Theater in Odapark PEEL EN MAAS Donderdag 16 juni 1994 - Pagii ;EL Grote Kerk Deken J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 81275; kapelaan II. de Wit. Paters- straat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; ka pelaan L. Houben, Dr. Poelsstraat 4. tel. 11664; kapelaan R, Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215. Missen bestellen: ma t/m za (niet op do) 09.30-10.30 uur Eindstraat 6. Zaterdag: 9.00 Ouders Voermans- Janssen, Janssen-Arts en overl. kin deren; Nelly Janssen-Muis; Eduard v.d. Berg (koll.). 14.00 Eucharistie viering b.g.v. het 25-jarig huwelijks feest van liet echtpaar van Veghel, Kruidenlaan 5.19.00 ZONDAGSVIE RING; Dick Wels (koll.); Alphons odenhoven en zoon Jan; Annelies Beteiams; Jeanne Peters-Moons en Huigje Breen: ouders van Soest- Backus en zoon Jan-, ouder van Dyck-Derkx; Chris Smits; Annie Swachhofer-Dijkmans en Jan Schwachofer; Jrd. Truus en Gerit Zweden; Nora Laurensse-Janssen (koll.); Johan Moorrees en overl. fa milie; om Gods rijkste zegen bij een 80e veijaardag; uit dankbaarheid. Zondag: 12e Zondag door het jaar. 9.30 Piet Janssen-Oudenhoven en overl. familie: Martha Gerrats- Stienen en zoon Hay; Antoon Lu- cassen: Jaques Backus; Jan Coppus. 11.00 Lies Laurensse-Coopmans; overl. familie Janssen; Frans van Elswijk (koll.); Diana Theeuwen- Welbers; Piet Schellen; Bert van Veghel: vader en moeder Linders- Ruiten; Wim Fleurkens (koll.). Maandag: 9.00 Voor de parochie. Dinsdag: H. Aloisius Gonzaga, kloosterling.9.00 Piet Nabuurs. Woensdag: 9.00 Jrd. Leo Oudenho ven; Lea van de Pasch (koll.): Marie Landers (koll.); overl. familie Thijssen-Hendrikx; Frans de Vocht. 14.00 Eucharistieviering b.g.v. het 40-jarig huwelijk van het echtpaar Muijsers-Janssen, Selier 5. Donderdag: 9.00 Wiel Janssen: Ma rie Janssen-Giesbertz; t.n.g. van dhr. Walter van Dam en overige vrienden. Vrijdag: Geboorte van de H. JO- hannes de doper.9.00 Overl. fami lie Raedts-v.d. Bosch. 19.00 Gildemis van de schutterij St. Jan aan het gilde-altaar. Akolieten: Zo: 9.30 P. Vosbeek en L. Truijen. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Ties Koopmans en Koen Voermans. lektor: C. Hendriks. Zo: 11.00 Su zanne en Silvia Laurensse; lektor: T. Verbeek. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. van Loenen. Lektor: P. Wittebols. Vertrek bus: 18.15 vanaf de St. An nakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: T. Blom-v. Bakel. Vertrek bus: 9.45 vanaf de St. Serva tiuskapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif in het stiltecentrum boven Den Kerk dijk (ingang aan de achterkant). We bespreken de lezingen van de ko mende zondag waarbij iedereen welkom is. 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum boven Den Kerkdijk (ingang aan de achter kant). 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. 16.45 Yoga en meditatie in het stiltecentrum. Iedere zaterdag en zondag rijdt er een bus van de ene kapel naar de andere. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woute ring. Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215 of Leunseweg 5. tel. 80202. Opgeven misint ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Leunseweg 5 of tel. 80202. Voor verering van H. Anthonius is de kerk op dinsdag geopend van 10.00 tot 12.00 u. Zaterdag: 16.30 Doop Kim Vollen- berg. 17.00 Gelegenheid om te biech ten. 18.00 ZONDAGSVIERING; Pastoor kemmeren; fam. v.d. Heuvel (koll.). Zondag: 8.30 jrg. overl. echtpaar Fleurkens-Op het Broek en Zn. (St); Gerrit Martens; voor levende en overl. fam. 11.30 Piet Koenen en overl. fam.; Miet Arts (koll.); G. Kools (koll.); jrg. Antoon Peters; uit dank baarheid: 12.45 doop Valerie Her mans en Remo Arts, Tbtralaan. Maandag: 19.00 Jac. van Rhee. Dinsdag: 19.00 Overl. ouders Manders-Heijen. Woensdag: 19.00 Antoinette Else vier en Eva Rojer. Donderdag: 19.00 voor de parochie. Vrydag: 19.00 Antoinette Elsevier en Eva Rojer. Parochie Brukske Bereikbaarheid priesters: kapelaan A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215 of Leunseweg 5, tel. 80202. Opgeven misint:zie Pa terskerk. 