Kennedymars Venray alles op rolletjes Wandelen voor dagverzorging De route van dit jaai Ouderenbond KBO L.V.B. Venray Lourdescomité afd. Venray Lourdeswerk Heil der Zieken Succulenta Jeugd Rode Kruis Venray e.o. Imkers Regio Venray houdt Bijenwaeht! A.F.V. Venray Derde Orde Toneelvereniging Ventiel Jeugd- natuurwacht Verhuizen? LEENDERS Organisatie verwacht ongeveer 1100 wandelaars PEEL EN MAAS Donderdag 2 juni 1994 Binnen de KBO is een notitie in voorbereiding over de AOW proble matiek. Het gaat in deze notitie niet alleen over de AOW maan ook over de omstandigheden, die het moge lijk moeten maken om de AOW op peil te houden. Ook wordt aandacht besteed aan andere zaken, die voor ouderen van belang zijn. Hierbij moet gedacht worden aan onder werpen als kosten van zorgvoorzie ningen, huursubsidie, woonlasten, enz. De KBO is zich er goed van be wust, dat het dringend noodzake lijk is, dat de loonkosten omlaag moeten om de werkgelegenheid in Nederland weer omhoog te bren gen. Maar dat betekent niet, dat de AOW mag worden bevroren om de loonkosten te drukken. Verlaging van de loonkosten kan op vele an dere manieren worden bereikt. Een ander aspelct in de IvBO- notitie is de inbreng van ouderen bij landelijke beslissingen over on derwerpen, die voor ouderen van belang zijn. Tbt nu toe staan de ouderen hierbjj eigenlijk buiten spel. De KBO is van mening, dat dit moet veranderen. Maar de weer standen van de belangengroepen, die nu aan tafel zitten is groot. Om als ouderen toch een vinger in de pap te krijgen zal er dus nog heel wat overredingskracht nodig zijn. Daarbij speelt ook een rol namens hoeveel ouderen de KBO kan spre ken. Hoe meer leden, hoe groter de kans om aan tafel te komen om mee te praten over de belangen van ouderen. In ieder geval blijkt opnieuw, dat het noodzakelijk is dat er sterke ou derenbonden zijn. Alle personen van 55 jaar of ouder doen er daar om - in hun eigen belang - goed aan om lid te worden van Ouderenbond KBO. Door dit lidmaatschap (waar van de kontriubutie minder is dan ƒ1,50 per maand) werken zij mee aan de zekerstelling van hun toe komstige belangen. Voor inlcihtin- gen kunt u bellen met de sekretaris van de KBO, de heer J. Lipman, tel. 84897 of met een van de onder staande adressen. Agenda aktiviteiten: De data, waarop in Het Schutters veld wordt gekiend zijn gewijzigd. Wilt, u hiervan goede nota nemen! De nieuwe data zijn nu: 7 en 21 ju ni, 5 en 19 juli en 2,16 en 30 augus tus, aanvang steeds om 14.00 uur. 2 juni: Orkest met speciaal pro gramma voor ouderen in Het Schuttersveld. 13 juli: Picknick bij Beukenrode. Nadere mededelingen volgen nog, maar houdt deze dag reeds vrij. Voor inlichtingen over het lid maatschap van de KBO en over de aktiviteiten kunt u bellen met een van de volgende bestuursleden: mevr. I. Claessens, Handelstraat 55, tel. 85123, mevr. P. Loonen, Reek- graafstraat 12, tel. 87943 of dhr. J. Lipman, Isabellahof 17, tel. 84897. Dinsdag 7 juni gaan we weer fiet sen. We vertrekken om 19.00 uur bij de Rabobank. Zoals wij al eerder lieten weten, de vertrektijden naar Lourdes, maar toen was de tijd van de terug reis ons nog niet bekend. Dus nu alle tyden: Trein: donderdag 2 juni 1994, ver trek Nijmegen 14.35 uur, aankomst Venlo 15.34 uur, vertrek uit Venlo 15.45 uur. aankomst Roermond 16.05 uur. vertrek