Enorm Leo Hendriks voortaan ook Profnon ZaMo Active Club VteELDM^INKEL Moederdag, wat koop je er voor? EE/V (jOEDE ZAAN Kom eens WereldWinkelen PEEL EN MAAS Donderdag 28 april 1994 - Pagi, fEE Grote Kerk Deken J. Coenen, Eindstraat 6. tel. 81275; kapelaan H. de Wit, Patere- straat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855; ka pelaan L. Houben. Dr. Poelsstraat 4. tel. 11664; kapelaan R. Woutering. llorsterweg 57, Castenray, tel. 71215. Missen bestellen: ma t/m za (niet op do) 09.30-10.30 uur Eindstraat 6. Zaterdag: 9.00 Overl. fam. Ariens- Royers; jrd. fam. Messemaeckere- Schreinemachers: jrd. Joos Ari- aens. 19.00 ZONDAGSVIERING; Jrd. Jeng Ewals en overl. fam.; jrd. ouders Hermans-Ebberinck-Hen- ckens? Nora Laruensse-Janssen (buurt) Herman Verhaeg en echt- gen. (koll.); Tonie Flinsenberg- Cremers en Jan (koll.); Annie Schwachofer-Dijkmans en Jan Schwachofer (koll.); ouders Baken van Rhee: Lambertus Meesters en overl. fam.; overl. ouders Rutten- Peeters; Wiel Jansen en Maria Jansen-Giesbertz; overl. fam. Van Goch-Stein. Zondag: 5e Zondag van Pasen. 9.30 Stille Mis; overl. ouders Gerardus Thijssen-Maters, overl. kinderen en fam. 10.30 Eucharistieviering waar onder de Eerste H. Communie van leerlingen van groep 4 van de basis scholen Dc Landweert, De Vlaswei en De Kruudwis. Voor de eerste communicanten en hun ouders; overl. ouders Voesten-v.d. Putten en overl. kindern; Jan M.H* Janssen, overl. ouders en overl. broers; Peter Haegens. Maandag: H. Athanasius. bis schop en kerkleraar. 8.40 Gelegen heid tot het bidden van de Rozen krans. 9.00 Overl. echtpaar Tillemans-Duijf. Dinsdag: H.H. Filippus en Jaco bus, apostelen. 8.40 Gelegenheid tot het bidden van de Rozenkrans. 9.00 Tbt bijz. int.; Ben van Daal: Jo hanna Cremers-v.d. Steenstraeten (koll.). Woensdag: 8.40 Gelegenheid tot het bidden van de Rozenkrans. 9.00 Marie Linders (buurt); Rines Beekers. Donderdag: 8.40 Gelegenheid tot het bidden van de Rozenkrans. 9.00 Uit dankbaarheid; Mariet en Mar tha Goumans-Janssen; ouders Van Osch-H ebben; Wiel Ousters en overl. fam.; Harrie Swaghoven en overl. fam.; ouders Van Kessel en zonnen Jan en Teng. Vrijdag: Eerste vrijdag. Vandaag wordt de H. Communie naar de zie ken gebracht. 9.00 Voor alle zieken, ernstig zieken en stervenden. 19.00 Marialof in de meimaand. Akolieten; Zo:, f3.30, L. Truijen en P. Vosbeek. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Suzanne en Sylvia Laurensse; lek tor: L. Truijen. Zo: 10.30 Ties Koop- mans en Koen Voermans. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapej Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: J. Korff. Lektrice: Zr. Hélène. Int.: Jan Straatman, overl. fam. Straat man-van Els; Joke Helfterkamp; Hendrik v.d. Heuvel. Er rijdt een bus vanaf de St Annakapel naar de Stationsweg; vertrek 18.15 uur. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: J. KorlT. Lektor: Edward de Jong. Er rydt een bus vanaf de St. Servatiuskapel naar de Noordsingel; vertrek 09.45 uur. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif in het stiltecentrum boven Den Kerk dijk (ingang aan de achterkant). We bespreken de lezingen van de ko mende zondag. Iedereen is welkom. 