bel in 1 1 FANCY FAir €»A\FO leumapatienten vereniging Venray verwelkomt haar 150e lid Een dorpsfeest aan het water jlaaskapel Freunde Echo iert haar 25-jarig bestaan Drum-showband Theobaldus treedt op in Venray-Centrum AGENDA bezit u een pc met modem? en raadpleeg de catalogus van de bibliotheek HÏ1Ï n ntk U u -IMM 'EEL EN MAAS St. Oda Merselo succesvol Geslaagd Lenteconcert Close-Harm ony Groep Confetti Zang- en dans uitvoering in de Beejekurf VY Y-nieuws Beeldhouwen in mergel Grandioze laser-show bij danscentrum Janssen Gimsel Natuurvoeding, de smaak van de toekomst! agiEL EN MAAS Donderdag 16 juni 1994 - Pagina 3 inbellen: tussen vrijdag 17 juni, 15.00 uur en zondag 19 juni, 24.00 uur telefoon: 04780-13514 modem: 2400 baud databits: 8 stopbits: 1 terminal: ansi /df ligpfifJil /ei n 1969 werd door de initiatiefne- rs Pierre Hendriks. Coen Hof- ns en Paul Arts een echte srlander blaaskapel een feit. ids jaren bestond er een hofka- maar enkele muzikanten wil- i eens wat anders en vooral nog er musiceren. In 1970 nam iunde Echo voor de eerste keer el aan een councours voor blaas- pellen. Onder leiding van Piet iet behaalde de kapel een 'dikke' ite prijs. Vele eerste prijzen, in de rgklasse', werden jaar op jaar be- ild en uiteindelijk kwam de ka- in de 'Topklasse'. Voor amateur askapellen de hoogste divisie en k hier behaalde men eerste prij- In 1983 was de Freunde Echo i maar van het Open Limburgs mpioenschap voor blaaskapellen 1 in 1987 werd de kapel reserve- .mpioen op de Open Nederlandse rnpioenschappen te St. Michiels- tel. De kapel nam niet alleen j'sl aan concoursen maar ook aan r e festivals. Enkele zeer opvallen - optredens waren: deelname aan i festival te Zlin in Tsjechie en festival in Neumarkt, Oosten- Niet alleen ver buiten Over- n maar ook in Overloon kom j in Freunde Echo vele malen be- steren. Freunde Echo was vele ja- organisator van de Open h ibantse Kampioenschappen voor laskapellen. Het eerste jaar wa it i er maar liefst 27 deelnemers, rdeeld over drie klassen. Freunde ho verzorgde ook veel Beierse inden in het gemeenschapshuis was ook regelmatig te beluiste- 1 in het bungalowpart 'de Vers'. Ie malen misiceerde de kapel in nachtmis' en niet te vërgeten op Bonte Avonden was ze de Lonse lts. JUBILARISSEN i dit moment zijn nog vier leden n de kapel lid, welke ook bij de richting aanwezig waren. Vier uzikanten die deze jaren een gro- steun waren voor Freunde Echo. et Vloet. Paill Vloet, Paul Arts en eter Klaassen. Piet Vloet was im 18 jaar dirigent van de kapel. FANFARE VRIENDENKRING i fanfare was altijd zeer nauw be- J| ikken bij alle aktivitei ten van de pel. De naam Freunde Echo imt af van de 'Vriendenkring'. De rbondenheid is erg groot, want al- muzikanten van de kapel zijn k lid van de fanfare. Voor een aaskapel op een dergleijk hoog iizikaal peil is dit bijna een uni- m te noemen in Nederland. JUBILEUMFEESTEN 24. 25 en 26 juni a.s. organiseert eunde Echo een groots opgezet bileumfeest. Drie dagen waar na- urlijk de muziek centraal staat. Woensdag 8 juni j.l. werd tijdens 2 m gezellige picknicmiddag het iOe lid gehuldigd van de Reuma- - tientenvereniging. Mw. van Pelt kreeg namens de reniging, van voorzitter Cornelis- in een bloemetje aangeboden. Deze vereniging bestaat nu elf ff en voldoet duidelik aan de ver- ichtingen van de reumapatien- 1. Zo organiseert de 1 umapatientenvereniging Ven ray ^schillende aktiviteiten o.a. 