uit Roermond 16.10 uur, aankomst Sittard 16.26 uur, vertrek uit Sittard 16.37 uur, aankomst in Maastricht 16.53 uur, vertrek uit Maastricht 17.02 uur, aankomst 3 juni in Lourdes 8.04 uur. De terugreis is op woensdag 8 juni, vertrek uit Lourdes is om 17.49 uur en aankomst donderdag 9 juni om 09.21 uur in Venlo. Vliegtuig: 3 juni: vertrek Maas tricht 13.05 uur, aankomst Lourdes 14.40 uur. Wij wensen alle pelgrims een fij ne bedevaart toe. Meibedevaart Moe maar zeer tevreden kwamen de pelgrims weer in Venray aan. Het was zowel voor de trein- als voor de buspelgrims een echte bede vaart, met als hoogtepunten de Ne derlandse missen en de internatio nale hoogmis op Hemelvaartsdag. Het weer was ons goed gezind en de hotels waren uitstekend. De busrei zigers deden op de terugweg Parijs nog aan. Het was voor ons allen een bedevaart om nooit te vergeten. Oud papier Op zaterdag 4 juni halen we oud papier op aan de route Vredeskerk. Wilt u het papier goed gebundeld, lege dozen opengevouwen, aan de straat zetten. De container aan de Hubenhof is iedere zaterdagmor gen open. Succulenta, de Nederlands- Belgische vereniging van liefheb bers van cactussen en vetpl anten viert in 1994 haar 75-jarig bestaan. Ter gelegenheid hiervan worden op zaterdag 4 juni een tweetal evene menten georganiseerd. In de eerste plaats zullen tijdens de Nationale Hortusdag alle deelne mende plantentuinen de succulen ten extra onder de aandacht brengen van het publiek terwijl plaatselijke afdelingen van succu lenta aanwezig zijn om de bezoe kers informatie te geven over hun hobby. Op diezelfde zaterdag 4 juni zul len een groot aantal succulenten liefhebbers, over het gehele land verspreid hun kasse en/of tuinen openstellen voor belangstellenden terwijl een aantal afdelingen een cactus- en vetplan ten show orga niseert. Het behoeft geen betoog dat het hierdoor mogelijk wordt om. soms unieke, verzamelingen te bezoeken welke normaal niet toegankelijk zyn. Ook de afdeling Noord- en Midden-Limburg zal hieraan deel nemen en organiseert op zaterdag 4 en zondag 5 juni open dagen bij haar leden, o.a. T. Gommans, St. Jo zeflaan 8, Smakt-Venray. U kunt hier niet alleen terecht voor het be wonderen van cactussen en vet- planten, maar ook met vragen over de behandeling van deze planten. De kassen zijn open van 11.00 tot 17.00 uur en de toegang is gratis. Kennedymars 17.00 Uur broodsmeren tot 20.00 uur. Alle jongeren die willen hel pen zijn welkom. Posten vertrek Clockert 17.45 uur naar schouwburg tot. 22.00 uur: An ke v. Meijel, Patrick Jacobs. Vertrek 03.00 uur Clockert naar post Oirlo tot 10.00 uur: Natasja Vo- gelzangs en Lizette v.d. Broek. Vertrek 06.45 uur naar post Aste- ria tot 15.45 uur: Patrick Jacobs en Jolanda Achten. Vertrek post schouburg 08.15 uur tot 12.30 uur: Suzan v.d. Vorle en Cindy Coenen. In schouwburg 12.30-18.30 uur: Claudia Rodenburg en Lieske Booms. Iedereen die meeloopt of helpt op de posten in volledig tenue evt. zo- mertenue. Op maandag 6 juni is er examen voor Jeugd EHBO-B. Iedereen dient op tijd aanwezig te zijn. Annelies. Anke, Sonja, Miranda om 18.30 uur; Patrick v.d. B., Hans Jurgen, Gerrit Jan en Nico om 19.00 uur; Chris, Ja son en Bianca om 19.45 uur. In te nue, denk aan het bekende lijstje; Lizette, Suzan, Claudia en Cindy om 18.00 uur om de helpen (denk aan