16.45 Groepsmeditatie in het stilte centrum. 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St Annakapel. 16.45 Groepsmeditatie in het stilte centrum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters-. A. Woute ring, Horsterweg 57, Castenray. tel. 71215 of Leunseweg 5, tel. 80202. Opgeven misint. ma t/m vr 09.30- 10.30 uur, Leunseweg 5 of tel. 180202. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Theo Feller (koll.); Leo Hesen (koll.); Antoon Bovee en overl. fam. Zondag: 8.30 Jrg. Sjang Ewals; overl. fam. Stappere-Pouwels. 9.30 Eerste H. Communie van de kinde ren; communiemis. 11.30 Johan nes en Helena van Helden; overl. fam. Jenniskens-Janssen en doch ter Els; Huberdina Bardoel-Kusters (koll.); Jan v.d. Heuvel (koll.). Maandag: 19.00 Antonius Aben en overl. fam.; fam. Dierendonck. Dinsdag: 4e Dinsdag van de Anto- niusnoveen. 19.00 PI. Hoogmis; fam. Arts-Janssen; overl. fam. Oudenhoven-Jenniskens. Woensdag: 19.00 Overl. ouders Madou-Klaassen. Donderdag: 19.00 Fam. Peters-Arts; Celina Rojer en t.e.v. de H. Geest. Vrijdag: 19.00 Fam. Ewals- Strijbosch. Parochie Brukske Bereikbaarheid priesters: kapelaan A. Woutering, Horsterweg 57, Cas tenray, tel. 71215 of Leunseweg 5, tel. 80202. Opgeven misint. ma t/m vr 09.30-10.30 uur, Leunseweg 5 of tel. 80202. Zondag: 10.00 Hoogmis met Eerste H. Communie van de kinderen. Vredeskerk Zaterdag: 8.00 T.e.v. het Onbevlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gele genheid om te biechten. 19.00 Voor avondmis voor de 5e zondag van Pasen. Kinderwoorddienst. Voor overl. fam. Vullings-v.d. Broek; An Stevens (fam. Pijpers); Sraar Evers (fam. Cramers); Marie Pelzer en overl. ouders Pelzer-Heesen en kinderen. Zondag: 5e Zondag van Pasen. 8.30 Overl. ouders Drabbels-Klaassen; harrie Janssen en overl. fam.; voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Eerste H. Communie van de kinde ren van Coninxhof. Voor Maria van Meyel en overl. fam. Maandag: H. Athanasius. 8.00 Voor de zieken van de parochie. Dinsdag: H.H. Filippus en Jako bus. 19.00 Martinus Pontman en' Gijsbertus van Blokland: Tinus Ma- tij sen. Woensdag: 19.00 Voor alle overle den gelovigen. Donderdag: 19.00 H. Uur. Uitstel ling van het. Allerheiligste; Jac. van Ass en fam. Jac. Backus; Trees Reijnders. Vrijdag: Eerste vrijdag. 18.30 Kruisweg. 19.00 Ouders Thielen- Hendriks en overl. fam.; Jan v.d. Laar (koll.). Medelingen: In de meimaand zal na de H. Missen van 19.00 uur de Rozenkrans worden gebeden, be halve in het weekend. De kollekte voor het seminarie te Rolduc op Roepingenzondag heeft opgebracht ƒ826,90. Hartelijk dank. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Jrd. Chrit Broek- mans; Harry Graat en Anna Ver haag (namens gezusters Broers); Giel Vennekens en echtgen. en we- derz. fam.; Wim Heidens. Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen? Antoon Janssen. 10.00 Eerste Communie van de kinderen van onze basisschool; voor de com municantjes (Harmonie en Kin derkoor). .In dit weekpnd onder alle H. Mis sen de bijz. maandelijkse kollekte voor onze eigen kerk. Maandag: 9X3Ö Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Uit dankbaarheid. Woensdag: 9.00 Voor priesterroe pingen. 