<fvK Gemeente houdt uitverkoop Openstelling showtuin Gunhoek Groenvoorzieningen NK Run-Bike-Run voor sporters en rekreanten Kringwedstrijden voor paarden en pony's in Castenray Taekwon-do vereniging Tong-Il SHOW-TUIN bij Raadslid benoemd Gemeente start vrijdagmorgen met openbare inschrijving Men was gewaarschuwd Raad akkoord met privatisering De Sprank Aan handel kwam een einde... Kurvers Parket Maasbree Open dag bij LiAgro in Wanssum Ij Geen meubelshow in Oirlo!!! Maar opening van de (junhoek O groenvoorzieningen Oirlo Hengelsport HSV de Roerdomp Duivensport PEEL EN MAAS Donderdag 31 maart 1994 - Pagina 7 Op maandag 4 april, 2e Paasdag, organiseert de Landelijke Rijver- eniging en Ponyclub De Eendracht uit Castenray een gekombineerde kringwedstrijd voor paarden en po ny's. De wedstryden zullen worden gehouden op het terrein op de hoek Castenrayseweg-Klein Oirlo. Het ter rein aan de Oosterbosweg, waar de wedstrijd in eerste instantie gehou den zou worden, is door het natte weer van de laatste tijd, niet be rijdbaar. Met deze wedstrijd wordt het bui tenseizoen voor de ruitersport in de Kring Noord-Limburg geopend. Ei- zullen ongeveer 269 pony-kombi- naties deelnemen aan het indivi dueel dressuur terwijl 111 pony- kombinaties aan de springwedstrij- den meedoen. Ook zullen er ponyspelen verre den worden, hetgeen inhoudt dat ongeveer 40 beginnende ponyrui- ters en -amazones op een speelse manier vertrouwd raken met hun pony's. Bij de paarden worden 189 kom- binaties by de individuele dressuur verwacht. 109 Kombinaties nemen deel aan het springen. Het programma voor maandag ziet er als volgt uit: 10.00 uur aan vang individuele dressuur pony's en paarden en aanvang ponyspe len. Om 11.00 uur is de aanvang van het springen, de ponys op ter rein B en de paarden op terrein A. Rond 15.30 uur worden de prijswin naars bekend gemaakt, gevolgd door de prijsuitreiking. Deze door De Eendracht georgani seerde wedstrijd is voor iedereen vrij toegankelijk. IDe Heeren van Aemstel is een nieuive twrecage.legenheid die door burge meester Waals, vorige week donderdag geopend weid. De Heeren van Aemstel is een café-brasserie, gelegen op een van de mooiste punten van het Schouwburgplein. Twee jonge ondernemers, Wilbert van Waayenburg en Frans-Josef van Rooy hebben daar hun deuren geopend voor het Ven- I rayse publiek. De café-bnisserie beschikt over een veertigtal zitplaatsen, smaakvol gegroepeerd, die uitnodigen voor een drankje en wellicht een smakelijk hapje, bereidin eigen keuken. Ook de barklanten zijn n iet verge ten, Een gemakkelijk lange staanbar wacht op gezelschap dat zich een I drankje goed Iaat smaken. Extra attraktiefin de bar is de plaatsing van de bierkranen in de achter- wand, welke rechtstreeks uit de brouioerij gevoed schijnen te worden. Bij mooi weer zal aansluitend, aan het café, maar ook op het Schouwburgplein i| een terras worden ingericht met een 100-tal zitplaatsen. I De Heeren van Aemstel beschikken over een kleine kaart met een ruime j sortering, altijd vers bereide gerechten. Alle dagen van de week, behalve op I dinsdag, staan 'De Heeren van Aemstel', vanaf 11 uur 's ochtends voor u ii klaar om u gastvrij te ontvangen en te bedienen. Ook tijdens het wintersei- 'j zoen zal men igeen de weg naar dit café weten te vinden om na een goede füm of na een avondje theater met vrienden na te praten over de voor stelling. Venray heeft, er een gezellige café-brasserie hij gekregen. 