SPÖRfM VENRM Judovereniging Erised sterk op internationaal toernooi Loobeekloop Holthees j.V. Venray S.V.V. Jeugd W. Oostrum S.V. Merselo S.V. Ysselsteyn PEEL EN MAAS Lopersgroep Peelrunners W. Holthees S.V. DIS Oirlo SVV. Veteranen Mini-Straten- Vöetbaltoernooi Jumpers '76 Tennisclub Venray Tafeltennis I.S. Venray Midgetgolf Buitenlust Honk- en Softballver. Red Caps Venray Tennisclub Rodhe Vice-landskampioen Bever Boys wederom in Venray Lopersgroep Venray P.H.V. 'Bij Dag en Nacht' Motorcrossers regio Venray PEEL EN MAAS Sporthal agin 'EEL EN MAAS Donderdag 26 mei 1904 - Pagina 7 Uitslagen: enray 1-IIalsteren 1 1-2 eume 1-Venray 1 2-2 enray 4-MVC 2 n.v. 0-0 /enray 11-Lottum 3 n.v. 0-2 (elderslo 3-Venray 5 6-0 Programma: loor het gelijke spel van Venray 4 MVC 2 om het kampioen- chap is een hernieuwde beslis- ingswedstrijd noodzakelijk. De wedstrijd wordt gespeeld op frydag 27 mei a.s. om 19.00 uur n Horst-America. De kampioen uit klasse promoveert recht- treeks naar de reserve 2e klasse [NVB. l'enray - Halsteren 1-2 Deurne - Venray 2-2 Voor SV Venray zit het seizoen 13/94 er op. De laatste twee kompe- itiewedstrijden vonden in het inksterweekend plaats en lever- len slechts één punt op. Deed de doeg lange tijd mee in de strijd om iet kampioenschap, in drie weken iyd geraakte de Venray-equipe in ien vrye val die er uiteindelijk toe eidde dat de roodwitten zich met >en gedeelde zesde plek op de eind rangschikking tevreden moeten itellen. Als grootste oorzaak mag iet onvermogen tot scoren worden jezien. De aanvalslinie bleek niet ireatief en doelgericht genoeg. Dat /enray derhalve relatief veel pun- en pakte was te danken aan een iterke, stabiele defensie die de laat- ite weken echter de falende voor- ïoede niet meer kon compenseren, lo verloor Venray op ry vier belang- ijke wedstrijden. Tegen Longa, .eerssen, EHC en Halsteren. Daar mee verspeelde het alle kansen op een titel dan wel periodetitel. Ge zien het verloop van de kompetitie toch een enigszins teleurstellend resultaat. De thuiswedstrijd tegen Halste- '8 ren werd ongelukkig verloren. Ven ray had zeker een punt verdiend maar moest in blessuretijd alsnog )eide punten meegeven aan Halste ren. De Brabantse formatie had via levelander de leiding afgedwongen naar Sijbers wist dat snel te korri- jaa, geren door snel gelijk te maken. Connie Ileeren besliste de wed strijd in de 92e minuut. Tegen Deurne startte Venray we- lerom zwak. Na 74 minuten stond het 2-0 voor Deurne. Van Zutphen en Seijkens waren de doelpunten makers. Invaller Guido Berkvens nam met een doelpunt en een as- hst op Heidens waardig afscheid en bepaalde daarmee de eindstand op 2-2. Het ene puntje was slechts een pleister op de wonde van een slech te reeks. Nu eerst het WK, daarna vakantie )n dan... seizoen 94/95. Nard Kronenberg Uitslagen: Oostrum Cl-Venray C2 2-1 Venray ES-Melderslo El 5-4 Meerlo Dl-Venray D3 3-3 Venray Fl-Wittenhorst F4 1-1 Venray Ml-MVC'19 Ml 1-4 Castenray A-Venray A3 0-9 Programma vrijdag 27 mei: Venray Dl-NEC Dl a.19.00 Programma zaterdag 28 mei: Venray Bl-Voorland B a. 11.00 Programma donderdag 2 juni: Venray C3-Homchurch a. 18.30 Venray C2-Homchurch a. 19.30 Venray Cl-Homchurch a.19.30 SENIOREN Uitslagen: Lottum 1-Oostrum 1 (nakomp.) 