19.00 Marialof met Rozen kransgebed. Donderdag: 9.00 Wies Janssen. Vrijdag: 9.00 Papa en moeke Ver meulen. Misdienaars: Za: 19.00 Lieke ten Brummelhuis. Els Basten, Loes Kes- sels. Iris van Dijk. Zo: 8.30 Emil Moure, Wim Clephas, Martij Kem pen, Roel v.d. Berg; 10.00 Maijolijn Mox-aal, Maike Koch, Fieke Basten, Linda v.d. Wielen. Wo: 19.00 Susan Janssen en Maud Lepsi. Attentie: Wilt u er rekening mee houden dat zondag onder de Hoog mis van 10.00 uur de banken van het nieuwe gedeelte van de kerk ge reserveerd zijn voor de gezinsleden en opa's en oma's van de communi cantjes. Gedurende de meimaand is er na de H. Mis van 9.00 uur ook Rozen kransgebed. Alleen op woensdagen wordt de Rozenkrans gebeden on der het lof van 19.00 uur. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 H. Mis m.m.v. de Kelderband; overl. ouders Voer- mans-Strijbosch; Mie Classens- Volleberg (gymclub). Zondag: 10.00 PI. H. Mis waaronder de kinderen hun Eerste H. Commu nie doen. Medewerking Fanfare en Kinderkoor; Gerard Peters en Petro- nella Arts; Henrica v.d. Aa; Theodo ra Willemsen-Ophey; Tbos van Heesch-Lemmen (buurt). Woensdag: 9.00 II. Mis voor de zie ken van onze parochie. Vrijdag: Eerste vrijdag der maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart van Jezus. 9.00 H. Mis te.v. H. Hart en voor priester roepingen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Leo Willemssen; jrd. Engelbert Emonts en Maria Geurts; overl. ouders Janssen - Emonts en kinderen. Woensdag: 9.00 Johannes Willems. Misdienaars: zaterdag: 19.00 Fred en Tom. Zondag 8 mei 'Bedevaart naar Tien- ray' H. Mis om 10.30 uur. Parochie Leunen 5e Zondag van Pasen. Eerste zon dag van de maand: bijzondere kol lekte voor onze eigen parochie. Zaterdag: 19.00 Avondmis waaron der toediening van het Sacrament van het Vormsel voor de kinderen van groep 8 van onze basisschool door vicaris R. Maessen. De voorste banken in de nieuwe kerk zijn ge reserveerd voor de vormelingen en hun ouder; lsm. Mathijs Litjens en echtgen.; Teng Jenniskens (buurt); Wim Bouten; weekd. Nelly van Dyck (4); jrd. Teng Michels en overl. lam. Michels-Nabuurs. Zondag: 10.00 Hgm. Wim Heidens en Drika Heidens-Smits; Cor Cre- mers; gest. jrd. Jan van Meijel, echt gen. en dochter Jo; gest. jrd. Gerrit Jenniskens en Hendrina Voer mans. 11.15 Lsm. Mathieu Ver vuurt, dochter Ted en zoon Sjaak, Piet Timmermans, dochter José en overl. fam.; weekd. Henk Ouwer- kerk (5): gest. jrd. Petrus Heesen. Maandag: Geen avondmis. Dinsdag: H.H. Filippus en Jako bus, apostelen. 19.00 Lsm. Frans Verkoeijen en overl. fam. Verkoe- ijen-Janssen; gest. jrd. Martinus Claessens, echtgen. en zonen Ge rard en Teng Woensdag: 19.00 Mndd. Wilhelmi- na Loonen, Antoon en Bernard Loonen en beide echtgenoten, Jo hanna Verheijen-Loonen en echtge noot, Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers. Donderdag: 19.00 Lsm. overl. ouders Croymans-Peeters en Mar ti en Croijmans; Jacob Reijnders, dochter Ricky en overl. fam. Reij nde rs-Gouman s. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. Vanaf 8.45 ziekencommunie aan huis. 14.00 Huwelijksmis Johan Vousten en Corine van Gooi. 19.00 Lsm. ti.v. fam. Classens-Croijmans; t.e.v. H. Hart (offerblok). Misdienaars: Za: 19.00 Stephan Jenniskens en Rick Cremers. Zo: 10.00 Mark en Henk de Klein en Tbm Bos; 11.15 Sonja Broers en Jenny Jenniskens. Di t/m vr: 19.00 Josine Geurts en Marieke Gom man s. Lektoren: Za: 19.00 geen. Zo: 11.15 Annie Reintjes. Iluwelijksafk.: Harrie van Hees uit onze parochie en Anthony van Haa- ren uit Eindhoven (le roep); Johan Vousten en Corine van Gooi. beiden uit Wanssum (3e roep). Rektoraat Heide Zondag: 5e Zondag van Pasen. 9.30 Hoogmis jgt. Ser Willems en Catari- na Willems-Ewals; Jan Janssen (fam. Peters): jgt. vader Piet v. Schijnde.: jgt. Sjang Janssen. Misd.: Marieke ne Wilmar. Donderdag: 9.00 H. Mis. Rektoraat Veulen 5e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Hgm. Sjef Ewals; overl. fam. Classens-Swinkels en zoon Jac; Jacobus Ewals en Maria Ewals-Holtackers; Piet Spreeuwen- berg (buurt); Grad Reijntjes; Mo- niek Spee. Zondag: 10.00 Hoogmis waaronder le H. Communie van de kinderen; Christian Erben. Maandag: 8.00 H. Mis téW. die.' Vrouw kapel Lorbaan. Dinsdag: 4e van de 9 dinsdagen te.v. St Antonius. 8.00 H. Mis ti.v. offeraars. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Donderdag: 8.00 II. Mis voor de overledenen. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis te.v. H. Hart tb.i. Akolieten: Za: Ruud Bexkens en Gertjan Holtermans Misdienaars: Zo: Tbm Derks en Ri chard Mulders. O.L. Vrouw Behoudenis der kranken Nogal wat mensen leken in de afgelopen jaren haar wat vergeten. Maria vergeet ons niet. Laten wij dan in de meimaand weer tot haar gaan in Oostrum om samen met haar te bidden om te voorkomen dat ons geloof verdort, om met haar de moed te vinden om echt uit te komen voor ons geloof in Christus. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Jacobus Poels, Martinus Arts, Martinus Poels; overl. fam. Eyssen-Voncken. Misd.: Paul en Patricia Arts. Zondag: 10.00 Voor de parochie. Misd.: Linda Poels en Diana v.d. Duyn. Dinsdag: 8.30 Tien de Ryk; LLTS (koll.). 19.00 Rozenhoedje in Maria kapel, Haag. Woensdag: 19.00 Jgt Leny Michels- Beerens; jgt. Joanna Pubben-Jans- sen en zoon Peter; Gien Aben-Arts Vanaf de Grote Kerk keek de f< graaf de Grotestraat in en maa toen met zijn platencamera rustig plaatje. Een duidelijk b$ hoe de Grotestraat er uit zag n de eeuwwisseling toont ons d opname. Rustig en vooral veilig men toen door de straat lopen; was geen druk verkeer van auti Zelfs de paardentram was toen geheel onbekend in het Venra straatbeeld. Jan v.d. Pud (koll.). Misd.: Marielle Poels en In- grid Willems. Vrijdag: le Vrijdag. 8.30 H. Mis t.e.v. II. Hart; jgt. Leon. Kessels en Maria Kaffers; Tien de Ryk. Kerk poetsen: Mevr. Gielen- Verstappen en mevr. Claassen. Gedurende de maand mei Rozen hoedje in de Mariakapel. Haag. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Jgt. Jan Peeters. Zondag: 10.00 Overl. oudere Botden-Geurts en zoon Tbnny. Maandag: 19.00 M. Jansen. Woensdag: 19.00 Rozenhoecije bidden. Donderdag: Bevrijdingsdag. 19.00 Voor oorlogsslachtoffers. Vrijdag: le Vrydag van de maand. 