'n abonnement waard OP vrijdagavond is er een 'Lonse avond'. Tijdens deze avond is er een karaoke-show met een groot beeld scherm. Steeds meer mensen ont dekken het plezier van Laser karao ke. Karaoke is echt zingen van liedjes op muziek van een laser disk. terwijl de tekst op het scherm verschijnt. Iedereen kan meezin gen. niemand hoeft de tekst uit zijn hoofd te kennen. De show wordt verzorgd door de firma Bonten uit Weert. Zij garanderen een kei- gezellige avond. Op deze avond ver zorgt het orkest Flash Back de live muziek.Muziek van Lonse bodem met o.a. Tbon van Opbergen en Cor van de Cruysen, aanvang 20.30 u. Zaterdag 25 juni: Mini Proms Fanfa- resque. Vanaf 10.00 u. zullen drie jeugdensembles gezamelijk musi ceren in de feesttent. Om ongeveer 16.00 u. is er een koncertuitvoering waar bij u natuurlijk van harte wel kom bent. GOUD VAN OUD 'LIVE' Op zaterdagavond zullen twee or kesten en een artiest de tijden van de jaren 60 doen herleven. Nie mand minder dan soundmixfma- list 'Neil Diamond' zal een optreden verzorgen. Vorig jaar tijdens Hen- nie Huismans' soundmixshow werd Ben Spierings door zijn voor treffelijke vertolking van Neil Dia monds tweede in de finale. Velen dachten dat hy, Neil Diamond, echt op het toneel stond. Wilt u nog eens echt genieten van de gouden stem van Neil Diamond, dan is dit uw kans. Voor en na het optreden van Ben Spierings spelen twee voortref felijke bands muziek uit dë jaren 60 - 70, The Sparks en In Between. BeidëT bandfi hebben enkele jaren gelden samen met de Vege-band een CD uitgebracht, getiteld 'Me mories'. Zondag 26 juni aanvang 11.00 u. re ceptie van de blaaskapel Freunde Echo. Om 13.30 u. begint hetmu- ziekfestival met elf blaaskapellen en orkesten. Tëvens is er een brade rie en een hobbymarkt. Meer dan 50 stands zullen op de braderie staan met een grote verscheiden heid van zeer interessante hobby's en vrijetijdsbesteding. Voor de kin deren zullen er ook leuke attrakties zijn. Tevens is er de mogelijkheid om een rondvlucht per helicopter te maken boven Overloon. Tijdens de braderie zal een gedeelte van Overloon tijdelijk afgesloten wor den. De Irenestraat en Engelseweg zijn dan vanwege de veiligheid af gesloten voor het verkeer. Wy vra gen hiervoor uw begrip. De feesttent staat op het 14 Oktober- plein. Voor in lichtingen over het feestprogramma kunt u bellen met Tan Keizers, tel. 42019 zwemmen, yoga, elke maand een gezellige avond, jaarlijks een uit stapje, etc. Het doel van de reumapatienten- vereniging is om isolatie van deze groep mensen te voorkomen en lot genoten met elkaar in kontakt te brengen. Een mede-patient begrijpt ge woon veel meer van de pijnen dan een niet-reumapatient. Het is zeker geen vereniging waar het, er treurig aan toe gaat. Ze ma ken ontzettend veel lol met elkaar. Het is één grote familie. Reuma is een ziekte die bij alle leeftijden voorkomt. Voor informatie over de reumapa- tienten vereniging kunt u bellen of schrijven naar: Reumapatienten Vereniging, Isabellahof 4, 5801 LC Venray, tel. 80979. In de maand juni worden er el ke vrijdag op minstens één plein in het centrum van Venray mu- ziekvoorstellingen gegeVen. On der het motto 'zomerfestival' treedt elke vrijdagavond een har monie of fanfare uit de regio op. Het zomermuziekfestival