0-0 Melderslo 4-Oostrum 4 3-4 Oostrum 4 kampioen in de derde klasse X. Programma zaterdag 28 inei: Oostrum-HRC'27 18.00 j winst is Oostrum weer derde klasser! VETERANEN Uitslag: Oostrum-Liessel 2-2 Programma zaterdag 28 mei: Volharding-Oostrum 16.30 terrein Vortum-Mullem. Lottum - Oostrum 0-0 Vanaf het beginsignaal kwam Lot tum zwaar onder druk en kon het met moeite overeind blijven. Triest was het dat de Lottum-aanvoerder bij een kopduel verkeerd neer kwam en met ernstig enkelletsel vervoerd moest worden naar het ziekenhuis. Het was een harde maar sportieve wedstrijd waarin Oostrum in de eerste helft op voor sprong had moeten komen. Na rust kwam Oostrum niet meer terug in de wedstrijd zoals dat heet. Het leek wel alsof de roodwitten de krachten verbruikt hadden in de eerste helft. Lottum leek iets beter en kreeg ook wat kansen doch die had Oostrum ook. Het gevoel niet te mogen verliezen kregen beide ploe gen gaandeweg meer. Met de eind stand van 0-0 waren beide ploegen dan ook tevreden. VOETBAL JEUGD Programma zaterdag 28 mei: F1 toernooi te Arcen v.08.30 VETERANEN Programma zaterdag 28 mei: Leunen-Merselo 17.00 Zeskamp en barbecue 15-jarig bestaan korfbalclub Merselo Wij nodigen iedereen uit om op 29 mei a.s. de deelnemers aan de zeskamp te komen aanmoedigen. Het spektakel begint om ongeveer 10.30 uur op sportpark De Vloet in Merselo. De aanvang van de barbe cue is ca. 16.00 uur (konsumpties gehele dag voor eigen rekening). Deelnemers, vergeet niet droge kle ding mee te brengen. Bij slecht weer. beginnen we wat later, 12.00 uur. Informatie over de aanvang van de zeskamp kunt u op deze dag krij gen bij Sandra Ploegmakers, tel. 46362 of kijk op het publikatiebord bij de kantine. VOETBAL Uitslagen: EWC'46 F2-Ysselsteyn F2 0-1 Wanssum F2-Ysselsteyn F3 0-4 Reuver Bl-Ysselsteyn BI 5-2 Venl.Boys D3-Ysselsteyn Dl 3-1 Ysselsteyn Dl ondanks nederlaag toch kampioen! VETERANEN Uitslag: SVCB-Ysselsteyn 1-2 Programma zaterdag 28 mei: Ysselsteyn-SVS a.17.00 Scheidsrechter J. Stevens. Programma dinsdag 31 mei: Scheidsr. ver.-Ysselsteyn a.19.00 KORFBAL 'DE PEELKORF' Uitslagen: Senioren 4-Roka 3 13-1 Oostrum-Rekreanten 1 0-1 Junioren strijden om Nederlands kampioenschap Zondag 29 mei strijden de junio ren van De Peelkorf om het Neder lands kampioenschap tegen SPES uit Milsbeelt. De wedstrijd wordt gespeeld te Haarsteeg en begint om 14.00 uur. Supporters en belang stellenden vertrekken om 12.30 uur vanaf sportpark De Vlies te Ys selsteyn. Wij wensen ze veel sukses. elke week nieuws Trainingen: Donderdag 26 mei: Interval, PHV Horst 19.00 uur. Zaterdag 28 mei: Wisseltempo's Schaak 16.00 uur. Dinsdag 31 mei: Duurloop te Horst en Sevenum 19.30 uur. Donderdag 2 juni: Interval PHV Horst 19.00 uur. Wedstrijden Pepijnloop Echt 29 mei: De Pe- pijnloop is een initiatief van de stichting kinderboerderij Ut Brook die zich ten doel stelt de door hen gebouwde kinderboer- derij in stand te houden voor de 420 op Pepijn verblijvende ver- standelijk gehandicapte bewo ners. De opbrengsten van de Pepijnloop komen derhalve ge heel ten goede aan de kinderboer derij Ut Brook. Afstanden: 1800m start 10.00 uur, 6000in start 10.20 uur, 10 Engele myl (16.09 km) start 11.15 uur. Douche en kleedgelegenheid aanwezig. Zondag 29 mei: Holthees 5.25 en 10.5 km, start vanaf 10.30 uur. Uitslagen: Beegden 5 km: Op de 5 km van Dward door Beegden is het Francis Beurskens gelukt om een tijd te lo pen onder de 20 minuten nl. 19.59. Hiermee behaalde zij een eerste plaats. Overige uitslagen: Wiel van Lier 17.56; Hennie Meyer 19.08; Hay Steegs 19.12. 