Het instellen van beroep NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Afspraken- spreekuur bij Sociale Zaken Gemeentehuis met Pasen gesloten Algemene wet bestuursrecht (3) wet milieubeheer Gemeente legt reklameborden aan banden Ophalen en storten van huisvuil Ophalen van oude koelkasten Deeltaxi morgen van start Benoeming gemeenteraadslid na PEEL en maasDonderdag 31 maart 1994 - Pagina 17 GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY De openingstijden van het ge meentehuis zijn als volgt: - Het Centraal Informatiepunt (CIP) is van maandag t/m vrijdag geopend van 09.00 tot 17.30 uur. De vakbalies van Burgerzaken, So ciale Zaken, Financiën en Gemeen tewerken zijn van dinsdag t/m vrijdag geopend van 09.00-13.00 uur en op maandag van 09.00-17.30 uur. Het gemeentehuis is telefonisch be reikbaar op alle werkdagen van 08.00-18.00 uur. I Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak I via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. De afdeling Sociale Zaken op het gemeentehuis voert vanaf 5 april een afspraken-spreekuur in. Dat be tekent dat de cliënten en de meeste andere bezoekers er alleen nog op afspraak terecht kunnen. Voor het maken van een afspraak kunt u te recht bij het afsprakenbureau van Sociale Zaken. Dit bureau heeft de volgende ope- ningsuren: Maandag: 08.30-17.30 uur. Dinsdag t/m donderdag: 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur. Vrijdag: 08.30-13.00 uur en 14.00-16.30 uur (alleen in de even weken). Tijdens deze openingsuren kunt u ook bellen, tel. 23326 of 23327. Het afspraken-spreekuur geldt niet voor zakenrelaties en personen die komen voor het aanvragen van bijstand/voorziening of algemene informatie. Zij kunnen zoals voor heen op de normale openingstijden terecht bij de vakbalie van de afde ling Sociale Zaken (maandag van 09.00-17.30 uur en dinsdag t/m vrij dag van 09.00-13.00 uur). In verband met Pasen is het ge meentehuis morgen (Goede Vrij dag) en op maandag 4 april (2e Paasdag) gesloten. Op 1 januari 1994 is de Algemene wet bestuursrecht in werking getreden. Deze wet regelt de verhoudingen tussen overheid en burger. Alle bestuursorganen, ook gemeenten, hebben nu met dit recht te maken. Ook burgers die een beslissing vragen, bezwaar maken of beroep instellen, moeten zich aan de regels van de Algemene wet bestuursrecht (AWB) houden. Deze week het derde - en laatste - deel in onze artikelenreeks: WANNEER KENT U BEROEP INSTELLEN? Als u bezwaar gemaakt hebt tegen een beslissing van de gemeente en het niet eens bent met het besluit dat op uw bezwaarschrift is geno men, kunt u beroep instellen. Bij de beslissing op het bezwaar hoort te zijn vermeld of u in beroep kunt gaan, waar u dit kunt doen en bin nen welke termijn, Ontbreekt deze informatie, dan kunt u 't best even bij de gemeente informeren. WAAR EN HOE STELT U BEROEP IN? In de meeste gevallen stelt u be roep in bij de rechtbank. In een aantal gevallen moet. u bij een ande re instantie beroep instellen; soms moet u ook rechtstreeks - zonder dat u eerst naar de rechtbank gaat naar de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Haad van State. Voor het instellen van beroep moet u een beroepschrift indienen. Dit is een brief waarin u uitlegt waarom u het niet eens bent met de beslissing van de gemeente. In deze brief moet u ook schrijven wat naar uw mening de beslissing van de rechter zou moeten zijn. U moet uw beroepschrift sturen naar de griffie van de rechtbank Roermond, ter attentie van de sek- tor bestuursrecht Dit. staat ook in het besluit dat u van de gemeente ontvangt. Bij het. beroepschrift kunt. u een kopie van de beslissing op het. bezwaarschrift meesturen. BINNEN ZES WEKEN U moet uw beroepschrift verstu ren binnen zes weken na de dag van verzending van de beslissing. Is uw beroepschrift niet binnen zes weken bij de rechtbank, dan ver speelt u in principe uw recht om beroep in te stellen. Het is verstandig uw beroep schrift aangetekend te versturen; u kunt dan aantonen dat u het be roepschrift op tijd hebt verzonden. Tijdens de beroepsprocedure