10.30 voor de parochie Vredeskerk Zaterdag: 8.00 voor Tbos van Rooy (koll.). 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 12e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Jaardienst voorouders Franssen-v. Gerwen en voor Grada Iluijbers, overl. oudedrs van Cuyck-Gooren, Jan van Cuyck (koll.); Theo van Tiel (koll.); Antoi nette Janssen-Kusters (koll.): overl. fa. Willems-Maessen; An Stevens (koll.); Jep Janssen; Pieter Jacobs (koll.). Zondag: 12e Zondag door het jaar. 8.30 Overl. ouders Drabbels- Klaasen; Pierre Thijssen; voor het ggestlijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Gregori aans. Overl. ouders Jenneskens- Elbers en fam.; Wim Philipsen. Maandag: 8.00 Overl. ouders Jen nesken s-Elbers. Dinsdag: H. Aloisius van Gonza ga. 19.00 Voor de zieken van de pa rochie. Woensdag: HH John Fisher en Thomas More.19.00 Voor de christenen die vervolging lijden. Donderdag: 19.00 Voor priester- en diakenroepingen en roepingen tot het relgieuze leven. Vrydag: Hoogfeest van de geboor te van de H. Johannes de Do per. 19.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart. Jan v.d. Laar (koll.); jargetijde voor Bér Wilms. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Jaardienst Johan nes Rongen, Theodora Lemmens- Stevens, Piet Peeters, Martien Ver meulen, Toon Thioelen. Fien Broeren-Kersten. overl. ouders Haegens-v. Lin. Huub v.d. Venne. overl. ouders Graat-Verhaag, papa en moeke Vermeulen en dochter Truus, Bér van Dijk, Marion Ver meulen, Gerrit Rutten, Nel v.d. Berg-Linskens (Gem. koor). Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen. 10.00 Lei en Ger Jans sen, Harry Thuijls, Herman de Kleijn. Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse fam., (Her enkoor). Maandag: 9.00 Tot bijzondere in tentie. Dinsdag: 9.00 Wies Janssen. Woensdag: 9.00 Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie; met ro zenkransgebed, intentie: voor een goede, heerlijke verstandhouding tussen ouders en kinderen. Donderdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Vrijdag: 9.00 t.e.v. O. Lieve Vrouw van Oostrum. 14.00 Voor het Bruidspaar v.d. Berg-Swinkels. 15.00 Uit dankbaarheid bij een 25-jarig huwelijk Holtackers- Driessen (Gem. koor). Misdienaars: Za: 19.00 Judith Phi lipsen, Susan Frederix, Susan Jans sen. Maud Lepsi. Zo: 8.30 Paul Willems, Frank Frederix, Meryn Glaudemans, Frank Janssen; 10.00 Annet Jeucken, Linda v.d. Wielen, Linda Camps. Lieke ten Brum- melhuis. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Kinder koor); Gerrit Bastiaans, Hendrikus Houwen en margaretha Boyens, Ester Houwen. Wim Vogelzangs, Theodora Schepers-Woker. Jan Pee ters, Sef Claessens en zoon Simon. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren- koor); Chrit Jacobs, Martien Custers namens Missienaaikrans, overl. ouders Gommans-v. Rhee, Mie Classens-Volleberg namens de fam. Volleberg, uit dankbaarheid (v.d. B.). Woensdag: 9.00 H. Mis voor onze vormelingen. Vrijdag: 19.00 Toediening H. Vorm sel door Vicaris-Generaal R. Maes- sen. Medewerking Jonge Garde Koor. