste weken in de ze krant zijn gemaakt over de tijdklok, mag ik nu alle leden een kompliment maken. Alle spellen waren binnen de gestelde tijd klaar en niemand hoefde na te spelen. Het zou dus toch nog wel allemaal goed kunnen komen. Na afloop was er voor iedereen een lekker kopje aspergesoep; en voor sommigen wel twee. Arie had weer ouderwets zijn best gedaan. Tijdens het eten werd een definitieve uitslag bere kend (tellen en kontrole). De vol gende paren gingen in de drie groepen met asperges naar huis. Aan het begin van de avond waren de winnende percentages bekend gemaakt. Ep. Peetjens, Ds. Jungslager- Vollenberg. Frankefort-Kuycr, Verbove-de Weert, Janssen- Thijssen. Stock-Verstappen. Camps- Schaeffers. Hr. Corzillius-Janssen, v. Pelt-Zuur, Keizers-Teunissen. Schulz-Reinoudt, Mw. Bergmans- HR. de Vos, Mw. Akerboom-Hr. Ver molen, Mw. Huisman-Hr. Vervuurt en Mw. Blok-Ilr. Veldink. Allen een smakelijk eten gewenst. Vanavond spelen we de laatste ronde voor de Zomertrolëe. Op 30 juni, de laatste clubavond van het lopende seizoen is er een vrije avond. Dan zal ook bekend worden gemaakt, wie de winnaars zijn van onze zomertrofee. Op donderdag 7 juli beginnenw e met de vier Ven rayse clubs met de zomerbridge. El ders in deze krant vindt u daar informatie over. 'n abonnement waard Zondag 26 juni rijden we alweer de derde NSO wedstrijd in Venray. Met een goed geslaagd Nederlands kampioenschap 2 weken geleden, zulle er zondag weer spannende wedstryden te zien zijn. Kansheb bers op de wedstrijd zym Tjeu Stoks, Sander Poels en Frank Ver- haegh. De wedstrijd begint zondag om 12.30 u. U kunt ons vinden op Smakterweg 80. achter Rank Xerox.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 13