geldt de genomen beslissing. Het kan zijn dat deze beslissing intus sen onherstelbare gevolgen voor u heeft. Dan kunt u de rechter vragen om een 'voorlopige voorziening'. Dit betekent dat een speciale regeling kan worden getroffen voor de perio de dat het beroepschrift nog in be handeling is. het instellen van beroep MEER TIJD NODIG De termijn voor het instellen van beroep is zes weken. Het kan zijn dat u denkt meer tijd nodig te heb ben, bijvoorbeeld voor het vragen van advies. Om uw recht op beroep niet te verspelen, kunt u binnen zes weken een brief sturen naar de rechtbank waarin u meedeelt dat u beroep wilt instellen. U schrijft waarom u het niet eens bent met de beslissing op het be zwaarschrift en waarom u meer tijd nodig hebt voor uw beroepschrift. Bij die brief moet u, als dat moge lijk is. een kopie meesturen van de beslissing op het bezwaarschrift. In de beroepsprocedure kunt u een advocaat inschakelen. Ook kunt u iemand machtigen om na mens u beroep in te stellen. Is uw vertegenwoordiger geen advocaat, dan moet u de persoon schriftelijk machtigen. Deze machtiging moet u meesturen. KOSTEN Als u beroep instelt of een voorlo pige voorziening vraagt, moet u griffierecht betalen. U krijgt van de rechtbank een rekening. Deze moet u binnen vier weken betaald heb ben. anders wordt uw beroepschrift niet in behandeling genomen. Als de rechtbank u in het gelijk stelt krijgt u het griffierecht terug van de gemeente. HOE VERLOOPT IIET PROCES? Als alle stukken binnen zijn, on derzoekt de rechter de zaak. Dit is het zgn. vooronderzoek. Na het vooronderzoek kan de rechter een beslissing 'op basis van de stukken' nemen. U krygt daarvan bericht. Als u het niet eens bent met deze schriftelijke behandeling, kunt u in verzet gaan. Binnen zes weken moet u dan een verzetschrift in dienen. De rechter kan ook een beslissing op basis van de stukken nemen als alle partijen daarvoor toestemming geven. In zo'n geval is het niet meer mogelijk in verzet te gaan. Hoger beroep is dan ook uitgesloten. Denk van te voren dus goed na of u in stemt met een beslissing op basis van de stukken, als de rechter u dat vraagt. Handelt de rechter de zaak niet op basis van de stukken af. dan komt er een rechtszitting. U krijgt hiervoor een oproep. U doet er ver standig aan naar de zitting te ko men; in bepaalde gevallen bent u dat verplicht. UITSPRAAK EN HOGER BEROEP Na een behandeling op een zit ting volgt een uitspraak. U ontvangt hieiran een exemplaar. Werd uw zaak op een zitting behandeld en bent u het niet eens met de beslis sing van de rechter, dan kunt u in veel gevallen in hoger beroep gaan. De beslissing van de rechter geeft aan bij welke hogere rechter u in beroep kunt gaan. U hebt daaivoor zes weken de tijd. In hoger beroep wordt uw zaak in het algemeen behandeld in een openbare zitting. Als u erover denkt in hoger beroep te gaan, doet u er goed aan advies te vragen aan een advocaat of iemand die rechts bijstand verleent. Zo iemand kan u vertellen of het zin heeft in hoger beroep te gaan. Ook voor hoger be roep moet u griffierecht betalen. Samengevat: in de meeste geval len kunt u na de bezwaarschriften- procedure in beroep gaan bij de sektor bestuursrecht van de recht bank Roermond. Vei volgens kunt u in veel gevallen in hoger beroep gaan bij de afdeling Bestuurs rechts]) mak van de Raad van State. Dit geldt echter niet in alle ge- rallen. Over het instellen van beroep hebben de ministeries van Justi tie en Binnenlandse Zaken een folder gemaakt Deze is verkrijg baar bij de afdeling Service voorlichting van het ministerie van Justitie, Postbus 20301. 2500 EH I)en Haag, tel. 070-3706855. Of bij de gemeente. Dit was het laatste artikel over de Algemene wet bestuursrecht In eerdere artikelen zijn liet vra gen van een beslissing van de overheid en het maken van be zwaar behandeld. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en in richtingen is verplicht om krach tens de Wet milieuwbelieer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure ingevolge de Wet milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: - ontwerp-beschikking; - beschikking. Bij iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet mi- lieuwbeheer bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer). Ontwerp-besch i kki ngen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voor nemens zijn vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. P.S.M. Willems, Weverslo 4 te Merselo voor een revisievergun ning (artikel 8.4) voor een varkens- en rundveehouderij ge legen aan de Weverslo 4 te Merselo; 2. P. Theuws Total Coating BV. Aca ciastraat 1 te Venray voor een re visievergunning (artikel 8.4) voor een industriële loonspuiterij ge legen aan de Acaciastraat 1 te Venray. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De ontwerp-beschikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 31 maart tot 30 april 1994 (be- zwarentermijn) in het gemeente huis. Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens de bezwarentemiijn kun nen de stukken ook. na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Bovendien liggen alle relevante stukken na de bezwarentermijn tot het einde van de beroepstermijn ter Inzage in het gemeentehuis tij dens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens de bezwarentermijn kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burge meester en wethouders. Een ieder wordt na telefonische afspraak (tel. 04780-23439), gedurende de bezwa- rentermyn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van de de beschikking van ge dachten wisselen. Tevens kan een ieder bij die gelegenheid, monde ling bezwaar inbrengen tegen de ontwerp-beschikking. Degene die een bezwaarschrift in dient. Iran verzoeken zyn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Alleen degenen die bezwaar heb ben ingebracht op de wijze als bo venomschreven en degenen die aantonen daartoe redelij kerwys niet in staat te zijn geweest, zijn la ter tot het instellen van beroep ge rechtigd. Vergunningaanvragen Een groot aantal bcdryven en in richtingen is verplicht om krach tens de Wet milieuwbeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent twee fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieuwbeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algmene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voor nemens zijn vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: N.V. Waterleiding Maatschap pij Limburg voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning (artikel 8.4), voor een pompstation gelegen aan de Bree- vennenweg 11 te Leunen. Dit. onder oplegging van voor schriften in het belang van de be scherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en al le overige op de aanvraag betrek king hebbende stukken liggen ter inzage van 31 maart 1994 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 tot 13.00 uur (vakba lie gemeentwerken). Tot 28 april 1994 kunnen de stukken ook. na telefonische afspraak (04780- 23439), op elke donderdag ran 16.30 tot 19.30 uur worden in gezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde be denkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermyn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet hekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische af spraak, gedurende de bedenkin- gentennijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont wei*]) van het besluit ran gedachten te wisselen hetzij tot het monder- ling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daaitoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerech tigd. AMvB-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieuwbeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Be stuur (AMvB) een aantal catego rieën van bedrijven vrijgesteld van Het maken van reklame voor eve nementen e.d. mag voortaan alleen nog maar plaats vinden op de spe ciale evenementenborden die de ge meente onlangs in samenwerking met de VW Venray heeft geplaatst. Het gaat in totaal om zeven borden die langs de invalswegen naar het centrum staan. De gemeente wil met «leze aanpak een einde maken aan de wildgroei van