10 km: Piet Swinkels 36.22. 15 km: Hay Steegs 1.03.54. Heythuysen 9 km: Hans Hen drix 34.53. Keverloop Kessel 5 km: Hans Hendrix 18.23; Ilay Steegs 19.15; Karei Thijssen 22.23; Rinie Ebisch 23.01. 10 km: Wim Ebisch 38.25; Wiel .van Lier 38.33; Jan Lager waard 39.50; Wim Boonhof 41.54. Deurne 5 km: Johan Kleuskens 16.12 le; Pedro v.d. Sterren 16.24 3e; Frans Thielen 18.44. 15 km: Chris Beurskens 51.33 3r 40 Geert Duykers 1.00.55; Jo Verlin den 1.00.31 le 60 SENIOREN Uitslagen: Stormvogels 2-Holthees 1 0-4 Holthees 1-SVEB 3 2-5 Holthees 3-Montagnards 5 1-0 VETERANEN Uitslag: GFC'33-Holthees 1-1 Stormvogels 2 - Holthees 1 0-4 Na een voorzichtig begin kreeg Holthees meer grip op de wedstryd. Er werd echter te weinig met over leg gespeeld. Desondanks kreeg Holthees diverse goede mogelykhe- den, die achtereenvolgens werden gemist door Sjakie Janssen, Mare Rongen en Ger Poels, die zelfs oog in oog met de doelman van Storm vogels zyn zenuwen niet onder kontrole had en jammerlyk mistte. Ook Stormvogels sprong slecht met hun mogelijkheden om, zodat de rust aanbrak met een dubbel blan ke stand. Na rust kregen de spelers van Holthees de opdracht mee om ener gieker en met enig overleg te gaan spelen, hetgeen zy goed in de oren knoopten. In de 60e minuut werd de bal van rechts voor getrokken, Sjakie Janssen bracht de bal goed onder kontrole en wilde zijn direk- te tegenstander uitspelen en werd gehaakt; de scheidsrechter restte niets anders dan de bal op de stip te leggen. Ed Poels het deze mogelijk heid niet aan zich voorby gaan: 0-1. Tien minuten later werd Twan Wijenberg op het middenveld aan gespeeld, van zo'n 40 meter haalde hy verwoestend uit, de bal ver dween onhoudbaar voor de keeper in de rechtere bovenhoek: 0-2. Enkele minuten later was het andermaal raak, een slecht wegge werkte hoekschop werd opgevan gen door Wiellie Versleijen, die even wachtte om de buitenspelval te omzeilen, bracht daarna de bal goed voor, alwaar Leon Fleuren kin- derlyk eenvoudig kon scoren: 0-3. Tien minuten voor het eindsig naal van de zeer goed leidende scheidsrechter Leon Raedts uit Vierlingsbeek, kwam er wederom een goede voorzet van de voet van WieUie Versieyen, waardoor Mathy v.d. Winkel de eindstand kon aante kenen: 0-4. Een verdiende overwinning, waardoor Holthees nu definitief op de derde plaats in de 2e klasse X is geëindigd. Holthees 1-SVEB 3 2-6 Al vanaf het beginsignaal van we derom scheidsrechter Leon Raedts, was Holthees niet goed bij de les. De bal werd veelal ingeleverd bij de te genstander. In de 23e minuut was het dan ook raak, na een mooi op gezette aanval was het M. Coenders die Holthees op achterstand zette: 0-1. De spelers van Holthees waren nog druk bezig met elkaar de schuld in de schoenen te schuiven van die misstap, waardoor Chris Tissen de marge in alle rust kon verdubbelen: 