Avondvierdaagse fan 9 t/m 12 juni Voermans Meubelen viert zilveren jubileum Binnen enkele uren weer twee ongelukken bij gevaarlijke kruising even geduld a.u.b. Nieuw computerprogramma in gebruik ^eur^, doe mee met het literair café I Gimsel Natuurvoeding, de smaak van de toekomst! 249 £t/nde£ 425 Vrije markt OOK A.s. zaterdag Dag van de Muziek Muziekshow bij Hans v. Bree Platen-CD-ruilbeurs in De Bonte Koe PEEL EN MAAS Rommelmarkt op Beukenrode A.s. zondag Dansmarathon Ophalen jachtakten El EN MAAS Donderdag 26 mei 1994 - Pagina 3 Literair café Venray-regio mei-opgave wordt gevormd door drie regels uit een niet al te loeilijk te vinden gedicht. Het is echter niet het bekendste frag- ïent eruit. Liefhebbers van poëzie versaagt niet: zoekt en gij zult de logere honing proeven! Veel plezier. [pe conducteur kijkt achterom- directeur, de handelsman zijn ook van gisteren weerom.' Wie is de auteur van bovenstaande versregels en hoe luidt de titel ok van het gedicht waaruit deze versregels afkomstig zijn? Inzendingen kunt u vóór 16 juni sturen naar het secretariaat van het Literair Café Venray-regio, Rochusstraat 1, 5801 RR Venray. like Zoals wij al voorspelden, was de april-opgave enigszins selectief, mi Maar van de drie koplopers, wisten er toch nog twee het goede ant- ier|woord te vinden. stand van zaken werd daardoor als volgt: Op een gedeelde le plaats: mevr. L. Colsen en de heer A. Kroft met punten. Op de derde plaats de heer A. Leyssen met 30 punten. Het peloton van achtervolgers groeit maandelijks aan. Het wordt ge vormd door: mevr. G. de Beyer-Crenels, mevr. R. van Dommelen, mevr. S. Lemmens, mevr. T. Peters-ten Have en mevr. T. Smits, allen met 10 punten. Omdat juist deze maand mei de vorig jaar overleden dichter Bertus Aatjes, zijn 80e verjaardag gevierd zou hebben, kozen wij te zijner ere een gedicht uit zijn bundel: "Het Konings graf'. In "Ik was zo graag" meldt de ik-figuur, weliswaar met een melan- üholische ondertoon, dat hij behalve het leven ook zijn geliefde be mint. Hy heeft alles voor haar over: hij wil haar beschermen, zoals een meidoornhaag beschermt, hij wil haar laven en daartoe zelf de bron wel zyn, hy wil zelf de blauwe lucht wel zyn als dat de lief despijn kan verzachten. Alles wil hij wel doen om de geliefde te roosten, maar als zij dood zou gaan, dan wil de ik-figuur, net als zy, irven. Is hommage aan Bertus Aafjes kozen wij deze maand dus zijn ge- icht: "Ik was zo graag". [Vanavond - donderdag 26 mei - zal de lokale Omroep Venray, dit ge- Icht uitzenden, voorgedragen door mevr. Rennie van Windt. Tus- [sen 18.00 en 19.00 uur is het te beluisteren! us Aajjes: "Ik was zo graag" leef zo graag. Ik ben zo graag, heb je ook zo diep bemind, was zo graag een meidoornhaag, ir kon je onder zitten, kind. zou een bronwel willen zijn, Wanneer je dorst had, - of een vrucht; En had je leed of liefdespijn, dan werd ik hemelsblauwe lucht. En als je soms een traan ontglipt, ygj Dan roep mij maar, en aanstonds keer k Als zefier, aan mijzelf ontslipt, jjgjEïi kus je wang en droog hem weer: p ;lMaar zou je doodgaan, werklijk dood, Dan wou ook ik in aardes schoot. ide Gedurende de komende maanden zal er elke 4e donderdag van de maand een citaat van een of meer dichtregels verschijnen in Peel en Maas. Per keer vallen er 10 punten te verdienen. 