2e Paasdag open dag Drie jaren geleden is hoveniers bedrijf Gunhoek Groenvoorzienin gen gestart in Oirlo. Het bedrijf richt zich met name op het ont werp, de aanleg en het onderhoud van tuinen en bedrijfsterreinen. De werkzaamheden variëren daarbij van de aanleg van verhardingen en het plaatsen van schuttingen, tot het planten en snoeien van bomen, heesters e.d. Indien gewenst kan de gehele aanleg van de woon- of be drijfsomgeving door Gunhoek Groenvoorzieningen verzorgd wor den. Daarnaast wordt een deel van het werk in het onderhoud van grootschalig groen (gemeentelijke plantsoenen e.d.) gevonden. Naast de beide ondernemers zijn momen teel vyf medewerkers in het bedrijf aktief. Om voor de opdrachtgevers zicht baar te maken hoe te verwerken materialen of tuinonderdelen er uit (gaan) zien, werd het wenselijk om een ruimte in te richten waar deze elementen bekeken kunnen wor den. Materialen zien er in de prak tijk toch altyd anders als in de catalogus. Vandaar dat afgelopen winter gewerkt is aan het ombou wen van de boerderij-tuin naar een 'show-tuin', en wel op zodanige wij ze dat een grote diversiteit aan ma terialen getoond kan worden. Hierdoor ontstaat natuurlijk een bonte verzameling aan tuinelemen- ten, maar door verwerking in on derdelen met een passend karakter en de aanleg van beplanting is een tuin ontstaan, die, naast het predi kaat 'toonkamer' ook het predikaat 'mooie tuin' mag dragen. In de tuin, die ongeveer 450 m2 groot is, treft u ongeveer 20 ver schillende verhardingsmaterialen, enkele waterelementen en diverse soorten natuursteen aan. En na tuurlijk planten, verdeeld in tuin- typen (rotstuin, lieidetuin, conife- rentuin, enz.). Daarnaast zijn meerdere soorten materialen te zien in de 'monster- hoek', want het is onmogelijk om al le soorten in een tuin te verwerken. Op tweede Paasdag zal de show- tuin voor het eerst opengesteld wor den. U bent tussen 11.00 en 16.00 uur van harte welkom om eens te komen kijken naar hetgeen Gun hoek Groenvoorzieningen u te bie den heeft en misschien ook voor u kan betekenen. De heer G.J.P.M. Verkoeijen van Samenwerking Venray is door de voorzitter van het centraal stembu reau voor de verkiezingen van de gemeenteraad, dhr. Waals, be noemd tot lid van de gemeenteraad. Deze benoeming is het gevolg van het niet aannemen van de benoe ming door mevr. M. Roling-Schol ten, die zoals bekend is, zich uit de party Samenwerking heelt terugge trokken. Dhr. Verkoeijen zal overigens niet. net als alle andere gekozen raadsleden, op 12 april geïnstal leerd worden. Hij heeft tot 8 april de tyd om zijn benoeming te accep teren. Daarna zal in de vergadering van 12 april zyn 'geloofsbrieven' ge- kontroleerd worden. Als die zijn goedbevonden zal hij in de eerstvol gende vergadering, eind april, geïnstalleerd worden. De gemeente Venray houdt uit verkoop. Om de liquiditeit van de gemeente te verbeteren, wil het ge meentebestuur, in navolging van De Sprank, ook af van andere ge meentelijke accommodaties en ter reinen. Burgers, bedryven en instellingen kunnen morgenvroeg vanaf 9.00 uur in de burgerzaal in schrijven op een groot aantal ac commodaties en terreinen. SUK8ES