0-2. Vanaf dat moment was Holthees er van doordrongen, dat er niet ge praat, maar gevoetbald diende te worden en begon aan te dringen. In de 30e minuut speelde J. Voesten de bal "blind' terug op zyn doel man, die echter zyn doel verlaten had: 1-2. Nog voor rust kwam Holthees weer op gelijke hoogte, na een af standschot van Leon Fleuren, die de keeper niet onder kontrole kon krygen, was Twan Wyenberg er als de kippen bij om de bal in het doel te werken: 2-2. De tweede helft was van Holthees- zyde zeer slecht, er werd te veel ge praat, maar niet meer gevoetbald, waardoor in de 50e minuut ander maal Chris Tissen SVEB op voor sprong mocht zetten: 2-3. Holthees was niet meer by mach te het tij te keren. Weer Chris Tis sen, die als een plaag voor de Holthees-defensie de 2-4 aanteken de in de 60e minuut. Vyf minuten voor het eindsignaal was het M. Lin- dera, die de eindstand van 2-5 op het scorebord bracht, waardoor Holthees het zeer lange seizoen slecht eindigde, met een zeer ver diende nederlaag. VOETBAL VETERANEN Programma zaterdag 28 mei: DIS-Beekse Boys 17.00 Zeer gezellig, DIS-DAG De 16e DIS-DAG stak organisato risch prima in elkaar, alles verliep vlotjes en sportief. De regen na af loop was jammer, maar kon de pret niet drukken. Er werd geminivoet- bald en gekorfbald. Ook was er een mooie fietstocht Tussendoor werd er gestreden om de traditionele titels van Penaltykoning (Peter Gommans) en doelkorfkoningin (Severien Vissers). By het voetbal kwam de Hendrik Voermans Pres tatietrofee terecht by DIS 2 en ook het tweede team der korfbalsenio ren veroverde de Rini Steeghs Prestatietrofee. Aan het einde van de dag vond de traditionele toekenning en uitrei king van de DIS Waarderingstrofee plaats, dit jaar aan de Oirlose jonge- rensoos Watjang. Zy kregen de tro fee voor hun werk voor de jeugd vanaf 16 jaar en vooral ook vanwege hun inzet voor de Oirlose kinderen vanaf de basisschool tot 16 jaar. Uitslag: Achates-SW 3-5 Programma zaterdag 28 mei: SW-EWC a. 18.00 De volgende spelers worden verwacht: A. Arts, H. Coppus, J. v. Kempen, A. Mommen, E. van Mill, J. Smits, T. Strybosch, T. Swinkels, P. Vermeu len, H. Mulder, F. Hendrix, M. Swin kels, A Strybosch, H. Schellen. De afmeldingen uiterlyk donder dagavond by A Sybers, tel. 83196. 0p zondag 29 mei organiseert W Oost rum weer een mini-straten- voetbaltoernooi. Een groot aantal voetballiefhebbers hebben zich voor dit toernooi gemeld. De acht tien straten-teams zijn verdeeld in drie poules van zes teams. De poule winnaars, aangevuld met één team dat als tweede is geëindigd, gaat over naar de halve finale. De finale is rond 17.15 uur gepland. Daarna zal de Toon van Soest trofee worden uitreikt aan het winnende team. Aan de leiders van de betreffende straten is gevraagd om te zorgen voor opberging van de kleding (tent, caravan, etc.). Deze kunnen geplaatst worden rond het tennis veld of terzijde van het hoofdveld. De kleedlokalen worden vrygehou- den voor iedereen die zich na af loop wil douchen. Op het hoofdveld zyn vier veldjes uitgezet en de duur van de wedstrijden is 15 minuten. Door de jeugd van W Oostrum wordt tijdens dit toernooi om de Broeder Huibers Trofee gevoetbald. Zes teams hebben zich hiervoor