wordt georganiseerd door het Winkel centrum CVenray, in samenwer king met een aantal Venrayse horecabedrijven. Die vinden allemaal dat het in de zomer in het centrum veel te stil is en hebben daarom de handen in een geslagen. Daarop werden een aantal muzikeverenigingen bena derd met de vraag of ze op de Ven rayse pleinen een concert wilden geven. Omdat veel haimonieën hun agenda al vol hebben, blijft het aan tal concerten dit jaar beperkt. Mo menteel zyn er vier gepland. De bedoeling is dat de concertreeks volgend jaar wordt uitgebreid naar circa tien. De optredens worden verdeeld over Henseniusplein/Schouwburg- plen en Grote Markt. Elk optreden wordt voorafgegaan door een muzi kale ronde door het centrum. De or ganisatie is nog bezig met het aantrekken van een orkest, dat elke week het andere plein van muziek voorziet. De concerten vinden dit jaar telkens op vrijdag tussen 19.00 en 21.00 uur plaats. Het initiatief is pas enkele maan den oud en afkomstig van de win keliersvereniging, De winkeliers kregen de steun van een zestal Ven rayse horecabedrijven. Het Alle- In het derde weekend van juni vinden aan de Wanssumse jach thaven wederom de traditionele Havenfeesten plaats. Opnieuw zal de grote tent aan het water als de cor dienen voor een aantrekkelijk dorpsfeest. Er zijn aktiviteiten gepland voor jong en oud. Mede dankzy de steun van het Wan- ssiuns verenigingsleven, dat bij de opbouw en het goede verloop van de feesten ingezet wordt, kan iedereen drie dagen lang, van 17 tot 19 juni, ruimschoots vertier halen. Vrijdagavond, 17 juni, komen de jongeren aan bod. Dan wordt, vanaf 20.30 u, de finale van de ta lentenjacht 'Havenpop' afge werkt. Drie aanstormende bands strijden om het privilege een dag in een studio opnames te mogen maken. Slotact van de avond is de band Captain Gumbo, die met. hun swingende, Rowwen Hèze- achtig repertoire vanaf 23.00 u het podium beklimt. De entree bedraagt F1 10. De zaterdagavond is er voor de hele familie. Vanaf 20.00 u treedt de Venlose Hermenie Kepèl op. Deze formatie, onder leiding van Wim Schreurs, zorgt met hun op gewekte achtergrondmuziek beslist voor een beregezellige stemming! Een toegangsbewijs, garantie voor een ontspannend avondje uit, kost F1 5. Op zondag 20 juni is de tent open vanaf 10.30 u. Om te begin nen staat een sponsorloop voor de jeugd op het programma, met aansluitend om 13.00 u een zes kamp, georganiseerd door en met deelname van alle Wanssumse buurtverenigingen. Zeventien teams (tien senioren en zeven ju nioren) strijden om de hoogste eer. Onderdelen van de zeskamp zijn: een legerkistenloop, water- werpen, houthappen, een kussen mans Café, Eurotel, de Witte Hoeve, 't Huukske, D'n Old Timer en 't Zwaantje zorgen gezamenlijk voor inrichting en bediening van een groot terras op het plein waar het concert gegeven wordt. De drum-showband bestond in 1991 30 jaar. Wé krijgen vele uitno digingen voor taptoes, optochten en andere evenementen. In Duitsland zij we al vele jaren een graag gezie ne gast in de carnavalsoptochten. Ook in Frankrijk werden oplei dingen verzorgd. De show- instrukteur Hans v.d. Bos, voor de tamboers Bert Daniels, voor de ma- joretten Nicole v. Lieshout en voor de blazerssektie is dit Peter Hen driks. Tamboeimaitre is Pierre Deenen. De drum-showand ontstond in 1961 als tamboerkorps van het plaatselijke gilde. Een