5 punten voor de juiste titel van het gedicht 5 punten voor de juiste naam van de dichter. Nu op 6 mei Bemlef voor een uitverkochte zaal het literaire seizoen in ons literair café heeft afgesloten, is het oog van het bestuur reeds gericht op het jaar 1994/1995. Van het programma kunnen wij al het Uvolgende tipje van de sluier oplichten: Voor de schrij versavonden hebben wij reeds gekontrakteerd: Yvon ne Kroonenberg, Boudewijn Buch en Tim Krabbé. Met Margriet de Moor en Cees Nootenboom zijn wij nog in gesprek. Naast deze schrijversavond kunnen wij ondermeer noemen: een jeugdliteraire prijs en de amateur Proza/Poëzie-wedstryd om de Raadselige Roosprijs 1994. Nieuwe donateurs: meldt u aan bij het sekretariaat: 04780-82948. Sausjes De Rit Kies uit o.a. Kerrie, Cocktail of Knoflook. Bereid met biologische H eieren, azijn en mosterd. Pol 180 ml Venray Sterstraat 4, tel. (04780) 87217 Pindakaas I Horizon Daarvoor gaat alles op z'n kop, zo lekker! Louter pinda's met een snufje zeezout. Grote pol 720 ml )ver twee weken begint de jaar- se Avondvierdaagse. Bent u van in om mee te doen, dan is het vol- Iide voor u van belang: Ie afstanden zijn op 9,10,11 en juni 3, 5, 10 en 15 km per dag. zondag 12 juni kan men ook in- lirijven voor een 20- en een 30 i-route. let inschrijfgeld is ƒ7,- per per- Dn, by voorinschrijving voor vier Wil men één dag wandelen, n betaalt men ƒ3,50 p.p. Alle deel- tners ontvangen elke dag op de stplaats een traktatie. Alle deel- mers ontvangen een herinne- ïgsmedaille. Voorinschrijven is mogelyk op ïsdag 7 en woensdag 8 juni van 00 tot 20.00 uur in schouwburg Beejekurf te Venray. Ook kan in zich op de wandeldagen voor start in laten schrijven. Vier da- n meedoen kost dan ƒ7,50 p.p. edereen kan deelnemen, jong oud, groot en klein, alleen of st z'n tweeën, met een klein aepje of met een grote groep ^De start en finish zijn dit jaar er op het Schouwburgplein. itarttijden zyn op donderdag 9, jg ijdag 10 en zaterdag 11 juni: 15 n 17.30 uur, 10 km 17.35 uur, 5 I Q 17.45 uur en 3 km 17.55 uur. Op "~idag 12 juni zyn ze als volgt: 30 85|n 09.00 uur, 20 km 12.30 uur, 15 14.00 uur, 10 km 14.30 uur, 5 km 15.00 uur en 3 km 15.15 uur. Défilé: Op zondag 12 juni doen al le deelnemers mee aan het défilé door het centrum van Venray. Dit défilé wordt opgeluisterd door een achttal muziekkorpsen uit Venray en omgeving. Voor meer informatie kunt u te recht bij: mevr. G. van Ham-Frede- rix, Kerkpad 1, Venray, tel. 83765 of mevr. G. Goosens, Helfrichstraat 10, Venray, tel. 87352. Op zaterdag 9 juli a.s. organiseert Ontspanningsvereniging Brukske weer haar jaarlijkse vrij marlet in 't Brukske te Venray. De markt duurt van 10.00 tot 16.00 uur en vindt plaats op het grasveld in de Beetho- venstraat. Hebt u interesse om een gezellige zaterdag vol te maken dan kunt u ook een kraam huren. Kosten 35,- per kraam. Wilt u meer inlichtin gen of wilt u een kraam huren, dan kunt u bellen naar 04780-10008. Voor de kleintjes is er weer een pony en ze kunnen zich laten gri meren. Voor de inwendige mens wordt ook nu weer gezorgd. Dus wilt u uw overtollige spullen aan de man brengen, dan is dat de gelegenheid voor u. Cheque voor Jan en Wilma Weymans uit Venray Het echtpaar Jan en Wilma Wey mans uit Venray is een van de ge lukkige prijswinnaars in de speciale aktie van Voermans Meu belen. Uit handen van Frans Voer mans kregen Jan en Wilma een meubelcheque ter waarde van 250 gulden. Voermans Meubelen viert dit jaar zijn zilveren jubileum. Met diverse voordeelakties voor de klant. Ook heeft Voermans een aar dige prijsvraag uitgeschreven. Wie de oudste 'Voermans-nota' wist te overhandigen kon rekenen op een cheque van 250 gulden. Bovendien kregen alle inzenders een fraaie fles wyn kado. 