Nu de raad met sukses de ver koop van De Sprank heeft goedge keurd, komen nu andere gemeente lijke objekten aan de orde. Sporthal De Wetteling, gebouwd in de zeventiger jaren, is een van die accommodaties. De minimale inschrijving bedraagt ƒ5.000,-. De gemeente zal gedurende 15 jaar een kwart miljoen bijdragen in de ex ploitatiekosten. Ook de sportvelden gaan in de uitverkoop. Met name de Venrayse verenigingen maken nu kans om tegen een redelijk gunstige prijs, de velden in eigendom te krijgen. Voor de kleedlokalen zal een andere re geling getroffen gaan worden. PLEINEN Om enige aktiviteit op en rond de pleinen te krijgen zyn verkoop- plannen ontwikkeld. De muziek school, voorheen raadhuis, gaat ook in de verkoop. Hierop kunnen al leen horecabedrijven inschrijven, zodat gezelligheid op de pleinen ge garandeerd is. Het pand kan even tueel gehuurd worden voor een prijs van ƒ250.000,-. Of deze horeca ondernemer een terras op de Grote Markt mag beginnen is nog niet duidelijk. Overigens wordt, by de verkoop van het oude raadhuis ge dacht aan eenzelfde konstruktie zo als die by De Sprank is toegedacht. Ook hier kan een koper dus een ex ploitatiesubsidie verwachten en het pand over 22 jaar zijn eigendom noemen. Een goede horeca-zaak is immers ook een basisvoorziening... Voor wat betreft de pleinen zelf, wil de gemeente ook nog wel wat kwyt. De laatste weken heeft men gekonstateerd dat er toch wel dege lijk de behoefte bij de burger bestaat om op het Schouwburg- en het Henseniusplein te parkeren. Particuliere ondernemers kunnen deze pleinen nu kopen en mogen daar betaald parkeren in gaan voe ren. Het gemeentebestuur zal de aanleg van een parkeergarage op deze pleinen niet tegenwerken. Wel zal aan de strenge welstandseisen voldaan moeten worden... STRATEN De financiële behoefte bij de ge meente is zelfs zo hoog dat besloten is om stukken straat te verkopen. Na het invoeren vair het betaald parkeren heeft de gemeente ge konstateerd dat de burger zijn of haar auto steeds meer in de woon wijken (o.a. oranjebuurt) neerzet. Hier wil men nu munt uit slaan door in die straten parkeerplaatsen te verkopen. Aanwonenden zullen echter op hun hoede moeten zyn. Het is niet uitgesloten dat het stuk voor hun oprit ook van eigenaar verandert. U ziet, er is dus ook aan de kleine belastingbetaler gedacht. GROND Tenslotte wil de gemeente Venray nu definitief af ran de vele hectaren industrie- en bouwgrond. Reeds nu al kan men inschrijven op een stukje bouwgrond tussen Venray en Oostrum. op het St. Annaterrein of in De Brabander. Hoe snel de af handeling van de bouwvergunning zal plaatsvinden, wordt hierby wel in het midden gelaten. Industrieën kunnen ook weer in Venray te recht. De grondprijs is nu gemini maliseerd. maar industrieën die zich in Venray willen vestigen, zul len wel aan een groot aantal toet singscriteria voldoen. Bij de inschrijving wordt hierover uitvoe rige informatie verstrekt. Wy hadden er voor gewaar schuwd, de politie had op dracht gekregen van het gemeentebestuur om verbalise rend op te treden tegen het steeds vaker parkeren in het weekend op het Hensenius plein en het Schouwburgplein. Met inzet van leden van de Re- servepolitie werd zowel zater dag als zondag gekontroleerd. Zaterdag werd tienmaal een 'transaktie' onder de