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Jaardienst Hay Reijnders, Gerry Cleven-Wismans en Martien, Albert Druggen, Toon Classens, Sjang. Classens. Leen Emonts. Marie en Sjang van Kuyck en ovel. ouders v. Kuyck-Verrijdt. Woensdag: 9.00 OL Vrouw van Al tijd Durende Bijstand (zij die of ferden). Misdienaars: zaterdag: 19.00 Suzan ne en Thijs. Parochie Leunen 12e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. lsm. uit dank baarheid (G), lsm voor overl. fam. Geurts-Litjens, lsm voor Wim Jen- niskens, lsm voor Wim Bouten, weekd. voor Jan v.d. Berg (4), maandd. voor Teng Jenniskens, gest. jard. voor Pierre Philipsen en Anna Philipsen-Lenssen. Zondag: 10.00 Hgm. voor Eduard en Stans Dietz, overl, fam. Claessens-Gussen, weekd. voor Fien Thyssen-Heesen (2). 11.15 lsm Piet Litjens, Harry Heesen. 14.30 Doop viering van Laura Marcellis. Steegse Peelweg 25. 15.00 Doopviering van Haike Reintjes, Albionatraat 18. Maartdag: 19.00 Lsm. lsm Teng Swinkels en Gon Swinkels-de Lauw. Dinsdag: geen avondmis. Woensdag: 19.00 Maandd. Wilhel- mina Loonen, Antoon en Bernard Loon en en beide echtgenoten, Jo hanna Verheijen-Loonen en echtge noot, Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers. Donderdag: 19.00 Lsm. Pierre Phi lipsen en Anna Philipsen-Lensen. Vrijdag: Geboorte van H. Johan nes de Doperl4.00 Huwelijksmis voor Mare Keysers en Jaqueline Ha- gens; 19.00 lsm Frans Baltussen, Willem Baltussen en overl. fam Baltussen-Loonen. Misdienaars: za 19.00 Mark en Henk Klein, zo 10.00 hgm Sonja Broers, Jenny Jenniskens en Bian- ca Achten. 11.15 Stephan Jennis kens en Rick Creemers; ma/woe tm vrij: Josine Geurts en Marieke Gomman s. Lektoren: za 19.00 mw. Elly Theu- nis, zo 11.15 dhr. Harry Bovée. Huwelijksafkondiging: 1. Mare Keijser en Jaqueline Ha- gens, beiden uit Ven ray (3e roep). 2. Harold Comelissen uit onze paro chie en Sandra van Duuren uit Ven- ray (2e roep). 3. Jan Hellegers en Ewa Jemiolek, beiden uit Veniay (le roep). Rektoraat Heide Zondag: 12e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis voor Johannes Hen drikus, Ger v. Kempen-Friesen en Truus en Piet v. Kempen, overl. oudei's Droessen-Janssen. Misdie naars: Mariëlle en Sanne. Donderdag: 9.00 H. Mis uit dank baarheid. Rektoraat Veulen 12e Zondag door het jaar. Feest van St. Anthonius van Pa dua, patroon van de kerk. Zaterdag: 19.00 Hgm. jgt. Louis Croetelaars. echtgenote en zoon Thij, jgt. Jan Fleurkens en Wilhel- mina Aarts, jgt. Thij Sanders, jgt. Comelis Cremers, echtgenote en overl. fam. leden. Zondag: 10.30 Hoogmis jgt. Leo Hei dens en echtgenote, Teng Hagens, Christian Erben, Wilhelmina Geurts-Ambrosius. t.e.v. St. An thonius. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Woensdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid (J). Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: 8.00 Feest van Johannes de Doper.H. Mis voor de parochie. Akolieten: Za: Bas Reintjes en Ruud Bexkens. Misdienaars: Zo: Richard Mulders en Steffan Mulders. Parochie Ysselsteyn 12e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Samenzang) Thei v.d. Pas; geestelijk welzyn van de parochie. Zondag: 9.30 jrd. Jan Jeurissen, ouders Vink-Vervoort-Wilmsen. 11.15 Wiel Claessens en overl. fam.leden. Maandag: 19.00 Janus Jespers. Woensdag: 19.00 Zekere intentie. Vrijdag: 14.00 T.i.v. het Gouden Bruidspaar Pouwels-Muijsers. 19.00 géén dienst! Misdienaars: Za: 19.00 M. Peters en W. Verheyen. Zo: 9.30 Sj. Ewals en H. v.d. Hof; 11.15 R. Keijzer en J. Slangen. Ma en Wó: 19.001. Poels en M. Verheijen. Vr: 14.00 M. Pouwels en M. Spreeuwenberg. Spreuk van de week: 'Een goed hu welijk betekent: de kleuren van het leven zien door elkanders ogen!' (Ph. Oppenheim) Doopschema: (Juli) Het gewijzigd schema is als volgt: op de zondagen 17 en 31 juli kan in onze kerk het H. Doopsel worden toegediend. Even gllmlachen:Loesje vraagt aan haar moeder: 'Mama. is Onze Lieve Heer ziek?' 