Palmpasen optocht Wereldwinkt Venray Wereldwinkel Chocolade eitjes en paashazen van Max Havelaar smaken voor twee PEEL EN MAAS Donderdag 24 maart 1994 - Pag» 'EEL Grote Kerk Deken J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 81275; kapelaan H. de Wit, Paters- straat 29, tel. 82385; kapelaan L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664; kapelaan R. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215. Opgeven misintenties: ma t/m za (niet op do) 09.30-10.30 uur Eindstraat 6. Zaterdag: 9.00 To Lamers-Drissen; ouders Neeteson-Custers; Jeu Jen- niskens; ouders Arts-Comelissen, Jenniskens-Jansen en Willie; fam. Schreinemackers. 19.00 Uit dank baarheid bij een 87e verjaardag van moeder (dochter); Jaosephien de la Roy-Collaris; Wiel de la Roy; Annie v.d. Akker en Mark Latimer; Wim Fleurkens (buurt); jrd. Cisca Arts- Schwachofer; Herman Verhaeg en echtgen. (koll.); ouders Truyen- Hendricx en zoon Jan-, overl. ouders Beterams-Heesen en zoon Wim; Annie Schwachofer-Dyk- mans (broers en zussen); ouders Van Es-Barends, kinderen en Helm. Zondag: Palmzondag; begin van de Goede Week. 9.30 Jrd. ouders Frans Swinkels-Marcellis; ouders M. Janssen-van Gerven en overl. kinderen; Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; Maria Jacobs-Theu- nissen. 11.00 GEZINSVIERING; Cor Janssen (koll.); overl. fam. Thyssen- Hendrix; byz. int. Maandag in de Goede week: 9.00 Voor de parochie. 19.00 Boetevie ring met biechtgelegenheid ter voorbereiding op het paasfeest. Dinsdag in de Goede Week: 9.00 Harry Comelissen; ouders Janssen- Wijnhoven en zoon Antoon; jrd. Maria Schols-Helsper; ouders Van Vegchel-Muysers; ouders Van Kes- sel en zonen Jan en Tang. Woensdag in de Goede week: 9.00 Voor alle overledenen in de paro chie (offerblok). 19.00 Boeteviering met biechtgelegenheid ter voorbe reiding op het paasfeest. Donderdag: Witte Donderdag; be gin van het Paastriduum. 19.00 PI. eucharistieviering waarna gelegen heid tot aanbidding; fam. Peters; voor een veijaardag; byz. int.; om steun en volharding in een slopend ouderdomsproces. Vrijdag: Goede Vrydag; vasten- en onthoudingsdag. 15.00 Kruisweg. 19.00 Herdenking van het lyden en sterven van de Heer. Akolieten: Zo: 9.30 L. Truyen en P. Vosbeek. Do.- 19.00 G. Hoppenbrou wers en H. van Pelt. Vr: 19.00 L. Truijen en P. Vosbeek. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Mark Laurensse en Hoa Bui; lektor: T. Verbeek. Zo: 11.00 Ties Koop-, mans en Koen Voermans. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met palmwijding in de St. Servatiuska pel. Voorganger: J. Korff. Lektrices: zr. Jacinta en T. Blom-v. Brakel. Int: Mia Heynen en Jan Gerrits. Er rijdt een bus vanaf de St Annakapel naar de Stationsweg; vertrek 18.15 uur. Zondag: Palmzondag. 10.00 Litur gieviering met palmwijding in de St. Annakapel. Voorganger: J. Korff. Lektor: P. Wittenbols; lektrice: B. Kuiper. Er rijdt een bus vanaf de St. Servatiuskapel naar de Noordsin gel; vertrek 09.45 uur. Dinsdag: 16.45 Groepsmeditatie in het stiltecentrum. 16.45 Boetevie ring in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Boeteviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: Witte Donderdag. 15.00 Liturgieviering in de St. An nakapel. 18.30 Gezongen liturgie viering in de St. Servatiuskapel. Vrydag: Goede Vrydag. 