8.30 Schoolmis. Misdienaars: Za: Claudia en Mark. Zo: Grard en Karin. Lektoren: Za: Jo Wijnands. Zo: Jan Classens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis v.b.i. en uit dankbaarheid; Anna Maria Kersten-Geurts, Gerardus Johan- nus Kersten en Sraar; Corry Peters, vader en moeder Mulder. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees tz.i.; uit dankbaarheid; voor de zie ken; Dina Smits-Zegere. 10.00 Hoog mis voor René Buijzen; fam. Verschueren; fam. Croezen; fam. Derkx-Meulensteen en Martien Hermans. 12.00 H. Mis voor bede vaart uit Amsterdam (kapel). Woensdag: 9.30 H. Mis voor fam. De Jong-Döüven; E. Robbers en voor al le stichtingen en fundaties. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 1 mei zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven ray, ds. J. Koster uit Geldrop voorgaan. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinder opvang en wordt er kinderneven- dienst gehouden. Na afloop van de dienst is er koffie drinken. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema 'Wie komen er voor in aanmerking Gods dienaren te z(jn' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Gebouw Rehoboth: Cuppenped- je 2a Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax 04709-87786. Kerkdiensten: Zondag 1 mei om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. J.H.C. Olie, 's-Grevelduin-Capelle. Tydens de middagdien st is er kin deroppas. Na de middagdienst is er gezamenlijk koffiedrinken. Voor kinderen vanaf 4 jaar is er zondags school om 16.00 uur. B(jbel/Kontaktavond: Donder dag 28 april in gebouw Rehoboth. Aanvang 20.00 uur. Thema 'De plei tende advocaat!' Toegang is vrij. Iedereen is welkom. Botsing met gestolen jeep In de nacht van maandag op dins dag kwam onstreeks 04.00 uur een melding bij de politie binnen dat op de Kruidenlaan een jeep tegen een aantal hekken van een bouwwerk was gebotst en vervolgens tegen een lichtmast was gereden. De bestuurder reed vervolgens weg zonder dat zyn identiteit kon wor den vastgesteld. De politie ging op onderzoek uit en trof langs de Sleu telbloem de nog warme jeep aan. De chauffeur was nergens te bekennen en een zoekaktie had niet het ge wenste resultaat. De jeep bleek toe te behoren aan een 33-jarige Venraynaar die aan de Kruidenlaan woont. Hy had van de diefstal nog niets bemerkt. Hij kon vervolgens zijn zwaar beschadigde jeep in ontvangst nemen. De politie hoopt dat er getuigen zyn van de diefstal cq. botsing of be woners van de Sleutelbloem die de bestuurder hebben gezien. Die wor den dringend verzocht kontakt op te nemen met hen. Parochie Ysselsteyn 5e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 (Kinderwoord dienst): mndd. M. Derikx-Hendriks; jrd. oudere Nijssen-Billekens: Thei v.d. Pas; Hendrikus Stiphout en echtgen.: overl. fam. Van Helden- Verheyen. Zondag: 9.30 ('Vidi aquamj; jrd. Jeu van Ass; L. Flinsenberg-Arts. 11.15 Geestelijk welzijn van de parochie. Maandag: 19.00 Jrd. Gerardus In 't Hulst en echtgen.; Grad Fleurkens. Woensdag: 19.00 Oudere Teunissen-Gerrist; overl. fam. Fleurkens-van Staveren. Vrijdag: 14.00 T.i.v. zilveren bruidspaar Wisman s-Pou wel s. 19.00 Geen dienst. Misdienaars: Za: 19.00 M. Arts en H. v.d. Hoff. Zo: 9.30 N. Jaspers en B. Slangen: 11.15 