'Welnee, kind', ant woordt moeder, 'hoe kom je daar nou by?' 'Wel', zegt Loesje, 'hier in de krant staat dan Onze Lieve Heer dokter Pietersen tot zich geroepen heeft!' (Uit: 'de sleutel') Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 voor alle overlede nen der parochie. Misd.: Marijke Loonen en Bianca Zeegers. Zondag: 10.00 Grad Bongers (v.d. buurt). Misd.: Sanne Derkx en Kristel Poels. Dinsdag: 8.30 Bert Hoenselaar (koll.); Tien de Rijk. Woensdag: 19.00 Jac. Verlinden, Maria Aerts, zoon leonardus en zuster Thadea; Gien Arts, Aben (koll.). Misd.: Paul en Patricia Arts. Vrydag: Hoogfeest Hl. Johannes de Doper! 8.30 levende en overle den fam. Janssen-Pubben, Tien de Rijk. 16.30 Huwelijksmis John Hen driks en Monique Janssen. Zaterdag: 19.00 Lei van Dyck, Jo hannes Janssen en Johanna Jans sen, jgt; Marie van Osch; Bernard Gielen e Maria Arts, jgt; Misd. Linda Poels en Diana van Duyn.Ker|{ poetsen: Mevr. Hendriks- Flinsenberg en mevr. Eyssen-van Dijck. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Zondag: 10.00 fam. v. Veghel- Janssen, fam. Lenkens-Ermens. Maandag: 19.00 fam. Comelissen- Hendriks. Donderdag: 19.00 Voor een ziek. Misdienaars: Za: Mark en Karin. Zo: Roel en Angela. Lektoren: Za: Jo Wijnands. Zo: Ma ria Lenkens-Ermens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Plechtige avond mis. Tijdens deze viering zullen 13 leerlingen van onze basisschool het sacrament van het vormsel ontvan gen, Vicaris Th. M. C. van Montfoort van het bisdom den Bosch zal dit sacrament toedienen. Intenties voor onze vormelingen, Franciscus Ponje, Bertus Kersten, Ber Zegers en Maria Zegers-Sweijen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor al onze zieken en uit dank baarheid. 10.00 Hoogmis voor Ar- noldus Gerrits en Christina Asselberghs, voor b.z.i. (v.d. B) Her man Janssen, Henrieus en Josephi- na Janssen, Gerardus Gooren, Sjaak Janssen en Jo Thijssen. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de II. Jozef: int. voor Jeu Custers. v.b.i. (v.d. B) en voor alle gevraagde in tenties. Protestantse Kerkengemeen schap Venray e.o. Op zondag zal in het InterVen College, Leunseweg 2a te Venray, Mw. Ds. I. den Ouden-Ligteleind uit Venlo voorgaan in de dienst. Aan vangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck zal Mw. Ds. den Ou den eveneens voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is hier 11.00 uur. Tijdens deze dienst is er geen- kinderopvang en er wordt geen kindernevendienst gehouden. Na afloop is er koffiedrinke. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wy u uit voor het bywonen van een bijbeltoespraak met als thema 'Bent u tevreden met Jehova's voorzieningen'. Zon dag in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kol lekte. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op GG Gebouw Rehoboth. Cuppenped- je 2a in Horst. Evangelist: Clapvae- ren 4 Horst, tel/fax; 04709-87786. Diensten:DV Zondag om 10.00 en 14.30 Voorganger ds. C. Oorschot uit Wageningen. Tijdens de mid- dagdienst is er kinderoppas. Na de middagdienst is er koffiedrinken. Bybel/Kontaktavond:Donderdag in Rehoboth, waar woorden tekort schieten, kunnen tranen slechts uiting geven om het diepste van het te vertolken. Het thema luidt: De hereniging. Inleider is evangelist JAJ Bals, aanvang 8 uur. Iedereen mag komen! Dia-avond!Reserveert u alvast don derdag 30 juni. Er zal dan in ge bouw Rehoboth een dia-avond worden gehouden over Zuid-Afrika. Een journalist van het Katholiek Persburo Nederland heeft