op gegeven en zyn in het middagpro gramma opgenomen. De eerste wedstrijden voor de jeugd worden gespeeld om 11.40 uur. Voor een 'natje' en 'n 'droogje' wordt in ruime mate voorzien. Ook aan de jeugd is gedacht want voor hen wordt een luchtkussen opgezet en tevens bestaat de mogelykheid om met een huifkar een tochtje te maken door de bosryke omgeving van Oostrum. Dus voor elk wat wils! Mogelijk zyn er nog sportievelin- gen die nog mee willen doen dan kan dit door opgave by de leider van de betreffende straat. Bij voor baat wensen wij de deelnemers en supporters een sportieve en zeer ge noeglijke middag toe. Aanvang wedstrijden Mini- straten-toemooi: 12.00 uur. Tot zondag 29 mei op het sport park te Oostrum. De algemene ledenvergadering wordt gehouden op woensdag 8 ju ni 1994 om 19.30 uur in De Wissel, het clubgebouw van de atletiekvere niging. Hiervoor worden uitgeno digd alle leden en alle ouders van jeugdleden. De agenda: 1. Opening; 2. Notulen JAV d.d. 2 juni 1993; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Ver slag sekretariaat, verslag wedstryd- sekretariaat, verslag technische commissie, verslag penning meester (de stukken liggen een half uur voor aanvang van de vergade ring ter inzage), a. jaarrekening 1993-1994, b. verslag kascommissie, c. benoeming nieuwe kascommis sie; 5. Benoeming technische com missie; 6. Aktieplan 1994-1995 en beleid komende jaren; 7. Begroting 1994-1995; 8. Bestuursverkiezing: aftredend volgens rooster en voor één jaar herkiesbaar: Stan Bertyn; 9. Wat verder ter tafel komt; 10. Rondvraag en sluiting. Uitslagen: Dames: lkl: Tonido 1-Venray 1 2-4 4kl: Maasbree 4-Venray 2 0-6 4kl: Maasbree 2-Venray 3 3-3 4kl: Venray 4-Blerick 4 5-1 35 Venray 1-Dennemarken 1 2-2 35 Venray 2-Maasbree 1 0-4 Programma zaterdag 28 mei: Senioren gemengd: 2kl: Meyel 1-Venray 1 2kl: Lichtenberg 1-Venray 2 4kl: Venray 3-Lomm 1 4kl: Helden 5-Venray 4 4kl: Venray 5-Rulec 2 4kl: Venray 6-Blerick 5 Heren A: lkl: Linne 1-Venray 1 lkl: Swalmen 1-Venray 2 4kl: Venray 3-Altw.Heide 1 4kl: Venray 4-De Gagel 4 4kl: Venray 5-De Gagel 3 Heren B: 2kl: Venray 1-Tonido 1 4kl: Lottum 2-Venray 2 4kl: VTC 2-Venray 3 5kl: Venray 4-Horst 2 5kl: Bergen 2-Venray 5 Programma zondag 29 mei: Gemengd: 6kl: Fellenoord 2-Venray 1 7kl: Venray 2-Grubbenvorst 4 7kl: Deurne 3-Venray 3 7kl: Broekhuizen 1-Venray 4 Heren: 6kl: Topspin 1-Venray 1 Gemengd 35 3kl: Venray 1-Rohde 1 Heren 35 2kl: Venray 1-Bevo 1 3kl: Venray 2-Vlierden 1 Afgelopen zaterdag waren de Ne derlandse kampioenschappen ta feltennis te Tilburg. Wy namen deel met twaalf tafeltennissers. Er werd over de hele dag genomen goed geslagen, want van de twaalf kon de helft doorgaan in het enkel of dubbel. Op het eind van de dag kwamen de volgende spelers als prijswin naars uit de bus: 3e klasse dubbel: M. Wilmsen-P. Verhaegen le plaats goud; F. Hendrix-R. Kreemer 3e plaats brons; 4e klasse enkel: A. Da- mens le plaats; 5e klasse enkel: M. Lange 3e plaats. De perfekte vorm waarin Harrie Lenssen de laatste maanden zich manifesteert, bewees zich tydens het internationale toernooi te Nuth, waar door slechte omstandigheden slechts twee ronden gespeeld kon den worden (wederom was de regen de grote spelbreker). Doch