jaar later volgde uitbreiding met klaroenen en in 1965 werd er een majorette- groep aan toe gevoegd. In 1981 mil de men de klaroenen voor ventielinstrumenten. In 1986 werd besloten om in de toekomst als dnxm-showband verder te gaan. Ook in Venray treedt men regelma tig op, o.a. bij het inhalen van de avondvierdaagse en heeft men twee keer mee gedaan aan de Taptoe Ven ray. De showband, die een onder deel is van het plaatselijke gilde, luister ook in Overloon veel evene menten op. gevecht boven het zwembad, touwtrekken en wateroverbren- gen. De 'rode draad' tussen elk spelonderdeel door is het beklim men van een gladde zeephelling. Het sportieve gedeelte van de dag eindingt om 18.0 u, waarna een joekskapel nog voor een vro lijke noot in de tent zal zorgen. De prysuitreiking van de zeskamp staat gepland om 18.30 u. Rond 20.30 u worden de Havenfeesten '94 afgesloten. Zaterdag 11 juni j.l. nam de drumband van fanfare St. Oda o.l.v. Wil v. Horck deel aan het Peeltoer- nooi in Asten. Zij kregen van jury lid J. Peeters het predikaat 'zeer goed' voor de uitgevoerde werken Night Dreaming en Harold of Free Enterprise. Zondag 12 juni nam de fanfare o.l.v. Piet Joris deel aan het Peeltoer- nooi met de werken the Land of the Long Cloud van Philip Sparke en Poëme Symphonie van Rob Goor- huis. Ook zij behaalde het predikaat 'zeer goed', beoordeeld door jurylid J. Knoops. Bovendien mocht de fan fare de Peeltrophee in ontvangst nemen, welkde de organisatie uit reikt als een korp drie jaar op rij het predikaat 'zeer goed' heeft behaald. 18 EN 19 JUNI 0P HET SPORTTERREIN OOSTSINGEL VENRAY KOM C0ME0 HELPEN Aan de Pedagogische Hogeschool de Kempel te Helmond slaagden Mi riam Buddiger uit Meerlo err Inge Driessen en José Voermans uit Oir- lo als lerares Basisonderwijs. Aan de Pedagogische Hogeschool in Nymegen slaagde maandag 13 juni Kim Freriks (21) uit Oostrum voor haar diploma lerares basison derwijs. Close-Harmony groep 'Confetti' organiseert op 19 juni a.s. voor de tweede keer haar jaarlijkse concert iir de aula van het Interven College aan de Leunseweg te Venray. Medewerking aan dit concert wordt verleend door Zangroep Evergreen Vierlingsbeek en zange res Diana Arts - de Haas. Aanvang van het concert is 14.30 u. Close Harmony groep 'Confetti' bestaan bijna vier jaar in bijna on gewijzigde samenstelling. Een bijna unieke samenstelling omdat van de 20 zangers en zangeressen de helft bestaat uit mannen en de verdeling over de stemmen gelijk is. Het bege leidend combo van gitaar, bas en pi ano1" rfïaakt vast deel uit van 'Confetti'. De groep staat onder lei ding van Gerti Sikes die ook de pia no begeleiding voor haar rekening neemt. Het repertoire is erg geva rieerd en omvat arrangementen van Anita Kerr maar ook bewerkin gen uit de popmuziek, musical, swing en ragtime. Het afgelopen jaar is 'Confetti' wat minder voor het voetlicht getre den, maar heeft veel tijd besteed aan het uitbouwen van haar reper toire wat inmiddels zo'n dertig nummers omvat- Zangeres Diana Arts-de Haas zingt solo gospelsongs in stijl van Malialia Jackson. Tot voor kort was zij solozangeres by 'Venrode' en be kend van o.a. de jaarlijkse kerstcon certen. Samen met haar begeleider Willy Seijkens is zij nu een muzika le richting ingeslagen. Zanggroep Evergreen Vierlings- bek is voortgekomen uit het toen malige jongerenkoor, telt 36 leden en staat onder leiding van Marian de Rijk. Onder begeleiding van pia no en gitaar zingt de groep close- harmony en evergreens. Ook het uitvoeren van een revue gaan zij niet uit de weg. Concert Clos-Harmony Groep 'Confeti'; Aula Interven-College, Leunseweg, Venray. Datum 19 juni, aanvang 14.30 u. Entree: F1 5. in- kl. konsumptie. Kinderen gratis. Kontaktadres: II. Schambergen, Silversterweg 21. 