M. Peters en M. Ver- heijen. Ma: 19.00 I. Poels en N. Pou- wels. Wo (19.00) en vr (14.00): T. v. Asten en K. Jaspers. Spreuk van de week: 'Elke schurk is geen dief, maar elke dief is wel een schurk!' (Aristoteles) Gedoopt en daardoor in de kerk opgenomen: Jop Matijsen en Sanne Vereteegen. Mededelingen: In de oorlog (1944) werd mijn fiets door de Duitsers gestolen. Nu na 50 jaar, is rnyn fiets weer ontvreemd: zaterdagavond jl. omstreeks middernacht. Deze keer was het geen Duitser maar een be zoeker van de Forest! Ik kijk nu uit naar myn eigen of een ander (twee dehands) rijwiel! Wefet u nog niet wat een Kinder woorddienst is? Laat uw kind het u vertellen! Zaterdagavond om zeven uur! Zaterdag 30 april viert Nederland Koninginnedag en dus de ZaMo Ac tive Club ook. By de ZaMo Active Club spelen iedere zaterdag tussen 10.00 en 12.00 uur bijna 40 kinde- ren het spel in de wereld van Har monie. Maar voor deze feestelijke oranje dag nodigen zij ook alle an dere kinderen van 7 tot 12 jaar uit om tussen 10.00 en 12.00 uur op 30 april een spel mee te spelen. Het programma ziet er als volgt uit: 10.00 uur: Verzamelen by het beeld op 't Henseniusplein. Vervolgens spelen we een gekombineerd spel, nl. een etalagetoclit en een vos senjacht. 11.30 uur: De kinderen die óók meededen aan de andere twee spel len mogen hun fiets oranje vereie ren. Oranje materiaal is aanwezig. De mooiste oranje fiets wint twee kaartjes voor de Efteling aangebo den door het Days Inn Hotel in Best. 12.00 uur: Het programma is afgelo pen en de rest van de dag is Venray mooi versierd met al die oranje fietsen. Je moetje wel uiterlijk vrydag op geven voor deelname bij foto/video speciaalzaak Rini van de Leur in de Paterestraat. Oorlogstuig gevonden Tijdens ploegwerkzaamheden op een bouwland aan de Peelweg in Ys selsteyn werd een nog op scherp staande 25 ponder naar boven ge ploegd. Het gevaarlijke oorlogstuig werd in afwachting van de ruiming veilig gesteld. Tijdens landbouwwerkzaamhe- den aan de Houtklef kwam een nog zeer gevaarlijke 3.7 inch brisantgra- naat naar boven. Ook dit uiterst ex plosief oorlogstuig werd met de grootste voorzichtigheid in afwach ting van een snelle ruiming veilig Het team van Leo Hendriks bv (ij zerwaren, gereedschappen en ma chines) aan de Hofstraat 6 te Venray, is de afgelopen tijd druk in de weer geweest met de her inrichting van de zaak. Op de eerste verdieping is ruimte vrijgemaakt voor een spiksplinter nieuwe afdeling exclusief bouw- beslag, een kollektie, die in de wyde omgeving van Venray zyn weerga niet kent. Leo Hendriks heeft nu een gigantische keus in deurkruk ken, voordeurknoppen, raamkruk- ken, briefplaten. veiligheidsbeslag, enz. Want of u nu een klassiek mo del of Italiaans top disign zoekt: Leo Hendriks heeft het. En dat geldt ook voor roestvast-staal beslag en deurrgrepen gemaakt van berg kristal! Wilt u een perfekte en represen tatieve afwerking van uw huis? Laat de medewerkers van Leo Hendriks dan voor één keer even beslag leg gen op uw tijd. Om vrijblijvend ideeën op te doen, of om in alle rust en met een deskundig advies garni turen samen te stellen. Daarnaast biedt Leo Hendriks een uitgebreid