onlangs Zuid-Afrika bezocht en dia's ge maakt. Ook van de evangelisatie- post Kwa Sizabantu waar momenteel een krachtige opwek king onder de Zoeloes gaande is. Omdat ook de kinderen op deze avond van harte welkom zijn. wil len we om half acht beginnen Inbraak in personenauto Door forcering was toegang ver kregen tot de personenauto van een 48-jarige inwoner, die gepar keerd stond op de parkeerplaats aan de Veltumse Kleffen. Uit de au to werd de autoradio- cassettespeler ontvreemd. Schilderijen te koop Donderdagmiddag kwam bij de politie een melding binnen van een vcrontwuste bewoner van ht Fluite- kniid die bezoek had gehad van een 'student' die voor een zacht prijsje schilderijen aanbood. Omdat de melder, gezien de prijs die werd ge vraagd, het vermoeden had dat het zeker zou gaan om valse schilderij en, was hij niet tot de aankoop over gegaan. Mede omdat die verkoper niet huis-aan-huis aanbelde, kreeg hij nog meer argwaan. Toen de poli tie ter plaatse arriveerde bleek de schilderijenverkoper in geen vel den of wegen meer te bekennen. De politie vraagt of er mogelijk inwo ners zijn-geweest die op het aanbod zijn ingegaan en die iets omtrend de identiteit kunnen vertellen. Zy worden verzocht kontakt. op te ne men met de politie. De foto die we deze week plaats is van 1928. Het is een opname schutterij 'Sint Anna' en het gea< te gezelschap groepeerde zich vc het nemen van deze foto, voor ho 'de Gouden Leeuw'. Volgens de datum op één van vaandels werd de schuttery opj richt in 1526. Zittend op de eerste rij zien v.l.n.r..- V. Pijls, M. Thuijls en Poels. Op de tweede rij v.l.n.r.: van Kessel. M. Arts. L. Volleberg Janssen, J. Swaghoven, A. He driks. M. Clephas. G. Jans-Beken, Relouw, G. Flinsenberg, II. He driks, M. Pelzer, J. Oudenhoven, Hendriks, J. Beulen, F. Coppus, Janssen en opperwachtmeester de Groot. Op de derde rij: II. van ven, II. Arts en A. Hendriks. J. v.d. Putte Opel Kadett gestolen Maandagmorgen parkeede oi streeks 08.00 u. een 25-jarige ini ner van Wanssum personenauto Opel Kadett met e waarde ran 10.000 gulden op parkeerplaats van het Vincent Gogh Instituut aan de Overloon weg. Iben hij om 16.30 zyn auto v de halen bleek die gestolen te z\ Diefstal ging niet dooi Maandagmorgen parkeerde 25-jarige inwoner van het Veul zijn personenauto, een Opel Kad op een parkeeiplaats aan de St. sefweg. Toen hy om 12.15 u. bij z auto terugkeerde ontdekte hij het linkerportierslot was gefi ceerd en dat de bedrading was dcx verbonden. Daaruit konkludeei de politie dat getracht was deze ai te stelen. Deugdelijk Een 31-jarige inwoner ontdel dinsdagmorgen dat getracht was te breken in zyn woning aan de vanestraat. Met een schroevedra er was getracht de deur te forcer maar door de deugdelijke vergn deling was dat niet gelukt. Nu bl< de schade beperkt. Geen vrije doorgang Een 23-jarige bestuurder van et personenauto kreeg maandagmi dag omstreeks 16.00 u. op de spl sing Julianasingel-Ou Oostrumseweg geen voorrang vi een personenauto bestuurd do een 26-jarige inwoner van Vit lingsbeek. Bij de daardoor ontstai botsing werd de Venrayse bestui der aan zyn linkeroog gewond dat hij voor behandeling naar ziekenhuis moest worden vervoer Dierenkwelling Een wel zeer ongewone vorm vajlffff dierenmishandeling kwam de po I tie dinsdagmiddag, na een tip va een bezorgde inwoner, op het spoc In een erwtenveld aan het Bo denbroek had de teler, omdat 1 overlast had van vogels, een midd gevonden om die vogels te verjage Hy had namelijk een viertal ka wen (de kleinste k raai en soort) aa een stuk touw gebonden en dl touw bevestigd aan een stok op ee meter hoogte boven het veld. Deze