15.00 Goe de Vrijdagviering in de St. Annaka pel. 15.00 Kruisweg in de St. Servatiuskapel. 18.30 Goede Vry- dagviering in de St. Servatiuskapel. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: zie Grote Kerk. Opgeven misint ma t/m vr van 09.30-10.30 uur, Leunseweg 5, oastorie, tel. 80202. Zaterdag: 16.30 Doopviering Paul Fleuren, Serenadestraat. 17.00 Gele genheid om te biechten. 18.00 Eucharistie met palmwyding; Theo Feller (koll.); Gon Crooymans-v.d. Pasch (koll.); jrg. Gerrit van Meyel; overl. fam. Slits (koll.); jrg. Gert Koppens. Zondag: Palmzondag. 8.30 Palm wyding; jrg. Piet Linders. 11.30 Hoogmis m.m.v. de Zangers van St. Frans; palmwyding en processie; Margriet v. Lierop-Alards (koll.); Leo Hesen (koll.); ouders Wim v.d. Laar- de Wit (buurt).. Maandag: 19.00 Overledenen (offer- bus); overl. fam. Rojer. Dinsdag: 19.00 Ram. Rojer. Woensdag: 19.00 Martinus Meyer; Sjraar v.d. Bosch. Donderdag: Witte Donderdag. 19.30 Hoogmis m.m.v. de Zangers van St Frans; herdenking van de instelling van de eucharistie; jrg. Toon Verstegen en overl. fam. Versteegen-Janssen; Hairy Dech- nar en overl. fam.; overl. fam. Rojer. Vrydag: Goede Vrydag. 15.00 Kruisweg. 19.30 Passie en kruisver ering m.m.v. de Zangers van St Frans. Voorheen was de kerk op de dins dagen geopend i.v.m. verering van H. Antonius. Met ingang van 5 april zal voor dit doel de kerk op de dins dagen geopend zyn van 10.00-12.00 uur en van 18.00-19.00 uur. Parochie Brukske Bereikbaarheid priesters: kapelaan A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215 of Leunseweg 5, tel. 80202. Zondag: 10.30 Hoogmis; Martha Ge- lissen. Misdienaars: Diana Aarts en Esther Heidens. Vredeskerk Zaterdag: 8.00 T.e.v. het Onbevlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gele genheid om te biechten. 19.00 Voor avondmis voor Palmzondag. Kinderwoorddienst Zang door jon gerenkoor Chrisko. Tot byz. int; Theo van Thiel; lev. en overl. fam. De Haart-Creemers; Jan Nelissen; tot zyz. int. (L); Jan v.d. Heuvel en overl. fam. Tijssen-Pelzer; Anna van Dyk-Janssen. Zondag: Palm- of Passiezondag; herdenking van de intocht van de Heer in Jeruzalem. 8.30 Overl. ouders Drabbels-IQaassen; Martin Creemers; voor het geestelijk en tij delijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Voor Maria v. Meijel en overl. fam.; Jac. van Ass (koll.); jrd. Helm v.d. Ven en zoon Harrie. Maandag: 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Biechtviering. Dinsdag: 19.00 Greet den Holder en overl. fam.; overl. fam. Cox- Mommen, Woensdag: 19.00 Voor de Christe nen die vervolging lijden. Donderdag: Witte Donderdag. 19.00 Voor priester- en diakenroe pingen en roepingen tot het reli gieuze leven; ouders Thielen- Hendriks en overl fam.; Jac. Backus. Vrydag: Goede Vrydag; vasten- en onthoudingsdag. 15.00 Gezamen lijk bidden van de Kruisweg. 19.00 Herdenking van het üjden en ster- van van de Heer. De kinderen van de Kinder woorddienst die meedoen aan de Vastenaktie (pyramide-spaarpotje) worden verzocht die mee te bren gen naar de avondmis van zaterdag a.s., 26 maart. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Overl. ouders Haegens-van Lin; Lena Camps- Driessen; uit dankbaarheid; gest. jrd. Michel Jacobs en echtgen.; Ger rit Rutten; Ties Joosten; Nel v.d. Berg-Linskens; Herman de Kleyn; Giel Vennekens en echtgen. en we- derz. fam. Zondag: Palmzondag. 