makkelijke kleding). Kamp 17, 18 en 19 juni Wij zoeken nog vervoer voor het brengen vrijdag; vertrek om 19.00 uur van de Clockert naar Weert. Retour op zondag om 14.00 uur vanuit Weert, 15.15 uur re tour in Venray. Laat s.v.p. weten of u kunt rijden. SLANK DE ZOMER IN? Dan nu plaatselijk afslanken door dieptewarmte. make-up .met het 'Oog' op de toekomst SCHOUTENSIIJAATJE 16 VENRAY TEL. Ol 700-89295 Zoals ieder jaar, zal ook dit jaar weer een 'Bijenwaeht' paraat zijn om overlast van bijenzwermen, wespen en hommels, indien dit mo gelijk is, bij de burgery te verhel pen. De kosten voor het weghalen van wespen- en hommelnesten be dragen 35,- incl. Bijenzwermen worden gratis weggehaald. Beschikbaar zijn: Venray: Tejo Ketelaar, Oostsingel 8, tel. 82317. Oostrum en Oirlo: Wim Jacobs, Witte Vrouwe straat 5, tel. 85652 Leunen: Jan Weijs, Loenerveld 11, tel. 85806; Ad v. Meurs. Brienshoe- kweg 11, tel. 81382 Merselo en Vredepeel: Sjeng Cox, Kleindorp 12, tel. 46337 Ysselsteyn: Piet Michels, Timmer- mannsweg 40, tel. 41349. Meerlo e.o.: Joop Kamps, Julia- nastraat 24, tel. 04789-2670. Een lijst met beschikbare imkers zal aan de gemeente en de politie ter hand worden gesteld. De afgelopen clubavond, die in het teken stond van poëzie en foto grafie, werd gebruikt voor de selek- tie van de verschillende foto's en gedichten. Een paar leden hadden gebruik gemaakt van de oproep fo to's mee te nemen om er alsnog ge dichten bij uit te zoeken. Van het Literair Café was wederom Ilarry Theunissen aanwezig, die de resul taten van hun vereniging bekend maakte. Uiteindelijk werden er dui delijke resultaten zichtbaar. Als al het werk van LCV en AFV klaar is worden de resultaten getoond in de openbare bibliotheek en het Bosch- veldcollege. Hierover zullen t.z.t. nog duidelijke afspraken worden gemaakt. De expositie van de fotoclubleden in kunstgalerie Tbro nadert. De fo to's die voor deze tentoonstelling worden gebruikt, worden door de clubleden m lysten van 40x50 cm aangeleverd, kleur of zwart-wit. De foto's kunnen vanaf heden ingele verd worden. De uiterste datum van inleveren is 16 juni a.s. De selektie zal vervolgens later plaatsvinden. De clubavond van van vanavond, donderdag 2 juni, staat geheel in het teken van het projekt Kunst en Fotografie. De gastspreker voor he denavond is Peer v.d. Kruis uit Hee- ze. Hij zal op zeer informele wijze met de aanwezige clubleden de in vloed van kunst op fotografie bespreken. Wij hopen alle leden en kursisten van de fotoclub uitnodigen deze avond bij te wonen. Deze avond vindt plaats in het clubgebouw aan het Kennedyplein te Venray, aan vang 20.00 uur. CLARA-TENTOONSTELLING Bij gelegenheid van het Clara-jaar wordt in Uden een tentoonstelling gehouden over het leven van deze heilige en haar spiritualiteit die tot op heden voortleeft in de orde van de zusters Clarissen. Bij voldoende belangstelling wil len wij een bezoek brengen aan de ze tentoonstelling en wel op dinsdag 13 juni. Indien men inte resse heeft om hieraan deel te ne men willen wij vragen dit zo spoedig mogelijk te melden bij mevr. Mobers, tel. 82435 of mevr. Naus, tel. 81409. Vertrek is even tueel om 13.00 uur vanaf Het Schut tersveld en de Paterskerk. De kosten bedragen ƒ10,- p.p., entree inbegrepen. Koffie is voor eigen re kening. Repetitieschema jeugdafdeling Ventiel: Woensdag 8, 15 en 22 juni van 18.30-19.45 uur repetitie in wijkgebouw De Springplank, Beu kenlaan 4, tel. 86118. Bij verhinde ring aimelden bij Leonie Dohman, tel. 84275. Zaterdag 25 juni zal er een gene rale repetitie zijn in de schouwburg van het Vincent van Gogh Instituut aan de Noordsingel, aanvang 09.00 uur. Repetitieschema volwassenaf deling Ventiel: Woensdag 8, 15 22 en 29 juni van 20.00-22.30 uur re petitie in wijkgebouw De Spring plank, Beukenlaan 4. Ben je verhinderd dan even afmelden by Leonie Dohmen, tel. 84275 of bij Jan Teeuwen, tel. 12743. Denk er allen aan te komen op el ke repetitieavond, elke repetitie is belangrijk om een goed eindresul taat te behalen. Zeker is dit belang rijk voor de jeugdafdeling die hun uitvoering op 2 juli in het Vincent van Gogh Instituut ten tonele gaat brengen. U hoort binnenkort nog meer van ons. Hallo Jeugdnatuurwachters. Jul lie hebben deze week op school allemaal het Vlijtig Liesje en de zonnepitten ontvangen. Ook de be schrijving, die daarbij hoort. Het is erg belangrijk, om die beschrijving goed door te lezen om van sukses verzekerd te zyn. Probeer van het Vlijtig Liesje een zo groot mogelijke bloem te krijgen, maar dat vraagt wel om een goede verzorging en re gelmatig water geven en wat be mesting. Je zult zien, dat het dan een prachtige bloem wordt, waar je maanden plezier van kunt hebben. We zijn verder al druk bezig met het samenstellen van de zomeruit- gave van De Natuurvriend, waarin de puzzeltocht voor de maand juni ook staat vermeld. Veel sukses met je plantje en de zonnepitten en tot volgende week in Peel en Maas. Proletarisch winkelen Maandagmiddag omstreeks 14.10 uur werd door personeel van de Boerenbondwinkel in Leunen ont dekt dat twee mannen zich gereed schap hadden toegeëigend, en zonder te betalen, de zaak hadden verlaten. In vakkringen wordt dat 'proletarisch winkelen' genoemd. Wel kon het personeel het kente ken van een personenauto met de vermoedelijke daders aan de politie doorgeven. Het onderzoek door de politie wordt voortgezet. gratis info "DE KIEVIT" Schoolstraat 2a VENRAY 04780-12992 open ma.-vr. 13-17 uur Dakdekkers onderhoudsbedrijf P. WILLEMS voor al uw DAK-, lood-, zinkwerken, nieuwbouw reparatie onderhoud Bazuinstraat 20 Venray tel. 04780-80373 VOOR HET SLIJPEN VAN: (kartel)messen, scharen, handzagen, circelzagen (ook wildia), lintzagen, kettingza gen, (schaaf)beitels, grasmaaiers, schaatsen etc Langstraat 28, Venray Telefoon 04780-84190 TE KOOP Stacaravan met ber ging douche wc; geschikt als woning bij bouw tel. 04930-11826 KLUSSENBEDRIJF BEN GEURTS Beekweg 32. 5804 BE Tel, 04780-80268 Venray AUTOBANDEN z.g.am. alle malen, bek. merken ook 50-60-65-70 TRX series vanaf 25,- incl. mont balanceren Geopend 's maandags en 's woensdags van 18-22 uur. 's Zaterdags van 9-17 uur. Inl. 04781-31297/31220 GEVRAAGD preipoters voor zaterdagmorgen vrijdag na 19.00 uur bellen Friesen Castenray tel. 71364 VELE NIEUWE MODELLEN van de laatste meu belbeurzen zijn bin nen. Kom beslist eens kijken Complete Woninginrichting van Hout en Janssen bv Hoofdstraat 25 Liessel t.o. de molen VOOR UW BROMFIETS: VOOR UW ONDERDELEN: VOOR UW REPARATIES: VOOR UW MOTORFIETS: elROOTDORP^—w lewielers MERSELO 4780-46482 1 1 TE HUUR caravanstalling, be drijfsruimte, opslag ruimte tel. 04780-71346 TE KOOP GEVRAAGD