'We staan versteld van de vele no ta's die de klanten hebben ge bracht. We rekenden op een tiental nota's. Het werden er honderden! De klanten kwamen uit de verre re gio met hun nota naar onze zaak. We hebben ook samen heel wat her inneringen opgehaald. Fantastisch om die verhalen uit die beginperio de nog eens te horen!', aldus Frans en Nelly Voermans. Vanwege de enorme respons op deze aktie heeft Frans Voermans Meubelen besloten niet één, maar vijf eerste prijzen be schikbaar te stellen. Zo kregen be halve Jan en Wilma uit Venray ook Jan en Christl Weekers uit Cuijk, Niek en Rie Deenen uit Milsbeek, Hay en Til Linders uit Geysteren en Gerard en Tonny Arts uit Beugen een meubelcheque van 250 gulden. DE ALLEREERSTE KLANTEN... In een gezellige sfeer werden de prijzen uitgereikt. 'Dat de meube len van Voermans niet alleen dege lijk zijn, maar ook nog het gezin byeen houden, is wel duidelijk', zo konstateerde een van de prijswin naars. 'Allemaal getrouwde stellen en na 25 jaar nog steeds by elkaar!' Jan en Wilma Weymans zijn de echte allereerste klanten van Voer mans. 'Nu of nooit, dacht ik toen' zegt Frans Voermans, die Jan en Wilma tegenkwam in een show room in Oirschot. 'Ik wilde al een tijd in zaken gaan. Ik vroeg hen door welke zaak ze gestuurd waren. Door geen enkele, zeiden ze. Dan zijn jullie klanten van mij!' En daarmee was Voermans Meubelen een feit. 'Wij hebben er nooit spijt van gehad' zeggen Jan en Wilma, die de nota goed bewaard hebben. 'En ook de meubelen zijn er nog steeds. Die hebben we blank laten maken en staan bij onze kinderen. De kast staat nu bij oma en wordt nog elke week keurig gepoetst!'. Frans Voermans (in gezelschap van zijn vrouw Nelly) mikt de prijs uit aan Jan en Wilma Weymans. Het wordt de hoogste tyd dat er maatregelen worden genomen om de kruising Mgr. Hanssenstraat- Deumeseweg-Witte Vennenweg- Wanssumseweg zodanig te verbete- Leksteken autoband Een 72-jarige inwoner van Venray deed aangifte dat vandalen tijdens het Pinksterweekend met een scherp voorwerp de voorband van zijn op 't Liene geparkeerde perso nenauto hadden lek gestoken. Schade voor de man ƒ120,-. Fietsendieven in kraag gegrepen Maandagmiddag omstreeks 14.30 uur kwam by de politie een mel ding binnen dat er zich bij de fiet senstalling bij de NS in Oostrum enkele knapen verdacht gedroegen. Die getuige kon de politie later mee delen dat het drietal vertrokken was met twee fietsen uit die stalling. Op de Henri Dunantstraat, ter hoogte van het industrieterrein, trof de politie de drie knapen aan die aan het signalement van de tip gever voldeden. Die werden aange houden en naar het politiebureau overgebracht. Zy waren in het bezit van een fiets. Het betrof hier twee 14-jarige kna pen uit Venray en een 17-jarige jon geman uit Boxmeer. Nadat ze waren voorgeleid en verhoord, ontkenden zij aanvankelijk betrokken te zijn geweest bij de fietsendiefstal, maar later gaven ze toe inderdaad twee fietsen te hebben gestolen. Een van die fietsen voldeed echter niet en die werd in een greppel langs de Henri Dunantstraat weggegooid waar hy later werd gevonden. Nadat proces-verbaal was opgemaakt werd het drietal huiswaarts gezonden. Valse konsumptiebonnen op Muziekfeesten Merselo Een 42-jarige vrouw werd op he terdaad betrapt toen zij maandag