8.30 Overl. ouders Jans-Verheggen. 10.00 Papa Vermeulen; Peter Haans; Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs; Wim Jans sen en overl. fam.; Alphons Op 't Veld; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam.; Harrie Valckx en overl. fam. (Gem.koor met volks zang). Maandag: 9.00 Hanneke van Arsen- van Soest Dinsdag: 9.00 tot bijz. int. Woensdag: 9.00 Piet Peeters. Donderdag: Witte Donderdag; herdenking van het Laatste Avondmaal. 14.30 Voor de kinde ren van de basisschool (Kinder koor). 19.00 tot bijz. int en uit dankbaarheid overl. fam. Pluk- Kleuskens; toon Muller (Koor Harmony). Vrydag: Goede Vrydag; herden king van de dood van Jezus. 14.30 Lijdensverhaal en Kruishulde door de kinderen van de basisschool (Kinderkoor). 15.00 Kruisweg. 19.00 Goede Vrijdag dienst (Gem.koor). Misdienaars: Za: 19.00 Maud Kes- sels, Maud Lepsi, Susan Janssen, Annet Jeucken. Zo: 8.30 Marco Janssen, Rogier Peeters, Niels Nie- len en Richard Duin; 10.00 Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis, Els Basten en Loes Kessels. Parochie Oirlo Zaterdag: 14.30 PI. gez. H. Mis b.g.v. 25-jarig bestaan van het Dames koor. Na de dienst zegening en uit reiking van de Palmtakjes; overl. ouders Voermans-Strybosch. Zondag: Palmzondag. 10.00 Hoog mis waaronder wijding en uitrei king van de palm; overl. ouders Van Ryswyck-Baltussen en zoon Ma- thieu; overl. fam. Janssen-Jennis- kens; Jan en Mie Classens-Volleberg (families Heldens-Classens en Volle- berg-Beckers); led Vervuurt (ver jaardag); Harrie Vriens; jrd. Maria Cox-Wolters en overl fam. Wolters- Peeters. Dinsdag: 19.00 Boeteviering. Woensdag: 9.00 H. Mis overl. ouders Van Rijswyck-Martens. Donderdag: Witte Donderdag. 19.00 PI. eucharistieviering. Instel ling van de H. Eucharistie en Priesterschap (Herenkoor). Vrydag: Goede Vrydag; dag van vasten en onthouding. 15.00 Kruiswegoefening. 19.00 Kruisweg viering met de schoolkinderen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Grad en Maria Brouwers-Huisman; jrd. Hein Emonts-, overl. ouders Strybos- Duyckers; Nella Classens-Janssen en Geert Classens; Marie en Sjang van Kuyck en overl. ouders Van Kuyck-Verrijdt. Maandag: 19.00 Boeteviering. Woensdag: 9.00 O.L. Vrouw van Al- tyd Durende Bystand (zy die of ferden). Donderdag: Witte Donderdag. 19.00 H. Mis. Vrydag: Goede Vrydag. 19.00 H. Mis. Misdienaars: Za: 19.00 Thys en Su zanne. Do: Tom. Vr: Jos. Parochie Leunen Begin van de Goede week. Dit weekend wordt in elke mis de palmwijding gedaan. Na elke mis kan iedereen een palmtakje voor thuis komen halen vooraan in de kerk. Zaterdag: 19.00 Gezinsmis: Palm zondag: Wat een dag! Lsm. Mathys van Kempen en Johanna Lochtens; Wim bouten; Sjeng Philipsen en Door Philipsen-Verdyk; Jacob Reynders; Gerard Thyssen; jrd. Gerrit Jenniskens en lsm. Door Jenniskens-Reintjes; gest. jrd. Piet Loenen, echtgen. en Jan Loenen; gest jrd. Joseph Keysers. Zondag: 10.00 Hgm. Wim Heidens en Drika Heidens-Smits. 11.15 Lsm. Pierre Philipsen en Anna Philip- sen-Lenssen. 15.00 Doopviering Ma- rinka Goumans. Maandag: 19.00 Lsm. voor hét wel zijn van de parochie. Dinsdag: 19.00 Lsm. tong Jennis kens (fam. Kursten); Joos Gom man s. Woensdag: 19.00 Lsm. Cor Cremers (buurt). Donderdag: Witte Donderdag. 