in deze twee ronden speelde hy een nage noeg foutloze tweede ronde en ein digde met 2x23 slagen over deze 36 hindernissen en dit bleek na de tweede dag voldoende om niet al leen algeheel toemooiwinnaar te worden, tevens eerste in de senio renklasse en dit houdt automatisch in om volgend jaar deze titel te ko men verdedigen. Ook in de onderlinge kompetitie wordt volop doorgespeeld, van week tot week volgen er goede tot zeer goede scores; zo was het deze week Hans Peeters die zyn persoon lijk rekord over drie ronden eve naarde met 66 slagen. Voor deze week staat er naast de onderlinge kompetitie van donder dagavond, half zeven, de Bonds- kompetitie voor het tweede, derde en vierde team gepland. Het eerste team speelt de voor deze week vast gestelde wedstryd tegen en in Gel drop op 25 juni a.s. Het tweede team speelt uit tegen Zicht Nirve 1 en zij zullen zich on- getyfeld willen revancheren voor het onnodige verlies in de thuis wedstrijd destyds, doch makkelijk zal het zeker niet worden. Het derde team speelt thuis tegen het vierde, e.e.a. vanwege de nieuwe indeling, afgesproken op de laatste distriktsvergadering en we mogen een regelrecht overwinning voor het derde verwachten, doch wie weet, komt er in een of andere ron de de winst naar de andere party'; overigens wordt deze wedstryd pas op dinsdagavond gespeeld. De softballsters van de Red Caps hebben een fraaie eerste plaats be haald by een toernooi in Lippstadt (D). De honkballers moesten zich te vreden stellen met een derde Uitslagen: HBp: Red Caps-Blue Sox 14-10 HBa: Bullfighters-Red Caps 4-14 HBj: Red Caps-Maastricht afg. SBs2: Red Caps-Gemert 4-29 HBs2: PSV-Red Caps 8-9 SBsl: Blue Sox-Red Caps 0-16 HBs2: K.Stealere-Red Caps 5-12 Programma zaterdag 28 mei: HBp: Ducks-Red Caps v.08.30 HBa: Bl.Wings-Red Caps v.11.00 HBj: Orioles-Red Caps v.12.45 SBs2: Red Caps-Mulo al9.00 Programma zondag 29 mei: HBsl: Red Caps-Bl.Hittere a.14.00 HBs2: Red Caps-Knuppelaars a.10.30 SBsl: Cheetahs-Red Caps v.08.15 Zomerkompetitie: Programma zaterdag 28 mei: Gemengd B: Hfdkl: Rodhe-Helden Senioren gemengd A: 3kl: Rodhe 1-Venlo 2 4kl: Grubbenvorst 3-Rodhe 2 Senioren gemengd B: 3kl: Velden 2-Rodhe 2 Heren A: 3kl: Rodhe 1-Velden 3kl: Rodhe 2-Tonido 2 Heren B: 3kl: Bosdael 2-Rodhe 1 4kl: Apollo 4-Rodhe 2 5kl: Apollo 5-Rodhe 3 Programma zondag 29 mei: Gemengd: 7kl: Rodhe 1-Grubbenvoret 7kl: 't Root 5-Rodhe 2 Heren: 5kl: Rodhe 1-Best 1 7kl: ELTV 4-Rodhe 2 7kl: St. Tunnis 1-Rodhe 3 7kl: Rodhe 4-Mierlo 2 G35 Venray 1-Rodhe H35 Rodhe 1-DWZ 1 Distriktsinformatieblad: M.i.v. heden liggen in het pavil joen de nieuwe exemplaren klaar van het KNLTB-magazine 'Tennis'. Leden kunnen dit blad gratis afhalen. A.s. vrydag 27 mei vindt in de Venrayse sporthal wederom een zaalvoetbalhappening plaats. De plaatselijke Venrayse hoofdklasser 't Huukske speelt dan namely k te gen de verliezend finalist van de zaalvoetbal-eredivisie, de Bever Boys, met in hun gelederen twee van de beste zaalvoetballere van Ne derland, nl. John de Bever en Pas cal Langenhuisen. Deze wedstryd vloeit voort uit de goede kontakten tussen beide verenigingen. Eerder dit jaar speelden beide teams al te gen elkaar. In die wedstryd speel den John de Bever en Pascal