middag op de Muziekfeesten in Merselo vervalste konsumptiebon nen aanbood. Zij werd aan de poli tie overgegeven die een 20-tal "bonnen' in beslag nam en tegen haar proces-verbaal opmaakte. Terwijl de politiemannen bezig waren met het onderzoek in de tent hebben vandalen het schijnbaar leuk gevonden om de bij de tent ge parkeerde surveillanceauto van de politie te vernielen. De politie zou graag in kontakt komen met getui gen die gezien hebben hoe die van dalen de surveillanceauto hebben vernield. Hun verklaringen zullen vertrouwelijk worden behandeld. ren, dat de vele ongelukken tot het verleden gaan behoren, zeker nu er weer, binnen enkele uren, twee ver keersongelukken plaats vonden. Vrijdagmiddag omstreeks 13.25 uur is op die kruising een 13-jarige jongen uit Swolgen geschept door een personenauto die bestuurd werd door een 58-jarige inwoner van Mook. De jongen reed op zijn fiets, komende vanaf de Mgr. Hans- senstraat de kruising op. Hij ver leende voorrang aan een vracht auto die vanaf de Witte Vennenweg rechtdoor de Mgr. Hanssenstraat wilde inrijden. De jongen zag een achter de vrachtauto rijdende per sonenauto te laat. De bestuurder remde nog krachtig af maar het lukte niet de fiets van de jongen te ontwijken. De jongen raakte geluk kig niet gewond. Omstreeks 16.30 uur diezelfde middag wilde een 39-jarige bestuurster van een personenauto uit Merselo, vanaf de Mgr. Hans senstraat de kruising oprijden. Bij opstellen op de kruising kwam haar auto te ver op die kruising tot stilstand. Een van rechts komende personenauto, bestuurd door een 37-jarige inwoner van Horst, kon de auto niet meer ontwijken. De mate riële schade was groot maar geluk kig waren er geen gewonden. voor uw KETTING A w FORMULIEREN w drukkerij van den munckhof bv grotestraat 68 venray tel. 04780-82727 Wil onbekende fietser zich melden Vry dagmiddag omstreeks 13.00 uur werd een 8-jarige jongen aange reden door een nog onbekend ge bleven fietser. De jongen wilde, komende vanaf de ventweg van de Zuidsingel, de Zuidsingel overste ken richting Plataan straat. Hy reed daarbij met zijn fiets in de flank van een andere fietser die richting Brukske reed. De jongen kwam ten val en werd door zijn vader en buurman naar het ziekenhuis ver voerd. De jongen had een flinke hoofdwond en diverse schaafwon den opgelopen. In alle konsternatie heeft de va der vergeten de gegevens van de fietser te noteren. Daarom wordt die fietser verzocht kontakt op te nemen met de politie voor uitwisse ling van die gegevens. de oude computer gaat met pensioen en de nieuwe wordt ingewerkt. Bibliotheeknieuws De laatste maanden is er achter de schermen heel hard gewerkt aan een nieuw computerprogramma. Op maandag 30 mei nemen we het in gebruik. Het uitleenprogramma, maar ook de zoekprogramma's in de catalo gus zijn anders. Zowel lezers als me dewerkers zullen even moeten wennen. In het begin zal er wat lan ger gewacht moeten worden. Vanaf 30 mei tot 23 juli (begin zo- mersluiting) is er een zogenaamde 'overgangsperiode'. Om deze zo goed mogelijk te laten verlopen gelden dan de volgende regels: - bij het inleveren van de materia len: wachten tot de bibliotheek medewerker alle materialen heeft ingenomen; - telefonisch verlengen is niet mo gelijk tot 8 augustus. De bibliotheek is er van overtuigd dat zij over een aantal weken een kwalitatief betere dienstverlening biedt: - veel handelingen zullen sneller gaan; - de catalogus heeft meer zoek