maatregel had wel effel voor het verjagen van vogels, mi de politie stelde de kauwen wel vrijheid. De teler kreeg proces verbaal aai gezegd inzake dierenmishandelini Geen brand Zondagmiddag omstreeks 18.1 u. moest de brandweer uitrukke i.v.m. rookontwikkeling in de ML school 'de Essel' aan de Ursi lastraat. De brandweer hoefde ecl ter niet in aktie te komei Kinderen hadden buiten een vuui je gestookt van gras. Vanuit de Hoj Beek leek het voor de melder ero dat de rook uit de school kwam. Auto's waren al verdwenen Maandagavond kwam omstreeks 21.30 u. bij de politie de melding binnen van een bewoner vlak bij de kruising Noordsingel-Nieuwe Maas- heseweg die een harde klap had ge hoord, waarna hy konstateerde dat twee personenauto's op die krui sing tegen elkaar waren gebotst. Hij had niet kunnen zien of er gewon den bij betrokken waren. Toen de politie ter plaatse arri veerde bleken beide auto's reeds verdwenen te zijn, wel waren op die plaats onderdelen achtergebleven. Waarom dat de bestuurders niet zijn blijven wachten tot de politie arriveerdew, blijft een onbeant woorde vraag. 15 Kippen gestolen Ten nadele van een 56-jarige in woner van de Smakt werd uit een kippenhok aan de Loobeek een 15-tal kippen gestolen. Diefstal porlemonnaie Een 13-jarig meisje deed aangifte van diefstal van haar portemonnaie uit het dameskleedlokaal van een sportzaal aan de Kiosk. Voor de da der bedroeg de buit naast een pasje van de bank en de bibliotheek en kele..dubbeltjes! Diefstal ging niet door Een 26-jarige inwoonster be merkte, bij terugkeer bij de par keerplaats van het voormalig St. Josefklooster, dat was ingebroken in haar Fiat Panda. Het portierslot was vernield. Mogelijk dat de dader heeft getracht de auto te ontvreem den, omdat de bedrading eruit was getrokken. Kennelijk is dat niet ge lukt. Tien heeft de dader maar de autoradio ontvreemd. De schade be draagt voor de eigenaresse F1 1500. Burgemeester Waals mag zich de eerste "vriend van het Oda- park" noemen. Vrijdagavond, tijdens de officiële heropening van het Theehuis overhandigde hij als eerste flOO,- aan dhr. Fred Welschen. voorzitter van de Stichting St. Odapark. In middels heeft burgemeester Waals al 31 andere vrienden naast zich. De vriendenclub on dersteunt de aktiviteiten van bovengenoemde stichting. El ders op deze pagina vindt U daar meer over. Veel lof was er vrijdagavond ook voor de Ven- ra,ys/Spaanse kunstenaar Luis Penin, die met zes grote doeken tot 10 juli in het Theehuis ex poseert. Op zondag 19 juni a.s. zal in het St. Odapark een buitenoptreden plaatsvinden van de theatergroep 'Popject'. Het programma ziet er als volgt uit: 14.30 u., een eerste optreden van Popject, met de voorstelling 'Hek sen'. De heksen maken bezwerende gebaren, prevelen geheimzinnige toverformules, roeren in hun kook pot en -bereiden giftige brouwsels. Ze schuifelen door het park. 'Hek sen' is gebaseerd op de middel eeuwen en op sprookjes. Meer dan mensgrote, gebochelde figuren ma ken tussen het publiek een korte scene en gaan verder. 15.15 u. een tweede uitvoering van 'heksen'. 16.30 u. Theater Popjext verrast het publiek met een geheel nieuw stuk: 'Luchtvis'. De fantasierijke, bi zarre wereld van de middeleeuwse schilder Hieronymus Bosch vormt het uitgangspunt van deze scene. Heeft de vis vogels gevangen om te leren vliegen of is het andersom? Na het openingsweekeinde van vorige week wil de stichting St. Oda park deze dag iets brengen wat vooral voor kinderen heel aantrek kelijk en spannend is. hoewel ook volwassenen van deze voorstelling zullen genieten. De toegang is gratis.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 20