assortiment voor be drijfspanden en kantoren, in aller lei soorten en maten. Overzichtelijk gepresenteerd. Leo Hendriks kan komplete sluitsystemen samenstel len, maar ook allerlei bijbehorende sloten leveren. Tevens kan men een uitgebreid assortiment beveili- gingsbeslag laten zien, want ook op het gebied van beveiliging is de kennis groot. Kom dus kijken of maak een af spraak en overtuig uzelf van dit Enorme assortiment. Portemonnees gestolen Uit een handtas van een in woonster van Broekhuizenvorst werd de portemonnee gestolen. Daarin zaten naast geld ook vier girobetaalkaarten. De handtas stond in één van de kantoren van een bedrijf aan de Mereeloseweg. De diefstal vond vorige week dinsdag tussen 08.30 en 12.30 uur plaats. Uit de kleding van een 13-jarige jongen werd een portemonnee met daarin wat geld en enkele pasjes ontvreemd. De diefstal vond zater dagmiddag plaats in een kleedlo kaal van een sportvereniging aan de Leunseweg. Diefstal portemonnee Uit de sporttas van een sportster die in een kleedlokaal aan de Zuid singel stond werd haar portemon nee met daarin een bedrag van 250,- en persoonlijke bescheiden ontvreemd. De diefstal vond zater dagmiddag tussen 16.00 en 18.15 uur plaats. ENORM/PROFNOI Enorm Leo Hendriks bv he zich ook aangesloten bij de landt ke organisatie Profnorm. Vand, de kreet: 'Enorm Leo Ilendr voortaan Enorm-Profnorm Hendriks'. Hierdoor is men in staat om vo delig in te kopen en de prijzen la te houden. Men kan de professioi le gebruiker uit handel en dustrie optimaal van dienst met een uitgelezen assortiment de van oudsher bekende Menace vindt u o.a. Festo en Elu profess neel gereedschap, Senco hechtte nieken, Benetiere diamant-gere schap, een uitgebreid assortinu persoonlijke veiligheid, doorwe kleding, enz. Door deze ingrijpende verani ringen is de Enorm afdeling nui overzichtelijker geworden, mete uitgebreid assortiment aan staali ren, elektra, elektrisch hand reedschap, lijmen, kitten, tu gereedschap en ijzerwaren, uiteraard de sleutelafdeling, waai bijna voor alle sleutels teret kunt. HEROPEND Op 28 april is deze grootseheep ingreep voltooid. Dit wordt op 29( 30 april gevierd met spektakulai aanbiedingen. Een extra feestd dus in Venray. op 30 april met gi tis suikerspinnen! In het eentru van Venray zullen kadobonm worden uitgedeeld en ballonm voor de kinderen. Het team van Enorm-Profnor Leo Hendriks nodigt u graag uit! Wasmachine in bran< Maandagavond was kortsluiti van de condensator van een wasi chine, die in de keuken van een ning aan de Veltumse Klef stond, oorzaak dat de wasmachi in brand geraakte. De rookontn keling werd tydig ontdekt en d< het nemen van maatregelen k uitbreiden van de brand voorl men worden. De in rekordtijd a wezige brandweer hoefde voor blussing niet meer in aktie te men. De schade bleef beperkt rookschade. Poging tot inbraak In de nacht van zaterdag op zo dag was getracht in te breken i een woning aan de Kempweg. een raam aan de achterzijde vam woning waren de veiligheidspallf er al uit geslagen. Kennelyk is dader in zijn werk gestoord heeft zijn inbraak niet kunnen v tooien. Wereldwinkel Venray Henseniusstraat 3a

Peel en Maas | 1994 | | pagina 22