ingangen, zoals zoeken op 'een woord uit de titel' en het zoeken op onderwerp is verbeterd; - het aantal beeldschermen voor het publiek is uitgebreid tot zes op de afdeling voor volwassenen en vier in de jeugdbibliotheek. Bent u ook benieuwd? Kom dan kennismaken met het nieuwe systeem. U bent van harte welkom op: maandag t/m donderdag 14.00-18.00 vrijdag 14.00-21.00 zaterdag 10.00-13.00 A.s. zaterdag is het in heel Neder land de 'Dag van de Muziek' Ook in Venray zijn er diverse aktiviteiten ontplooid om deze dag invulling te geven. Elders in dit blad leest u meer over de muziekinstrumenten demonstratie bij Hans van Bree en de CD- en platen (ruil)beurs bij De Bonte Koe. Maar, er is meer. Het Onze Lieve Vrouwe Gilde uit Holthees-Smakt verzorgt tussen 14.00 en 16.00 uur een optreden bij Intratuin aan de Langstraat. Op het Schouwburgplein, by de 'Heeren van Aemstel', is er zaterdag middag tussen 12.00 en 15.00 uur een muzikaal programma, georga niseerd door Ensemble Decadanse. Dit ensemble treedt dan op, samen met het Strijkkwartet Venray en de Volkgsdansgroep en -orkest 'Opanka'. A.s. zaterdag vindt voor de vierde keer de Dag van Muziek plaats. Ook dan weer zullen er in de muziek- zaak van Hans v. Bree Muziek aan de Patersstraat diverse demonstra ties gehouden worden. Verschillen de instrumenten worden dan gedemonstreerd zoals gitaren, key boards, piano's en slagwerk. Enkele topmuzikanten zullen de gehele dag deze instrumenten bespelen en zullen iedereen die belangstelling heeft laten ken nismaken met de mogelijkheden hiervoor. Diverse topmerken worden gede monstreerd. Iedereen die de magie van mu ziek maken wil leren kennen kan een bezoek brengen aan deze mu ziekshow. U bent van harte welkom. Zaterdag 28 mei, reünie van het Pentagon, maar vooral de Nationale Muziekdag. In het gehele land spe len zich zaterdag allerlei zaken op muziekgebied af. Muzikanten pre senteren zich, harmonieën en fan fares geven opvoeringen en een ieder die veel met muziek bezig is probeert hierbij aansluiting te vin den. Zo organiseert café De Bonte Koe haar eerste Platen-CD-ruil- beurs. Vanaf 14.00 tot 18.00 uur kan iedereen die eigen langspeelplaten, singletjes maar vooral ook CD's wil ruilen of verkopen hier terecht. Het uitwisselen van muziek, het vinden van een zolang gezocht singletje of het verrijken van je eigen kollektie, dat is de opzet van deze ruilbeurs. Zaterdag 28 mei is de Nationale Muziekdag, met o.a. vanaf 14.00 uur de eerste Platen-CD-ruilbeurs in ca fé De Bonte Koe. elke week nieuws Gevonden en verloren voorwerpen Overzicht van de gevonden en verloren voorwerpen vanaf 17 mei. GEVONDEN Bruine bastaard hond; Zilver kleurig dameshorloge, quarts, Mistral; Papegaai, rood met groen, kort staartje, klein; Silca cilin dersleutel met oranje label; Silca huissleutel met gele grote hanger met spreuk; E-norm huissleutel met rode rand; Cisca sleutel aan oranje label; Sleutelbos met 5 sleutels. VERLOREN Smalle armband; Rabopas 15.39.45.052; 2x Rabopas; Rabopas tnv Janssen; Credit-Lyonnaispas 63.05.31.757; Europas 57.97.44.701; Beurs met opdruk: Balletschoen tjes; Deksel/plaat ca. 40x60cm van vyverfilter; Mechelse herder, brui ne halsband, teef, 5 jr., Vera; Handelaars-kentekenplaat HA-51-68; Herenportemonnee; Por temonnee inh. foto's, ƒ30, inge zonden stuk; Herenportemonnee bruin leer; Portemonnee inh. OV- j aar kaar en europas Rabo; Turks ry- bewijs; Schakelarmband met vier kante schakels; Armband