18.00-18.30 Gelegenheid voor privé- biecht. 19.00 PI. viering van de in stelling van de eucharistie; lsm. tong Michels en overl. fam. Michels-Nabuurs. Vrydag: Goede Vrydag; vasten- en onthoudingsdag. 14.30 Goede Vry- dagviering met de kinderen van de basissohool. 19.00 Goede Vrydag- viering, tevens Boeteviering Misdienaars: Za: 19.00 Stephan Jenniskens en Rick Cremers. Zo: 10.00 Mark en Henk de Klein en tom Bos; 11.15 Jenny Jenniskens en Soiya Broers. (Kom allen een kwartie voor de mis, dan kunnen we nog even wat doorspreken over wat je in deze missen moet doen.). Ma t/m vr: 19.00 Nanette v.d. Berg en Kim Berkers. Lektoren: Za: 19.00 Geen. Zo: 11.15 Lies van Bavel. Huweiyksafk.: Geert Janssen uit Heide en Mariet Janssen uit onze parochie (2e roep). Rektoraat Heide Zondag: Palmzondag; herdenking van de intocht van de Heer in Je ruzalem. 9.30 PI. Hoogmis ggjt. Henricus en Johanna Maas-Jans- sen; Piet Rongen (koll.); Ger v. Kempen-Friezen; jgt. Sef Janssen; overl. ouders Michels-v. Dyck en Sef Michels. Dinsdag: 19.00 Boeteviering. Donderdag: Witte Donderdag. 19.00 PI. Hoogmis. Vrydag: Goede Vrydag; herden king van het ïyden en sterven van de Heer. 19.00 Goede Vrijdagdienst. Rektoraat Veulen Palmzondag/palmwyding. Zaterdag: 19.00 Boeteviering; Hgm. als jgt Sjef Linders en overl. fam.; Sjef Ewals; Harry Hendrikx; Jaco bus Ewals en Maria Ewals-Holt- ackers. Zondag: 10.30 Boeteviering; Hgm. voor Gerard Geelen; Anny Nellis- sen-Janssen en overl. fam. Maandag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid. Dinsdag: 8.00 H. Mis overl. fam. Hendrix-Philipsen. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Donderdag: Witte Donderdag. 19.00 H. Mis voor Antoon Janssen. Vrydag: Goede Vrydag. 15.00 Goe de Vrijdag-kruisweg; 19.00 Dienst voor Goede Vrydag. Akolieten: Za: Ruud Bexkens en Gertjan Holtermans. Misdienaars: Zo: Richard Mulders en Sandra Smets. Do: Y. Emonts en A Reintjes. Vr: tom Derks en Nico Knapen. Huweiyksafk.: Kees v.d. Kroon en Diny Bosgoed (le roep). Gedoopt: Ilze Antonia Maria van Duuren. Parochie Ysselsteyn Goede Week. Zaterdag: 19.00 (Samenzang); Kin derwoorddienst; jrd. A. van Asten; Gerrit Peeters (oud-collega's); mndd. M. Derikx-Hendriks; ouders Van Hugten-Gulpen; Ouders Van Dijck-Wismans; F. Bouwmeister. Aan het begin en alke dienst in dit weekend worden de palmtakjes ge wijd. Na de dienst kan men een tak je mee naar huis nemen. Zondag: Palmzondag. 9.30 Wim Willems (Buurtver. Puttenweg); wel- zyn van de parochie. 11.15 Mndd. Bert Janssen. Maandag: 19.00 Mndd. A. Marcellis- Deckers; fam. Philipsen-Nyssen. Woensdag: 19.00 Boeteviering (géén eucharistieviering). Als voor bereiding op Pasen bezinnen wy ons op wat in ons leven verkeerd was en vragen de Heer en elkaar om vergeving Donderdag: Witte Donderdag. 9.00 Boeteviering voor de kinderen van groep 5 t/m 8. 19.00 (Ouderen- koor!); viering van de instelling van de eucharistie en van het priester schap; M. Derikx-Hendriks (volksd. gymgroep). Vrydag: Goede Vrydag; vasten dag. 15.00 Kruisweg. 