ruitenwis ser geschoven, zondag waren dat er veertien. Tevens werd door de Reservisten nog elf maal een bekeuring uitgedeeld voor ander verkeersovertredin gen zoals het rijden op het fietspad en het rijden in de ver boden richting. De Venrayse gemeenteraad is dinsdagavond akkoord gegaan met de privatisering van De Sprank. La- co kan nu aan de slag gaan in het Venrayse 'zwemparadys'. Alleen de fraktie V.d. Vorle stemde tegen. Dhr. Lemmens noemde het voorstel een wankele zekerheid voor wat betreft de instandhouding van De Sprank. Hy verwacht dat De Sprank over en kelejaren weer in de problemen zit en weer terugvalt in de schoot van de gemeente. VOORLICHTING De raadsleden drongen er by het college wel op aan om de hele gang van zaken rondom De Sprank goed aan de burger 'te verkopen'. 'Er moet goed aan de burger worden uitgelegd hoe het met De Sprank is gegaan en hoe het in de toekomst zal gaan' aldus mevr. Kemmelings (PvdA). Dhr. Janssen (WD) had al gelui den gehoord dat Laco er jaarlijks 1 miljoen gulden voor krygt. 'Wij we ten dat dat niet zo is, maar maak dat ook de burger duidelijk...' Wethouder Driessen deelde de raad mede dat via de afdeling voor lichting van de gemeente al afspra ken zyn gemaakt om de burger over deze zaak voor te lichten. Dat zal binnenkort gaan gebeuren. De raadsleden waren tevreden dat de gemeente deze zaak serieus aanpakt. Donderdagavond omstreeks 21.30 uur betrapte een inwoner van Venray een 15-jarige jongen in zyn achter de woning gele gen schuur aan de Deumese- weg ter hoogte van Heide. De jongen had twee spuitbussen by zich die hij uit die schuur had ontvreemd. Doordat de in woner de jongen in zyn kraag kon grijpen, werd deze aan de politie overgegeven. De jongen verklaarde dat hy al zeven keer lege flessen en kratjes uit schuren had gehaald om deze voor het statiegeld in te leveren. Hy had dat niet alleen gedaan maar met zijn, even eens 15-jarige, vriend. Beide knapen kregen proces verbaal aangezegd en konden na verhoor weer naar huis. De ouders zyn van de 'handel' van hun zoons in kennis gesteld. Typerend is dat geen van de ze ven benadeelden aangifte heb ben gedaan van diefstal. Het had dus nog lang kunnen duren... Theo Kurvers is op 1 augustus 1993 gestart met zyn eigen parket- bedrijf, nadat hij enkele jaren in dienstverband ervaring heeft opge daan in het leggen van parketvloe ren. Theo Kurvers werkt veel samen met Rowi Parket waarvoor hij opdrachten uitvoert in heel Ne derland. Daarnaast heeft Theo Kur vers in een korte tijdspanne een eigen klantenkring weten op te bouwen. Zo legde hij o.a. de parket vloer in videotheek Filmclub 't Cen trum in Maasbree aan. Bij Kurvers Parket staat de service hoog aange schreven, derhalve komt Theo Kur vers met stalen naar de klanten toe, zodat het kiezen van de juiste par ketvloer een fluitje van een cent is. Theo Kurvers is een vakman, die kwaliteitsparket verkoopt. Hij is aangesloten bij Interieur Winkel- waarborg. Bekende merken die hij in zyn kollektie voert zijn Lamette. Tarkett, Universeel en Paloheimo. Verder is hij gespecialiseerd in ta- pisvloeren. massieve strokenvloe- ren en bourgogne vloeren. Theo Kurvers streeft naar optimale servi ce en is ook na 18.00 uur bereik baar. Service, gunstige pryzen, kwaliteitsparket en vakmanschap zijn de peilers, waarop