met gou den vijfje en veiligheidssluiting; Halsketting met hanger; Sleutelbos in zwart etui; Sleutelbos, diverse sleutel o.a. nr. 61 plat B143989, 2 ringen met skatebord; 1 Ford-auto sleutel, 1 huis- en 2 andere sleutels en zwart label; Sleutels in rood etui, div. huissleutels en fietssleutel; Ver zekeringsplaatje RHN797. Zaterdag 28 mei zal in de voor tuin van Beukenrode een rommel markt gehouden worden. Enkele grote duurzame stukken zullen ge veild worden. Verder zullen op deze middag Se niorenservice Venray en een zang groep aanwezig zyn. Bij slecht weer vindt dit alles plaats in de bezoekzaal en in de be nedengangen. Aanvang rommelmarkt 14.00 uur (tot 16.00 uur). Veilingtyden 14.30 en 15.30 uur. Dizzy center voor jazzedance, ae robic, stepaerobic en Bodywork or ganiseren op zondag 29 mei een grote Dansmarathon. Heb je zin in eens 'n heel andere vrijetijdsbesteding op zondag en ben je 12 jaar of ouder, doe dan mee met deze voor Venray spektakulaire Dansmarathon. Zondag 29 mei is het zover. De marathon wordt gehouden in de Judozaal, Antoniusstraat 3 in Venray. Het rooster ziet er als volgt uit: 11.00 uur stepaerobic; 12.00 uur showdans; 13.00 uur afro-jazz; 14.00 uur funky aerobic; 15.00 uur step aerobic; 16.00 uur jazzdance. Inschrijven kan nog. Bel Wilma Keyzers, tel. 11845 of Jne Clarke, tel. 89097. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: za: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 zo: T. LANKVELD Langstraat 106, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: za: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 zo: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-Y S SELSTE YN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: E. GROENEVELD, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, W.G.A.M. Loonen, G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak za: W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 zo: G. GELLING Vlasakker 1, Oostrum, tel. 10956 DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H.M. de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak R. GOEDEGEBUURE, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. van EERTEN Volen 2A, Heide tel. 04780-13727 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Volen 2A, Heide, tel. 04780-13727 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 42116 zowYZO KOFFIEHUYS nog eventjes op een houtje bijten.... ZOWYZO OPENT IN JULI Groteslraat 3 5801 BO Venray 04780 89821 De jachtaktehouders die hun jachtakte nog niet hebben opge haald by de afdeling burgerzaken van de gemeente Venray dienen dit zo spoedig mogelyk te doen. Zoals bekend moge zyn, liggen ze sinds 1 april 1994 daar op verle ning te wachten. Willen fietser en getuigen zich melden? Op maandag 16 mei omstreeks 17.10 uur heeft op het fietspad tus sen de Henri Dunantstraat en het Brukske, naby de Foekepot een bot sing plaats gevonden tussen een 10-jarige jongen en een nog onbe kende fietser, vermoedelyk onge veer 7 jaar oud. Na de botsing is de onbekende jongen nog gestopt en aan de 10-jarige gevraagd of alles goed was. Vervolgens is hy weer op de fiets gestapt en doorgereden in de richting van de Henri Dunant straat De 10-jarige jongen heeft echter schade aan zijn fiets opgelo pen en voor regeling van die schade verzoekt de politie of de andere jon gen zich wil melden. Datzelfde wordt ook gevraagd aan eventuele getiügen.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 3