19.00 Avond dienst. In december 1929 vond de oj ning en in gebruikname plaats de door de dierenbescherming i Ven ray gebouwde paardenstal het woonwagenterrein, gelegen i de Maasheseweg (ongeveer waar Inalfa ligt). Dit onderkomen voor de paard was reeds lang de vurige wens de kampbewoners. Op de bovenste foto naast de n sen van de dierenbescherming zi we de trotse kampbewoners vt hun nieuwe aanwinst. Foto onder: het bestuur van dierenbescherming, apart gefo grafeerd. V.l.n.r.: dr. Sala; Vino i Pyls; dhr. Timmermans, opzicl van gemeentewerken, onder wie^. leiding de stal werd gebouw- wachtmeester Den Brok; J. Boom; Pierre Gooren. Jan v.d. Put Misdienaars: Za: 19.00 M. Arts en T. van Asten. Zo: 9.30 S. Ewals en R. Keijzer; 11.15 I. en J. Slangen. Ma: 19.00 M. Spreeuwenberg en I. Poels. Wo: 19.00 W. v.d. Hoff en N. Jaspers. Do: 19.00 M. en N. Poels, D. Schee pens en Marl. Verheyen. Vr: 15.00 K. Jaspers, W. Verheijen en M. Peters. Kinderwoorddienst: Zaterdag 26 maart! Ouders, laat uw kind dit ook eens meemaken! Doopschema: (April) Op de zonda gen 20 en 24 april kan in onze kerk het H. Doopsel worden toegediend. Eveneens kan dit tijdens de Paas wake (2 april). Parochie Merselo Zaterdag: 18.00 Avondmis met pal wijding; lev. en overl. Natuurvrien den; jgt. Marie v. Osch, Henricus v. Osch en Theodora Poels; jgt. Gerar- dus Wimans, Anna M. Poels en Jo hanna Pouwels; overl. fam. Eyssen- Voncken; overl. ouders Hendriks- Poels en zoon Harrie. Misd.: Linda Poels en Diana v.d. Duyn. Zondag: Palmzondag. 10.00 Hoog mis met palmwyding; jgt. Jac. Bistervels en A.M. v. Rijswijck; jgt. Anna van Lankveld-Giesbers; overl. fam. Koerlin. Misd.: Paul Engels en Bjom de Mulder. Dinsdag: 8.30 Jgt Peter Joh. Ewals en Maria Am. van Enckevort; Tien de Rijk. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje, Vastentijd. 19.00 H. Mis met boete viering; jgt. Piet van Rijswijck; Han- rie van Rijswijck (koll.). Misd.: Anja van Dijck en Wil Poels. Donderdag: Witte Donderdag. 8.30 Schoolmis. 19.00 Avondmis voor Witte Donderdag. Misd.: Ipgrid en Nancy Arts. Vrydag: Goede Vrijdag; dag van vasten en onthouding. 15.00 Kruisweg; Robbert Windsant; Roel Wismans. 19.00 Avondmis. Mis.d: Marijke Loonen en Bianca Zegers. Kerk poetsen: Mevr. Loonen en mevr. Van Dyck. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Mis met palm wijding Zondag: Palmzondag. 10.00 Hoog mis met palmprocessie; jgt. Antoon Weerts; Martinus v. Kasteren (ver jaardag); overl. ouders Van Vegchel- Peters en kinderen. Maandag: 19.00 Voor vrede. Donderdag: Witte Donderdag. 20.00 H. Mis met ema nog een uur aanbidding. Vrydag: Goede Vrydag. 15.00 Kruisweg. 20.00 Communiedienst en boeteviering. Misdienaars: Za: Mariska en Anke. Zo: Maaike en Karin. Do: tonnie en Leonie, Claudia en Angela. Vr: Mark en Mieke, Roel en Nicole. Lektoren: Za: Josien Claessens en Jo Wynands. Zo: Maria Lenlcens en Jan Classens. Do: Jan Classens. Vr: Maria Lenkens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 PI. avondmis opge luisterd door mannenkoor de Se- vensanghers uit Sevenum; jgt. Jeu Custers; Henk en Huib Verdegaal; uit dankbaarheid en t.z.i. Zondag: Palmzondag. 8.30 Gebeds dienst en palmuitreiking; Piet Er- mers en uit dankbaarheid. 9.00 II. Mis t.e.v. de H. Jozef; fam. Ebus; Jeu Custers; fam. Bongaerts-Kersten en voor alle gevraagde intenties. 10.30 Hoogmis opgeluisterd door Dames- en Herenkoor Smakt-Holthees; fam. A. Noyens; Amoldus Reijders; Ria v.d. Oord-Berge; voor het geeste lijk en tydelijk welzjjn van een ge zin; voor een ernstige zieke en t.z.i.; vader en moeder V.d. Winkel- Geurts. 