het bedrijf Kurvers Parket gebouwd is. De jon ge ondernemer is dagelijks telefo nisch te bereiken onder nummer 04765-3150. A.s. zondag en maandag is er by Kurvers Parket een paasshow. Beide open van 12.00 tot 17.00 uur. (adv.) LiAgro, het 'dier-tuin-bedryf houdt op zaterdag 2 april a.s. een open dag. Om 9.00 uur zal de open dag feestelijk van start gaan met medewerking van de loco-burge meester van Meerlo-Wanssum. Iedereen is tot 17.00 uur van harte welkom. LiAgro is een bedryf van de 26-jarige Eric v.d. Ligt. Hij startte dit bedrijf, samen met echtgenote Kathleen, in 1992 en heeft onlangs zijn pand aan de Meerloseweg te Wanssum geheel verbouwd. Deze voormalige bakkerij is nu omge bouwd tot een moderne dier- en tu inspeciaalzaak. Eric v.d. Ligt is een gediplomeerd diergeneesmiddelen verkoper. Ver der treft men in zijn groothandel alle veebenodigdheden, was- en rei nigingsmiddelen aan. Verder is by LiAgro een ruim assortiment van - dier- en tuinbenodigd heden ver krijgbaar. 'De klant is koning' is een gezeg de dat ook door LiAgro wordt toege past 'In deze toch wel 'slechte tijden' is het zaak dat je klantge richt bezig bent' aldus Eric v.d. Ligt. Een voorbeeld daarvan is de bezorg- service van LiAgro. Daarom zien Er ic v.d. Ligt en zijn echtgenote de toekomst positief in. U kunt nu al inschrijven! Zondag 24 april a.s. vormt het centrum van Venray het middel punt van het Open NK Run-Bike- Run. Atleten uit binnen- en buiten land zullen in Venray aan de start verschynen en strijden om de open Nederlandse titel. Daarnaast is er een programma voor de rekreatieve spoilers. REKREANTEN Rekreanten kunnen zich nu al in schrijven voor de diverse wedstrij donderdelen. De individuele afstanden zyn 7 km lopen, 30 km fietsen en 3,5 km lopen of 3.5 km lopen, 15 km fiet sen en weer 3,5 km lopen. Naast de individuele wedstrijden zijn er ook trio-wedstrijden. Een trio bestaat uit twee lopers, een fiet ser en een coach. Trio's kunnen sa mengesteld worden uit familie leden, collega's, bedryfsteams, scholierenteams, docententeams, noem maar op. Voor de trio's zijn diverse afstan den. Ingeschreven kan worden op 3,5 km lopen, 15 km fietsen en weer 3,5 km lopen. Voor scholieren bedraagt de afstand 2 km lopen, 15 km fietsen en 2 km lopen. Boven dien zullen de scholieren in leef tijdscategorieën worden ingedeeld: 12-14 jaar, 15-16 jaar, 17 jaar en ouder. CENTRUM Het centrum van Venray vormt het middelpunt van deze wedstrij den. Start en finish is op het Schouwburgplein. Gestreden wordt op een verkeersvrij loopparcours en een verkeersarm fietsparcours. Op het Schouwburgplein zijn di verse aktiviteiten georganiseerd. Een disc-jockey zorgt voor een mu zikale omlijsting. Voor alle deelne mers is er een herinnering terwijl er ook nog leuke pryzen te winnen zyn. Inschryving kan geschieden by het wedstrijdsekretariaat, Mariëlle en Peter Scheres-Jenniskens. tel. 89615 of via postbus 317, 5800 AH Venray. Opgave is ook mogelijk bij het VW-kantoor. Snelheidskontroles Vorige week woensdag hield de politie weer snelheidskontroles op wegen waar de maximum snelheid 80 km per uur bedraagt. Van 13.45 tot 14.00 werden op de Deumeseweg tussen de viadukten 89 voertuigen gekontroleerd. Daar van reden er zes te snel en de hoog ste snelheid bedroeg 112 km per uur. Van 14.05 tot 15.05 uur kontro- leerde men op de Wanssumseweg 178 voertuigen. 