5801 KN Venray. tel. 1189 Leerlingen van Lynn Stevens zangpedagoge en Karin Janssen, balletdocente aan de SKV Noord Limburg presenteren op zondag 26 juni om 20.00 u. in de Beejekurf in Venray een wervelende zang en dansshow onder de titel 'Friends in Music'. Hond aangereden Vrydagavond om 22.45 u. werd op de Overloonseweg een hond door een passerende personenauto aan gereden. De bestuurder van de auto reed door, de gewonde hond achter latend. De gewonde hond werd naar de dierenkliniek gebracht. Daar moesten verschillende hechtingen worden aangebracht. Ondanks een buurtonderzoek is de politie er niet in geslaagd de eigenaar van de hond op te sporen. Omdat ook de bestuurder van de auto niet bekend is heeft de politie de volgende vra gen: 1. Wil de bestuurder van de au to zich melden. 2. Wil de eigenaar van de hond zich melden. Ook zou de politie graag in kontakt komen met getuigen, die de politie op het spoor van de eigenaar van de auto kunnen zetten. Hieronder volgt een greep uit de ve le voorstellingen die u bij ons kunt boeken. JUNI: 17: Motorhead; Tilburg 18: Bospop; Weert 18: Pontfeest; omg. Apeldoorn 19: Halfway? Amsterdam 22: Karin Bloemen; Amsterdam 22: Mega Music Rock Experience; Nijmegen 23; The Summertime Party,- Am sterdam 23: Flaco Jimenez; Nijmegen 24: The Nonrands; Eindhoven 26 Midzomerfestivel 1994; Wychen JULI: 1 tm 31: Cyrano (behalve ma); Am sterdam 2: Back to the sixties; Arnhem 2: Beachpop 1994; Renesse 6; Womad Festivel; Den Haag 8: BZN Concerttour Sweet Dreams; Herten 8 tm 10: North Sea Jazz Festival 1994; Den Haag 8 tm 10: Langedijker Popsien; Lan- gedijk 9: Waldrock Festival; Bergum (Fr.) 9: It mega house party; Rotterdam 15: In Concert. 1994 (o.a. Eros Ra- mazzotti); Eindhoven 16: Midsummer Music Festival; Den Haag 23: Beach Rock; Scheveningen 30: Bryan Adams Support Act; Nijmegen AUGUSTUS: I tm 31: Cyrano (behalve ma); Am sterdam 6 Normaal in Achtmaal; Breda 6/7 Nirwana; Lierop II tm 24 Fleurig '94; Ede 18 tm 21 Flevo Totaal Festival; Fle voland 20: Rave World; Rotterdam 25 tm 31: Nationale Ihptoe; Breda 26 tm 28: Formule I Grand Prix Bel gië; België SEPTEMBER: 1 tm 3: Nationale Tiptoe; Breda 1 tm 30 Cyrano (behalve ma); Am sterdam 18: America's most wanted; Maas tricht 28 Patrick Bruel; Rotterdam Het concert van Deep Purple op 27 mei in de Brabanthallen is ver plaatst naar 24 juni. Het concert van David Lee Roth op 14 juni iii Utrecht is afgelast Het concert van Jean Michel Jar- ré op 18 juni a.s. in Düsseldorf is af gelast Eind juni organiseert de Vrije Academie voor iedereen die wel eens iets aan ruimtelijke vormge ving heeft gedaan een workshop beeldhouwen in mergel. In een eer ste bijeenkomst op donderdag 21 juni om 19.30 u. worden de onder werpen besproken, om vervolgens op vrijdagmiddag, zaterdag en evt. zorrdag aan de slag te gaan met een blok mergel van ongeveer 80 x 50 x 50 cm. Mergel is een snel en ge makkelijk te bewerken materiaal, iedereen