15.00 Gebedsdienst t.e.v. de H. Jozef. Woensdag: 9.30 II. Mis t.e.v. de H. Jozef; fam. Van Lier; Jeu Custers; fam. Brouns en t.z.i. Donderdag: Witte Donderdag. 19.00 Laatste avondmaalviering. Vrijdag: Goede Vrijdag. 19.00 Her denking en viering van Jezus lijden en dood. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 27 maart, Palmzon dag, zal in het InterVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. D. Piersma uit Ubbergen voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinder opvang en wordt er kindemeven- dienst gehouden. Op Witte Donderdag, 31 maart wordt er een dienst gehouden in de Ned. Herv. Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck waarin teven de Maal tijd van de Heer wordt gevierd. Voorganger is ds. W. Weersma uit Venray. Aanvangstijd is 19.30 uur. Tijdens deze dienst is er geen kin deropvang. Op Goede Vrydag, 1 april zal er in de Ned. Herv. Kerk aan de Maas- weg te Blitterswijck een dienst wor den gehouden waarin W. Weersma uit Venray vöor zal gaan. Aan vangstijd is 19.30 uur. Tijdens deze dienst is er geen kinderopvang. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wij u van harte uit voor het bywonen van een be langrijke gebeurtenis: 'De herden king van Jezus dood'. Deze herdenking zal plaatsvinden in de Koninkrijkszaal aan de Henri Du- nantstraat 11 te Venray. Deze zal plaatsvinden na zond sondergang op de datum die over eenkomt met 14 Nisan, en deze is op zaterdag 26 maart om 19.00, n.m. Gratis toegang, geen kollekte. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 27 maart is er een eucharistieviering van de oecume nische basisgroep 'Heel de kerk, heel de wereld'. Thema van deze vie ring is 'Kiezen'. Voorganger is Fr. Meyer. Plaats: Kapel bejaardencen trum Het Schuttersveld, Bergweg, Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kinderneven- dienst. U bent van harte welkom. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Gebouw Rehoboth: Cuppenped- je 2a Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax 04709-87786. Kerkdiensten: Zondag 27 maart om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: kand. dhr. M. Aleman, Doomspyk. Tijdens de middagdienst is er kin deroppas. Na de middagdienst is er gezamenlijk koffiedrinken. Voor kinderen vanaf 4 jaar is er zondags school om 16.00 uur. Catechisatie/Bijbelonderwijs: - Voor kinderen vanaf 6 jaar maan dagavond om 17.00 uur. Voor 12 jaar en ouder dinsdagavond om 19.15 uur. Deze week is het de laatste keer van dit seizoen. Bijbel/Kontaktavond: Donder dag 31 maart in gebouw Rehoboth. Aanvang 20.00 uur. Thema 'Ver wachting en uitzicht!' Inleider evangelist J.A.J. Bals. Iedereen is welkom. Op zondag 27 maart a.s. om 11.00 uur wil de Werkgroep gezinsviering in een feestelijke dienst in de Grote Kerk Palmzondag vieren. Ook dit jaar is er weer een Palmpasen- optocht in de Grote Kerk. Alle kin deren zyn welkom, het liefst met een Palmpasenstok! Een Palmpasenstok, wat is dat? Een paar latjes op elkaar getim merd, omwikkeld met zilver- of crèpepapier, versierd met wat slin gers en groen, behangen met aan geregen pinda's of rozynen, een appel of een sinaasappel, een paar ingepakte snoepjes, enz., en boven op prijkt een trotse Palmpasenhaan van brood. Deze haan kun je zelf bakken, maar ze zijn ook te koop by verschillende bakkers in Ven