borden die er de laatste maan den was ontstaan. Consequentie van het nieuwe beleid is dat de ge meente voortaan géén vergunning meer zal verlenen voor het plaatsen van reklame- of aankondigingsbor den rond lichtmasten en verkeers- palen en voor het aanbrengen van spandoeken op gemeentegrond. De betrokken aanvragers zyn hierover in een brief door de gemeente geïn formeerd. Wie gebruik wil maken van de evenementenborden, dient zich te wenden tot de VW Venray (aan de Grote Markt 23). Postbus 330, 5800 AH Venray, tel. 04780-10505. Op maandag 4 april, 2e Paasdag, wordt in «1e gemeente Venray geen huisvuil opgehaald. Er is geen ver vangende ophaaldag. Aanbieden kan weer plaatsvinden op maandag 11 april. In verband met Pasen is ook het overslagstation voor huishoudelijk afval in Wanssum maandag geslo ten. Vanaf dinsdag kunt u er weer terecht. De openingstijden zyn: maandag tot en met donderdag van 08.30 tot 16.45 uur: zaterdag van 09.00 tot. 11.45 uur. Overigens kunt u geringe hoe veelheden asbesthoudende mate rialen gratis inleveren op het KCA-depot op de gemeentewerf aam de Acaciastraat. Te allen tijde dient u asbest goed verpakt in dubbel, stevig plastic, aan te bieden. Wanneer u een oude koelkast of diepvries heeft die u weg wilt doen, dan kunt u die gratis op laten ha len. De gemeente Venray heeft hier voor een kontrakt afgesloten met recyclingbedrijf De Cirkel uit Helden. Hoe gaat u te werk? Tydens kantooruren kunt u bel len met De Cirkel, tel. 04760-76477. Zij komen dan uw oude apparaat binnen een week ophalen. Appara ten die geschikt zijn voor herge bruik, worden apart gehouden; de rest wordt naar een gespecialiseerd verwerkingbedrijf gebracht, waar de apparaten zodanig worden gesloopt dat er geen schadelijk fre- ongas kan verdwijnen. Herbruikba re materialen die by de verwerking vrijkomen worden opnieuw als grondstof ingezet, het overige vrij komende afval wordt gestort de vergunningplicht. In deze alge mene maatregel ran bestuur zyn voor die inrichtingen algemene re gels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders ran Venray maken bekend dat er AMvB- meldingen zijn binnengekomen van: 1. MEGA Limburg voor het uitbrei den of wijzigen van een gasdruk- regel- en meetstation, dan wel het veranderen van een daarin gebezigde werkwijze in het kader van het Besluit gasdrukregel- en meetstations, gelegen aan de Meerloscweg 7 te Oirlo; 2. Eurotel in 't Holt VOF voor het uitbreiden of wyzigen van een horecabedrijf, dan wel het veran deren van «1e gebezigde werkwij ze in het kader van het Besluit horecabedrijven, gelegen aan de Julianasingel 7 to Venray. De meldingen kunnen worden in gezien van 31 maart tot 14 april 1994 in het gemeentehuis. Raad huisstraat 1 te Venray. op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de ove rige werkdagen van 09.00 tot 13.00 uur (vakbalie gemeentewerken). De stukken kunnen gedurende deze weken ook. na telefonische af spraak. worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Venray, 31 maart 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuis vesting, ruimtelijke ordening en milieu Verkiezingen Tweede Kamer Stemmen in een stembureau naar keuze van de kiezer Een kiezer mag bij de komende kamerverkiezingen op 3 mei zijn stem uitbrengen in een stembureau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen: A. Schriftelyk verzoek 1. By de afdeling Burgerzaken kunt u gratis formulieren krijgen voor verzoekschriften om in een stembureau naar keuze te mogen stemmen. 2. U dient het verzoekschrift uiterlijk op de veertiende dag voor de verkiezingen, dus voor of op 19 april 1994. in te dienen by de burgemeester ran de gemeente, waar u op de dag van de kandidaatstelling (22 maart) als kiezer staat geregistreerd. 