Antieke meubelen, klokken, enz, enz lel. 04781-36519 CLASSENS PARKET voor al uw parket- schuurwerk en parketvloeren tel. 04784-2658 PEEL EN MAAS uw weekblad Perfekt georganiseerd voor de wandelaars en gezellig voor pu bliek en supporters. Dat zijn de etiketjes die je al jaren op de Ken nedymars Venray kunt. plakken. Naar alle waarschijnlijkheid zijn de etiketjes ook voor de elfde uit gave weer bruikbaar. Daarvoor lost, Venrays wethouder van sport zaken Kersten zaterdag 4 juni om 22.00 uur het startschot. 'Venray staat aan de vooravond van een 'rechttoe rechtaan Kenne dymars'. Met die woorden ken schetst Stef Peeters, ondanks dat hij het al jaren kalmer aan doet nog steeds het boegbeeld van de Kenne dymars, de Venrayse wandeltocht anno 1994. Hij bedoelt te zeggen dat. tenzij er plotseling onaangena me dingen voorvallen, de wandel tocht door het Noordlimburgse land ook dit jaar gladjes verloopt. De voorinschrijving is sinds zater dag jl. gesloten en heeft 700 aan meldingen opgeleverd. Dat bete kent normaliter dat het totaal aantal deelnemers dit jaar opnieuw uitkomt op zo'n 1100. Een respekta- bel aantal dat aangeeft dat de Ken nedymars Venray z'n plaats op de (inteijnationale wan del kalender verdient. De organisatie heeft nooit een massa-evenement als in Some ren of Sittard beoogd en wellicht is dat juist het aantrekkelijke van de Kennedymars Venray: groot genoeg om er een professioneel werkende organisatie op na te houden, maar klein genoeg om gezellig en over zichtelijk te blijven. RIOLERING Een rechttoe rechtaan Kennedy mars betekent ook dat de wandel tocht grotendeels dezelfde route volgt als vorig jaar. Twee kleine wij zigingen slechts: in Castenray wordt het wandelpeloton even om geleid vanwege de werkzaamheden aan de A73. De tweede aanpassing zit in Ven ray zelf, en wel meteen aan het begin van de tocht. Omdat de ge meente een nieuw riool aanlegt in een deel van de Julianasingel en Wilhelminastraat kunnen de wan delaars van deze straten geen ge bruik maken. Beide straten zitten in het begin van de route, als de lo pers een rondje van circa tien kilo meter maken door Venray-kom. De wandelaars worden waarschijnlijk omgeleid via de Poststraat en Gro testraat, om daarna via de gebruike lijke route hun weg te kunh'en vervolgen. Dan begint de echte Kennedy mars. Langs aspergevelden, bossen en weilanden op weg van Venray naar Venray. Onderweg doen de wandelaars negen van de tien Ven rayse kerkdorpen aan en komen in de gemeente Meerlo-Wanssum door de dorpen Blitterswijck, Wanssum en Geysteren. In elk van die dorpen is een kontrolepost ingericht in het plaatselijk café of in het gemeen schapshuis. De medewerkers van de Kennedymars zorgen daar voor het stempelen van de deelnemers kaart en in Oirlo en Geysteren zijn masseurs en Rode Kruis-mensen aanwezig. Hotel Asteria aan de Maasheseweg in Venray is dit jaar extra als Rode Kruis-post toe gevoegd. In Oirlo staat voor de wandelaars koffie met brood klaar, in Geysteren wordt voor soep gezorgd. De kaste leins zorgen ervoor dat elke kontro lepost een sfeervol rustpuntje op de route is. In elk dorp zit wel een joekskapel of een deel van de har monie om de wandelaars muzikaal op te beuren. Van Blitterswijck (55,4 km) tot aan de finish worden de wandelaars in elk doip muzikaal onthaald. VEILIGHEID Om