17 Reden te snel. De hoogste snelheid bedroeg 118 km per uur. Van 15.10 tot 15.40 uur werd op de Deurneseweg tussen Heide en Ys- selsteyn gekontroleerd. van de 189 voertuigen reden er elf te snel. De hoogste snelheid bedroeg maar liefst 154 km per uur! Van 15.50 tot 16.40 uur werden op de Puttenweg tussen Ysselsteyn en de grens met America 189 voertui gen gekontroleerd. Hier reden er 34 te snel en de hoogste snelheid bedroeg 115 km per uur. Dat de politie ook zaterdags snel heidskontroles houdt zullen 68 autobestuurders binnenkort erva ren, want die werden 'geknipt' op de Westsingel en de Noordsingel. Van 11.30 tot 12.00 uur werden op de Westsingel 97 voertuigen ge kontroleerd. Daarvan reden er 34 te snel en de hoogste snelheid be droeg 96 km per uur. Van 12.10 tot 12.30 uur werden 91 voertuigen gekontroleerd op de Noordsingel. 34 Reden te snel. De hoogste snelheid bedroeg hier 81 km per uur. Op zondag 20 maart jl. werden er weer kup-examens afgenomen voor alle leden tot rood-zwarte band. De examens werden ditmaal afgeno men door hoofdtrainer Rob Gree- vink (5e dan. ryksgediplomeerd Taekwon-do leraar). Frans Flinsen- berg (3e dan) en Paul Nyssen (le dan). In totaal waren er 44 kandida ten die na een trainingsperiode van circa 3 maanden klaar waren voor hun kup-examen. Alle deelnemers werden beoor deeld op de volgende onderdelen: Tuis - schijngevechten tegen denk beeldige tegenstanders volgens een vast patroon; hand en voettechnie- keri; ilbo- en sambo taeryon waarbij één partner een aanval uitvoert en de andere partner een verdediging en counter-aanval uitvoert; hosin- sul of zelfverdediging tegen ver schillende vormen van beetpakken en verwurgingen; het vrye gevecht (sparren, het toepassen van aanval, verdediging en counter-aanval te gen een daadwerkelijke tegenstan der); gye pa - breektechnieken, het met een bepaalde hand- of voettech niek breken van een plank. Hieronder volgen de namen van de kandidaten met hun nieuw- behaalde graduering. 9e kup, gele band: Tam van Kem pen, Tbm Loonen, Ron v.d. Molen- graft, Bart Pelzer, Lizzy Saffrie, Fatima Sebbar. 8e kup, geel-groene band: Patricia Arts, Niels Blaauw, Sanne Claes- sens. Dirk Drabbels, Emil Janssen, Susan Boom (voorg wnd) en Marije Mens voeren een zijwaartse trap (Yeop Cluigi) uit tijdens het examen. Tamara Kranenburg. Liang Soo, Stephanie Spronken. 7e kup, groene band: Susan Boom, Lorenzo Bahadur. Daan Coumans, Sanne Janssen, Marye Mens, Gazza Mohammed, Maureen Ripkens,.Jim van Schyndel. Dennis Saamena Adem Simsek, Derrick Smith, Amy Soo. 6e kup, groen-blauwe band: Erik Blaauw. Hakan Eris, Dennis Nottel- man, Rupert Thn. 5e kup, blauwe band: Dolf Drab bels, Pascal Janssen, Ivo van Tingeren. 4e kup, blauw-rode band: Moni que Hoogstraten, Rob van Kempen. Davy Ripkens. Patrick Thi>. 3e kup, rode band: Ivo Tonnaer. 