ray. Ieder Iran dus naar eigen idee de Palmpasenstok zo feestelijk mo gelijk optuigen. Weetje niet hoe je zo'n stok moet maken, dan kun je voor hulp te recht bij bloemisterij Semperflo- rens aan de Stationsweg 14. Dhr. en mevr. Jakobs helpen je er graag mee, zaterdag 26 maart, tussen 09.30 en 15.00 uur. Groen, lint en andere materialen worden ver strekt. De werkgroep hoopt dat er, net als voorgaande jaren, weer heel veel kinderen meedoen, tot 27 maart! PASEN Zaterdagavond 2 april om 19.00 uur viert de Werkgroep Gezinsvie ring het feest van Pasen. Als thema is gekozen: 'De Paaskaars brandt voor jou en mij'. Ook in deze zeer feestelijke viering zijn kinderen en ouders van harte welkom in de Gro te Kerk. Inbraak in woning In de nacht van zaterdag op zon dag werd tijdens afwezigheid van de bewoners, door het inslaan van een ruit, toegang verkregen tot een wo ning aan de Deurneseweg. De gehe le woning bleek doorzocht. Wat er allemaal is ontvreemd, is nog niet duidelijk. Poging tot inbraak Maandagmorgen werd ontdi dat in de nacht van zondag maandag - terwijl de bewontfc f' thuis waren - getracht was om 11. gang tot de woning te krijgen, ge gen aan de Maijolein. Een ruit \i de achterdeur was reeds verniel De dader is kennelijk in zijn wei gestoord. U T Chocolade paaseitjes Wereldwinkel Venray heeft het oog op de paasdagen choeoh paashazen en chocolade paaseit; in haar assortiment. De basis vc chocola wordt gevormd door dei caoboon, één van de tientallen \i te pitten uit de vrucht van cacaoboom. Oorspronkelijk ko cacao uit wat nu Brazilië heet. 17 maart 1994 hebt u daar het no ge over kunnen lezen. Het gesprek, dat de Seniorenn (waarvan de KBO deel uitmaakt) 17 maart jl. met wethouder De heeft gehad is positief verlopen, gesproken is, dat er regel nu gesprekken zullen worden gevo tussen de gemeente en de Sei ren raad. Voorts wil de gemeente tief meewerken aan het bestryi van discriminatie op grond leeftijd by instellingen, die van gmeente subsidie ontvangen. Het gebouw De Kemphaan moeilyk toegankelyk voor mensa die slecht ter been zyn. Daarom vanaf april het kienen niet meei De Kemphaan plaats vinden, mi in Het Schuttersveld. Wij zyn de rektie van Het Schuttersveld erlsi telyk voor de gastvrijheid, die ons willen verlenen. Het kienen iedere tweede en vierde din! van de maand en begint om 14 uur. Nu het probleem van de gankelykheid van het gebouw isi gelost hopen wij dat veel mens die tot nu toe niet konden kom( zullen gaan deelnemen aan kienen. Voor inlichtingen over lidma schap van de KBO en over aktivi! ten kunt u terecht by de sekreta 1 van de KBO, de heer J.C. Lipmi Isabellahof 17, 5801 LC Venray, 84897. Agenda aktivileiten: 7 april: 's Middags bezoek ore deeënkwekery in Well. Aanmeld»^, by de sekretaris, dhr. Lipman. 7 april: 's Avonds om 19.30 uur k? nen, georganiseerd door Het Scht' I tersveld; leden van de KBO zyn vi I harte welkom. 12 april: Kienen in Het Schutter veld, aanvang 14.00 uur. 14 april: 's Avonds om 19.30 uurc treden van Volksdansgroep uit Rij in Het Schuttersveld; leden vanfc KBO zijn van harte welkom. 26 april: Kienen in Het Schuttel' veld, aanvang 14.00 uur. 28 april en 5 mei: Eten bij het Int# Ven College. 19 mei: Bezoek aan Xanten. r - l qomzAA/c Wereldwinkel Venray Henseniusstraat 3a

Peel en Maas | 1994 | | pagina 20