de veiligheid van de wande- Op 4 en 5 juni wordt in Venray weer de jaarlijkse Kennedymars ge lopen. Vele aktieve wandelaars zul len hun beste beentje voor zetten en proberen de 80 km te lopen. Eén van de deelnemers dit jaar is Peter Bisterveld, medewerking van bejaardencentrum Het Schutters veld. Peter wil d.m.v. sponsoring ex tra geld bij elkaar krijgen voor de dagverzorging in Het Schuttersveld. Op de dagverzorging worden ouderen die nog zelfstandig wonen in de gemeente Venray, groepsge wijs en individueel begeleid. Oude ren kunnen daar in eigen tempo, ieder naar eigen vermogen, mee doen aan aktiviteiten op het terrein van beweging, ontspanning en lich te training op die gebieden waar ze extra ondersteuning nodig hebben. Dagverzorging kan om een aantal redenen geboden worden: als de verzorgingsbehoefte van de oudere tot isolement en vereenza ming leidt: ter ontlasting van de mantelzorg; bij tydelijk uitvallen van de ver zorgende, partner of familie; ouderen die uit het ziekenhuis zijn ontslagen en voor wie zelfstandig wonen nog moeilijk is; ouderen die op een wachtlijst staan voor opname in een verzor gingshuis. De dagverzorging wordt gehouden op de maandag en woensdag en op vrijdag één keer in de veertien da gen. De deelnemers van de dagver zorging worden om 10.00 uur opgehaald en om 16.00 uur weer thuis gebracht. Dagverzorging kan angevraagd worden via huisarts en andere eerstelijns voorzieningen. Van het geld wat Peter ontvangt van de sponsors zullen spellen en materialen gekocht worden, zodat men de ouderen een gezellige dag kan aanbieden. Een groot aantal bedrijven heeft voor deze aktie een steentje bijge dragen. De deelnemers en het personeel van de dagverzorging bedanken al deze bedrijven voor hun bijdrage en we wensen Peter heel veel suk ses met het lopen van de Kenne dymars! laars te garanderen wordt ook dit jaar een aantal wegen tijdelijk af gesloten. De wegafzettingen worden bemand door mensen van de orga nisatie die in verbinding strum met de politie. Zo snel mogelijk nadat de wandelaars zijn gepasseerd wor den de wegen weer voor het verkeer vrijgegeven. De weg tussen Geijste- ren en Oostrum is gedurende de uren dat de Kennedy-wandelaars voorbij komen (zondag van om streeks 04.00 tot uiterlijk 14.20 uur) slechts in één richting te berij den. Auto's mogen wel van Oostrum naar Geysteren, maar niet an dersom. Deze week krijgen alle aanwonen- den langs de route een brief van de organisatie in de bus. Daarin wor den ze erop attent gemaakt dat wan delaars passeren en wordt hun medewerking gevraagd. Laat de bui tenlamp branden, houdt eventuele honden binnen en zet een emmer tje water langs de weg. DISIGN Ter gelegenheid van het tienjarig bestaan besteedde de Kennedymars vorig jaar extra aandacht aim het pleinprogramma. Dat is zo goed be vallen dat ook dit jaar een vergelijk bare omlijsting is opgezet. Op het Henseniusplein voor nieuwe winkel van Albert He; staat de muziek-kiosk van de Yss steynse fanfare. Die wordt bevol door blaaskapel Die Fröhlichen R bensammler uit Leunen. Zonda" middag vanaf 12.00 uur zorgt, i kapel afwisselend met dans- amusementsorkest Flavour vo o stemming en gezelligheid. In n tent op het Schouwburgplein spei i zaterdagavond, voor en na de stai i de Venrayse formatie Design. Na i swingende begeleiding die de groep