Langenhuizen een hoofdrol en had den een groot aandeel in de 19-3 overwinning van de Bever Boys op 't Huukske. De Bever Boys zal in deze wed stryd aantreden met hun voltallig eerste team. Zaalvoetbalvereniging 't Huukske zal aantreden met hun selektie voor het nieuwe seizoen. Tevens zal aandacht worden ge schonken aan het afscheid van en kele spelers en de coach, Peter Rongen, 't Huukske zal deze avond worden gecoached door hun nieu we man voor het volgend seizoen. Hans Pauwels. de voormalig coach van de Bever Boys. De wedstryd in de Venrayse sporthal De Wetteling begint om 20.30 uur. Op zondag 22 mei heeft judovere niging Erised met 17 judoka's een bezoek gebracht aan het groots op gezette en sterk bezette 5e Benny Mestere toernooi in Hoensbroek. Aan dit internationale toernooi de den 1000 judoka's mee, verdeeld over wel 100 verschillende vereni gingen, afkomstig uit België, Duits land, Polen, Hongarije en Nederland. Gezien de sterke bezetting van dit toernooi mogen wij dan ook niet ontevreden zyn met de behaalde re sultaten. Geen enkele Noordlim burgse vereniging kon ons resul taat evenaren. Op het toernooi werden de vol gende resultaten behaald: Jeffrey Broeren -28kg le; Monique Beurs kens -25kg 2e; Tristan Kunen -34kg 2e; Kim Grüntjens -66kg 2e; Dave Hendrix -32kg 3e; Pascal Hendrix - 41kg 3e; Breclye van Bergen 41kg 3e. Ook de overige judoka's hebben goede partijen laten zien, maar heb ben helaas op de beslissende mo menten hun partijen verloren. Op zondag 29 mei organiseert de voetbalvereniging Holthees voor de vierde achtereenvolgende keer haar jaarlijkse trimloop De Loo beekloop. Deze zal plaatsvinden in en nabij de bossen by het sport park De Halt in Holthees. Het par cours is vanwege de aanleg van de A73 gewijzigd en bestaat uit verhar de en onverharde wegen. Het hardlopen als training of ge- zondheidssport is helemaal in. Dat ziet men aan de trimmers in de bossen en aan de geweldige deelna me van de regionale trimlopen die dit jaar al gelopen zijn. Deelname aan deze trimloop is voor iedereen mogelyk, jong en oud. De Loobeekloop is de achtste wed strijd van de Trimloopkompetitie van het Land van Cuyk. Ook dit jaar kan de jeugd t/m 12 jaar uit de gemeente Vierlingsbeek en Smakt gratis deelnemen aan de ze trimloop mede door sponsoring van Boomkewekery G. Janssen Holthees, De Rijck van de Ven Verzekeringen Maashees, Hahebo Boxmeer, Willems Adviesgroep Holthees en de Rabobank. Voor iedere afstand en leeftijds groep zijn er diverse prijzen te win nen. Voor de 5, 15 en 10.3 km is er een apart 40 klassement. Peilda tum voor alle leeftijdscategorieën is de leeftijd op 1 januari 1994. Iedere deelnemer ontvangt ver der een herinnering. Kleed- en dou chegelegenheden zijn aanwezig Inschryven kan tot 15 ninuten voor de start van elke afstand in de kantine op sportpark De Halt. Men kan deelnemen aan de vol gende afstanden: Jeugd t/m 9 jaar, 1.35 km. start 10.00 uur. Jeugd 10 t/m 12 jaar, 1.35 km, start 10.15 uur. Jeugd 13 t/m 15 jaar 5.15 km, start 10.30 uur. Overige. 5.15 km, start 10.30 uur. Overige, 10.30 km, start 11.15 uur. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ6,- per persoon en voor de jeugd t/m 12 jaar ƒ3,- (jeugd uit de gemeente Vierlingsbeek en Smakt gratis). Voor meer inlichtingen kan men terecht by G. Koopmans. tel. 04781-36706. Dreefloop Deurne Op 2e Pinksterdag verschenen in Deurne toch weer enkele van onze lopers aan de start. Twan Lenssen liep op de 5 km meteen een per soonlijk rekord met een fraaie tijd van precies 17.00 rond. Frans Thie len klokte op deze afstand 18.47. De 10 km werden afgelegd door Frank Phillipson in 42.18, Herman Bexkens in 42.24 en Jan Phillipson in 44.48. Jo Verlinden behaalde op de 15 km in zijn categorie (60 de eerste plaats door op 60.31 te finishen, te vens voor dit seizoen tot nu toe zijn beste tijd op deze afstand. Trainingen: Nivo 1: Dinsdag en/of donderdag 19.00 uur, start vanaf de atletiek baan Venray. Nivo 2: Dinsdag en donderdag 19.00 uur, start vanaf de atletiek baan Venray; zaterdag 16.00 uur bostraining start vanaf de Oude Barrier, Maasheseweg. Nivo 3: dinsdag 19.00 uur inter- valtraining atletiekbaan; donder dag 19.00 uur kwaliteitstraining op de weg en/of in het bos, start vanaf de atletiekbaan; zaterdag 16.00 uur bostraining, vanaf de Oude Barrier, Maasheseweg. Nivo 4: dinsdag 19.00 uur inter- valtraining op de baan. Verder indi vidueel. Vaals-Venlo-deelnemers: trai ning op zondagmorgen om 09.30 uur vanaf het clubgebouw. Agenda: 26 mei: Coopertest. 29 mei: Loobeekloop Holthees. 12 juni: Amicitialoop te Langen- boom. 26 juni: Estafette Vaals-Venlo. Informatie: Gert Vermeulen, tel. 80999, Frank Rijshouwer. tel. 86268, Anja Gooren, tel. 89486 en Marjo van Heyster, tel. 82397. Hans en Rambo zijn tweede ge worden op de nationale wedstryd in Geldrop. Na een spannend och tendprogramma, waar de geleiders allemaal wel één puntje lieten lig gen begon het stelwerk. Hans en Rambo lieten zich van de beste kant zien en kregen de prys van Beste Steller. Om 18.00 werden de pun ten bekendgemaakt Met weer een half puntje verschil werden Hans en Rambo tweede. Bij de wedstrijden die le Pinksterdag te Boxmeer werden verreden eindigde Sjaak Frederix uit Leunen op een welverdiende 3e plaats. Ton v. Dijk uit Leunen legde beslag op een 15e stek, terwijl Al- bert Bloemen nog net een puntje op zyn naam schreef door een 23e plaats. By de 500 junioren eindigde Pe ter Stiphout uit Ysselsteyn op een 39e plaats. In de klasse 250 junioren B was de 43e plaats voor Ronald Driessen uit Well voor Wim v. Mil uit Over- loon en Harrie Groot uit Vier lingsbeek. Komende zaterdag rydt de jeugd te Vlodrop en zondags rijden er de 125 junioren, 250 junioren B, 500 promotie, quads, 125 senioren en de 500 senioren. elke week nieuws De Wetteling Donderdag: Rooyse VK Rooyse VK/Manual Manual Vrijdag: Rank Xerox Jumpers Bever Boys-IIuukske Leunen 1-Venrode 1 Huukske 3-Drukshop Rooy'84-Venray 1 Zaterdag: Manual Voetbal Zondag: Spoculin Maandag: Gemeente Rooyse VK Hento-ZVCO Noir-Venray 3 17.30-21.00 21.00-22.00 22.00-23.00 16.30-17.30 17.30-19.30 20.30-21.30 22.00-23.00 23.00-24.00 24.00-01.00 18.00-19.00 19.00-22.00 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 Bonte Koe 2-Leunen 2 22.30-23.30 Dinsdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Badmintonclub 21.00-23.30 Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30

Peel en Maas | 1994 | | pagina 7