2e kup, rood-zwarte band: Paul Arts, Lorens Janssen. Stacey Pelzer. le kup, rood-7,wart-zwarte band: Emil v.d. Burgt, Erik Degen. Roel de Klerk. Speciale vermelding voor Loren zo Bahadur, die één band mocht overslaan en direkt de groene i.p.v. de geel-groene band mocht ontvan gen omdat hij een bijzonder goed examen liep! Bent ook u geïnteresseerd in Tiekwon-do, kom dan gerust eens kijken tijdens één van de trainin gen in onze zaal aan de Leunseweg 2c te Venray. Zie tevens de adver tentie elders in dit blad. (ffi Telefoon 04780-71800 Tweede Paasdag 11.00-16.00 uur Ontwerp, aanleg en onderhoud van tuinen en groenvoorzieningen. Wil bestuurder van lesauto zich melden De politie zou graag in kontakt komen met de bestuurder van een lesauto die donderdagmiddag om streeks 17.30 uur, komende vanaf de Chopinstraat geen voorrang ver leende aan een 16-jarige bromfiet ser die op de rondweg Brukske reed. Die kon niet meer verhinde ren dat hij met zijn bromfiets tegen de lesauto botste. De bromfietser kwam ten val en moest zich voor behandeling van opgelopen schaaf wonden en kneuzingen onder me dische behandeling stellen. De bestuurder van de lesauto is wel uitgestapt en heeft nog met de bromfietser gesproken maar toen de politie arriveerde was de lesauto verdwenen. Er is wel een signale ment van de bestuurder bekend. Ook worden eventuele getuigen - die zijn er - verzocht zich met de politie in verbinding te stellen. De lesauto had schade aan de bumper en de kentekenplaat ter wijl de bromfiets zwaar werd be schadigd. Dierenvriend Een uit Arnhem afkomstige bestuurder van een personenauto zag vrijdagmiddag op de A73, onder de gemeente Venray, een Golden Retriever lopen. Deze hond zou, als hij niet gevangen zou worden, ze ker slachtoffer van het snelverkeer zijn geworden, want dieren kunnen deze weg alleen verlaten via een af rit of door gebruik te maken van de voor het grofwild aangelegde springschanzen. De bestuurder bleek een dieren vriend te zijn. Hij wist de hond te vangen en bracht hem naar een dierenarts. Die zorgde ervoor dat de hond naar dierenasiel De Berghaag in Oost rum terecht kwam. Nog geen drie uur later kon de politie een bezorgde eigenaar van een Gol den Retriever melden dat zyn hond onder de goede zorgen van het per soneel van het dierenasiel was toe vertrouwd. De zes-dorpenwedstryd werd ge wonnen door T. Verhaag; 2e P. Ku- nen; 3e J. Koenen. Verder was er nog prys voor onze deelnemers J. Weys en B. v.d. Hogenhof. Zaterdag 2 april koppelwedstrijd de Snoekbaars Tegelen in de jach thaven. Maandag 4 april zes-dorpen Wel- lerlooi. Voor uw vergunningen kunt u te recht bij H. v.d. Heuvel, Klaproos 1, Venray en V. Grootels Hengelsport, Stationsweg. P.D.V. De Zwaluw Zaterdag 2 april: Heverlee. In- manden: vrijdag 1 april van 19.00- 19.45 uur. Mandendienst: J. Cree- mers, M. Voesten, P. Willems en W. v. Osch. Teveel pasagiers in taxibus In de nacht van zaterdag op zon dag omsteeks 03.00 uur werd een taxibusje besteld om zeven perso nen vanuit een uitgaanscentrum in Leunen naar Wanssum te vervoe ren. Tben de taxibus arriveerde wa ren het niet zeven maar twaalf personen die in die taxibus plaats namen. De bestuurder wilde geen problemen daar hy maar acht per sonen mag vervoeren. Er werd over en weer geschreeuwd en geen van zijn 'gasten' wilde de taxibus verla ten. Hij reed naar de binnenplaats van het politiebureau waar de poli tie een zevental 'gasten', waaronder ook dames, in de kraag kon grypen. Na een afkoelingsperiode en een in gesteld onderzoek dat er geen ver nielingen waren aangericht aan de taxibus, konden allen weer vertrek ken. Hoe ze thuis zijn gekomen is jiiet bekend.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 7