wandelaars en publiek vor jaar bood, heeft de Kennedyma ook in 1994 Design weer gevraag ij Het Schouwburgplein is vercl voorzien van drie taps en talloze fels en stoeltjes. Op diverse plaatse kan de bezoeker ook terecht vo< een warme hap. Eten en drinke a: zijn verkrijgbaar tegen inwissel» e van munten, die weer bij zes kassa te koop zijn. De samenwerking rni het aan het plein gelegen café Hul e) man is voortgezet. Munten van Kennedymars kunt u ook bij dit c fé omzetten in vloeibare do it}' lessers. De foyer van de schouwburg hui vest het administratieve hart va i de Kennedymars en dient als plaa waar wandelaars of publiek rust kunnen bijkomen. Start: Schoolstraat Merseloseweg Bergweg St. Ursulastraat Noordsingel Westsingel Kempweg Weg in den Berg Veltumse Kleffen Blauwververstraat Langstraat Zuidsingel Brukske Henri Dunantstraat Oostsingel Oude Oostrumseweg Julianasingel Hofstraat Markt Marktstraat Hoenderstraat Deken Thielenstraat Merseloseweg Kontrole 1 10.4 km 23.00-0.35 uur Schouwburg Venray Leeuwstraat Langstraat Deumeseweg Kiekweg Handrik Pas Haag Grootdorp Kontrole 2 16 km 23.35-02.00 uur Café 't Anker Merselo Grootdorp Veldstraat Schaapskuil Haag Ossendijk Deumeseweg Jan Poelsweg Lovinckplein Kontrole 3 22.7 km 0.15-03.40 uur Zaal Roelanzia Ysselsteyn Lovinckplein Lovinckplein (Midden Peelweg oversteken) Pater Tulpstraat Ringweg Ysselsteynseweg Heidseweg Kontrole 4 27.2 km 0.40-04.45 uur Stomerij Rutten Heide Heidseweg Zuivelweg Albionstraat Apolloniastraat Kontrole 5 30.9 km 01.05-05.40 uur Café Martens Leunen Rode Kruis Apolloniastraat St. Catharinastraat Booden straat Vullingsstraat Steegse Peelweg Veulenseweg Kontrole 6 35.5 km 01.30-06.50 uur Zaal 't Veule Veulenseweg Kooiweg Lorbaan Veulensewaterweg Lollebeek (Horsterweg oversteken) Mathiasstraat Kontrole 7 43.5 km 02.20-08.50 uur Gemeenschapshuis De Wis Castenray Mathiasstraat Campagnestraat Casten rayseweg Roffert Rosakker Bremmenkamp Zandhoek Pastoor Gerardstraat Hogeweg Onder de Linde tr Kontrole 8 48 km Rustplaats Gemeenschap huis De Linde. Koffïe/broo|e masseurs/Rode Kruis Onder de Linde Hoofdstraat Dep. Petersstraat Meerloseweg Meerloseweg Holstraat Moleneind Hoofdstraat Bergboslaan Bergweg 101 Ou,de Heerweg Kerkstraat Plein Kontrole 9 55.4 km 03.30-11.50 uur Café De Swart Blitterswijck Plein Past. Verheggenstraat Antoniusstraat Langstraat Brugstraat Venrayseweg Geysterseweg Kontrole 10 58.4 km 03.50-12.35 uur Jachthaven Wanssum BV Geysterseweg St. Leonardsweg Het Zandt Nieuwlandsestraat Kontrole 11 61.6 km 04.05-13.20 uur Rustplaats Zaal Kleeven Gej^ steren. Soep/masseurs/Rod ,j( Kruis Nieuwlandsestraat Dorpsstraat Oostrumseweg Geysterseweg Mgr. Hanssenstraat Kontrole 12 65.5 km 04.30-14.20 uur Café Zaal Van Dijk Mgr. Hanssenstraat Stationsweg Smakte rveldweg Kroonkruid Kruidenlaan Lisdodde Rosmolenbaan Spurkterdijk Hotel Asteria Rode Kruis St. Jozeflaan Kontrole 13 72.2 km 05.10-16.00 uur Café Het Pelgrimshuis Smak! St. Jozeflaan Pelgrimslaan Loobeek Spurkt Metaalweg Smakterweg Kontrole 14 76.6 km 05.35-17.05 uur Rank Xerox Venray Smakterweg Dr. Kortmanweg Raadhuisstraat Julianasingel W ilhelmin astraat Grotestraat Grote Markt Marktstraat Hoenderstraat Deken Thielenstraat Merseloseweg Schouwburgplein Finish Rl, 'da itei li. wa i L 'gh ,Le

Peel en Maas | 1994 | | pagina 10