kan er mee werken. Een spannende uitdaging voor wie wel eens wat 'groters' wil maken. Do cent is Hans Reynders. Informatie en aanmelden; Vrije Acedemie, tel. 077-540241. Gestolen auto teruggevonden Eerr 52-jarige inwoonster deed aangifte van diefstal van haar perso nenauto. een VW Golf, die zij op de parkeerplaats bij de Hoge Beek had geparkeerd. Die auto is later terug gevonden aan de Rouwkuilenweg in Ysselsteyn. De bedrading was doorverbonden. De auto is inmid dels aan de eigenaresse terug- I gegeven. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, II. Schraven en J. Wittgeri: Zaterdag 18 juni H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Zondag 19 juni T. LANKVELD Langstraat 106, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coerren, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. vair LOON Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04780-41777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisettde gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. HAMMINGA, tel. 11132 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, W.G.A.M. Loonen. G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zorrdag volgens afspraak G. GELLING Vlasakker 1, Oostrum, tel. 10956 DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 E.M. Ruynrbeek. J.M. van Winden. W.II.M. de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E. RUYMBEEK, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-86538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 13727 a.s. Zondag 19 juni vanaf 20.00 u. vormt Danscentrum Janssen in Venray het dekor voor de grandioze 'Live 'n dance' Laser Karaoke Disco Road Show die momenteel door het land reist en overal volle zalen trekt. Tijdens deze avond die gepre senteerd wordt door de bekende ra dio 3 DJ Romeo Altenberg en Bart van Etekoven bekend als David uit de RTL 4 serie Goede Tijden Slechte Tyden, kunnen de bezoekers vrij blijvend meedoen aan o.a. een karaoke-wedstrijd. Een aantal kan didaten is hiervoor reeds van tevo ren uitgezocht. Het is namelijk de bedoeling dat zij niet alleen met hun stem een bekende artiest im- miteren, maar ook een show kun nen eromheen kunnen maken. Tevens worden er op de avond zelf nog enkele kandidaten uit het pu bliek gezocht om mee té doen. De winnaar (s) van deze avond gaan naar huis met een midweek Gran Dorado voor 6 personen met be stemming naar keuze. Aan het eind van de landelijke tournee dingen alle winnaars uit de diverse voor rondes tenslotte mee naar de hoofd prijs; een reis naar het tropische eiland Malibu. Deze fantastische show wordt mede gesponsord door een aantal beken de merken zoals Steps kleding met kortingsbonnen voor elke bezoe ker, Pioneer. Alle karaoke deelne mers krijgen een opname van hun optreden als aandenken mee naar huis. Eva; gratis populaire CD's, Da- vidoff: heerlijke geurtjes en tenslot te geven merken als Malibu en Heineken een aantal geschenken weg. Kortom een komplete prijzen regen. Maar nu konrt het: in het ka der van een eigen promotie-aktie van Danscentrum Jatrssen is deze avond vry toegankelijk! Dus wees op tijd, want vol is vol. Geleerpoeder Spirelli wit perfecte pasta die igensvlug klaar is. logische kwaliteit JI&MAivoeólmfr Venray sterstraat 4, tel. (04780) 87217 Havenfeesten Wan^sum '94 van 17 tot 19 juni

Peel en Maas | 1994 | | pagina 3