3. Bij inwilliging van het verzoek wordt die beslissing vermeld op de op roepingskaart, die daarmee wordt omgezet in een kie zerspas. B. Mondeling verzoek 4. Na ontvangst van uw oproepingskaart kunt u die kaart op de afdeling Burgerzaken van de gemeente waar u als kiezer staat geregistreerd, laten omzetten in een kiezerspas. Dat kan tot op de vijfde dag voor de verkiezingen, dus uiterlijk op donderdag 28 april. Het verzoek wordt niet ingewilligd als de verzoeker bij volmacht of per brief mag stemmen. Een kiezer, die in het bezit is ran een kiezerspas, kan zich aanmel den in een stembureau van zyn keuze in Nederland. Stemmen per brief Kiesgerechtigde Nederlanders die op de dag van de verkiezingen. 3 mei. wegens beroep of werkzaamheden (van hemzelf of zijn echtge noot. levensgezel of ouder), buiten Nederland verblijven, mogen per brief stemmen. Voor het stemmen per brief dient de kiezer uiterlijk 5 april een verzoekschrift te richten aan de burgemeester van de ge meente waar hy is geregistreerd. Een aanvraagformulier (model M3) is verkrijgbaar bij de afdeling Burgerzaken op het gemeentehuis. Stemmen bij volmacht Een kiezer mag onder bepaalde voorwaarden by volmacht stemmen. Die voorwaarden luiden als volgt: A. Machtiging op schriftelijke aanvraag 1. Op de afdeling Burgerzaken kunt u een formulier afhalen voor het verzoekschrift om bij volmacht te stemmen. 2. U dient het verzoekschrift uiterlijk op de veertiende dag voor de dag voor de verkiezingen, dus voor of op 19 april 1994. in te dienen bij de burgemeester van de gemeente waar u op de dag van de kandidaatstelling (22 maart) als kiezer staat gere gistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd als u in een stembureau naar keuze mag stemmen of per brief mag stemmen. 4. Degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag van de kandidaatstelling (22 maart) als kiezer zijn geregistreerd. 5. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. De gemachtigde brengt de volmachtstem tege lijk met zijn eigen stem uit. B. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart 6. De kiezer kan, na ontvangst ran zijn oproepingskaart, tot en met de dag van de stemming, zelf een andere kiezer machtigen voor hem te stemmen. Dat kan door zyn oproepingskaart inge vuld en door beiden ondertekend aan die kiezer over te dragen. 7. De gemachtigde moet op de dag van de kandidaatstelling (22 maart) in hetzelfde stemdistrikt. staan ingeschreven als de kie zer die de volmacht geeft. 8. De gemachtigde brengt de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zyn eigen stem uit in het stemdistrikt waar hij staat inge schreven. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aannemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trek ken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Inlichtingen Als u wilt weten of u als kiezer staat geregistreerd, dan kunt u hier over inlichtingen verkrijgen bij burgemeester en wethouders. Wan neer u niet of niet behoorlijk als kiezer staat geregistreerd, kunt u schriftelijk om herziening van de registratie vragen. Wilt u meer informatie over de verkiezingen voor de Tweede Kamer, dan kunt u terecht by de afdeling Burgerzaken op het gemeen tehuis. Vanaf morgen, vrydag 1 april 1994. kan elke inwoner van Venray gebruik maken van de Deeltaxi Venray. Met de Dpeltaxi kunt u rei zen tassen 09.00 en 23.00 uur. ran deur tot deur. binnen de gemeente. Een enkele reis kost ƒ6,-. Houders van een Pas-65 of een WVG (Wet Voorzieningen GehandieaptenVpas betalen ƒ3.- per enkele reis. Ook kunnen zij naar bestemmingen buiten de gemeente reizen. De gemeentelijke WVG-pas is bin nenkort. verkrijgbaar. Zodra dit het geval is. zal hierover in Gemeente praat bericht worden. In de folder 'Deeltaxi Venray' kunt u uitgebreide informatie over de Deeltaxi Venray vinden. Deze is verkrijgbaar op verschillende dis tributiepunten. waaronder het ge meentehuis Venray en De Kemp haan (CIO Ouderen). Telefoon Deeltaxi Venray: 14070. De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezingen van de gemeente Venray maakt be kend dat de heer G.J.P.M. Verkoei- jen (Gerrit) te Heide is benoemd tot lid van de gemeenteraad wegens het niet-aannemen van de benoe ming door mevr. M. Roling- Schol ten. Dit besluit lig voor eenieder ter inzage op de afdeling Burgerzaken. De burgemeester voornoemd. drs. J.EH.A.B. Waals

Peel en Maas | 1994 | | pagina 17